Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Motorsport 7 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 09.11.2017 23:09:56 vasta tsitaadiga

Mängureid on kahte sorti, ühedele meeldib tuunida ja kiireid ringiaegu sõita, teistele meeldib mees-mehe vastu võidelda. Sellele esimesele osale on Turn 10 selgelt trääsa näidanud.
Mulle isiklikult ei meeldi kui keegi jalus tolgendab kui ma kiiret ringi tahan sõita.

_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.11.2017 23:45:45 vasta tsitaadiga

matrix kirjutas:
Mängureid on kahte sorti, ühedele meeldib tuunida ja kiireid ringiaegu sõita, teistele meeldib mees-mehe vastu võidelda. Sellele esimesele osale on Turn 10 selgelt trääsa näidanud.
Mulle isiklikult ei meeldi kui keegi jalus tolgendab kui ma kiiret ringi tahan sõita.
sõida siis rivalsit, seal valid mehe, kelle vastu sõita ja liigud kaunis üksinduses koos ghostiga

või seda osa pole forza 7's

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 10.11.2017 00:31:11 vasta tsitaadiga

Isegi rivals on ära kohitsetud, rääkimata korralikust tabelisüsteemist nagu see oli FM4-s.
Pealegi homologeeritud autoid pole võimalik oma sõidustiilile vastavalt upgradeda ega tuunida. Näiteks see FM7 kaaneauto on minu jaoks absoluutselt alajuhitav, rooliga ei saa üldse sõita, puldiga veel kuidagi.

_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.11.2017 21:38:18 vasta tsitaadiga

esimene forzathon siis väljas
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duracello
HV vaatleja
duracello

liitunud: 03.05.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2017 01:02:03 vasta tsitaadiga

Forzathon bugine. 3 autocross eventi tehtud aga näitab ikka, et ainult 1, tuleb loota et tehakse parandused ruttu. Viimase uuendusega asendati A class hopper S class hopperiga, ajuvaba miks ei või mõlemad olla ja nüüd päris mitu õhtut tühja läinud masinate tuunimise peale.
Avastasin sellise toreda kalkulaatori http://www.dltuning.co.uk/fm7-tuneityourself enne seda võiks tutvustava video läbi vaadata https://www.youtube.com/watch?v=wneDzgVWV2Q, igati kasulik asi thumbs_up.gif


viimati muutis duracello 13.11.2017 02:57:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2017 01:42:27 vasta tsitaadiga

duracello, kindel, et sul need teised ringid dirty'd polnud? Puhtad ringid lähevad arvesse.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 13.11.2017 01:50:42 vasta tsitaadiga

Ma ei saa seda üldse enam mängida icon_cry.gif nii kui lähen sinna career sõitudes valin mingi võistlue ja hakkan autot valima läheb plaks mäng kinni ja viskab desktopile thumbs_down.gif Tegi selle viimase windows fall creators update ka ära ja viimased nvidia driverid ka installisin ...enne kui mängisin kui oktoobris mäng välja tuli siis olid mul mingid nvidia septembri kuu driverid ja selliseid crashe polnud üldse , kas oleks siis abi kui paneksin need vanad driverid tagasi ? Huvitav kas need vaheoealsed patchid mis välja tulid ja see Windows suur update kas see ka muudab midagi ? või oskab keegi öelda kas ma saan kuskilt vaadata mis ja miks seda põhustab et mäng ennast äkki plaksti desktopile viskab ... teiste mängudega ei ole selliseid probleeme et mängida ei saaks icon_sad.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duracello
HV vaatleja
duracello

