|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
wwarri0r
HV vaatleja
liitunud: 17.09.2017
|
03.11.2017 16:23:08
|
|
|
| thomak28 kirjutas: |
| brokenarm kirjutas: |
Fiestat ka päeva esimesse mängu.
Spoiler 
|
Sellist trsikust väga tihti ei juhtu, päris epic oleks olnud kui oleks veel eluga välja tulnud
Selle yolo peale tuli kuidagi selline stseen meelde: https://youtu.be/h_XRbGUZbfk?t=40 |
Sellised "zombide" rünnakud on viimasel ajal tavaks saamas.
Eile juhtus selline :
https://www.youtube.com/watch?v=qqlJFvcy3iw
|
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
03.11.2017 23:53:56
|
|
|
No lihtsalt loomaaed
Eks õhtul striimis vaatame, kas platooni ka niimoodi rushivad. Kella 20st alates jätkub 75% WR challenger Tier X's.
Endale meenutuseks, et hetkel seis 40 mängu, 33 võitu, 82,5% WR.
EDIT
Nii, tänasega sai mängitud taas 20-mänguline seeria ja võidetud 19/20, ehk 95%. See tõstab mängude kogusumma 60 peale, millest 52 võitu ehk 86,67% WR.
Kes tahab, võib tänast sessiooni siit järele vaadata. Teaseriks priitr'i tsitaat striimi chatist: "see on nagu õppevideo, miks 3-mehelised platoonid peaks ära keelama"
https://go.twitch.tv/videos/187343510
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BlueQ
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2014
|
04.11.2017 20:39:57
|
|
|
Oktoober 2017 klannide kokkuvõte:
Spoiler 
Arhiiv.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
05.11.2017 00:33:44
|
|
|
Täna sai läbi meie FastPotty Tier X 75% WR challenge.
Tulemus: 85 võitu 100st mängust, ehk 85% WR. Täna tegime 40 mängulise seeria ja eks lõpus oli väsimust ka omajagu, seega WR tuli paar % madalam meil kui eelneva 60 lahingu keskmine:
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FastPotty
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2016
|
05.11.2017 05:22:21
|
|
|
Thomak 28 Challenge.
Mina vaatan tulemusi wotlife.com lehelt. Väga selge sõnaga ütlesin seda siin (19.09) ja ütlesin seda ka Thomakile. 100 (või enam mängu) Tier 10, WR 75% (või enam) wot-life.com lehel. Hetkel ma näen wot-life.com lehelt: past 24 hours, 40 games, Tier 10, WR 82,50. Past 7 days - 153 game, tier 9,33, WR 65,52. Ma ei näe, et vähemalt 100 mängu oleks 75% WR-ga 10 tieris.
Ma ei ole kade ja see 100 eurot ei ole mulle suur raha, aga ma ei teinud Thomakile seda kihlvedu jalutuskäiguks. Ma näen, kuidas see on talle päris raske, sest ta ei saa soolot mängida ja ta lihtsalt ootab platooni. Ma teadsin, et see on talle pingeline ja väsitav challenge, aga 100 eurot woti kullana puhtalt kätte saja mängu eest pole ka üldse paha tasu. Ma ütlesin sõnaselgelt, et mina vaatan tulemusi wot-life.com lehelt ja ma ei loe sealt mitte kusagilt välja 10 tieri 100-mängulist 75% WR. Kas keegi loeb?
Erick võib siin numbritest ja oma mängudest rääkida palju tahes, mina vaatan konkreetseid fakte Thomaki kohta ja kahjuks Ericku sõnad seda ei kinnita. Kinnitasin Thomakile reegleid veel viimases kirjas neli päeva tagasi, kui ta challenge alustas.
Kui ma õigesti aru saan, siis on ainult natuke maad veel minna? Paar päeva ehk? Minu poolt on Challenge jõus, mina oma sõna ei murra. Kuld saab kohe üle kantud, kui Challenge reeglid on täidetud.
