Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Volta (GV100) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2018 16:07:26 vasta tsitaadiga

terric, Kuna mängurid suurt muud osta ei saa, siis võetaksegi placeholderiks 1050 Ti. Ma ei usu, et kaevurid seda ostavad.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2018 16:30:14 vasta tsitaadiga

Läheb ka kaevuritesse, sinna topitakse isegi RX550neid kui muud saada pole..
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mariokgo
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2018 16:41:06 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, mis need 1050ti hinnad nüüd on, aga veel ca 3 nädalat tagasi sai nende kaartidega ROI kõige kiiremini kätte. Lihtsalt, et midagi teenida, peab neid olema palju ning selle võrra ka rohkem majandamist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2018 16:50:44 vasta tsitaadiga

terric kirjutas:

Kust sa selle eeltellimise teostad ? NVIDIA-lt ?
Vaatan, et 1050Ti kruvib ka tublisti hinda kas tolle ka kaevurid avastanud
või üldine komponentide "puudujääk".


Tõenäoliselt - eeldades et nad seda pakuvad. 1080 FE vähemalt oli vist preorderina saadaval.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2018 17:36:59 vasta tsitaadiga

Meile lähemalSoome ja Saksamaa nvidia e-poodi ilmusid Pascaliga preorderid küll aga sul peab tuttav ka selles riigis olema sest nvidia siia idaplokki ei saada midagi. Ka pidi nvidia enda tehasegarantii väidetavalt suht kohutav olema kuid ei oma isiklikku kogemust selle koha pealt.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2018 22:58:42 vasta tsitaadiga

See ei ole takistuseks, olemas posti edasi suunamise aadressid nö.
https://www.mailbox-germany.com/en
Maksa ka suurt midagi.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2018 15:03:45 vasta tsitaadiga

aamen
https://segmentnext.com/2018/02/13/nvidia-ampere-gpus-block-mining/
https://www.techpowerup.com/241552/nvidia-turing-is-a-crypto-mining-chip-jen-hsun-huang-made-to-save-pc-gaming
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2018 15:08:54 vasta tsitaadiga

uudisteagentuur nsr.

arvestades, et ma ei kujuta absoluutselt ette kuidas selline blokeerimine võimalik olla saaks, siis on kogu see uudisteseeria enam kui tõenäoliselt bullshit.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2018 15:21:31 vasta tsitaadiga

No siis tehakse uus virtuaalne käkk, mis on vastavuses uue kaardiga.... icon_lol.gif

Aga ma ka aru ei saa, et mis imekiipe seal rauas kärbitakse, mis ei sega mängimist ja muid toimingud, aga killib kaevandamise icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2018 15:30:36 vasta tsitaadiga

Ilma selle kaevanduskräpitagi on olnud kõva defitsiit nii maxwelli kui ka pascali tulles. Ei midagi uut siin päikese all. Saadavus tekib ilmselt normaalne kuskil suvel (kui kaevurid oma ei võta edasi icon_biggrin.gif)
Kardan, et lähevad nii turing kui ka volta kaevuritele. Vahet pole, kui üks paremini natsa kaevab. Kui labidas käes püsib, küll rakendatakse.
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokgo
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2018 15:52:05 vasta tsitaadiga

Flab kirjutas:
Ilma selle kaevanduskräpitagi on olnud kõva defitsiit nii maxwelli kui ka pascali tulles. Ei midagi uut siin päikese all. Saadavus tekib ilmselt normaalne kuskil suvel (kui kaevurid oma ei võta edasi icon_biggrin.gif)
Kardan, et lähevad nii turing kui ka volta kaevuritele. Vahet pole, kui üks paremini natsa kaevab. Kui labidas käes püsib, küll rakendatakse.


