Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 893, 894, 895 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2018 03:33:08 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Üsna rumal tunne on hetkel. Hakkasin ka oma pakette üle vaatama. Tuleb välja, et Minu TV teenus on täitsa tasuta nutiseadmes, kui on tellitud salvestamine. Ärge öelge, et ma olen ainuke, kes seda ei teadnud icon_rolleyes.gif


Mina teadsin icon_razz.gif

zlluvhaj kirjutas:
Vabandust icon_biggrin.gif EdgeRouter X on ruuteriks.
Tegin selle õpetuse järgi (skipisin firewall'i, sest kui ma tegin firewall rule IPTV_IN jaoks, siis telia tv pilt seiskus): http://blog.jussipalo.com/2017/03/sonera-iptv-on-ubiquiti-edgerouter.html (Rootsi/Soome Telia, niiet VLAN ID on meil 252 asemel 4)

Olen üsna algaja sellistes asjades niiet loodetavasti andestate kui millestki valesti aru saan icon_redface.gif


Võibolla kunagi tuleb üks mees õpetusega välja kuidas edgerouteriga saab ühest august nii neti kui tv. Lahendus on töötav. Nagu intenogagi praegu saab ühest august neti ja tv..

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 30.03.2018 09:49:51 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Üsna rumal tunne on hetkel. Hakkasin ka oma pakette üle vaatama. Tuleb välja, et Minu TV teenus on täitsa tasuta nutiseadmes, kui on tellitud salvestamine. Ärge öelge, et ma olen ainuke, kes seda ei teadnud icon_rolleyes.gif

Otseselt klienti sellest ei teavitata, nagu mitmete teiste teenuste ja hinnamuutuste puhul. Aga kodukal MinuTv tutvustuse juures on vastav info mu meelest kogu aeg olemas olnud, nii et probleemi ei näe
tsitaat:
Telia TV Salvestamist kasutades on MINU.TV sulle alati tasuta.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 30.03.2018 10:47:14 vasta tsitaadiga

Muhvigi ei saa aru, mis siis tegelikult 1.mail muutub.
Tuleb vist see kuupäev ära oodata; veeb on praegu nagu puder&kapsad - mõnes kohas on kirjas mis muutub, mõnes -- kst
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlluvhaj
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2018 11:51:00 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
zlluvhaj kirjutas:
Vabandust icon_biggrin.gif EdgeRouter X on ruuteriks.
Tegin selle õpetuse järgi (skipisin firewall'i, sest kui ma tegin firewall rule IPTV_IN jaoks, siis telia tv pilt seiskus): http://blog.jussipalo.com/2017/03/sonera-iptv-on-ubiquiti-edgerouter.html (Rootsi/Soome Telia, niiet VLAN ID on meil 252 asemel 4)

Olen üsna algaja sellistes asjades niiet loodetavasti andestate kui millestki valesti aru saan icon_redface.gif


Võibolla kunagi tuleb üks mees õpetusega välja kuidas edgerouteriga saab ühest august nii neti kui tv. Lahendus on töötav. Nagu intenogagi praegu saab ühest august neti ja tv..

IGMP proxyga ma saan nii netti kui TV-d kõikidest switch0 portidest (ruuteris on built-in switch), aga kahjuks menüü ja kanalite vahetamine ei toimi. Midagi olen leidnud ühest teisest teemast, kellel samuti oli Edgerouter, aga samas ta ei saanud isegi TV piltti ette. Keegi vastas talle, et menüü on üldse vist eraldi subneti all..?: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9136772#9136772
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LeBron
HV kasutaja
LeBron

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2018 13:41:07 vasta tsitaadiga

Eesti Vabariigi juubeliaasta puhul Telia videolaenutusest Eesti film 6€. Super Telia thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2018 16:08:59 vasta tsitaadiga

Kuidas motorola boksile uuesti softi selga sai sundida vms. Mul niikaua kapis seisnud ja vahepeal paketimuudatus toimunud, et kanalitenumbrid ja järjekorrad jumala võsas ning pooled kanalid ei võta piltigi ette icon_rolleyes.gif
Puhas restart ei mõika

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2018 16:11:13 vasta tsitaadiga

LeBron kirjutas:
Eesti Vabariigi juubeliaasta puhul Telia videolaenutusest Eesti film 6€. Super Telia thumbs_up.gif


