Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Xiaomi Mi Band märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 23, 24, 25  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2017 12:42:11 vasta tsitaadiga

Ei.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2017 13:01:46 vasta tsitaadiga

kilesid on mul kaks, kunagi ostsin ühe lausa eraldi, üsna mõttetu asjake, kui ikka kella vaid triiksärgi alla ei hoia, vaid käid ka saunas ja ujumas, siis see kile on sealt suht kiirelt läinud.
Liiati, osad ei näe siin mõtet paarisajaeurost telefoni kilega katta, kas 20€ kella on? Kas mõne kriimu pärast jääkväärtus väheneb?
See kell on nö hügieenitoode nagunii ja kasutatult ei ostaks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2017 13:24:44 vasta tsitaadiga

Kusjuures triiksärgid on need kõige hirmsamad kriimustajad! Soovitan lisaks kaitseklaasile panna peale ka kile, soovitavalt kaks.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2017 17:13:27 vasta tsitaadiga

Kaitseümbris ka, kaanega
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2017 15:56:59 vasta tsitaadiga

Kas äratus toimub ka siis kui BT on telefonil välja lülitatud?
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2017 16:16:14 vasta tsitaadiga

beastbeats, jah.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
n3wb0y
HV kasutaja
n3wb0y

liitunud: 25.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2017 18:18:54 vasta tsitaadiga

Mul kile mingi 6 kuud peal olnud, töö on väljas ja mitte mingi pastaka keerutamine icon_smile.gif Kile tugevalt kraabutud aga maha pole tulnud.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 20:03:10 vasta tsitaadiga

Keegi oskab aitada, kuidas Xiaomit ja kontot lahti ühendada?
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 20:10:49 vasta tsitaadiga

äpis võta seaded ja keri allapoole, seal on unpair
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2017 14:47:17 vasta tsitaadiga

Aga kui ei ole enam seda telefoni/kontot millega ta seotud on?

Ma kunagi tegin mingi lambikonto ja datat kasutas Apple health üldse. Xiaomi äppi ei kasutanud

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestimaa
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 20:39:43 vasta tsitaadiga

Kas keegi veel on täheldanud display suremist? Esialgu läks aina tuhmimaks ja nüüd ei näe enam üldse midagi. On mingi võimalus veel korda saada(kuumutamine/külmutamine) või paras minema visata?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rain303
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2018




sõnum 13.01.2018 11:47:27 vasta tsitaadiga

Tere tarkadele

Kas oskab keegi anda nõu mis alarmiga toimub aegajalt alarm lihtsalt ei tööta.Mi band 2 ja telefon bluetoothiga pidevalt ühendatud ei ole. Do not disturb option aktiveeritud ei ole. Pärast alarmi muutmist syncin alati korralikult telefoni ja band 2 ära ja ometi on alarmi töötamine juhuslik. Soovitusi ja selgitusi ehk kellelgi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2018 12:48:31 vasta tsitaadiga

rain303 kirjutas:
Tere tarkadele

Kas oskab keegi anda nõu mis alarmiga toimub aegajalt alarm lihtsalt ei tööta.Mi band 2 ja telefon bluetoothiga pidevalt ühendatud ei ole. Do not disturb option aktiveeritud ei ole. Pärast alarmi muutmist syncin alati korralikult telefoni ja band 2 ära ja ometi on alarmi töötamine juhuslik. Soovitusi ja selgitusi ehk kellelgi?
Alarmi seadistused korras? Kõik nädalapäevad?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rain303
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2018




sõnum 13.01.2018 13:49:44 vasta tsitaadiga

Absoluutselt korras, kõik on seadistatud ja ok jääb vägisi mulje nagu unustaks mi band 2 ise äratuse ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2018 14:01:21 vasta tsitaadiga

rain303 kirjutas:
Absoluutselt korras, kõik on seadistatud ja ok jääb vägisi mulje nagu unustaks mi band 2 ise äratuse ära.
Äratust oled proovinud kustutada ning uuesti seadistada?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2018 14:28:36 vasta tsitaadiga

Mul korra unustas ka kahest äratusest ühe ära band 1. Panin äpist uuesti peale ja viga pole poole aasta jooksul õnneks kordunud.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rain303
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2018




sõnum 13.01.2018 14:51:33 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
rain303 kirjutas:
Absoluutselt korras, kõik on seadistatud ja ok jääb vägisi mulje nagu unustaks mi band 2 ise äratuse ära.
Äratust oled proovinud kustutada ning uuesti seadistada?


