|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
matrix
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2002
|
09.11.2017 23:09:56
|
|
|
Mängureid on kahte sorti, ühedele meeldib tuunida ja kiireid ringiaegu sõita, teistele meeldib mees-mehe vastu võidelda. Sellele esimesele osale on Turn 10 selgelt trääsa näidanud.
Mulle isiklikult ei meeldi kui keegi jalus tolgendab kui ma kiiret ringi tahan sõita.
_________________ Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
09.11.2017 23:45:45
|
|
|
| matrix kirjutas: |
Mängureid on kahte sorti, ühedele meeldib tuunida ja kiireid ringiaegu sõita, teistele meeldib mees-mehe vastu võidelda. Sellele esimesele osale on Turn 10 selgelt trääsa näidanud.
Mulle isiklikult ei meeldi kui keegi jalus tolgendab kui ma kiiret ringi tahan sõita. |
sõida siis rivalsit, seal valid mehe, kelle vastu sõita ja liigud kaunis üksinduses koos ghostiga
või seda osa pole forza 7's
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matrix
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2002
|
10.11.2017 00:31:11
|
|
|
Isegi rivals on ära kohitsetud, rääkimata korralikust tabelisüsteemist nagu see oli FM4-s.
Pealegi homologeeritud autoid pole võimalik oma sõidustiilile vastavalt upgradeda ega tuunida. Näiteks see FM7 kaaneauto on minu jaoks absoluutselt alajuhitav, rooliga ei saa üldse sõita, puldiga veel kuidagi.
_________________ Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
10.11.2017 21:38:18
|
|
|
esimene forzathon siis väljas
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duracello
HV vaatleja

liitunud: 03.05.2014
|
13.11.2017 01:02:03
|
|
|
Forzathon bugine. 3 autocross eventi tehtud aga näitab ikka, et ainult 1, tuleb loota et tehakse parandused ruttu. Viimase uuendusega asendati A class hopper S class hopperiga, ajuvaba miks ei või mõlemad olla ja nüüd päris mitu õhtut tühja läinud masinate tuunimise peale.
Avastasin sellise toreda kalkulaatori http://www.dltuning.co.uk/fm7-tuneityourself enne seda võiks tutvustava video läbi vaadata https://www.youtube.com/watch?v=wneDzgVWV2Q, igati kasulik asi
viimati muutis duracello 13.11.2017 02:57:14, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
13.11.2017 01:42:27
|
|
|
| duracello, kindel, et sul need teised ringid dirty'd polnud? Puhtad ringid lähevad arvesse.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
13.11.2017 01:50:42
|
|
|
Ma ei saa seda üldse enam mängida nii kui lähen sinna career sõitudes valin mingi võistlue ja hakkan autot valima läheb plaks mäng kinni ja viskab desktopile Tegi selle viimase windows fall creators update ka ära ja viimased nvidia driverid ka installisin ...enne kui mängisin kui oktoobris mäng välja tuli siis olid mul mingid nvidia septembri kuu driverid ja selliseid crashe polnud üldse , kas oleks siis abi kui paneksin need vanad driverid tagasi ? Huvitav kas need vaheoealsed patchid mis välja tulid ja see Windows suur update kas see ka muudab midagi ? või oskab keegi öelda kas ma saan kuskilt vaadata mis ja miks seda põhustab et mäng ennast äkki plaksti desktopile viskab ... teiste mängudega ei ole selliseid probleeme et mängida ei saaks
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duracello
HV vaatleja

liitunud: 03.05.2014
|
13.11.2017 03:07:32
|
|
|
| Gap kirjutas: |