Mis teha, leping on selline, aga lepingu punkte me ei avalikusta icon_lol.gif

Starmanis muide on Eesti filmid teistega ühes hinnas, aga kuna see on siin Telia teema, siis unustage ära, et ma seda mainisin.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2018 16:35:36 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kuidas motorola boksile uuesti softi selga sai sundida vms. Mul niikaua kapis seisnud ja vahepeal paketimuudatus toimunud, et kanalitenumbrid ja järjekorrad jumala võsas ning pooled kanalid ei võta piltigi ette icon_rolleyes.gif
Puhas restart ei mõika

Vana elioni puldiga MENU nupp alla ja siis digboksile vool sisse, edasi leiad juba kohad kus tarkvara ära kustutada, peale seda laetakse uus peale.

timok kirjutas:
LeBron kirjutas:
Eesti Vabariigi juubeliaasta puhul Telia videolaenutusest Eesti film 6€. Super Telia thumbs_up.gif

Mis teha, leping on selline, aga lepingu punkte me ei avalikusta icon_lol.gif
Starmanis muide on Eesti filmid teistega ühes hinnas, aga kuna see on siin Telia teema, siis unustage ära, et ma seda mainisin.

Telias on ka kõik ühes hinnas, mõni uuem asi on kallim. Starmani pole olemas, ja kui on, siis mina ei tea kas seal on uus filme, mis peaksid olema kallimad. Hind on sama mis 1 kinokülastaja hind, vaadatakse tavaliselt perega, parkimine ja popkorn on kodus soodsam.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
itmynk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2008




sõnum 30.03.2018 18:11:06 vasta tsitaadiga

Popcorni peab mikrolaineahjus tegema ja pärast vaibalt ja diivanilt tolmuimejaga puru ise kokku imema. Puhas voolukulu ju icon_lol.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2018 20:08:09 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kuidas motorola boksile uuesti softi selga sai sundida vms. Mul niikaua kapis seisnud ja vahepeal paketimuudatus toimunud, et kanalitenumbrid ja järjekorrad jumala võsas ning pooled kanalid ei võta piltigi ette icon_rolleyes.gif
Puhas restart ei mõika
Nu kus need elioni töölised nüüd om?

Kirjutab, et telia on psk ja lennatakse 5 minutiga platsi, miskit asjalikku küsid ei tulegi vastust

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2018 20:15:55 vasta tsitaadiga

Mis töölisi sa taga otsid, anti ju õpetus, pealegi piisavalt operatiivselt? Ja muud vastust küsimusele polegi anda.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2018 20:24:01 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Kuidas motorola boksile uuesti softi selga sai sundida vms. Mul niikaua kapis seisnud ja vahepeal paketimuudatus toimunud, et kanalitenumbrid ja järjekorrad jumala võsas ning pooled kanalid ei võta piltigi ette icon_rolleyes.gif
Puhas restart ei mõika

Vana elioni puldiga MENU nupp alla ja siis digboksile vool sisse, edasi leiad juba kohad kus tarkvara ära kustutada, peale seda laetakse uus peale.

timok kirjutas:
LeBron kirjutas:
Eesti Vabariigi juubeliaasta puhul Telia videolaenutusest Eesti film 6€. Super Telia thumbs_up.gif

Mis teha, leping on selline, aga lepingu punkte me ei avalikusta icon_lol.gif
Starmanis muide on Eesti filmid teistega ühes hinnas, aga kuna see on siin Telia teema, siis unustage ära, et ma seda mainisin.

Telias on ka kõik ühes hinnas, mõni uuem asi on kallim. Starmani pole olemas, ja kui on, siis mina ei tea kas seal on uus filme, mis peaksid olema kallimad. Hind on sama mis 1 kinokülastaja hind, vaadatakse tavaliselt perega, parkimine ja popkorn on kodus soodsam.

Videolaenutus ei ole kino. Kinos ma popcorni ka ei söö, ja korralik kino maksab 4€, mitte 6, lastele veel soodsam (Märjamaa nt.). Parkimine tasuta. Lisaks kotitakse sel juhul üksikuid inimesi / filmivaatajaid, kellel peret pole (et “soodsam” tunduks, kui kambaga vaatad).
Hind ongi peamine, miks ma ise Telia videolaenutust ei kasuta, isegi kui mõni film vaatamist vääriks. Ja see kodumaiste filmidega kottimine on nali omaette.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.03.2018 20:30:15 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Kuidas motorola boksile uuesti softi selga sai sundida vms. Mul niikaua kapis seisnud ja vahepeal paketimuudatus toimunud, et kanalitenumbrid ja järjekorrad jumala võsas ning pooled kanalid ei võta piltigi ette icon_rolleyes.gif
Puhas restart ei mõika
Nu kus need elioni töölised nüüd om?