Ja mis seal suvel nii väga ikka juhtub? Kui midagi väga drastilist ei juhtu Bitcoiniga, läheb kõik vanaviisi. Suvel on kaevuritel just pigem hea aeg.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2018 16:02:07 vasta tsitaadiga

Ausalt öeldes ei kujuta väga ette kes seda spets kaevurkaarti ostaks ja miks? See siis pmst nagu asic, oskab üldse uusi algosid tulevikus kaevata?
Lisaks järelturg ka puudub ja kindlasti on asi jälle mingi mõttetu 3 kuulise garantiiga.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2018 21:13:35 vasta tsitaadiga

Ei näe küll, et nad saaksid ilma gpu-d Rikkumata kuidagi kaevamist piirata -kõik mida kaevamisel gpu kasutab, kasutatakse ka mängudes. Lisaks veel video/3d/autocad.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2018 21:44:13 vasta tsitaadiga

Kui muudmoodi ei saa siis hakatakse driverite või biose prioriteetima... Meenub selline draama kunagi telefooni teemal kus mingi benchmarki jaoks lasi tootja kõik kraanid lahti ajutiseks ,kui see jooksutas mingit kindlat benchmark-i.
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2018 21:51:12 vasta tsitaadiga

Eesmärk võib olla uute kaartide välja tulemisel anda mingi aja vältel vähmealt võimalus gameritele osta kaarte enam-vähem hinnaga.
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2018 22:02:05 vasta tsitaadiga

mariokgo kirjutas:
Flab kirjutas:
Ilma selle kaevanduskräpitagi on olnud kõva defitsiit nii maxwelli kui ka pascali tulles. Ei midagi uut siin päikese all. Saadavus tekib ilmselt normaalne kuskil suvel (kui kaevurid oma ei võta edasi icon_biggrin.gif)
Kardan, et lähevad nii turing kui ka volta kaevuritele. Vahet pole, kui üks paremini natsa kaevab. Kui labidas käes püsib, küll rakendatakse.


Ja mis seal suvel nii väga ikka juhtub? Kui midagi väga drastilist ei juhtu Bitcoiniga, läheb kõik vanaviisi. Suvel on kaevuritel just pigem hea aeg.


Maxwelli ja pascali tulles nvidia kaartidega pôhimôtteliselt ei kaevandatudki. Esimesed kolm-neli kuud oli saadavus tôsine kräpp. Sellest räägingi, et varasemalt pole uue arhitektuuri tulles mänguritelegi jagunud. Nüüd veel kaevurid ka platsis. Et see jutt, et ootame kuu ja tulevad uued kaardid - ei tasu ootusi/lootusi kôrgeks ajada. Saadavus saab kräpp olema.
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2018 23:48:20 vasta tsitaadiga

mariokgo kirjutas:
Suvel on kaevuritel just pigem hea aeg.

Mismõttes? Et hea soe ilm kaevandamiseks? icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokgo
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2018 00:34:17 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
mariokgo kirjutas:
Suvel on kaevuritel just pigem hea aeg.

Mismõttes? Et hea soe ilm kaevandamiseks? icon_biggrin.gif

Ma ei ole küll nii kaua asjas sees olnud, aga vanemad olijad teadsid rääkida, et nt kevadeti millalgi ning aasta lõpu poole läheb kaevandamise tasuvus üles.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2018 00:46:53 vasta tsitaadiga

Mnjah, siis räägivad puhtalt hindade liikumisest.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 16.02.2018 00:48:31 vasta tsitaadiga

mauro kirjutas:
Ei näe küll, et nad saaksid ilma gpu-d Rikkumata kuidagi kaevamist piirata -kõik mida kaevamisel gpu kasutab, kasutatakse ka mängudes. Lisaks veel video/3d/autocad.


Mis asja. Kaevamisel kasutatakse eranditult shadereid. Kogu texture mapping ja render output unitite osa idleb samal ajal. Loomulikult on ülikerge ehitada BIOS, mis märgates et juba mõni minut toimub ainult shaderdamine, lihtsalt laseb kaardi kellad alla ja hävitab hash rate'i.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2018 01:06:03 vasta tsitaadiga

ja selle peale tuleb mingi uus popp mäng (või vana popp mäng) ja hakkab pangestuma... nagu shader-heavy mänge vähe oleks.
või siis lükatakse kaevandamise ajaks ka muud vajalikud osad tööle...

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 16.02.2018 01:09:16 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
ja selle peale tuleb mingi uus popp mäng (või vana popp mäng) ja hakkab pangestuma... nagu shader-heavy mänge vähe oleks.
või siis lükatakse kaevandamise ajaks ka muud vajalikud osad tööle...