Ma ei saa seda üldse enam mängida nii kui lähen sinna career sõitudes valin mingi võistlue ja hakkan autot valima läheb plaks mäng kinni ja viskab desktopile Tegi selle viimase windows fall creators update ka ära ja viimased nvidia driverid ka installisin ...enne kui mängisin kui oktoobris mäng välja tuli siis olid mul mingid nvidia septembri kuu driverid ja selliseid crashe polnud üldse , kas oleks siis abi kui paneksin need vanad driverid tagasi ? Huvitav kas need vaheoealsed patchid mis välja tulid ja see Windows suur update kas see ka muudab midagi ? või oskab keegi öelda kas ma saan kuskilt vaadata mis ja miks seda põhustab et mäng ennast äkki plaksti desktopile viskab ... teiste mängudega ei ole selliseid probleeme et mängida ei saaks  |
Mul oli AMD kaardiga sama kala driveritega, tegin nö. clean installi, kustutasin kõik AMD'ga seotud programmid ja kaustad ära, käisin Windowsi registry ka veel üle ja kustutasin seal AMD/ATI kaustu ning peale seda lasin driveri uuesti peale ja pole ptui-ptui-ptui enam ühtegi crashi olnud. Võib ehk nvidia kaardiga sama proovida, kui kasu pole siis kasvõi see sama septembri driver peale panna ja katsetada. Crashide kohta Event Viewer'isse vist midagi ei ilmu, pole vaadanud.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
14.11.2017 15:46:39
|
|
|
duracello, Tänud Lasin uued driverid uuesti peale ja teen proovi kui ei sobi proovin nende septembri kuu omadega. sest nendega polnud mingeid jamasi.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duracello
HV vaatleja

liitunud: 03.05.2014
|
14.11.2017 19:52:39
|
|
|
| HPN kirjutas: |
| duracello, kindel, et sul need teised ringid dirty'd polnud? Puhtad ringid lähevad arvesse. |
Sõitsin täna nii et 2 koonust ajasin ümber, panin restart race mitte continue ja läks arvesse forzathonis see katse, ehk siis läheb arvesse kui restart race continue asemel valida peale sõitu. Imelik, aga minu puhul töötab.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
14.11.2017 20:10:51
|
|
|
| Ma pidin kokku 4 sõitu tegema, sest 1 ei läinud arvesse (ei olnud puhas). Siin mängus polegi mingit loogikat. Asjad töötavad või ei tööta vastavalt tähtede seisule.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
14.11.2017 20:32:28
|
|
|
koonuseid võis ümber ajada
ma tegin kõik sõidud esimese katsega ära ja ühtegi täielikult koonuseid mahaajamata sõite ei tulnudki
rajalt väljas ei käinud ja rewinde ei kasutanud
nood toovad tavaliselt tagi ajale külge
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matrix
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2002
|
21.11.2017 10:48:31
|
|
|
Eile õnnestus esimesena maailmas ühte tabelisse oma nimi saada. Rahvas ikka tõsiselt armastab ja mängib seda mängu
_________________ Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
23.11.2017 15:00:09
|
|
|
| libe kirjutas: |
| esimene forzathon siis väljas |
Üks rumal küsimus, kus ma neid vastavaid sõite tegema pean et neid forzathon missioone täita et neid autasusi saada ? ega mitte ometi ei pea mingit vip passi ostma ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
23.11.2017 17:08:56
|
|
|
Üldjuhul pole vahet, kus sa neid teed, kui just spetsiaalselt pole kirjas või mõni bug sees pole, et ülesanne ei registreeru (tihtilugu on see probleem). Free play on kõige mõistlikum koht nende tegemiseks.
Eile tulnud ülesannete jaoks (kõiki pole veel jõudnud teha/katsetada) pidin mängule peale iga ülesande tegemist restardi tegema, et asjad kirja läheks.
Hetkel on mingi kala veel liikvel, mis iga kord mängu käivitades profiili progressi ära nullib. Mul pole õnneks veel nii juhtunud, aga üldiselt tasub oma save failidest (C:\Users\YOURUSERNAME\AppData\Local\Packages\Microsoft.ApolloBaseGame_8wekyb3d8bbwe\SystemAppData) aeg-ajalt varukoopiaid teha.
