Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 498, 499, 500 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
wwarri0r
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2017




sõnum 03.11.2017 16:23:08 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
brokenarm kirjutas:
Fiestat ka päeva esimesse mängu.
Spoiler Spoiler Spoiler


Sellist trsikust väga tihti ei juhtu, päris epic oleks olnud kui oleks veel eluga välja tulnud icon_razz.gif

Selle yolo peale tuli kuidagi selline stseen meelde: https://youtu.be/h_XRbGUZbfk?t=40


Sellised "zombide" rünnakud on viimasel ajal tavaks saamas.
Eile juhtus selline :
https://www.youtube.com/watch?v=qqlJFvcy3iw
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 03.11.2017 23:53:56 vasta tsitaadiga

No lihtsalt loomaaed icon_biggrin.gif

Eks õhtul striimis vaatame, kas platooni ka niimoodi rushivad. Kella 20st alates jätkub 75% WR challenger Tier X's.

Endale meenutuseks, et hetkel seis 40 mängu, 33 võitu, 82,5% WR.

EDIT

Nii, tänasega sai mängitud taas 20-mänguline seeria ja võidetud 19/20, ehk 95%. See tõstab mängude kogusumma 60 peale, millest 52 võitu ehk 86,67% WR.

Kes tahab, võib tänast sessiooni siit järele vaadata. Teaseriks priitr'i tsitaat striimi chatist: "see on nagu õppevideo, miks 3-mehelised platoonid peaks ära keelama"

https://go.twitch.tv/videos/187343510
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BlueQ
HV vaatleja
BlueQ

liitunud: 13.01.2014




sõnum 04.11.2017 20:39:57 vasta tsitaadiga

Oktoober 2017 klannide kokkuvõte:
Spoiler Spoiler Spoiler

Arhiiv.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 05.11.2017 00:33:44 vasta tsitaadiga

Täna sai läbi meie FastPotty Tier X 75% WR challenge.

Tulemus: 85 võitu 100st mängust, ehk 85% WR. Täna tegime 40 mängulise seeria ja eks lõpus oli väsimust ka omajagu, seega WR tuli paar % madalam meil kui eelneva 60 lahingu keskmine:

Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 05.11.2017 05:22:21 vasta tsitaadiga

