Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 5/5T märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 18, 19, 20  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2018 14:32:09 vasta tsitaadiga

Need kellel on kõnega probleeme. Saate äkki panna teise sim kaardi, mille peale siis lülitate andmeside. Kõne SIM kaart siis maksimaalselt 3G võrgus(andmesideta) ja võis toimida paremini.
Op5-l on probleeme HSPA+ võrguga(kui kõne ajaks läheb sellesse võrku), sellest ka teema XDA foorumis.

https://forum.xda-developers.com/oneplus-5/how-to/oneplus-5-issue-h-network-t3658071

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KLKL
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 12:22:13 vasta tsitaadiga

Lihtsalt ja lühidalt, mis on 5T eelised 5 ees?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 12:30:45 vasta tsitaadiga

veits suurem ekraan ja nats parem kaamera vist
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8912&idPhone2=8647
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HZo
HV kasutaja
HZo

liitunud: 29.06.2009




sõnum 26.01.2018 13:31:39 vasta tsitaadiga

On kellelgi probleeme wifi võrguga peale Oreo uuendust? Telefoniks OP5
See asi on iga päevaga süvenenud ja nüüd on nii, et iga minuti tagant peksab võrgust välja.
Mõned näited:

https://forums.oneplus.net/threads/oreo-update-wifi-issue.694189/
https://forums.oneplus.net/threads/wifi-connectivity-problem-after-update-to-oreo.686227/

Siiamaani pole töötavat lahendust leitud. Enamus asju läbi proovitud.
Võibolla on hoopis Inteno DG301 ruuter kapsas ja ei meeldi sellele telefonile.
Kasutusel ka Nexus 5x koos kõige uuema Oreoga ja sellel probleemid puuduvad.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PitBull
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 20:06:58 vasta tsitaadiga

Telia võrgus OP5-le paigaldatud Oreo millalgi peale jõule. Siiani pole probleeme olnud.

Oreo ise käib küll pinda (eriti rakenduste ikoonidele kuvatavad notificationid). Lisaks osad rakendused ei käi hästi Oreoga, nt Samsung Smartview app ei ühendu telekaga. Kui näeotuvastust ei kasuta, siis minu meelest on Oreo ebavajalik uuendus.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puer
Kreisi kasutaja
puer

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 22:41:02 vasta tsitaadiga

1. 5T, kas on ametliku infot, millal eesti keele tugi tuleb (või kas üldse tuleb)?
2. mismoodi maha saada auto-correct (settings -> Language & Input -> and turned off 'Spell Checker' on tehtud), mis proovib eesti keelsed sõnad inglise keelde panna (fb messenger/sms, gmail, skype).
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2018 00:58:48 vasta tsitaadiga

puer kirjutas:
1. 5T, kas on ametliku infot, millal eesti keele tugi tuleb (või kas üldse tuleb)?
2. mismoodi maha saada auto-correct (settings -> Language & Input -> and turned off 'Spell Checker' on tehtud), mis proovib eesti keelsed sõnad inglise keelde panna (fb messenger/sms, gmail, skype).


2. Settings > Language & Input > Virtual Keyboard > Gboard > Text correction > Auto-correction off
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2018 14:51:16 vasta tsitaadiga

OP5. Ootasin küll enne Oreo uuendust mõne nädala, et ega mingeid kalasid pinnale ei uju ja lasin lõpuks peale. Ja BT kalab... Tutvustatud seadmed ei taha külge haakida normaalselt. Vahest on samas ok. Puhastamised ja nullimised pole aidanud. Nii et kes regulaarselt BT-d kogu aeg kasutab, mõelge igaks juhuks kaks korda
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PitBull
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2018 19:56:39 vasta tsitaadiga

Ju siis sõltub seadmest. Samsung Gear Fit2-ga pole mingeid muudatusi täheldanud. BMW handsfree-ga samuti mitte.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2018 10:55:47 vasta tsitaadiga

Võib-olla tõesti. Põhiseadmeteks Parrot ja Bose. Parrotist saaks aru, aga Bose on siiani alati laitmatult käitunud nii et kahtlustaks ikkagi OP errorit. Imelik on ka järjepidevuse puudumine.
Küsimus ka originaalkestade kasutajatele. Kas peale mõnekuust kasutamist pragunema ei ole kellelgi hakanud? Oli teine ikka suts kallim, kui paduhiinakas ja mõtlen kas hakata originaali jälle ostma.

