|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
18.06.2018 10:54:51
|
|
|
| Scott kirjutas: |
| Õhulevis on peaaegu üle Eesti u 40 kanalit. |
Kust need 40 kanalit veel tulevad?
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
19.06.2018 09:02:46
|
|
|
| Keegi on jälle unustanud kogu ööks musta pildi YLE2 kanali ette. Ei tohiks nagu väga raske teema olla, aga tundub, et kellegi elu käib see üle jõu.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
19.06.2018 10:53:20
|
|
|
| alpha kirjutas: |
| Keegi on jälle unustanud kogu ööks musta pildi YLE2 kanali ette. Ei tohiks nagu väga raske teema olla, aga tundub, et kellegi elu käib see üle jõu. |
Pimendatud aeg ekraanil infoga antud perioodil. FIFA world cup.
18/06/2018 14.30-00.15
19/06/2018 9.50-10.50
Kui pime pilt, teavituseta, pimedas seda YLE2 juba ise.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
19.06.2018 11:05:47
|
|
|
| armjan kirjutas: |
| alpha kirjutas: |
| Keegi on jälle unustanud kogu ööks musta pildi YLE2 kanali ette. Ei tohiks nagu väga raske teema olla, aga tundub, et kellegi elu käib see üle jõu. |
Pimendatud aeg ekraanil infoga antud perioodil. FIFA world cup.
18/06/2018 14.30-00.15
19/06/2018 9.50-10.50
Kui pime pilt, teavituseta, pimedas seda YLE2 juba ise. |
teavitus oli ees, aga jutt oli täna hommikust kella 8-9 paiku. Ei klapi see sinu aegadega. Võibolla tõesti ei olnud terve öö. Ja sellist unustamist on siht palju olnud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
19.06.2018 11:44:51
|
|
|
| alpha kirjutas: |
| armjan kirjutas: |
| alpha kirjutas: |
| Keegi on jälle unustanud kogu ööks musta pildi YLE2 kanali ette. Ei tohiks nagu väga raske teema olla, aga tundub, et kellegi elu käib see üle jõu. |
Pimendatud aeg ekraanil infoga antud perioodil. FIFA world cup.
18/06/2018 14.30-00.15
19/06/2018 9.50-10.50
Kui pime pilt, teavituseta, pimedas seda YLE2 juba ise. |
teavitus oli ees, aga jutt oli täna hommikust kella 8-9 paiku. Ei klapi see sinu aegadega. Võibolla tõesti ei olnud terve öö. Ja sellist unustamist on siht palju olnud. |
Ei saa unustada. Automaatika, milles inimese kätt pole vaja. Unustada pole võimalik.
Pimendamise alla kuuluvad paljud ülekanded juuli lõpuni. Tobe oleks seda käsitööna teha.
Edit: pimendamine olnud sees kogu öö. Kontrollime ajad üle. Tähelepanek oli õige alpha.
viimati muutis armjan 19.06.2018 11:59:16, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
19.06.2018 11:59:06
|
|
|
| armjan kirjutas: |
| alpha kirjutas: |
| armjan kirjutas: |
| alpha kirjutas: |
| Keegi on jälle unustanud kogu ööks musta pildi YLE2 kanali ette. Ei tohiks nagu väga raske teema olla, aga tundub, et kellegi elu käib see üle jõu. |
Pimendatud aeg ekraanil infoga antud perioodil. FIFA world cup.
18/06/2018 14.30-00.15
19/06/2018 9.50-10.50
Kui pime pilt, teavituseta, pimedas seda YLE2 juba ise. |
teavitus oli ees, aga jutt oli täna hommikust kella 8-9 paiku. Ei klapi see sinu aegadega. Võibolla tõesti ei olnud terve öö. Ja sellist unustamist on siht palju olnud. |
Ei saa unustada. Automaatika, milles inimese kätt pole vaja. Unustada pole võimalik.
Pimendamise alla kuuluvad paljud ülekanded juuli lõpuni. Tobe oleks seda käsitööna teha. |
Ei toimi teile see süsteem. Sest miks oli enne 9 täna pilt pimendatud, kui sinu välja toodud graafiku järgi pidi pimendamine hakkama hoopis kell 9.50? Ja paar päeva tagasi oli peale südaööd ka pikem pimendamine, kuigi siis oli saatekava järgi tegemist hoopis ühe sarja näitamisega, mitte vutiga.
viimati muutis alpha 19.06.2018 12:01:04, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
19.06.2018 11:59:58
|
|
|
Jõudsid vastata enne, kui eelmise postituse edit osa lisasin.