Thomak 28 Challenge.
Mina vaatan tulemusi wotlife.com lehelt. Väga selge sõnaga ütlesin seda siin (19.09) ja ütlesin seda ka Thomakile. 100 (või enam mängu) Tier 10, WR 75% (või enam) wot-life.com lehel. Hetkel ma näen wot-life.com lehelt: past 24 hours, 40 games, Tier 10, WR 82,50. Past 7 days - 153 game, tier 9,33, WR 65,52. Ma ei näe, et vähemalt 100 mängu oleks 75% WR-ga 10 tieris.
Ma ei ole kade ja see 100 eurot ei ole mulle suur raha, aga ma ei teinud Thomakile seda kihlvedu jalutuskäiguks. Ma näen, kuidas see on talle päris raske, sest ta ei saa soolot mängida ja ta lihtsalt ootab platooni. Ma teadsin, et see on talle pingeline ja väsitav challenge, aga 100 eurot woti kullana puhtalt kätte saja mängu eest pole ka üldse paha tasu. Ma ütlesin sõnaselgelt, et mina vaatan tulemusi wot-life.com lehelt ja ma ei loe sealt mitte kusagilt välja 10 tieri 100-mängulist 75% WR. Kas keegi loeb?
Erick võib siin numbritest ja oma mängudest rääkida palju tahes, mina vaatan konkreetseid fakte Thomaki kohta ja kahjuks Ericku sõnad seda ei kinnita. Kinnitasin Thomakile reegleid veel viimases kirjas neli päeva tagasi, kui ta challenge alustas.
Kui ma õigesti aru saan, siis on ainult natuke maad veel minna? Paar päeva ehk? Minu poolt on Challenge jõus, mina oma sõna ei murra. Kuld saab kohe üle kantud, kui Challenge reeglid on täidetud.
Sry, et see on raskem kui algselt arvatud, aga ma ei loobi oma raha ka niisama tuulde. Ma tean, kuhu ma oma raha panustan.
Ja mul on tegelikult väga hea meel, et eestlased hoiavad wotis lippu kõrgel. Ma kohe heameelega maksan selle raha välja, sest ma tean, et te peate selleks veel umbes 60 mängu pingutama ja see tähendab veelgi suuremat Eesti edulugu wotis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2017 09:07:56 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Thomak 28 Challenge.
Mina vaatan tulemusi wotlife.com lehelt. Väga selge sõnaga ütlesin seda siin (19.09) ja ütlesin seda ka Thomakile. 100 (või enam mängu) Tier 10, WR 75% (või enam) wot-life.com lehel. Hetkel ma näen wot-life.com lehelt: past 24 hours, 40 games, Tier 10, WR 82,50. Past 7 days - 153 game, tier 9,33, WR 65,52. Ma ei näe, et vähemalt 100 mängu oleks 75% WR-ga 10 tieris.
Ma ei ole kade ja see 100 eurot ei ole mulle suur raha, aga ma ei teinud Thomakile seda kihlvedu jalutuskäiguks. Ma näen, kuidas see on talle päris raske, sest ta ei saa soolot mängida ja ta lihtsalt ootab platooni. Ma teadsin, et see on talle pingeline ja väsitav challenge, aga 100 eurot woti kullana puhtalt kätte saja mängu eest pole ka üldse paha tasu. Ma ütlesin sõnaselgelt, et mina vaatan tulemusi wot-life.com lehelt ja ma ei loe sealt mitte kusagilt välja 10 tieri 100-mängulist 75% WR. Kas keegi loeb?
Erick võib siin numbritest ja oma mängudest rääkida palju tahes, mina vaatan konkreetseid fakte Thomaki kohta ja kahjuks Ericku sõnad seda ei kinnita. Kinnitasin Thomakile reegleid veel viimases kirjas neli päeva tagasi, kui ta challenge alustas.
Kui ma õigesti aru saan, siis on ainult natuke maad veel minna? Paar päeva ehk? Minu poolt on Challenge jõus, mina oma sõna ei murra. Kuld saab kohe üle kantud, kui Challenge reeglid on täidetud.
Sry, et see on raskem kui algselt arvatud, aga ma ei loobi oma raha ka niisama tuulde. Ma tean, kuhu ma oma raha panustan.
Ja mul on tegelikult väga hea meel, et eestlased hoiavad wotis lippu kõrgel. Ma kohe heameelega maksan selle raha välja, sest ma tean, et te peate selleks veel umbes 60 mängu pingutama ja see tähendab veelgi suuremat Eesti edulugu wotis.

http://www.wotzilla.com/playerinfos/Details/thomak28#player-tank-activity-gamemode
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyrus
HV veteran
Cyrus

liitunud: 23.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2017 11:56:03 vasta tsitaadiga