Sry, et see on raskem kui algselt arvatud, aga ma ei loobi oma raha ka niisama tuulde. Ma tean, kuhu ma oma raha panustan.
Ja mul on tegelikult väga hea meel, et eestlased hoiavad wotis lippu kõrgel. Ma kohe heameelega maksan selle raha välja, sest ma tean, et te peate selleks veel umbes 60 mängu pingutama ja see tähendab veelgi suuremat Eesti edulugu wotis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
brokenarm
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2007
|
05.11.2017 09:07:56
|
|
|
| FastPotty kirjutas: |
Thomak 28 Challenge.
Mina vaatan tulemusi wotlife.com lehelt. Väga selge sõnaga ütlesin seda siin (19.09) ja ütlesin seda ka Thomakile. 100 (või enam mängu) Tier 10, WR 75% (või enam) wot-life.com lehel. Hetkel ma näen wot-life.com lehelt: past 24 hours, 40 games, Tier 10, WR 82,50. Past 7 days - 153 game, tier 9,33, WR 65,52. Ma ei näe, et vähemalt 100 mängu oleks 75% WR-ga 10 tieris.
Ma ei ole kade ja see 100 eurot ei ole mulle suur raha, aga ma ei teinud Thomakile seda kihlvedu jalutuskäiguks. Ma näen, kuidas see on talle päris raske, sest ta ei saa soolot mängida ja ta lihtsalt ootab platooni. Ma teadsin, et see on talle pingeline ja väsitav challenge, aga 100 eurot woti kullana puhtalt kätte saja mängu eest pole ka üldse paha tasu. Ma ütlesin sõnaselgelt, et mina vaatan tulemusi wot-life.com lehelt ja ma ei loe sealt mitte kusagilt välja 10 tieri 100-mängulist 75% WR. Kas keegi loeb?
Erick võib siin numbritest ja oma mängudest rääkida palju tahes, mina vaatan konkreetseid fakte Thomaki kohta ja kahjuks Ericku sõnad seda ei kinnita. Kinnitasin Thomakile reegleid veel viimases kirjas neli päeva tagasi, kui ta challenge alustas.
Kui ma õigesti aru saan, siis on ainult natuke maad veel minna? Paar päeva ehk? Minu poolt on Challenge jõus, mina oma sõna ei murra. Kuld saab kohe üle kantud, kui Challenge reeglid on täidetud.
Sry, et see on raskem kui algselt arvatud, aga ma ei loobi oma raha ka niisama tuulde. Ma tean, kuhu ma oma raha panustan.
Ja mul on tegelikult väga hea meel, et eestlased hoiavad wotis lippu kõrgel. Ma kohe heameelega maksan selle raha välja, sest ma tean, et te peate selleks veel umbes 60 mängu pingutama ja see tähendab veelgi suuremat Eesti edulugu wotis. |
http://www.wotzilla.com/playerinfos/Details/thomak28#player-tank-activity-gamemode
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyrus
HV veteran

liitunud: 23.01.2002
|
05.11.2017 11:56:03
|
|
|
Mis te tõsiselt uskusite, et LottiPotty selle summa ka välja maksab?
|
|
| Kommentaarid: 447 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
403 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
05.11.2017 12:13:47
|
|
|
| FastPotty kirjutas: |
Thomak 28 Challenge.
Mina vaatan tulemusi wotlife.com lehelt. Väga selge sõnaga ütlesin seda siin (19.09) ja ütlesin seda ka Thomakile. 100 (või enam mängu) Tier 10, WR 75% (või enam) wot-life.com lehel. Hetkel ma näen wot-life.com lehelt: past 24 hours, 40 games, Tier 10, WR 82,50. Past 7 days - 153 game, tier 9,33, WR 65,52. Ma ei näe, et vähemalt 100 mängu oleks 75% WR-ga 10 tieris.
