Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 508, 509, 510 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 10.02.2018 10:51:37 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
pyroman11, sa ei tea et meeskonna oskuste tõstmine on progressiivselt expimahukam?



Ja Obj. 257 pole OP, no ei ole: http://wotreplays.eu/site/4156797#stalingrad-sgtmaddog-object_257

10 killi.


Püüan ise neid 257'eid fokuseerida tavalsielt maha, sest keskmine wot'i mängija ei oska nende vastu suurt midagi teha....
Kas see tank mängule kuidagi hea? Nii ja naa, lõpuks on noobidel olemas tank mis töötab ka siis ki külg ees nurga tagant välja tulla. Tundub, et WG analüüsis tugevalt noobide liikumist, ning tegi neile vastavalt sellele ideaale tanki!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2018 12:21:06 vasta tsitaadiga

Sai ka eile ajaviiteks alustatud sellega. Mingeid soovitusi?
Positiivne on näha eesti keelt antud mängus.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2018 14:50:41 vasta tsitaadiga

KoldK,

vali üks tankide liin, mida ihkad ja piirdu sellega icon_razz.gif

ma ise ütlen seda oma nuubi kogemusest, et mida rohkem eri tanke proovid, seda rohkem "laiali" sinu oskused ihaldatud liiniga lähevad...

EDIT: tahtsin ainult panzer ja tiger liine

siis tuli sõber ja ütles ohh see on vahva, võta see ja no sealt asi edasi läkski, sai proovitud prantsuse amx seeriat, usakate m3 jne

Siht kadus ära - seega soojalt soovitan vaöi üks kindel liin või kaks äärmisel juhul ning küta neid

mina natuke kahetsen et nii laiali lasin asjal valguda icon_sad.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 10.02.2018 15:13:38 vasta tsitaadiga

KoldK kirjutas:
Sai ka eile ajaviiteks alustatud sellega. Mingeid soovitusi?
Positiivne on näha eesti keelt antud mängus.


Tänud tänud, annan endast parima! icon_smile.gif

Selle Obj 257 kohta niipalju, et eile paugutasin selle pihta ikka üpris kaugelt ja näkase toruga (Hiina t8 prem TD) ning võttis väga hästi läbi. Isegi uskumatult hästi kuna eeldasin, et kogu eelneva jutu põhjal peaks küll vaid talt värvi kriipima...

Njah, endal on ka liinid laiali. Igast rahvusest vist tier 6 vähemalt käes, aga tier 9/10 on vähe... vähe... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DamienDK
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2005




sõnum 10.02.2018 15:47:58 vasta tsitaadiga

KoldK kirjutas:
Sai ka eile ajaviiteks alustatud sellega. Mingeid soovitusi?
Positiivne on näha eesti keelt antud mängus.


Tutvu ericku koostatud juhendiga. Seal selgitab väga hästi algtõed ära. Loe korraks läbi, kõike kohe ei pruugigi mõista, mängi, vaata uuesti juhendit. Umbes 2-3k lahingu järel hakkab biiti juba mõistma.

(Ise õppisin mängu mehhaanikat T67'ga, kiire, hea camoga. Ei tohi ainult kiirusest eksitada lasta ja kohe esirindele tormata.)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2018 19:54:38 vasta tsitaadiga

Tuli tuju natukene nokkida ja norida. Lõpus on pildis clitchid sees x4FF ei renderdanud korralikult 3 korda järjest. Rohkem ei viitsinud.


Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 10.02.2018 21:54:33 vasta tsitaadiga

DamienDK kirjutas:
KoldK kirjutas:
Sai ka eile ajaviiteks alustatud sellega. Mingeid soovitusi?
Positiivne on näha eesti keelt antud mängus.


Tutvu ericku koostatud juhendiga. Seal selgitab väga hästi algtõed ära. Loe korraks läbi, kõike kohe ei pruugigi mõista, mängi, vaata uuesti juhendit. Umbes 2-3k lahingu järel hakkab biiti juba mõistma.

(Ise õppisin mängu mehhaanikat T67'ga, kiire, hea camoga. Ei tohi ainult kiirusest eksitada lasta ja kohe esirindele tormata.)


Juhend algajale tankistile: LINK
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tnis33
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2006




sõnum 10.02.2018 22:02:44 vasta tsitaadiga

Selle juhendi lingi võiks panna esimesse postitusse. Ise olen tahtnud paarile sõbrale jagada seda siis on tükk otsimist.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 11.02.2018 11:48:37 vasta tsitaadiga

alyster kirjutas:
Tuli tuju natukene nokkida ja norida. Lõpus on pildis clitchid sees x4FF ei renderdanud korralikult 3 korda järjest. Rohkem ei viitsinud.


