|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
21.05.2018 10:56:35
|
|
|
Saab ka nii
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
21.05.2018 12:14:23
|
|
|
Kõik mis veereb saab elektrikaks ümber ehitada.
Missiis et mul ühte vaja aga ikka tahan kõik oma vanad rattad elektrikaks ümber ehitada
Elektrimurutraktori võiks ka teha
|
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
21.05.2018 12:42:32
|
|
|
Maidor, kui saab 1000 akut kokku, postikulu pole
Endal huvi ~320 celli vastu, võimalik, et rohkemgi. 20 X 18650 celli per block, 16 blokki, ca 46ah @ 72v
BMS tuleb veel välja nuputada...
DVDRW, aga paku mulle valmis pakki hinnaga millest ei saa keelduda. Huvi vähemalt 72v 46ah suuruste akupakkide vastu, võib ajada kuni 96v juurde akupaki
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
21.05.2018 13:30:52
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Elektrimurutraktori võiks ka teha  |
Mis see matemaatika oleks murutraktori akuelektrimurutraktoriks ehitamisel, kui arvestada, et odavama otsa levinud murutraktorid on 12 hj Nimivõimsus 6,3 kW @ 2800 p/min (suvalise murutraktori andmed) ja akude peal tahaks niiduaega näiteks 1 tund - mis suurusjärk eelarve tuleks, selline kus ei peaks ise laadijaid leiutama-ehitama, vaid enamvähem valmiskomponentidest kokku laduda.
Kas neid akutööriistade 18V akusid ei saa kuidagi ära kasutada, neis on reeglina igasugu ülekoormus-kuumenemise kaitsed juba sisse ehitatud, samuti laadijad väljatöötatud ning paljudel on akutööriistade tõttu akud-laadijad juba olemas. Ainult ühe aku 5Ah mahutavus maru pisikeseks jääb.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
21.05.2018 14:05:19
|
|
|
Eks see aku sinna 2K juurde läheks. Endal on juba olemas nelja osaline aku (5kWh) kõige jaoks. Kui ei kasuta, toidab see osaliselt maja.
Nagu makita teeb oma tööriistadega: hunnik tööriistu aga vajalik ainult 1 aku
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
24.05.2018 23:15:35
|
|
|
https://www.bikebiz.com/news/bikes-need-3rd-part-insurance-in-eu "The European Commission has today decided that e-bike riders without motor vehicles third-party liability insurance are riding illegally. The decision – yet to be placed into law – would affect those riding pedal-assist e-bikes, often known as pedelecs i.e. the standard e-bike sold in Europe. However, individual EU states can, if they so choose, exempt e-bikes from the decision."
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PAUKA
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
25.05.2018 11:32:14
|
|
|
| Ah eks ta on ainult aja küsimus, millal see crackdown tuleb, ainuke mida teha saame praegu, on madalat profiili hoida ja mitte silma torgata....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
25.05.2018 11:42:01
|
|
|
+ ei jää tulemata ka päikesemaks, mis osades riikides juba on. Ei saa ju lasta niimoodi mul tasuta laadida ja sõita koguaeg
Loodan, et mitte minu eluajal siis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
25.05.2018 12:09:27
|
|
|
Täiesti ajuvaba on päikest maksustada. Sama nagu maksustada vihmavett.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
25.05.2018 14:04:39
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| Täiesti ajuvaba on päikest maksustada. Sama nagu maksustada vihmavett. |
Anna natuke aega, küll jõutakse ka selleni.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
25.05.2018 17:35:23
|
|
|
Kindlustus e-ratastele on siiski kasutaja enda hüvanguks, mitte karistamiseks. Mul on mootorrattal aasta 22 eur. Pole ju mingi hull summa. E-rattal võiks idee poolest hulga odavam olla ju.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
25.05.2018 17:35:56
|
|
|
waux, asi selles ongi, et USAs on osati vihmavee kogumine keelatud... minuarust on loodusresursside ammutamine iga kodaniku õigus kui see neile nö. peale sajab (ala päike paistab, vihm sajab) ning sellest ammutamisest midagi reaalselt kaduma ei lähe (vihmavee suhtes on asi vaieldav.. KÕIKE kokku koguda poleks vast okei).