Ma ei ole kade ja see 100 eurot ei ole mulle suur raha, aga ma ei teinud Thomakile seda kihlvedu jalutuskäiguks. Ma näen, kuidas see on talle päris raske, sest ta ei saa soolot mängida ja ta lihtsalt ootab platooni. Ma teadsin, et see on talle pingeline ja väsitav challenge, aga 100 eurot woti kullana puhtalt kätte saja mängu eest pole ka üldse paha tasu. Ma ütlesin sõnaselgelt, et mina vaatan tulemusi wot-life.com lehelt ja ma ei loe sealt mitte kusagilt välja 10 tieri 100-mängulist 75% WR. Kas keegi loeb?
Erick võib siin numbritest ja oma mängudest rääkida palju tahes, mina vaatan konkreetseid fakte Thomaki kohta ja kahjuks Ericku sõnad seda ei kinnita. Kinnitasin Thomakile reegleid veel viimases kirjas neli päeva tagasi, kui ta challenge alustas.
Kui ma õigesti aru saan, siis on ainult natuke maad veel minna? Paar päeva ehk? Minu poolt on Challenge jõus, mina oma sõna ei murra. Kuld saab kohe üle kantud, kui Challenge reeglid on täidetud.
Sry, et see on raskem kui algselt arvatud, aga ma ei loobi oma raha ka niisama tuulde. Ma tean, kuhu ma oma raha panustan.
Ja mul on tegelikult väga hea meel, et eestlased hoiavad wotis lippu kõrgel. Ma kohe heameelega maksan selle raha välja, sest ma tean, et te peate selleks veel umbes 60 mängu pingutama ja see tähendab veelgi suuremat Eesti edulugu wotis. |
https://wot-life.com/eu/player/thomak28/
No alustasime challence'iga teisipäeva õhtul (31.10), kui ma õiegesti mäletan. Tegin vist tollel lõunal M41 GF'iga ka mingi 7-8 mängu. Nii, et teen järgmine nädal teisipäeval (07.11) ise ka soolos mingi 10 mängu tier X'ga, Siis peaks wot-life ka järgmiseks kolmapäevaks kenasti näitama, et keskmine tier on 10 ja wr on üle 75%
Me enda jaoks juba tõestasime ära, et 85% wr randomis saada korraliku platooniga igati tehtav, kui lollusi liialt ei tee..
Nii, et pisut kannatust, järgmine kolmapäev (08.11) teen uue postituse, kus peaksid wot-life'is olema FastPotty tingimustele vastavad tulmeused, siis teen uue postituse siia!
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
05.11.2017 12:59:02
|
|
|
Ei tasu hulluda jah, laseme ikkagi vanadel mängudel wot-life'i tabelist väljuda, 7 päeva alustamisest saab täis alles teisipäeval, siis näitab kõike korrektselt.
Mis edulugu puudutab, siis 85% WR üle 100 mängu oli meie endi jaoks selline optimistlik lisaeesmärk ja endalegi üllatuseks see kukkus välja ka. Arvan, et eriti keegi peale meie endi ei osanud sellist tulemust lootagi. Loomulikult on iga viimane kui üks neist mängudest ka videos, niiet FastPotty, kui sa soovid kogu sajamängulist seeriat teaduslikel eesmärkidel uurida, siis see on võimalik
https://go.twitch.tv/videos/186588966 esimene sessioon, 19 mängu 15 võitu
https://go.twitch.tv/videos/186833492 teine sessioon, 21 mängu 18 võitu
https://go.twitch.tv/videos/187343510 kolmas sessioon, 20 mängu 19 võitu ---- see ka järelvaatamises popp, sest 95% WRi üle 20 mängu liiga tihti just näha ei saa
https://go.twitch.tv/videos/187575055 neljas sessioon, osa I, 15 mängu, 13 võitu
https://go.twitch.tv/videos/187633392 neljas sessioon, osa II, 25 mängu, 20 võitu
Kokku siis 100 mängu ja 85 võitu nagu eespool mainitud.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
05.11.2017 12:59:44
|
|
|
wotzilla.com lehelt on ka kenasti näha, et 31/10 - 04/11 vahel on thomak28 ainult 100 mängu IS-7'ga teinud. Ei midagi muud.
