|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
30.03.2018 03:33:08
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
Üsna rumal tunne on hetkel. Hakkasin ka oma pakette üle vaatama. Tuleb välja, et Minu TV teenus on täitsa tasuta nutiseadmes, kui on tellitud salvestamine. Ärge öelge, et ma olen ainuke, kes seda ei teadnud  |
Mina teadsin
| zlluvhaj kirjutas: |
Vabandust EdgeRouter X on ruuteriks.
Tegin selle õpetuse järgi (skipisin firewall'i, sest kui ma tegin firewall rule IPTV_IN jaoks, siis telia tv pilt seiskus): http://blog.jussipalo.com/2017/03/sonera-iptv-on-ubiquiti-edgerouter.html (Rootsi/Soome Telia, niiet VLAN ID on meil 252 asemel 4)
Olen üsna algaja sellistes asjades niiet loodetavasti andestate kui millestki valesti aru saan  |
Võibolla kunagi tuleb üks mees õpetusega välja kuidas edgerouteriga saab ühest august nii neti kui tv. Lahendus on töötav. Nagu intenogagi praegu saab ühest august neti ja tv..
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
30.03.2018 09:49:51
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
Üsna rumal tunne on hetkel. Hakkasin ka oma pakette üle vaatama. Tuleb välja, et Minu TV teenus on täitsa tasuta nutiseadmes, kui on tellitud salvestamine. Ärge öelge, et ma olen ainuke, kes seda ei teadnud  |
Otseselt klienti sellest ei teavitata, nagu mitmete teiste teenuste ja hinnamuutuste puhul. Aga kodukal MinuTv tutvustuse juures on vastav info mu meelest kogu aeg olemas olnud, nii et probleemi ei näe
| tsitaat: |
| Telia TV Salvestamist kasutades on MINU.TV sulle alati tasuta. |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
30.03.2018 10:47:14
|
|
|
Muhvigi ei saa aru, mis siis tegelikult 1.mail muutub.
Tuleb vist see kuupäev ära oodata; veeb on praegu nagu puder&kapsad - mõnes kohas on kirjas mis muutub, mõnes -- kst
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zlluvhaj
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2018
|
30.03.2018 11:51:00
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| zlluvhaj kirjutas: |
Vabandust EdgeRouter X on ruuteriks.
Tegin selle õpetuse järgi (skipisin firewall'i, sest kui ma tegin firewall rule IPTV_IN jaoks, siis telia tv pilt seiskus): http://blog.jussipalo.com/2017/03/sonera-iptv-on-ubiquiti-edgerouter.html (Rootsi/Soome Telia, niiet VLAN ID on meil 252 asemel 4)
Olen üsna algaja sellistes asjades niiet loodetavasti andestate kui millestki valesti aru saan  |
Võibolla kunagi tuleb üks mees õpetusega välja kuidas edgerouteriga saab ühest august nii neti kui tv. Lahendus on töötav. Nagu intenogagi praegu saab ühest august neti ja tv.. |
IGMP proxyga ma saan nii netti kui TV-d kõikidest switch0 portidest (ruuteris on built-in switch), aga kahjuks menüü ja kanalite vahetamine ei toimi. Midagi olen leidnud ühest teisest teemast, kellel samuti oli Edgerouter, aga samas ta ei saanud isegi TV piltti ette. Keegi vastas talle, et menüü on üldse vist eraldi subneti all..?: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9136772#9136772
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LeBron
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2007
|
30.03.2018 13:41:07
|
|
|
Eesti Vabariigi juubeliaasta puhul Telia videolaenutusest Eesti film 6€. Super Telia
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
30.03.2018 16:08:59
|
|
|
Kuidas motorola boksile uuesti softi selga sai sundida vms. Mul niikaua kapis seisnud ja vahepeal paketimuudatus toimunud, et kanalitenumbrid ja järjekorrad jumala võsas ning pooled kanalid ei võta piltigi ette
Puhas restart ei mõika
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
30.03.2018 16:11:13
|
|
|
| LeBron kirjutas: |
Eesti Vabariigi juubeliaasta puhul Telia videolaenutusest Eesti film 6€. Super Telia  |
Mis teha, leping on selline, aga lepingu punkte me ei avalikusta
Starmanis muide on Eesti filmid teistega ühes hinnas, aga kuna see on siin Telia teema, siis unustage ära, et ma seda mainisin.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
30.03.2018 16:35:36
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Kuidas motorola boksile uuesti softi selga sai sundida vms. Mul niikaua kapis seisnud ja vahepeal paketimuudatus toimunud, et kanalitenumbrid ja järjekorrad jumala võsas ning pooled kanalid ei võta piltigi ette
Puhas restart ei mõika |
Vana elioni puldiga MENU nupp alla ja siis digboksile vool sisse, edasi leiad juba kohad kus tarkvara ära kustutada, peale seda laetakse uus peale.