liitunud: 03.05.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2017 03:07:32 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Ma ei saa seda üldse enam mängida icon_cry.gif nii kui lähen sinna career sõitudes valin mingi võistlue ja hakkan autot valima läheb plaks mäng kinni ja viskab desktopile thumbs_down.gif Tegi selle viimase windows fall creators update ka ära ja viimased nvidia driverid ka installisin ...enne kui mängisin kui oktoobris mäng välja tuli siis olid mul mingid nvidia septembri kuu driverid ja selliseid crashe polnud üldse , kas oleks siis abi kui paneksin need vanad driverid tagasi ? Huvitav kas need vaheoealsed patchid mis välja tulid ja see Windows suur update kas see ka muudab midagi ? või oskab keegi öelda kas ma saan kuskilt vaadata mis ja miks seda põhustab et mäng ennast äkki plaksti desktopile viskab ... teiste mängudega ei ole selliseid probleeme et mängida ei saaks icon_sad.gif
Mul oli AMD kaardiga sama kala driveritega, tegin nö. clean installi, kustutasin kõik AMD'ga seotud programmid ja kaustad ära, käisin Windowsi registry ka veel üle ja kustutasin seal AMD/ATI kaustu ning peale seda lasin driveri uuesti peale ja pole ptui-ptui-ptui enam ühtegi crashi olnud. Võib ehk nvidia kaardiga sama proovida, kui kasu pole siis kasvõi see sama septembri driver peale panna ja katsetada. Crashide kohta Event Viewer'isse vist midagi ei ilmu, pole vaadanud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 14.11.2017 15:46:39 vasta tsitaadiga

duracello, Tänud thumbs_up.gif Lasin uued driverid uuesti peale ja teen proovi kui ei sobi proovin nende septembri kuu omadega. sest nendega polnud mingeid jamasi.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duracello
HV vaatleja
duracello

liitunud: 03.05.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2017 19:52:39 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
duracello, kindel, et sul need teised ringid dirty'd polnud? Puhtad ringid lähevad arvesse.

Sõitsin täna nii et 2 koonust ajasin ümber, panin restart race mitte continue ja läks arvesse forzathonis see katse, ehk siis läheb arvesse kui restart race continue asemel valida peale sõitu. Imelik, aga minu puhul töötab. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2017 20:10:51 vasta tsitaadiga

Ma pidin kokku 4 sõitu tegema, sest 1 ei läinud arvesse (ei olnud puhas). Siin mängus polegi mingit loogikat. Asjad töötavad või ei tööta vastavalt tähtede seisule.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.11.2017 20:32:28 vasta tsitaadiga

koonuseid võis ümber ajada
ma tegin kõik sõidud esimese katsega ära ja ühtegi täielikult koonuseid mahaajamata sõite ei tulnudki

rajalt väljas ei käinud ja rewinde ei kasutanud

nood toovad tavaliselt tagi ajale külge

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 21.11.2017 10:48:31 vasta tsitaadiga

Eile õnnestus esimesena maailmas ühte tabelisse oma nimi saada. Rahvas ikka tõsiselt armastab ja mängib seda mängu icon_lol.gif
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 23.11.2017 15:00:09 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
esimene forzathon siis väljas



Üks rumal küsimus, kus ma neid vastavaid sõite tegema pean et neid forzathon missioone täita et neid autasusi saada ? ega mitte ometi ei pea mingit vip passi ostma ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2017 17:08:56 vasta tsitaadiga

Üldjuhul pole vahet, kus sa neid teed, kui just spetsiaalselt pole kirjas või mõni bug sees pole, et ülesanne ei registreeru (tihtilugu on see probleem). Free play on kõige mõistlikum koht nende tegemiseks.
Eile tulnud ülesannete jaoks (kõiki pole veel jõudnud teha/katsetada) pidin mängule peale iga ülesande tegemist restardi tegema, et asjad kirja läheks.

Hetkel on mingi kala veel liikvel, mis iga kord mängu käivitades profiili progressi ära nullib. Mul pole õnneks veel nii juhtunud, aga üldiselt tasub oma save failidest (C:\Users\YOURUSERNAME\AppData\Local\Packages\Microsoft.ApolloBaseGame_8wekyb3d8bbwe\SystemAppData) aeg-ajalt varukoopiaid teha.