Kirjutab, et telia on psk ja lennatakse 5 minutiga platsi, miskit asjalikku küsid ei tulegi vastust

Vastati ju icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.03.2018 20:32:57 vasta tsitaadiga

Tyr, see teema jummala tükkideks, ma ei näe 3 min tagasi postitatud värkigi
Salatoimik
tsitaat:

Vana elioni puldiga MENU nupp alla ja siis digboksile vool sisse, edasi leiad juba kohad kus tarkvara ära kustutada, peale seda laetakse uus peale.


_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2018 20:38:04 vasta tsitaadiga

P*** pole mitte ainult see teema, siin on lihtsalt postitusi rohkem, torkab paremini silma.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2018 20:47:19 vasta tsitaadiga

Nojh, to tsitaat jäi eelmsiele lehele ja ei jäänud silma, sorry noh.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2018 20:48:29 vasta tsitaadiga

Mul on praegu põhipaketis History Channel. Kas Viasat History on midagi muud?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2018 20:54:09 vasta tsitaadiga

Need peaks jah eri kanalid olema, kava on igatahes erinev.
https://www.kava.ee/kanal/history-europe
https://www.kava.ee/kanal/viasat-history
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LeBron
HV kasutaja
LeBron

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2018 21:57:51 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Kuidas motorola boksile uuesti softi selga sai sundida vms. Mul niikaua kapis seisnud ja vahepeal paketimuudatus toimunud, et kanalitenumbrid ja järjekorrad jumala võsas ning pooled kanalid ei võta piltigi ette icon_rolleyes.gif
Puhas restart ei mõika

Vana elioni puldiga MENU nupp alla ja siis digboksile vool sisse, edasi leiad juba kohad kus tarkvara ära kustutada, peale seda laetakse uus peale.

timok kirjutas:
LeBron kirjutas:
Eesti Vabariigi juubeliaasta puhul Telia videolaenutusest Eesti film 6€. Super Telia thumbs_up.gif

Mis teha, leping on selline, aga lepingu punkte me ei avalikusta icon_lol.gif
Starmanis muide on Eesti filmid teistega ühes hinnas, aga kuna see on siin Telia teema, siis unustage ära, et ma seda mainisin.

Telias on ka kõik ühes hinnas, mõni uuem asi on kallim. Starmani pole olemas, ja kui on, siis mina ei tea kas seal on uus filme, mis peaksid olema kallimad. Hind on sama mis 1 kinokülastaja hind, vaadatakse tavaliselt perega, parkimine ja popkorn on kodus soodsam.

Mõni uuem asi on kallim? “Minu näoga onu” on uus? Paar nädalat tagasi näidati ETV-s seda ja ka paar nädalat tagasi maksis see Telia videolaenutuses 3€, nagu ka “November” ja teisedki Eesti filmid. Lambist on järsku 50% otsa keevitatud. Ma saaks VEEL aru, kui see film jookseks samal ajal kinos (aga tegelt ka siis ei saaks).
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 30.03.2018 21:59:45 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Need peaks jah eri kanalid olema, kava on igatahes erinev.
https://www.kava.ee/kanal/history-europe
https://www.kava.ee/kanal/viasat-history
 

History ja Viasat History on eri asjad loomulikult.

Aga miks rõhutatakse, et lisandub Viasat History SD ja Viasat History HD?
Kas Viasatil on SD ja HD versioonid erinevad?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 30.03.2018 22:09:26 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
A.S. kirjutas:
Need peaks jah eri kanalid olema, kava on igatahes erinev.
https://www.kava.ee/kanal/history-europe
https://www.kava.ee/kanal/viasat-history
 

History ja Viasat History on eri asjad loomulikult.

Aga miks rõhutatakse, et lisandub Viasat History SD ja Viasat History HD?
Kas Viasatil on SD ja HD versioonid erinevad?