Tänud info eest.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
19.06.2018 12:01:39
|
|
|
| armjan kirjutas: |
Jõudsid vastata enne, kui eelmise postituse edit osa lisasin.
Tänud info eest. |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
20.06.2018 08:50:34
|
|
|
See kuulujutt uuest digiboksist - on ka juttu millega tegu? On ehk oodata kasvõi nt wifi tuge?
Tüütu on vedada kaks pikka võrgukaablit üle toa ruuterist telekasse lisaks HDMI kaablile.
Need madala kvaliteediga SD kanalid mida Telia pakub kannatab üle wifi ära - 4k HDR netflixi vms telekasse juba üle wifi ei lase - vähemalt praegune inteno + naabrite müra teeb selle ebameeldivaks (signaali kvaliteet on vilets).
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
20.06.2018 09:06:49
|
|
|
mauro, Arris VIP5305....iseasi mis mudru nad sinna sisse tellivad.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
viimati muutis jeesus188 20.06.2018 09:30:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
20.06.2018 10:14:55
|
|
|
Ei ole wifi toega. Sama põhjus, mis Arris 1113 valikul - wifi sageduste probleemide tõttu. Juhe on kindel.
Tugi ei jõua wifi sageduste konfliktide põhjuste leidmise ja lahendamisega tegeleda. Need on tarbijapoolne ots, kus kvaliteedi tagamine ettevõttel on... suuresti võimatu.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
20.06.2018 11:47:04
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
armjan, Ok mõistetav. Kuigi 5Ghz Wi-Fi peal naljalt segajaid ei tohiks olla. Lisaks DG400 oskab vist ka beamformingut kui ma ei eksi.
Kas ise sinna karpi Wi-Fi moodulit lisada ei saa? Eeldan, et karbi avamine = warranty void. Või on neil W mudelitel juba kiipi integreeritud see moodul kuidagi? |
Isegi, kui tugi ise külge pookida, ei toetaks seda TeliaTV. Kas seal eraldi lisatav moodul või joodetud kiip, pole kursis.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
20.06.2018 11:49:34
|
|
|
Tomorrow, pole see 5Ghz kah mingi "silver bullet", näiteks mul siin on olnud 5Ghz võrguga igasugu anomaaliad olnud, erinevate seadmetega. Tundub mingi radari moodi asi, mis regularselt iga 30 minuti tagant kogu bandi segi keerab.
Packet loss kohe kuni 50% ja see mis läbi läheb on 1000ms+, taastub täpselt 5 minuti pärast ja kordub iga 30 minuti pärast.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
viimati muutis Etz 20.06.2018 14:04:45, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
20.06.2018 12:01:54
|
|
|
| Etz kirjutas: |
Tomorrow, pole see 5Ghz kah mingi "silver bullet", näiteks mul siin on 5Ghz võrguga igasugu anomaaliad olnud, erinevate seadmetega. Tundub mingi radari moodi asi, mis regularselt iga 30 minuti tagant kogu bandi segi keerab.
Packet loss kohe kuni 50% ja see mis läbi läheb on 1000ms+, taastub täpselt 5 minuti pärast ja kordub iga 30 minuti pärast. |
See segaja on see "soome plokk" naabri Elduri telekas, millega ta YLE kanaleid vaatab...
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
20.06.2018 12:04:18
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
See segaja on see "soome plokk" naabri Elduri telekas, millega ta YLE kanaleid vaatab...  |
Krt seda teab, mul on siin sadam kah "kiviga" visata...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
20.06.2018 12:08:00
|
|
|
| Võta TJAga ühendust, eriti kui asi regulaarselt on. Neile kindlasti pakub huvi.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
20.06.2018 12:11:45
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Võta TJAga ühendust, eriti kui asi regulaarselt on. Neile kindlasti pakub huvi. |
Ütlevad, et jokk skeem ja nii see jääb
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
20.06.2018 12:18:16
|
|
|
| Ei saa jokk olla, kuna on seaduses kirjas kui tugevalt võib kiiritada.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
20.06.2018 12:23:35
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Ei saa jokk olla, kuna on seaduses kirjas kui tugevalt võib kiiritada. |
No kutsuge, las mõõdavad, huvitab ennastki vastus.
| ot: |
Mul käisid kunagi mõõtmas elisa 4g ja zuum tv värki. Öeldi "jah, segab vaatamist, aga kuna teil on alternatiiv olemas (pöörake antenn teise suunda....seal ei sega), siis kõik on ok""
Kama 2, et teise suunda oleks pidanud panema 20m masti või antenni majast 20m eemale...võimalus on olemas |
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakjaak22
HV kasutaja
liitunud: 28.02.2012
|
20.06.2018 13:50:43
|
|
|
| Etz kirjutas: |
Tomorrow, pole see 5Ghz kah mingi "silver bullet", näiteks mul siin on 5Ghz võrguga igasugu anomaaliad olnud, erinevate seadmetega. Tundub mingi radari moodi asi, mis regularselt iga 30 minuti tagant kogu bandi segi keerab.
