|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
15.12.2017 23:49:12
|
|
|
Nii. Esmamuljed sellest type 59 -st
Asi pole enam seda väärt, et tema eest mingeid suuremaid summasi välja köhida. On terve hunnik premme mis on kas paremad ilmselt või siis vähemalt mitte kehvemad.
Esiteks väga palju neid t6, t7 tanke vastas pole. Heal juhul oled top aga siis on pmst terve list top.
Teiseks pole eriti palju kaarte kus sellega kuplis mängida.
Hetkel tehtud kõigest paar mängu ja wr 67 aga see võib iga mänguga muutuda nii väikse sampli juures, seega ei peegelda see seisu. Avg. dämm on kõigest 1k
Kohe 1 mäng pandi mind põlema ja ei saandki eriti miskit teha. Kohe muidugi kustuti peale. 1 mäng oli kus sai 3 killi ja 1,7k dämmi ja kõik teised sinna 1k kanti heal juhul.
Pmst on see pabertank enamus kaartidel selle vahega, et Lorriga sa teed kiire 1,2k dämmi ja paned minema, sellaga pead 5 korda välja sõitma et sama dämm saada. Absull armorit pole selle mm -ga mis hetkel on
Meeskond ka eriti hea pole muidugi aga esimene mulje on et kõik lasevad sind nagu ise tahavad, säti nurka kuidas tahad. Igast kynkaid oleks isegi leida, kus kuplit näidata aga siiani pole nendest kohtadest kedagi lasta olnd
viimati muutis kr6ll 16.12.2017 00:45:09, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
16.12.2017 00:03:32
|
|
|
| Sentineli ja T-28 F-30 said vist päris paljud. Endal ka samamoodi.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marx112
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2006
|
16.12.2017 00:17:59
|
|
|
| Sain ka selle T-28, 1 mil silverit ja 2k lisakulda. Ise võtsin modernsed jõulud. Üritan hakata rootsi liine grindima, praegu aint +8%, aga küll tõuseb.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
16.12.2017 11:50:43
|
|
|
| 32euri eest sai 3 low tier tanki, 2mil silverit ja 6k kulda
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
16.12.2017 12:49:46
|
|
|
hkurujo88r, ei tundu väga hea diilina... On ka paremaid nähtud.
| tsitaat: |
Bundle you purchased: 7,500 Gold
• Bundle cost: 21.96 EUR |
| tsitaat: |
Bundle you purchased: "Bank cards special offer"
Purchase information: 6160 gold
Bundle cost: 20.62 EUR |
Ja Type 59 tundus kohe eile mitmes lahingus osalema, varasemalt nägi neid suht harva.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
16.12.2017 17:37:00
|
|
|
Ei olegi öelnud, et hea diil.
Paras loto on.
Kuna kulda tuli piisavalt, siis strv s1 on normaalne? Pole veel Rootsi tanke lahti mängind.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alyster
HV vaatleja
liitunud: 27.07.2017
|
16.12.2017 18:28:30
|
|
|
Ma ei olnud teadlik, et see isegi loosis oli. Ostsin 3xModern Gifti
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tnis33
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2006
|
16.12.2017 18:53:05
|
|
|
Mina sain lorr 40T endale sealt pakist. Tõsi, ostsin 3x20eur ka...
Kulda ja hõbedat kogunes parajasti, premium time ka. 4 tier4 masinat.
Kahjumisse ei jäänud vast.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fellanor
HV kasutaja
liitunud: 28.10.2014
|
16.12.2017 21:39:50
|
|
|
ostsin 11 pakki, sain 2x t4 masina, lisaks 2500+2400 kulda, lootsin skorpat saada (ülejäänud tehnika garaažis)
tegin lapsele 2x3 pakki, ehk tal veab rohkem
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
17.12.2017 15:13:08
|
|
|
| Hakkan kohe striimis uut tier 8 prantsuse heavyt grindima, keda huvitab, visake pilk peale: www.twitch.tv/senpaierick
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alyster
HV vaatleja
liitunud: 27.07.2017
|
17.12.2017 15:40:31
|
|
|
Kuna tundus, et loosis sai asjalikult kulda lisaks muule, siis viskasin veel pappi alla ja ostsin 3x11 kasti. Ja eile peale type ostsin veel ühe 3-se. Seega kokku 70 eurot.
Tulemus:
Type59 (väärtus €40 ?)
