|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
16.01.2018 12:30:34
|
|
|
Poloniexis on hetkeseisuga üks münt mis pole miinuses.
Kui nii edasi läheb siis varsti saavad ka tavainimesed poest videokaarte osta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
16.01.2018 12:33:11
|
|
|
| anubis kirjutas: |
| Kui nii edasi läheb siis varsti saavad ka tavainimesed poest videokaarte osta. |
Ei usu, käevab ikka suht samas summas kui varem
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
16.01.2018 13:33:20
|
|
|
Kaevuritel on lihtne, müüd kaardid maha ja hoiad münti - ootad kuniks "rasv tagasi tuleb" ja siis ostad uued kaardid. (seda juhul kui korralik krahh tuleb)
Investoritel on ikka puhta kellad, samas. Lepaleht kuivab tolmuks ja laenud tahavad maksmist.
edit: aga suurem aadrilaskmine käib, $120 miljardit õhku välja lastud krüptomüntidest 24h lõikes.
https://coinmarketcap.com/charts/
7ndast Jaanuarist lugedes on hetkeseisuga krüptomüntide market cap kukkunud $834 -> $557 miljardile.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-antero-
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2006
|
16.01.2018 16:54:25
|
|
|
Sain täna huvitava kirja
Free cryptocurrency coins for you: Big Thank You from empowr.
Hello,
Starting in 2016, you were an early (alpha) member of our project called empowr. Well, that project evolved and became the new www.empowr.com. Along the way, we invented virtual currency and many other technologies used by all the top social media companies.
Your free coins
As you probably know by now, empowr is launching its own coin (like Bitcoin) and, as our way of saying Thank You to the incredible community that got us here, we're giving the first coins to you – TOTALLY FREE
Note: Unclaimed coins will be auctioned off to the rest of the community. (As an early member, you get exclusive first access to bid on any unclaimed coins).
Once again, THANK YOU.
-Your friends at empowr.com
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
16.01.2018 17:57:02
|
|
|
Tundub ,et kodjakad tuleb päevaks seisma panna. Seniks kui uus pritsimine algab.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iceVice
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2008
|
18.01.2018 13:05:31
|
|
|
| Lugesin hiljuti üht artiklit kus räägiti uutest krüptovaluutadest ja juurde oli kirjutatud väike ülevaade. Eesti artikkel oli. Ise arvasin Geenius.ee või Äripäevas oli jutt aga ei leia.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
smoolae
HV kasutaja
liitunud: 17.03.2017
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
18.01.2018 16:32:59
|
|
|
| Keegi teab kas kuskilt saab 380tk sapphire rx 570 nitro 4gb uusi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
18.01.2018 16:38:15
|
|
|
| Hetke turusituatsiooni arvestades mitte kuskilt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
18.01.2018 16:47:06
|
|
|
| Isegi mitte tavalist rx 570?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Bilderberg
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
18.01.2018 20:18:28
|
|
|
Täisteksti keegi viimasest? Hea huumorivend see muidugi, ei saa hästi aru, miks inimesed kleepiva liimi peale ronida tahavad nii...
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
18.01.2018 20:28:14
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| Täisteksti keegi viimasest? Hea huumorivend see muidugi, ei saa hästi aru, miks inimesed kleepiva liimi peale ronida tahavad nii... |
Ei ole ju keeruline aru saada. Kui ei ole selle ala spetsialist või vähemalt suurema huviga, siis võibki üsna kergelt liimile minna... Seda enam, et lubatakse üsna kiiret rikastumist, see pimestab võimsamalt kui prožektor.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Bilderberg
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2009
|
18.01.2018 21:17:59
|
|
|
link :: Ärripäeva Paberilehe PDF-id
| rmc kirjutas: |
| Täisteksti keegi viimasest? |
Ma ei ole ÄP tellija ja ei taha ÄP-le ka maksta, sellepärast täistekst ilmub nädala-paari pärast
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-antero-
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2006
|
18.01.2018 21:30:55
|
|
|
| Sportlikust huvist küsin, et kas profiilis oleva masinaga oleks pointi kaevamist katsetada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
18.01.2018 21:43:24
|
|
|
Ikka oleks, prose kaevab natuke, video natuke lisaks.