Mäng on paregu allahinnatud amazonis, MS ja Xbox poes.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
23.11.2017 19:22:23
|
|
|
Tänud HPN, Seal free play-s ma neid sõite tegingi et seal oli sellised asjad mida tegema peab nagu nt: et mingi homestead ringil saavuta 180mp/h suurune kiirus ,see on miilides siis vist? mida ma ka saavutasin, siis mingi sõida 6 ringi daytona ringrajal ja sõida spa-francochampsi ringrajal mida ma ka tegin aga neid ta ei näidanud seal forzathoni lahtris et mul on need tehtud või kõik peab ära tegema, et ta näitaks et need on täidetud ? Save profiiliga pole õnneks jama olnud,aga seal free plays võin mängida kaua tahan,aga nii kui lähen neid career sõite tegema siis mingi aeg peale 2-3 sõitu viskab ikka lambist desktopile ... lasin veel viimati uuesti driverid peal nüüd nagu vähem viskab aga ikkagi viskab vahest ... alguses nagu kui mäng välja tuli siis olid miul mingi septembri driverid nendega nagu niipalju ei visanud sai normaalselt mängida ... praegu 388.13 peal,mingi uuemad on ka väljas ei tea kui head need on ... iseasi peaks nende septembri kuu driveritega proovima äkki tõesti jama selles... alati ei ole kõige uuemad driverid head,nad võivad rääkida küll et oh uuele mängule spetsiaalselt optimiseeritud ,aga alati ei ole nii ... mäng jookseb muidu normaalselt.
mitte midagi ei registreeri see mäng ära.sõida ja restardi palju tahad
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
23.11.2017 19:51:59
|
|
|
| Hmmm... tee üks sõit ära, peale sõitu vajuta next race (mitte quit) ja seejärel alles quit, pane mäng kinni ja uuesti tööle. Nii tegin mina (Mersu omaga). Seda Porsche oma pole veel puutunud.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
24.11.2017 01:39:40
|
|
|
HPN, suured tänud proovin järgi .ma ka just õudsalt tahaks seda mersut sealt
https://forums.forzamotorsport.net/turn10_postst113034_-Forzathon-Nov--24---Dec--8--Porsche-356A--Merc-C63-FE.aspx
Ühesõnaga tegin nii nagu ütlesid HPN aga ta ei lugenud seda ikkagi ja nüüd tegin ühe sõidu mis seal nõudis et win a race P1 Division car,tegin selle ära vajutasin next race ja kui mäng oli juba valmis järgmiseks sõiduks siis läksin peamenüüsse ja siis vaatasin et 3-st üks on nüüd kirjas selle mersu võitmiseks võib-olla peabki nii tegema kuna esimesena tegin selle homestead sõidu ja kiirus tuli ka 180mp/h siis ta seda ei lugenud ... ega seal pole ju oluline et mis auto ja kas ma rendin selle või ostan seda pole ju nõutud ja see ei ole ju oluline ? Ma loodan et ma pole ainuke kellel see jama on netist otsides ja sattusin twitter.i ka mingi forza saidile seal ka kurdeti et ta ei registreeri neid .... no 2 nädalat on aega ehk parandavad ära
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matrix
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2002
|
24.11.2017 01:47:29
|
|
|
Mul on igatahes kõik tehtud. Tegin kõik tuimalt läbi mis nõutud ja mingi viivisajaga kauntis need sõidud ära ja andis autod kätte.