T26E5 (ilma Patrioti värvita) (väärtus €40)
PzKw B2 (väärtus €5)
T28E F-30 (väärtus €5)
AC1 (väärtus €5)
18 000 kulda (väärtus €61)
2 miljonit hõbetat (väärtust 5000 kulda ehk €18)
15 päeva premmi (väärtus €7)
-----------------------
Kokku tulem: 181 euro väärtuses
Ainuke jama on, et ma ei oleks kunagi raha eest tier 4 tanke ostnud ega hõbetat. Aga 18 000 kulda + kaks tier 8 tanki selle raha eest on juba tulem oma ette.
PS tundub et TOG2 on ka loosis. Nii palju neid täna mängus näinud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Marx112
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2006
|
17.12.2017 18:08:21
|
|
|
| Olen youtubest ka vaatanud neid kinkide avamist ja enamus kes avavad 75 kasti saavad 3+ 8tier tanki. Kuskil 10+ tier 4 tanki, aga selle eest saad juba kulda 1250 ja garage slot. Paljud saavad 250+ euri väärtuses asju, kes tahab palju kulda ja veits premmi saada siis suht hea võimalus praegu. Seal kus saab asju lõhkuda, on seal juba kõik duplikaadid, et lase kõik pooleks seal?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
17.12.2017 20:03:32
|
|
|
| Kaunistuste lõhkumises on need, mida pole kuuse/maja/lumememme jne. külge riputatud.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatro
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2011
|
17.12.2017 21:46:53
|
|
|
Siis, kui tuleb mäng, kus mängid 1 vs 29...
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
17.12.2017 22:38:28
|
|
|
Whaaaaat, vaenlaste tomat tegi 2,2k dämmi?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatro
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2011
|
17.12.2017 22:39:52
|
|
|
Valvejoodik, kui sa vaatad mu tiimi, siis tal tasus ainult campida ja hiire vasakut klahvi vajutada
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
18.12.2017 10:37:17
|
|
|
päris hea. Mõni mees wot foorumis ostis pakke 300+ euri eest ja ei saand t59 -t. Räige ebaõnn ikka Ma arvasin, et 100 pakki garanteerib selle t59 aga näed, ju siis mitte
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
priitr
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2004
|
18.12.2017 12:20:37
|
|
|
| kr6ll kirjutas: |
päris hea. Mõni mees wot foorumis ostis pakke 300+ euri eest ja ei saand t59 -t. Räige ebaõnn ikka Ma arvasin, et 100 pakki garanteerib selle t59 aga näed, ju siis mitte  |
Maisaaaru, mis krdi Püha Graali nad selles Type59's näevad, tänapäeval on isegi T54Proto1 ilmselt parem tank. Ise oleks Skorpioni kastist leidmisel rohkem rahul.
_________________ Tšudes ne bõvajet. |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
18.12.2017 13:10:29
|
|
|
kr6ll, no ongi puhas loto ju. Ma ostsin ka veidi pakke et pühademeeleolu ikka laes oleks , üldiselt soodukaga ostes oleks sama raha eest saanud 1.5x rohkem kulda.
