|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KLKL
HV vaatleja
liitunud: 05.10.2011
|
26.01.2018 12:22:13
|
|
|
| Lihtsalt ja lühidalt, mis on 5T eelised 5 ees?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HZo
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2009
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PitBull
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2003
|
26.01.2018 20:06:58
|
|
|
Telia võrgus OP5-le paigaldatud Oreo millalgi peale jõule. Siiani pole probleeme olnud.
Oreo ise käib küll pinda (eriti rakenduste ikoonidele kuvatavad notificationid). Lisaks osad rakendused ei käi hästi Oreoga, nt Samsung Smartview app ei ühendu telekaga. Kui näeotuvastust ei kasuta, siis minu meelest on Oreo ebavajalik uuendus.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puer
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.08.2005
|
26.01.2018 22:41:02
|
|
|
1. 5T, kas on ametliku infot, millal eesti keele tugi tuleb (või kas üldse tuleb)?
2. mismoodi maha saada auto-correct (settings -> Language & Input -> and turned off 'Spell Checker' on tehtud), mis proovib eesti keelsed sõnad inglise keelde panna (fb messenger/sms, gmail, skype).
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
27.01.2018 00:58:48
|
|
|
| puer kirjutas: |
1. 5T, kas on ametliku infot, millal eesti keele tugi tuleb (või kas üldse tuleb)?
2. mismoodi maha saada auto-correct (settings -> Language & Input -> and turned off 'Spell Checker' on tehtud), mis proovib eesti keelsed sõnad inglise keelde panna (fb messenger/sms, gmail, skype). |
2. Settings > Language & Input > Virtual Keyboard > Gboard > Text correction > Auto-correction off
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
29.01.2018 14:51:16
|
|
|
OP5. Ootasin küll enne Oreo uuendust mõne nädala, et ega mingeid kalasid pinnale ei uju ja lasin lõpuks peale. Ja BT kalab... Tutvustatud seadmed ei taha külge haakida normaalselt. Vahest on samas ok. Puhastamised ja nullimised pole aidanud. Nii et kes regulaarselt BT-d kogu aeg kasutab, mõelge igaks juhuks kaks korda
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PitBull
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2003
|
29.01.2018 19:56:39
|
|
|
| Ju siis sõltub seadmest. Samsung Gear Fit2-ga pole mingeid muudatusi täheldanud. BMW handsfree-ga samuti mitte.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
30.01.2018 10:55:47
|
|
|
Võib-olla tõesti. Põhiseadmeteks Parrot ja Bose. Parrotist saaks aru, aga Bose on siiani alati laitmatult käitunud nii et kahtlustaks ikkagi OP errorit. Imelik on ka järjepidevuse puudumine.
Küsimus ka originaalkestade kasutajatele. Kas peale mõnekuust kasutamist pragunema ei ole kellelgi hakanud? Oli teine ikka suts kallim, kui paduhiinakas ja mõtlen kas hakata originaali jälle ostma.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
30.01.2018 11:27:36
|
|
|
Oneplus 3 sandstone pidasin aasta aega, ostes läks kohe sandstone kest peale ja kestis lõpuni väga ilusti, see "sand" hakkas kohati kooruma.
Oneplus 5 peal kasutan originaal silikoon kesta, ei mingit murenemist kuskilt.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IffikaS
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
30.01.2018 12:50:58
|
|
|
Kas keegi oleks huvitatud mingeid kestasid tellima või lisasid tellima.
Ise sooviks just seda Sandstone kauna.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 160 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sumer
HV vaatleja
liitunud: 19.06.2006
|
30.01.2018 13:09:12
|
|
|
Pärast Android 8 installimist on tekkinud probleem Bluetooth'ga. Kord töötab, kord ei tööta. Vahel on vaja sisselülitamiseks telefonile reboot teha ning mõnikord lülitab ise ennast välja.
Viga peaks OnePlusile teada olema.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
30.01.2018 14:14:29
|
|
|
5T tuli Open beta 3 välja. Endale jäi silma:
*Added pick-up gesture switcher
-You can now choose which way you slide (up or down) to pick up a phone call
*Added new Navigation gestures that you can enable by going into settings and disabling the nav bar.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
evald112
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2006
|
30.01.2018 16:08:40
|
|
|
| KrisVr kirjutas: |
-You can now choose which way you slide (up or down) to pick up a phone call
|
Vat see on hea....naise telefonil käib see vastupidi ja siis ku itema aegaajalt mu kõnedele vastab siis vastu võtmise asemel paneb ära pidevalt.