_________________ Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
24.11.2017 01:54:18
|
|
|
| matrix kirjutas: |
| Mul on igatahes kõik tehtud. Tegin kõik tuimalt läbi mis nõutud ja mingi viivisajaga kauntis need sõidud ära ja andis autod kätte. |
Sama siin.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duracello
HV vaatleja

liitunud: 03.05.2014
|
24.11.2017 15:10:32
|
|
|
| Gap kirjutas: |
HPN, suured tänud proovin järgi .ma ka just õudsalt tahaks seda mersut sealt
https://forums.forzamotorsport.net/turn10_postst113034_-Forzathon-Nov--24---Dec--8--Porsche-356A--Merc-C63-FE.aspx
Ühesõnaga tegin nii nagu ütlesid HPN aga ta ei lugenud seda ikkagi ja nüüd tegin ühe sõidu mis seal nõudis et win a race P1 Division car,tegin selle ära vajutasin next race ja kui mäng oli juba valmis järgmiseks sõiduks siis läksin peamenüüsse ja siis vaatasin et 3-st üks on nüüd kirjas selle mersu võitmiseks võib-olla peabki nii tegema kuna esimesena tegin selle homestead sõidu ja kiirus tuli ka 180mp/h siis ta seda ei lugenud ... ega seal pole ju oluline et mis auto ja kas ma rendin selle või ostan seda pole ju nõutud ja see ei ole ju oluline ? Ma loodan et ma pole ainuke kellel see jama on netist otsides ja sattusin twitter.i ka mingi forza saidile seal ka kurdeti et ta ei registreeri neid .... no 2 nädalat on aega ehk parandavad ära  |
Eelmise forzathoniga oli ka mul nii, et vahepeal arvestas sõite ja vahepeal mitte. Kui restart race peale sõitu valisin siis arvestas 100% kõik sõidud, next race ja quit valides oli 50-50 kas arvestas või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
24.11.2017 20:53:01
|
|
|
| Forza 7 hetkel Microsoft poes odavamalt. Kas paypali'ga on võimaliks seal maksta? Vist targem sealt osta väga mujalt ei saa parema hinnaga vast?
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
24.11.2017 21:15:03
|
|
|
| erik111 kirjutas: |
| Forza 7 hetkel Microsoft poes odavamalt. Kas paypali'ga on võimaliks seal maksta? Vist targem sealt osta väga mujalt ei saa parema hinnaga vast? |
mingi huiamisega ehk saad, kui üldse. Samas kas see seda 10€ väärt on, on iseasi?
kui huvi on, osta ära - horizon 3 hindasid vaadelnuna, siis suuremat soodukat enam ei tulnud
mäng ise kannatab teatavate reservatsioonidega mängida
ilma AI'ta on täitsa nitshevoo
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
24.11.2017 21:16:02
|
|
|
Kõvad kutid
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
24.11.2017 21:17:58
|
|
|
| Gap kirjutas: |
Kõvad kutid  |
meh?
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
24.11.2017 21:21:58
|
|
|
| libe kirjutas: |
| Gap kirjutas: |
Kõvad kutid  |
meh? |
noh et kõikidel mäng registreeris sõidud ära seal forzathonis aga mul mitte,ma olen see ainuke loll siis ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
24.11.2017 21:50:02
|
|
|
| Gap kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| Gap kirjutas: |
Kõvad kutid  |
meh? |
noh et kõikidel mäng registreeris sõidud ära seal forzathonis aga mul mitte,ma olen see ainuke loll siis ? |
ma täheldasin, et sõite pidi järjest tegema ja ei olnud võimalik ühe sõiduga mitut eventi täita
teine asi et mulgi ta ei updatenud sõite kohe, kuid aitas järgmise sõidu tegemisest, kui juba eelnev registreeriti
ja racedeks ei registreeritud sõite mul, kus ma üksi sõitsin, 1 driver pidi lisaks olema
esimese paari sõidu puhul proovisin restarte, kuid hiljem lihtsalt alustasin uut sõitu ja voila
igatahes suht valutult sain kõik tehtud
_________________ ☠
viimati muutis libe 24.11.2017 21:50:46, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuccu
HV kasutaja
liitunud: 11.09.2006
|
24.11.2017 21:50:22
|
|
|
Täna hommikul sai uk ms stores paypaliga kulla kaart soetatud ja toimis.