+ lisaks mõned päevad premmi ja paar seda madala tieri tanki ka viskas.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
18.12.2017 22:48:49
|
|
|
| Ma ei saa muidugi sellest skorpa ülistamisest aru. Jah, oli kunagi hea masin, aga nüüdseks on kõvasti nerfe saanud, sai ka kunagi võetud kuid ausalt öeldes on E25 mulle kõvasti rohkem meele järele.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alyster
HV vaatleja
liitunud: 27.07.2017
|
18.12.2017 23:15:56
|
|
|
| priitr kirjutas: |
| kr6ll kirjutas: |
päris hea. Mõni mees wot foorumis ostis pakke 300+ euri eest ja ei saand t59 -t. Räige ebaõnn ikka Ma arvasin, et 100 pakki garanteerib selle t59 aga näed, ju siis mitte  |
Maisaaaru, mis krdi Püha Graali nad selles Type59's näevad, tänapäeval on isegi T54Proto1 ilmselt parem tank. Ise oleks Skorpioni kastist leidmisel rohkem rahul. |
Tõsi, tank on pehmem kui ta 2012 oli, ebatäpne, pene on jama. Kuid ta on mõnusalt mängitav, mobiilsus on asjalik ning haruldane. Credit grindiks eelistan ikka Lorri, aga Type59-le EI-d ma ei ütle. Aga see pole kindlasti tank, mida osta 99 eurose bundle-ga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
20.12.2017 10:46:33
|
|
|
seda jõulu eri ei saagi ju ilma raha maksmata max levelini saada. Pakkidega jõuab kuskile level 7-8 oleneb WG-st. Eelmine aasta vähemasti oli see võimalik, see kord saavad missiooni otsa ja nii jääbki. Suures lootuses siis otsustasin osta kah 11x kingituse aga jah sain 4500 kulda 3päeva premmi ja 50k hõbedat ja selle briti mõttetu premmi kah. Ehteid jagas nii palju, et sain level 9 ära upitada aga selleks korraks ongi kõik. WG oleks võinud ikka neid missioone nii teha, et saad vaikselt max leveli kah teha. Sai järjekordselt kinnitust, et ei tasu ikka raha anda wg-le midagi head nad ikka ei meisterda.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ece3n
HV vaatleja
liitunud: 12.04.2005
|
20.12.2017 11:36:47
|
|
|
| see aasta on jah wargaimingu arusaam jõuludest natuke kummaline - selle asemel, et ise kingitusi teha, tahetakse rahvalt palju raha saada, ja seda viimast nad ka saavad. seda just tänu jõulukuuse ehtimisele.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fellanor
HV kasutaja
liitunud: 28.10.2014
|
20.12.2017 11:36:52
|
|
|
| arny kirjutas: |
| seda jõulu eri ei saagi ju ilma raha maksmata max levelini saada. Pakkidega jõuab kuskile level 7-8 oleneb WG-st. Eelmine aasta vähemasti oli see võimalik, see kord saavad missiooni otsa ja nii jääbki. Suures lootuses siis otsustasin osta kah 11x kingituse aga jah sain 4500 kulda 3päeva premmi ja 50k hõbedat ja selle briti mõttetu premmi kah. Ehteid jagas nii palju, et sain level 9 ära upitada aga selleks korraks ongi kõik. WG oleks võinud ikka neid missioone nii teha, et saad vaikselt max leveli kah teha. Sai järjekordselt kinnitust, et ei tasu ikka raha anda wg-le midagi head nad ikka ei meisterda. |
keegi tark inimene teadis rääkida, et 22.12 tulevad uued kingipakimissioonid
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
20.12.2017 13:12:19
|
|
|
fellanor, tundub tõenäoline kuna praegused ju lõppevad/aeguvad 22.12 hommikuga ära.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kurat666
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2011
|
20.12.2017 14:25:27
|
|
|
| ece3n kirjutas: |
| see aasta on jah wargaimingu arusaam jõuludest natuke kummaline - selle asemel, et ise kingitusi teha, tahetakse rahvalt palju raha saada, ja seda viimast nad ka saavad. seda just tänu jõulukuuse ehtimisele. |
No jaga siis teiste ettevõtete linke kes lihtsalt heast südamest kinke teevad.... ei jaga ka Steam asju niisama. Pigem on sinu arusaam jõuludest pisut kummaline
Minult nad küll palju raha pole kätte saanud..... pole tähele pannud, et WG üritaks kontrolli mu rahakoti üle endale saada
_________________ WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tcih
HV kasutaja
liitunud: 30.07.2007
|
21.12.2017 02:13:48
|
|
|
| Kurat666 kirjutas: |
| ece3n kirjutas: |
| see aasta on jah wargaimingu arusaam jõuludest natuke kummaline - selle asemel, et ise kingitusi teha, tahetakse rahvalt palju raha saada, ja seda viimast nad ka saavad. seda just tänu jõulukuuse ehtimisele. |
No jaga siis teiste ettevõtete linke kes lihtsalt heast südamest kinke teevad.... ei jaga ka Steam asju niisama. Pigem on sinu arusaam jõuludest pisut kummaline
Minult nad küll palju raha pole kätte saanud..... pole tähele pannud, et WG üritaks kontrolli mu rahakoti üle endale saada  |
Pole siin kummalist midagi. Pakun, et üks teist on jõudnud eluteel "pay to play"-ni kui teisel veel "free trial" jookseb.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
21.12.2017 14:34:22
|
|
|
| Tcih kirjutas: |
| Kurat666 kirjutas: |
| ece3n kirjutas: |
| see aasta on jah wargaimingu arusaam jõuludest natuke kummaline - selle asemel, et ise kingitusi teha, tahetakse rahvalt palju raha saada, ja seda viimast nad ka saavad. seda just tänu jõulukuuse ehtimisele. |
No jaga siis teiste ettevõtete linke kes lihtsalt heast südamest kinke teevad.... ei jaga ka Steam asju niisama. Pigem on sinu arusaam jõuludest pisut kummaline
Minult nad küll palju raha pole kätte saanud..... pole tähele pannud, et WG üritaks kontrolli mu rahakoti üle endale saada  |
Pole siin kummalist midagi. Pakun, et üks teist on jõudnud eluteel "pay to play"-ni kui teisel veel "free trial" jookseb. |
Ütleme nii, et kui oled "free player". Siis tier 8 levelini said küll ilusti ära upgrade'ida kuused jne. Edasi tuli jah osta box'e. Vähemalt ise tegin nii..