M41 GF mängud tundub on 30/10 sees.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
05.11.2017 15:07:36
|
|
|
| FastPotty, see on väga lame sinu poolt üritada selle taha peituda et sina panid tingimuseks wot-life.com statsid ja kui see ei näita õiget WR-i siis diil pole jõus. See on sinu enda viga et sa panid tingimustesse sellise stat-trackeri mis ei võimalda detailselt andmeid trackida. Fakt on see et meil kõigil on olemas videotõestused et poisid täitsid sinu väljakutse - seega köhi see papp välja.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
05.11.2017 15:28:34
|
|
|
gemini, rahu, ainult rahu, kui thomak28 nüüd kenasti kolmapäevani midagi ei mängi hakkab ka wot-life.com õiget infot näitama.
Ilmselge on igatahes see et 3-ne uunikumide platoon õigete tankidega pühib randomis enamvähem kõigest üle.
Ma kõiki mänge 100% ei jälginud, niipalju kui mulle meelde jäi siis paar korda mindi positsioonivalikuga alt ja paar korda kohati ka endast kõvemat kivi (nt. 3ne Maus platoon + neile sobiv kaart).
Samas mõned korrad tõid ka tiimikaaslased võidu välja olukorras kus meie omad juba ohkisid et "ega siit võitu vist enam tule".
Lõppkokkuvõttes küllaltki huvitav vaatamine oli.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
05.11.2017 18:45:08
|
|
|
| gemini kirjutas: |
| FastPotty, see on väga lame sinu poolt üritada selle taha peituda et sina panid tingimuseks wot-life.com statsid ja kui see ei näita õiget WR-i siis diil pole jõus. See on sinu enda viga et sa panid tingimustesse sellise stat-trackeri mis ei võimalda detailselt andmeid trackida. Fakt on see et meil kõigil on olemas videotõestused et poisid täitsid sinu väljakutse - seega köhi see papp välja. |
Jap, võtke rahulikult. Need on FastPotty tingimused. Loodan, et wot-life suudab välja arvutada teisipäevaks/kolmapäevaks. Kokkuvõttes oli igal juhul üsna lõbus ettevõtmine. Ma ei ütleks, et pinge jne. oleks sees olnud. Et koostöö täitsa sujus..
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fellanor
HV kasutaja
liitunud: 28.10.2014
|
05.11.2017 20:08:16
|
|
|
neljapäeval tuleb härra ja ütleb, et ta kaks päeva ei saanud vaadata ja nüüd näitab jälle aiateibaid ja tema teiste kuvatõmmiseid ei usu
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Edgar
HV kasutaja
liitunud: 01.05.2007
|
05.11.2017 23:43:15
|
|
|
| thomak28 kirjutas: |
| gemini kirjutas: |
| FastPotty, see on väga lame sinu poolt üritada selle taha peituda et sina panid tingimuseks wot-life.com statsid ja kui see ei näita õiget WR-i siis diil pole jõus. See on sinu enda viga et sa panid tingimustesse sellise stat-trackeri mis ei võimalda detailselt andmeid trackida. Fakt on see et meil kõigil on olemas videotõestused et poisid täitsid sinu väljakutse - seega köhi see papp välja. |
Jap, võtke rahulikult. Need on FastPotty tingimused. Loodan, et wot-life suudab välja arvutada teisipäevaks/kolmapäevaks. Kokkuvõttes oli igal juhul üsna lõbus ettevõtmine. Ma ei ütleks, et pinge jne. oleks sees olnud. Et koostöö täitsa sujus.. |
Võinuks 2 lehte kasutada. Wot-life on viimasel ajal aiateibaid näidanud ja seda just 7/30 päeva statistika osas.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
