Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Playerunknown's BATTLEGROUNDS märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 41, 42, 43  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 01.04.2018 17:39:17 vasta tsitaadiga

eks küsimus on ka fan-profiilis. kui ikka laseb uluda, siis pole ime, et temp madalal on.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2018 18:03:59 vasta tsitaadiga

RivoBrand kirjutas:

gtx1070 evga ftw tõuseb sinna 80c peale max. Keskmine 78c.

Teiste mängudega keskmine 70c kandis.

EVGA 1070 FTW oli mul 66 kraadi juures ja EVGA 1080 SC hetkel 72 peale uut drivers update ja toas (3x4) ca 20 kraadi juures. Vendid seatud 50% @70 kraadi tõusvas joones.
See sõltub profiilist mis sead. Kuni 60 kraadi ilma vendita tehase profiil mulle ei sobi ka.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2018 21:43:37 vasta tsitaadiga

Tänud igasuguse tagaside eest. beer_yum.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2018 15:02:07 vasta tsitaadiga

eventit mängis keegi? Flairgunne leidis keegi?

Me suutsime mingi 25-30 mängust 1 korra vaid leida...

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 02.04.2018 15:12:02 vasta tsitaadiga

Flareguni leidsin ühe korra aga raketti ei leidnud icon_biggrin.gif

Aga mulle tundub, et väga palju kasutati vist häcke nende leidmiseks, aga vbl lihtsalt paranoia icon_lol.gif Üks mäng lasti neid esimese viie minutiga õhku ~10 tk. Iga mäng lasti ikka ka samuti esimese 5 minutiga juba neid paar tk õhku.Enda jaoks tundus kuidagi väga kahtlane, et nii kiiresti leiti neid. Kusjuures ise maandusime alati graveyardi, kus oleks pidanud olema kõige suurem töenäosus neid leida (nendest väikestest hüttidest surnuaias).
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2018 15:24:17 vasta tsitaadiga

sama siin, ok me graveyardi ei maandunud aga võtsime alati koha kaardil kus neid igasugu väikseid putkasi lademes ja no vaid korra leidsime. Samas keset linna lasti neid suht koguaeg õhku juba kui me maanduda suutsime. Häkid täitsa võimalik kuna hiinlasi oli palju mängus.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2018 15:50:02 vasta tsitaadiga

Olenevalt mängust oleme leidnud 5tk või mitte ühtegi. Kõige parema saagi saime tavaliselt El Pozo ja Monte Nuevo vahelt põldudelt heinapallide pealt. Sinna ümbrusesse maandus alati ropult rahvast ka - kui ise ei lednud, siis sai teistele sisse lennata.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
camu
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2005




sõnum 02.04.2018 15:51:44 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
eventit mängis keegi? Flairgunne leidis keegi?

Me suutsime mingi 25-30 mängust 1 korra vaid leida...


El Pozo juures põllupeal leidis 99% mängust flare guni. Kas siis ise või lasi 200m raadiuses keegi teine. Constant action oli.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2018 16:02:28 vasta tsitaadiga

Asuu, ja see ping lock vms ka enam ei toimi vist. PAndi peale, et kui lähed kuhugi AS servu siis mängid oma 400 pingiga vastu tüüpidele, kel samuti 400 ping. Nüüd EU serverid jälle mingeid pilusi täis icon_neutral.gif Endal mingi 40 ping ja neil 400
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2018 16:30:12 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Asuu, ja see ping lock vms ka enam ei toimi vist. PAndi peale, et kui lähed kuhugi AS servu siis mängid oma 400 pingiga vastu tüüpidele, kel samuti 400 ping. Nüüd EU serverid jälle mingeid pilusi täis icon_neutral.gif Endal mingi 40 ping ja neil 400

See ping on täiesti perses jah. Umbes 10st mängus heal juhul 1 mäng on nö "hea" pingiga. Ülejäänud on kas rahuldavad või perses.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2018 18:11:22 vasta tsitaadiga

Homsest 4x4 mapi test. Väidetavalt mingi piiratud arv võtmeid. Link
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2018 19:10:00 vasta tsitaadiga

raixxx kirjutas:
Homsest 4x4 mapi test. Väidetavalt mingi piiratud arv võtmeid. Link

mul võti olemas ja downloadib uut mappi.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2018 19:20:02 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
raixxx kirjutas:
Homsest 4x4 mapi test. Väidetavalt mingi piiratud arv võtmeid. Link

mul võti olemas ja downloadib uut mappi.