Nii, et võib öelda, et WG kinkis kuni tier 8'sani dekoreerimise. Mis pole ka ju paha...Ning jah, tasuta lõunaid pole universumiseadus peab ikka veel ka meie planeedil paika..
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ece3n
HV vaatleja
liitunud: 12.04.2005
|
21.12.2017 15:11:45
|
|
|
| Tcih kirjutas: |
| Kurat666 kirjutas: |
| ece3n kirjutas: |
| see aasta on jah wargaimingu arusaam jõuludest natuke kummaline - selle asemel, et ise kingitusi teha, tahetakse rahvalt palju raha saada, ja seda viimast nad ka saavad. seda just tänu jõulukuuse ehtimisele. |
No jaga siis teiste ettevõtete linke kes lihtsalt heast südamest kinke teevad.... ei jaga ka Steam asju niisama. Pigem on sinu arusaam jõuludest pisut kummaline
Minult nad küll palju raha pole kätte saanud..... pole tähele pannud, et WG üritaks kontrolli mu rahakoti üle endale saada  |
Pole siin kummalist midagi. Pakun, et üks teist on jõudnud eluteel "pay to play"-ni kui teisel veel "free trial" jookseb. |
wargaming? - see on siis vastus küsimusele firmakohta, kes jagas/jagab tasuta kingitusi! eelmine aasta oli võimalik saada ilma rahata T8 tank - olgu, selleks pidi palju rohkem vaeva nägema kui hetkel.
samas, see aasta jaga wargaming tastuta kuni T5? (kui mälu ei peta), sealt edasi tulevad soodukad.
pealegi, ei olnud mu "mure" mitte niivõrd tastuta nänni pärast, kui just tasuta ajutise visuaalse kuuse poolikuks jätmise pärast. milleks anda mängijatele "free trial/demo"? kuid saan aru, et mu "mure" oli ennatlik, juhul kui tulevad uued missioonid.
nooh - pay to play, pay to win ning free trial - suures pildis nendest kolmest WoT'ile sobiks kõige rohkem pay to win ja free trial. kuid see ei puutu hetkel üldse asjasse.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
21.12.2017 15:13:38
|
|
|
huvitav on see, et suur osa nn. "free player" -d nõuavad omale sarnaseid tingimusi nagu on neil, kes maksavad.
Kui tahad olla free player siis ole free player, mitte nii, et nõuad pmst kõike ja kohe ja tasuta. Aga mängu peaksid yleval need kes "tahavad raha kulutada".
Kui free play oleks nii lihtne, siis huvitav miks keegi peaks yldse raha maksma?
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
22.12.2017 05:05:10
|
|
|
Sain täna testida ühte ultrabooki (ASUS UX430U, i7 7500U 2c/4t @3,5GHz, 16GB RAM, 512GB SSD, GTX 940MX 2GB video).
No siin on selge, et videokaart on selle koosluse nõrgim osa, seepärast olin väga üllatunud, kui klient pani seaded High peale. Mõtlesin, et no proovime siis. 1366x768 reso peal sai suisa 44 fpsi keskmiselt kätte, loomulikult droppidega kusagile 30 kanti. 1920x1080 käis hädisel 16GB/s videomälu läbilaskega kaardil ilmselgelt üle jõu, seal siis 25 fps oli selline average. Mäng nägi küll High seadetel hea välja, aga mängida oli mõlemal resol üli bot tunne.
