Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 105, 106, 107  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2018 12:30:34 vasta tsitaadiga

Poloniexis on hetkeseisuga üks münt mis pole miinuses.



Kui nii edasi läheb siis varsti saavad ka tavainimesed poest videokaarte osta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2018 12:33:11 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Kui nii edasi läheb siis varsti saavad ka tavainimesed poest videokaarte osta.

Ei usu, käevab ikka suht samas summas kui varem icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2018 13:33:20 vasta tsitaadiga

Kaevuritel on lihtne, müüd kaardid maha ja hoiad münti - ootad kuniks "rasv tagasi tuleb" ja siis ostad uued kaardid. (seda juhul kui korralik krahh tuleb)

Investoritel on ikka puhta kellad, samas. Lepaleht kuivab tolmuks ja laenud tahavad maksmist.

edit: aga suurem aadrilaskmine käib, $120 miljardit õhku välja lastud krüptomüntidest 24h lõikes.
https://coinmarketcap.com/charts/

7ndast Jaanuarist lugedes on hetkeseisuga krüptomüntide market cap kukkunud $834 -> $557 miljardile.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2018 15:18:39 vasta tsitaadiga

https://www.reddit.com/r/CryptoCurrency/comments/7qr9x7/this_is_the_3rd_major_dip_in_the_past_year_some/
_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-antero-
HV kasutaja
-antero-

liitunud: 18.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2018 16:54:25 vasta tsitaadiga

Sain täna huvitava kirja icon_biggrin.gif icon_eek.gif

Free cryptocurrency coins for you: Big Thank You from empowr.

Hello,

Starting in 2016, you were an early (alpha) member of our project called empowr. Well, that project evolved and became the new www.empowr.com. Along the way, we invented virtual currency and many other technologies used by all the top social media companies.

Your free coins

As you probably know by now, empowr is launching its own coin (like Bitcoin) and, as our way of saying Thank You to the incredible community that got us here, we're giving the first coins to you – TOTALLY FREE

Note: Unclaimed coins will be auctioned off to the rest of the community. (As an early member, you get exclusive first access to bid on any unclaimed coins).

Once again, THANK YOU.

-Your friends at empowr.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2018 17:57:02 vasta tsitaadiga

Tundub ,et kodjakad tuleb päevaks seisma panna. Seniks kui uus pritsimine algab.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2018 16:20:14 vasta tsitaadiga

https://tehnika.postimees.ee/4378211/narvas-pandi-nazarbajevi-ja-korbi-nimel-pusti-kummaline-kruptoari

Valusad klounid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceVice
HV kasutaja
iceVice

liitunud: 13.07.2008




sõnum 18.01.2018 13:05:31 vasta tsitaadiga

Lugesin hiljuti üht artiklit kus räägiti uutest krüptovaluutadest ja juurde oli kirjutatud väike ülevaade. Eesti artikkel oli. Ise arvasin Geenius.ee või Äripäevas oli jutt aga ei leia.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smoolae
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2018 16:15:37 vasta tsitaadiga

https://news.bitcoin.com/cryptocurrencies-activities-legal-tax-free-belarus-starting-march/

https://www.reddit.com/r/CryptoCurrency/comments/7r3esg/portugal_will_not_tax_cryptocurrency_gains/

thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2018 16:32:59 vasta tsitaadiga

Keegi teab kas kuskilt saab 380tk sapphire rx 570 nitro 4gb uusi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2018 16:38:15 vasta tsitaadiga

Hetke turusituatsiooni arvestades mitte kuskilt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2018 16:47:06 vasta tsitaadiga

Isegi mitte tavalist rx 570?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2018 18:43:34 vasta tsitaadiga

link :: NanoCoin, OctaCoin, OneCoin, OrmeusCoin ja MisiganespüramiidkseemCoin

iceVice kirjutas:
Eesti artikkel oli. Ise arvasin Geenius.ee või Äripäevas oli jutt aga ei leia.


https://www.aripaev.ee/uudised/2018/01/18/valed-valed-valed
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2018 20:18:28 vasta tsitaadiga

Täisteksti keegi viimasest? Hea huumorivend see muidugi, ei saa hästi aru, miks inimesed kleepiva liimi peale ronida tahavad nii...
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2018 20:28:14 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Täisteksti keegi viimasest? Hea huumorivend see muidugi, ei saa hästi aru, miks inimesed kleepiva liimi peale ronida tahavad nii...