Rikkaks niipea ei saa aga natuke ikka teeniks ja tuba oleks soe
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
18.01.2018 22:12:11
|
|
|
Eluruumides soovitaks arvestada, et arvuti väljutatav õhk ei pruugi just parim olla.
/tinfoil /ökoriikeesti ;D
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
18.01.2018 23:56:11
|
|
|
| rmc kirjutas: |
Eluruumides soovitaks arvestada, et arvuti väljutatav õhk ei pruugi just parim olla.
/tinfoil /ökoriikeesti ;D |
Kuivatab õhu ikka väga korralikult ära. Tõsi ta on, et pikemat aega vaid niimoodi küttes läheb tervis nihu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Franzuu
HV kasutaja
liitunud: 15.11.2008
|
19.01.2018 00:01:53
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| rmc kirjutas: |
Eluruumides soovitaks arvestada, et arvuti väljutatav õhk ei pruugi just parim olla.
/tinfoil /ökoriikeesti ;D |
Kuivatab õhu ikka väga korralikult ära. Tõsi ta on, et pikemat aega vaid niimoodi küttes läheb tervis nihu. |
kui ta õhku kuivatab siis peab ta niiskust koguma. kuhu see arvuti selle niiskuse paneb?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
19.01.2018 00:05:30
|
|
|
| Franzuu kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
| rmc kirjutas: |
Eluruumides soovitaks arvestada, et arvuti väljutatav õhk ei pruugi just parim olla.
/tinfoil /ökoriikeesti ;D |
Kuivatab õhu ikka väga korralikult ära. Tõsi ta on, et pikemat aega vaid niimoodi küttes läheb tervis nihu. |
kui ta õhku kuivatab siis peab ta niiskust koguma. kuhu see arvuti selle niiskuse paneb? |
Arvuti ei pane seda kuhugi. Kondents tekib mujale, aknaservadele näiteks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
19.01.2018 00:07:32
|
|
|
Õhku ei kuivata ära elektriküte, vaid temperatuuri tõustes jääb veeauru kogus samaks, seega suhteline õhuniiskus väheneb ja õhk ongi kuiv.
Samasugune kondents tekib ka näiteks elektirga küttes...
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Franzuu
HV kasutaja
liitunud: 15.11.2008
|
19.01.2018 00:16:44
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| Franzuu kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
| rmc kirjutas: |
Eluruumides soovitaks arvestada, et arvuti väljutatav õhk ei pruugi just parim olla.
/tinfoil /ökoriikeesti ;D |
Kuivatab õhu ikka väga korralikult ära. Tõsi ta on, et pikemat aega vaid niimoodi küttes läheb tervis nihu. |
kui ta õhku kuivatab siis peab ta niiskust koguma. kuhu see arvuti selle niiskuse paneb? |
Arvuti ei pane seda kuhugi. Kondents tekib mujale, aknaservadele näiteks. |
külm õhk hoiab vähem niiskust
soe õhk koos oma niiskusega puudutab külma akent ja jahtub, tekib kondensatsioon
kui sa suudad enda keskküttega kah nii soojaks toa teha siis juhtub sama. arvuti ei loe asjasse
see penskarite müüt et arvuti sööb õhku ja situb saastet ja telekas kiiritab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
19.01.2018 00:31:39
|
|
|
Kütab nagu iga teine radikas. Sama veekogus kõrgema temperatuuri juures annab väiksema suhtelise õhuniiskuse, ongi kogu teadus.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Franzuu
HV kasutaja
liitunud: 15.11.2008
|
19.01.2018 00:33:09
|
|
|
| Aga jah, sitt et kui BTC läheb ülesse siis iga scam coin läheb sama palju. Kui BTC läheb alla siis ka asjalikud coinid teevad sama. Ma ei saa omada stabiilset assetit millega kiirelt reageerida või mida kiirelt liigutada. Ainuke mida teha saan on GDAX'is 4 coini osta ja istuda vaadata mida teised 50 altcoini teevad. Midagi paremat kui USDT oleks vaja, kui see lõhki läheb siis on tal igaveseks toss väljas. Riskantne hoida sellist asja ma arvan.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
19.01.2018 00:34:57
|
|
|
fiatis ei saa hoida GDAXis ?