Ammu downloaditud ja mäng launchitud icon_biggrin.gif Aga krt serveritesse saab umbes kell 5 hommikul. Seega jääb homsesse proovimine...
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2018 19:20:23 vasta tsitaadiga

Aus olla siis ma eriti vaimustuses pole sellet uuest pisikesest kaardist. Ellujäämisega saab seal raskusi olema maandumisel ma kardan
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2018 19:22:00 vasta tsitaadiga

kui üldse selle mängu käima panen siis mängikski ainult seda väikest kaarti...
ei istu see muru sees roomamine ja 1 killiga chicken dinnereid korjata.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2018 19:24:26 vasta tsitaadiga

Pahandus80 kirjutas:
Kas keegi viitsiks jälgida oma videokaardi temperatuuri mängimise hetkel? Endal gtx 970, lobbys ning alt tabituna on videokaardi temp 74 kraadi.


mul 970 kaart ja temp 64 või 65 a samas see krdi kaart undab ka nagu segane mul.

külgkorviga motikas ongi elubugine, lihtsalt läheb lolliks vahel.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2018 19:25:11 vasta tsitaadiga

siven, 4x4 map on ka muru ja kui vaesekesed kõik oma 8x scopedega kuhugi kaugusesse zuumivad siis lõpuks võidabki see roomaja 1 killiga, kuna keegi oma ninaette ei näe. Korduvalt testitud. Ilma ühegi loodita terve aeg roomates ringi liikudes pole mingi kunst 2 koht saada. Esimene koht jääb vaid selle taha, et pole viimast millegagi maha tõmmata
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2018 19:32:41 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Pahandus80 kirjutas:
Kas keegi viitsiks jälgida oma videokaardi temperatuuri mängimise hetkel? Endal gtx 970, lobbys ning alt tabituna on videokaardi temp 74 kraadi.


mul 970 kaart ja temp 64 või 65 a samas see krdi kaart undab ka nagu segane mul.

külgkorviga motikas ongi elubugine, lihtsalt läheb lolliks vahel.

Mul MSI 970 Gaming ja mängus on 76-77 kraadi. Ei ole siiamaani probleemi näinud... Täitsa normaalne temp ma arvan, arvestades seda, et korpuse õhuliikuvus mul suht kehva.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2018 22:17:45 vasta tsitaadiga

siven, suht cancer olen jah icon_lol.gif kahju, et mõnda käsikat üles ei võtnud

Link

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2018 06:12:12 vasta tsitaadiga

uus map proovitud, krt, loodus võiks elavam olla ,,,, puud põõsad nagu kivi.
Aga muidu, meeldis. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2018 22:05:25 vasta tsitaadiga

Kah uus map proovitud. Get it praegu textuure palju veel puudu ja seda mõttetu kommenteerida. Aga muidu väike mõnus map, kus 80% mängijaid sureb esimese tsooni lõpuks. Uus military base on igaljuhul see training ground, mis mapi keskel ja kõige atraktiivsem neile, kes instant actionit tahavad.
Loot on vähemalt praegu insane. Tier 3 asju vedeleb pmt igalpool ja suure tõenäosusega saad päris hea geari kokku et minna end-game. Middle-game jällegi natuke boring, kuna paljud mängijad juba selleks ajaks surnud. Igatahes põnev ja igaljuhul mängiks seda enne kui Miramari. Spottimine minu meelest üks raskemaid.

Ma nüüd unsure, kas minu skill nii kohutav või mis värk aga 95% tänaseid close fighte kaotasin. Märkasin esimesena, tulistasin esimesena, level 3 asjad seljes, ikka surin. Lisaks paaril korral 100% ei registreerinud lasku ja siis mitu korda veel ei näidanud et vastane üldse pihta oleks saanud kuigi super close sai spreitud bodysse.
Sound buge ka palju.

