Püüan ise neid 257'eid fokuseerida tavalsielt maha, sest keskmine wot'i mängija ei oska nende vastu suurt midagi teha....
Kas see tank mängule kuidagi hea? Nii ja naa, lõpuks on noobidel olemas tank mis töötab ka siis ki külg ees nurga tagant välja tulla. Tundub, et WG analüüsis tugevalt noobide liikumist, ning tegi neile vastavalt sellele ideaale tanki!
Sai ka eile ajaviiteks alustatud sellega. Mingeid soovitusi?
Positiivne on näha eesti keelt antud mängus.
Tänud tänud, annan endast parima!
Selle Obj 257 kohta niipalju, et eile paugutasin selle pihta ikka üpris kaugelt ja näkase toruga (Hiina t8 prem TD) ning võttis väga hästi läbi. Isegi uskumatult hästi kuna eeldasin, et kogu eelneva jutu põhjal peaks küll vaid talt värvi kriipima...
Njah, endal on ka liinid laiali. Igast rahvusest vist tier 6 vähemalt käes, aga tier 9/10 on vähe... vähe...
Sai ka eile ajaviiteks alustatud sellega. Mingeid soovitusi?
Positiivne on näha eesti keelt antud mängus.
Tutvu ericku koostatud juhendiga. Seal selgitab väga hästi algtõed ära. Loe korraks läbi, kõike kohe ei pruugigi mõista, mängi, vaata uuesti juhendit. Umbes 2-3k lahingu järel hakkab biiti juba mõistma.
(Ise õppisin mängu mehhaanikat T67'ga, kiire, hea camoga. Ei tohi ainult kiirusest eksitada lasta ja kohe esirindele tormata.)
Sai ka eile ajaviiteks alustatud sellega. Mingeid soovitusi?
Positiivne on näha eesti keelt antud mängus.
Tutvu ericku koostatud juhendiga. Seal selgitab väga hästi algtõed ära. Loe korraks läbi, kõike kohe ei pruugigi mõista, mängi, vaata uuesti juhendit. Umbes 2-3k lahingu järel hakkab biiti juba mõistma.
(Ise õppisin mängu mehhaanikat T67'ga, kiire, hea camoga. Ei tohi ainult kiirusest eksitada lasta ja kohe esirindele tormata.)
Vaatasin seda type59 olukorda, üldiselt on nii, et kui omad tankid sinna alla commitinud ja vastaste tanke liiga palju pole, siis tuleb OTSEJOONES ise ka sinna alla sõita (sellega võidad enda teami jaoks väga tugevad postiooni). Enamus mängijatest ei saa muidugi aru sellest, selles mõttes on sellega nii, et kui sõidad esimese tankina alla (nagu type59), siis võtad riski ja suure tõenäosusega sured vara team'i eest. Eks ta frustratsiooni tekitab, kui enda team sinna üles snipima jääb...Teine võimalus üldse mitte mängida seda flanki, kuna vastas spoonist on toda poolt tugev eelis mängida.
Asi on pigem selles, et enne kui kuskile commitid ennast, tuleks korra pilk kaardile heita, kus oma meeskond on. Kuid see selleks. Pigem võtsin selle jura ette kommentaaride tõttu.
If you complete the mission, you need to log in between 14 February at 06:00 and 19 February at 06:00 CET (UTC+1), so the main prize will be credited to your account. Should you already own the Valentine II, you will receive 200,000 instead of the tank.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
erick, millele seadetes peaks tähelepanu pöörama? Mida kindlasti näppida, maha kruttida/peale panna jne. Natuke su videot vaatasin, et AA peaks põhja lükkama. Iseenesest arvan, et maapinna kvaliteet vms vähemaks võtta. Malts on silmale ilus, aga (snaiprivaates näiteks) segav faktor lahingus.
viimati muutis chatro 12.02.2018 19:22:51, muudetud 1 kord
Mis moodi on võimalik, et mängijal on sellised statsid, aga enamustel tankidel pole gun marke peal, ning kui olid siis 1gun mark max, (vaatasin pisteliselt ta tanke)
Mängis nagu tomat muidu.
http://www.wotstats.org/stats/eu/sirzorn/
1) kas pole ammu mänginud, otsustas uuesti mängima hakata ning oskused roostes (väheusutav kuna uuemad tankid ka käes)
2) konto on mõnele tomatile müüdud (mirko nt.)
