|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
18.09.2017 10:57:11
|
|
|
Scuall, kuidas Flsun Cube kokkupanek edeneb?
_________________ RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scuall
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007
|
18.09.2017 16:16:21
|
|
|
Aparaat on koos pmt.
Kohe, läks puruks üks akrüülist z mootori hoidik aga supper attack abiks.
Rihma rullikute latid olid kõverad. Profiili jaoks olid kaasas mingid neljakandilised mutrid mitte normaalsed t-sloti omad.
Kruvidesse, unustas hiinlane panna metalli. Toitekaableid võib kasutada pigem põrandakütte jaoks (kuumenevad)
asi, mis muudab voolu teeb kõva häält, kui vent hakkab tööle. Enamik telgede tugikonstruktsioone, koos pingutitega ümber tehtud mul. Hetkel PLA´st.
Extruder, on kuul pähe, koostekvaliteedi poolest.
Jube suur on aparaat ise, raisk.... tõsiselt.
Kaasasolev PLA..... no, ei hakka ropendama, nunnud kettad vähemalt.
Softi peale laskmiseks, peab displei tagant võtma ära.
Aga need enamjaolt sünnivalud ja endaspidine, usun, läheb lilleliseks.
Autolevel, toimetab nagu peab, lausa lust ja lillepidu. Uus extruderi komplekt hiinast tulemas juba:
https://www.aliexpress.com/item/3D-Printer-J-head-Hotend-with-Fan-for-1-75-3-0mm-12-v-E3D-v6/32504536967.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.sqrm57
link
Lisaks buildtaki kloon minu plaadi jaoks: link
Aparaat ise on kõvasti vaiksem, kui I3 ja tundub ka palju stabiilsem olevat.
Vahetada ja näppimist on veel oi kui palju, kuid oma hinda arvan, et aparaat kindlasti väärt.
Kokkupanek võttis aega u 11h lisaks paar tunnikest autoleveli tööle saamiseks, kunas polnud seda varem uurinudki.
Mõned pildid kah siis:
|
|
| tagasi üles |
|
 |
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
29.09.2017 14:24:52
|
|
|
--
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
viimati muutis NightStriker 15.06.2024 02:56:03, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
02.10.2017 11:11:56
|
|
|
radist87, ma pole uurinud, aga klaasi lisamine alusele tekitab vist probleeme selle auto kalibreerimise jne asjadega?
Samuti pakkus huvi see voolu katkemisel printimise jätkamine.
_________________ RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos! |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
04.10.2017 21:11:49
|
|
|
On tekkinud kunagi mingit kola mida vist saaks printeri ehituseks kasutada.
Arduino MEGA ja Ramps v1.4 koos driveritega.
Oskab keegi soovitada mingit KIT'i kus oleks näiteks raam, hotplate, mootorid, võllid olemas, et saaksin ära kasutada oma praeguseid tükke või oleks mõistlik hoopis võtta näiteks creatly cr 10
300 x 300 x 400mm oleks vast esialgu paras. Ulme täpsust ega ilu pole vaja, küll aga võimalikult siledat pinda pärast. ABS ja atsetoon?

|
|
| tagasi üles |
|
 |
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
05.10.2017 22:33:56
|
|
|
| miq12, vaatasin vähe alis ringi, tundub jah et vist pole. Mõni asjalikum raam juba üle poole CR 10 hinnast, ja sinna siinid, laagrid, mootorid jne juurde, siis hind juba sama või rohkem + peavalu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
05.10.2017 23:31:13
|
|
|
KillFrenzy, nii kahjuks on jep. Kui Alist hiina laost printeri tellid, siis arvesta kindlasti tollimaksu ja käibekaga, mis Eestis juurde tuleb maksta.
_________________ RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos! |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
05.10.2017 23:43:23
|
|
|
miq12, tolli asjad mul juba krooniajast selged
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Scuall
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007
|
06.10.2017 00:41:20
|
|
|
| Otsige neid, kes saadavad euroopast.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmac
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
06.10.2017 17:38:27
|
|
|
| Cr10 europas pole. Või on kallim isegi kui hiinast x 1.25
|
|
| tagasi üles |
|
 |
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel^^
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2009
|
10.10.2017 09:36:38
|
|
|
| kas keegi on metall konstruktsioone üritanud 3d printida? Mul täismõõdus katlamaja koos seadmetega projekteeritud, oleks soov vähendada 30 korda seda ja välja printida ükshaaval, kuid kuna metalli paksus on 1,2mm-10mm siis seda 30 korda vähendades läheb see üsna tühiseks, kuidas seda peaks printima või on mõttekas joonisel kõik ära fillida ja siis printida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
10.10.2017 10:14:14
|
|
|
Ilmselt on lihtsam nad ära fillida, pärast saad sliceris seina paksuse ja infilliga mängida.