A muidu väga cool ja fun, kes veel proovinud pole siis enda FPP skilli saab küll mõnusalt treenida.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2018 23:51:09 vasta tsitaadiga

Laske ei registeerinud for sure või miskit katki seal. reportisin samuti seda.

Leidsin mingi 10AFK-d seismas üks mäng, täristasin AR-ga neile kõigile for sure kuuli pähe ning mingi 6 tk 10-st jäi peale esimest kuuli pähe siiski elama.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2018 00:07:15 vasta tsitaadiga

Mul oli selline olukord, et 80-100m pealt lasin tüüpi. Ei näinud ühtegi blood splashi, arvasin, et lasin kõik mööda (oli red dot ainult icon_lol.gif). Pärast replayst vaatasin järgi, ikka marupalju lasin talle pihta.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2018 12:10:44 vasta tsitaadiga

Eile mängisin üle 3-4 kuu, mõtlesin et ongi mänguga finito, sest juhtus sama asja mitu korda nagu eelmistes postitustes räägitud.
Tahaks täiega mängida seda, aga aastaga on see desync ainult hullemaks läinud ja liiga tilti ajab see, et kaotad mängule, mitte inimesele. Asi võiks paranedad juba.

_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2018 12:17:27 vasta tsitaadiga

-steven-- kirjutas:
Eile mängisin üle 3-4 kuu, mõtlesin et ongi mänguga finito, sest juhtus sama asja mitu korda nagu eelmistes postitustes räägitud.
Tahaks täiega mängida seda, aga aastaga on see desync ainult hullemaks läinud ja liiga tilti ajab see, et kaotad mängule, mitte inimesele. Asi võiks paranedad juba.

Jah. IMO on nõme isegi selline olukord, kus tapad vastase ära ja näed et sul endal näost verd lendab, aga elusid ei kaota.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2018 12:45:56 vasta tsitaadiga

Nojh, päris mitu võitu sellenahka läind, et enda pildist näen ja lasen vastast for sure esimesena, verd lendab ja värki a ikka suren. Replay vaatan, siis vastane lasi mind juba siis kui ma vaevu esimese lasu jõudsin teha.

A mo midagi paremat nagunii ple pelada, seega paneb edasi icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2018 13:12:39 vasta tsitaadiga

Korralik, jah, et mängust on 3 eri beta varianti ning üks neist launched mänguna lives icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 05.04.2018 21:59:23 vasta tsitaadiga

Kui ei sobi, ära mängi. Ise sai nüüd üle kuu proovitud ja ütleks küll, et asi veel kõvasti paremaks läinud. Kahjuks pole aega pelada....
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2018 22:12:23 vasta tsitaadiga

busta, see, et ma ütlen, et PUBG bugine peli on, tähendab, et ei meeldi ja ei taha mängida? Sul ei ole vaja ultrafanboyd panna.. ma ja kõik omad, kes pelavad, tunnistavad kenasti, et see on ikka proper glitchy mäng, kuigi mingeid mega gamebreakereid pole, imho.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2018 23:27:16 vasta tsitaadiga

Siin teemas saab ainult lugeda, mis kaka on, mitte et midagi parndatud oleks ...

Kakat parandatakse jõudumööda, heeliumid ei saa sellest lihtsalt aru ja ...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 05.04.2018 23:31:24 vasta tsitaadiga

rmc, Ei ütleks, minu niigi vana raaliga tehti äsja solos 18 killine kanapraad. Eks omajagu oli õnne ka aga õlle kõrvale päris lahe. Seaded kõik väga madalad väljaarvatud tekstuurid mediumi peal. Siis ka päris solid 144fps koguaeg ära ei tule. Samas viimaste draiveritega väga hästi jookseb ja kõike on aegsasti näha.
Buge on mängus muidugi aga ega päris solid fps'i ei teagi.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2018 01:34:38 vasta tsitaadiga

OPollo, sa särad ikka muudes teemades ka oma ibaga, GG.
See, et parandatakse, ei tähenda, et see endiselt betamaiguline mäng poleks.

busta, ma ei öelnud, et mäng mängitamatu on, vaid lihtsalt 3 betat on lihtsalt, üks neist laivis. Huvitav lihtsalt.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2018 16:34:04 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
OPollo, sa särad ikka muudes teemades ka oma ibaga, GG.
See, et parandatakse, ei tähenda, et see endiselt betamaiguline mäng poleks.

busta, ma ei öelnud, et mäng mängitamatu on, vaid lihtsalt 3 betat on lihtsalt, üks neist laivis. Huvitav lihtsalt.


