|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
14.02.2018 16:30:14
|
|
|
| Läheb ka kaevuritesse, sinna topitakse isegi RX550neid kui muud saada pole..
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mariokgo
HV kasutaja
liitunud: 30.12.2012
|
14.02.2018 16:41:06
|
|
|
| Ma ei tea, mis need 1050ti hinnad nüüd on, aga veel ca 3 nädalat tagasi sai nende kaartidega ROI kõige kiiremini kätte. Lihtsalt, et midagi teenida, peab neid olema palju ning selle võrra ka rohkem majandamist.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
14.02.2018 16:50:44
|
|
|
| terric kirjutas: |
Kust sa selle eeltellimise teostad ? NVIDIA-lt ?
Vaatan, et 1050Ti kruvib ka tublisti hinda kas tolle ka kaevurid avastanud
või üldine komponentide "puudujääk". |
Tõenäoliselt - eeldades et nad seda pakuvad. 1080 FE vähemalt oli vist preorderina saadaval.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
14.02.2018 17:36:59
|
|
|
| Meile lähemalSoome ja Saksamaa nvidia e-poodi ilmusid Pascaliga preorderid küll aga sul peab tuttav ka selles riigis olema sest nvidia siia idaplokki ei saada midagi. Ka pidi nvidia enda tehasegarantii väidetavalt suht kohutav olema kuid ei oma isiklikku kogemust selle koha pealt.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
15.02.2018 15:08:54
|
|
|
uudisteagentuur nsr.
arvestades, et ma ei kujuta absoluutselt ette kuidas selline blokeerimine võimalik olla saaks, siis on kogu see uudisteseeria enam kui tõenäoliselt bullshit.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.02.2018 15:21:31
|
|
|
No siis tehakse uus virtuaalne käkk, mis on vastavuses uue kaardiga....
Aga ma ka aru ei saa, et mis imekiipe seal rauas kärbitakse, mis ei sega mängimist ja muid toimingud, aga killib kaevandamise
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
15.02.2018 15:30:36
|
|
|
Ilma selle kaevanduskräpitagi on olnud kõva defitsiit nii maxwelli kui ka pascali tulles. Ei midagi uut siin päikese all. Saadavus tekib ilmselt normaalne kuskil suvel (kui kaevurid oma ei võta edasi )
Kardan, et lähevad nii turing kui ka volta kaevuritele. Vahet pole, kui üks paremini natsa kaevab. Kui labidas käes püsib, küll rakendatakse.
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mariokgo
HV kasutaja
liitunud: 30.12.2012
|
15.02.2018 15:52:05
|
|
|
| Flab kirjutas: |
Ilma selle kaevanduskräpitagi on olnud kõva defitsiit nii maxwelli kui ka pascali tulles. Ei midagi uut siin päikese all. Saadavus tekib ilmselt normaalne kuskil suvel (kui kaevurid oma ei võta edasi )
Kardan, et lähevad nii turing kui ka volta kaevuritele. Vahet pole, kui üks paremini natsa kaevab. Kui labidas käes püsib, küll rakendatakse. |
Ja mis seal suvel nii väga ikka juhtub? Kui midagi väga drastilist ei juhtu Bitcoiniga, läheb kõik vanaviisi. Suvel on kaevuritel just pigem hea aeg.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
15.02.2018 16:02:07
|
|
|
Ausalt öeldes ei kujuta väga ette kes seda spets kaevurkaarti ostaks ja miks? See siis pmst nagu asic, oskab üldse uusi algosid tulevikus kaevata?