Packet loss kohe kuni 50% ja see mis läbi läheb on 1000ms+, taastub täpselt 5 minuti pärast ja kordub iga 30 minuti pärast. |
Kuna 5GHz sagedusalas tegutsevad ka radarid, siis on wifi standardisse sisse kirjutatud featuur nimega DFS, mis hoolitseb selle eest, et su ruuter tunduvalt olulisemaid asju ei segaks. Kahjuks varem oli see "soovituslik" ja seega paljutootjaid jätsid selle realiseerimata. Nüüd viimastel aastatel suhteliselt kohustuslik. Ühesõnaga, vaata oma ruuteri sätted üle ja hoolitse selle eest, et DFS oleks sisse lülitatud või vali kanal, kus see pole vajalik. Telia Inteno DG400-l oli vaikimisi sees, kui ma õigesti mäletan.
https://www.tp-link.com/ae/faq-763.html
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
20.06.2018 14:03:54
|
|
|
jaakjaak22, ma tean mis on DFS ja kuidas see töötab.
Pull selles, et segi tõmmati kogu 5Ghz band ja palju laiemalt, kui ainult 802.11 jaoks eraldatud sagedused.
Üldiselt oleme me selle aruteluga ka vales teemas...
Niipalju võin ka taustainfoks öelda, et see nähtus kadus sama ootamatult kui tekkis ja kestis umbes aasta.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loox
HV kasutaja
liitunud: 25.06.2006
|
20.06.2018 21:21:39
|
|
|
| erik111 kirjutas: |
| Kas Motorola VIP1003 ja VIP1903 on ka mingi vahe? Üks uuem ja parem või? |
1903-l on rohkem väljundeid, näiteks komponent video. Aga sellest on vähe kasu, sest Telia on sealt HD resolutsiooni ära kaotanud.
Heliväljund on 1003-l S/PDIF (koaksiaal), 1903-l TOSLINK (optiline).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
21.06.2018 13:27:25
|
|
|
Ilma wifita ei näe mingit põhjust, miks peaks üldse uue boxi nad võtma.
Kuna isegi HD kanalid on tasulised ja haruldased (ja kohati ei näe isegi päris HD välja) + 90% kanalite sisu on pre 4k ajast.
rääkimata siis veel 4k HDR-st.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
21.06.2018 14:00:52
|
|
|
| mauro kirjutas: |
Ilma wifita ei näe mingit põhjust, miks peaks üldse uue boxi nad võtma.
Kuna isegi HD kanalid on tasulised ja haruldased (ja kohati ei näe isegi päris HD välja) + 90% kanalite sisu on pre 4k ajast.
rääkimata siis veel 4k HDR-st. |
Mismõttes ei näe põhjust, kogu teema ainult sellel baseerubki, menüü kiirus.
4K ja HDR ei ole küll teleülekannete osas veel aktuaalne kuid see kõik on alati telest eespool seadmetesse jõudnud.
Kui striimingusisust rääkida siis saab sellest siis rääkida kui boksid väljas, kunagi ikka tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
21.06.2018 16:34:48
|
|
|
Alguses kui Viasat History Telia põhipaketti ilmus, siis oli logol H-tähe jalas HD märk sees, nüüd enam ammu pole.
On see üldse mingi HD kanal ka enam või lihtsalt ülesskaleeritud?
Ega silmaga enam eriti aru ei saa milline kanal on HD, milline ülesse skaleeritud ja milline lihtsalt kvaliteetne SD.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
21.06.2018 16:55:47
|
|
|
Kasvõi discovery channel, history vms - pole kül märgatavad HD vahet - sama udused.
Üleüldse digiboxid on üleliigne jama tänapäeval kui sul on juba SmartTV 4k HDR toega - tehku siis normaalne äpp pigem androidTV-le nt.