Rahune maha heelium, ultrafanboid suruvad suu nii maha, kui veel voimalik .

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2018 17:29:58 vasta tsitaadiga

Ultrafanboid võiks suu nii maha kui võimalik suruda, jah. icon_biggrin.gif
Kõvad vennad oma heeliumisolvangutega, näitab vaid seda, et mingi 13 olete... kui mitte füüsiliselt, siis vaimselt icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2018 18:05:28 vasta tsitaadiga

Kuradi kahju, et mängus pole veel sellist trade nagu MMORPG’s, et ostad odavalt BP punkte mingi china käest ja sellega siis oma korda kaste osta ja steamis profiti eest maha müüa. Neid hiinlasi peaks ikka olema kes grindivad icon_biggrin.gif . Saaks mingi 5 euri eest 100k oleks päris nice... Krt endal vast mingi 2 nädala jagu BP punkte on ja siis otsas :S . Ise küll enam eikannata nolada seda clunkynessi ja BP farmida thumbs_down.gif .
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2018 12:04:58 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
Kuradi kahju, et mängus pole veel sellist trade nagu MMORPG’s, et ostad odavalt BP punkte mingi china käest ja sellega siis oma korda kaste osta ja steamis profiti eest maha müüa. Neid hiinlasi peaks ikka olema kes grindivad icon_biggrin.gif . Saaks mingi 5 euri eest 100k oleks päris nice... Krt endal vast mingi 2 nädala jagu BP punkte on ja siis otsas :S . Ise küll enam eikannata nolada seda clunkynessi ja BP farmida thumbs_down.gif .

Sõimad siin teisi heeliumiteks, aga endal puudub täielik arusaam, kuidas pakkumine ja nõudlus töötavad. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2018 12:54:52 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
Vihmausss kirjutas:
Kuradi kahju, et mängus pole veel sellist trade nagu MMORPG’s, et ostad odavalt BP punkte mingi china käest ja sellega siis oma korda kaste osta ja steamis profiti eest maha müüa. Neid hiinlasi peaks ikka olema kes grindivad icon_biggrin.gif . Saaks mingi 5 euri eest 100k oleks päris nice... Krt endal vast mingi 2 nädala jagu BP punkte on ja siis otsas :S . Ise küll enam eikannata nolada seda clunkynessi ja BP farmida thumbs_down.gif .

Sõimad siin teisi heeliumiteks, aga endal puudub täielik arusaam, kuidas pakkumine ja nõudlus töötavad. thumbs_up.gif


Ma arvan, et sina ei saanud hetkel millestki aru tolles kontkestis .

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 08.04.2018 16:33:25 vasta tsitaadiga

https://www.upload.ee/files/8304025/.eu.solo.4018.03.26.d07d3b24-8d84-4b94-b449-860b18d09b6c__USER__f3b3fab0eb4d94d1655c3fe4b58820db.zip.html

Replays location:

%localappdata%\TslGame\Saved\Demos

Press "Windows Key + R" and type "%localappdata%\TslGame\Saved\Demos" click OK

Kui antud folder sinna demo kausta lahti pakkida siis saate mängus sees replays vaadata, kuidas pubi mängida.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
assu2
Kreisi kasutaja
assu2

liitunud: 18.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2018 16:34:35 vasta tsitaadiga

Haha icon_biggrin.gif Täielik huumor kuubis on see teema siin kohati thumbs_up.gif

Väga tihti pela ei tee, aga vahest mõne raundi siiski teeb. Solot ei viitsi vabse teha. Uues 4x4 mapis oli fps oluliselt väiksem..
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2018 21:42:50 vasta tsitaadiga