Mäng on paregu allahinnatud amazonis, MS ja Xbox poes.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 23.11.2017 19:22:23 vasta tsitaadiga

Tänud HPN, Seal free play-s ma neid sõite tegingi et seal oli sellised asjad mida tegema peab nagu nt: et mingi homestead ringil saavuta 180mp/h suurune kiirus ,see on miilides siis vist? mida ma ka saavutasin, siis mingi sõida 6 ringi daytona ringrajal ja sõida spa-francochampsi ringrajal mida ma ka tegin aga neid ta ei näidanud seal forzathoni lahtris et mul on need tehtud või kõik peab ära tegema, et ta näitaks et need on täidetud ? Save profiiliga pole õnneks jama olnud,aga seal free plays võin mängida kaua tahan,aga nii kui lähen neid career sõite tegema siis mingi aeg peale 2-3 sõitu viskab ikka lambist desktopile ... lasin veel viimati uuesti driverid peal nüüd nagu vähem viskab aga ikkagi viskab vahest ... alguses nagu kui mäng välja tuli siis olid miul mingi septembri driverid nendega nagu niipalju ei visanud sai normaalselt mängida ... praegu 388.13 peal,mingi uuemad on ka väljas ei tea kui head need on ... iseasi peaks nende septembri kuu driveritega proovima äkki tõesti jama selles... alati ei ole kõige uuemad driverid head,nad võivad rääkida küll et oh uuele mängule spetsiaalselt optimiseeritud ,aga alati ei ole nii ... mäng jookseb muidu normaalselt.

mitte midagi ei registreeri see mäng ära.sõida ja restardi palju tahad icon_evil.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2017 19:51:59 vasta tsitaadiga

Hmmm... tee üks sõit ära, peale sõitu vajuta next race (mitte quit) ja seejärel alles quit, pane mäng kinni ja uuesti tööle. Nii tegin mina (Mersu omaga). Seda Porsche oma pole veel puutunud.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 24.11.2017 01:39:40 vasta tsitaadiga

HPN, suured tänud thumbs_up.gif proovin järgi .ma ka just õudsalt tahaks seda mersut sealt icon_biggrin.gif

https://forums.forzamotorsport.net/turn10_postst113034_-Forzathon-Nov--24---Dec--8--Porsche-356A--Merc-C63-FE.aspx

Ühesõnaga tegin nii nagu ütlesid HPN aga ta ei lugenud seda ikkagi ja nüüd tegin ühe sõidu mis seal nõudis et win a race P1 Division car,tegin selle ära vajutasin next race ja kui mäng oli juba valmis järgmiseks sõiduks siis läksin peamenüüsse ja siis vaatasin et 3-st üks on nüüd kirjas selle mersu võitmiseks icon_rolleyes.gif võib-olla peabki nii tegema kuna esimesena tegin selle homestead sõidu ja kiirus tuli ka 180mp/h siis ta seda ei lugenud ... ega seal pole ju oluline et mis auto ja kas ma rendin selle või ostan seda pole ju nõutud ja see ei ole ju oluline ? Ma loodan et ma pole ainuke kellel see jama on thumbs_down.gif netist otsides ja sattusin twitter.i ka mingi forza saidile seal ka kurdeti et ta ei registreeri neid .... no 2 nädalat on aega ehk parandavad ära icon_sad.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 24.11.2017 01:47:29 vasta tsitaadiga

Mul on igatahes kõik tehtud. Tegin kõik tuimalt läbi mis nõutud ja mingi viivisajaga kauntis need sõidud ära ja andis autod kätte.
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2017 01:54:18 vasta tsitaadiga

matrix kirjutas:
Mul on igatahes kõik tehtud. Tegin kõik tuimalt läbi mis nõutud ja mingi viivisajaga kauntis need sõidud ära ja andis autod kätte.