Eeldan, siis mängudega peaks ka toimima. Ise ootan veel kuni esmaspäevani mängu ostmistega.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
24.11.2017 21:54:49
|
|
|
| kuccu kirjutas: |
Täna hommikul sai uk ms stores paypaliga kulla kaart soetatud ja toimis.
Eeldan, siis mängudega peaks ka toimima. Ise ootan veel kuni esmaspäevani mängu ostmistega. |
säästad null eurot ja nädalavahetusel ei saagi juba pelada
kummaline käitumine
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuccu
HV kasutaja
liitunud: 11.09.2006
|
24.11.2017 22:03:17
|
|
|
| Me ei tea kus kohast te neid koode ostate aga võhikuna kiigates konsoolid.ee-sse tuli säästu 7 euri 3 kuupealt. Esmaspävani ootan konsooli enda pärast. Nimelt see veel soetamata. Küll aga on mingid soodukad kellel kuld aktiivne, sellest tuli idee kuld ära osta.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
24.11.2017 22:05:48
|
|
|
| kuccu kirjutas: |
| Me ei tea kus kohast te neid koode ostate aga võhikuna kiigates konsoolid.ee-sse tuli säästu 7 euri 3 kuupealt. Esmaspävani ootan konsooli enda pärast. Nimelt see veel soetamata. Küll aga on mingid soodukad kellel kuld aktiivne, sellest tuli idee kuld ära osta. |
see siin on arvutimängude teema, sinu konsoolimured on meile võõrad
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuccu
HV kasutaja
liitunud: 11.09.2006
|
24.11.2017 22:10:19
|
|
|
| Mäng on play anywhere ja esialgne küss oli kas paypal töötab, sellele on vastatud. Küll siis sellest.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
24.11.2017 22:14:08
|
|
|
| kuccu kirjutas: |
| Mäng on play anywhere ja esialgne küss oli kas paypal töötab, sellele on vastatud. Küll siis sellest. |
tänuväärt märkus
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
25.11.2017 00:50:46
|
|
|
| libe kirjutas: |
| Gap kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| Gap kirjutas: |
Kõvad kutid  |
meh? |
noh et kõikidel mäng registreeris sõidud ära seal forzathonis aga mul mitte,ma olen see ainuke loll siis ? |
ma täheldasin, et sõite pidi järjest tegema ja ei olnud võimalik ühe sõiduga mitut eventi täita
teine asi et mulgi ta ei updatenud sõite kohe, kuid aitas järgmise sõidu tegemisest, kui juba eelnev registreeriti
ja racedeks ei registreeritud sõite mul, kus ma üksi sõitsin, 1 driver pidi lisaks olema
esimese paari sõidu puhul proovisin restarte, kuid hiljem lihtsalt alustasin uut sõitu ja voila
igatahes suht valutult sain kõik tehtud |
Ma olen siin teinud mitu sõitu selles,kus saab selle mersu ja seal näitab mul ainult 1/3 on kirja läinud ja see oli ka et win a race mingi hyper car v P1 Division car midagi sellist,momendil täpselt ei tule meelde,aga seal oli veel et peab saama 180mp/h homestead-i rajal ja 6 ringi pean sõitma daytona ringrajal... ma tegin neid mitu korda küll järjest restartisin ja tegin mitu sõitu järjest aga midagi nagu ei registreeri ... ja alati sõidan ikka teistega koos,üksi on igav sõita.või mis nõuded seal siis on et tulemus kirja läheks ? mitu sõitu ma pean siis järjest tegema ? ma neid teisi pole proovinud kõige rohkem tahaks seda mersut saada aga noh kaks nädalat on veel aega äkki jõuavad nad midagi parandada
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matrix
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2002