Link


Vaatasin seda type59 olukorda, üldiselt on nii, et kui omad tankid sinna alla commitinud ja vastaste tanke liiga palju pole, siis tuleb OTSEJOONES ise ka sinna alla sõita (sellega võidad enda teami jaoks väga tugevad postiooni). Enamus mängijatest ei saa muidugi aru sellest, selles mõttes on sellega nii, et kui sõidad esimese tankina alla (nagu type59), siis võtad riski ja suure tõenäosusega sured vara team'i eest. Eks ta frustratsiooni tekitab, kui enda team sinna üles snipima jääb...Teine võimalus üldse mitte mängida seda flanki, kuna vastas spoonist on toda poolt tugev eelis mängida.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2018 11:57:34 vasta tsitaadiga

Asi on pigem selles, et enne kui kuskile commitid ennast, tuleks korra pilk kaardile heita, kus oma meeskond on. Kuid see selleks. Pigem võtsin selle jura ette kommentaaride tõttu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2018 12:04:06 vasta tsitaadiga

Paljud siis 1.0 betat testivad ka?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dollarstar
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2015




sõnum 11.02.2018 14:15:21 vasta tsitaadiga

Tere sai siis valentine 8/8st tehtud ei mingit premmi ja tanki kas kellelgi sama või saab muul ajal selle ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2018 14:26:15 vasta tsitaadiga

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/valentine-mini-marathon/
tsitaat:
If you complete the mission, you need to log in between 14 February at 06:00 and 19 February at 06:00 CET (UTC+1), so the main prize will be credited to your account. Should you already own the Valentine II, you will receive 200,000 instead of the tank.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 11.02.2018 17:29:57 vasta tsitaadiga

Ehk ühesõnaga tanki saad 14. veebruaril (sõbrapäeva kink).
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 11.02.2018 21:38:41 vasta tsitaadiga

KoldK kirjutas:
Paljud siis 1.0 betat testivad ka?


Sai pilk peale visatud:


Link
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2018 16:43:38 vasta tsitaadiga

erick, millele seadetes peaks tähelepanu pöörama? Mida kindlasti näppida, maha kruttida/peale panna jne. Natuke su videot vaatasin, et AA peaks põhja lükkama. Iseenesest arvan, et maapinna kvaliteet vms vähemaks võtta. Malts on silmale ilus, aga (snaiprivaates näiteks) segav faktor lahingus.

viimati muutis chatro 12.02.2018 19:22:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 12.02.2018 18:21:27 vasta tsitaadiga

Mõtlen, et teen sellest eraldi video ehk.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2018 20:37:51 vasta tsitaadiga

seda sama pilti siin vaadates jääb tunne, et see kümneid tonne kaaluv asi ei suuda isegi kartuli vagusid maha sõita.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tnis33
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2006




sõnum 12.02.2018 20:43:39 vasta tsitaadiga

Mis moodi on võimalik, et mängijal on sellised statsid, aga enamustel tankidel pole gun marke peal, ning kui olid siis 1gun mark max, (vaatasin pisteliselt ta tanke)
Mängis nagu tomat muidu.
http://www.wotstats.org/stats/eu/sirzorn/
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 12.02.2018 20:47:23 vasta tsitaadiga

1) kas pole ammu mänginud, otsustas uuesti mängima hakata ning oskused roostes (väheusutav kuna uuemad tankid ka käes)
2) konto on mõnele tomatile müüdud (mirko nt.)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 13.02.2018 11:58:52 vasta tsitaadiga

tnis33 kirjutas:
Mis moodi on võimalik, et mängijal on sellised statsid, aga enamustel tankidel pole gun marke peal, ning kui olid siis 1gun mark max, (vaatasin pisteliselt ta tanke)
Mängis nagu tomat muidu.
http://www.wotstats.org/stats/eu/sirzorn/


Vaatasin. Account created: 16/09/2011 - selle järgi ütleks, et tegi enamiku oma mänge enne gunmarkide süsteemi saabumist, siis pikem paus. Nüüd tundub, et enne uue graafika saabumist soojendab kontot üles. Samuti ei saa välistada, et mängib puhta dämmi peale kusagilt tagantreast, aga gunmarkide jaoks on vajalik spottimine/trackimine, puhta dämmiga suudavad üksikud valitud kõrgetes tierides 3nda gunmarki saada.