Sama siin. icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duracello
HV vaatleja
duracello

liitunud: 03.05.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2017 15:10:32 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
HPN, suured tänud thumbs_up.gif proovin järgi .ma ka just õudsalt tahaks seda mersut sealt icon_biggrin.gif

https://forums.forzamotorsport.net/turn10_postst113034_-Forzathon-Nov--24---Dec--8--Porsche-356A--Merc-C63-FE.aspx

Ühesõnaga tegin nii nagu ütlesid HPN aga ta ei lugenud seda ikkagi ja nüüd tegin ühe sõidu mis seal nõudis et win a race P1 Division car,tegin selle ära vajutasin next race ja kui mäng oli juba valmis järgmiseks sõiduks siis läksin peamenüüsse ja siis vaatasin et 3-st üks on nüüd kirjas selle mersu võitmiseks icon_rolleyes.gif võib-olla peabki nii tegema kuna esimesena tegin selle homestead sõidu ja kiirus tuli ka 180mp/h siis ta seda ei lugenud ... ega seal pole ju oluline et mis auto ja kas ma rendin selle või ostan seda pole ju nõutud ja see ei ole ju oluline ? Ma loodan et ma pole ainuke kellel see jama on thumbs_down.gif netist otsides ja sattusin twitter.i ka mingi forza saidile seal ka kurdeti et ta ei registreeri neid .... no 2 nädalat on aega ehk parandavad ära icon_sad.gif


Eelmise forzathoniga oli ka mul nii, et vahepeal arvestas sõite ja vahepeal mitte. Kui restart race peale sõitu valisin siis arvestas 100% kõik sõidud, next race ja quit valides oli 50-50 kas arvestas või mitte.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2017 20:53:01 vasta tsitaadiga

Forza 7 hetkel Microsoft poes odavamalt. Kas paypali'ga on võimaliks seal maksta? Vist targem sealt osta väga mujalt ei saa parema hinnaga vast?
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.11.2017 21:15:03 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:
Forza 7 hetkel Microsoft poes odavamalt. Kas paypali'ga on võimaliks seal maksta? Vist targem sealt osta väga mujalt ei saa parema hinnaga vast?
mingi huiamisega ehk saad, kui üldse. Samas kas see seda 10€ väärt on, on iseasi?
kui huvi on, osta ära - horizon 3 hindasid vaadelnuna, siis suuremat soodukat enam ei tulnud
mäng ise kannatab teatavate reservatsioonidega mängida

ilma AI'ta on täitsa nitshevoo

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 24.11.2017 21:16:02 vasta tsitaadiga

Kõvad kutid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.11.2017 21:17:58 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Kõvad kutid icon_biggrin.gif
meh?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 24.11.2017 21:21:58 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Gap kirjutas:
Kõvad kutid icon_biggrin.gif
meh?



noh et kõikidel mäng registreeris sõidud ära seal forzathonis aga mul mitte,ma olen see ainuke loll siis ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.11.2017 21:50:02 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
libe kirjutas:
Gap kirjutas:
Kõvad kutid icon_biggrin.gif
meh?



noh et kõikidel mäng registreeris sõidud ära seal forzathonis aga mul mitte,ma olen see ainuke loll siis ?
ma täheldasin, et sõite pidi järjest tegema ja ei olnud võimalik ühe sõiduga mitut eventi täita
teine asi et mulgi ta ei updatenud sõite kohe, kuid aitas järgmise sõidu tegemisest, kui juba eelnev registreeriti

ja racedeks ei registreeritud sõite mul, kus ma üksi sõitsin, 1 driver pidi lisaks olema

esimese paari sõidu puhul proovisin restarte, kuid hiljem lihtsalt alustasin uut sõitu ja voila

igatahes suht valutult sain kõik tehtud

_________________
☠


viimati muutis libe 24.11.2017 21:50:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuccu
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2017 21:50:22 vasta tsitaadiga

Täna hommikul sai uk ms stores paypaliga kulla kaart soetatud ja toimis.

Eeldan, siis mängudega peaks ka toimima. Ise ootan veel kuni esmaspäevani mängu ostmistega.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.11.2017 21:54:49 vasta tsitaadiga

kuccu kirjutas:
Täna hommikul sai uk ms stores paypaliga kulla kaart soetatud ja toimis.