Ei ole ju keeruline aru saada. Kui ei ole selle ala spetsialist või vähemalt suurema huviga, siis võibki üsna kergelt liimile minna... Seda enam, et lubatakse üsna kiiret rikastumist, see pimestab võimsamalt kui prožektor. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2018 21:17:59 vasta tsitaadiga

link :: Ärripäeva Paberilehe PDF-id

rmc kirjutas:
Täisteksti keegi viimasest?

Ma ei ole ÄP tellija ja ei taha ÄP-le ka maksta, sellepärast täistekst ilmub nädala-paari pärast thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-antero-
HV kasutaja
-antero-

liitunud: 18.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2018 21:30:55 vasta tsitaadiga

Sportlikust huvist küsin, et kas profiilis oleva masinaga oleks pointi kaevamist katsetada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2018 21:43:24 vasta tsitaadiga

Ikka oleks, prose kaevab natuke, video natuke lisaks.
Rikkaks niipea ei saa aga natuke ikka teeniks ja tuba oleks soe icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2018 22:12:11 vasta tsitaadiga

Eluruumides soovitaks arvestada, et arvuti väljutatav õhk ei pruugi just parim olla.

/tinfoil /ökoriikeesti ;D

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2018 23:56:11 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Eluruumides soovitaks arvestada, et arvuti väljutatav õhk ei pruugi just parim olla.

/tinfoil /ökoriikeesti ;D


Kuivatab õhu ikka väga korralikult ära. Tõsi ta on, et pikemat aega vaid niimoodi küttes läheb tervis nihu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Franzuu
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2008




sõnum 19.01.2018 00:01:53 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
rmc kirjutas:
Eluruumides soovitaks arvestada, et arvuti väljutatav õhk ei pruugi just parim olla.

/tinfoil /ökoriikeesti ;D


Kuivatab õhu ikka väga korralikult ära. Tõsi ta on, et pikemat aega vaid niimoodi küttes läheb tervis nihu.


kui ta õhku kuivatab siis peab ta niiskust koguma. kuhu see arvuti selle niiskuse paneb?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 00:05:30 vasta tsitaadiga

Franzuu kirjutas:
yerba kirjutas:
rmc kirjutas:
Eluruumides soovitaks arvestada, et arvuti väljutatav õhk ei pruugi just parim olla.

/tinfoil /ökoriikeesti ;D


Kuivatab õhu ikka väga korralikult ära. Tõsi ta on, et pikemat aega vaid niimoodi küttes läheb tervis nihu.


kui ta õhku kuivatab siis peab ta niiskust koguma. kuhu see arvuti selle niiskuse paneb?


Arvuti ei pane seda kuhugi. Kondents tekib mujale, aknaservadele näiteks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 00:07:32 vasta tsitaadiga

Õhku ei kuivata ära elektriküte, vaid temperatuuri tõustes jääb veeauru kogus samaks, seega suhteline õhuniiskus väheneb ja õhk ongi kuiv.
Samasugune kondents tekib ka näiteks elektirga küttes...

_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Franzuu
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2008




sõnum 19.01.2018 00:16:44 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Franzuu kirjutas:
yerba kirjutas:
rmc kirjutas:
Eluruumides soovitaks arvestada, et arvuti väljutatav õhk ei pruugi just parim olla.

/tinfoil /ökoriikeesti ;D


Kuivatab õhu ikka väga korralikult ära. Tõsi ta on, et pikemat aega vaid niimoodi küttes läheb tervis nihu.


kui ta õhku kuivatab siis peab ta niiskust koguma. kuhu see arvuti selle niiskuse paneb?