EDIT: noobmeter confirmib - vennal oli 39 400 lahingut 2014.09.05. seisuga (gunmarkid tulid vist 2014 august), siis pea 4-aastane paus.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alarik
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2013




sõnum 14.02.2018 10:27:23 vasta tsitaadiga

Palun valgustage noobi:) Mida tähendab gunmarker.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 14.02.2018 11:57:01 vasta tsitaadiga

Gun mark - tuntud ametlikult kui mark of excellence. Eesti keeles on need tipptaseme märgid.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 14.02.2018 12:48:24 vasta tsitaadiga

Alarik kirjutas:
Palun valgustage noobi:) Mida tähendab gunmarker.


Lühidalt on tegu siis nn "kahuritriipudega":



Triipe jagatakse selle alusel, kui paljudest mängijatest samal tankil sa rohkem kombineeritud dämmi teinud oled üle 100 mängu.

1. triip: parem kui 65% teistest mängijatest
2. triip: parem kui 85% teistest mängijatest
3. triip: parem kui 95% teistest mängijatest

Mäng siis arvutab kõigi mängijate 100 mängu keskmiste alusel need väärtused, mida teatud triibuni jõudmiseks vaja on. Näiteks osadel tier 10 tankidel on vaja teha 6500 kombineeritud dämmi mängu kohta, 100 mängu jutti, et saada kolmas kahuritriip. Samas on siiski neid mängijaid, kes suudavad isegi nii kõrgete nõudmistega tanke markida vähem kui 100 mänguga, ehk siis nende mängude keskmine dämm ületab oluliselt seda nõutavat.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gollum
HV kasutaja
gollum

liitunud: 07.04.2003




sõnum 15.02.2018 13:55:56 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:


Triipe jagatakse selle alusel, kui paljudest mängijatest samal tankil sa rohkem kombineeritud dämmi teinud oled üle 100 mängu.



kas see ei ole mitte 14 päeva serveri keskmise alusel?

_________________
Maailm on kõik millega on tegu.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 15.02.2018 16:10:01 vasta tsitaadiga

gollum, 14 päeva keskmise XP alusel jagatakse Ace tankereid ja 1.-3. järku vist.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 15.02.2018 18:39:23 vasta tsitaadiga

Mul ka paar küsimust jälle icon_biggrin.gif
On keegi kasutanud seda nn kildmürsuvastast kaitset mõnel suuremal loomal? Tasub ära?
Kuramuse artyd ei lase enam üldse elada tiir VIII minimausiga.... aga see tähendab et millestki tuleb loobuda. Mul seal gunrammer, stabikas ja vent. Vahetaks siis vendi vastu välja aga niisama ei taha vahetama hakata.
Siis nüüd uuest patchist nimi muudetud sellel vaatlusseadmel? Nüüd eelluuraja? Ma esiti hetkeks mõtlesin, et mingi vend roomab tangi ees ja teb luuret icon_biggrin.gif
Ja kolmas küsimus ka kui juba läks. Kas kellelgi on sama jama, et kui lähed arvutist eemale mõneks minutiks aga mäng jääb ette, siis tagasi lahingusse minnes jube lääg sees?
No oled garaasis ja lähed võtad väikese õlle ja kohmerdad ringi. Teen pärast seda wi-fi ühendusele disconnect/connect ja siis korras. Aga samas nett pole tegelikult kuskile kadunud ja muud asjad toimivad.

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GaZmO
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2007




sõnum 15.02.2018 19:01:26 vasta tsitaadiga

gollum kirjutas:
erick kirjutas:


Triipe jagatakse selle alusel, kui paljudest mängijatest samal tankil sa rohkem kombineeritud dämmi teinud oled üle 100 mängu.



kas see ei ole mitte 14 päeva serveri keskmise alusel?


Sinu 100 mängu keskmine suurem 65/85/95% mängijatest kes on selle tankiga viimase 14 päeva jooksul sõitnud.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 15.02.2018 19:40:18 vasta tsitaadiga