| timok kirjutas: |
| LeBron kirjutas: |
Eesti Vabariigi juubeliaasta puhul Telia videolaenutusest Eesti film 6€. Super Telia  |
Mis teha, leping on selline, aga lepingu punkte me ei avalikusta
Starmanis muide on Eesti filmid teistega ühes hinnas, aga kuna see on siin Telia teema, siis unustage ära, et ma seda mainisin. |
Telias on ka kõik ühes hinnas, mõni uuem asi on kallim. Starmani pole olemas, ja kui on, siis mina ei tea kas seal on uus filme, mis peaksid olema kallimad. Hind on sama mis 1 kinokülastaja hind, vaadatakse tavaliselt perega, parkimine ja popkorn on kodus soodsam.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
itmynk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.08.2008
|
30.03.2018 18:11:06
|
|
|
Popcorni peab mikrolaineahjus tegema ja pärast vaibalt ja diivanilt tolmuimejaga puru ise kokku imema. Puhas voolukulu ju
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
30.03.2018 20:08:09
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Kuidas motorola boksile uuesti softi selga sai sundida vms. Mul niikaua kapis seisnud ja vahepeal paketimuudatus toimunud, et kanalitenumbrid ja järjekorrad jumala võsas ning pooled kanalid ei võta piltigi ette
Puhas restart ei mõika |
Nu kus need elioni töölised nüüd om?
Kirjutab, et telia on psk ja lennatakse 5 minutiga platsi, miskit asjalikku küsid ei tulegi vastust
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
30.03.2018 20:15:55
|
|
|
| Mis töölisi sa taga otsid, anti ju õpetus, pealegi piisavalt operatiivselt? Ja muud vastust küsimusele polegi anda.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
30.03.2018 20:24:01
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
Kuidas motorola boksile uuesti softi selga sai sundida vms. Mul niikaua kapis seisnud ja vahepeal paketimuudatus toimunud, et kanalitenumbrid ja järjekorrad jumala võsas ning pooled kanalid ei võta piltigi ette
Puhas restart ei mõika |
Vana elioni puldiga MENU nupp alla ja siis digboksile vool sisse, edasi leiad juba kohad kus tarkvara ära kustutada, peale seda laetakse uus peale.
| timok kirjutas: |
| LeBron kirjutas: |
Eesti Vabariigi juubeliaasta puhul Telia videolaenutusest Eesti film 6€. Super Telia  |
Mis teha, leping on selline, aga lepingu punkte me ei avalikusta
Starmanis muide on Eesti filmid teistega ühes hinnas, aga kuna see on siin Telia teema, siis unustage ära, et ma seda mainisin. |
Telias on ka kõik ühes hinnas, mõni uuem asi on kallim. Starmani pole olemas, ja kui on, siis mina ei tea kas seal on uus filme, mis peaksid olema kallimad. Hind on sama mis 1 kinokülastaja hind, vaadatakse tavaliselt perega, parkimine ja popkorn on kodus soodsam. |
Videolaenutus ei ole kino. Kinos ma popcorni ka ei söö, ja korralik kino maksab 4€, mitte 6, lastele veel soodsam (Märjamaa nt.). Parkimine tasuta. Lisaks kotitakse sel juhul üksikuid inimesi / filmivaatajaid, kellel peret pole (et “soodsam” tunduks, kui kambaga vaatad).