|
25.11.2017 01:52:48
|
|
|
| libe kirjutas: |
| kuccu kirjutas: |
| Me ei tea kus kohast te neid koode ostate aga võhikuna kiigates konsoolid.ee-sse tuli säästu 7 euri 3 kuupealt. Esmaspävani ootan konsooli enda pärast. Nimelt see veel soetamata. Küll aga on mingid soodukad kellel kuld aktiivne, sellest tuli idee kuld ära osta. |
see siin on arvutimängude teema, sinu konsoolimured on meile võõrad  |
Ma pole kunagi sellistest tüüpidest aru saanud, kellele meeldib pelada klaveri ja hiirega, ise laua taga istudes ja väikest monitori vahtides, arvuti vendid undamas
_________________ Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
25.11.2017 10:30:22
|
|
|
| matrix kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| kuccu kirjutas: |
| Me ei tea kus kohast te neid koode ostate aga võhikuna kiigates konsoolid.ee-sse tuli säästu 7 euri 3 kuupealt. Esmaspävani ootan konsooli enda pärast. Nimelt see veel soetamata. Küll aga on mingid soodukad kellel kuld aktiivne, sellest tuli idee kuld ära osta. |
see siin on arvutimängude teema, sinu konsoolimured on meile võõrad  |
Ma pole kunagi sellistest tüüpidest aru saanud, kellele meeldib pelada klaveri ja hiirega, ise laua taga istudes ja väikest monitori vahtides, arvuti vendid undamas  |
Olenevalt mängust mängin kas klaveri ja hiirega, puldi (võitlusmängudeks on veel eraldi pult) või rooliga. Arvuti on kordi vaiksem, kui kõrval istuvad Xbox360 ja One S. Monitori suurus oleneb inimese vajadusestest/võimalustest (võid 100 tollise monitori/teleka samuti omale arvuti külge panna). Sellise arutelu jaoks on muidu HV-s oma teema ka olemas: click.
Kes veel ei tea ja tahab autosid ning kombekaid teenida: https://www.forzamotorsport.net/en-us/news/wir_11_21_17
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
25.11.2017 11:26:10
|
|
|
| matrix kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| kuccu kirjutas: |
| Me ei tea kus kohast te neid koode ostate aga võhikuna kiigates konsoolid.ee-sse tuli säästu 7 euri 3 kuupealt. Esmaspävani ootan konsooli enda pärast. Nimelt see veel soetamata. Küll aga on mingid soodukad kellel kuld aktiivne, sellest tuli idee kuld ära osta. |
see siin on arvutimängude teema, sinu konsoolimured on meile võõrad  |
Ma pole kunagi sellistest tüüpidest aru saanud, kellele meeldib pelada klaveri ja hiirega, ise laua taga istudes ja väikest monitori vahtides, arvuti vendid undamas  |
millest sa räägid
kõik kontrollerid on ikkagi omal kohal
istun elutoas teleka ees, mängin rooli ja puldiga forzat
selle sama teleka ees pelan ka battlefieldi või assassins creedi - mugav on keset mängu klahvi pealt puldi peale hüpata, kui näiteks mõnes fpsis peab vahepeal mõnda sõidukit kasutama
aga mingit fpsi puldiga mängida või racingut klahviga, noo joomajoo, sellise asja peale ma isegi ei tuleks
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
25.11.2017 15:04:41
|
|
|
| Gap kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| Gap kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| Gap kirjutas: |
Kõvad kutid  |
meh? |
noh et kõikidel mäng registreeris sõidud ära seal forzathonis aga mul mitte,ma olen see ainuke loll siis ? |
ma täheldasin, et sõite pidi järjest tegema ja ei olnud võimalik ühe sõiduga mitut eventi täita