Mis moodi on võimalik, et mängijal on sellised statsid, aga enamustel tankidel pole gun marke peal, ning kui olid siis 1gun mark max, (vaatasin pisteliselt ta tanke)
Mängis nagu tomat muidu.
http://www.wotstats.org/stats/eu/sirzorn/
Vaatasin. Account created: 16/09/2011 - selle järgi ütleks, et tegi enamiku oma mänge enne gunmarkide süsteemi saabumist, siis pikem paus. Nüüd tundub, et enne uue graafika saabumist soojendab kontot üles. Samuti ei saa välistada, et mängib puhta dämmi peale kusagilt tagantreast, aga gunmarkide jaoks on vajalik spottimine/trackimine, puhta dämmiga suudavad üksikud valitud kõrgetes tierides 3nda gunmarki saada.
EDIT: noobmeter confirmib - vennal oli 39 400 lahingut 2014.09.05. seisuga (gunmarkid tulid vist 2014 august), siis pea 4-aastane paus.
Triipe jagatakse selle alusel, kui paljudest mängijatest samal tankil sa rohkem kombineeritud dämmi teinud oled üle 100 mängu.
1. triip: parem kui 65% teistest mängijatest
2. triip: parem kui 85% teistest mängijatest
3. triip: parem kui 95% teistest mängijatest
Mäng siis arvutab kõigi mängijate 100 mängu keskmiste alusel need väärtused, mida teatud triibuni jõudmiseks vaja on. Näiteks osadel tier 10 tankidel on vaja teha 6500 kombineeritud dämmi mängu kohta, 100 mängu jutti, et saada kolmas kahuritriip. Samas on siiski neid mängijaid, kes suudavad isegi nii kõrgete nõudmistega tanke markida vähem kui 100 mänguga, ehk siis nende mängude keskmine dämm ületab oluliselt seda nõutavat.
Mul ka paar küsimust jälle
On keegi kasutanud seda nn kildmürsuvastast kaitset mõnel suuremal loomal? Tasub ära?
Kuramuse artyd ei lase enam üldse elada tiir VIII minimausiga.... aga see tähendab et millestki tuleb loobuda. Mul seal gunrammer, stabikas ja vent. Vahetaks siis vendi vastu välja aga niisama ei taha vahetama hakata.
Siis nüüd uuest patchist nimi muudetud sellel vaatlusseadmel? Nüüd eelluuraja? Ma esiti hetkeks mõtlesin, et mingi vend roomab tangi ees ja teb luuret
Ja kolmas küsimus ka kui juba läks. Kas kellelgi on sama jama, et kui lähed arvutist eemale mõneks minutiks aga mäng jääb ette, siis tagasi lahingusse minnes jube lääg sees?
No oled garaasis ja lähed võtad väikese õlle ja kohmerdad ringi. Teen pärast seda wi-fi ühendusele disconnect/connect ja siis korras. Aga samas nett pole tegelikult kuskile kadunud ja muud asjad toimivad. _________________ WOT kasutaja: Abe_Normal
Mul ka paar küsimust jälle
On keegi kasutanud seda nn kildmürsuvastast kaitset mõnel suuremal loomal? Tasub ära?
Kuramuse artyd ei lase enam üldse elada tiir VIII minimausiga.... aga see tähendab et millestki tuleb loobuda. Mul seal gunrammer, stabikas ja vent. Vahetaks siis vendi vastu välja aga niisama ei taha vahetama hakata.
Siis nüüd uuest patchist nimi muudetud sellel vaatlusseadmel? Nüüd eelluuraja? Ma esiti hetkeks mõtlesin, et mingi vend roomab tangi ees ja teb luuret
Ja kolmas küsimus ka kui juba läks. Kas kellelgi on sama jama, et kui lähed arvutist eemale mõneks minutiks aga mäng jääb ette, siis tagasi lahingusse minnes jube lääg sees?
No oled garaasis ja lähed võtad väikese õlle ja kohmerdad ringi. Teen pärast seda wi-fi ühendusele disconnect/connect ja siis korras. Aga samas nett pole tegelikult kuskile kadunud ja muud asjad toimivad.