Hind ongi peamine, miks ma ise Telia videolaenutust ei kasuta, isegi kui mõni film vaatamist vääriks. Ja see kodumaiste filmidega kottimine on nali omaette.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.03.2018 20:30:15
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
Kuidas motorola boksile uuesti softi selga sai sundida vms. Mul niikaua kapis seisnud ja vahepeal paketimuudatus toimunud, et kanalitenumbrid ja järjekorrad jumala võsas ning pooled kanalid ei võta piltigi ette
Puhas restart ei mõika |
Nu kus need elioni töölised nüüd om?
Kirjutab, et telia on psk ja lennatakse 5 minutiga platsi, miskit asjalikku küsid ei tulegi vastust |
Vastati ju
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.03.2018 20:32:57
|
|
|
Tyr, see teema jummala tükkideks, ma ei näe 3 min tagasi postitatud värkigi
Salatoimik
| tsitaat: |
Vana elioni puldiga MENU nupp alla ja siis digboksile vool sisse, edasi leiad juba kohad kus tarkvara ära kustutada, peale seda laetakse uus peale.
|
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
30.03.2018 20:38:04
|
|
|
| P*** pole mitte ainult see teema, siin on lihtsalt postitusi rohkem, torkab paremini silma.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
30.03.2018 20:47:19
|
|
|
Nojh, to tsitaat jäi eelmsiele lehele ja ei jäänud silma, sorry noh.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bingo
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2005
|
30.03.2018 20:48:29
|
|
|
| Mul on praegu põhipaketis History Channel. Kas Viasat History on midagi muud?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LeBron
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2007
|
30.03.2018 21:57:51
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
Kuidas motorola boksile uuesti softi selga sai sundida vms. Mul niikaua kapis seisnud ja vahepeal paketimuudatus toimunud, et kanalitenumbrid ja järjekorrad jumala võsas ning pooled kanalid ei võta piltigi ette
Puhas restart ei mõika |
Vana elioni puldiga MENU nupp alla ja siis digboksile vool sisse, edasi leiad juba kohad kus tarkvara ära kustutada, peale seda laetakse uus peale.
| timok kirjutas: |
| LeBron kirjutas: |
Eesti Vabariigi juubeliaasta puhul Telia videolaenutusest Eesti film 6€. Super Telia  |
Mis teha, leping on selline, aga lepingu punkte me ei avalikusta
Starmanis muide on Eesti filmid teistega ühes hinnas, aga kuna see on siin Telia teema, siis unustage ära, et ma seda mainisin. |
Telias on ka kõik ühes hinnas, mõni uuem asi on kallim. Starmani pole olemas, ja kui on, siis mina ei tea kas seal on uus filme, mis peaksid olema kallimad. Hind on sama mis 1 kinokülastaja hind, vaadatakse tavaliselt perega, parkimine ja popkorn on kodus soodsam. |
Mõni uuem asi on kallim? “Minu näoga onu” on uus? Paar nädalat tagasi näidati ETV-s seda ja ka paar nädalat tagasi maksis see Telia videolaenutuses 3€, nagu ka “November” ja teisedki Eesti filmid. Lambist on järsku 50% otsa keevitatud. Ma saaks VEEL aru, kui see film jookseks samal ajal kinos (aga tegelt ka siis ei saaks).
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
30.03.2018 21:59:45
|
|
|
History ja Viasat History on eri asjad loomulikult.
Aga miks rõhutatakse, et lisandub Viasat History SD ja Viasat History HD?
Kas Viasatil on SD ja HD versioonid erinevad?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
30.03.2018 22:09:26
|
|
|
| seeru kirjutas: |
History ja Viasat History on eri asjad loomulikult.
Aga miks rõhutatakse, et lisandub Viasat History SD ja Viasat History HD?
Kas Viasatil on SD ja HD versioonid erinevad? |
Mõlemad striimid on samad. Tuleb on 2 kvaliteeti ja TeliaTV menüüs viiakse need ühe kanali alla. Vanale menüüle 2 kanalina. See pigem täpsustus.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkelsch
HV vaatleja
liitunud: 05.05.2011
|
30.03.2018 22:38:20
|
|
|
Võimalik, et juba lahendatud mure, aga otsides vastust ei leidnud.