_________________ I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused. |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
31.01.2018 17:12:18
|
|
|
Tundub et tänasest Oreo 5T'l väljas. Mul pakkus juba uuendust!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metskotkas
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013
|
31.01.2018 23:11:26
|
|
|
Kellelgi Casti'iga ka probleeme esineb? 5 ei paku stabiilset ühendust samsung televiisoriga, vahepeal hakib. 3t'ga probleeme ei esinenud.
Oreo.
_________________ “We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.” |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PitBull
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2003
|
01.02.2018 00:38:42
|
|
|
| metskotkas kirjutas: |
Kellelgi Casti'iga ka probleeme esineb? 5 ei paku stabiilset ühendust samsung televiisoriga, vahepeal hakib. 3t'ga probleeme ei esinenud.
Oreo. |
Jah, nagu eelpool kirjutasin, siis mul ei ühendu Samsung Smartview peale Oreo uuendamist üldse enam telekaga. Samas, kui lugeda tagasisidet, siis see näib olema üldine Oreo probeem.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metskotkas
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013
|
01.02.2018 14:26:09
|
|
|
Okei.
Veel üks probleem mis aegajalt esineb. Valin kontkati kellele helistada, vajutan helistama, lööb kõne ekraani ette, panen telefoni kõrva juurde ja ootan...ootan veel, vaikus. Vaatan ekraani, ühendus katkenud, ekraanil ees eelnev kuva.? Ja seda ikka juhtub.
Üleüldse ühendab suht kaua kõne, enne kui esimene toon tuleb.
Tele2.
_________________ “We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.” |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ricard
HV kasutaja
liitunud: 15.06.2005
|
01.02.2018 15:41:47
|
|
|
| Eespool sellest juttu. Sama probleem oli mul ja mõnel teisel ka, just tele2-ga. Ma panin teise pesasse neti jaoks teise sim-i (kasutage juhust - kuni neljanda veebruarini on tele2 snäpp piiramatu neti pakett 12€ kuus), siis probleem kadus.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
01.02.2018 19:11:39
|
|
|
12€ maksta selle eest, et telefoni normaalselt kasutada saaks... Huvitav kellepoolne jama see on, kas OP või Tele2. Mul selle kõne alustamise ootamisega polegi erilist muret aga pidevalt paratseda, kas nüüd telefon laseb kõnesid sisse või mitte, on suht kehva
Ega keegi tea, kas Oreoga on ikka sama teema või on midagi paremuse poole muutunud?
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Speedee
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2003
|
01.02.2018 19:40:51
|
|
|
Kui Elisa ja Telia klientidel seda probleemi ei ole, siis ei ole telefoni süü.
| KrisVr kirjutas: |
5T tuli Open beta 3 välja. Endale jäi silma:
*Added pick-up gesture switcher
-You can now choose which way you slide (up or down) to pick up a phone call |
See on teretulnud uuendus. Vanilla Androidi pealt tulnuna sai alguses paljud kõned "ülbelt" mitte vastuvõetud, sest OP 5T-l on see ringi vahetatud.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metskotkas
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013
|
01.02.2018 23:06:23
|
|
|
Seda probleemi, et telefon kõnesid sisse ei laseks ei teagi. Aga samas, meenub paar juhtumit, kus keegi mainis, et kõllas mulle aga...
Kuidas akuga rahul olete?
48h, 4.5-5.5h ekraani aega, wifi taga. Rahul (:
_________________ “We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.” |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
01.02.2018 23:13:22
|
|
|
Hommikust magamaminekuni peab vastu. Rohkem pole tähtis.
5T
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metskotkas
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013
|
01.02.2018 23:29:41
|
|
|
| SKG kirjutas: |
Hommikust magamaminekuni peab vastu. Rohkem pole tähtis.
5T |
Öösiti laed?
Ma suht laisk laadija. Iga öist laadimist pole. Hommiku võib vabalt 30-40% välja minna.