pyroman11 kirjutas:
Mul ka paar küsimust jälle icon_biggrin.gif
On keegi kasutanud seda nn kildmürsuvastast kaitset mõnel suuremal loomal? Tasub ära?
Kuramuse artyd ei lase enam üldse elada tiir VIII minimausiga.... aga see tähendab et millestki tuleb loobuda. Mul seal gunrammer, stabikas ja vent. Vahetaks siis vendi vastu välja aga niisama ei taha vahetama hakata.
Siis nüüd uuest patchist nimi muudetud sellel vaatlusseadmel? Nüüd eelluuraja? Ma esiti hetkeks mõtlesin, et mingi vend roomab tangi ees ja teb luuret icon_biggrin.gif
Ja kolmas küsimus ka kui juba läks. Kas kellelgi on sama jama, et kui lähed arvutist eemale mõneks minutiks aga mäng jääb ette, siis tagasi lahingusse minnes jube lääg sees?
No oled garaasis ja lähed võtad väikese õlle ja kohmerdad ringi. Teen pärast seda wi-fi ühendusele disconnect/connect ja siis korras. Aga samas nett pole tegelikult kuskile kadunud ja muud asjad toimivad.


Superheavy spall liner oli kunagi teemaks suurtel ja aeglastel super heavy tankidel (Maus, E100, Pz. VIII), siis kui arty alfad olid suuremad (1750-2000 dam per shot). Aeglased tankid ei saanud mürskude eest ära piisavalt kiiresti ja suur profiil tagas palju tabamusi. Tänapäeval otseselt ei näe põhjust, miks keegi peaks tahtma spall linerit kasutada. Stun'i efekti eemaldab medkit ja dämminumbrid, mis arta teha suudab per shot, on kõvasti väiksemad.


Seda lagi mida sa kirjeldad pole kogenud. Üks põhjus võib olla mõni mod, mis tekitab memory leak'i (mäng jääbki seda aeglasemaks, mida kauem mängid). Aga seda kõrvale jättes soovitaks ikkagi mängida võrgukaabliga kui vähegi võimalust on (võrgukaabel poes odav, mingi 10 EURiga peaks 5m saama). Hoopis teine tera.

GaZmO kirjutas:
gollum kirjutas:
erick kirjutas:


Triipe jagatakse selle alusel, kui paljudest mängijatest samal tankil sa rohkem kombineeritud dämmi teinud oled üle 100 mängu.



kas see ei ole mitte 14 päeva serveri keskmise alusel?


Sinu 100 mängu keskmine suurem 65/85/95% mängijatest kes on selle tankiga viimase 14 päeva jooksul sõitnud.
Spoiler Spoiler Spoiler


Polnud võimalust kliendist kontrollida, thumbs_up.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2018 21:49:35 vasta tsitaadiga

10€ võrgukaabli eest on sutsu palju maksta: https://www.yeint.ee/it-multimeedia/arvutivork/arvutivorgu-materjal/patch-kaablid-2/cat5e-patchid-2

Spall linerit pole jah randomis väga mõtet kasutada. Vahel olen klannikates kasutanud, kui on linnakaart ja tead, et saadetakse Type 5 Heavyd vastu.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dollarstar
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2015




sõnum 15.02.2018 22:31:16 vasta tsitaadiga

Ma kasutan minimausil spall linerit stun kaob kiirelt tihti on 2-3 artit ja kütavad nii,et vähe pole lisaks muud HE laskjad ei tee ka palju dämmi kuidagi mõnusam ja turvalisem on mängida vent nagu väga tanki kiiremaks ei tee ja toru nagunii hea, icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 15.02.2018 22:34:05 vasta tsitaadiga

Tänud!
Ei hakka siis rohkem rauda peale panema, isegi raske raisk!
Võrgukaablit mul peaks endal ka vedelema (seda cat5), aga kuna mängin läpakas, siis mõtlen kas hakata seda ruuterist teise tuppa vedama... icon_razz.gif laisk nagu ma olen icon_biggrin.gif

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 15.02.2018 23:29:19 vasta tsitaadiga

Palun valgustage noobi. Kes on 'eelluuraja' ja miks teda varem sihturiks kutsuti? Valvejoodik ae?
_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 15.02.2018 23:53:10 vasta tsitaadiga

priitr kirjutas:
Palun valgustage noobi. Kes on 'eelluuraja' ja miks teda varem sihturiks kutsuti? Valvejoodik ae?


Kas seda filmi "Neli Tankisti ja Koer" oled näinud? Vot kahtlustan, et see koer oligi eelluuraja icon_wink.gif
Kui selle ära lõhud siis jama! Tulevad korealased ja tassivad subproduktideks oma restorani icon_biggrin.gif

P.S. Ära võta tõsiselt, ajan niisama pläma! icon_wink.gif

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DamienDK
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2005




sõnum 16.02.2018 00:07:55 vasta tsitaadiga

See koer on ainult Rudyl kaasas ja teda ei saa teistele tankidele tõsta. Nii et paku midagi muud välja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 16.02.2018 00:30:39 vasta tsitaadiga

Heh... icon_razz.gif icon_biggrin.gif
Krt õigus jah! Isegi kullaga vist ei saa....