Mul oli kogemus kus s3d lihtsalt ignoreeris väga õhukesi seinu ning ainus lahendus oli vidinad hoopis slic3riga printida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ixidor
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2011
|
20.11.2017 20:50:10
|
|
|
Terekest jälle, infoks niipalju , et mul üks ideaalses korras Original Prusa i3 MK1 pakkuda. Prindipea on originaal E3D V6 (mitte lite versioon). Sellega peaks saama üle 300c minna ja veidi kangemaid materjale printida. Müün oma isa printerit kuna tal ei leia enam kasutust ning soovib pisikese hobi cnc muretseda endale. Kaasa tuleb terve komplekt kvaliteetseid mustast ABSist prinditud osasid. Antud mudelit saab uuendada MK2-ks või isegi MK3-ks kui ma ei eksi. Ostetud sai umbes 2a tagasi shop.prusa3d.com. Lisaks tuleb kaasa veel pleksiklaasist ehitatud kast mis käib printerile ümber, et saaks muretult ABSi printida ilma, et õhuliikumised segaks. Lisainfo korral kiri PS. Panen siia ka HV foorumi teema https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=720904&highlight=
Lisaks pakkuda veel seisma jäänud ramps 1.3 koos arduino ja driveritega ja E3D V6 Lite prusa i3 raamiga ning üks Nema mootor mis küljes. Hind on väga hea seega kui huvi siis kirjuta
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
21.11.2017 12:04:54
|
|
|
Tahan printida sellist hammasratast, ~5mm diameeter, spidomeetri sees käib. Millest printida, nailon?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
21.11.2017 12:55:48
|
|
|
KillFrenzy, Nailon või PC jep
_________________ RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos! |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
21.11.2017 13:08:38
|
|
|
| Peab kuskilt otsima mingi väiksema koguse, pole ilmselt mõtet mingit poole kilost rulli osta paari hammaka jaoks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmac
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2007
|
22.11.2017 00:29:52
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Peab kuskilt otsima mingi väiksema koguse, pole ilmselt mõtet mingit poole kilost rulli osta paari hammaka jaoks. |
Küsi näidismaterjali. Äkki veab sellega välja.
_________________ www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid. |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
22.11.2017 00:36:23
|
|
|
Ah kiiret pole, mingi aeg vaatab kuskilt netist paarsada gr tellima.
GLS tõi täna mõned rullid esun filamenti ja dpd helistas, et mu CR-10S on eestis
|
|
| tagasi üles |
|
 |
maxfox04
HV veteran
liitunud: 08.02.2010
|
22.11.2017 00:39:46
|
|
|
Võib küsida nendelt:
https://www.3dpartner.eu/
Omal ajal, kui pidin leidma sobiliku painduva filamendi, siis sain nendelt näidist. Väga hea kliendiga suhtlemine oli nendelt, 5+ rahul!
_________________ Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print. |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
22.11.2017 12:12:33
|
|
|
KillFrenzy, palju CR-10S maksma läks koos postiga ning kust tellisid?
_________________ RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos! |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
22.11.2017 12:25:06
|
|
|
Esimene tellimus läks hukka, facebookis ringiliikunud promo koodid millega sai wish.com tellitud, lubati 13nov kohale, aga pole isegi välja saatnud selleks ajaks, kontole pandi ka piirang peale ja support enam ei vasta, nüüd paypal tegeleb claimiga. Hind oli seal äkki 319€ hiinast. Mõned said ikka kätte ka oma printerid sealt.
11.11 puhul sai tellitud tootja lehelt otse nende veebipoest ja saadeti välja saksa laost, ehk maksud tasutud, 428€. See hetk odavamat varianti S mudelile kuskilt ei leidnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
24.11.2017 11:40:53
|
|
|
KillFrenzy, Selge. Ma ise ka huvitun testimisest, aga ei tea kas tellida CR-10 või CR-10S.
Oled juba enda masina kätte saanud ja üles seadnud? Kuidas on?
_________________ RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos! |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
24.11.2017 11:52:25
|
|
|
miq12, ei ole veel üles seadnud. Cr-10 liigub juba väga odava hinnaga. Muidugi praegu tellida hiinast siis jõuab jaanideks ilmselt 😁
Dual z screw saab ka tava cr-10 külge odavalt ehitada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
24.11.2017 12:07:28
|
|
|
KillFrenzy, jep. 334€ koos postituse ja EU laost saatmisega. Tuleb vist testida.
_________________ RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos! |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
24.11.2017 12:18:23
|
|
|
KillFrenzy, just, sealt tesitsingi. Postitamine maksab ülejäänud sealt.