Proovisin siis real world seadeid ka - Standard graafika, sealt kõik põhja millel heebel oli. Ja kurat võtaks - 1920x1080 peal jooksis Standard rendereriga frame rate limiteris kinni - 100-120 fps. Tegin tier 8 tankidega väikese sessiooni (IS-3 ja T-54 Prot), 13 mängu avg WN8 4127 ja 61,5% WR. Selline täitsa normaalne tunne oli mängida.
Ühesõnaga, ajad on jälle edasi läinud. 1,4kg kaaluvalt 14" masinalt poleks osanud oodata sellist perfi, asi ju sisuliselt neti brausimiseks mõeldud alumiiniumluts. Keda silmailu kaotus ei häiri ja muud faktorid (näägutav naine, soliidsed äripartnerid/kolleegid, kaasaskantavus, 10h+ aku) olulisemad on, julgeks täitsa soovitada.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tnis33
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2006
|
22.12.2017 10:10:42
|
|
|
Endal on MSI Ghost pro 4k läpakas, väga edukalt saab mängida, ainult et peale viimast update tuli migni korralik fps drop, pidin seadeid maha keerama.
Kõige huvitavam on see, et menüüs läggib asi
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mauno Lurbe
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2001
|
22.12.2017 12:39:14
|
|
|
| tnis33 kirjutas: |
Endal on MSI Ghost pro 4k läpakas, väga edukalt saab mängida, ainult et peale viimast update tuli migni korralik fps drop, pidin seadeid maha keerama.
Kõige huvitavam on see, et menüüs läggib asi  |
Ma täheldasin ka imelikku hakkimist (kergelt häiriv, fps droppi otseselt nagu pole) peale viimasti mikropatchi. Arvasin, et Aslain või Webium põhjustavad seda, vanillaga ei ole proovinud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
22.12.2017 15:15:45
|
|
|
Nojah, kohe jõul kohal. Mõtlesin, et mis oleks kui teeks väikse kingituse kellelegi. Aga niisama ära anda ei taha. Seega teen väikse võistluse
Auhind: 3x kingipakk(ehk siis võimalus võita t8 tank(isegi t59)+nänni
Kuidas osaleda/reeglid:
Formaat: 1 vs.1
Tank: Osaleda saab vabalt valitud t6 või t8 tankiga
Kaart: Himmelsdorf
Ajalimiit: 15 min
Aeg: täna õhtul alates kell 19.00
Kes ees, see meees
Pane end kiirelt kirja, osaleda saab max. 5 nägu. Kui 5 nägu koos siis on nimekiri lukus
Auhinna loosin nende vahel kes mind võidavad. Kui keegi ei võida siis pakke välja ei jaga
viimati muutis kr6ll 22.12.2017 19:05:09, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FastPotty
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2016
|
22.12.2017 21:25:12
|
|
|
Ma ka Lapimaalt tagasi ja nii tore on olla kodumaal. Eesti keel ja puha.. WOT on küll tundmatuseni muutunud ja seda minu õnneks. Miks mul on küll on tunne, et varsti pannakse selle poe uksed kinni? Nad isegi ei suuda minu raha vastu võtta, olgu siis nii. Kui ei suuda, siis pole vajagi. Mängingi praegu ilma premmita. Saab hakkama. Ja varsti vist loobun üldse.
Kuidagi maha käib see asi.. Või on siis asi minus.. Leiad muid huvitavaid tegevusi, reise.. Elad nagu oma elu ja siis avastad, et mida hekki ma siin teen. Käisin Ivalos - mõnus külm, ilm, lund nabani, ratsutasin, mootorkelgud, Rovaniemi ja jõuluvana tee peal.. Mökid , saun, kamin. Ahhhh.. Elu on nii kuramuse ilus, et ma lähen veebruaris tagasi.
Aga edu teile kõigile!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
22.12.2017 21:42:39
|
|
|
FastPotty,
| erick kirjutas: |
| thomak28 kirjutas: |
| FastPotty kirjutas: |
Challenge kulla ülekannet ei saa teha. Wot on õnneks igatepidi nii rikkis, et ma ei saa ka teistele enam kinke teha. Aeg-ajalt ikka ostan kellelegi mõne tanki
Kas see on ainult minu probleem, või see on teistel ka nii? Kui valida "Gold", siis mingi pakett ja seejärel "as a gift", siis ütleb, "This payment method cannot be used to pay for a gift". Kõikide pankade kaartidega.