06.11.2017 00:15:31
|
|
|
| Ta ei näita aiateibad vaid läägib mingi 1 päeva jagu taha statsidega.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
07.11.2017 09:52:47
|
|
|
Hetkel tundub, et palju kõvem näitaja oleks tier8 midagi ära teha. Iga jumala lahing tier9 ja üle ühe lahingu ka tier10 ja saad oma tier8 räbalaga kulda keset nägu pidevalt nagu oleks tier8 mausiga või midagi. Ei ole vahtinud teie streeme aga kui palju neist lahingutest te tier8 vägistasite. Pole ammu t10 teinud, et kui tihti seal neid t10 vs t10 üldse tuleb või saadki pidevalt t8 vägistada.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
07.11.2017 10:30:11
|
|
|
arny, paned 100 EURi ees kulda lauale, siis võime seda vaadata seda tier 8 asja
Põhimõtteliselt on sul muidugi õigus, tier 8 on üsna ränk mängida praegu. Kuigi viimasel ajal pole enam nii hull kui kuu-kaks tagasi. Eile tegin Lorr 40t, siis isegi mitu korda sain tier 6 vastaseid.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
07.11.2017 12:12:24
|
|
|
arny, see tX MM sõltub veidi ka sellest, mis mängureziimid sul lubatud on.
Mul on ainult tavalahingud ja Grand Battle lubatud ning eile tuli kõigepealt 3x järjest GB ja seejärel 2x tavalahing ja uuesti GB. Mulle selline asi sobib.
Negatiivse poole peal on see, et aegajalt tuleb lahingu algust veidi oodata, teinekord kulub kuni minut selleks.
Tier 8 platoonis on endiselt nõmeda MM'ga, eile mingi 6-7 lahingu jooksul oli parim MM mida pakuti tier 9, 5-10 seades...
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
07.11.2017 19:27:25
|
|
|
Ahneks olete läinud, saite mett mokale nüüd tahate veel. . Mul samad asjad lubatud aga jah pole ammu t10 teinud. Mõned t8 read pooleli see pärast ka selline mõte tuli. Ei ole selline ka kes endast paremaid mängijaid noobideks jne sõimab. Teen seda mida oskan ja nagu oskan. Klaus kellermani videod on sesuhtes soovitatavad.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
07.11.2017 22:50:04
|
|
|
T10 lahingutes T8`ga on hea Ferdi või Charioteer. Mulle meeldib!
Aga näiteks T34 oli jõhker piin! Omas klassis lähinguid peaaegu et polnudki!
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
08.11.2017 09:46:14
|
|
|
Nii. Pole ammu replayd pannd, nüüd on aga yks mille siis paneks.
Ytleme nii, et lahing oli ylipingeline, v6it oleks emmale-kummale vabalt v6ind minna, seekord siis tuli võit meile
vedas ka paar korda aga see käib asja juurde
http://wotreplays.eu/site/3926917#windstorm-26w-amx_13_90
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
08.11.2017 11:54:31
|
|
|
Mõned siit on ehk märganud, et WN8 numbrid XVM'is ja Noobmeteris ei jookse kokku Wotlabsi, Wot-life'i ja mõnede teiste saitide numbritega. Tegin veidi kaevamistööd, et saada aru, miks.
Tuleb välja, et WN8 valemi juures on toimunud omamoodi troonipööre. Hetkeseisuga on ka Wotlabs'i WN8 autorite poolt soovitav WN8 valem hoopis XVM'i väljatöötanud venelaste oma: https://modxvm.com/en/wn8-expected-values/
Põhjus siis selles, et WN8 v30 enam per-tank väärtusi ei omanud, sest keegi neid uuendada ei suutnud käsitsi, ja isegi parimatel päevadel toimusid uuendused iga 3 kuu tagant ja uued tankid lisati 6 kuud peale nende tekkimist mängu.