teine asi et mulgi ta ei updatenud sõite kohe, kuid aitas järgmise sõidu tegemisest, kui juba eelnev registreeriti
ja racedeks ei registreeritud sõite mul, kus ma üksi sõitsin, 1 driver pidi lisaks olema
esimese paari sõidu puhul proovisin restarte, kuid hiljem lihtsalt alustasin uut sõitu ja voila
igatahes suht valutult sain kõik tehtud |
Ma olen siin teinud mitu sõitu selles,kus saab selle mersu ja seal näitab mul ainult 1/3 on kirja läinud ja see oli ka et win a race mingi hyper car v P1 Division car midagi sellist,momendil täpselt ei tule meelde,aga seal oli veel et peab saama 180mp/h homestead-i rajal ja 6 ringi pean sõitma daytona ringrajal... ma tegin neid mitu korda küll järjest restartisin ja tegin mitu sõitu järjest aga midagi nagu ei registreeri ... ja alati sõidan ikka teistega koos,üksi on igav sõita.või mis nõuded seal siis on et tulemus kirja läheks ? mitu sõitu ma pean siis järjest tegema ? ma neid teisi pole proovinud kõige rohkem tahaks seda mersut saada aga noh kaks nädalat on veel aega äkki jõuavad nad midagi parandada  |
Ma tegin neid sõite nii, et alati valisin kõige lühema versiooni nõutud rajast ja valisin 1 ringi. Need läksid kõik kenasti arvesse.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Theheiki
HV vaatleja
liitunud: 16.10.2013
|
27.11.2017 09:36:06
|
|
|
| Panen ka märgi maha. Eile sai mäng soetatud ja esmamulje niijanaa.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
27.11.2017 15:52:14
|
|
|
Mingi ime läbi sain siis selle ühe forzathon challenge tehtud sain selle mersu siis lõpuks kätte,pidin mängu veel restartima et ta teeks mulle seal peamenüüs selle claim reward.muidu peale vastavate sõitude tegemist ei tulnud sinna mitte midagi,nii et ühesõnaga midagi on vist seal küll katki... mersu on ilus aga võimsuselt midagi erilist ei ole ... proovin neid ülejäänud kahte ka kätte saada ... muidu on lahe et selliseid võistlusi tehakse,loodan et neid tuleb veel ja töötavad ka järgmine kord,mitte et ma pean mängu restartima ja ma ei tea mis imenippe tegema
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
27.11.2017 22:44:05
|
|
|
| Gap kirjutas: |
Mingi ime läbi sain siis selle ühe forzathon challenge tehtud sain selle mersu siis lõpuks kätte,pidin mängu veel restartima et ta teeks mulle seal peamenüüs selle claim reward.muidu peale vastavate sõitude tegemist ei tulnud sinna mitte midagi,nii et ühesõnaga midagi on vist seal küll katki... mersu on ilus aga võimsuselt midagi erilist ei ole ... proovin neid ülejäänud kahte ka kätte saada ... muidu on lahe et selliseid võistlusi tehakse,loodan et neid tuleb veel ja töötavad ka järgmine kord,mitte et ma pean mängu restartima ja ma ei tea mis imenippe tegema  |
Sul on kogu aeg mingid hädad küljes. Olen siiani saanud kõik need kahe Forzathoni asjad suht lihtsalt tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
30.11.2017 00:53:52
|
|
|
Sõidan free plays siis on kõik ok,aga niikui sinna career mode lähen seda championshipi sõitma siis iga sõidu järgi on jälle crash to desktop türr nad ei või seda mängu ära parandada Forza Horizon 3-ga küll mul sellist jama ei olnud et mäng viskab desktopile lambist ..... kindlasti see debiilne windowsi fall creators update keeras ka pekki midagi Mingi täiesti mõttetu update...