E-ratta kindlustuse suhtes, jep... hea on kui kindlustus olemas on ja paarteist € ei tapa ära ka. Paberimajandus peaks võimalikult lihtne olema lihtsalt.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
uu
HV vaatleja
liitunud: 16.08.2015
|
27.05.2018 10:31:32
|
|
|
| Kas kellelgi on olemas bafang bbs vms mootori tarkvara modimis usb kaabel?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
PAUKA
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
29.05.2018 14:09:24
|
|
|
| 0,3mm paksusega nikliriba pole kellelgi varutud? oleks mõned meetrid vaja....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
29.05.2018 15:17:07
|
|
|
link
link
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
PAUKA
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
29.05.2018 17:35:41
|
|
|
kohe oleks vaja, selles viga.
ja üks on .15 ja teine .2
|
|
| tagasi üles |
|
 |
514
HV vaatleja
liitunud: 17.11.2010
|
29.05.2018 20:54:43
|
|
|
| kes remondib või teab kus saab lasta parandada e-ratta kontrollereid? probleem selles et sõitsin pikka aega pehmel pinnasel ja kontroller kuumenes üle ja lakkas töötamast, kas on mõtet sel juhul üldse asja remontida või on õigem uus kontroller osta (kas keegi teab kui palju remont orienteeruvalt maksma läheks?). tegemist julet connectors tüüpi kontrolleriga (http://www.electricbikeoutfitters.com/ebo-controllers.aspx)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
29.05.2018 21:21:33
|
|
|
| Ei ole vast mõtet. Ebayst saab selliseid low power kontrollreid ~15€-ga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maidor
HV kasutaja
liitunud: 20.08.2013
|
29.05.2018 21:53:49
|
|
|
| PAUKA kirjutas: |
kohe oleks vaja, selles viga.
ja üks on .15 ja teine .2 |
On olemas 5M 8mm*0.15 , aga asun Rakveres.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
maxfox04
HV veteran
liitunud: 08.02.2010
|
29.05.2018 22:09:33
|
|
|
Mul ka 0.15mm olemas, mida võiksin jagada, aga PAUKA tahab just 0.3mm, imelik, et seda ei panda tähele... Ei tea, kas seda 0.15 võib topelt panna, et suurendada ristilõiget.
514, ma parandan igasugust elektroonikat, võin vaadata. Aga kui see asi tõesti 15€ väärt, siis peab kaaluma, kas tasub see ära. Olen kokkupuutunud olukorraga, kus asendus element (originaal ja kohalikes poodides saadaval) on kallim, kui terve plokk Hiinast.
Kui otsustad uue kasuks, kas annaksid rikkis uurimiseks?
_________________ Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print. |
|
| tagasi üles |
|
 |
PAUKA
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
29.05.2018 22:15:39
|
|
|
| jep, 7*0,15 ja 6*0,15 on endal ka meetrite kaupa, just paksemat oleks vaja praegu, aga eks tellin nkonist kiirpostiga vist siis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
29.05.2018 22:30:34
|
|
|
| Ma lasen trelliakudele 3tk 0,15 üksteise peale lihtsalt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
PAUKA
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
06.06.2018 00:46:22
|
|
|
| PAUKA kirjutas: |
| Update DIY punktkeevitusest: |
Esimene katse siis suuremat pakki teha:
https://www.dropbox.com/s/3clb1y5ti6uargl/2018-06-06%2000.10.44.jpg?dl=0
Homme hakkan punktima, tänaseks kopp ees.
Ainult 3 elementi pidin uuesti liimima, ja muide hea nipp kuidas kuuma liimi lahti saab:
liitekohta õrnalt tilgutada piiritust, iseenesest tuleb lahti peale seda.