Mis te tõsiselt uskusite, et LottiPotty selle summa ka välja maksab? icon_lol.gif
Kommentaarid: 447 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 403
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 05.11.2017 12:13:47 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Thomak 28 Challenge.
Mina vaatan tulemusi wotlife.com lehelt. Väga selge sõnaga ütlesin seda siin (19.09) ja ütlesin seda ka Thomakile. 100 (või enam mängu) Tier 10, WR 75% (või enam) wot-life.com lehel. Hetkel ma näen wot-life.com lehelt: past 24 hours, 40 games, Tier 10, WR 82,50. Past 7 days - 153 game, tier 9,33, WR 65,52. Ma ei näe, et vähemalt 100 mängu oleks 75% WR-ga 10 tieris.
Ma ei ole kade ja see 100 eurot ei ole mulle suur raha, aga ma ei teinud Thomakile seda kihlvedu jalutuskäiguks. Ma näen, kuidas see on talle päris raske, sest ta ei saa soolot mängida ja ta lihtsalt ootab platooni. Ma teadsin, et see on talle pingeline ja väsitav challenge, aga 100 eurot woti kullana puhtalt kätte saja mängu eest pole ka üldse paha tasu. Ma ütlesin sõnaselgelt, et mina vaatan tulemusi wot-life.com lehelt ja ma ei loe sealt mitte kusagilt välja 10 tieri 100-mängulist 75% WR. Kas keegi loeb?
Erick võib siin numbritest ja oma mängudest rääkida palju tahes, mina vaatan konkreetseid fakte Thomaki kohta ja kahjuks Ericku sõnad seda ei kinnita. Kinnitasin Thomakile reegleid veel viimases kirjas neli päeva tagasi, kui ta challenge alustas.
Kui ma õigesti aru saan, siis on ainult natuke maad veel minna? Paar päeva ehk? Minu poolt on Challenge jõus, mina oma sõna ei murra. Kuld saab kohe üle kantud, kui Challenge reeglid on täidetud.
Sry, et see on raskem kui algselt arvatud, aga ma ei loobi oma raha ka niisama tuulde. Ma tean, kuhu ma oma raha panustan.
Ja mul on tegelikult väga hea meel, et eestlased hoiavad wotis lippu kõrgel. Ma kohe heameelega maksan selle raha välja, sest ma tean, et te peate selleks veel umbes 60 mängu pingutama ja see tähendab veelgi suuremat Eesti edulugu wotis.


https://wot-life.com/eu/player/thomak28/

No alustasime challence'iga teisipäeva õhtul (31.10), kui ma õiegesti mäletan. Tegin vist tollel lõunal M41 GF'iga ka mingi 7-8 mängu. Nii, et teen järgmine nädal teisipäeval (07.11) ise ka soolos mingi 10 mängu tier X'ga, Siis peaks wot-life ka järgmiseks kolmapäevaks kenasti näitama, et keskmine tier on 10 ja wr on üle 75%

Me enda jaoks juba tõestasime ära, et 85% wr randomis saada korraliku platooniga igati tehtav, kui lollusi liialt ei tee..

Nii, et pisut kannatust, järgmine kolmapäev (08.11) teen uue postituse, kus peaksid wot-life'is olema FastPotty tingimustele vastavad tulmeused, siis teen uue postituse siia!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 05.11.2017 12:59:02 vasta tsitaadiga

Ei tasu hulluda jah, laseme ikkagi vanadel mängudel wot-life'i tabelist väljuda, 7 päeva alustamisest saab täis alles teisipäeval, siis näitab kõike korrektselt.

Mis edulugu puudutab, siis 85% WR üle 100 mängu oli meie endi jaoks selline optimistlik lisaeesmärk ja endalegi üllatuseks see kukkus välja ka. Arvan, et eriti keegi peale meie endi ei osanud sellist tulemust lootagi. Loomulikult on iga viimane kui üks neist mängudest ka videos, niiet FastPotty, kui sa soovid kogu sajamängulist seeriat teaduslikel eesmärkidel uurida, siis see on võimalik thumbs_up.gif

https://go.twitch.tv/videos/186588966 esimene sessioon, 19 mängu 15 võitu
https://go.twitch.tv/videos/186833492 teine sessioon, 21 mängu 18 võitu
https://go.twitch.tv/videos/187343510 kolmas sessioon, 20 mängu 19 võitu ---- see ka järelvaatamises popp, sest 95% WRi üle 20 mängu liiga tihti just näha ei saa
https://go.twitch.tv/videos/187575055 neljas sessioon, osa I, 15 mängu, 13 võitu
https://go.twitch.tv/videos/187633392 neljas sessioon, osa II, 25 mängu, 20 võitu

Kokku siis 100 mängu ja 85 võitu nagu eespool mainitud.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.11.2017 12:59:44 vasta tsitaadiga

wotzilla.com lehelt on ka kenasti näha, et 31/10 - 04/11 vahel on thomak28 ainult 100 mängu IS-7'ga teinud. Ei midagi muud. thumbs_up.gif
M41 GF mängud tundub on 30/10 sees.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 05.11.2017 15:07:36 vasta tsitaadiga

FastPotty, see on väga lame sinu poolt üritada selle taha peituda et sina panid tingimuseks wot-life.com statsid ja kui see ei näita õiget WR-i siis diil pole jõus. See on sinu enda viga et sa panid tingimustesse sellise stat-trackeri mis ei võimalda detailselt andmeid trackida. Fakt on see et meil kõigil on olemas videotõestused et poisid täitsid sinu väljakutse - seega köhi see papp välja.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.11.2017 15:28:34 vasta tsitaadiga

gemini, rahu, ainult rahu, kui thomak28 nüüd kenasti kolmapäevani midagi ei mängi hakkab ka wot-life.com õiget infot näitama.