XVM on aga jõudnud automeerimisega nii kaugele, et suudab nüüd iga päev automaatselt uusi per-tank väärtusi kalkuleerida ja paneb need tabelisse, mille üleval linkisin. See tähendab ka seda, et kui lisanduvad uued tankid, siis need pannakse reitingusse sisse ülikiiresti ja mingeid järske tõmblusi reitingunumbrite osas pole enam ette näha. Lisaks on uue WN8 aluseks kõvasti suurem kogus mängijaid kui vana WN8 puhul - venelased väidavad, et süsteem arvestab kõiki viimase 3 kuu jooksul aktiivseid WoT mängijaid, kellel üle 10K lahingu ja üle 50 lahingu konkreetse tankiga. Data set on soliidne, ulatudes miljonitesse, samas kui vana WN8 arvutas oma numbreid kohati 50K mängija keskmiste pealt.
Kokkuvõtteks siis - juba väljasuremisele määratuna tundunud WN8 valem on teinud combacki uues kuues, tugevamana kui kunagi varem
Lähemalt saab lugeda siin ja siin:
https://koreanrandom.com/forum/topic/41983-important-update-of-wn8/
http://forum.wotlabs.net/index.php?/topic/26960-new-effort-to-create-tank-specific-values-for-wn8-rating/&page=4
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
09.11.2017 09:18:53
|
|
|
tundub nii, et päeva esimene mäng on ysna sageli selline põnev ja pingeline.
http://wotreplays.eu/site/3928296#mountain_pass-26w-amx_13_90
Tänane mäng siis algas nii, et jäime minuti-kahega 1-6 taha. Ma olin pmst yksi ja vaatasin juba kohta kus ma saaks vähemalt natukenegi dämmi teha, et päris 0 peale ei jääks, Siis absull märkamatult vaatasin et MIDA-MIDA, me juba juhime
Õnnestus enda flänk puhtaks teha ja sain lõpuks ka täiesti arvestatava tulemuse
No sellist asja väga sageli ei juhtu, kuigi on juhtunud muidugi
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
09.11.2017 19:00:26
|
|
|
Veits ootamatu areng seoses koduklanniga... muidugi kes seda PRi enam niiväga vaatab
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
halfik
HV vaatleja
liitunud: 12.03.2013
|
09.11.2017 21:43:19
|
|
|
| Kuidas see eestlaste populatsioon on ka ? mõtlesin, et teeks ka paar mängu, aga üksi vähe igav siis võtaks mõne võitluskaaslase?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kalm
HV vaatleja
liitunud: 04.03.2004
|
09.11.2017 21:53:44
|
|
|
Suurim sündmus erickhiv'i elus.
_________________ Mina panin kunagi kaa hästi |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FastPotty
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2016
|
09.11.2017 22:24:53
|
|
|
| Erickule ja Artistile ei õnnestu ülekannet teha, wot ütleb, et VISA krediitkaardiga ei saa kingitusi teha. Endale saab kulda osta. Wot on ikka suht nutune hetkel kogu oma chati- ja platooniprobleemidega, ülekannete ja muu jamaga. Tea, kas kõik helged pead on laiali jooksnud ja asi hakkab käest libisema?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
09.11.2017 22:39:21
|
|
|
| Kasuta Paypali...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
09.11.2017 22:46:57
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
| Kasuta Paypali... |
+1 mul, sama jama olnud.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FastPotty
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2016
|
09.11.2017 23:14:31
|
|
|
| Ei saa ühegi maksekanaliga. Ei Paypal, ei VISA. Kui korda saavad, kannan üle. Thomakile õnnestus, sealt edasi on mingi blokk ees.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
09.11.2017 23:22:07
|
|
|
FastPotty, see on sul mingi lokaalne viga või siis WG ei lasegi turvakaalutlustel kulda laiali jagada valimatult. Proovi 12/24h pärast uuesti.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
09.11.2017 23:55:25
|
|
|
Võib ka raha thomakile otse EURides kanda, ta saab selle meile laiali jagada, igaüks saab siis ise vastavalt kulda või õlut osta
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
09.11.2017 23:58:39
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| FastPotty, see on sul mingi lokaalne viga või siis WG ei lasegi turvakaalutlustel kulda laiali jagada valimatult. Proovi 12/24h pärast uuesti. |
Jap, võib olla mingi limiit. Et saad ühe gifty päevas teha oma krediitkaartiga.