Aga ikka hüple HDMI ja smarttv (spotify, youtube, netflix, VLC jne) vahel kahe puldiga.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
21.06.2018 17:11:05
|
|
|
| Kõik uued Samsungid on Tizeni peal, võiks ka sellele vast sobiva appi teha,et ei peaks seda digiboksi kasutama. Ilmselt asi pigem,et saaks rendi raha küsida kliendilt boksi kasutamise või müümisega
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
21.06.2018 17:30:28
|
|
|
mauro, osta omale normaalne telekas kus ei pea sellist hüplemist tegema ja kasuta ühe puldiga nii digiboksi kui TV enda võimalusi. Ma ei tea kas kõik Tizeni peal Samsungid seda oskavad aga see mis mul on vähemalt oskab.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
21.06.2018 18:02:11
|
|
|
| Jap tizen samsungi pult oskab samuti telia digiboksi kasutada
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RyDos
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2007
|
21.06.2018 18:46:01
... |
|
|
Tere, vaja abi.
Oleks vaja Arrise boki jaoks ära peita, et ta saab neti telia kaablist, et saaks suvilas minu tv-d vaadata läbi arrise
hetkel ühenduse plaan jägmine:
telia ruuterist wifi mille võtab vastu ubiquity bullet 2 ja jagab selle edasi arrisele
Kuidas peita, et arris ei näeks et nett tuleb teliast?
Telia on kaval piiras ära sellise võimaluse..telli omale tv pakett:)
aitäh heade mõtete eest
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
21.06.2018 19:15:19
|
|
|
Äkki kirjutad selgemalt: nett tuleb Teliast ja Arris ei tohi näha, et tuleb Teliast?
See Arris sul ainult Telia otsas töötabki, ja sealjuures kindla pordi otsas.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
21.06.2018 19:28:44
|
|
|
| Ju seal siis kaabli ja 4G vahe mängu tuleb, äkki minuTV kaabli otsas töötada ei taha?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RyDos
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2007
|
21.06.2018 20:14:25
|
|
|
Tahan arrist kasutada minu tv tarbeks mitte telia nuti tv jaoks. aga minu tv ei toimi, kui arris näeb, et istub telia neti otsas, sest sellisel juhul eeldab telia, et maksad ja tellid omale hoopis nuti tv mitte ei vaata tasuta
| p2ep kirjutas: |
Äkki kirjutad selgemalt: nett tuleb Teliast ja Arris ei tohi näha, et tuleb Teliast?
See Arris sul ainult Telia otsas töötabki, ja sealjuures kindla pordi otsas. |
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
21.06.2018 20:21:16
|
|
|
RyDos, milleks sulle sinna see Arris, pane teleka külge suvaline Android karp ja lase MinuTV äpp peale.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RyDos
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2007
|
21.06.2018 20:59:19
|
|
|
tv vana ja sööb vaid scart ühendust
| Etz kirjutas: |
RyDos, milleks sulle sinna see Arris, pane teleka külge suvaline Android karp ja lase MinuTV äpp peale.  |
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
21.06.2018 21:18:49
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| mauro, osta omale normaalne telekas kus ei pea sellist hüplemist tegema ja kasuta ühe puldiga nii digiboksi kui TV enda võimalusi. Ma ei tea kas kõik Tizeni peal Samsungid seda oskavad aga see mis mul on vähemalt oskab. |
Ei ütleks, et 2018 Philipsi QDLED on mingi juust.
Aga arris seda pulti igatahes ei tunnista.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DamienDK
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2005
|
21.06.2018 21:34:37
|
|
|
| RyDos kirjutas: |
Tahan arrist kasutada minu tv tarbeks mitte telia nuti tv jaoks. aga minu tv ei toimi, kui arris näeb, et istub telia neti otsas, sest sellisel juhul eeldab telia, et maksad ja tellid omale hoopis nuti tv mitte ei vaata tasuta
| p2ep kirjutas: |
Äkki kirjutad selgemalt: nett tuleb Teliast ja Arris ei tohi näha, et tuleb Teliast?
See Arris sul ainult Telia otsas töötabki, ja sealjuures kindla pordi otsas. |
|
Mida Arris selle neti taga ütleb? (ma eeldan, et sellele ühendusele ei ole teliatv'd tellitud)
Ma ise ei ole seda katsetanud ning ei tea ka teoreetiliselt öelda, kas Telia võrgus on minutv kasutamine kuidagi piiratud või mitte. (siiski, ühe ärilahenduse taga sai proovitud, ja seal minutv toimis)
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
21.06.2018 22:14:21
|
|
|
minuTV ja TeliaTV maksavad mõlemad 6€ Ainus point mis mujal minuTVd suvel vaatama paneks oleks see kui kodus on TeliaTV ja salvestamine olemas ning minuTV on tasuta pealekauba.
Nüüd maale või suvilasse minnes on vaja digiboksi minuTV saada, suvaliste nettide ja 4G küljes küsitakse automaatselt minuTV koodi mille saab minutv.ee lehelt või kui klient on sama nii netil kui teenusel, käib automaatselt.