Superheavy spall liner oli kunagi teemaks suurtel ja aeglastel super heavy tankidel (Maus, E100, Pz. VIII), siis kui arty alfad olid suuremad (1750-2000 dam per shot). Aeglased tankid ei saanud mürskude eest ära piisavalt kiiresti ja suur profiil tagas palju tabamusi. Tänapäeval otseselt ei näe põhjust, miks keegi peaks tahtma spall linerit kasutada. Stun'i efekti eemaldab medkit ja dämminumbrid, mis arta teha suudab per shot, on kõvasti väiksemad.
Seda lagi mida sa kirjeldad pole kogenud. Üks põhjus võib olla mõni mod, mis tekitab memory leak'i (mäng jääbki seda aeglasemaks, mida kauem mängid). Aga seda kõrvale jättes soovitaks ikkagi mängida võrgukaabliga kui vähegi võimalust on (võrgukaabel poes odav, mingi 10 EURiga peaks 5m saama). Hoopis teine tera.
GaZmO kirjutas:
gollum kirjutas:
erick kirjutas:
Triipe jagatakse selle alusel, kui paljudest mängijatest samal tankil sa rohkem kombineeritud dämmi teinud oled üle 100 mängu.
kas see ei ole mitte 14 päeva serveri keskmise alusel?
Sinu 100 mängu keskmine suurem 65/85/95% mängijatest kes on selle tankiga viimase 14 päeva jooksul sõitnud.
Ma kasutan minimausil spall linerit stun kaob kiirelt tihti on 2-3 artit ja kütavad nii,et vähe pole lisaks muud HE laskjad ei tee ka palju dämmi kuidagi mõnusam ja turvalisem on mängida vent nagu väga tanki kiiremaks ei tee ja toru nagunii hea,
Tänud!
Ei hakka siis rohkem rauda peale panema, isegi raske raisk!
Võrgukaablit mul peaks endal ka vedelema (seda cat5), aga kuna mängin läpakas, siis mõtlen kas hakata seda ruuterist teise tuppa vedama... laisk nagu ma olen _________________ WOT kasutaja: Abe_Normal
Palun valgustage noobi. Kes on 'eelluuraja' ja miks teda varem sihturiks kutsuti? Valvejoodik ae?
Kas seda filmi "Neli Tankisti ja Koer" oled näinud? Vot kahtlustan, et see koer oligi eelluuraja
Kui selle ära lõhud siis jama! Tulevad korealased ja tassivad subproduktideks oma restorani
P.S. Ära võta tõsiselt, ajan niisama pläma! _________________ WOT kasutaja: Abe_Normal
ma oma jagdpanzer e100 kasutan seda suurt kildmürsu vastast asja ja mõned korrad on arty lask lihtsalt mütsti teinud. Dämmi ei saa ja moodulid mehed terved, enam ei mäleta kas stuni sain siis või mitte aga jah mõned korrad on see asi arty lasu kuidagi ära söönud. Ei kujuta ette arty mängijat kui lask läheb kümpi aga midagi ei juhtu. _________________
Kas ainult mulle tundub, et prantsuse meeskondadel kui need rahvuslikud hääled sees on, siis artyga möödalasul kostuv heli oleks nagu eestikeelne hüüatus "Lasite mööda"?
Või see ongi prantuse keeles lihtsalt sarnase kõlaga? _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
No oleks ta siis mingeid asjalikke õppematerjale üritanud teha, aga selliseid nagu " Juhend Tankide Kasutusvõimalustest Alvelaevana" pole just siia oodatud.
Aga ikka küsimus ka!
Millise supi sisse saab neid margikujulisi zetoone kasutada? Ja kust neid näha saab palju kogunenud?
Mitte ei leia! _________________ WOT kasutaja: Abe_Normal
Küsimus FaceIT.com kohta, et kas see sait legit? Või miskine scam poole kalduv teema.
Pole küll tükk aega seal tegutsenud, aga täitsa legit oli viimati. Suurt aktiivsust seal vist siis pole, kui aasta aega pole seal ühtki mängu teinud ja ikka Eesti nr1
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.