Lisaks järelturg ka puudub ja kindlasti on asi jälle mingi mõttetu 3 kuulise garantiiga.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
15.02.2018 21:13:35
|
|
|
| Ei näe küll, et nad saaksid ilma gpu-d Rikkumata kuidagi kaevamist piirata -kõik mida kaevamisel gpu kasutab, kasutatakse ka mängudes. Lisaks veel video/3d/autocad.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
15.02.2018 21:44:13
|
|
|
Kui muudmoodi ei saa siis hakatakse driverite või biose prioriteetima... Meenub selline draama kunagi telefooni teemal kus mingi benchmarki jaoks lasi tootja kõik kraanid lahti ajutiseks ,kui see jooksutas mingit kindlat benchmark-i.
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
15.02.2018 21:51:12
|
|
|
Eesmärk võib olla uute kaartide välja tulemisel anda mingi aja vältel vähmealt võimalus gameritele osta kaarte enam-vähem hinnaga.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
15.02.2018 22:02:05
|
|
|
| mariokgo kirjutas: |
| Flab kirjutas: |
Ilma selle kaevanduskräpitagi on olnud kõva defitsiit nii maxwelli kui ka pascali tulles. Ei midagi uut siin päikese all. Saadavus tekib ilmselt normaalne kuskil suvel (kui kaevurid oma ei võta edasi )
Kardan, et lähevad nii turing kui ka volta kaevuritele. Vahet pole, kui üks paremini natsa kaevab. Kui labidas käes püsib, küll rakendatakse. |
Ja mis seal suvel nii väga ikka juhtub? Kui midagi väga drastilist ei juhtu Bitcoiniga, läheb kõik vanaviisi. Suvel on kaevuritel just pigem hea aeg. |
Maxwelli ja pascali tulles nvidia kaartidega pôhimôtteliselt ei kaevandatudki. Esimesed kolm-neli kuud oli saadavus tôsine kräpp. Sellest räägingi, et varasemalt pole uue arhitektuuri tulles mänguritelegi jagunud. Nüüd veel kaevurid ka platsis. Et see jutt, et ootame kuu ja tulevad uued kaardid - ei tasu ootusi/lootusi kôrgeks ajada. Saadavus saab kräpp olema.
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
15.02.2018 23:48:20
|
|
|
| mariokgo kirjutas: |
| Suvel on kaevuritel just pigem hea aeg. |
Mismõttes? Et hea soe ilm kaevandamiseks?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mariokgo
HV kasutaja
liitunud: 30.12.2012
|
16.02.2018 00:34:17
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| mariokgo kirjutas: |
| Suvel on kaevuritel just pigem hea aeg. |
Mismõttes? Et hea soe ilm kaevandamiseks?  |
Ma ei ole küll nii kaua asjas sees olnud, aga vanemad olijad teadsid rääkida, et nt kevadeti millalgi ning aasta lõpu poole läheb kaevandamise tasuvus üles.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
16.02.2018 00:46:53
|
|
|
Mnjah, siis räägivad puhtalt hindade liikumisest.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
16.02.2018 00:48:31
|
|
|
| mauro kirjutas: |
| Ei näe küll, et nad saaksid ilma gpu-d Rikkumata kuidagi kaevamist piirata -kõik mida kaevamisel gpu kasutab, kasutatakse ka mängudes. Lisaks veel video/3d/autocad. |
Mis asja. Kaevamisel kasutatakse eranditult shadereid. Kogu texture mapping ja render output unitite osa idleb samal ajal. Loomulikult on ülikerge ehitada BIOS, mis märgates et juba mõni minut toimub ainult shaderdamine, lihtsalt laseb kaardi kellad alla ja hävitab hash rate'i.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
16.02.2018 01:06:03
|
|
|
ja selle peale tuleb mingi uus popp mäng (või vana popp mäng) ja hakkab pangestuma... nagu shader-heavy mänge vähe oleks.
või siis lükatakse kaevandamise ajaks ka muud vajalikud osad tööle...