Ilmselge on igatahes see et 3-ne uunikumide platoon õigete tankidega pühib randomis enamvähem kõigest üle.
Ma kõiki mänge 100% ei jälginud, niipalju kui mulle meelde jäi siis paar korda mindi positsioonivalikuga alt ja paar korda kohati ka endast kõvemat kivi (nt. 3ne Maus platoon + neile sobiv kaart).
Samas mõned korrad tõid ka tiimikaaslased võidu välja olukorras kus meie omad juba ohkisid et "ega siit võitu vist enam tule".
Lõppkokkuvõttes küllaltki huvitav vaatamine oli. thumbs_up.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 05.11.2017 18:45:08 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
FastPotty, see on väga lame sinu poolt üritada selle taha peituda et sina panid tingimuseks wot-life.com statsid ja kui see ei näita õiget WR-i siis diil pole jõus. See on sinu enda viga et sa panid tingimustesse sellise stat-trackeri mis ei võimalda detailselt andmeid trackida. Fakt on see et meil kõigil on olemas videotõestused et poisid täitsid sinu väljakutse - seega köhi see papp välja.


Jap, võtke rahulikult. Need on FastPotty tingimused. Loodan, et wot-life suudab välja arvutada teisipäevaks/kolmapäevaks. Kokkuvõttes oli igal juhul üsna lõbus ettevõtmine. Ma ei ütleks, et pinge jne. oleks sees olnud. Et koostöö täitsa sujus..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2017 20:08:16 vasta tsitaadiga

neljapäeval tuleb härra ja ütleb, et ta kaks päeva ei saanud vaadata ja nüüd näitab jälle aiateibaid ja tema teiste kuvatõmmiseid ei usu icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edgar
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2017 23:43:15 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
gemini kirjutas:
FastPotty, see on väga lame sinu poolt üritada selle taha peituda et sina panid tingimuseks wot-life.com statsid ja kui see ei näita õiget WR-i siis diil pole jõus. See on sinu enda viga et sa panid tingimustesse sellise stat-trackeri mis ei võimalda detailselt andmeid trackida. Fakt on see et meil kõigil on olemas videotõestused et poisid täitsid sinu väljakutse - seega köhi see papp välja.


Jap, võtke rahulikult. Need on FastPotty tingimused. Loodan, et wot-life suudab välja arvutada teisipäevaks/kolmapäevaks. Kokkuvõttes oli igal juhul üsna lõbus ettevõtmine. Ma ei ütleks, et pinge jne. oleks sees olnud. Et koostöö täitsa sujus..


Võinuks 2 lehte kasutada. Wot-life on viimasel ajal aiateibaid näidanud ja seda just 7/30 päeva statistika osas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.11.2017 00:15:31 vasta tsitaadiga

Ta ei näita aiateibad vaid läägib mingi 1 päeva jagu taha statsidega.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 07.11.2017 01:02:52 vasta tsitaadiga

Wot-life siis update'is ka ära: https://wot-life.com/eu/player/thomak28/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2017 09:52:47 vasta tsitaadiga

Hetkel tundub, et palju kõvem näitaja oleks tier8 midagi ära teha. Iga jumala lahing tier9 ja üle ühe lahingu ka tier10 ja saad oma tier8 räbalaga kulda keset nägu pidevalt nagu oleks tier8 mausiga või midagi. Ei ole vahtinud teie streeme aga kui palju neist lahingutest te tier8 vägistasite. Pole ammu t10 teinud, et kui tihti seal neid t10 vs t10 üldse tuleb või saadki pidevalt t8 vägistada.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 07.11.2017 10:30:11 vasta tsitaadiga

arny, paned 100 EURi ees kulda lauale, siis võime seda vaadata seda tier 8 asja icon_lol.gif