_________________ RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos! |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
24.11.2017 12:48:04
|
|
|
KillFrenzy, jup, avastasin ka peale sealt lightintebox'ist tellimuse esitamist. Proovin seal lightinthebox'is seda canceldada ja otse creality'lt tellida.
_________________ RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos! |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
24.11.2017 13:19:59
|
|
|
| Kui juba tellitud siis vast pole vahet.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
24.11.2017 16:16:08
|
|
|
KillFrenzy, seda muidugi, aga toetaks ikka otse, kui võimalik.
Läbi ametliku lehe neil cr-10 saksa laos pole, ainult cr-10s. Sain neilt kirja.
_________________ RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos! |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
25.11.2017 04:12:20
|
|
|
--
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
viimati muutis NightStriker 15.06.2024 02:54:19, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
25.11.2017 20:34:07
|
|
|
radist87, ma ei kujuta ette, vbl polegi võimalik printida
Sai printer kokku pandud ja paar proovi tehtud. Benchy võiks nagu enamvähem olla, ühe külje peal miski pärast täpid.
  
Proovisin ühte mootorikäppa ka printida, mis on plaanis mingi hetk täismõõdus alumiiniumist valada, aga kuna põhi pole sile, tegi terve asja supportide peale, ette tahtis cura ka mingi supporti panna, mis väga ei tulnud välja, ja lõpuks murdis vastu sodi alt lahti detaili.
 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
26.11.2017 17:28:25
|
|
|
KillFrenzy, overextrusion?
_________________ RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos! |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
26.11.2017 18:00:27
|
|
|
| Täitsa võimalik. Ma olen täielik noob sellel alal, esimene kokkupuude 3d printeriga. Cura's valitud cr10 profiil ja kõik ülejäänud default.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
27.11.2017 21:30:16
|
|
|
Mõtlesin siin endale ühe delta soetada, miskise odava otsa. Jäid silma flsun ja anycubicu kossler. Oskab keegi neist miskit arvata?
_________________ pWn |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anhtuan445
HV vaatleja
liitunud: 08.07.2011
|
29.11.2017 09:33:55
|
|
|
Tere.
Kas keegi oskab öelda, kust võiks Eestis saada E3D Stainless Steel 0.4mm otsa (nozzle) Prusa MK2S 3D printerile ?
Soov on printida materjale mis tavalist otsa liiga kiiresti kulutavad ja tahaks teada kas kodumaalt seda ka saab osta või peab tellima ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
29.11.2017 10:35:14
|
|
|
anhtuan445, minuteada Eestis sellist asja ei müüda.
_________________ RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos! |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
29.11.2017 11:06:25
|
|
|
--
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
viimati muutis NightStriker 15.06.2024 02:53:41, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
anhtuan445
HV vaatleja
liitunud: 08.07.2011
|
29.11.2017 11:45:57
|
|
|
Tänan vastuste eest.
Jah, arvasin ise ka, et nii olukord on.
Ise leidsin ka selle lehe ja eks ma siis panen sealt tellimuse teele.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
29.11.2017 11:58:40
|
|
|
| Mul on selline tunne, et kaasas olnud klaasplaat on kõver. Keskelt kõrgem. Vaatasin et kasutatakse peegleid klaasi asemel. Kust eestis saaks 300x300 mõõdus peegli?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
29.11.2017 12:57:30
|
|
|
KillFrenzy, see kahjuks CR-10 kaasasoleva klaasi tüüpmure, et on kumer.
Oleks ka samast infost huvitatud, kus saada sellises mõõdus peeglit.
_________________ RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos! |
|
| tagasi üles |
|
 |
MultiUser
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2007
|
29.11.2017 14:29:21
|
|
|
| miq12 kirjutas: |
KillFrenzy, see kahjuks CR-10 kaasasoleva klaasi tüüpmure, et on kumer.
Oleks ka samast infost huvitatud, kus saada sellises mõõdus peeglit. |
Klaasissepad pole veel päris välja surnud...
Oma deltale lasin lõigata ilusa ümara plate oma mõõdu järgi. Seda küll tavalisest klaasist. Aga materjalide valikus oli ka peegleid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
29.11.2017 16:59:42
|
|
|
MultiUser, tänud. Saatsin neile päringu hinna suhtes.
_________________ RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos! |
|
| tagasi üles |
|
 |
ixidor
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2011
|
29.11.2017 18:09:24
|
|
|
| Soovitan uurida K-rautast või mujalt sauna ahju klaasi mis on juba 200*200 mõõdus. Vbl on ka 300*300 olemas. Sauna klaas on kuumakindel ka. Ise kasutasin samamoodi seda klaasi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
29.11.2017 18:14:13
|
|
|
| Kuumakindluses pole probleem. Internetis targad räägivad, et peegel selle pärast hea kuna see on sirge, muidu hakkab moonutama pilti, et tavalisel klaasil pole see nii kriitiline.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|