Üritasin kodust kehva WIFI võrku täiendada riiulil seisva vana Telia Thomsoni ruuteriga, luues sellest AP.
Ruuter A ühendub internetiga, kust jookseb kaabel ruuterisse B, millest ühendub kaabel telekaga.
Teleri näol on tegemist ühe Samsungi mudeliga, millel on sisemine digiboks.
Sain võrgu toimima - ka teler saab ilusti internetile ligi.
Ainuke asi mis ei tööta on DigiTV...
Kas kellelgi on rohtu, või on lahenduseks otsekaaabel ruuterist A või eraldiseisev digiboks?
Ette tänades!
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
31.03.2018 10:19:34
|
|
|
| mihkelsch kirjutas: |
| ...millel on sisemine digiboks. |
| mihkelsch kirjutas: |
| Ainuke asi mis ei tööta on DigiTV... |
Seda ikka tead, et neil kahel asjal pole mitte mingit omavahelist seost?
Või varem DigiTV äpp selles teleris töötas?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
31.03.2018 10:32:30
|
|
|
Kui saladus pole, siis äkki täpsustad, mis ruuter on "ruuter A" (mark, mudel).
| mihkelsch kirjutas: |
...
Kas kellelgi on rohtu, või on lahenduseks otsekaaabel ruuterist A või eraldiseisev digiboks?
Ette tänades! |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkelsch
HV vaatleja
liitunud: 05.05.2011
|
31.03.2018 10:57:44
|
|
|
@A.S.
Tean-tean. DigiTV äpp töötab kui kaabel jookseb otse ruuterist A.
@Six
Ei ole saladus! Kõik on Telia kraam.
Ruuter A - Inteno DG200A
Ruuter B - Thomson TG784
Teler - Samsung UE40H6400AK
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
31.03.2018 11:04:20
|
|
|
Miks kuramuse päralt ei saa saatekava normaalselt tööle
Discoveryilt näitab kava, et x-masinad just algasid, tegelikult on hoopis aardekütid.
Arris.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
31.03.2018 11:23:26
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
Miks kuramuse päralt ei saa saatekava normaalselt tööle
Discoveryilt näitab kava, et x-masinad just algasid, tegelikult on hoopis aardekütid.
Arris. |
Asi pole arrises, motorola näitab sama "täpselt"
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
31.03.2018 11:25:58
|
|
|
Ah ei, ma lihtsalt kindluse mõttes mainisin ära, millise rauaga tegemist.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zuumbox
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2016
|
31.03.2018 12:16:46
|
|
|
mihkelsch, võimalik, et tead seda aga mainin siiski - TG784'l tuleb DHCP kinni keerata (kohtvõrgus tohib olla ainult üks DHCP server) ja anda talle DG200'st erinev IP.
Seda siis WiFi AP toimimise kohapealt, kas sealtsamast purgist IPTV'd kah saab, seda ei oska arvata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkelsch
HV vaatleja
liitunud: 05.05.2011
|
31.03.2018 12:20:20
|
|
|
| Zuumbox kirjutas: |
mihkelsch, võimalik, et tead seda aga mainin siiski - TG784'l tuleb DHCP kinni keerata (kohtvõrgus tohib olla ainult üks DHCP server) ja anda talle DG200'st erinev IP.
Seda siis WiFi AP toimimise kohapealt, kas sealtsamast purgist IPTV'd kah saab, seda ei oska arvata. |
Seda teadsin ja sain selles osas toimima. Teliast öeldi, et probleemi ei tohiks olla ja viidati Thomsoni software update’ile - katsetan nüüd sellega.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
31.03.2018 12:34:32
|
|
|
| mihkelsch kirjutas: |
| Teliast öeldi, et probleemi ei tohiks olla ja viidati Thomsoni software update’ile - katsetan nüüd sellega. |
Puhtalt oletus, aga äkki AP modes ei tööta? Multimeedia vajab pidevat striimi, mitte paketidena edastust, nagu ruuterid tavaliselt pakuvad.
