Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1005, 1006, 1007 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 20.12.2017 14:25:27 vasta tsitaadiga

ece3n kirjutas:
see aasta on jah wargaimingu arusaam jõuludest natuke kummaline - selle asemel, et ise kingitusi teha, tahetakse rahvalt palju raha saada, ja seda viimast nad ka saavad. seda just tänu jõulukuuse ehtimisele.


No jaga siis teiste ettevõtete linke kes lihtsalt heast südamest kinke teevad.... ei jaga ka Steam asju niisama. Pigem on sinu arusaam jõuludest pisut kummaline

Minult nad küll palju raha pole kätte saanud..... pole tähele pannud, et WG üritaks kontrolli mu rahakoti üle endale saada icon_rolleyes.gif

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tcih
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2007




sõnum 21.12.2017 02:13:48 vasta tsitaadiga

Kurat666 kirjutas:
ece3n kirjutas:
see aasta on jah wargaimingu arusaam jõuludest natuke kummaline - selle asemel, et ise kingitusi teha, tahetakse rahvalt palju raha saada, ja seda viimast nad ka saavad. seda just tänu jõulukuuse ehtimisele.


No jaga siis teiste ettevõtete linke kes lihtsalt heast südamest kinke teevad.... ei jaga ka Steam asju niisama. Pigem on sinu arusaam jõuludest pisut kummaline

Minult nad küll palju raha pole kätte saanud..... pole tähele pannud, et WG üritaks kontrolli mu rahakoti üle endale saada icon_rolleyes.gif


Pole siin kummalist midagi. Pakun, et üks teist on jõudnud eluteel "pay to play"-ni kui teisel veel "free trial" jookseb.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 21.12.2017 14:34:22 vasta tsitaadiga

Tcih kirjutas:
Kurat666 kirjutas:
ece3n kirjutas:
see aasta on jah wargaimingu arusaam jõuludest natuke kummaline - selle asemel, et ise kingitusi teha, tahetakse rahvalt palju raha saada, ja seda viimast nad ka saavad. seda just tänu jõulukuuse ehtimisele.


No jaga siis teiste ettevõtete linke kes lihtsalt heast südamest kinke teevad.... ei jaga ka Steam asju niisama. Pigem on sinu arusaam jõuludest pisut kummaline

Minult nad küll palju raha pole kätte saanud..... pole tähele pannud, et WG üritaks kontrolli mu rahakoti üle endale saada icon_rolleyes.gif


Pole siin kummalist midagi. Pakun, et üks teist on jõudnud eluteel "pay to play"-ni kui teisel veel "free trial" jookseb.


Ütleme nii, et kui oled "free player". Siis tier 8 levelini said küll ilusti ära upgrade'ida kuused jne. Edasi tuli jah osta box'e. Vähemalt ise tegin nii..
Nii, et võib öelda, et WG kinkis kuni tier 8'sani dekoreerimise. Mis pole ka ju paha...Ning jah, tasuta lõunaid pole universumiseadus peab ikka veel ka meie planeedil paika..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ece3n
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2005




sõnum 21.12.2017 15:11:45 vasta tsitaadiga

Tcih kirjutas:
Kurat666 kirjutas:
ece3n kirjutas:
see aasta on jah wargaimingu arusaam jõuludest natuke kummaline - selle asemel, et ise kingitusi teha, tahetakse rahvalt palju raha saada, ja seda viimast nad ka saavad. seda just tänu jõulukuuse ehtimisele.


No jaga siis teiste ettevõtete linke kes lihtsalt heast südamest kinke teevad.... ei jaga ka Steam asju niisama. Pigem on sinu arusaam jõuludest pisut kummaline

Minult nad küll palju raha pole kätte saanud..... pole tähele pannud, et WG üritaks kontrolli mu rahakoti üle endale saada icon_rolleyes.gif


Pole siin kummalist midagi. Pakun, et üks teist on jõudnud eluteel "pay to play"-ni kui teisel veel "free trial" jookseb.


wargaming? - see on siis vastus küsimusele firmakohta, kes jagas/jagab tasuta kingitusi! eelmine aasta oli võimalik saada ilma rahata T8 tank - olgu, selleks pidi palju rohkem vaeva nägema kui hetkel.
samas, see aasta jaga wargaming tastuta kuni T5? (kui mälu ei peta), sealt edasi tulevad soodukad.