Põhimõtteliselt on sul muidugi õigus, tier 8 on üsna ränk mängida praegu. Kuigi viimasel ajal pole enam nii hull kui kuu-kaks tagasi. Eile tegin Lorr 40t, siis isegi mitu korda sain tier 6 vastaseid.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.11.2017 12:12:24 vasta tsitaadiga

arny, see tX MM sõltub veidi ka sellest, mis mängureziimid sul lubatud on.
Mul on ainult tavalahingud ja Grand Battle lubatud ning eile tuli kõigepealt 3x järjest GB ja seejärel 2x tavalahing ja uuesti GB. Mulle selline asi sobib.
Negatiivse poole peal on see, et aegajalt tuleb lahingu algust veidi oodata, teinekord kulub kuni minut selleks.

Tier 8 platoonis on endiselt nõmeda MM'ga, eile mingi 6-7 lahingu jooksul oli parim MM mida pakuti tier 9, 5-10 seades...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2017 19:27:25 vasta tsitaadiga

Ahneks olete läinud, saite mett mokale nüüd tahate veel. icon_biggrin.gif . Mul samad asjad lubatud aga jah pole ammu t10 teinud. Mõned t8 read pooleli see pärast ka selline mõte tuli. Ei ole selline ka kes endast paremaid mängijaid noobideks jne sõimab. Teen seda mida oskan ja nagu oskan. Klaus kellermani videod on sesuhtes soovitatavad.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 07.11.2017 22:50:04 vasta tsitaadiga

T10 lahingutes T8`ga on hea Ferdi või Charioteer. Mulle meeldib! icon_wink.gif
Aga näiteks T34 oli jõhker piin! Omas klassis lähinguid peaaegu et polnudki!

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2017 09:46:14 vasta tsitaadiga

Nii. Pole ammu replayd pannd, nüüd on aga yks mille siis paneks.
Ytleme nii, et lahing oli ylipingeline, v6it oleks emmale-kummale vabalt v6ind minna, seekord siis tuli võit meile thumbs_up.gif
vedas ka paar korda aga see käib asja juurde icon_cool.gif

http://wotreplays.eu/site/3926917#windstorm-26w-amx_13_90
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 08.11.2017 11:54:31 vasta tsitaadiga

Mõned siit on ehk märganud, et WN8 numbrid XVM'is ja Noobmeteris ei jookse kokku Wotlabsi, Wot-life'i ja mõnede teiste saitide numbritega. Tegin veidi kaevamistööd, et saada aru, miks.

Tuleb välja, et WN8 valemi juures on toimunud omamoodi troonipööre. Hetkeseisuga on ka Wotlabs'i WN8 autorite poolt soovitav WN8 valem hoopis XVM'i väljatöötanud venelaste oma: https://modxvm.com/en/wn8-expected-values/

Põhjus siis selles, et WN8 v30 enam per-tank väärtusi ei omanud, sest keegi neid uuendada ei suutnud käsitsi, ja isegi parimatel päevadel toimusid uuendused iga 3 kuu tagant ja uued tankid lisati 6 kuud peale nende tekkimist mängu.
XVM on aga jõudnud automeerimisega nii kaugele, et suudab nüüd iga päev automaatselt uusi per-tank väärtusi kalkuleerida ja paneb need tabelisse, mille üleval linkisin. See tähendab ka seda, et kui lisanduvad uued tankid, siis need pannakse reitingusse sisse ülikiiresti ja mingeid järske tõmblusi reitingunumbrite osas pole enam ette näha. Lisaks on uue WN8 aluseks kõvasti suurem kogus mängijaid kui vana WN8 puhul - venelased väidavad, et süsteem arvestab kõiki viimase 3 kuu jooksul aktiivseid WoT mängijaid, kellel üle 10K lahingu ja üle 50 lahingu konkreetse tankiga. Data set on soliidne, ulatudes miljonitesse, samas kui vana WN8 arvutas oma numbreid kohati 50K mängija keskmiste pealt.