Tahtsin seda küsida et siin apps and features settingutes on seal Forza 7 all valikud et reset app data ? mis see teeb et kas see kustutab terve mängu failid ja saved ära et peab uuesti tõmbama või mida ta resetib ? Oskab keegi äkki aidata või oodata selle mänguga veel et äkki siis peale pühi teevad mingi update mis parandab seda mängu ? samas ma pole ka ainuke kellel see mäng crashib ...
https://forums.forzamotorsport.net/turn10_postst106592p2_PC-Version-Constantly-Crashing-to-Desktop.aspx?=
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
30.11.2017 20:04:11
|
|
|
| Gap kirjutas: |
Sõidan free plays siis on kõik ok,aga niikui sinna career mode lähen seda championshipi sõitma siis iga sõidu järgi on jälle crash to desktop türr nad ei või seda mängu ära parandada Forza Horizon 3-ga küll mul sellist jama ei olnud et mäng viskab desktopile lambist ..... kindlasti see debiilne windowsi fall creators update keeras ka pekki midagi Mingi täiesti mõttetu update...
Tahtsin seda küsida et siin apps and features settingutes on seal Forza 7 all valikud et reset app data ? mis see teeb et kas see kustutab terve mängu failid ja saved ära et peab uuesti tõmbama või mida ta resetib ? Oskab keegi äkki aidata või oodata selle mänguga veel et äkki siis peale pühi teevad mingi update mis parandab seda mängu ? samas ma pole ka ainuke kellel see mäng crashib ...
https://forums.forzamotorsport.net/turn10_postst106592p2_PC-Version-Constantly-Crashing-to-Desktop.aspx?= |
võid manuaalselt ka failid ära kustutada
(C:\Users\YOURUSERNAME\AppData\Local\Packages\Microsoft.ApolloBaseGame_8wekyb3d8bbwe\SystemAppData)
küll ta uued tirib
horizon 3'l läks mul ka mälu järgi mingi hetk lappama asi ja kututamine päästis
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
03.12.2017 00:45:56
|
|
|
tundub et ei aidanud see app reset,viskas jälle desktopile peale sõitu
Huvitav mis seda siis põhjustab ? Ise kahtlustan et see tobe windows fall creators update keeras piiksu midagi Ma ei kujuta pilti mis aitaks ? windowsi uus clean install peale seda määängu uuesti tõmbamine ja uute driverite install ja creators update ära keelamine ? Ma ei kujuta pilti kas viitsiks jännata ja kas sellest oleks ka abi et ta ei viskaks lambist desktopile... naljakas on see et sõitudes ta ei viska nii ainult menüüs või ükskoord viskas kui proovisin pilti teha
Spoiler 
Ma ei tea sellel foorumil on midagi viga jälle spoiler ei tööta sry
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
03.12.2017 01:08:49
|
|
|
Gap, spoiler töötab kenasti, sa rumal lihtsalt tegid [/] []
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
05.12.2017 20:13:16
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
06.12.2017 15:50:29
|
|
|
Mingi uuenduse tõmbas ka mul siin see windows store alla ja praegu mängisin paar tundi ja kõik töötas ilusti... desktopile ei visanud praegu ja mingit jama ei olnud... menüüdes veidi nagu kohati läägib,aga ei midagi hullu... loodan väga et parandati ära see, et lambist viskas desktopile mul Superlike kui mäng natuke korda tehti
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duracello
HV vaatleja

liitunud: 03.05.2014
|
06.12.2017 19:04:32
|
|
|
Kui midagi parandatakse ära siis miskit läheb ka katki. Peale viimast uuendust multiplayer/league sõite tehes peale laadimist viskab musta pildi ette või jätab mind menüüsse ja ilmub tekst "RACE IN PROGRESS". Enne update kohtasin sellist asja ehk 2-3 korda kogu aja vältel aga nüüd pani mul lausa 2 korda järjest ja eile samuti ilmus see paar korda. Midagi hullu pole aga üsna tüütu, kui oled ~5 minutit oodanud, et teised lõpetaksid sõidu ära ja alustaks uuega ning siis ikka ei saa ja pead uue sõidu leidma ja uuesti ootama
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|