pealegi, ei olnud mu "mure" mitte niivõrd tastuta nänni pärast, kui just tasuta ajutise visuaalse kuuse poolikuks jätmise pärast. milleks anda mängijatele "free trial/demo"? kuid saan aru, et mu "mure" oli ennatlik, juhul kui tulevad uued missioonid.

nooh - pay to play, pay to win ning free trial - suures pildis nendest kolmest WoT'ile sobiks kõige rohkem pay to win ja free trial. kuid see ei puutu hetkel üldse asjasse.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 21.12.2017 15:13:38 vasta tsitaadiga

huvitav on see, et suur osa nn. "free player" -d nõuavad omale sarnaseid tingimusi nagu on neil, kes maksavad.
Kui tahad olla free player siis ole free player, mitte nii, et nõuad pmst kõike ja kohe ja tasuta. Aga mängu peaksid yleval need kes "tahavad raha kulutada".
Kui free play oleks nii lihtne, siis huvitav miks keegi peaks yldse raha maksma?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 22.12.2017 05:05:10 vasta tsitaadiga

Sain täna testida ühte ultrabooki (ASUS UX430U, i7 7500U 2c/4t @3,5GHz, 16GB RAM, 512GB SSD, GTX 940MX 2GB video).

No siin on selge, et videokaart on selle koosluse nõrgim osa, seepärast olin väga üllatunud, kui klient pani seaded High peale. Mõtlesin, et no proovime siis. 1366x768 reso peal sai suisa 44 fpsi keskmiselt kätte, loomulikult droppidega kusagile 30 kanti. 1920x1080 käis hädisel 16GB/s videomälu läbilaskega kaardil ilmselgelt üle jõu, seal siis 25 fps oli selline average. Mäng nägi küll High seadetel hea välja, aga mängida oli mõlemal resol üli bot tunne.

Proovisin siis real world seadeid ka - Standard graafika, sealt kõik põhja millel heebel oli. Ja kurat võtaks - 1920x1080 peal jooksis Standard rendereriga frame rate limiteris kinni - 100-120 fps. Tegin tier 8 tankidega väikese sessiooni (IS-3 ja T-54 Prot), 13 mängu avg WN8 4127 ja 61,5% WR. Selline täitsa normaalne tunne oli mängida.

Ühesõnaga, ajad on jälle edasi läinud. 1,4kg kaaluvalt 14" masinalt poleks osanud oodata sellist perfi, asi ju sisuliselt neti brausimiseks mõeldud alumiiniumluts. Keda silmailu kaotus ei häiri ja muud faktorid (näägutav naine, soliidsed äripartnerid/kolleegid, kaasaskantavus, 10h+ aku) olulisemad on, julgeks täitsa soovitada.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tnis33
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2006




sõnum 22.12.2017 10:10:42 vasta tsitaadiga

Endal on MSI Ghost pro 4k läpakas, väga edukalt saab mängida, ainult et peale viimast update tuli migni korralik fps drop, pidin seadeid maha keerama.
Kõige huvitavam on see, et menüüs läggib asi icon_neutral.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 22.12.2017 12:39:14 vasta tsitaadiga

tnis33 kirjutas:
Endal on MSI Ghost pro 4k läpakas, väga edukalt saab mängida, ainult et peale viimast update tuli migni korralik fps drop, pidin seadeid maha keerama.
Kõige huvitavam on see, et menüüs läggib asi icon_neutral.gif


Ma täheldasin ka imelikku hakkimist (kergelt häiriv, fps droppi otseselt nagu pole) peale viimasti mikropatchi. Arvasin, et Aslain või Webium põhjustavad seda, vanillaga ei ole proovinud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 22.12.2017 15:04:08 vasta tsitaadiga

Soovitaks kontrollida, et ega teil Windows 10 game recording peal ei ole: https://www.howtogeek.com/273180/how-to-disable-windows-10s-game-dvr-and-game-bar/
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 22.12.2017 15:15:45 vasta tsitaadiga

Nojah, kohe jõul kohal. Mõtlesin, et mis oleks kui teeks väikse kingituse kellelegi. Aga niisama ära anda ei taha. Seega teen väikse võistluse icon_cool.gif

Auhind: 3x kingipakk(ehk siis võimalus võita t8 tank(isegi t59)+nänni

Kuidas osaleda/reeglid:

Formaat: 1 vs.1
Tank: Osaleda saab vabalt valitud t6 või t8 tankiga
Kaart: Himmelsdorf
Ajalimiit: 15 min
Aeg: täna õhtul alates kell 19.00

Kes ees, see meees thumbs_up.gif
Pane end kiirelt kirja, osaleda saab max. 5 nägu. Kui 5 nägu koos siis on nimekiri lukus
Auhinna loosin nende vahel kes mind võidavad. Kui keegi ei võida siis pakke välja ei jaga icon_razz.gif


viimati muutis kr6ll 22.12.2017 19:05:09, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 22.12.2017 15:19:09 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal järjest enam naudin selle tüübi streame, mängib hästi, võtab asja suht chillilt, kuulad juttu ja iwritad icon_biggrin.gif nagu näiteks see klipp:

irw@ https://clips-media-assets.twitch.tv/raw_media/27047380768-offset-5278.mp4#t=40
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 22.12.2017 19:04:43 vasta tsitaadiga

1 osaleja kirjas(typhome), seda küll läbi mängu otse
Kogemata jäi ajaks 15 minti, seega jääbki see 15 mindi peale

Mul õnnestus mäng ära kobistada, panen replay kah:
http://wotreplays.eu/site/4021660#himmelsdorf-26w-rheinmetall_skorpion_g

tegime niisama yhe veel, see oli põnevam isegi:
http://wotreplays.eu/site/4021718#himmelsdorf-26w-rheinmetall_skorpion_g
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 22.12.2017 21:25:12 vasta tsitaadiga

Ma ka Lapimaalt tagasi ja nii tore on olla kodumaal. Eesti keel ja puha.. WOT on küll tundmatuseni muutunud ja seda minu õnneks. Miks mul on küll on tunne, et varsti pannakse selle poe uksed kinni? Nad isegi ei suuda minu raha vastu võtta, olgu siis nii. Kui ei suuda, siis pole vajagi. Mängingi praegu ilma premmita. Saab hakkama. Ja varsti vist loobun üldse.
Kuidagi maha käib see asi.. Või on siis asi minus.. Leiad muid huvitavaid tegevusi, reise.. Elad nagu oma elu ja siis avastad, et mida hekki ma siin teen. Käisin Ivalos - mõnus külm, ilm, lund nabani, ratsutasin, mootorkelgud, Rovaniemi ja jõuluvana tee peal.. Mökid , saun, kamin. Ahhhh.. Elu on nii kuramuse ilus, et ma lähen veebruaris tagasi.
Aga edu teile kõigile!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Online

sõnum 22.12.2017 21:42:39 vasta tsitaadiga

FastPotty,
erick kirjutas:
thomak28 kirjutas:
FastPotty kirjutas:
Challenge kulla ülekannet ei saa teha. Wot on õnneks igatepidi nii rikkis, et ma ei saa ka teistele enam kinke teha. Aeg-ajalt ikka ostan kellelegi mõne tanki icon_smile.gif
Kas see on ainult minu probleem, või see on teistel ka nii? Kui valida "Gold", siis mingi pakett ja seejärel "as a gift", siis ütleb, "This payment method cannot be used to pay for a gift". Kõikide pankade kaartidega.
Thomak küll väidab, et tal see asi töötab, aga ma kahtlen, et ta viimasel ajal kellelegi midagi väga kinkinud on. Kuigi mine tea..


Proovisin ise ka kinki teha! Peab ütlema, et endale olen tavalsielt läbi paypal'i kenasti saanud oste teha. Samas kinkidena tundub, et see EI TÖÖTA tõesti. Samas TÖÖTAS siis kui kasutasin krediitkaardi võimalust, siis lasi ilusti kulla ära saata KINGINA.

FastPotty palun proovi krediitkaardi maksemeetodit!!!


Oleks tore tõesti, kui saaks jõuluks vähemalt selle kulla kätte... icon_smile.gif

Oled oma lubaduse lõpuks täide viinud?