Kokkuvõtteks siis - juba väljasuremisele määratuna tundunud WN8 valem on teinud combacki uues kuues, tugevamana kui kunagi varem thumbs_up.gif

Lähemalt saab lugeda siin ja siin:

https://koreanrandom.com/forum/topic/41983-important-update-of-wn8/
http://forum.wotlabs.net/index.php?/topic/26960-new-effort-to-create-tank-specific-values-for-wn8-rating/&page=4
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2017 09:18:53 vasta tsitaadiga

tundub nii, et päeva esimene mäng on ysna sageli selline põnev ja pingeline.

http://wotreplays.eu/site/3928296#mountain_pass-26w-amx_13_90

Tänane mäng siis algas nii, et jäime minuti-kahega 1-6 taha. Ma olin pmst yksi ja vaatasin juba kohta kus ma saaks vähemalt natukenegi dämmi teha, et päris 0 peale ei jääks, Siis absull märkamatult vaatasin et MIDA-MIDA, me juba juhime icon_eek.gif
Õnnestus enda flänk puhtaks teha ja sain lõpuks ka täiesti arvestatava tulemuse thumbs_up.gif

No sellist asja väga sageli ei juhtu, kuigi on juhtunud muidugi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 09.11.2017 19:00:26 vasta tsitaadiga

Veits ootamatu areng seoses koduklanniga... muidugi kes seda PRi enam niiväga vaatab icon_razz1.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
halfik
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2013




sõnum 09.11.2017 21:43:19 vasta tsitaadiga

Kuidas see eestlaste populatsioon on ka ? mõtlesin, et teeks ka paar mängu, aga üksi vähe igav siis võtaks mõne võitluskaaslase?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalm
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2017 21:53:44 vasta tsitaadiga

Suurim sündmus erickhiv'i elus.
_________________
Mina panin kunagi kaa hästi
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 09.11.2017 22:24:53 vasta tsitaadiga

Erickule ja Artistile ei õnnestu ülekannet teha, wot ütleb, et VISA krediitkaardiga ei saa kingitusi teha. Endale saab kulda osta. Wot on ikka suht nutune hetkel kogu oma chati- ja platooniprobleemidega, ülekannete ja muu jamaga. Tea, kas kõik helged pead on laiali jooksnud ja asi hakkab käest libisema?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 09.11.2017 22:39:21 vasta tsitaadiga

Kasuta Paypali...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 09.11.2017 22:46:57 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Kasuta Paypali...

+1 mul, sama jama olnud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 09.11.2017 23:14:31 vasta tsitaadiga

Ei saa ühegi maksekanaliga. Ei Paypal, ei VISA. Kui korda saavad, kannan üle. Thomakile õnnestus, sealt edasi on mingi blokk ees.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.11.2017 23:22:07 vasta tsitaadiga

FastPotty, see on sul mingi lokaalne viga või siis WG ei lasegi turvakaalutlustel kulda laiali jagada valimatult. Proovi 12/24h pärast uuesti.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 09.11.2017 23:55:25 vasta tsitaadiga

Võib ka raha thomakile otse EURides kanda, ta saab selle meile laiali jagada, igaüks saab siis ise vastavalt kulda või õlut osta icon_wink.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 09.11.2017 23:58:39 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
FastPotty, see on sul mingi lokaalne viga või siis WG ei lasegi turvakaalutlustel kulda laiali jagada valimatult. Proovi 12/24h pärast uuesti.


Jap, võib olla mingi limiit. Et saad ühe gifty päevas teha oma krediitkaartiga.
Kui homme ka ei saa. Siis äkki teed ülekande ülejäänud osast minu kontole (66.66 €) ja ma ise toimetan edasi.

EE142200221018552989
Toomas Lõokene

Ise acceptisin ära, tänud igal juhul!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 10.11.2017 10:49:31 vasta tsitaadiga

halfik kirjutas:
Kuidas see eestlaste populatsioon on ka ? mõtlesin, et teeks ka paar mängu, aga üksi vähe igav siis võtaks mõne võitluskaaslase?