Thomak küll väidab, et tal see asi töötab, aga ma kahtlen, et ta viimasel ajal kellelegi midagi väga kinkinud on. Kuigi mine tea.. |
Proovisin ise ka kinki teha! Peab ütlema, et endale olen tavalsielt läbi paypal'i kenasti saanud oste teha. Samas kinkidena tundub, et see EI TÖÖTA tõesti. Samas TÖÖTAS siis kui kasutasin krediitkaardi võimalust, siis lasi ilusti kulla ära saata KINGINA.
FastPotty palun proovi krediitkaardi maksemeetodit!!! |
Oleks tore tõesti, kui saaks jõuluks vähemalt selle kulla kätte...  |
Oled oma lubaduse lõpuks täide viinud?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DamienDK
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2005
|
22.12.2017 21:48:57
|
|
|
bladerunner, lugeda ei mõista või? Kirjutas ju, et WoT ei taha tema raha
Sellest mõttes, et kõik teised saavad ilusasti WoT'ile raha antud, aga näe, tema ei saa
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
22.12.2017 21:50:51
|
|
|
Polegi tasuta kingituste huvilisi?
Võistlus kestab aint täna õhtul ja ma vajun siis kohale, wot mängu, kui keegi end kirja paneb. Muidu limpsin jooke ja vaatan telkut. Tuetan teile meelde et isegi 1 pakist võib saada type 59 -sa või muu t8 tanki mida poest pidevalt saada pole
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
22.12.2017 23:58:12
|
|
|
aga ok. tundub, et julgeid osalejaid pole rohkem ja õhtust on ka märkamatult öö saand, ma magama, homme pikk sõit ees
Aga ma mõtlesin ymber, loosin homme 2 julge osaleja, damiendk ja typhome, vahel välja 3x nääripaki. Kuigi ma ytlesin, et kui keegi ei võida siis ei anna pakke välja - ma valetasin teile, ma olen siiski hea sydamega ja loosin ikka
Seega homme hommikul teen loosi, lasen poisil tõmmata loosi. Lyhike tikk on typhome ja pikk damiendk. Loosimine on aus, mul ju absull kama2 kes selle loosi võidab ja omale type 59 hitib
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BlueQ
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2014
|
23.12.2017 00:00:23
|
|
|
Campaign "OPERATION GAMBIT" (22.11-21.12.2017) tulemused
Spoiler 
Arhiiv.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DamienDK
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2005
|
23.12.2017 00:48:31
|
|
|
| Ma arvan, et mul oli see esimest korda üleüldse, kus ma sellist formaati, 1vs1 tegin (ei ole isegi 3vs3 teinud). Ja esimest korda üldse, kus ma näen ka vastaspoole replayd. See on tegelikult väga tänuväärt info, näha ennast ka vastase pilgu läbi, selle põhjal oskab enda mängu rohkem analüüsida.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
23.12.2017 10:14:36
|
|
|
Poiss tõmbas pika tiku, seega saab 3x paki DamienDk
Panen selle kohe teele.(EDIT: saadetud) Kui see mingi aja pärast kohal pole siis anna teada, privva
Hyva jõulu siis kõikidele
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatro
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2011
|
23.12.2017 20:19:12
|
|
|
World of Tanks 1.0 patch, märts 2018
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kremka
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
24.12.2017 03:51:37
|
|
|
Tegu on siis benchmarkiga, mis mõõdab sinu arvuti võimekust uues WoT'i graafikamootoris. Jama on selles, et tulemuseks saad skoori, (i5 8600K @5GHz, 16GB RAM, GTX 1070 skooris mul 24 249 Ultra Quality peal), aga ei ole võimalik aru saada selle põhjal, et mis fpsi nagu oodata võiks...
EDIT: ahaa, mingit infot ikka on:
| tsitaat: |
Why does enCore assess my PC performance using points and not FPS?
World of Tanks enCore is a demo app and not a benchmark, and that’s why points are used. They reflect your PC performance adequately, and let you compare it to other scores.
10 000+ points is an excellent score, meaning that World of Tanks with Core will run extremely smoothly on your PC, precluding any FPS drops.
8001+ (“gold”) is an excellent one.
8000 - 3001 (“silver”) is good.
3000 and below (“bronze”) is passable. |
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|