Arvuti ei pane seda kuhugi. Kondents tekib mujale, aknaservadele näiteks.


külm õhk hoiab vähem niiskust

soe õhk koos oma niiskusega puudutab külma akent ja jahtub, tekib kondensatsioon

kui sa suudad enda keskküttega kah nii soojaks toa teha siis juhtub sama. arvuti ei loe asjasse

see penskarite müüt et arvuti sööb õhku ja situb saastet ja telekas kiiritab
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 00:31:39 vasta tsitaadiga

Kütab nagu iga teine radikas. Sama veekogus kõrgema temperatuuri juures annab väiksema suhtelise õhuniiskuse, ongi kogu teadus.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Franzuu
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2008




sõnum 19.01.2018 00:33:09 vasta tsitaadiga

Aga jah, sitt et kui BTC läheb ülesse siis iga scam coin läheb sama palju. Kui BTC läheb alla siis ka asjalikud coinid teevad sama. Ma ei saa omada stabiilset assetit millega kiirelt reageerida või mida kiirelt liigutada. Ainuke mida teha saan on GDAX'is 4 coini osta ja istuda vaadata mida teised 50 altcoini teevad. Midagi paremat kui USDT oleks vaja, kui see lõhki läheb siis on tal igaveseks toss väljas. Riskantne hoida sellist asja ma arvan.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 00:34:57 vasta tsitaadiga

fiatis ei saa hoida GDAXis ?
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Franzuu
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2008




sõnum 19.01.2018 00:47:23 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
fiatis ei saa hoida GDAXis ?


saab ja GDAX on hea (kui ignoreerida allegatsioone turu manipulatsioonist BCH ja segwit'i asjus ja ümber)

kõige lõbusam (ja valusam) möll käib binance'is, kucoinis jne. sellise kukkumise ajal kukub mul ükskõik mis teine asset sama palju, mul pole mõtet müüa ega osta. Operatiivselt saan soodukaga ligi võtta BTC, LTC, ETH ja BCH. Kui portfolio kukub siis kukub.

Ebastabiilne asi (BTC) on paari pandud veel ebastabiilsemate asjadega. Kui sa tahad kaubelda siis sul peab olema ideaalis üks pool üpriski kindel. Hea seegi et meil on LHV-Coinbase-GDAX

Kuna GDAX on nii mugav siis on seal coinid ka olnud väikse preemiumiga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 00:47:39 vasta tsitaadiga

Kõige kukkumisel võiks siis müüa coin->fiat ja hiljem fiat->coin teha uuesti? icon_rolleyes.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Franzuu
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2008




sõnum 19.01.2018 00:58:56 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Kõige kukkumisel võiks siis müüa coin->fiat ja hiljem fiat->coin teha uuesti? icon_rolleyes.gif


ega neil exchange'idel ei ole USD või EUR paare. Ainult coin - coin ja domineerib BTC pika pika puga. Et rahaks teha pead sa müüma enda asjad asjaks mida saad GDAX'is müüa, võtta need exchangeist välja (tasud) saatma GDAX ja ootama!, siis teed nad seal EUR'iks. Kui tahad kucoin/binance midagi osta siis ainult coini eest mida sinna saadad. Nii ongi terve süsteem BTC küüsis.

Kui sul kõik on Binance'is ja kõik teeb -30% siis pole mõtet mitte midagi teha. Juurde ka ei saa võtta. Ainuke võimalus on BTC osta ja läbi selle tervet turgu näiliselt kostitada. Kui saaks lahti BTC paarist siis hakkaksid coinid oma vahel liikuma ja memde väärtus oleks tgelikule lähemal.

Kui BTC ei oleks nii sitt ja umbes siis poleks LTC ega BCH nii suurt väärtust.


viimati muutis Franzuu 19.01.2018 01:06:28, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 01:00:40 vasta tsitaadiga

Mhm, lugesin su postitust teise pilguga uuesti nüüd ja, muidugi, seal kus lõbusam on, on ühtlasi ka seiklusrikkam icon_biggrin.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-antero-
HV kasutaja
-antero-

liitunud: 18.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 10:31:54 vasta tsitaadiga