Kui homme ka ei saa. Siis äkki teed ülekande ülejäänud osast minu kontole (66.66 €) ja ma ise toimetan edasi.
EE142200221018552989
Toomas Lõokene
Ise acceptisin ära, tänud igal juhul!
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
10.11.2017 10:49:31
|
|
|
| halfik kirjutas: |
| Kuidas see eestlaste populatsioon on ka ? mõtlesin, et teeks ka paar mängu, aga üksi vähe igav siis võtaks mõne võitluskaaslase? |
Halfgold, sina v?
Põhimõtteliselt sul tasuks mõne klanniga liituda. EES3 veel hingitseb, aga kuna inimesi vähe, siis aktiivseid on ca 10-15. Teisi suuri klanne on ka muidugi. Vaata seda tabelit all ja vali sobiv:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
10.11.2017 11:10:56
|
|
|
Nii. Sain siin lõpuks eile selle AMX 13 105 kätte(t10 light)
Ytleme nii, et kahur on ilma kohvi kasutamata absull mingi random täpsusega asi, kohviga oleks nagu oluliselt parem.
Sellega kannatab isegi mängida, nii laias-laastus täitsa ok. A hetkel tehtud mingi 12 mängu ja WR on jubbbe, 28,5
Kuid keskmine dämm on 2,4k + spot 1,4k, mis polegi nii halb. Vaatasin et escapel on see kobineeritud summa selle vene lightiga isegi tsipake madalam, seega asi polegi nii halb. Loodab, et WR ka paraneb.
Yldiselt täitsa asjalik asi, sellega saab dämmi ja spotti teha küll
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
10.11.2017 14:48:35
|
|
|
kr6ll, Tier X lightid said just viimases patchis buffi, niiet tulemus peakski tiba kõrgem olema nüüd
| tsitaat: |
AMX 13 105
Changed damage of the OCC-105 D. 1504 shell for the 105 mm D. 1504 gun from 360 to 390
Changed damage of the OE-105-Mle. 60 D. 1504 shell for the 105 mm D. 1504 gun from 440 to 480
Changed damage of the OFL-105 D. 1504 shell for the 105 mm D. 1504 gun from 360 to 390
Changed the ammo rack capacity from 30 to 33 shells |
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
halfik
HV vaatleja
liitunud: 12.03.2013
|
10.11.2017 16:04:56
|
|
|
| erick kirjutas: |
| halfik kirjutas: |
| Kuidas see eestlaste populatsioon on ka ? mõtlesin, et teeks ka paar mängu, aga üksi vähe igav siis võtaks mõne võitluskaaslase? |
Halfgold, sina v?
Põhimõtteliselt sul tasuks mõne klanniga liituda. EES3 veel hingitseb, aga kuna inimesi vähe, siis aktiivseid on ca 10-15. Teisi suuri klanne on ka muidugi. Vaata seda tabelit all ja vali sobiv:
Spoiler 
|
Mina jah, eile tirisin alla, tegin paar mängu. Kõik tundus nii kaootiline ja kas mäng nii muutunud, et mu T9 VK oli nagu paber omal ajal oli ikka suht keeruline VK-d hävitada #heietused
Lisaks palju neid vanu kalu veel ringi ujub?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
10.11.2017 16:15:24
|
|
|
carrierlost ja Piiks on BB4s aktiivsed viimasel ajal, lohend EES3s. Eks sõltub, keda sa vanaks kalaks pead Ma ju ise ka mänginud alates 2011 kevad, lihtsalt mitte EESis.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wwarri0r
HV vaatleja
liitunud: 17.09.2017
|
10.11.2017 17:58:12
Centurion 7/1 turret |
|
|
Magasin Tundras mäkkesõidu taimingu maha ja siis mõtlesin, et lähen üksi sinna nn"raskete liini". Mõlgutasin mõtteid Raseiniai Heroesi medali üle aga väga ei tulnud kedagi sinna. Ainult vastate top tier tankihävitajate platt. Centurioni turret on ikka korralik baunsimagnet peale seda viimast buffi.