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
16.02.2018 01:09:16
|
|
|
| londiste kirjutas: |
ja selle peale tuleb mingi uus popp mäng (või vana popp mäng) ja hakkab pangestuma... nagu shader-heavy mänge vähe oleks.
või siis lükatakse kaevandamise ajaks ka muud vajalikud osad tööle... |
Sa tead mõnda mängu kus ükski ROP ei liiguta oimugi, et you know, nagu pilti kuvada ekraanile? Ma küll ei tea sellist.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
16.02.2018 01:38:04
|
|
|
Lisatakse kaevurile kunstlik koormus ja gg...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
16.02.2018 01:48:41
|
|
|
| Hehe, aga see vist hävitab energiatasuvuse...
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terric
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2002
|
16.02.2018 01:52:15
|
|
|
Ei tasuks seda unustada, et kõik ei kasuta GPU kaevamiseks või mängimiseks.
Vaevalt kõik hakkavad Quadro/pro radeon peale minema kellel cuda või opencl rakendused kasutusel (kuigi jah hetkel hinnad suht samad kas quadro või gtx ).
Pole veel uurinud täpsemalt, mis koodi seal gpu peal jooksutatakse, bitcoin code vist kinnine aga muud
puuslikud avatud koodiga.
Alati saab blokkida aga see tuleb võimekuse languse arvelt kui vaja hakata käsklusi loendama ning neid
peale mingi arvu piirama ja alati leidub neid kes selles üle käivad.
Ega teagi kui tootmismahte suurendatakse siis kartus et ka nende kaevurite "haigus" suureneb.
PS. See cryptoraha pole väärtus omaette...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Norht Chilean G
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
17.02.2018 02:31:26
|
|
|
"We’ve spoken with the graphics giant and it seems there won’t be a new graphics card launched at the Game Developers Conference next month, and that Nvidia’s GPU Technology Conference will just offer more about deep-learning, artificial intelligence, and self-driving brum brum cars."
https://pcgamesn.com/nvidia-geforce-next-gen-graphics-card-release
Huvitav...
_________________ Tag written by one North Chilean Guanacos, several specially trained Equadorian Mountain llamas and 76,000 Battery llamas from Llama Fresh Farms Ltd. near Paraguay. |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dolph
HV kasutaja
liitunud: 19.01.2003
|
25.02.2018 04:48:07
|
|
|
Gamers Nexuse sõnul on Turing siiski mänguarhitektuuri nimi.
https://youtu.be/mfFSgqa4Ar0?t=2m47s
Vaatan, et Nvidia on regulaarselt lasknud turule uusi arhitektuure 2-aastase tsükliga.
Fermi aprill 2010
Kepler aprill 2012
Maxwell veebruar 2014
Pascal mai 2016
Võiks arvata, et uue mänguarhitektuuri aeg on nüüd tõesti küps.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
26.02.2018 11:22:19
|
|
|
Pigem ehk uus teema, kuna Volta jääb alles kaardi/generatsioonina.
Enne ku nvidia midagi ametlikult kuskil vihjab, võib kuulujuttudele vee peale tõmmata.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dolph
HV kasutaja
liitunud: 19.01.2003
|
28.02.2018 17:30:33
|
|
|
| No pange teema nimeks siis "nVidia Volta & Ampere" või "nVidia Volta & Turing" või mis iganes ta siis lõpuks on.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
28.02.2018 18:50:05
|
|
|
| Dolph kirjutas: |
| No pange teema nimeks siis "nVidia Volta & Ampere" või "nVidia Volta & Turing" või mis iganes ta siis lõpuks on. |
Milleks rapsida seni kuni ainus info on uudisteagentuurist NSR?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
01.03.2018 11:03:44
|
|
|
| Pealkiri on misleading ja clickbait, väidab et nvidia paneks MSRP hinnaks 1500 usd mis on ajuvaba.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.03.2018 12:16:17
|
|
|
Ükski mõistusega geimer ei osta neid kaarte sellise raha eest......
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
01.03.2018 12:41:07
|
|
|
Miks ajuvaba kui hetkel lambad 1080Ti eest üle tonni välja käivad?