Ma olin kunagi enne proovinud, ei toiminud nagu hästi, aga akude puhul toimib küll ideaalselt.
Huvitav kas paki mähkimiseks kohapealt kusagilt suurt termokahanevat on mõtet otsida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
new1
HV kasutaja
liitunud: 02.06.2007
|
07.06.2018 23:17:07
|
|
|
Mäkaiveri teip ei kõlbagi või?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
08.06.2018 08:55:48
|
|
|
| Mäkaiveri teip juhib voolu - not good idea.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
08.06.2018 09:05:33
|
|
|
Eesti energia poole pead pöörduma ehk loovutavad enda varudest midagi
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| tagasi üles |
|
 |
RyDos
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2007
|
08.06.2018 10:45:44
... |
|
|
Termokahanevat suurt rüüd ei leidnud aga termokahanevat teipi peaks saama eestist.
ma tellisin hiinast lõpuks
| PAUKA kirjutas: |
| PAUKA kirjutas: |
| Update DIY punktkeevitusest: |
Esimene katse siis suuremat pakki teha:
https://www.dropbox.com/s/3clb1y5ti6uargl/2018-06-06%2000.10.44.jpg?dl=0
Homme hakkan punktima, tänaseks kopp ees.
Ainult 3 elementi pidin uuesti liimima, ja muide hea nipp kuidas kuuma liimi lahti saab:
liitekohta õrnalt tilgutada piiritust, iseenesest tuleb lahti peale seda.
Ma olin kunagi enne proovinud, ei toiminud nagu hästi, aga akude puhul toimib küll ideaalselt.
Huvitav kas paki mähkimiseks kohapealt kusagilt suurt termokahanevat on mõtet otsida? |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
08.06.2018 10:57:27
|
|
|
RyDos, viitsiksid tellitud toodet linkida?
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
23.06.2018 02:40:21
|
|
|
DIY-välist velojuttu ka:
https://electrek.co/2018/06/21/xiaomis-new-electric-bicycle-himo/ "Xiaomi’s new $261 electric bicycle prepares to turn the ebike industry on its head"
Kuidas akupakk ja range tundub? Nagu seal öeldud, siis lowest assist setting vast see..
Hind samas ulme, kuigi see Hiina hind.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
25.06.2018 14:08:18
|
|
|
rmc, 0.12ah / 1km @ 250w. See pmst sunnib sind kaasa väntama, muud varianti pole. efektiivsus on suur tänu sellele et sina teed ise kogu töö ära. Võrdluseks nt. minu Motrac em2 efektiivsus on 0.8 ah / 1km @ 1500w (ca 55km/h)
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
deathdog
HV kasutaja
liitunud: 22.03.2009
|
26.06.2018 07:47:43
|
|
|
See on jalgratas ju. 1500W on mopeed. Isegi 300W mootoriga asja ehitamine on läbi vasktorude minek saksamaal kui seda ametlikuks teha tahta. Eestis lihtsalt lihtsam see asi.
edit:kw -W
viimati muutis deathdog 26.06.2018 20:02:21, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
26.06.2018 13:55:40
|
|
|
deathdog, 1500kw on küll ilmselt sul kirjaviga aga oleks ilmselt once-in-a-lifetime elamus
Aga rääkides asjast, peaks kohale jõudma vahepeal 320 aku elementi. Vaja siis nüüd akuhoidikuid ja metallribasid. Elektrolüüt keevituse jaoks leidsin masina kah. Kas teeb mingi ühistellimuse sellele ka või teab keegi soovitada kust hea hinnaga saab? Mõtlesin ka akuhoidikute asemel lihtsaalt kuumliimiga kokku panna akud aga see vist mõjuks väga halvasti soojuse eraldusele?
