Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 681, 682, 683 ... 762, 763, 764  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?
Ei, ei suitseta üldse
80%
 80%  [ 104 ]
Ei suitseta autos, mujal küll
12%
 12%  [ 16 ]
Jah, suitsukonide jaoks kasutan tuhatoosi
3%
 3%  [ 4 ]
Jah, suitsukonid viskan aknast välja
4%
 4%  [ 6 ]
hääli kokku : 130

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2018 22:50:02 vasta tsitaadiga

Hoolduses leiti, et vedru üks esivedru on katki. Enne kaalule viimist küsiks, et kas Lesjöfors on jätkuvalt pädev vedrufirma? Esindus tahtis 90 euro vedru eest, see maksab 30.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 18.06.2018 23:09:22 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
58l-iga sõitsid 1500km või ikka mingid VAG-i x numbrid/terminid?
DTE ehk fäänsi nimega distance to empty, paak 58l, parim küttekulu 6.0l/100km kohta.
Krt see VAG valetab siis ju palju rohkem kui seni arvatud ja tuleks üldse kinni panna icon_confused.gif icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

Eiei, asi algas sellest, et 2a+ sain esimest korda tagant musta tossu välja icon_cool.gif DTE olen täispaagiga sinna 1300 juurde saanud(annad gaasi ja näit kukub icon_smile.gif ) aga ma ei sõida töristades ja parim paagitäis on tulnud reaalselt sinna 1000 alla. 2007a ning DPF töötab, mõningad probleemid on olnud aga olen siiski DPFi eeskujulikult toimetama saanud.(ei läinud kohe eemaldamise kallale) Auto naudib hetkel ka euroopa teid ja suvesooja. See 6 tuli kuskilt leedust valka tulles... pean autopäevikut nagu korralik autoomanik ikka peaks tegema.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2018 23:45:21 vasta tsitaadiga

vedru on vedru

Aga https://www.ohtuleht.ee/883110/tallinna-abilinnapea-zuzu-sattus-auto-tootava-mootori-parast-raigesse-sonasotta
Suht sitt auto siis, et isegi 20km sõiduga ei saa salongi jahedaks.

https://www.facebook.com/100002122381094/posts/1720259148054815/

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud


viimati muutis salatoimik 18.06.2018 23:45:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 18.06.2018 23:45:31 vasta tsitaadiga

Pigem lihtsalt mõni ennasttäis elumees.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 00:21:59 vasta tsitaadiga

Milleks diiselmootoriga autol mootor seisma jätta? Siis muidugi, kui ei plaanita edasi sõita. Aga muidu las tiksub.
Kui lapsi lasteaeda vedasin, siis pooled inimesed jätsid talvel auto tööle. Ja pmtl. võiks kuumal suvepäeval ka auto tööle jätta, et kliima salongi saaks jahutada. Kütust ostab igaüks ise, seega kui omanikku kütsisääst ei huvita ja tähtsam on mugavus, siis lihtsalt nii ongi. Muidu audi a8-sal on mingi solar süsteem, et esilkaas on nagu päikesepaneel ja sellest energiast jahutatakse salongi. Aga noh, need süsteemid suht kallitel autodel ainult. Teistel tuleb (minimaalselt) kütsi kulutada.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 00:40:10 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Milleks diiselmootoriga autol mootor seisma jätta? Siis muidugi, kui ei plaanita edasi sõita. Aga muidu las tiksub. Teistel tuleb (minimaalselt) kütsi kulutada.


Selleks et see sõnnikuhunnik täis ei tahmaks enda filtreid. Ja mis see kütuseliik muidu asjasse üldse puutub? Enamus võtavad ~ liiter tunnis. Kondiga rohkem.

SSD kirjutas:
Muidu audi a8-sal on mingi solar süsteem, et esilkaas on nagu päikesepaneel ja sellest energiast jahutatakse salongi. Aga noh, need süsteemid suht kallitel autodel ainult. Teistel tuleb (minimaalselt) kütsi kulutada.


Esimest korda kuulen, äkki viskad mõne lingi.