Eeldan, siis mängudega peaks ka toimima. Ise ootan veel kuni esmaspäevani mängu ostmistega.
säästad null eurot ja nädalavahetusel ei saagi juba pelada

kummaline käitumine

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuccu
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2017 22:03:17 vasta tsitaadiga

Me ei tea kus kohast te neid koode ostate aga võhikuna kiigates konsoolid.ee-sse tuli säästu 7 euri 3 kuupealt. Esmaspävani ootan konsooli enda pärast. Nimelt see veel soetamata. Küll aga on mingid soodukad kellel kuld aktiivne, sellest tuli idee kuld ära osta.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.11.2017 22:05:48 vasta tsitaadiga

kuccu kirjutas:
Me ei tea kus kohast te neid koode ostate aga võhikuna kiigates konsoolid.ee-sse tuli säästu 7 euri 3 kuupealt. Esmaspävani ootan konsooli enda pärast. Nimelt see veel soetamata. Küll aga on mingid soodukad kellel kuld aktiivne, sellest tuli idee kuld ära osta.
see siin on arvutimängude teema, sinu konsoolimured on meile võõrad icon_idea.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuccu
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2017 22:10:19 vasta tsitaadiga

Mäng on play anywhere ja esialgne küss oli kas paypal töötab, sellele on vastatud. Küll siis sellest.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.11.2017 22:14:08 vasta tsitaadiga

kuccu kirjutas:
Mäng on play anywhere ja esialgne küss oli kas paypal töötab, sellele on vastatud. Küll siis sellest.
tänuväärt märkus icon_biggrin.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 25.11.2017 00:50:46 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Gap kirjutas:
libe kirjutas:
Gap kirjutas:
Kõvad kutid icon_biggrin.gif
meh?



noh et kõikidel mäng registreeris sõidud ära seal forzathonis aga mul mitte,ma olen see ainuke loll siis ?
ma täheldasin, et sõite pidi järjest tegema ja ei olnud võimalik ühe sõiduga mitut eventi täita
teine asi et mulgi ta ei updatenud sõite kohe, kuid aitas järgmise sõidu tegemisest, kui juba eelnev registreeriti

ja racedeks ei registreeritud sõite mul, kus ma üksi sõitsin, 1 driver pidi lisaks olema

esimese paari sõidu puhul proovisin restarte, kuid hiljem lihtsalt alustasin uut sõitu ja voila

igatahes suht valutult sain kõik tehtud



Ma olen siin teinud mitu sõitu selles,kus saab selle mersu ja seal näitab mul ainult 1/3 on kirja läinud ja see oli ka et win a race mingi hyper car v P1 Division car midagi sellist,momendil täpselt ei tule meelde,aga seal oli veel et peab saama 180mp/h homestead-i rajal ja 6 ringi pean sõitma daytona ringrajal... ma tegin neid mitu korda küll järjest restartisin ja tegin mitu sõitu järjest aga midagi nagu ei registreeri ... ja alati sõidan ikka teistega koos,üksi on igav sõita.või mis nõuded seal siis on et tulemus kirja läheks ? mitu sõitu ma pean siis järjest tegema ? ma neid teisi pole proovinud kõige rohkem tahaks seda mersut saada icon_sad.gif aga noh kaks nädalat on veel aega äkki jõuavad nad midagi parandada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 25.11.2017 01:52:48 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
kuccu kirjutas:
Me ei tea kus kohast te neid koode ostate aga võhikuna kiigates konsoolid.ee-sse tuli säästu 7 euri 3 kuupealt. Esmaspävani ootan konsooli enda pärast. Nimelt see veel soetamata. Küll aga on mingid soodukad kellel kuld aktiivne, sellest tuli idee kuld ära osta.
see siin on arvutimängude teema, sinu konsoolimured on meile võõrad icon_idea.gif