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DamienDK
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2005




sõnum 22.12.2017 21:48:57 vasta tsitaadiga

bladerunner, lugeda ei mõista või? Kirjutas ju, et WoT ei taha tema raha icon_biggrin.gif

Sellest mõttes, et kõik teised saavad ilusasti WoT'ile raha antud, aga näe, tema ei saa rofl.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 22.12.2017 21:50:51 vasta tsitaadiga

Polegi tasuta kingituste huvilisi?
Võistlus kestab aint täna õhtul ja ma vajun siis kohale, wot mängu, kui keegi end kirja paneb. Muidu limpsin jooke ja vaatan telkut. Tuetan teile meelde et isegi 1 pakist võib saada type 59 -sa või muu t8 tanki mida poest pidevalt saada pole thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Online

sõnum 22.12.2017 21:54:59 vasta tsitaadiga

DamienDK, no sel juhul on ju FastPotty-l võimalus kasutada https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9649022#9649022 meetodit.

kr6ll, ei viitsi võimelda. Isegi kui mängida oskaks. Võtan parem beer_yum.gif ja klikin artyt. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 22.12.2017 22:50:40 vasta tsitaadiga

osaleja 2, damiendk
Neid 0 dämmi laske ikka oli, sain nii mina selliseid kui tema. Täiesti mystika. Ma isegi HE -ga lasin yhe pihta 0 dämmiga icon_eek.gif
http://wotreplays.eu/site/4022454#himmelsdorf-26w-rheinmetall_skorpion_g
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 22.12.2017 23:58:12 vasta tsitaadiga

aga ok. tundub, et julgeid osalejaid pole rohkem ja õhtust on ka märkamatult öö saand, ma magama, homme pikk sõit ees icon_cool.gif

Aga ma mõtlesin ymber, loosin homme 2 julge osaleja, damiendk ja typhome, vahel välja 3x nääripaki. Kuigi ma ytlesin, et kui keegi ei võida siis ei anna pakke välja - ma valetasin teile, ma olen siiski hea sydamega ja loosin ikka icon_cool.gif
Seega homme hommikul teen loosi, lasen poisil tõmmata loosi. Lyhike tikk on typhome ja pikk damiendk. Loosimine on aus, mul ju absull kama2 kes selle loosi võidab ja omale type 59 hitib icon_cool.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BlueQ
HV vaatleja
BlueQ

liitunud: 13.01.2014




sõnum 23.12.2017 00:00:23 vasta tsitaadiga

Campaign "OPERATION GAMBIT" (22.11-21.12.2017) tulemused
Spoiler Spoiler Spoiler

Arhiiv.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DamienDK
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2005




sõnum 23.12.2017 00:48:31 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et mul oli see esimest korda üleüldse, kus ma sellist formaati, 1vs1 tegin (ei ole isegi 3vs3 teinud). Ja esimest korda üldse, kus ma näen ka vastaspoole replayd. See on tegelikult väga tänuväärt info, näha ennast ka vastase pilgu läbi, selle põhjal oskab enda mängu rohkem analüüsida.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 23.12.2017 10:14:36 vasta tsitaadiga

Poiss tõmbas pika tiku, seega saab 3x paki DamienDk thumbs_up.gif
Panen selle kohe teele.(EDIT: saadetud) Kui see mingi aja pärast kohal pole siis anna teada, privva icon_smile.gif

Hyva jõulu siis kõikidele thumbs_up.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011




sõnum 23.12.2017 20:19:12 vasta tsitaadiga

World of Tanks 1.0 patch, märts 2018
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2017 22:30:03 vasta tsitaadiga

http://wotencore.net/3142_en1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 24.12.2017 03:51:37 vasta tsitaadiga

Kremka kirjutas:
http://wotencore.net/3142_en1


Tegu on siis benchmarkiga, mis mõõdab sinu arvuti võimekust uues WoT'i graafikamootoris. Jama on selles, et tulemuseks saad skoori, (i5 8600K @5GHz, 16GB RAM, GTX 1070 skooris mul 24 249 Ultra Quality peal), aga ei ole võimalik aru saada selle põhjal, et mis fpsi nagu oodata võiks...



EDIT: ahaa, mingit infot ikka on:

tsitaat:
Why does enCore assess my PC performance using points and not FPS?

World of Tanks enCore is a demo app and not a benchmark, and that’s why points are used. They reflect your PC performance adequately, and let you compare it to other scores.

10 000+ points is an excellent score, meaning that World of Tanks with Core will run extremely smoothly on your PC, precluding any FPS drops.
8001+ (“gold”) is an excellent one.
8000 - 3001 (“silver”) is good.
3000 and below (“bronze”) is passable.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1005, 1006, 1007 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.