Kui on kiirem siis loogiline ju, et ka kallim
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
01.03.2018 23:16:56
|
|
|
link :: Nvidia Unlikely To Unveil 2018 Graphics Cards At GDC, GTC
"Anyone waiting for a big Nvidia news blowout at Game Developers Conference (GDC) or Nvidia's own Graphics Technology Conference (GTC), both coming up later in March, will probably be disappointed. We’ve learned from multiple independent sources that apart from a possible announcement and a rather vague “appetizer,” nothing concrete regarding Nvidia’s next-gen gaming graphics products is likely to be revealed at these shows."
#nsr
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aah
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2007
|
01.03.2018 23:19:24
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
Miks ajuvaba kui hetkel lambad 1080Ti eest üle tonni välja käivad?
Kui on kiirem siis loogiline ju, et ka kallim |
Kuidagi odav värk. Majandusel läheb ju hästi. Õige geimer võtab 2080ti ligi nii aasta pärast ja käib veel tonni peale
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
02.03.2018 03:24:05
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| Pealkiri on mõnusalt kollane aga eks see üks kõlakas ole niiehknaa. |
Ei usu, et odavam tuleb. Kaevandus ikka sama popp, hinnad laes ja veel jõhkramalt lakke lendavad.. samas kuni Augustini on ilmselt selline kesine aeg.. st umbes nagu praegu, ei näe, et väga kerkima hakkaks enne Juunit, Juulit.. ja suurem boom taas August-Dets.
Igatahes nVidial pole mõtet odavamalt välja lasta kuna vanad kaardid ostetakse sekunditega kui alla 1000€.
Tavalisele gamerile pole aga neid uusi kaarte niivõinaa nagunii vaja.. need on vaid rikkuritele mõeldud. Tahad 144Hz 4K monitori peal mängida 144FPS+ juures siis ostadki sellise kaardi. Muidu käib see 1060 veel aastaid rahus.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
02.03.2018 07:44:40
|
|
|
ega üldistamine ja huupi lahmimine pole patt, ma vaatan
kui popp kaevandus mingi paari kuu pärast on või ei ole, seda ei tea täpselt keegi. kesine aeg augustini? huvitav mille pärast...
päris nii see ei ole, et vanu kaarte muudkui sekunditega ostetakse mis iganes hinnaga. inimesed siiski oskavad natuke majanduslikult mõelda ka. see, et mõned on lambad, ei tähenda, et kõik on. reaalselt saadavust on praegu praktiliselt kõigil nvidia kaartidel ja nende hinnad pole ausalt öeldes kokkuvõttes nii väga hirmus palju tõusnudki. ning paistab, et ei tõuse ka, vähemalt seni kuni püsib mingi reaalne saadavus.
tavalisele gamerile pole mitte kunagi uusi kaarte nagunii vaja olnud...sest siis kui need välja tulevad, saab ju eelmise põlvkonna kaardiga veel mängida vabalt. ehk et kas see nüüd peaks mingi valid argument olema? hell, ma mängiksin ilmselt veel üleeelmise põlvkonna mängurikaardiga kui uued praegu või lähiajal välja tuleksid see ei tähenda, et uuele põlvkonnale pole ostjaid/tahtjaid. Ja see, kas 1060 veel aastaid rahus käib, otsustab osaliselt ikka ka mängutegija. kui tehakse valmis mängud, mis tahavad rohkem powwat siis käib 1060 aastate pärast ainult peldikust alla, ja ongi kogu moos!
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
02.03.2018 12:53:49
|
|
|
link :: Nvidia Doubling Up prices on GeForce GXT 2080? Clearing Some Rumors
Veel õhupuhastamist kõlakatest.