Laen tihti jupiti. Sellessuhtes DASH ikka kõva
_________________ “We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.” |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
02.02.2018 01:33:00
|
|
|
| Ööseks laadima jah. Õhtuks on tavaliselt 10-15% akust järel.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
02.02.2018 11:49:15
|
|
|
Nexus 5x 3-4h sot pealt tulnuna on aku müstiliselt hea ja sama kasutuse juures 50% peal õhtul.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
evald112
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2006
|
02.02.2018 16:54:21
|
|
|
5.0.2 (oreo) väljas. Aga veel ei paku Elisast ostetud telefonile.
Launcheril on black theme nüüd, ei tea kas selle navigation bar-i teema parandati ka ära?
Ikka jube nadi et mõne tumeda äpiga on see riba valge.
EDIT: hoopis iTelefoni pealt kooriti navbar-i gestured, eks püüab nendega harjuda. Mulle isiklikult tundub pointless raisata ekraani pinda nuppudele.
Kellel OTA update tulnud on?
_________________ I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused. |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metskotkas
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013
|
02.02.2018 18:29:06
|
|
|
Mulle tuli. Tele2
Face unlock on küll mega kiire. Samas pole varem kokkupuudet olnud. Ilmselt kasutama ei jää, testin niisama.
_________________ “We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.” |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
02.02.2018 20:06:38
|
|
|
| Tele2 enam oneplusi ei müü?
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metskotkas
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013
|
02.02.2018 20:25:28
|
|
|
Lõunakast sain ca 3 nädalat tagasi tookord viimase
Aga faceunlock on liiga ''hea''. Võtsin maha. Ilgelt kiirelt, kaugelt ja nurga all tuvastab ära näo. Ei saa isegi kella vaadata kiirelt, kui juba lukust lahti ei meeldi.
_________________ “We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.” |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miiro
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2009
|
02.02.2018 22:09:35
|
|
|
| evald112 kirjutas: |
5.0.2 (oreo) väljas. Aga veel ei paku Elisast ostetud telefonile.
Launcheril on black theme nüüd, ei tea kas selle navigation bar-i teema parandati ka ära?
Ikka jube nadi et mõne tumeda äpiga on see riba valge.
EDIT: hoopis iTelefoni pealt kooriti navbar-i gestured, eks püüab nendega harjuda. Mulle isiklikult tundub pointless raisata ekraani pinda nuppudele.
Kellel OTA update tulnud on? |
Tõmba uuendus .zip fail telefoni ja vali "local update" ja saad uue. Aga see nav bar on ikka hall. Mul õnneks on rooditud ja xpose frameworki modul selle raviks.
Android telefon ilma rootimiseta pole mu jaoks android
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
02.02.2018 22:22:10
|
|
|
| Miiro kirjutas: |
[...
Android telefon ilma rootimiseta pole mu jaoks android  |
Word!
Endal oli mure Google Play Services näris akut kõvasti. Clearisin Cache ja Dalvik cache twrp-s ja ravis ära.
Peaksin vist ka supersu asendama ära magisk-uga.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miiro
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2009
|
03.02.2018 09:52:13
|
|
|
| Magisk jah nüüd uus teema. SuperSU läheb vist hingusele ka vaikselt. Developer lõpetas vist ise aga äkki keegi võtab üle asja.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goga
HV kasutaja
liitunud: 30.05.2005
|
03.02.2018 14:22:29
|
|
|
| Aga mulle näotuvastus meeldib. kasutan telefonil veekindlat kotti ning varem pidi koguaeg PIN sisestama, kui vaja moblat näppida. nüüd korra power nupp ning toimeta
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KLKL
HV vaatleja
liitunud: 05.10.2011
|
05.02.2018 13:16:50
|
|
|
| Hinnasiht/piir ~500, kas 5T ahvatlev valik, või Huawei P10 Plus/Samsungi S7 Edge/Samsungi A8?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
05.02.2018 15:19:43
|
|
|
| KLKL kirjutas: |
| Hinnasiht/piir ~500, kas 5T ahvatlev valik, või Huawei P10 Plus/Samsungi S7 Edge/Samsungi A8? |
Mis sulle telefoni puhul oluline on?