Halfgold, sina v? icon_lol.gif

Põhimõtteliselt sul tasuks mõne klanniga liituda. EES3 veel hingitseb, aga kuna inimesi vähe, siis aktiivseid on ca 10-15. Teisi suuri klanne on ka muidugi. Vaata seda tabelit all ja vali sobiv:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2017 11:10:56 vasta tsitaadiga

Nii. Sain siin lõpuks eile selle AMX 13 105 kätte(t10 light)

Ytleme nii, et kahur on ilma kohvi kasutamata absull mingi random täpsusega asi, kohviga oleks nagu oluliselt parem.
Sellega kannatab isegi mängida, nii laias-laastus täitsa ok. A hetkel tehtud mingi 12 mängu ja WR on jubbbe, 28,5 icon_mad.gif

Kuid keskmine dämm on 2,4k + spot 1,4k, mis polegi nii halb. Vaatasin et escapel on see kobineeritud summa selle vene lightiga isegi tsipake madalam, seega asi polegi nii halb. Loodab, et WR ka paraneb.

Yldiselt täitsa asjalik asi, sellega saab dämmi ja spotti teha küll thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 10.11.2017 14:48:35 vasta tsitaadiga

kr6ll, Tier X lightid said just viimases patchis buffi, niiet tulemus peakski tiba kõrgem olema nüüd icon_smile.gif

tsitaat:
AMX 13 105
Changed damage of the OCC-105 D. 1504 shell for the 105 mm D. 1504 gun from 360 to 390
Changed damage of the OE-105-Mle. 60 D. 1504 shell for the 105 mm D. 1504 gun from 440 to 480
Changed damage of the OFL-105 D. 1504 shell for the 105 mm D. 1504 gun from 360 to 390
Changed the ammo rack capacity from 30 to 33 shells
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
halfik
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2013




sõnum 10.11.2017 16:04:56 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
halfik kirjutas:
Kuidas see eestlaste populatsioon on ka ? mõtlesin, et teeks ka paar mängu, aga üksi vähe igav siis võtaks mõne võitluskaaslase?


Halfgold, sina v? icon_lol.gif

Põhimõtteliselt sul tasuks mõne klanniga liituda. EES3 veel hingitseb, aga kuna inimesi vähe, siis aktiivseid on ca 10-15. Teisi suuri klanne on ka muidugi. Vaata seda tabelit all ja vali sobiv:

Spoiler Spoiler Spoiler



Mina jah, eile tirisin alla, tegin paar mängu. Kõik tundus nii kaootiline ja kas mäng nii muutunud, et mu T9 VK oli nagu paber icon_biggrin.gif omal ajal oli ikka suht keeruline VK-d hävitada #heietused
Lisaks palju neid vanu kalu veel ringi ujub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 10.11.2017 16:15:24 vasta tsitaadiga

carrierlost ja Piiks on BB4s aktiivsed viimasel ajal, lohend EES3s. Eks sõltub, keda sa vanaks kalaks pead icon_biggrin.gif Ma ju ise ka mänginud alates 2011 kevad, lihtsalt mitte EESis.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wwarri0r
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2017




sõnum 10.11.2017 17:58:12 Centurion 7/1 turret vasta tsitaadiga

Magasin Tundras mäkkesõidu taimingu maha ja siis mõtlesin, et lähen üksi sinna nn"raskete liini". Mõlgutasin mõtteid Raseiniai Heroesi medali üle aga väga ei tulnud kedagi sinna. Ainult vastate top tier tankihävitajate platt. Centurioni turret on ikka korralik baunsimagnet peale seda viimast buffi.

https://www.youtube.com/watch?v=cDUll48euOA
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2017 19:31:37 vasta tsitaadiga

Väga hea pakkumine, ise võtsin ligi. Läks küll korraga suurem summa välja, aga kokkuvõttes võidab 2 kuud prem ja 6k kulda icon_smile.gif
https://eu.wargaming.net/shop/wowp/specials/7333/
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2017 16:01:56 vasta tsitaadiga

H477YH0UR2017

5 võidu eest saab x5 XP
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2017 17:39:17 vasta tsitaadiga

"The WG code is not valid. Please try again."
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2017 17:51:31 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
"The WG code is not valid. Please try again."