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Franzuu
HV kasutaja
liitunud: 15.11.2008
|
19.01.2018 00:47:23
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| fiatis ei saa hoida GDAXis ? |
saab ja GDAX on hea (kui ignoreerida allegatsioone turu manipulatsioonist BCH ja segwit'i asjus ja ümber)
kõige lõbusam (ja valusam) möll käib binance'is, kucoinis jne. sellise kukkumise ajal kukub mul ükskõik mis teine asset sama palju, mul pole mõtet müüa ega osta. Operatiivselt saan soodukaga ligi võtta BTC, LTC, ETH ja BCH. Kui portfolio kukub siis kukub.
Ebastabiilne asi (BTC) on paari pandud veel ebastabiilsemate asjadega. Kui sa tahad kaubelda siis sul peab olema ideaalis üks pool üpriski kindel. Hea seegi et meil on LHV-Coinbase-GDAX
Kuna GDAX on nii mugav siis on seal coinid ka olnud väikse preemiumiga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
19.01.2018 00:47:39
|
|
|
Kõige kukkumisel võiks siis müüa coin->fiat ja hiljem fiat->coin teha uuesti?
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Franzuu
HV kasutaja
liitunud: 15.11.2008
|
19.01.2018 00:58:56
|
|
|
| rmc kirjutas: |
Kõige kukkumisel võiks siis müüa coin->fiat ja hiljem fiat->coin teha uuesti?  |
ega neil exchange'idel ei ole USD või EUR paare. Ainult coin - coin ja domineerib BTC pika pika puga. Et rahaks teha pead sa müüma enda asjad asjaks mida saad GDAX'is müüa, võtta need exchangeist välja (tasud) saatma GDAX ja ootama!, siis teed nad seal EUR'iks. Kui tahad kucoin/binance midagi osta siis ainult coini eest mida sinna saadad. Nii ongi terve süsteem BTC küüsis.
Kui sul kõik on Binance'is ja kõik teeb -30% siis pole mõtet mitte midagi teha. Juurde ka ei saa võtta. Ainuke võimalus on BTC osta ja läbi selle tervet turgu näiliselt kostitada. Kui saaks lahti BTC paarist siis hakkaksid coinid oma vahel liikuma ja memde väärtus oleks tgelikule lähemal.
Kui BTC ei oleks nii sitt ja umbes siis poleks LTC ega BCH nii suurt väärtust.