Kasutasin aastaid analoogset lahendust, aga mul oli D Link ruuter Inteno külge üle õhu Bridgena ühendatud.
_________________ ...---... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkelsch
HV vaatleja
liitunud: 05.05.2011
|
31.03.2018 14:05:08
|
|
|
| linni kirjutas: |
| Puhtalt oletus, aga äkki AP modes ei tööta? |
Täiesti võimalik.
Ja kuna software update’ist tolku ei olnud ja panin kogu selle seikluse alla juba liialt palju aega, siis praeguse seisuga annan alla. Tänud asjaosalistele!
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
itmynk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.08.2008
|
31.03.2018 16:50:19
|
|
|
| Kuna siin kergelt ruuteri probleemid läbi käivad siis ka selline küss et miks ma TG789 WPS nuppu vajutades ja smart teleris sama vajutades ei saa nende omavahelist ühendust. Ühenduse saan ainult oma ruuteri nime üles otsimides teleka ekraanilt ja parooli sisestamisel. Sama moodi ei saa TG789 WPS nuppu vajutades ka wifi leviala laiendajat tööle. Kas TG789-l on see WPS nupp seal moe pärast või peab ruuteri sees mingeid seadistusi muutma?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
31.03.2018 16:56:38
|
|
|
WPS ei ole turvaline, ning seda ei peaks üldse kasutama.
Mitu korda päevas sa pead telekale ja laiendajale seda parooli sisse panema, et selline asi probleemiks on?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
itmynk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.08.2008
|
31.03.2018 17:08:39
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
WPS ei ole turvaline, ning seda ei peaks üldse kasutama.
Mitu korda päevas sa pead telekale ja laiendajale seda parooli sisse panema, et selline asi probleemiks on? |
Jah, ega ei pea üldse
Ja ise küsin ning ise vastan: vaatasin wi-fi punkt org järgi ning teleka ja laiendaja kohta öeldakse - No Wi-Fi Certified.
Telekas toimib ka muidu aga laiendaja panen siis tooli jala alla sest tool on kuidagi kreenis ja kõigub
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cloner
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2004
|
31.03.2018 21:55:38
|
|
|
| Arrisel nüüd uus jama tekkinud, kavast salvestust käivitades on jube pikk ooteaeg kui midagi ei toimu, isegi ratast pole.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
31.03.2018 23:59:29
|
|
|
| Võeti ratas ära et keegi ei saaks selle pärast viriseda
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tompa
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2014
|
01.04.2018 10:02:08
|
|
|
Tekisid küsimused seoses nende Viasati kanalitega. Miks Viasat Nature HDs pole?
Kodulehel on kirjas, et kõik noppekanalid hakkavad maksma 1€ "Teleelamuse rikastamiseks täieneb ka Telia TV Noppekanalite valik, kuhu lisanduvad Nickelodeon Junior, Nick Toons, VIP Comedy, Viasat Explorer, Viasat Nature ja MTV Live HD. Kõigi lisandunud noppekanalite hind on 1 euro kanali kohta kuus."