Ma pole kunagi sellistest tüüpidest aru saanud, kellele meeldib pelada klaveri ja hiirega, ise laua taga istudes ja väikest monitori vahtides, arvuti vendid undamas icon_biggrin.gif

_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2017 10:30:22 vasta tsitaadiga

matrix kirjutas:
libe kirjutas:
kuccu kirjutas:
Me ei tea kus kohast te neid koode ostate aga võhikuna kiigates konsoolid.ee-sse tuli säästu 7 euri 3 kuupealt. Esmaspävani ootan konsooli enda pärast. Nimelt see veel soetamata. Küll aga on mingid soodukad kellel kuld aktiivne, sellest tuli idee kuld ära osta.
see siin on arvutimängude teema, sinu konsoolimured on meile võõrad icon_idea.gif


Ma pole kunagi sellistest tüüpidest aru saanud, kellele meeldib pelada klaveri ja hiirega, ise laua taga istudes ja väikest monitori vahtides, arvuti vendid undamas icon_biggrin.gif


Olenevalt mängust mängin kas klaveri ja hiirega, puldi (võitlusmängudeks on veel eraldi pult) või rooliga. Arvuti on kordi vaiksem, kui kõrval istuvad Xbox360 ja One S. Monitori suurus oleneb inimese vajadusestest/võimalustest (võid 100 tollise monitori/teleka samuti omale arvuti külge panna). Sellise arutelu jaoks on muidu HV-s oma teema ka olemas: click.

Kes veel ei tea ja tahab autosid ning kombekaid teenida: https://www.forzamotorsport.net/en-us/news/wir_11_21_17
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.11.2017 11:26:10 vasta tsitaadiga

matrix kirjutas:
libe kirjutas:
kuccu kirjutas:
Me ei tea kus kohast te neid koode ostate aga võhikuna kiigates konsoolid.ee-sse tuli säästu 7 euri 3 kuupealt. Esmaspävani ootan konsooli enda pärast. Nimelt see veel soetamata. Küll aga on mingid soodukad kellel kuld aktiivne, sellest tuli idee kuld ära osta.
see siin on arvutimängude teema, sinu konsoolimured on meile võõrad icon_idea.gif


Ma pole kunagi sellistest tüüpidest aru saanud, kellele meeldib pelada klaveri ja hiirega, ise laua taga istudes ja väikest monitori vahtides, arvuti vendid undamas icon_biggrin.gif
millest sa räägid
kõik kontrollerid on ikkagi omal kohal
istun elutoas teleka ees, mängin rooli ja puldiga forzat
selle sama teleka ees pelan ka battlefieldi või assassins creedi - mugav on keset mängu klahvi pealt puldi peale hüpata, kui näiteks mõnes fpsis peab vahepeal mõnda sõidukit kasutama

aga mingit fpsi puldiga mängida või racingut klahviga, noo joomajoo, sellise asja peale ma isegi ei tuleks

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2017 15:04:41 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
libe kirjutas:
Gap kirjutas:
libe kirjutas:
Gap kirjutas:
Kõvad kutid icon_biggrin.gif
meh?



noh et kõikidel mäng registreeris sõidud ära seal forzathonis aga mul mitte,ma olen see ainuke loll siis ?
ma täheldasin, et sõite pidi järjest tegema ja ei olnud võimalik ühe sõiduga mitut eventi täita
teine asi et mulgi ta ei updatenud sõite kohe, kuid aitas järgmise sõidu tegemisest, kui juba eelnev registreeriti

ja racedeks ei registreeritud sõite mul, kus ma üksi sõitsin, 1 driver pidi lisaks olema

esimese paari sõidu puhul proovisin restarte, kuid hiljem lihtsalt alustasin uut sõitu ja voila