viimati muutis Franzuu 19.01.2018 01:06:28, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
19.01.2018 01:00:40
|
|
|
Mhm, lugesin su postitust teise pilguga uuesti nüüd ja, muidugi, seal kus lõbusam on, on ühtlasi ka seiklusrikkam
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-antero-
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2006
|
19.01.2018 10:31:54
|
|
|
Tänud vastajatele
Oskab keegi ennustada palju reaalne tulu olla võiks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XT
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2005
|
19.01.2018 12:11:42
|
|
|
| individuaalne aga whattomine ütleb ~5$ päevas GPU-st ja mõne $ saad ka vast prosest. täpselt saad siis teada kui mingi nicehash-i või miski käima lükkad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
19.01.2018 13:58:00
|
|
|
| 1 kaardiga tulu küll ei ole mõtet taga ajada. mõtle endast kui forrest gumpist, kes kunagi mingeid õunapildiga aktsiaid ostis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
19.01.2018 14:08:02
|
|
|
| Franzuu kirjutas: |
see penskarite müüt et arvuti sööb õhku ja situb saastet ja telekas kiiritab |
Erm. Mitte nüüd päris. "Penskarite" aegsed telekad kiiritasidki, CRT tehnoloogia emiteeris teatud koguses röntgenkiirgust. Töötavad seadmed eritavad õhku mingisuguses koguses kemikaale samuti alati. Iseasi kas see tervisele mingit mõõdetavat kahju suudab põhjustada. Aga ega arvutiga õhu kütmine sul õhku värskemaks ja puhtamaks nüüd kindlasti kohe ei tee.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
19.01.2018 14:46:53
|
|
|
Kristocfc, tasub isegi ühe masina ja kaardiga kui summa huvitab, ju.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
19.01.2018 14:50:23
|
|
|
| no, mina sukeldusin näiteks eile öösel esimest korda krüptorahamaailma oma ühe 1060 kaardiga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
19.01.2018 15:04:57
|
|
|
| Kristocfc kirjutas: |
| no, mina sukeldusin näiteks eile öösel esimest korda krüptorahamaailma oma ühe 1060 kaardiga. |
teenib endiselt see kaart 1€ päevas?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
19.01.2018 15:09:02
|
|
|
ei tea ei aja päevateenistust taga, sain tööle 22Mh/s. kuna olen veel complete noob, ei viitsi isegi mõelda mis see tähendab.
samas kui loen et 1080ti teeb 40MH/s siis 2x1060 6gb on odavam ju kui 1x 1080ti.... või olen millestki valesti aru saanud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
19.01.2018 15:14:48
|
|
|
Kristocfc, seal on palju nüansse, nt. PCI-E liinide olemasolu (mitu kaarti kasti panna saad), elektri tarbimine, kaartide kättesaadavus ja kõik muu. Detailide mäng.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
19.01.2018 15:25:26
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| Franzuu kirjutas: |
see penskarite müüt et arvuti sööb õhku ja situb saastet ja telekas kiiritab |
Erm. Mitte nüüd päris. "Penskarite" aegsed telekad kiiritasidki, CRT tehnoloogia emiteeris teatud koguses röntgenkiirgust. Töötavad seadmed eritavad õhku mingisuguses koguses kemikaale samuti alati. Iseasi kas see tervisele mingit mõõdetavat kahju suudab põhjustada. Aga ega arvutiga õhu kütmine sul õhku värskemaks ja puhtamaks nüüd kindlasti kohe ei tee. |
Fransuu on tõenäoliselt nii noor põlvkond, et ta ei teagi sellist aega. No ja siis ongi nii, et kõik mis on olnud enne, on üks jura ja penskarite müüdid. Ajaarvamine läheb lahti alates enda sünnist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XT
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2005
|
19.01.2018 15:34:38
|
|
|
| firemark kirjutas: |
teenib endiselt see kaart 1€ päevas? |
Mul endal ka ainult üks kaart(1060 6gb) tiksub ja teenib 2-3€ päevas hetkel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
19.01.2018 18:33:59
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| Töötavad seadmed eritavad õhku mingisuguses koguses kemikaale samuti alati. Iseasi kas see tervisele mingit mõõdetavat kahju suudab põhjustada. Aga ega arvutiga õhu kütmine sul õhku värskemaks ja puhtamaks nüüd kindlasti kohe ei tee. |