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2018 11:27:36 vasta tsitaadiga

Oneplus 3 sandstone pidasin aasta aega, ostes läks kohe sandstone kest peale ja kestis lõpuni väga ilusti, see "sand" hakkas kohati kooruma.
Oneplus 5 peal kasutan originaal silikoon kesta, ei mingit murenemist kuskilt.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IffikaS
Kreisi kasutaja
IffikaS

liitunud: 17.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2018 12:50:58 vasta tsitaadiga

Kas keegi oleks huvitatud mingeid kestasid tellima või lisasid tellima.
Ise sooviks just seda Sandstone kauna.

beer_yum.gif

_________________
beer_yum.gif
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sumer
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2018 13:09:12 vasta tsitaadiga

Pärast Android 8 installimist on tekkinud probleem Bluetooth'ga. Kord töötab, kord ei tööta. Vahel on vaja sisselülitamiseks telefonile reboot teha ning mõnikord lülitab ise ennast välja.
Viga peaks OnePlusile teada olema.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2018 14:14:29 vasta tsitaadiga

5T tuli Open beta 3 välja. Endale jäi silma:
*Added pick-up gesture switcher
-You can now choose which way you slide (up or down) to pick up a phone call
*Added new Navigation gestures that you can enable by going into settings and disabling the nav bar.

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evald112
HV kasutaja
evald112

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2018 16:08:40 vasta tsitaadiga

KrisVr kirjutas:

-You can now choose which way you slide (up or down) to pick up a phone call


Vat see on hea....naise telefonil käib see vastupidi ja siis ku itema aegaajalt mu kõnedele vastab siis vastu võtmise asemel paneb ära pidevalt.

_________________
I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2018 17:12:18 vasta tsitaadiga

Tundub et tänasest Oreo 5T'l väljas. Mul pakkus juba uuendust!

Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2018 23:11:26 vasta tsitaadiga

Kellelgi Casti'iga ka probleeme esineb? 5 ei paku stabiilset ühendust samsung televiisoriga, vahepeal hakib. 3t'ga probleeme ei esinenud.
Oreo.

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PitBull
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2018 00:38:42 vasta tsitaadiga

metskotkas kirjutas:
Kellelgi Casti'iga ka probleeme esineb? 5 ei paku stabiilset ühendust samsung televiisoriga, vahepeal hakib. 3t'ga probleeme ei esinenud.
Oreo.
Jah, nagu eelpool kirjutasin, siis mul ei ühendu Samsung Smartview peale Oreo uuendamist üldse enam telekaga. Samas, kui lugeda tagasisidet, siis see näib olema üldine Oreo probeem.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2018 14:26:09 vasta tsitaadiga

Okei.

Veel üks probleem mis aegajalt esineb. Valin kontkati kellele helistada, vajutan helistama, lööb kõne ekraani ette, panen telefoni kõrva juurde ja ootan...ootan veel, vaikus. Vaatan ekraani, ühendus katkenud, ekraanil ees eelnev kuva.? Ja seda ikka juhtub.
Üleüldse ühendab suht kaua kõne, enne kui esimene toon tuleb.
Tele2.

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricard
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2018 15:41:47 vasta tsitaadiga

Eespool sellest juttu. Sama probleem oli mul ja mõnel teisel ka, just tele2-ga. Ma panin teise pesasse neti jaoks teise sim-i (kasutage juhust - kuni neljanda veebruarini on tele2 snäpp piiramatu neti pakett 12€ kuus), siis probleem kadus.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2018 19:11:39 vasta tsitaadiga

12€ maksta selle eest, et telefoni normaalselt kasutada saaks... Huvitav kellepoolne jama see on, kas OP või Tele2. Mul selle kõne alustamise ootamisega polegi erilist muret aga pidevalt paratseda, kas nüüd telefon laseb kõnesid sisse või mitte, on suht kehva icon_sad.gif
Ega keegi tea, kas Oreoga on ikka sama teema või on midagi paremuse poole muutunud?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 01.02.2018 19:40:51 vasta tsitaadiga

Kui Elisa ja Telia klientidel seda probleemi ei ole, siis ei ole telefoni süü.

KrisVr kirjutas:
5T tuli Open beta 3 välja. Endale jäi silma:
*Added pick-up gesture switcher
-You can now choose which way you slide (up or down) to pick up a phone call

See on teretulnud uuendus. Vanilla Androidi pealt tulnuna sai alguses paljud kõned "ülbelt" mitte vastuvõetud, sest OP 5T-l on see ringi vahetatud.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2018 23:06:23 vasta tsitaadiga

Seda probleemi, et telefon kõnesid sisse ei laseks ei teagi. Aga samas, meenub paar juhtumit, kus keegi mainis, et kõllas mulle aga... icon_eek.gif

Kuidas akuga rahul olete?