https://www.youtube.com/watch?v=cDUll48euOA
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kremka
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
brokenarm
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2007
|
12.11.2017 16:01:56
|
|
|
5 võidu eest saab x5 XP
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
brokenarm
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2007
|
12.11.2017 17:51:31
|
|
|
| maty kirjutas: |
| "The WG code is not valid. Please try again." |
Otsas siis, WG mainis, et neid limiteeritud kogus.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
priitr
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2004
|
12.11.2017 19:37:55
|
|
|
| brokenarm kirjutas: |
5 võidu eest saab x5 XP |
AT-8 tänab südamest.
_________________ Tšudes ne bõvajet. |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HaXoR
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2009
|
13.11.2017 23:21:04
|
|
|
Kas see töötab World of Tanksile ka?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kremka
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2005
|
13.11.2017 23:27:20
|
|
|
| HaXoR kirjutas: |
Kas see töötab World of Tanksile ka? |
Minul ja 2 sõbral toimis.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
14.11.2017 15:12:51
|
|
|
mnjaa. 13-105 -ga vaikselt purjetan WR50 -e suunas. Sellisest 20% kandist annab sinna minna. See algus oli ikka jube ikaldus meeskondi silmas pidades. Alguses näidatud stat on tsipake spoti osas langend, dämm on samma 2,4k kanti jäänd. Spot aga langend sinna 1-1,1k kanti mingil põhjusel. Omaarust nagu rallitan küll aga ju siis mitte nii kiirelt kui varem
nüüd aga ma ei teagi mida edasi teha, prantslased on peale TD ja heavyde kõik 10 peale tehtud ja polegi veel otsustand milline t10 järgmisena teha. Kas see usa meedium. tsehhi meedium või siis mingi heavy. Ykski heavy mulle ei meeldi kuna neil lihtsalt pole piisavalt mobiilsust ja ma lihtsalt ei viitsi uimerdistega sõita, jube igav
Eh tõesti see uus hiina A5, see tundub kiire olema aga ilmselt kui ma sinnani jõuan on see nii ära nerfitud et isegi suured hiina tankide fännid on need maha myynd. Seega jah, mõttekoht.
Aga yhe asja teen enne ära, see 30B statistika tuleb paremaks saada. Esimesed mängud sellega oli nii suur pettumus et tõstsin sealt mehed t9 peale tagasi. Tuleb vist tagasi tõsta. Plaan on, et iga t10 keskmine dämm oleks minimaalselt 3k. Ilmselt peab selle lightiga hakkama nats dämmi peale rohkem mõtlema ja väham yolotama
Nii et jah, plaan paigas, eks näis kuda sellega läheb:
1. grindimisel teeme väikse vaheaja
2. T10 tankide keskmine dämm 3k+
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fellanor
HV kasutaja
liitunud: 28.10.2014
|
14.11.2017 15:39:59
|
|
|
| kr6ll kirjutas: |
nüüd aga ma ei teagi mida edasi teha, prantslased on peale TD ja heavyde kõik 10 peale tehtud ja polegi veel otsustand milline t10 järgmisena teha. Kas see usa meedium. tsehhi meedium või siis mingi heavy. Ykski heavy mulle ei meeldi kuna neil lihtsalt pole piisavalt mobiilsust ja ma lihtsalt ei viitsi uimerdistega sõita, jube igav
 |
Kui mobiilset hevirauda tahad, siis 50B
samuti on 5A üsna mobiilne: parem terrain res kui 50B, aga power/weight suhe kehvem
260 on ka asjalik, mobiilsuse osas 50B-ga võrreldav
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|