Siiamaani olen näinud, et solar esiklaas on soojust peegeldav, bmw nimetab seda clima comfort windshield (maja ees 2002 clio, solar klaasiga, luksus pill), osadel on katuseluugil päikesepaneelid, millest tuleneva energiaga on võimalik salongi ventileerida.


viimati muutis KillFrenzy 19.06.2018 00:45:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 00:43:17 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Muidu audi a8-sal on mingi solar süsteem, et esilkaas on nagu päikesepaneel ja sellest energiast jahutatakse salongi. Aga noh, need süsteemid suht kallitel autodel ainult.


Dunno, mu 14 aastat vanal Passatil katuseluuk on päiksepaneel, ei ütleks et tegu mingi ulme preemjum viguriga
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 00:45:17 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
SSD kirjutas:
Milleks diiselmootoriga autol mootor seisma jätta? Siis muidugi, kui ei plaanita edasi sõita. Aga muidu las tiksub.


Selleks et see sõnnikuhunnik täis ei tahmaks enda filtreid. Ja mis see kütuseliik muidu asjasse üldse puutub? Enamus võtavad ~ liiter tunnis.
tsitaat:

Typically speaking, for gasoline engines you'll find that per liter of displacement, the engine will burn around 0.08 to 0.1 gallons per hour, fully warmed up, at the factory idle of 650-700rpm. That means for a 2L engine you can expect something like 0.16-0.2 gallons per hour. This is approximately linearly related to idle speed: 1000rpm idle burns ~50% more fuel than 700rpm idle. If you hold the gas pedal so that the engine is revving at 3000rpm, you'll find the fuel flow is usually around 3-4x that at idle.


Liitrit nagu ei tule kuidagi täis. Enamus miski 2L+ mootorid ju pole

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 00:47:03 vasta tsitaadiga

0.2 gallonit on juba ~ liiter icon_smile.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 00:47:30 vasta tsitaadiga

ei ole
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 00:48:13 vasta tsitaadiga

0.76 on rohkem liiter kui pool liitrit
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 00:51:38 vasta tsitaadiga

0.61 on rohkem pool liitrit kui liiter. Seega sinu väite järgi või ütelda, et tunnike idlemist võtab enamus juhtudel 0.5 liitrit.

Igal juhul ei tasu nii kõvasti ümardada. Liiter tunnis on ikka raske täis saada tänapäeval. Pigem jääb poole liitri kanti kuna inimesed sõidavad miski mikromootoritega ringi.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 00:52:17 vasta tsitaadiga

No mine tea siis jah, siin kõigil uued peened mikromootoritega ökonoomsed masinad.

Kellel siin tunnikulu näidukid peal, palju koos kondiga kulu näitab?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 00:55:20 vasta tsitaadiga

0.8 l/h kondiga. ilma on 0.6

Ideeliselt kas uutel benamootoritel see juba seal kuskil 0.4 juures ei või olla? need ju lükkavad osad silindrid välja kui vaja pole

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud


viimati muutis salatoimik 19.06.2018 00:56:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 00:56:02 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
SSD kirjutas:
Milleks diiselmootoriga autol mootor seisma jätta? Siis muidugi, kui ei plaanita edasi sõita. Aga muidu las tiksub.


Selleks et see sõnnikuhunnik täis ei tahmaks enda filtreid. Ja mis see kütuseliik muidu asjasse üldse puutub? Enamus võtavad ~ liiter tunnis.

Kui tahmafilter täis, siis tuleb see eemaldada. Kohe ostes võid ka eemaldada, aga siis võid tootja garantiist ilma jääda. Muidu kõik rohelised peaks nõudma pdf-i eemaldust diisel mootoritel. Ka mina soovin et pdf kaoks. See nähtamatuks peenestatud tahm on organismidele palju kahjulikum kui jämedad osakesed. Neid peenestatud osakesi ei suuda keha välja filtreerida. Liiga väiksed. Aga vähja tekkeks(tekitajaks) piisavalt head.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 00:56:09 vasta tsitaadiga

Ilma 0.6, kondiga 0.7...0.8
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 01:00:28 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
SSD kirjutas:
Milleks diiselmootoriga autol mootor seisma jätta? Siis muidugi, kui ei plaanita edasi sõita. Aga muidu las tiksub.