Sa tead mõnda mängu kus ükski ROP ei liiguta oimugi, et you know, nagu pilti kuvada ekraanile? Ma küll ei tea sellist. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2018 01:38:04 vasta tsitaadiga

Lisatakse kaevurile kunstlik koormus ja gg...
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 16.02.2018 01:48:41 vasta tsitaadiga

Hehe, aga see vist hävitab energiatasuvuse...
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terric
HV kasutaja
terric

liitunud: 06.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2018 01:52:15 vasta tsitaadiga

Ei tasuks seda unustada, et kõik ei kasuta GPU kaevamiseks või mängimiseks.
Vaevalt kõik hakkavad Quadro/pro radeon peale minema kellel cuda või opencl rakendused kasutusel (kuigi jah hetkel hinnad suht samad kas quadro või gtx icon_wink.gif).
Pole veel uurinud täpsemalt, mis koodi seal gpu peal jooksutatakse, bitcoin code vist kinnine aga muud
puuslikud avatud koodiga.
Alati saab blokkida aga see tuleb võimekuse languse arvelt kui vaja hakata käsklusi loendama ning neid
peale mingi arvu piirama ja alati leidub neid kes selles üle käivad.
Ega teagi kui tootmismahte suurendatakse siis kartus et ka nende kaevurite "haigus" suureneb.

PS. See cryptoraha pole väärtus omaette...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Norht Chilean G
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2018 02:31:26 vasta tsitaadiga

"We’ve spoken with the graphics giant and it seems there won’t be a new graphics card launched at the Game Developers Conference next month, and that Nvidia’s GPU Technology Conference will just offer more about deep-learning, artificial intelligence, and self-driving brum brum cars."

https://pcgamesn.com/nvidia-geforce-next-gen-graphics-card-release

Huvitav...

_________________
Tag written by one North Chilean Guanacos, several specially trained Equadorian Mountain llamas and 76,000 Battery llamas from Llama Fresh Farms Ltd. near Paraguay.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dolph
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2003




sõnum 25.02.2018 04:48:07 vasta tsitaadiga

Gamers Nexuse sõnul on Turing siiski mänguarhitektuuri nimi.

https://youtu.be/mfFSgqa4Ar0?t=2m47s


Vaatan, et Nvidia on regulaarselt lasknud turule uusi arhitektuure 2-aastase tsükliga.

Fermi aprill 2010
Kepler aprill 2012
Maxwell veebruar 2014
Pascal mai 2016

Võiks arvata, et uue mänguarhitektuuri aeg on nüüd tõesti küps.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2018 10:41:57 vasta tsitaadiga

Ja vetsupotitechi arvates tuleb ikka Ampere mängukaardid juba 30 päeva pärast: https://wccftech.com/rumor-nvidia-gtx-2080-2070-ampere-cards-launch-march-gtc-2018/
Eks näis. Vabalt võib olla, et peab teema pealkirja ära muutma pärast launchi.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2018 11:22:19 vasta tsitaadiga

Pigem ehk uus teema, kuna Volta jääb alles kaardi/generatsioonina.
Enne ku nvidia midagi ametlikult kuskil vihjab, võib kuulujuttudele vee peale tõmmata.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2018 11:35:57 vasta tsitaadiga

No tehniliselt on ainus ostev Volta hetkel 3200€ Titan V. Kas on mõtet selle jaoks hoida eraldi teemat?
Teema sai tehtud teadmisega, et tuleb terve rodu kaarte mis põhinevad Voltal. Nüüd tundub, et nii siiski ei lähe.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dolph
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2003




sõnum 28.02.2018 17:30:33 vasta tsitaadiga

No pange teema nimeks siis "nVidia Volta & Ampere" või "nVidia Volta & Turing" või mis iganes ta siis lõpuks on.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2018 18:50:05 vasta tsitaadiga

Dolph kirjutas:
No pange teema nimeks siis "nVidia Volta & Ampere" või "nVidia Volta & Turing" või mis iganes ta siis lõpuks on.
Milleks rapsida seni kuni ainus info on uudisteagentuurist NSR?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2018 10:43:20 vasta tsitaadiga

link :: NVIDIA could price the GeForce GTX 2080 at up to $1499

Pealkiri on mõnusalt kollane aga eks see üks kõlakas ole niiehknaa.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2018 11:03:44 vasta tsitaadiga