Last 5 minutes pro gameplay. Ootan palju dislaike icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


PS: selle mängu loodi sain sedasi, et langesin keset mappi majja, võtsin umpi ja first aidi, läksin teisele korrusele, viskasin aidi maha ja ise tiksusin uksetaga nii 60% mängust liikumatult kuniks keegi tuli seda üles võtma ja sain ta tuimalt seljatagant maha lasta icon_lol.gif (im so evil). Samal ajal sai facebookis suheldut, netis uudiseid loetud ja värki thumbs_up.gif Peaaegu suutsin ära ka unustada, et mängus olen. icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2018 14:33:14 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2018 20:03:43 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Last 5 minutes pro gameplay. Ootan palju dislaike icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


PS: selle mängu loodi sain sedasi, et langesin keset mappi majja, võtsin umpi ja first aidi, läksin teisele korrusele, viskasin aidi maha ja ise tiksusin uksetaga nii 60% mängust liikumatult kuniks keegi tuli seda üles võtma ja sain ta tuimalt seljatagant maha lasta icon_lol.gif (im so evil). Samal ajal sai facebookis suheldut, netis uudiseid loetud ja värki thumbs_up.gif Peaaegu suutsin ära ka unustada, et mängus olen. icon_lol.gif


Panin like sulle beer_yum.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2018 22:26:32 vasta tsitaadiga

https://www.reddit.com/r/PUBATTLEGROUNDS/comments/8b6boo/100_years_ban_for_damaging_irl_friends/
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2018 22:57:47 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
https://www.reddit.com/r/PUBATTLEGROUNDS/comments/8b6boo/100_years_ban_for_damaging_irl_friends/

UPDATE: The team just confirmed that you were actually banned for cheating, not teamkilling.

Mis teemat sa kaasa rääikda otsid siin ?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2018 23:13:28 vasta tsitaadiga

https://www.reddit.com/r/pcgaming/comments/8b2ea6/xpost_from_rpubattlegrounds_dell_is_promoting_its/
_________________


viimati muutis Vihmausss 10.04.2018 23:15:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2018 23:14:57 vasta tsitaadiga

Kahjuks peale minu postit egemist tuli see update alles ning teema pikk positus kustutati
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2018 23:15:23 vasta tsitaadiga

https://www.reddit.com/r/pcgaming/comments/8b2ea6/xpost_from_rpubattlegrounds_dell_is_promoting_its/
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2018 22:29:34 vasta tsitaadiga

Asjad liiguvad paremuse poole: https://steamcommunity.com/games/578080/announcements/detail/1651007810318992139
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2018 22:51:29 vasta tsitaadiga

https://level1.ee/2018/04/see-pahavara-lukustab-su-failid-nende-taastamiseks-tuleb-toole-panna-pubg/

brokenarm kirjutas:
Asjad liiguvad paremuse poole: https://steamcommunity.com/games/578080/announcements/detail/1651007810318992139

Suurte mappidega juhtub siin olema nüüd üks konks. Valesse kaarti otsa maandud ja autot ei leia on suht rip.

Aga mmuidu suht ok jah, saab kiiremini punkte farmida thumbs_up.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2018 21:12:26 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Last 5 minutes pro gameplay. Ootan palju dislaike icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


PS: selle mängu loodi sain sedasi, et langesin keset mappi majja, võtsin umpi ja first aidi, läksin teisele korrusele, viskasin aidi maha ja ise tiksusin uksetaga nii 60% mängust liikumatult kuniks keegi tuli seda üles võtma ja sain ta tuimalt seljatagant maha lasta icon_lol.gif (im so evil). Samal ajal sai facebookis suheldut, netis uudiseid loetud ja värki thumbs_up.gif Peaaegu suutsin ära ka unustada, et mängus olen. icon_lol.gif


Mnjah.. puhtalt võidu peale mängida, siis ok, ent mängulõbu on taoliselt küsitav :p

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Playerunknown's BATTLEGROUNDS mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 41, 42, 43  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.