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
26.06.2018 13:58:07
|
|
|
d3t, tõenäoliselt paned mingi heatshrinki või kile vms nagunii ümber, seega soojuseraldusel vahe olemasolu ei tohiks ju mingit rolli mängida? Liimi eelis seljuhul kompaktsus.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
26.06.2018 16:51:07
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
| d3t, tõenäoliselt paned mingi heatshrinki või kile vms nagunii ümber, seega soojuseraldusel vahe olemasolu ei tohiks ju mingit rolli mängida? Liimi eelis seljuhul kompaktsus. |
Ei olnud plaanis esialgu. On selles osas soovitusi? bmsi osas ootan ka soovitusi, vaja nii 320 elementi managida...
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
26.06.2018 21:19:36
|
|
|
Kuumuseraldusega on vastupidiseid väiteid. Õhk juhib halvemini soojust seega kokku liimitud akul võiks nagu jahutus parem olla.
Aga vist vahet pole, soojus naguinii hästi välja ei saa. Kui akukorpus on leige, siis sees elementi katsudes kõrvetad käe ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
27.06.2018 12:47:48
|
|
|
Ise-ehitajad, kuidas te elemente tasakaalustate, kui üldse?
Ja kui täpselt peaks pinge olema võrdne? mis on lubatud erinevus. 0.02V/ maksimaalse ja minimaalse pinge vahel ei tohiks vist mitte midagi tähendada? (kõigub 0.01 ja 0.02 vahel )
_________________ ------ |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
27.06.2018 13:16:28
|
|
|
hans, mu plaan on igale elemendi külge oma BMS saada. Üks bms suudab vist olenevalt mudelist nii 60 celli ära kattta.
Also, kuidas hiinlased müttavad
Spoiler 
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
mdgfa
HV vaatleja
liitunud: 02.04.2016
|
27.06.2018 17:29:03
|
|
|
| hans kirjutas: |
Ise-ehitajad, kuidas te elemente tasakaalustate, kui üldse?
Ja kui täpselt peaks pinge olema võrdne? mis on lubatud erinevus. 0.02V/ maksimaalse ja minimaalse pinge vahel ei tohiks vist mitte midagi tähendada? (kõigub 0.01 ja 0.02 vahel ) |
Saab ilusti hakkama ilma BMSita, kasutades lipo jaoks tehtud tarvikuid https://hobbyking.com/en_us/hobbykingtm-battery-medic-system-2s-6s.html?___store=en_us
48v elik 13S aku puhul muidugi on vaja kolme sellist. Isiklikult ma eriti ei tasakaalustagi, sest elementide pinge ei hälbi eriti ja laen kuni 90%-ni. Üle 0.05 voldi puhul tasakaalustan, muidu mitte, kuid oluline on olla teadlik aku olukorrast või siis kasutada BMSi, kui ei oska või ei taha.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
27.06.2018 18:18:52
|
|
|
| hans kirjutas: |
Ise-ehitajad, kuidas te elemente tasakaalustate, kui üldse?
Ja kui täpselt peaks pinge olema võrdne? mis on lubatud erinevus. 0.02V/ maksimaalse ja minimaalse pinge vahel ei tohiks vist mitte midagi tähendada? (kõigub 0.01 ja 0.02 vahel ) |
Uued 18650 ei lähegi tasakaalust välja kui BMSi pole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
IndrekM80
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2013
|
28.06.2018 08:01:46
|
|
|
Kahtlustan siiski et see juhtub ajapikku tänu temperatuurierinevustele akupaki keskel ja servas.
| DVDRW kirjutas: |
| hans kirjutas: |
Ise-ehitajad, kuidas te elemente tasakaalustate, kui üldse?
Ja kui täpselt peaks pinge olema võrdne? mis on lubatud erinevus. 0.02V/ maksimaalse ja minimaalse pinge vahel ei tohiks vist mitte midagi tähendada? (kõigub 0.01 ja 0.02 vahel ) |
Uued 18650 ei lähegi tasakaalust välja kui BMSi pole.  |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maidor
HV kasutaja
liitunud: 20.08.2013
|
28.06.2018 22:05:16
|
|
|
BMSi roll on akusid veel kaitsa üle ja alapinge eest. Olen kahjustanud elemente oma lohakuse tõttu.