Selleks et see sõnnikuhunnik täis ei tahmaks enda filtreid. Ja mis see kütuseliik muidu asjasse üldse puutub? Enamus võtavad ~ liiter tunnis.

Kui tahmafilter täis, siis tuleb see eemaldada. Kohe ostes võid ka eemaldada, aga siis võid tootja garantiist ilma jääda. Muidu kõik rohelised peaks nõudma pdf-i eemaldust diisel mootoritel. Ka mina soovin et pdf kaoks. See nähtamatuks peenestatud tahm on organismidele palju kahjulikum kui jämedad osakesed. Neid peenestatud osakesi ei suuda keha välja filtreerida. Liiga väiksed. Aga vähja tekkeks(tekitajaks) piisavalt head.


icon_lol.gif thumbs_up.gif

Ainuke asi mis tuleks eemaldada, on diisel peldikud liiklusest. Ja igast isehakanud dpf spetside näpud ja rahakott nii kõvasti kruustangide vahele keerata, et kaob igasugune huvi neid eemaldada.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 02:57:33 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Mul 0,33L/h vcdsi andmetel.
KillFrenzy, lollide arvelt tulebki rikastuda, selles äris ei ole midagi isiklikku. icon_biggrin.gif

_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 19.06.2018 06:51:47 vasta tsitaadiga

http://www.evo.co.uk/toyota/20522/toyota-gr-super-sports-hybrid-hypercar-heads-to-production-with-986bhp-lmp1-powertrain

nice, LMP1 mootoriga elukas läheb tootmisse thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 19.06.2018 09:41:35 vasta tsitaadiga

Ma ei saa kah aru sellest mootori töölejätmisest, kütusekulust ma ei räägi vaid pigem sellest mahajahutamise poolest. Enda autol kui on päev läbi töö juures päikese käes seisnud, siis õhtul on tavaline sisse istudes, et parklast väljasõiduni on esiaknad poolikult lahti, et suurem kuumus välja saaks. Siis aknad kinni ja kont tööle ning juba minutiga on auto täiesti normaalse temperatuuriga.

Kas mõnel vennal läheb autos tõesti 15min burksisabas seismisega selliseks saunaks, et on vaja tingimata jahutama jätta ja ei kannata veidi sõita kuni kont uuesti maha jahutab? icon_eek.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 10:45:56 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Kas mõnel vennal läheb autos tõesti 15min burksisabas seismisega selliseks saunaks, et on vaja tingimata jahutama jätta ja ei kannata veidi sõita kuni kont uuesti maha jahutab? icon_eek.gif

Eks need diiselpeldikud käi ikka tossamise pärast, et saaks teisi inimesi mürgitada. Ise minnakse ju poodi, burksi sööma jne.
http://toidutare.ee/siiri_peidetud_m%C3%B5ttekillud/1C657/


viimati muutis Oisu. 19.06.2018 10:48:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 10:48:13 vasta tsitaadiga

kui kondis mahla pole, ongi kakskend minti vaja jahutada..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 19.06.2018 10:55:35 vasta tsitaadiga

tondi rondil kondiprobleem icon_smile.gif ja muidugi roolijatooli vahelises tarkvaras puudujäägid
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 11:10:38 vasta tsitaadiga

Ainivana kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Mul 0,33L/h vcdsi andmetel.
KillFrenzy, lollide arvelt tulebki rikastuda, selles äris ei ole midagi isiklikku. icon_biggrin.gif


Absoluutselt, kui seadus on nii nõrk et tee mis tahad.
Täpsutus, et kõigil tuleks näpud sahtli vahele lüüa. Aga samas, on need mainitud ettevõtted ka ju isehakanud spetsid. icon_smile.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 12:07:08 vasta tsitaadiga

Noo vat ei oska öelda, mind saab isehakanud spetsiks liigitada, aga Firmad, millel suur käive ja kasum antud valdkonnas ei liigitaks enam "isehakanuteks".
Tegu ikkagi rahva jaoks Prestiižikate kohtadega. icon_smile.gif

_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tjena
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 12:11:03 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
Lisatud. Njuutoneid ma ei tea vanal autol. Mälu järgi oli 498, aga ei julge igaksjuhuks panna, äkki ei mäleta õigesti.

