kilesid on mul kaks, kunagi ostsin ühe lausa eraldi, üsna mõttetu asjake, kui ikka kella vaid triiksärgi alla ei hoia, vaid käid ka saunas ja ujumas, siis see kile on sealt suht kiirelt läinud.
Liiati, osad ei näe siin mõtet paarisajaeurost telefoni kilega katta, kas 20€ kella on? Kas mõne kriimu pärast jääkväärtus väheneb?
See kell on nö hügieenitoode nagunii ja kasutatult ei ostaks
Kaitseümbris ka, kaanega _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
äpis võta seaded ja keri allapoole, seal on unpair _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Aga kui ei ole enam seda telefoni/kontot millega ta seotud on?
Ma kunagi tegin mingi lambikonto ja datat kasutas Apple health üldse. Xiaomi äppi ei kasutanud _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kas keegi veel on täheldanud display suremist? Esialgu läks aina tuhmimaks ja nüüd ei näe enam üldse midagi. On mingi võimalus veel korda saada(kuumutamine/külmutamine) või paras minema visata?
Kas oskab keegi anda nõu mis alarmiga toimub aegajalt alarm lihtsalt ei tööta.Mi band 2 ja telefon bluetoothiga pidevalt ühendatud ei ole. Do not disturb option aktiveeritud ei ole. Pärast alarmi muutmist syncin alati korralikult telefoni ja band 2 ära ja ometi on alarmi töötamine juhuslik. Soovitusi ja selgitusi ehk kellelgi?
Kas oskab keegi anda nõu mis alarmiga toimub aegajalt alarm lihtsalt ei tööta.Mi band 2 ja telefon bluetoothiga pidevalt ühendatud ei ole. Do not disturb option aktiveeritud ei ole. Pärast alarmi muutmist syncin alati korralikult telefoni ja band 2 ära ja ometi on alarmi töötamine juhuslik. Soovitusi ja selgitusi ehk kellelgi?
Mul korra unustas ka kahest äratusest ühe ära band 1. Panin äpist uuesti peale ja viga pole poole aasta jooksul õnneks kordunud. _________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
No neljandat on ka kindlasti oodata. See kaks on tegelikult paras õnnetus, kuna maailm täis hala asjaolu üle, et MiBand2 pole ühel suvalisel hetkel enam leitav telefoniäpi poolt.
kaks sellist ostnud ja mõlemad ühel hetkel ei olnud enam levis. BT töötab, kuna telefoni BT ise leiab selle paela, kuid pole enam võimalik lahti seda äpist siduda ega mitteleitavuse tõttu ka uuesti siduda.
Ning tegu pole telefonivahetusega, sama telefon, midgi ei muudeta, lambist seade kadunud ja kööga.
HUAWEI Band 3 Smartband (€27.90 ostmise hetkel) on aga sammuke edasi juba oma parema ekraanil info kuvamisega, Miband2 jääb täna juba pigem poodi.
Üldse on neid kellasid turul liiga palju, et raskendatud juba valimine, milline sobivaim oleks.
Miband2 ja HuaweiBand3 erinevustest siin.
Link _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Mi Band 2
Peale firmware uuendust pole enam kellalt võimalik läbitud vahemaad lugeda. Varem oli kilomeetrites. Sammude arv olemas. Lisaks kadunud kellaja alt nädalapäev ja kuupäev (polest leiva ostmisel äärmiselt vajalik . Ideid kuidas seda infot kellale tagasi saada? _________________ Pooldan igareedeseid kondoomivastaseid ühiskogunemisi vabaduse väljakul.
äpis on settingud olemas, kus saad valida, mida näitab/ei näita. By default olid need ju nagunii disabletud, seega mingi hetk pidid need ju sealt valima. _________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kaks varasemat korda ei leidnud selliseid sätteid nüüd aga kohe. Tänud.
The_Boss kirjutas:
äpis on settingud olemas, kus saad valida, mida näitab/ei näita. By default olid need ju nagunii disabletud, seega mingi hetk pidid need ju sealt valima.
_________________ Pooldan igareedeseid kondoomivastaseid ühiskogunemisi vabaduse väljakul.
Näitab ilusti jah, muidugi täpitähtedega ei saa hakkama. Vist oli seos sellega, et telefoni keel peab inglise peal olema, siis hakkab tööle. _________________ Et oleks raskem!
Keele peab korraks või jäädavalt panema english? _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
ok _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9758640#9758640 huweiBand3 on nutikellana parem oma informatiivsema ekraani poolest.
Lisaks kaks Miband2 kella bluetooth sidumatuse veaga prügikasti läinud _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Ühesõnaga, mingit infot suurt ekraanile ei kuvata. Kõik kirjed on risti ekraaniga, enamate nutitelefoni teavituste jaoks aga oleks vaja piki ekraani kirjete kuvamist.
Huaweil on kõik see jõusaali ning muu sarnane monitooringuinfo ekraaniga risti mitmes reas, paistab hästi loetavana.
Samas, SMS; email; jmt teavitused kuvavad infot pikiekraani ja on nupuvajutusega scrollitavad ja loetavad. Ei pea sellepärast telefoni välja sikutama taskust.
Lapse e-kooli info saan ka kellalt kohe kätte.
Telefonile vastamine või keeldumine kellaga on mitu aastat maha jäänud areng võrreldes konkurentidega.
NFC on ka huaweil, ei ole sellele veel mingit lahendust leidnud.
Igatahes, tuleb ülevaated ära oodata, kuna esialgne info on ikka vägagi kidakeelne.
Natuke suurem ekraan, aga mida siiski teha võimaldab?
tsitaat:
What makes the difference and catches the eye right away is the 0.78 inch OLED screen with 128x80 pixel resolution. This is a capacitive display that allows you to manage notifications and messages and, above all, allows you to navigate the menu using gestures
Huvitav, kas see hiina turule alguses tähendab seda, et see seade on vaid hiina keelne? _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Enne võtan xiaomi amazfit bip kui band 3
Band3 hind preorder 43eurot gearbestis.
Ma endale ei taha, ema soovis. Talle amazfit ei meeldi.
45 päeva varem tellida suht mõttetu gearbestist
Mul näitab hinnaks $49.99 ehk alla 40 euri _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Huaweiband3 tellisin mõlemad gearbestist, kui mingi soodushind e-mailile potsatas.
Ah ei, aliexpressist sain 28€ ja gearist 30.99€ _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Mi band 3 hind on langenud juba alla 40 usd, paraku on seal väike aga...
Need on hiina versioonid ja inglise keel pidi püsivara uuendusega vb tulema. Osad ütlevad, et tuleb. Osad ütlevad, et hiina versioon seda ei saagi.
Ma isiklikult veel ei telliks seda _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kas miband eelmised versioonid olete kõik katki juba teinud? _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
+3 _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kas miband eelmised versioonid olete kõik katki juba teinud?
Jah
Esimene versioon töötab kusagil sahtlis, muud aga katki _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Mi band 3-le olla püsivara uuendus tulnud, inglise keel olemas.
Tellisin paar tk familiale _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.