Pealkiri on misleading ja clickbait, väidab et nvidia paneks MSRP hinnaks 1500 usd mis on ajuvaba.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2018 12:16:17 vasta tsitaadiga

Ükski mõistusega geimer ei osta neid kaarte sellise raha eest......
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2018 12:41:07 vasta tsitaadiga

Miks ajuvaba kui hetkel lambad 1080Ti eest üle tonni välja käivad?
Kui on kiirem siis loogiline ju, et ka kallim icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2018 23:16:56 vasta tsitaadiga

link :: Nvidia Unlikely To Unveil 2018 Graphics Cards At GDC, GTC

"Anyone waiting for a big Nvidia news blowout at Game Developers Conference (GDC) or Nvidia's own Graphics Technology Conference (GTC), both coming up later in March, will probably be disappointed. We’ve learned from multiple independent sources that apart from a possible announcement and a rather vague “appetizer,” nothing concrete regarding Nvidia’s next-gen gaming graphics products is likely to be revealed at these shows."

#nsr
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2018 23:19:24 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Miks ajuvaba kui hetkel lambad 1080Ti eest üle tonni välja käivad?
Kui on kiirem siis loogiline ju, et ka kallim

Kuidagi odav värk. Majandusel läheb ju hästi. Õige geimer võtab 2080ti ligi nii aasta pärast ja käib veel tonni peale icon_lol.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2018 03:24:05 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Pealkiri on mõnusalt kollane aga eks see üks kõlakas ole niiehknaa.


Ei usu, et odavam tuleb. Kaevandus ikka sama popp, hinnad laes ja veel jõhkramalt lakke lendavad.. samas kuni Augustini on ilmselt selline kesine aeg.. st umbes nagu praegu, ei näe, et väga kerkima hakkaks enne Juunit, Juulit.. ja suurem boom taas August-Dets.
Igatahes nVidial pole mõtet odavamalt välja lasta kuna vanad kaardid ostetakse sekunditega kui alla 1000€.

Tavalisele gamerile pole aga neid uusi kaarte niivõinaa nagunii vaja.. need on vaid rikkuritele mõeldud. Tahad 144Hz 4K monitori peal mängida 144FPS+ juures siis ostadki sellise kaardi. Muidu käib see 1060 veel aastaid rahus.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2018 07:44:40 vasta tsitaadiga

ega üldistamine ja huupi lahmimine pole patt, ma vaatan icon_lol.gif

kui popp kaevandus mingi paari kuu pärast on või ei ole, seda ei tea täpselt keegi. kesine aeg augustini? huvitav mille pärast...
päris nii see ei ole, et vanu kaarte muudkui sekunditega ostetakse mis iganes hinnaga. inimesed siiski oskavad natuke majanduslikult mõelda ka. see, et mõned on lambad, ei tähenda, et kõik on. reaalselt saadavust on praegu praktiliselt kõigil nvidia kaartidel ja nende hinnad pole ausalt öeldes kokkuvõttes nii väga hirmus palju tõusnudki. ning paistab, et ei tõuse ka, vähemalt seni kuni püsib mingi reaalne saadavus.

tavalisele gamerile pole mitte kunagi uusi kaarte nagunii vaja olnud...sest siis kui need välja tulevad, saab ju eelmise põlvkonna kaardiga veel mängida vabalt. ehk et kas see nüüd peaks mingi valid argument olema? hell, ma mängiksin ilmselt veel üleeelmise põlvkonna mängurikaardiga kui uued praegu või lähiajal välja tuleksid icon_lol.gif see ei tähenda, et uuele põlvkonnale pole ostjaid/tahtjaid. Ja see, kas 1060 veel aastaid rahus käib, otsustab osaliselt ikka ka mängutegija. kui tehakse valmis mängud, mis tahavad rohkem powwat siis käib 1060 aastate pärast ainult peldikust alla, ja ongi kogu moos!