Kuhugi avalikku teemat pole tehtud Brabusest? Kõlab huvitavalt
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.06.2018 12:22:40 vasta tsitaadiga

Tjena, kunagi 10+a tagasi võibolla kuskil oli mingi teema. Siin foorumis on ka piisavalt sellest autost jauratud.
Mul on see auto juba 13a. Praegu põmst seisab. Nüüd tegin ühe Tallinna otsa üle pika aja.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 14:25:26 vasta tsitaadiga

Viin oma auto platsile. Ongi asendust vaja
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 16:08:27 vasta tsitaadiga

Mis platsile viid?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 16:24:46 vasta tsitaadiga

raekoja
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 16:49:37 vasta tsitaadiga

Kuusakoski
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 16:51:07 vasta tsitaadiga

muugal on ka vist mingi hondade poolitamisplats. eks ta kuskile autojärelmaksu andis selle roika. mikk55 teeb tallinnas selliseid diagnostikaasju..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 17:27:38 vasta tsitaadiga

Plats pakkus 2500. Kui keegi siit tahab 2008 automaat bens accordi mida edevam kasutaja kui mina peaks üle värvima ja veojõukontrolli või stabiilsuskontrollisysteemis selle kotermanni yles otsima. Kui viga resettida, siis sõidab ilma veata kuni järgmise käivituseni. 2600 ja hakka8 naelad kaasa
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 17:28:08 vasta tsitaadiga

Keegi saab platsilt omale hea auto.. kuni järgmise käivitamiseni icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 19:07:53 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Keegi saab platsilt omale hea auto.. kuni järgmise käivitamiseni icon_lol.gif
Rohkem polegi ju vaja, pärast teed süütud silmad pähe ja kehitad õlgu.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 19:27:14 vasta tsitaadiga

https://elu24.postimees.ee/4506444/rohelisel-abilinnapeal-zuzul-laks-mootorit-karsatanud-smuutisobraga-utlemiseks?_ga=2.160647610.660769084.1529099946-1605848011.1527964233
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 19:32:11 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
https://elu24.postimees.ee/4506444/rohelisel-abilinnapeal-zuzul-laks-mootorit-karsatanud-smuutisobraga-utlemiseks?_ga=2.160647610.660769084.1529099946-1605848011.1527964233

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9860840#9860840


E: härral häbi vist hakanud vms, facebooki post kadunud, hea et screeni tegin icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 19:53:42 vasta tsitaadiga

DTE oli 0. Panin 10.34L peale. nüüd DTE 124km
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 20:08:55 vasta tsitaadiga

DTE oli 0. Panin 10.34L peale. nüüd DTE 124km

ja nüüd on paak tühi ve ?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 20:12:46 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Oisu. kirjutas:
https://elu24.postimees.ee/4506444/rohelisel-abilinnapeal-zuzul-laks-mootorit-karsatanud-smuutisobraga-utlemiseks?_ga=2.160647610.660769084.1529099946-1605848011.1527964233

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9860840#9860840


E: härral häbi vist hakanud vms, facebooki post kadunud, hea et screeni tegin icon_lol.gif



Selliselt teisele kisav rõve mutt on veel hullem
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 23:10:48 vasta tsitaadiga

Bõmm lõi esimese elektrikala sisse. Jee. Aga kadus samaruttu, kui tuli. Palavaga ummikutes istudes lõi just enne parkimist kirja ette, et jahutusvedeliku tase madal. Kontrollisin tunni pärast, täitsa maximumis. Siiani on...
icon_neutral.gif
Asi vist uues paisupaagis ja kaasas olnud odavas anduris...
Täna lasin torud ka tühjaks mustast, kunde ütles, et tal tõmbas ka seest tühjaks.
thumbs_up.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 23:20:34 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Täna lasin torud ka tühjaks mustast, kunde ütles, et tal tõmbas ka seest tühjaks.