Otsas siis, WG mainis, et neid limiteeritud kogus.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 12.11.2017 19:37:55 vasta tsitaadiga

brokenarm kirjutas:
H477YH0UR2017

5 võidu eest saab x5 XP


AT-8 tänab südamest.

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaXoR
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2017 23:21:04 vasta tsitaadiga

Kremka kirjutas:
Väga hea pakkumine, ise võtsin ligi. Läks küll korraga suurem summa välja, aga kokkuvõttes võidab 2 kuud prem ja 6k kulda icon_smile.gif
https://eu.wargaming.net/shop/wowp/specials/7333/


Kas see töötab World of Tanksile ka?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2017 23:27:20 vasta tsitaadiga

HaXoR kirjutas:
Kremka kirjutas:
Väga hea pakkumine, ise võtsin ligi. Läks küll korraga suurem summa välja, aga kokkuvõttes võidab 2 kuud prem ja 6k kulda icon_smile.gif
https://eu.wargaming.net/shop/wowp/specials/7333/


Kas see töötab World of Tanksile ka?

Minul ja 2 sõbral toimis.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2017 15:12:51 vasta tsitaadiga

mnjaa. 13-105 -ga vaikselt purjetan WR50 -e suunas. Sellisest 20% kandist annab sinna minna. See algus oli ikka jube ikaldus meeskondi silmas pidades. Alguses näidatud stat on tsipake spoti osas langend, dämm on samma 2,4k kanti jäänd. Spot aga langend sinna 1-1,1k kanti mingil põhjusel. Omaarust nagu rallitan küll aga ju siis mitte nii kiirelt kui varem icon_rolleyes.gif icon_smile.gif

nüüd aga ma ei teagi mida edasi teha, prantslased on peale TD ja heavyde kõik 10 peale tehtud ja polegi veel otsustand milline t10 järgmisena teha. Kas see usa meedium. tsehhi meedium või siis mingi heavy. Ykski heavy mulle ei meeldi kuna neil lihtsalt pole piisavalt mobiilsust ja ma lihtsalt ei viitsi uimerdistega sõita, jube igav icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif
Eh tõesti see uus hiina A5, see tundub kiire olema aga ilmselt kui ma sinnani jõuan on see nii ära nerfitud et isegi suured hiina tankide fännid on need maha myynd. Seega jah, mõttekoht.

Aga yhe asja teen enne ära, see 30B statistika tuleb paremaks saada. Esimesed mängud sellega oli nii suur pettumus et tõstsin sealt mehed t9 peale tagasi. Tuleb vist tagasi tõsta. Plaan on, et iga t10 keskmine dämm oleks minimaalselt 3k. Ilmselt peab selle lightiga hakkama nats dämmi peale rohkem mõtlema ja väham yolotama icon_confused.gif icon_rolleyes.gif

Nii et jah, plaan paigas, eks näis kuda sellega läheb:
1. grindimisel teeme väikse vaheaja
2. T10 tankide keskmine dämm 3k+

icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2017 15:39:59 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:


nüüd aga ma ei teagi mida edasi teha, prantslased on peale TD ja heavyde kõik 10 peale tehtud ja polegi veel otsustand milline t10 järgmisena teha. Kas see usa meedium. tsehhi meedium või siis mingi heavy. Ykski heavy mulle ei meeldi kuna neil lihtsalt pole piisavalt mobiilsust ja ma lihtsalt ei viitsi uimerdistega sõita, jube igav icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif

icon_rolleyes.gif
Kui mobiilset hevirauda tahad, siis 50B
samuti on 5A üsna mobiilne: parem terrain res kui 50B, aga power/weight suhe kehvem
260 on ka asjalik, mobiilsuse osas 50B-ga võrreldav
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 498, 499, 500 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.