Arvuti eritab kemikaale kui ta suitsu välja laseb, seda ei jätku kauaks, uue asja käivitamisel võivad ka mingid tootmisest jäänud aurud välja tulla nagu igal uuel asjal, aga 24/7 töötamisel tuleb sealt sama puhas õhk kui sinna sisse läheb.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
19.01.2018 18:36:03
|
|
|
| Teeb küll õhu puhtamaks. GPU radikad koguvad tolmu enda külge ja ei lase sellel toas lendleda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
19.01.2018 19:24:04
|
|
|
elukaz, üpris OT ja ühtlasi ka raske tõestada midagi konkreetset, ent komponendid siiski lõhnavad, mis on selge märk sellest, et eraldub ühendeid, lõhnatutest osadest siinkohal rääkima ei hakka. Eks igaüks ise teab, kuidas ja mida
Aga üldisesse arutellu siis, kahju, et Coinbase oma äpilt chartide widgeti variandi hiljutise uuendusega ära koristas :/
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
19.01.2018 21:32:59
|
|
|
https://www.engadget.com/2018/01/19/cftc-charges-three-cryptocurrency-operators/
| tsitaat: |
| Today the US Commodity Futures Trading Commission announced that it has filed a federal civil enforcement action against three virtual currency operators. The details of one case remain sealed, but the other two companies facing charges are CabbageTech and Entrepreneurs Headquarters Ltd. The charges include fraud, misrepresentation, misappropriation and more, and are the first enforcement actions since the CFTC allowed trading bitcoin futures. |
Prügiliigas kärbitakse tiibu. Regulatsioone tuleb peale, igatahes.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
20.01.2018 03:40:46
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| Franzuu kirjutas: |
see penskarite müüt et arvuti sööb õhku ja situb saastet ja telekas kiiritab |
Erm. Mitte nüüd päris. "Penskarite" aegsed telekad kiiritasidki, CRT tehnoloogia emiteeris teatud koguses röntgenkiirgust. |
Vanaaegne PC monitor 8h & 300päeva järjest on umbes 0.1mSv ehk sama mis üks pikem lennureis. Ilmselt ohtlikum on kuskil paekivi hunnikus elada, näiteks igapäev mööda lasnamäe kanalit tööle käia
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
20.01.2018 15:47:20
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| netcat kirjutas: |
| Franzuu kirjutas: |
see penskarite müüt et arvuti sööb õhku ja situb saastet ja telekas kiiritab |
Erm. Mitte nüüd päris. "Penskarite" aegsed telekad kiiritasidki, CRT tehnoloogia emiteeris teatud koguses röntgenkiirgust. |
Vanaaegne PC monitor 8h & 300päeva järjest on umbes 0.1mSv ehk sama mis üks pikem lennureis. Ilmselt ohtlikum on kuskil paekivi hunnikus elada, näiteks igapäev mööda lasnamäe kanalit tööle käia  |
Ega ma ei väitnudki midagi muud. Paekivi kohta ei tea, aga kiirgusfooni mõttes pidi kõige "ohtlikum" olla elada tellistest majas (graniit oleks ilmselt veel halvem variant). Kui piisavalt pisikestes ühikutes lugeda, siis isegi teise inimese kõrval magamine lisab kiirgusfooni võrreldes üksi magamisega, niiet kupatage partner kušetile.
| rmc kirjutas: |
| elukaz, üpris OT ja ühtlasi ka raske tõestada midagi konkreetset, ent komponendid siiski lõhnavad, mis on selge märk sellest, et eraldub ühendeid |
Ei ole raske tõestada, ei pea nuusutamisega piirduma, seda on teaduslike katsetega veenvalt kindlaks tehtud et eraldub igasugust kama ka alla selle taseme mida inimene ninaga tunda võib. Fenoolid, formaldehüüd, bla bla mingid ühendid mille nimi on pikem kui ma kirja viitsin panna. Reeglina jääb kõigi nende sisaldus õhus ikkagi alla ettenähtud normide, aga kas teil on neid asju oma toa õhku juurde vaja? Puudu ei ole neist kellelgi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikenz
HV vaatleja
liitunud: 21.01.2018
|
21.01.2018 20:33:19
|
|
|
| loll tahaks ripplet osta? ei oma kuskil kontot ega midagi? any help?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|