Mõlemad striimid on samad. Tuleb on 2 kvaliteeti ja TeliaTV menüüs viiakse need ühe kanali alla. Vanale menüüle 2 kanalina. See pigem täpsustus.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkelsch
HV vaatleja

liitunud: 05.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2018 22:38:20 vasta tsitaadiga

Võimalik, et juba lahendatud mure, aga otsides vastust ei leidnud.

Üritasin kodust kehva WIFI võrku täiendada riiulil seisva vana Telia Thomsoni ruuteriga, luues sellest AP.

Ruuter A ühendub internetiga, kust jookseb kaabel ruuterisse B, millest ühendub kaabel telekaga.

Teleri näol on tegemist ühe Samsungi mudeliga, millel on sisemine digiboks.

Sain võrgu toimima - ka teler saab ilusti internetile ligi.

Ainuke asi mis ei tööta on DigiTV...

Kas kellelgi on rohtu, või on lahenduseks otsekaaabel ruuterist A või eraldiseisev digiboks?

Ette tänades!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2018 10:19:34 vasta tsitaadiga

mihkelsch kirjutas:
...millel on sisemine digiboks.
mihkelsch kirjutas:
Ainuke asi mis ei tööta on DigiTV...

Seda ikka tead, et neil kahel asjal pole mitte mingit omavahelist seost?
Või varem DigiTV äpp selles teleris töötas?
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2018 10:32:30 vasta tsitaadiga

Kui saladus pole, siis äkki täpsustad, mis ruuter on "ruuter A" (mark, mudel).

mihkelsch kirjutas:

...

Kas kellelgi on rohtu, või on lahenduseks otsekaaabel ruuterist A või eraldiseisev digiboks?

Ette tänades!
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkelsch
HV vaatleja

liitunud: 05.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2018 10:57:44 vasta tsitaadiga

@A.S.
Tean-tean. DigiTV äpp töötab kui kaabel jookseb otse ruuterist A.

@Six
Ei ole saladus! Kõik on Telia kraam.
Ruuter A - Inteno DG200A
Ruuter B - Thomson TG784
Teler - Samsung UE40H6400AK
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2018 11:04:20 vasta tsitaadiga

Miks kuramuse päralt ei saa saatekava normaalselt tööle icon_question.gif
Discoveryilt näitab kava, et x-masinad just algasid, tegelikult on hoopis aardekütid.
Arris.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.03.2018 11:23:26 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Miks kuramuse päralt ei saa saatekava normaalselt tööle icon_question.gif
Discoveryilt näitab kava, et x-masinad just algasid, tegelikult on hoopis aardekütid.
Arris.

Asi pole arrises, motorola näitab sama "täpselt"

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2018 11:25:58 vasta tsitaadiga

Ah ei, ma lihtsalt kindluse mõttes mainisin ära, millise rauaga tegemist.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zuumbox
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2016




sõnum 31.03.2018 12:16:46 vasta tsitaadiga

mihkelsch, võimalik, et tead seda aga mainin siiski - TG784'l tuleb DHCP kinni keerata (kohtvõrgus tohib olla ainult üks DHCP server) ja anda talle DG200'st erinev IP.
Seda siis WiFi AP toimimise kohapealt, kas sealtsamast purgist IPTV'd kah saab, seda ei oska arvata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkelsch
HV vaatleja

liitunud: 05.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2018 12:20:20 vasta tsitaadiga

Zuumbox kirjutas:
mihkelsch, võimalik, et tead seda aga mainin siiski - TG784'l tuleb DHCP kinni keerata (kohtvõrgus tohib olla ainult üks DHCP server) ja anda talle DG200'st erinev IP.
Seda siis WiFi AP toimimise kohapealt, kas sealtsamast purgist IPTV'd kah saab, seda ei oska arvata.


Seda teadsin ja sain selles osas toimima. Teliast öeldi, et probleemi ei tohiks olla ja viidati Thomsoni software update’ile - katsetan nüüd sellega.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 31.03.2018 12:34:32 vasta tsitaadiga

mihkelsch kirjutas:
Teliast öeldi, et probleemi ei tohiks olla ja viidati Thomsoni software update’ile - katsetan nüüd sellega.


Puhtalt oletus, aga äkki AP modes ei tööta? Multimeedia vajab pidevat striimi, mitte paketidena edastust, nagu ruuterid tavaliselt pakuvad.
Kasutasin aastaid analoogset lahendust, aga mul oli D Link ruuter Inteno külge üle õhu Bridgena ühendatud.