Proovinud ka seda. Kui näiteks täna uus äratus panna siis homme äratab aga ülehomme juba vaikus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2018 16:11:27 vasta tsitaadiga

On oodata ka kolmandat mudelit
https://www.gizmochina.com/2018/02/22/xiaomi-mi-band-3-way-gets-bluetooth-certification/
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.02.2018 16:27:39 vasta tsitaadiga

No neljandat on ka kindlasti oodata. See kaks on tegelikult paras õnnetus, kuna maailm täis hala asjaolu üle, et MiBand2 pole ühel suvalisel hetkel enam leitav telefoniäpi poolt.
kaks sellist ostnud ja mõlemad ühel hetkel ei olnud enam levis. BT töötab, kuna telefoni BT ise leiab selle paela, kuid pole enam võimalik lahti seda äpist siduda ega mitteleitavuse tõttu ka uuesti siduda.
Ning tegu pole telefonivahetusega, sama telefon, midgi ei muudeta, lambist seade kadunud ja kööga.

HUAWEI Band 3 Smartband (€27.90 ostmise hetkel) on aga sammuke edasi juba oma parema ekraanil info kuvamisega, Miband2 jääb täna juba pigem poodi.
Üldse on neid kellasid turul liiga palju, et raskendatud juba valimine, milline sobivaim oleks.

Miband2 ja HuaweiBand3 erinevustest siin.

Link

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2018 17:12:06 vasta tsitaadiga

Mi Band 2
Peale firmware uuendust pole enam kellalt võimalik läbitud vahemaad lugeda. Varem oli kilomeetrites. Sammude arv olemas. Lisaks kadunud kellaja alt nädalapäev ja kuupäev (polest leiva ostmisel äärmiselt vajalik icon_smile.gif . Ideid kuidas seda infot kellale tagasi saada?

_________________
Pooldan igareedeseid kondoomivastaseid ühiskogunemisi vabaduse väljakul.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2018 02:36:23 vasta tsitaadiga

äpis on settingud olemas, kus saad valida, mida näitab/ei näita. By default olid need ju nagunii disabletud, seega mingi hetk pidid need ju sealt valima.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2018 11:06:24 vasta tsitaadiga

Kaks varasemat korda ei leidnud selliseid sätteid nüüd aga kohe. Tänud.
The_Boss kirjutas:
äpis on settingud olemas, kus saad valida, mida näitab/ei näita. By default olid need ju nagunii disabletud, seega mingi hetk pidid need ju sealt valima.

_________________
Pooldan igareedeseid kondoomivastaseid ühiskogunemisi vabaduse väljakul.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 11.03.2018 00:39:36 vasta tsitaadiga

Geenius.ee ülevaates https://geenius.ee/rubriik/klicki-100-soovitust/koige-odavam-pulsikell-ja-koige-kallim-nutikell-mis-neil-vahet/ väidetakse, et tarkvarauuendusega
näitab helistaja nime ,hmm no mul küll pole seda enne ega pärast uuendusi miskit näidanud.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2018 00:51:02 vasta tsitaadiga

Näitab ilusti jah, muidugi täpitähtedega ei saa hakkama. Vist oli seos sellega, et telefoni keel peab inglise peal olema, siis hakkab tööle.
_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceVice
HV kasutaja
iceVice

liitunud: 13.07.2008




sõnum 29.03.2018 09:57:26 vasta tsitaadiga

just telefoni keel peab inglise keeles olema.
Paistab, et Band 3 pole enam mägede taga
https://www.youtube.com/watch?time_continue=7&v=RR6hxGrbaw8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2018 10:21:03 vasta tsitaadiga

iceVice kirjutas:
just telefoni keel peab inglise keeles olema.
Paistab, et Band 3 pole enam mägede taga
https://www.youtube.com/watch?time_continue=7&v=RR6hxGrbaw8

Keele peab korraks või jäädavalt panema english?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceVice
HV kasutaja
iceVice

liitunud: 13.07.2008




sõnum 29.03.2018 10:58:43 vasta tsitaadiga

minu teada jäädavalt. vähemalt ühe korra proovisin siis ei töötanud pärast edasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2018 10:59:12 vasta tsitaadiga

ok thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2018 12:04:13 vasta tsitaadiga

kust kõige odavamalt MiBandi hetkel saab? icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2018 12:10:23 vasta tsitaadiga

Gearbestist mingi 22€, kui oodata ei soovi siis 4€ kallimalt https://www.arvutitark.ee/est/tootekataloog/Nutiseadmed-Nutikellad-aktiivsusmonitorid456/258639
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.03.2018 14:08:07 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kust kõige odavamalt MiBandi hetkel saab? icon_razz.gif

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9758640#9758640 huweiBand3 on nutikellana parem oma informatiivsema ekraani poolest.
Lisaks kaks Miband2 kella bluetooth sidumatuse veaga prügikasti läinud thumbs_down.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.04.2018 11:25:11 vasta tsitaadiga

Võimalik MiBand3
https://m.gsmarena.com/xiaomi_ceo_spotted_wearing_new_smartband_likely_the_mi_band_3-amp-30539.php

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2018 17:21:42 vasta tsitaadiga

23.mai peaks esitlus olema Mi Band 3-l
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2018 12:48:36 vasta tsitaadiga

üllatus! Mi Band 2`l on aku vastupidamine kõvasti paremaks läinud, üle aasta vana ja algse 30-33 päeva asemel nüüd 42 päeva laadimiste vahe.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2018 13:15:50 vasta tsitaadiga

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_band_3_to_be_officially_unveiled_this_week-news-31310.php
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 31.05.2018 13:41:01 vasta tsitaadiga

Ametlik: https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_band_3_arrives_for_26-news-31393.php

Suuri muutusi nagu polegi: suurem aku ja kõnedele vastamise võiamlus.