igatahes suht valutult sain kõik tehtud



Ma olen siin teinud mitu sõitu selles,kus saab selle mersu ja seal näitab mul ainult 1/3 on kirja läinud ja see oli ka et win a race mingi hyper car v P1 Division car midagi sellist,momendil täpselt ei tule meelde,aga seal oli veel et peab saama 180mp/h homestead-i rajal ja 6 ringi pean sõitma daytona ringrajal... ma tegin neid mitu korda küll järjest restartisin ja tegin mitu sõitu järjest aga midagi nagu ei registreeri ... ja alati sõidan ikka teistega koos,üksi on igav sõita.või mis nõuded seal siis on et tulemus kirja läheks ? mitu sõitu ma pean siis järjest tegema ? ma neid teisi pole proovinud kõige rohkem tahaks seda mersut saada icon_sad.gif aga noh kaks nädalat on veel aega äkki jõuavad nad midagi parandada icon_rolleyes.gif

Ma tegin neid sõite nii, et alati valisin kõige lühema versiooni nõutud rajast ja valisin 1 ringi. Need läksid kõik kenasti arvesse. icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Theheiki
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2013




sõnum 27.11.2017 09:36:06 vasta tsitaadiga

Panen ka märgi maha. Eile sai mäng soetatud ja esmamulje niijanaa.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 27.11.2017 15:52:14 vasta tsitaadiga

Mingi ime läbi sain siis selle ühe forzathon challenge tehtud icon_biggrin.gif sain selle mersu siis lõpuks kätte,pidin mängu veel restartima et ta teeks mulle seal peamenüüs selle claim reward.muidu peale vastavate sõitude tegemist ei tulnud sinna mitte midagi,nii et ühesõnaga midagi on vist seal küll katki... mersu on ilus aga võimsuselt midagi erilist ei ole ... proovin neid ülejäänud kahte ka kätte saada ... muidu on lahe et selliseid võistlusi tehakse,loodan et neid tuleb veel ja töötavad ka järgmine kord,mitte et ma pean mängu restartima ja ma ei tea mis imenippe tegema thumbs_down.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2017 22:44:05 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Mingi ime läbi sain siis selle ühe forzathon challenge tehtud icon_biggrin.gif sain selle mersu siis lõpuks kätte,pidin mängu veel restartima et ta teeks mulle seal peamenüüs selle claim reward.muidu peale vastavate sõitude tegemist ei tulnud sinna mitte midagi,nii et ühesõnaga midagi on vist seal küll katki... mersu on ilus aga võimsuselt midagi erilist ei ole ... proovin neid ülejäänud kahte ka kätte saada ... muidu on lahe et selliseid võistlusi tehakse,loodan et neid tuleb veel ja töötavad ka järgmine kord,mitte et ma pean mängu restartima ja ma ei tea mis imenippe tegema thumbs_down.gif
Sul on kogu aeg mingid hädad küljes. Olen siiani saanud kõik need kahe Forzathoni asjad suht lihtsalt tehtud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 30.11.2017 00:53:52 vasta tsitaadiga

Sõidan free plays siis on kõik ok,aga niikui sinna career mode lähen seda championshipi sõitma siis iga sõidu järgi on jälle crash to desktop türr nad ei või seda mängu ära parandada icon_evil.gif Forza Horizon 3-ga küll mul sellist jama ei olnud et mäng viskab desktopile lambist ..... kindlasti see debiilne windowsi fall creators update keeras ka pekki midagi icon_confused.gif Mingi täiesti mõttetu update...

Tahtsin seda küsida et siin apps and features settingutes on seal Forza 7 all valikud et reset app data ? mis see teeb et kas see kustutab terve mängu failid ja saved ära et peab uuesti tõmbama või mida ta resetib ? Oskab keegi äkki aidata või oodata selle mänguga veel et äkki siis peale pühi teevad mingi update mis parandab seda mängu ? samas ma pole ka ainuke kellel see mäng crashib ...

https://forums.forzamotorsport.net/turn10_postst106592p2_PC-Version-Constantly-Crashing-to-Desktop.aspx?=
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.11.2017 20:04:11 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Sõidan free plays siis on kõik ok,aga niikui sinna career mode lähen seda championshipi sõitma siis iga sõidu järgi on jälle crash to desktop türr nad ei või seda mängu ära parandada icon_evil.gif Forza Horizon 3-ga küll mul sellist jama ei olnud et mäng viskab desktopile lambist ..... kindlasti see debiilne windowsi fall creators update keeras ka pekki midagi icon_confused.gif Mingi täiesti mõttetu update...