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkelsch
HV vaatleja

liitunud: 05.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2018 14:05:08 vasta tsitaadiga

linni kirjutas:
Puhtalt oletus, aga äkki AP modes ei tööta?


Täiesti võimalik.

Ja kuna software update’ist tolku ei olnud ja panin kogu selle seikluse alla juba liialt palju aega, siis praeguse seisuga annan alla. Tänud asjaosalistele!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 31.03.2018 14:08:39 vasta tsitaadiga

Sellega peaksid tööle saama ja ei maksa ka palju.

https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Vorguseadmed-Vorgulaiendajad106/DLINK-D-Link-juhtmevaba-N300-Access-Point-284296

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 31.03.2018 16:04:02 vasta tsitaadiga

Maksab veel vähem ja on samaväärne.
https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Vorguseadmed-Vorgulaiendajad106/TOTOLINK-N300RT-300Mbps-24GHz-80211b-g-n-juhtmevaba-N-ruuter-2x-5-dBi-antenns-218701
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
itmynk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2008




sõnum 31.03.2018 16:50:19 vasta tsitaadiga

Kuna siin kergelt ruuteri probleemid läbi käivad siis ka selline küss et miks ma TG789 WPS nuppu vajutades ja smart teleris sama vajutades ei saa nende omavahelist ühendust. Ühenduse saan ainult oma ruuteri nime üles otsimides teleka ekraanilt ja parooli sisestamisel. Sama moodi ei saa TG789 WPS nuppu vajutades ka wifi leviala laiendajat tööle. Kas TG789-l on see WPS nupp seal moe pärast või peab ruuteri sees mingeid seadistusi muutma?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2018 16:56:38 vasta tsitaadiga

WPS ei ole turvaline, ning seda ei peaks üldse kasutama.

Mitu korda päevas sa pead telekale ja laiendajale seda parooli sisse panema, et selline asi probleemiks on?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
itmynk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2008




sõnum 31.03.2018 17:08:39 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
WPS ei ole turvaline, ning seda ei peaks üldse kasutama.

Mitu korda päevas sa pead telekale ja laiendajale seda parooli sisse panema, et selline asi probleemiks on?


Jah, ega ei pea üldse icon_rolleyes.gif
Ja ise küsin ning ise vastan: vaatasin wi-fi punkt org järgi ning teleka ja laiendaja kohta öeldakse - No Wi-Fi Certified.
Telekas toimib ka muidu aga laiendaja panen siis tooli jala alla sest tool on kuidagi kreenis ja kõigub icon_lol.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 31.03.2018 21:55:38 vasta tsitaadiga

Arrisel nüüd uus jama tekkinud, kavast salvestust käivitades on jube pikk ooteaeg kui midagi ei toimu, isegi ratast pole.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2018 23:59:29 vasta tsitaadiga

Võeti ratas ära et keegi ei saaks selle pärast viriseda
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tompa
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2014




sõnum 01.04.2018 10:02:08 vasta tsitaadiga

Tekisid küsimused seoses nende Viasati kanalitega. Miks Viasat Nature HDs pole?
Kodulehel on kirjas, et kõik noppekanalid hakkavad maksma 1€ "Teleelamuse rikastamiseks täieneb ka Telia TV Noppekanalite valik, kuhu lisanduvad Nickelodeon Junior, Nick Toons, VIP Comedy, Viasat Explorer, Viasat Nature ja MTV Live HD. Kõigi lisandunud noppekanalite hind on 1 euro kanali kohta kuus."
Teleri ekraanil on aga kiri et Explorer ja Nature hakkavad maksma 2€. SD kanalite eest 2€ küsida oleks uus tase. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2018 10:15:17 vasta tsitaadiga

No ma oletan, et tegemist on Viasati poolse ahnitsemisega.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2018 11:36:26 vasta tsitaadiga

Probleemid subtiitritega pidevalt! Kui saatekavast valida mõni saade (kordus TV), millel on subtiitrid, siis peaaegu alati ei ole subtiitreid! Kui väljun saatest, valin selle saate uuesti ning võtan valikutest jätka, siis lähevad subtiitrid käima. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2018 11:49:37 vasta tsitaadiga

hobihall kirjutas:
Taavi_R kirjutas:
Üsna rumal tunne on hetkel. Hakkasin ka oma pakette üle vaatama. Tuleb välja, et Minu TV teenus on täitsa tasuta nutiseadmes, kui on tellitud salvestamine. Ärge öelge, et ma olen ainuke, kes seda ei teadnud icon_rolleyes.gif