Mul tõmbaks kah seest tühjaks, kui seda tahmalonti oleks pidanud sisse hingama... thumbs_up.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2018 00:00:45 vasta tsitaadiga

Lätlased hingavad. Muidu jah tee oli ikka tagan pikalt tühi...
icon_lol.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2018 00:29:23 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Mul tõmbaks kah seest tühjaks, kui seda tahmalonti oleks pidanud sisse hingama... thumbs_up.gif

DPF-i (akronüüm on DPF, mitte PDF - toim.) omavate autode puhul hingad seda tahmalonti sisse täiel rinnal, sest tahmaosakesed on peenestatud ja sa ei näe seda "lonti" enam.
Seeeest su keha on suht võimetu neid peenestetud tahmaosakesi organismist välja ajama. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2018 00:29:50 vasta tsitaadiga

Nii juhtub kui DPF läbi puurida aga mitte välja progreda
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/krimi/videod-tallinna-ringteel-suttis-soidu-pealt-auto-ja-poles-karkassini-paljaks?id=82704207

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2018 00:52:09 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Etz kirjutas:
Mul tõmbaks kah seest tühjaks, kui seda tahmalonti oleks pidanud sisse hingama... thumbs_up.gif

PDF-i omavate autode puhul hingad seda tahmalonti sisse täiel rinnal, sest tahmaosakesed on peenestatud ja sa ei näe seda "lonti" enam.
Seeeest su keha on suht võimetu neid peenestetud tahmaosakesi organismist välja ajama. icon_neutral.gif
Mõtled ise seda välja või on sul mingit täpsemat infot ka anda?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 20.06.2018 06:48:52 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Nii juhtub kui DPF läbi puurida aga mitte välja progreda
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/krimi/videod-tallinna-ringteel-suttis-soidu-pealt-auto-ja-poles-karkassini-paljaks?id=82704207


Interneedusest on silma jäänud, bmw E60/E61 on mingi pagassis olev akukaabel mis tahab ennast läbi hõõruda ja põlema minna. Vähemalt algusaastate omadel. Eestiski mitu tk põlema läinud.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2018 07:44:33 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Bõmm lõi esimese elektrikala sisse. Jee. Aga kadus samaruttu, kui tuli. Palavaga ummikutes istudes lõi just enne parkimist kirja ette, et jahutusvedeliku tase madal. Kontrollisin tunni pärast, täitsa maximumis. Siiani on...
icon_neutral.gif
Asi vist uues paisupaagis ja kaasas olnud odavas anduris...
Täna lasin torud ka tühjaks mustast, kunde ütles, et tal tõmbas ka seest tühjaks.
thumbs_up.gif


Kaalule, tossav bemm on inimkonna hukk. Ma ei saa aru, kuidas sa julged üldse nii teha.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2018 08:19:13 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Etz kirjutas:
Mul tõmbaks kah seest tühjaks, kui seda tahmalonti oleks pidanud sisse hingama... thumbs_up.gif

PDF-i omavate autode puhul hingad seda tahmalonti sisse täiel rinnal, sest tahmaosakesed on peenestatud ja sa ei näe seda "lonti" enam.
Seeeest su keha on suht võimetu neid peenestetud tahmaosakesi organismist välja ajama. icon_neutral.gif

Ma saan varsti silmavähi, kui keegi veel auto juures mingist "PDF"ist räägib. PDF faile võite acrobat readeriga teha.

Autol on ikka DPF ehk Diesel Particulate Filter.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2018 08:25:17 vasta tsitaadiga

Black66, no ilmselt mõnedel polegi seal peale PDF'i enam midagi...
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 681, 682, 683 ... 762, 763, 764  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.