Tahtsin seda küsida et siin apps and features settingutes on seal Forza 7 all valikud et reset app data ? mis see teeb et kas see kustutab terve mängu failid ja saved ära et peab uuesti tõmbama või mida ta resetib ? Oskab keegi äkki aidata või oodata selle mänguga veel et äkki siis peale pühi teevad mingi update mis parandab seda mängu ? samas ma pole ka ainuke kellel see mäng crashib ...

https://forums.forzamotorsport.net/turn10_postst106592p2_PC-Version-Constantly-Crashing-to-Desktop.aspx?=
võid manuaalselt ka failid ära kustutada
(C:\Users\YOURUSERNAME\AppData\Local\Packages\Microsoft.ApolloBaseGame_8wekyb3d8bbwe\SystemAppData)
küll ta uued tirib
horizon 3'l läks mul ka mälu järgi mingi hetk lappama asi ja kututamine päästis

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 03.12.2017 00:45:56 vasta tsitaadiga

tundub et ei aidanud see app reset,viskas jälle desktopile peale sõitu icon_sad.gif


Huvitav mis seda siis põhjustab ? Ise kahtlustan et see tobe windows fall creators update keeras piiksu midagi thumbs_down.gif Ma ei kujuta pilti mis aitaks ? windowsi uus clean install peale seda määängu uuesti tõmbamine ja uute driverite install ja creators update ära keelamine ? Ma ei kujuta pilti kas viitsiks jännata ja kas sellest oleks ka abi et ta ei viskaks lambist desktopile... naljakas on see et sõitudes ta ei viska nii ainult menüüs või ükskoord viskas kui proovisin pilti teha icon_rolleyes.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

Ma ei tea sellel foorumil on midagi viga jälle spoiler ei tööta icon_evil.gif sry icon_redface.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.12.2017 01:08:49 vasta tsitaadiga

Gap, spoiler töötab kenasti, sa rumal lihtsalt tegid [/] []
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.12.2017 20:41:23 vasta tsitaadiga

https://forzamotorsport.net/en-us/news/wir_12_1_17
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2017 20:13:16 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


doh.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 06.12.2017 15:50:29 vasta tsitaadiga

Mingi uuenduse tõmbas ka mul siin see windows store alla ja praegu mängisin paar tundi ja kõik töötas ilusti... desktopile ei visanud praegu ja mingit jama ei olnud... menüüdes veidi nagu kohati läägib,aga ei midagi hullu... loodan väga et parandati ära see, et lambist viskas desktopile mul icon_rolleyes.gif Superlike kui mäng natuke korda tehti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duracello
HV vaatleja
duracello

liitunud: 03.05.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2017 19:04:32 vasta tsitaadiga

Kui midagi parandatakse ära siis miskit läheb ka katki. Peale viimast uuendust multiplayer/league sõite tehes peale laadimist viskab musta pildi ette või jätab mind menüüsse ja ilmub tekst "RACE IN PROGRESS". Enne update kohtasin sellist asja ehk 2-3 korda kogu aja vältel aga nüüd pani mul lausa 2 korda järjest ja eile samuti ilmus see paar korda. Midagi hullu pole aga üsna tüütu, kui oled ~5 minutit oodanud, et teised lõpetaksid sõidu ära ja alustaks uuega ning siis ikka ei saa ja pead uue sõidu leidma ja uuesti ootama icon_neutral.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2017 21:16:37 vasta tsitaadiga

https://news.xbox.com/en-us/2017/12/11/introducing-forza-motorsport-7s-december-bounty-hunter-phil-spencer/
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Motorsport 7 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.