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2018 07:52:22 vasta tsitaadiga



Jäin põrnitsema seda pilti. Kas see ilma gun markita asi seal keskel pool on Stug IV ? Ehk selline s***, et seda ei taha isegi mängida icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2018 09:16:21 vasta tsitaadiga

ma oma jagdpanzer e100 kasutan seda suurt kildmürsu vastast asja ja mõned korrad on arty lask lihtsalt mütsti teinud. Dämmi ei saa ja moodulid mehed terved, enam ei mäleta kas stuni sain siis või mitte aga jah mõned korrad on see asi arty lasu kuidagi ära söönud. Ei kujuta ette arty mängijat kui lask läheb kümpi aga midagi ei juhtu.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 16.02.2018 12:16:11 vasta tsitaadiga

priitr kirjutas:
Palun valgustage noobi. Kes on 'eelluuraja' ja miks teda varem sihturiks kutsuti? Valvejoodik ae?


See on mingi bug mis sisse lipsas, mehike on ikka sihtur nagu ennegi. Uue patchiga saab parandatud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2018 12:23:12 vasta tsitaadiga

Kas ainult mulle tundub, et prantsuse meeskondadel kui need rahvuslikud hääled sees on, siis artyga möödalasul kostuv heli oleks nagu eestikeelne hüüatus "Lasite mööda"?
Või see ongi prantuse keeles lihtsalt sarnase kõlaga?

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 16.02.2018 12:37:59 vasta tsitaadiga

alyster kirjutas:


Jäin põrnitsema seda pilti. Kas see ilma gun markita asi seal keskel pool on Stug IV ? Ehk selline s***, et seda ei taha isegi mängida icon_smile.gif

StuG IV ta kohe kindlasti ei ole. Sellel on ju küljepeal soomusplaadid.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2018 12:44:21 vasta tsitaadiga

alyster kirjutas:


Jäin põrnitsema seda pilti. Kas see ilma gun markita asi seal keskel pool on Stug IV ? Ehk selline s***, et seda ei taha isegi mängida icon_smile.gif


Kas mina ei näe, aga kõikidel torudel on gun markid olemas?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 16.02.2018 12:47:26 vasta tsitaadiga

Ai kurja.
See "väike masin" keskel on ju selle Jaapani tanki esiosa icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 16.02.2018 16:24:43 vasta tsitaadiga

Valvejoodik, see on japside tier 7 medika Chi-Ri esiots jah.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 17.02.2018 01:12:50 vasta tsitaadiga

No oleks ta siis mingeid asjalikke õppematerjale üritanud teha, aga selliseid nagu " Juhend Tankide Kasutusvõimalustest Alvelaevana" pole just siia oodatud.

Aga ikka küsimus ka!
Millise supi sisse saab neid margikujulisi zetoone kasutada? Ja kust neid näha saab palju kogunenud?
Mitte ei leia!

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 18.02.2018 13:29:54 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Valvejoodik, see on japside tier 7 medika Chi-Ri esiots jah.


Japside vallatused icon_wink.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisC
HV kasutaja
KrisC

liitunud: 10.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2018 09:43:54 vasta tsitaadiga

Küsimus FaceIT.com kohta, et kas see sait legit? Või miskine scam poole kalduv teema.
_________________
If karma doesn't hit you, I f**king will.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2pe
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2010




sõnum 19.02.2018 10:34:42 vasta tsitaadiga

KrisC kirjutas:
Küsimus FaceIT.com kohta, et kas see sait legit? Või miskine scam poole kalduv teema.

Täitsa legit teema, wotil vähe aktiivseid kasutajaid.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 19.02.2018 17:41:16 vasta tsitaadiga

KrisC kirjutas:
Küsimus FaceIT.com kohta, et kas see sait legit? Või miskine scam poole kalduv teema.


Pole küll tükk aega seal tegutsenud, aga täitsa legit oli viimati. Suurt aktiivsust seal vist siis pole, kui aasta aega pole seal ühtki mängu teinud ja ikka Eesti nr1 icon_razz.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2018 20:24:47 vasta tsitaadiga

Mingid väiksemad WoTi auhinnad on täitsa võimalik ära tuua. See FaceIT Fiat aga läheb mulle. Kogun mudelautosid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 508, 509, 510 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.