Tänud vastajatele thumbs_up.gif
Oskab keegi ennustada palju reaalne tulu olla võiks? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XT
HV kasutaja
XT

liitunud: 04.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 12:11:42 vasta tsitaadiga

individuaalne aga whattomine ütleb ~5$ päevas GPU-st ja mõne $ saad ka vast prosest. täpselt saad siis teada kui mingi nicehash-i või miski käima lükkad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 13:58:00 vasta tsitaadiga

1 kaardiga tulu küll ei ole mõtet taga ajada. mõtle endast kui forrest gumpist, kes kunagi mingeid õunapildiga aktsiaid ostis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 14:08:02 vasta tsitaadiga

Franzuu kirjutas:


see penskarite müüt et arvuti sööb õhku ja situb saastet ja telekas kiiritab


Erm. Mitte nüüd päris. "Penskarite" aegsed telekad kiiritasidki, CRT tehnoloogia emiteeris teatud koguses röntgenkiirgust. Töötavad seadmed eritavad õhku mingisuguses koguses kemikaale samuti alati. Iseasi kas see tervisele mingit mõõdetavat kahju suudab põhjustada. Aga ega arvutiga õhu kütmine sul õhku värskemaks ja puhtamaks nüüd kindlasti kohe ei tee.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 14:46:53 vasta tsitaadiga

Kristocfc, tasub isegi ühe masina ja kaardiga kui summa huvitab, ju. icon_smile.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 14:50:23 vasta tsitaadiga

no, mina sukeldusin näiteks eile öösel esimest korda krüptorahamaailma oma ühe 1060 kaardiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 15:04:57 vasta tsitaadiga

Kristocfc kirjutas:
no, mina sukeldusin näiteks eile öösel esimest korda krüptorahamaailma oma ühe 1060 kaardiga.


teenib endiselt see kaart 1€ päevas?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 15:09:02 vasta tsitaadiga

ei tea ei aja päevateenistust taga, sain tööle 22Mh/s. kuna olen veel complete noob, ei viitsi isegi mõelda mis see tähendab.
samas kui loen et 1080ti teeb 40MH/s siis 2x1060 6gb on odavam ju kui 1x 1080ti.... või olen millestki valesti aru saanud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 15:14:48 vasta tsitaadiga

Kristocfc, seal on palju nüansse, nt. PCI-E liinide olemasolu (mitu kaarti kasti panna saad), elektri tarbimine, kaartide kättesaadavus ja kõik muu. Detailide mäng.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 15:25:26 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Franzuu kirjutas:


see penskarite müüt et arvuti sööb õhku ja situb saastet ja telekas kiiritab


Erm. Mitte nüüd päris. "Penskarite" aegsed telekad kiiritasidki, CRT tehnoloogia emiteeris teatud koguses röntgenkiirgust. Töötavad seadmed eritavad õhku mingisuguses koguses kemikaale samuti alati. Iseasi kas see tervisele mingit mõõdetavat kahju suudab põhjustada. Aga ega arvutiga õhu kütmine sul õhku värskemaks ja puhtamaks nüüd kindlasti kohe ei tee.


Fransuu on tõenäoliselt nii noor põlvkond, et ta ei teagi sellist aega. No ja siis ongi nii, et kõik mis on olnud enne, on üks jura ja penskarite müüdid. Ajaarvamine läheb lahti alates enda sünnist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XT
HV kasutaja
XT

liitunud: 04.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 15:34:38 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:


teenib endiselt see kaart 1€ päevas?


Mul endal ka ainult üks kaart(1060 6gb) tiksub ja teenib 2-3€ päevas hetkel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 18:33:59 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Töötavad seadmed eritavad õhku mingisuguses koguses kemikaale samuti alati. Iseasi kas see tervisele mingit mõõdetavat kahju suudab põhjustada. Aga ega arvutiga õhu kütmine sul õhku värskemaks ja puhtamaks nüüd kindlasti kohe ei tee.