Teleri ekraanil on aga kiri et Explorer ja Nature hakkavad maksma 2€. SD kanalite eest 2€ küsida oleks uus tase.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
01.04.2018 10:15:17
|
|
|
| No ma oletan, et tegemist on Viasati poolse ahnitsemisega.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peps71
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2006
|
01.04.2018 11:36:26
|
|
|
Probleemid subtiitritega pidevalt! Kui saatekavast valida mõni saade (kordus TV), millel on subtiitrid, siis peaaegu alati ei ole subtiitreid! Kui väljun saatest, valin selle saate uuesti ning võtan valikutest jätka, siis lähevad subtiitrid käima.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
01.04.2018 11:49:37
|
|
|
| hobihall kirjutas: |
| Taavi_R kirjutas: |
Üsna rumal tunne on hetkel. Hakkasin ka oma pakette üle vaatama. Tuleb välja, et Minu TV teenus on täitsa tasuta nutiseadmes, kui on tellitud salvestamine. Ärge öelge, et ma olen ainuke, kes seda ei teadnud  |
Otseselt klienti sellest ei teavitata, nagu mitmete teiste teenuste ja hinnamuutuste puhul. Aga kodukal MinuTv tutvustuse juures on vastav info mu meelest kogu aeg olemas olnud, nii et probleemi ei näe
| tsitaat: |
| Telia TV Salvestamist kasutades on MINU.TV sulle alati tasuta. |
|
sain kah sellest alles nüüd teada; kliendile sellest featuurist teada ei antud
aga ega väga ei nuta kah
paar juhust on olnud kus kohaliku jalgpalli ülekannet mobiilist ajaviiteks jälginud kuni kaasa šoppab, ja seegi olnud ERRi kaudu vabalnähtav
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
01.04.2018 12:06:23
|
|
|
| peps71 kirjutas: |
Probleemid subtiitritega pidevalt! Kui saatekavast valida mõni saade (kordus TV), millel on subtiitrid, siis peaaegu alati ei ole subtiitreid! Kui väljun saatest, valin selle saate uuesti ning võtan valikutest jätka, siis lähevad subtiitrid käima.  |
+1 ei saa küll öelda, et see pea alati on, aga on
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
itmynk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.08.2008
|
01.04.2018 15:57:05
|
|
|
| itmynk kirjutas: |
| Kuna siin kergelt ruuteri probleemid läbi käivad siis ka selline küss et miks ma TG789 WPS nuppu vajutades ja smart teleris sama vajutades ei saa nende omavahelist ühendust. Ühenduse saan ainult oma ruuteri nime üles otsimides teleka ekraanilt ja parooli sisestamisel. Sama moodi ei saa TG789 WPS nuppu vajutades ka wifi leviala laiendajat tööle. Kas TG789-l on see WPS nupp seal moe pärast või peab ruuteri sees mingeid seadistusi muutma? |
Üks variant millega smart tv veel töötama ei hakanud oli elektrivõrguadapterite ZYXEL PLA5206V2 teise pessa juhtmete ühendamisega.
Milleks kummalgi adapteril 2 pesa. Kas ei ole smart tv edastamiseks mõeldud?
Need siis https://pood.telia.ee/productInfo/427/elektrivorguadapter-zyxel-pla5206v2/PLA5206V2
Või on asi selles et kuna mul oli nende võrguadapteritega tükk nikeradmist et nuti TV pilt ruuterist telekasse saada üle nende vooluadapterite, siis Smart tv jaoks neil enam "võhma" ei jätku nr2 pesade kasutusele võtuga?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
01.04.2018 16:01:45
|
|
|
minutv rakendus on paras naljanumber. Kui iOS peal kunagi proovitud sai, siis olid äpimeistrid teinud enda lahenduse ekraani keeramiseks, töötas "ülihästi". Ehk siis video mängima pannes forceti äpisiseselt (aga mitte OS üleselt) landscape. Ehk siis kui telekasse airplay teha, siis oli teleka peal 16:9 video mängimas küll, aga vasakul-paremal mustad ribad ja pilt ise külili...
Ei tasu üle mõelda, tuleb kasutada OS-i funktsionaalsust, sellega on kasutajad harjunud ja see töötab ka olukordades, mille peale arendaja mõelda ei osanud (airplay).
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acer
HV veteran
liitunud: 22.06.2002
|
01.04.2018 19:18:53
|
|
|
| Mina tahaksin hoopis näha statistikat selle kohta, mis kanaleid ja kui palju ma kuus vaatan. Ise omast tahtest ei viitsi seda mõõta ju.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
01.04.2018 19:52:33
|
|
|
History HD - le on eestikeelsed supakad ilmunud.
Aega võttis, aga asja sai.
_________________ ...---... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
01.04.2018 20:30:57
|
|
|
Telia LIVE: NÖEP
Kanal ka järelvaadatav koos täna olnud programmiga.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
02.04.2018 08:44:37
|
|
|
| linni kirjutas: |
History HD - le on eestikeelsed supakad ilmunud.
Aega võttis, aga asja sai. |
Jah, aga paistab see jama, et kui kanali seadetest subtiitreid vahetada, siis eestikeelseid enam tagasi ei saa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|