Kuna mulle oli fotoka kvaliteet ja turvauuendused kõige tähtsamad siis valisin 8 kuud tagasi S7 EDGE.
S7 EDGE miinuseks on tema vanus - 8.0 uuendus tõenäoliselt tuleb, kuid see jääb ka viimaseks suuremaks uuenduseks.
A8 kohta näikse üldine hinnang olevat, et hetkel veel ülehinnatud, S8ga liiga väike hinnavahe. A seeria pole seni hiilanud Samsungi poolt toega - madalam seeria = vähem armastust tootja poolt, mis tähendab, et uuendusi tuleb oodata kauem ja nende tulek pole kindel.
Miks ma Oneplusi seni olen vältinud, on igasugu väikesed tüütud vead, mida kindlasti ka teistel esineb, kuid just Oneplusi puhul on jäänud miskipärast silma, et see tootja veel püüdleb küpse tootja staatuse poole.
Aususe huvides tuleb muidugi lisada, et ka vana Samsungi nimi ei taga kindlust, meenutame plahvatavaid akusid.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
05.02.2018 15:27:01
|
|
|
| KLKL kirjutas: |
| Hinnasiht/piir ~500, kas 5T ahvatlev valik, või Huawei P10 Plus/Samsungi S7 Edge/Samsungi A8? |
Kaamera on jah kaunis kehva. Telefoni kohta ok kuid ütleme et sony z seeria on kõvasti üle.
5T plussiks on kiirus ja sujuvus. Puhas android.
Näotuvastus meeldib väga.
Sõrmejälje lugja minu arust on mõttetu kuna asub halva koha peal.
Heli on sellel päris vali aga kahjuks mono kõlar.
Ekraan on küllalt ilus.
Telefon laeb mega kiirelt ja aku peab ka hästi. Telefon oli nt 3 päeva laadimata ja akut oli ikka 40% (ega ma teda muidugi väga ei näppinud).
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
05.02.2018 18:31:06
|
|
|
| KLKL kirjutas: |
| Hinnasiht/piir ~500, kas 5T ahvatlev valik, või Huawei P10 Plus/Samsungi S7 Edge/Samsungi A8? |
Samsungi koha pealt pigem isiklikult paneks natuke juurde ja võtaks S8 mis on parem ning saab kindlasti ka uuendusi veel mõnda aega. Huaweil on veel üks värskem mudel suht sama hinnaga view 10 mis tundus ka päris ahvatlev pakkumine. 5T puhas android/kiirus ja aku vastupidavus/kiire laadimine tundus mulle isiklikult mida ma igapäevaselt rohkem hindan kui nende teiste telefonide puhul pakutav.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
06.02.2018 11:29:21
|
|
|
Lasin ka SuperSu maha ja Magiski peale. Magiskil tundub olevat huvitavaid mooduleid.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timoha
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2006
|
06.02.2018 12:11:13
|
|
|
Väike küsimus tekkis peale üleminekut 5.0.3 peale. Kuskil oli silma jäänud et see uuendus lubab muuta kõne vastuvõtmine/keelamine. Ma mõtlen et hetkel on vastuvõtmine- liigutad üles, kinni - liigutad alla. Kas seda muuta ei saa?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
06.02.2018 13:03:48
|
|
|
| Huawei EMUI ei meeldinud. P9 aku pidas väga halvasti. Kaamera tegi häid fotosid küll jah. Ise kui endine Huawei omanik, enam ei ostaks.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miiro
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2009
|
06.02.2018 14:21:17
|
|
|
| Timoha kirjutas: |
Väike küsimus tekkis peale üleminekut 5.0.3 peale. Kuskil oli silma jäänud et see uuendus lubab muuta kõne vastuvõtmine/keelamine. Ma mõtlen et hetkel on vastuvõtmine- liigutad üles, kinni - liigutad alla. Kas seda muuta ei saa?  |
Beta 3 peal see vist vaid. millegi pärast 5.0.3 peale seda veel ei lisatud
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timoha
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2006
|
06.02.2018 14:53:35
|
|
|
| Miiro, selge, tänud info eest. Loodan et ikkagi lisatakse millalgi seda võimalust ka stable'se.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
evald112
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2006
|
06.02.2018 16:39:10
|
|
|
Nonii.... 5.0.3 tõmbab just. Detsembris Elisast ostetud 5T siis.