48h, 4.5-5.5h ekraani aega, wifi taga. Rahul (:

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2018 23:13:22 vasta tsitaadiga

Hommikust magamaminekuni peab vastu. Rohkem pole tähtis.
5T
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2018 23:29:41 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Hommikust magamaminekuni peab vastu. Rohkem pole tähtis.
5T


Öösiti laed?

Ma suht laisk laadija. Iga öist laadimist pole. Hommiku võib vabalt 30-40% välja minna.
Laen tihti jupiti. Sellessuhtes DASH ikka kõva thumbs_up.gif

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2018 01:33:00 vasta tsitaadiga

Ööseks laadima jah. Õhtuks on tavaliselt 10-15% akust järel.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2018 11:49:15 vasta tsitaadiga

Nexus 5x 3-4h sot pealt tulnuna on aku müstiliselt hea ja sama kasutuse juures 50% peal õhtul. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evald112
HV kasutaja
evald112

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2018 16:54:21 vasta tsitaadiga

5.0.2 (oreo) väljas. Aga veel ei paku Elisast ostetud telefonile.

Launcheril on black theme nüüd, ei tea kas selle navigation bar-i teema parandati ka ära?

Ikka jube nadi et mõne tumeda äpiga on see riba valge.

EDIT: hoopis iTelefoni pealt kooriti navbar-i gestured, eks püüab nendega harjuda. Mulle isiklikult tundub pointless raisata ekraani pinda nuppudele.


Kellel OTA update tulnud on?

_________________
I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2018 18:29:06 vasta tsitaadiga

Mulle tuli. Tele2

Face unlock on küll mega kiire. Samas pole varem kokkupuudet olnud. Ilmselt kasutama ei jää, testin niisama.

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2018 20:06:38 vasta tsitaadiga

Tele2 enam oneplusi ei müü?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2018 20:25:28 vasta tsitaadiga

Lõunakast sain ca 3 nädalat tagasi tookord viimase icon_lol.gif

Aga faceunlock on liiga ''hea''. Võtsin maha. Ilgelt kiirelt, kaugelt ja nurga all tuvastab ära näo. Ei saa isegi kella vaadata kiirelt, kui juba lukust lahti icon_biggrin.gif ei meeldi.

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miiro
HV kasutaja
Miiro

liitunud: 01.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2018 22:09:35 vasta tsitaadiga

evald112 kirjutas:
5.0.2 (oreo) väljas. Aga veel ei paku Elisast ostetud telefonile.

Launcheril on black theme nüüd, ei tea kas selle navigation bar-i teema parandati ka ära?

Ikka jube nadi et mõne tumeda äpiga on see riba valge.

EDIT: hoopis iTelefoni pealt kooriti navbar-i gestured, eks püüab nendega harjuda. Mulle isiklikult tundub pointless raisata ekraani pinda nuppudele.

Kellel OTA update tulnud on?


Tõmba uuendus .zip fail telefoni ja vali "local update" ja saad uue. Aga see nav bar on ikka hall. Mul õnneks on rooditud ja xpose frameworki modul selle raviks.
Android telefon ilma rootimiseta pole mu jaoks android icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2018 22:22:10 vasta tsitaadiga

Miiro kirjutas:
[...
Android telefon ilma rootimiseta pole mu jaoks android icon_biggrin.gif

Word!

Endal oli mure Google Play Services näris akut kõvasti. Clearisin Cache ja Dalvik cache twrp-s ja ravis ära.
Peaksin vist ka supersu asendama ära magisk-uga.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miiro
HV kasutaja
Miiro

liitunud: 01.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2018 09:52:13 vasta tsitaadiga

Magisk jah nüüd uus teema. SuperSU läheb vist hingusele ka vaikselt. Developer lõpetas vist ise aga äkki keegi võtab üle asja.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goga
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2018 14:22:29 vasta tsitaadiga

Aga mulle näotuvastus meeldib. kasutan telefonil veekindlat kotti ning varem pidi koguaeg PIN sisestama, kui vaja moblat näppida. nüüd korra power nupp ning toimeta
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KLKL
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2018 13:16:50 vasta tsitaadiga

Hinnasiht/piir ~500, kas 5T ahvatlev valik, või Huawei P10 Plus/Samsungi S7 Edge/Samsungi A8?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2018 15:19:43 vasta tsitaadiga

KLKL kirjutas:
Hinnasiht/piir ~500, kas 5T ahvatlev valik, või Huawei P10 Plus/Samsungi S7 Edge/Samsungi A8?