Arvuti eritab kemikaale kui ta suitsu välja laseb, seda ei jätku kauaks, uue asja käivitamisel võivad ka mingid tootmisest jäänud aurud välja tulla nagu igal uuel asjal, aga 24/7 töötamisel tuleb sealt sama puhas õhk kui sinna sisse läheb.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 18:36:03 vasta tsitaadiga

Teeb küll õhu puhtamaks. GPU radikad koguvad tolmu enda külge ja ei lase sellel toas lendleda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 19:24:04 vasta tsitaadiga

elukaz, üpris OT ja ühtlasi ka raske tõestada midagi konkreetset, ent komponendid siiski lõhnavad, mis on selge märk sellest, et eraldub ühendeid, lõhnatutest osadest siinkohal rääkima ei hakka. Eks igaüks ise teab, kuidas ja mida icon_smile.gif

Aga üldisesse arutellu siis, kahju, et Coinbase oma äpilt chartide widgeti variandi hiljutise uuendusega ära koristas :/

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 21:32:59 vasta tsitaadiga

https://www.engadget.com/2018/01/19/cftc-charges-three-cryptocurrency-operators/

tsitaat:
Today the US Commodity Futures Trading Commission announced that it has filed a federal civil enforcement action against three virtual currency operators. The details of one case remain sealed, but the other two companies facing charges are CabbageTech and Entrepreneurs Headquarters Ltd. The charges include fraud, misrepresentation, misappropriation and more, and are the first enforcement actions since the CFTC allowed trading bitcoin futures.


Prügiliigas kärbitakse tiibu. Regulatsioone tuleb peale, igatahes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2018 03:40:46 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Franzuu kirjutas:


see penskarite müüt et arvuti sööb õhku ja situb saastet ja telekas kiiritab


Erm. Mitte nüüd päris. "Penskarite" aegsed telekad kiiritasidki, CRT tehnoloogia emiteeris teatud koguses röntgenkiirgust.


Vanaaegne PC monitor 8h & 300päeva järjest on umbes 0.1mSv ehk sama mis üks pikem lennureis. Ilmselt ohtlikum on kuskil paekivi hunnikus elada, näiteks igapäev mööda lasnamäe kanalit tööle käia icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2018 15:47:20 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
netcat kirjutas:
Franzuu kirjutas:


see penskarite müüt et arvuti sööb õhku ja situb saastet ja telekas kiiritab


Erm. Mitte nüüd päris. "Penskarite" aegsed telekad kiiritasidki, CRT tehnoloogia emiteeris teatud koguses röntgenkiirgust.


Vanaaegne PC monitor 8h & 300päeva järjest on umbes 0.1mSv ehk sama mis üks pikem lennureis. Ilmselt ohtlikum on kuskil paekivi hunnikus elada, näiteks igapäev mööda lasnamäe kanalit tööle käia icon_lol.gif


Ega ma ei väitnudki midagi muud. Paekivi kohta ei tea, aga kiirgusfooni mõttes pidi kõige "ohtlikum" olla elada tellistest majas (graniit oleks ilmselt veel halvem variant). Kui piisavalt pisikestes ühikutes lugeda, siis isegi teise inimese kõrval magamine lisab kiirgusfooni võrreldes üksi magamisega, niiet kupatage partner kušetile.

rmc kirjutas:
elukaz, üpris OT ja ühtlasi ka raske tõestada midagi konkreetset, ent komponendid siiski lõhnavad, mis on selge märk sellest, et eraldub ühendeid


Ei ole raske tõestada, ei pea nuusutamisega piirduma, seda on teaduslike katsetega veenvalt kindlaks tehtud et eraldub igasugust kama ka alla selle taseme mida inimene ninaga tunda võib. Fenoolid, formaldehüüd, bla bla mingid ühendid mille nimi on pikem kui ma kirja viitsin panna. Reeglina jääb kõigi nende sisaldus õhus ikkagi alla ettenähtud normide, aga kas teil on neid asju oma toa õhku juurde vaja? Puudu ei ole neist kellelgi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikenz
HV vaatleja

liitunud: 21.01.2018




sõnum 21.01.2018 20:33:19 vasta tsitaadiga

loll tahaks ripplet osta? ei oma kuskil kontot ega midagi? any help?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2018 20:43:41 vasta tsitaadiga

https://www.binance.com/ vast kõige lihtsam
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 105, 106, 107  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.