EDIT: nõme rsk.....need nav-bar-i gestured on ainult open beta 3 peal, aga originaal 5.0.3 versiooni peal pole
_________________ I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused. |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sumer
HV vaatleja
liitunud: 19.06.2006
|
06.02.2018 16:56:04
|
|
|
| Tundub, et 5.0.2 lahendas mul OP5 Bluetoothi ja aku probleemid ära. Sai igaks juhuks cache ka ära tühjendatud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Speedee
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2003
|
08.02.2018 12:00:19
|
|
|
Oreo update (või uus OxygenOSi vs) muutis ära LED märgutule värvid. Nahrik seda vaja oli muuta! Nüüd on Gmail'i värviks roheline, mis oli/on Whatsapp'i värv.
On keegi selle kuidagi ära lahendanud? Seadete alt saab ainult märgutuld välja lülitada per app. Proovisin lightflow app'i -- overkill nii lihtsa asja jaoks.
Milleks töötav asi ära rikkuda?!
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IffikaS
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
08.02.2018 12:33:28
|
|
|
Mina ei seedi neid stock ROMe. Ei ole piisavalt võimalusi timmimiseks.
Nüüd kolmas päev - [ROM] [Oreo] OmniRom 8.1 [OP5T] [WEEKLY].
Kuna telefon oli juba OOSiga suhteliselt kiire, siis seda muutust kuskilt tunda ei anna. Küll aga on aku vastupidavus palju parem.
Numbreid veel välja ei kisa, annan natuke aega, et kokkuvõtlikum info anda.
Miks siis see sai valitud on peamiselt see, et rohkem võimalusi settinguid muuta.
Ainus limitation antud ROMil on see, et puudub Face unlock (ennast ei häiri sest ei kasutanud, ei meeldinud see, et igakord kui ekraani piilusid, siis kohe avas).
Muidu esimene nädal ja üldmulje on hea, ilma kaunata juba libe, peaks uurima kuidas ise sandstoneks teha tagumine külg.
Cheers ja äkki kellelegi kasu sellest infost.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 160 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
08.02.2018 17:34:21
|
|
|
| IffikaS kirjutas: |
Mina ei seedi neid stock ROMe. Ei ole piisavalt võimalusi timmimiseks.
Nüüd kolmas päev - [ROM] [Oreo] OmniRom 8.1 [OP5T] [WEEKLY].
Kuna telefon oli juba OOSiga suhteliselt kiire, siis seda muutust kuskilt tunda ei anna. Küll aga on aku vastupidavus palju parem.
Numbreid veel välja ei kisa, annan natuke aega, et kokkuvõtlikum info anda.
Miks siis see sai valitud on peamiselt see, et rohkem võimalusi settinguid muuta.
Ainus limitation antud ROMil on see, et puudub Face unlock (ennast ei häiri sest ei kasutanud, ei meeldinud see, et igakord kui ekraani piilusid, siis kohe avas).
Muidu esimene nädal ja üldmulje on hea, ilma kaunata juba libe, peaks uurima kuidas ise sandstoneks teha tagumine külg.
Cheers ja äkki kellelegi kasu sellest infost.
 |
Kahju, et feiss unlocki pole, muidu võiks täitsa proovida.
Endal ka nüüd sandstone case ümber, asi on tunduvalt parem kui see silikoon jura. Tagaküljele saaks sellise sandstone-i nagu OPO-l oli, siis ma oleks kohe huvitatud sellest.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IffikaS
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
08.02.2018 20:59:29
|
|
|
| Chaza! kirjutas: |
Kahju, et feiss unlocki pole, muidu võiks täitsa proovida.
Endal ka nüüd sandstone case ümber, asi on tunduvalt parem kui see silikoon jura. Tagaküljele saaks sellise sandstone-i nagu OPO-l oli, siis ma oleks kohe huvitatud sellest.  |
Osad on öelnud, et tasub katsetada AutoInput. Kogemusi lugedes jääb mulje, et see on aeglane. Osadel sööb akut ka rohkem.
Aga kui sügeleb, siis võib ju testida.
Sandstone - teeme proovi?
|
|
| Kommentaarid: 160 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|