Lühidalt: "NVIDIA did NOTHING, shared no information, yet these GPU names surfaced with so much speculation continuously being posted on the web that it's getting out of proportion, and Nvidia is laughing really hard here as they receive a ton of media coverage, while they have yet to release a single shred of information. The honest truth is that nobody actually knows when or what is being released at what price and if the information that continuously surfaced is even factual right. "
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
02.03.2018 13:18:39
|
|
|
Ajavad haipi ülesse mingi aeg et sügisel tulevad uued kaardid ja sis tegelt lastakse pascal refresh välja
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.03.2018 13:39:57
|
|
|
Hetkel on nende vaates olukord sedavõrd hea, et võivad rahumeeli kiipe ja kaarte toota lattu, et puudust ei tekiks ja sügisel siis välja tulla nii, et laod on laeni täis
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
03.03.2018 00:36:05
|
|
|
1060 ja aastaid?
1080 ei suuda isegi 1440p @144 stabiilselt suures osas mängudes pakkuda.
Kui mängid mediumi peal mingi 40-60fps siis ehk jah kasutad veel mitu aastat.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dolph
HV kasutaja
liitunud: 19.01.2003
|
03.03.2018 17:38:31
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| Dolph kirjutas: |
| No pange teema nimeks siis "nVidia Volta & Ampere" või "nVidia Volta & Turing" või mis iganes ta siis lõpuks on. |
Milleks rapsida seni kuni ainus info on uudisteagentuurist NSR? |
Kas keegi rapsis või? Ei ole vaja alavääristavate kommentaarige esineda.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
03.03.2018 19:00:08
|
|
|
| mauro kirjutas: |
1060 ja aastaid?
1080 ei suuda isegi 1440p @144 stabiilselt suures osas mängudes pakkuda.
Kui mängid mediumi peal mingi 40-60fps siis ehk jah kasutad veel mitu aastat. |
1440p ei saa 144 juures isegi 1080ti hakkama, kõigest muust üldse ei räägi.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
03.03.2018 20:19:33
|
|
|
| Nii on :d õnneks pole see 144 fps kõikides mängudes nii oluline.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
03.03.2018 20:32:17
|
|
|
| 1440p@144Hz ei ole kindlasti setup millekohta saaks öelda "isegi" justnagu oleks tegu mingi olematu asjaga - julgelt suur enamus istub 1080p@60Hz taga.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
04.03.2018 00:51:07
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Nii on :d õnneks pole see 144 fps kõikides mängudes nii oluline. |
Jep. Põhiline on 144Hz monitor ise. Küsisin mingi aeg tagasi Ryan Shrouti käest (PCPer boss kes on monitoridega üsna kursis) kas 60fps @ 144Hz on sujuvam kui 60fps @ 60Hz. Tema vastusest jäi mulje, et justkui on. Ja see on ka loogiline, et isegi kui kuvatakse 60 kaadrit sekundis, siis tähu kiiremale värskendussagedusele on väiksem input lag jne ja tänu sellele on see ka sujuvam isegi kui 144fps kätte ei saa. Mõistagi 144fps oleks VEEL sujuvam aga märgatavalt seadeid alla tõmbamata seda ka igalpool ei saavuta.
Mis puutub 1440p 144fps koormust rauale, siis see on jah üsna koormav arvestades, et näiteks 4K 60fps tekitab koormust umbes 500 miljonit pikslit sekundis mida peab renderdama aga 1440p 144fps tekitab 530 miljoni kanti.
Võibolla minu loogika on ka nihu (kindlasti londiste on esimene kes seda parandab) aga 2560*1440*144=~530 miljonit. Kuvatakse siis samaaegselt ikka ~3,6 miljonit aga renderdama peab 144 korda sekundis.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
04.03.2018 01:04:18
|
|
|
su loogikaga pole midagi nihu
144fps paneb rohkem pudelikaeli mujale kui gpu-le. eelkõige siis prosele. 1440p ja 144fps paisab enamasti olema keerulisem saavutada kui uhd ja 60fps.
sujuvuse osas, variable refresh rate ftw. selles teemas siis gsync.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|