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2018 12:53:49 vasta tsitaadiga

link :: Nvidia Doubling Up prices on GeForce GXT 2080? Clearing Some Rumors

Veel õhupuhastamist kõlakatest.

Lühidalt: "NVIDIA did NOTHING, shared no information, yet these GPU names surfaced with so much speculation continuously being posted on the web that it's getting out of proportion, and Nvidia is laughing really hard here as they receive a ton of media coverage, while they have yet to release a single shred of information. The honest truth is that nobody actually knows when or what is being released at what price and if the information that continuously surfaced is even factual right. "
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2018 13:18:39 vasta tsitaadiga

Ajavad haipi ülesse mingi aeg et sügisel tulevad uued kaardid ja sis tegelt lastakse pascal refresh välja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2018 13:39:57 vasta tsitaadiga

Hetkel on nende vaates olukord sedavõrd hea, et võivad rahumeeli kiipe ja kaarte toota lattu, et puudust ei tekiks ja sügisel siis välja tulla nii, et laod on laeni täis
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2018 00:36:05 vasta tsitaadiga

1060 ja aastaid?
1080 ei suuda isegi 1440p @144 stabiilselt suures osas mängudes pakkuda.
Kui mängid mediumi peal mingi 40-60fps siis ehk jah kasutad veel mitu aastat.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dolph
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2003




sõnum 03.03.2018 17:38:31 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Dolph kirjutas:
No pange teema nimeks siis "nVidia Volta & Ampere" või "nVidia Volta & Turing" või mis iganes ta siis lõpuks on.
Milleks rapsida seni kuni ainus info on uudisteagentuurist NSR?


Kas keegi rapsis või? Ei ole vaja alavääristavate kommentaarige esineda.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2018 19:00:08 vasta tsitaadiga

mauro kirjutas:
1060 ja aastaid?
1080 ei suuda isegi 1440p @144 stabiilselt suures osas mängudes pakkuda.
Kui mängid mediumi peal mingi 40-60fps siis ehk jah kasutad veel mitu aastat.


1440p ei saa 144 juures isegi 1080ti hakkama, kõigest muust üldse ei räägi.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2018 20:19:33 vasta tsitaadiga

Nii on :d õnneks pole see 144 fps kõikides mängudes nii oluline.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2018 20:32:17 vasta tsitaadiga

1440p@144Hz ei ole kindlasti setup millekohta saaks öelda "isegi" justnagu oleks tegu mingi olematu asjaga - julgelt suur enamus istub 1080p@60Hz taga.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2018 00:51:07 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Nii on :d õnneks pole see 144 fps kõikides mängudes nii oluline.

Jep. Põhiline on 144Hz monitor ise. Küsisin mingi aeg tagasi Ryan Shrouti käest (PCPer boss kes on monitoridega üsna kursis) kas 60fps @ 144Hz on sujuvam kui 60fps @ 60Hz. Tema vastusest jäi mulje, et justkui on. Ja see on ka loogiline, et isegi kui kuvatakse 60 kaadrit sekundis, siis tähu kiiremale värskendussagedusele on väiksem input lag jne ja tänu sellele on see ka sujuvam isegi kui 144fps kätte ei saa. Mõistagi 144fps oleks VEEL sujuvam aga märgatavalt seadeid alla tõmbamata seda ka igalpool ei saavuta.

Mis puutub 1440p 144fps koormust rauale, siis see on jah üsna koormav arvestades, et näiteks 4K 60fps tekitab koormust umbes 500 miljonit pikslit sekundis mida peab renderdama aga 1440p 144fps tekitab 530 miljoni kanti.
Võibolla minu loogika on ka nihu (kindlasti londiste on esimene kes seda parandab) aga 2560*1440*144=~530 miljonit. Kuvatakse siis samaaegselt ikka ~3,6 miljonit aga renderdama peab 144 korda sekundis.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2018 01:04:18 vasta tsitaadiga

su loogikaga pole midagi nihu icon_biggrin.gif
144fps paneb rohkem pudelikaeli mujale kui gpu-le. eelkõige siis prosele. 1440p ja 144fps paisab enamasti olema keerulisem saavutada kui uhd ja 60fps.

sujuvuse osas, variable refresh rate ftw. selles teemas siis gsync.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Volta (GV100) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.