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 31.05.2018 14:21:51 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga, mingit infot suurt ekraanile ei kuvata. Kõik kirjed on risti ekraaniga, enamate nutitelefoni teavituste jaoks aga oleks vaja piki ekraani kirjete kuvamist.
Huaweil on kõik see jõusaali ning muu sarnane monitooringuinfo ekraaniga risti mitmes reas, paistab hästi loetavana.
Samas, SMS; email; jmt teavitused kuvavad infot pikiekraani ja on nupuvajutusega scrollitavad ja loetavad. Ei pea sellepärast telefoni välja sikutama taskust.
Lapse e-kooli info saan ka kellalt kohe kätte.
Telefonile vastamine või keeldumine kellaga on mitu aastat maha jäänud areng võrreldes konkurentidega.

NFC on ka huaweil, ei ole sellele veel mingit lahendust leidnud.

Igatahes, tuleb ülevaated ära oodata, kuna esialgne info on ikka vägagi kidakeelne.
Natuke suurem ekraan, aga mida siiski teha võimaldab? eusa_think.gif
tsitaat:
What makes the difference and catches the eye right away is the 0.78 inch OLED screen with 128x80 pixel resolution. This is a capacitive display that allows you to manage notifications and messages and, above all, allows you to navigate the menu using gestures

https://www.androidpit.com/xiaomi-mi-band-3-price-release-date-specs-features

siin parem info ekraani kohta vast.
https://www.gizmochina.com/2018/05/30/xiaomi-mi-band-3-full-specs-pictures-leak-in-official-posters/

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2018 14:39:41 vasta tsitaadiga

Peab paar tk ära tellima

Huvitav, kas see hiina turule alguses tähendab seda, et see seade on vaid hiina keelne?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceVice
HV kasutaja
iceVice

liitunud: 13.07.2008




sõnum 01.06.2018 10:30:22 vasta tsitaadiga

Enne võtan xiaomi amazfit bip kui band 3
Band3 hind preorder 43eurot gearbestis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2018 11:00:55 vasta tsitaadiga

iceVice kirjutas:
Enne võtan xiaomi amazfit bip kui band 3
Band3 hind preorder 43eurot gearbestis.

Ma endale ei taha, ema soovis. Talle amazfit ei meeldi.
45 päeva varem tellida suht mõttetu gearbestist icon_lol.gif
Mul näitab hinnaks $49.99 ehk alla 40 euri

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leet66
HV kasutaja
leet66

liitunud: 10.06.2004




sõnum 01.06.2018 12:35:57 vasta tsitaadiga

huweiBand3 tundub ikkagi asjalikum. Kust seda euroopas osta mõistlik oleks?
_________________
Kes minevikku ei mäleta, see ostku mälu juurde!
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.06.2018 13:05:51 vasta tsitaadiga

Huaweiband3 tellisin mõlemad gearbestist, kui mingi soodushind e-mailile potsatas.

Ah ei, aliexpressist sain 28€ ja gearist 30.99€

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leet66
HV kasutaja
leet66

liitunud: 10.06.2004




sõnum 01.06.2018 13:43:14 vasta tsitaadiga

Läheb mõlemat vaja? icon_smile.gif Ilmselt alist siis tellida. gearis hetkel kallis
_________________
Kes minevikku ei mäleta, see ostku mälu juurde!
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2018 11:46:39 vasta tsitaadiga

Mi band 3 hind on langenud juba alla 40 usd, paraku on seal väike aga...
Need on hiina versioonid ja inglise keel pidi püsivara uuendusega vb tulema. Osad ütlevad, et tuleb. Osad ütlevad, et hiina versioon seda ei saagi.

Ma isiklikult veel ei telliks seda

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2018 12:20:02 vasta tsitaadiga

Kas miband eelmised versioonid olete kõik katki juba teinud?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2018 12:23:37 vasta tsitaadiga

toimib kenasti
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2018 12:38:26 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
toimib kenasti

+3

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.06.2018 12:41:14 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Kas miband eelmised versioonid olete kõik katki juba teinud?

Jah
Esimene versioon töötab kusagil sahtlis, muud aga katki

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 20.06.2018 12:21:54 vasta tsitaadiga

Kaks ise kestab, aga rihm tuli asendada...
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2018 12:21:32 vasta tsitaadiga

Mi band 3-le olla püsivara uuendus tulnud, inglise keel olemas.
Tellisin paar tk familiale

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Xiaomi Mi Band mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 23, 24, 25  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.