Minu aasta vanused elemendid on 0,1V erinevusega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
28.06.2018 23:03:28
|
|
|
Keegi võiks toota odavaid non cell level BMSe, siis pole ka aku kahjustamise ohtu BMSi poolt.
midagi sellest ehitada: link
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
29.06.2018 00:15:12
|
|
|
Kõige parem oleks tõenäoliselt midagi nii:
Akupaki küljes on GND, +V ja siis hunnik balance juhtmeid iga celli jaoks, nagu lipodel näiteks. Puudub (cell level) BMS.
Sinna akupaki külge või siis otse tarbiva seadme külge tuleks siis lisada (kui seda juba pole) minimaalselt under voltage protection, mis jälgib ainult kogu akupaki pinget ja lülitab toite määratud pinge juures välja. Muidugi over current protection võiks ka kuskil olla.
Lisaks veel eraldi balance juhtmete külge käiv pingeindikaator, mida aegajalt sisse lülitada, et näha, kas vajab balanseerimist või mitte.
Üldiselt kasutada laadimiseks puhtalt GND ja +V juhet, balanseerimist tegemata. Kui mingi x aja pärast indikaatoriga kontrollides on akupakk balansist väljas, teha üks laadimiskord balanseerimist kasutades.
Nii tehes võib BMS-i unustada ja laadimine võtab ka vähem aega, v.a siis kui balanseerimisega laadimist teha. Suuremate akupakkide ja korralike elementide puhul võib balanseerimist vajada näiteks ainult korra aastas.
Vähemalt ise plaanin nii teha, kui lõpuks asja kätte võtan.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
29.06.2018 00:39:29
|
|
|
OCP jaoks kasutan seda.
30A pidevaga välja ei löö.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maidor
HV kasutaja
liitunud: 20.08.2013
|
29.06.2018 21:14:08
|
|
|
Kas keegi oskab välja googeldada, palju see mootor pinget ja võimsust talub? See on 24-36V, aga mõnedel on ka 48V märgitud.
link
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
29.06.2018 22:00:20
|
|
|
| Maidor, ei tea midagi selle mootori kohta. Aga mind huvitab, et mida teed sellega? Bottom bracketi kinnitusega abimootor?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
devean
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
02.07.2018 23:32:00
|
|
|
Enda aretus. Mootoriks Bafang BBS02 750W, ning aku on 52v, 20.3 ah.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
IndrekM80
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2013
|
03.07.2018 10:41:52
|
|
|
Oh kui tore 750W mootor, nüüd hakkab kette ja hammasrattaid minema iga kuu 100 euro eest
PS. Kas keegi seda autoaku pealt funktsioneerivat punktkeevitust va sitanikerdist on kasutanud - 0.3mm niklit see suudab keevitada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
devean
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
03.07.2018 12:37:13
|
|
|
| IndrekM80 kirjutas: |
Oh kui tore 750W mootor, nüüd hakkab kette ja hammasrattaid minema iga kuu 100 euro eest
PS. Kas keegi seda autoaku pealt funktsioneerivat punktkeevitust va sitanikerdist on kasutanud - 0.3mm niklit see suudab keevitada? |
Hetkel on see kompott toiminud 2 kuud ja ca 600 km. Kett ja hammasrattad pole seda nägugi, et oleks lõppemas. Selle eest hoolitseb gearsensor, mis katkestab mootori töö käiguvahetuse hetkel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
PAUKA
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
03.07.2018 21:52:03
|
|
|
| IndrekM80 kirjutas: |
Oh kui tore 750W mootor, nüüd hakkab kette ja hammasrattaid minema iga kuu 100 euro eest
PS. Kas keegi seda autoaku pealt funktsioneerivat punktkeevitust va sitanikerdist on kasutanud - 0.3mm niklit see suudab keevitada? |
saada mulle prooviks natuke ja ma katsetan.
samas ise viskan aku minema, see on üsna õhtal, ja asendan mikroahju trafoga et saada ühtlasemat tulemust.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|