Otseselt klienti sellest ei teavitata, nagu mitmete teiste teenuste ja hinnamuutuste puhul. Aga kodukal MinuTv tutvustuse juures on vastav info mu meelest kogu aeg olemas olnud, nii et probleemi ei näe
tsitaat:
Telia TV Salvestamist kasutades on MINU.TV sulle alati tasuta.
icon_biggrin.gif sain kah sellest alles nüüd teada; kliendile sellest featuurist teada ei antud
aga ega väga ei nuta kah
paar juhust on olnud kus kohaliku jalgpalli ülekannet mobiilist ajaviiteks jälginud kuni kaasa šoppab, ja seegi olnud ERRi kaudu vabalnähtav
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2018 12:06:23 vasta tsitaadiga

peps71 kirjutas:
Probleemid subtiitritega pidevalt! Kui saatekavast valida mõni saade (kordus TV), millel on subtiitrid, siis peaaegu alati ei ole subtiitreid! Kui väljun saatest, valin selle saate uuesti ning võtan valikutest jätka, siis lähevad subtiitrid käima. thumbs_down.gif
+1 ei saa küll öelda, et see pea alati on, aga on
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
itmynk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2008




sõnum 01.04.2018 15:57:05 vasta tsitaadiga

itmynk kirjutas:
Kuna siin kergelt ruuteri probleemid läbi käivad siis ka selline küss et miks ma TG789 WPS nuppu vajutades ja smart teleris sama vajutades ei saa nende omavahelist ühendust. Ühenduse saan ainult oma ruuteri nime üles otsimides teleka ekraanilt ja parooli sisestamisel. Sama moodi ei saa TG789 WPS nuppu vajutades ka wifi leviala laiendajat tööle. Kas TG789-l on see WPS nupp seal moe pärast või peab ruuteri sees mingeid seadistusi muutma?


Üks variant millega smart tv veel töötama ei hakanud oli elektrivõrguadapterite ZYXEL PLA5206V2 teise pessa juhtmete ühendamisega.
Milleks kummalgi adapteril 2 pesa. Kas ei ole smart tv edastamiseks mõeldud?
Need siis https://pood.telia.ee/productInfo/427/elektrivorguadapter-zyxel-pla5206v2/PLA5206V2
Või on asi selles et kuna mul oli nende võrguadapteritega tükk nikeradmist et nuti TV pilt ruuterist telekasse saada üle nende vooluadapterite, siis Smart tv jaoks neil enam "võhma" ei jätku nr2 pesade kasutusele võtuga?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2018 16:01:45 vasta tsitaadiga

minutv rakendus on paras naljanumber. Kui iOS peal kunagi proovitud sai, siis olid äpimeistrid teinud enda lahenduse ekraani keeramiseks, töötas "ülihästi". Ehk siis video mängima pannes forceti äpisiseselt (aga mitte OS üleselt) landscape. Ehk siis kui telekasse airplay teha, siis oli teleka peal 16:9 video mängimas küll, aga vasakul-paremal mustad ribad ja pilt ise külili... icon_lol.gif

Ei tasu üle mõelda, tuleb kasutada OS-i funktsionaalsust, sellega on kasutajad harjunud ja see töötab ka olukordades, mille peale arendaja mõelda ei osanud (airplay).
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 01.04.2018 19:18:53 vasta tsitaadiga

Mina tahaksin hoopis näha statistikat selle kohta, mis kanaleid ja kui palju ma kuus vaatan. Ise omast tahtest ei viitsi seda mõõta ju.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 01.04.2018 19:52:33 vasta tsitaadiga

History HD - le on eestikeelsed supakad ilmunud.
Aega võttis, aga asja sai.

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2018 20:30:57 vasta tsitaadiga

Telia LIVE: NÖEP thumbs_up.gif
Kanal ka järelvaadatav koos täna olnud programmiga.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 02.04.2018 08:44:37 vasta tsitaadiga

linni kirjutas:
History HD - le on eestikeelsed supakad ilmunud.
Aega võttis, aga asja sai.

Jah, aga paistab see jama, et kui kanali seadetest subtiitreid vahetada, siis eestikeelseid enam tagasi ei saa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 893, 894, 895 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.