Probleem tekib "maal" siis kui kasutada on Telia kaabliühendust.
Praktikas olen asju töötamas näinud kuid pole lahanud, kuidas see õnnestus. Teoreetiliselt arvan, et teenusel ei tohi olla aktiivne IPTV VLAN. testida lihtne, kui teenus tellitud pole aga IPTV playlist arvutis VLCga avab ETV, on VLAN siiski aktiivne.
Ehk aitab ruuteris IPTV osa kinni keeramine kui see võimalik on.
Võimalik, et aitab ka topeltnat, suvalise juustruuteri trendnetiga.
Sellisel juhul ei leia digiboks kaabli vlani ning tuvastab seda kui suvalist netti ja laeb peale minutv tarkvara,
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RyDos
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2007
|
21.06.2018 22:18:34
|
|
|
väga täpne kirjeldus antud olukorrale:)
proovin seda asja
| indrpo kirjutas: |
minuTV ja TeliaTV maksavad mõlemad 6€ Ainus point mis mujal minuTVd suvel vaatama paneks oleks see kui kodus on TeliaTV ja salvestamine olemas ning minuTV on tasuta pealekauba.
Nüüd maale või suvilasse minnes on vaja digiboksi minuTV saada, suvaliste nettide ja 4G küljes küsitakse automaatselt minuTV koodi mille saab minutv.ee lehelt või kui klient on sama nii netil kui teenusel, käib automaatselt.
Probleem tekib "maal" siis kui kasutada on Telia kaabliühendust.
Praktikas olen asju töötamas näinud kuid pole lahanud, kuidas see õnnestus. Teoreetiliselt arvan, et teenusel ei tohi olla aktiivne IPTV VLAN. testida lihtne, kui teenus tellitud pole aga IPTV playlist arvutis VLCga avab ETV, on VLAN siiski aktiivne.
Ehk aitab ruuteris IPTV osa kinni keeramine kui see võimalik on.
Võimalik, et aitab ka topeltnat, suvalise juustruuteri trendnetiga.
Sellisel juhul ei leia digiboks kaabli vlani ning tuvastab seda kui suvalist netti ja laeb peale minutv tarkvara, |
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
22.06.2018 23:58:06
|
|
|
Nägin minutv sellist kirja, et energia säästmiseks on tv pilt seisma pandud, vajutage ok edasi vaatamiseks.
Kelle energia säästmiseks? Telioni mobiilimasti oma ilmselt.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
23.06.2018 08:25:46
|
|
|
| Kas kuidagi saab ka kanali järjestust muuta? Tahaks tv3 hd ja tv6 hd kanalid ette poole saada.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
23.06.2018 09:05:45
|
|
|
| Selleks jaoks on kanalilist "Minu lemmikud": ise teed, ise lisad, ise järjestad.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
23.06.2018 12:51:20
|
|
|
Ma huvi pärast küsin, miks on juba pikka aega noppekanalina tellitav vene tv programm Vremja ja kui tellida, siis miks see ei lisandu
ning kas saaks noppesse panna ja nopitavana programmi Muzõka, mis suure hurraaga lisapaketist välja korjati?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
23.06.2018 13:23:43
|
|
|
| mauro kirjutas: |
| Üleüldse digiboxid on üleliigne jama tänapäeval kui sul on juba SmartTV 4k HDR toega - tehku siis normaalne äpp pigem androidTV-le nt. |
| firemark kirjutas: |
| Kõik uued Samsungid on Tizeni peal, võiks ka sellele vast sobiva appi teha,et ei peaks seda digiboksi kasutama. Ilmselt asi pigem,et saaks rendi raha küsida kliendilt boksi kasutamise või müümisega |
Inimesed pole minevikust midagi õppinud paistab . Kas Samsungi äppi saaga on juba unustatud, et nii kiiresti vaja uude ämbrisse astuda?
SmartTV kui selline on BS. Digibox on parem lahendus
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
23.06.2018 14:19:39
|
|
|
Tomorrow, mis saaga see oli?
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
23.06.2018 15:42:20
|
|
|
mTim, saaga on see et see Telia äpp lihtsalt pole 100% stabiilne, muud miskit.
SmartTV äppi on mõtet teha kui sa oled globaalne tegija ja TV tootjad sinuga arvestavad.
Nagu nt. YT, Netflix jms.
Pisikestele nagu Telia lastakse vajadusel kõrge kaarega pähe...
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
23.06.2018 15:55:56
|
|
|
Ma arvan et pigem oli see telia tegijate kehv töö nagu boksidest näha on senimaani
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|