Mis sulle telefoni puhul oluline on?

Kuna mulle oli fotoka kvaliteet ja turvauuendused kõige tähtsamad siis valisin 8 kuud tagasi S7 EDGE.
S7 EDGE miinuseks on tema vanus - 8.0 uuendus tõenäoliselt tuleb, kuid see jääb ka viimaseks suuremaks uuenduseks.

A8 kohta näikse üldine hinnang olevat, et hetkel veel ülehinnatud, S8ga liiga väike hinnavahe. A seeria pole seni hiilanud Samsungi poolt toega - madalam seeria = vähem armastust tootja poolt, mis tähendab, et uuendusi tuleb oodata kauem ja nende tulek pole kindel.

Miks ma Oneplusi seni olen vältinud, on igasugu väikesed tüütud vead, mida kindlasti ka teistel esineb, kuid just Oneplusi puhul on jäänud miskipärast silma, et see tootja veel püüdleb küpse tootja staatuse poole.
Aususe huvides tuleb muidugi lisada, et ka vana Samsungi nimi ei taga kindlust, meenutame plahvatavaid akusid.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2018 15:27:01 vasta tsitaadiga

KLKL kirjutas:
Hinnasiht/piir ~500, kas 5T ahvatlev valik, või Huawei P10 Plus/Samsungi S7 Edge/Samsungi A8?


Kaamera on jah kaunis kehva. Telefoni kohta ok kuid ütleme et sony z seeria on kõvasti üle.


5T plussiks on kiirus ja sujuvus. Puhas android.
Näotuvastus meeldib väga.


Sõrmejälje lugja minu arust on mõttetu kuna asub halva koha peal.
Heli on sellel päris vali aga kahjuks mono kõlar.
Ekraan on küllalt ilus.

Telefon laeb mega kiirelt ja aku peab ka hästi. Telefon oli nt 3 päeva laadimata ja akut oli ikka 40% (ega ma teda muidugi väga ei näppinud).

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2018 18:31:06 vasta tsitaadiga

KLKL kirjutas:
Hinnasiht/piir ~500, kas 5T ahvatlev valik, või Huawei P10 Plus/Samsungi S7 Edge/Samsungi A8?
Samsungi koha pealt pigem isiklikult paneks natuke juurde ja võtaks S8 mis on parem ning saab kindlasti ka uuendusi veel mõnda aega. Huaweil on veel üks värskem mudel suht sama hinnaga view 10 mis tundus ka päris ahvatlev pakkumine. 5T puhas android/kiirus ja aku vastupidavus/kiire laadimine tundus mulle isiklikult mida ma igapäevaselt rohkem hindan kui nende teiste telefonide puhul pakutav.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2018 11:29:21 vasta tsitaadiga

Lasin ka SuperSu maha ja Magiski peale. Magiskil tundub olevat huvitavaid mooduleid. thumbs_up.gif
_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2018 12:11:13 vasta tsitaadiga

Väike küsimus tekkis peale üleminekut 5.0.3 peale. Kuskil oli silma jäänud et see uuendus lubab muuta kõne vastuvõtmine/keelamine. Ma mõtlen et hetkel on vastuvõtmine- liigutad üles, kinni - liigutad alla. Kas seda muuta ei saa? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2018 13:03:48 vasta tsitaadiga

Huawei EMUI ei meeldinud. P9 aku pidas väga halvasti. Kaamera tegi häid fotosid küll jah. Ise kui endine Huawei omanik, enam ei ostaks.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miiro
HV kasutaja
Miiro

liitunud: 01.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2018 14:21:17 vasta tsitaadiga

Timoha kirjutas:
Väike küsimus tekkis peale üleminekut 5.0.3 peale. Kuskil oli silma jäänud et see uuendus lubab muuta kõne vastuvõtmine/keelamine. Ma mõtlen et hetkel on vastuvõtmine- liigutad üles, kinni - liigutad alla. Kas seda muuta ei saa? icon_rolleyes.gif

Beta 3 peal see vist vaid. millegi pärast 5.0.3 peale seda veel ei lisatud
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2018 14:53:35 vasta tsitaadiga

Miiro, selge, tänud info eest. Loodan et ikkagi lisatakse millalgi seda võimalust ka stable'se.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evald112
HV kasutaja
evald112

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2018 16:39:10 vasta tsitaadiga

Nonii.... 5.0.3 tõmbab just. Detsembris Elisast ostetud 5T siis.

EDIT: nõme rsk.....need nav-bar-i gestured on ainult open beta 3 peal, aga originaal 5.0.3 versiooni peal pole icon_sad.gif

_________________
I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sumer
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2018 16:56:04 vasta tsitaadiga

Tundub, et 5.0.2 lahendas mul OP5 Bluetoothi ja aku probleemid ära. Sai igaks juhuks cache ka ära tühjendatud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 08.02.2018 12:00:19 vasta tsitaadiga

Oreo update (või uus OxygenOSi vs) muutis ära LED märgutule värvid. Nahrik seda vaja oli muuta! Nüüd on Gmail'i värviks roheline, mis oli/on Whatsapp'i värv.
On keegi selle kuidagi ära lahendanud? Seadete alt saab ainult märgutuld välja lülitada per app. Proovisin lightflow app'i -- overkill nii lihtsa asja jaoks.
Milleks töötav asi ära rikkuda?! icon_evil.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
IffikaS
Kreisi kasutaja
IffikaS

liitunud: 17.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2018 12:33:28 vasta tsitaadiga

Mina ei seedi neid stock ROMe. Ei ole piisavalt võimalusi timmimiseks.
Nüüd kolmas päev - [ROM] [Oreo] OmniRom 8.1 [OP5T] [WEEKLY].

Kuna telefon oli juba OOSiga suhteliselt kiire, siis seda muutust kuskilt tunda ei anna. Küll aga on aku vastupidavus palju parem.
Numbreid veel välja ei kisa, annan natuke aega, et kokkuvõtlikum info anda.

Miks siis see sai valitud on peamiselt see, et rohkem võimalusi settinguid muuta.
Ainus limitation antud ROMil on see, et puudub Face unlock (ennast ei häiri sest ei kasutanud, ei meeldinud see, et igakord kui ekraani piilusid, siis kohe avas).

Muidu esimene nädal ja üldmulje on hea, ilma kaunata juba libe, peaks uurima kuidas ise sandstoneks teha tagumine külg.

Cheers ja äkki kellelegi kasu sellest infost.

beer_yum.gif

_________________
beer_yum.gif
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2018 17:34:21 vasta tsitaadiga

IffikaS kirjutas:
Mina ei seedi neid stock ROMe. Ei ole piisavalt võimalusi timmimiseks.
Nüüd kolmas päev - [ROM] [Oreo] OmniRom 8.1 [OP5T] [WEEKLY].

Kuna telefon oli juba OOSiga suhteliselt kiire, siis seda muutust kuskilt tunda ei anna. Küll aga on aku vastupidavus palju parem.
Numbreid veel välja ei kisa, annan natuke aega, et kokkuvõtlikum info anda.

Miks siis see sai valitud on peamiselt see, et rohkem võimalusi settinguid muuta.
Ainus limitation antud ROMil on see, et puudub Face unlock (ennast ei häiri sest ei kasutanud, ei meeldinud see, et igakord kui ekraani piilusid, siis kohe avas).

Muidu esimene nädal ja üldmulje on hea, ilma kaunata juba libe, peaks uurima kuidas ise sandstoneks teha tagumine külg.

Cheers ja äkki kellelegi kasu sellest infost.

beer_yum.gif

Kahju, et feiss unlocki pole, muidu võiks täitsa proovida.

Endal ka nüüd sandstone case ümber, asi on tunduvalt parem kui see silikoon jura. Tagaküljele saaks sellise sandstone-i nagu OPO-l oli, siis ma oleks kohe huvitatud sellest. icon_smile.gif

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IffikaS
Kreisi kasutaja
IffikaS

liitunud: 17.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2018 20:59:29 vasta tsitaadiga

Chaza! kirjutas:
Kahju, et feiss unlocki pole, muidu võiks täitsa proovida.

Endal ka nüüd sandstone case ümber, asi on tunduvalt parem kui see silikoon jura. Tagaküljele saaks sellise sandstone-i nagu OPO-l oli, siis ma oleks kohe huvitatud sellest. icon_smile.gif


Osad on öelnud, et tasub katsetada AutoInput. Kogemusi lugedes jääb mulje, et see on aeglane. Osadel sööb akut ka rohkem.
Aga kui sügeleb, siis võib ju testida.

Sandstone - teeme proovi?



beer_yum.gif
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 5/5T mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 18, 19, 20  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.