Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 205, 206, 207  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?
Alla 1 aasta
11%
 11%  [ 50 ]
1-3 aastat
31%
 31%  [ 142 ]
4-6 aastat
25%
 25%  [ 114 ]
7-10 aastat
18%
 18%  [ 84 ]
11-13 aastat
7%
 7%  [ 33 ]
14-16 aastat
3%
 3%  [ 15 ]
17-20 aastat
0%
 0%  [ 4 ]
Üle 20 aasta
1%
 1%  [ 5 ]
hääli kokku : 447

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2017 16:26:47 vasta tsitaadiga

Kui peamiselt vaatadki vaid Teliat, siis minu hääl läheb ka sellele FullHD OLEDile, tavatelevisiooni pilt on ikkagi väga kontrastne ja korralik. Tutvusringkonnas on neid paar tükki, omanikud on õigustatult rahulolevad.
Paari aasta pärast võid ju alati maha müüa ja 4k mudeli osta kui tulevikus kripeldama jääb.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 20.10.2017 16:42:33 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
xb1s/xbx on kõige odavam mängija.


neid väga ei soovitata...odavam panasonic ja sony ka vist juba 300.- ringis...kes aga tahab midagi korralikku, siis the One and Only - OPPO thumbs_up.gif

FHD ja 4K kohapealt minu seisukoht ei ühti eelkõnelejatega, tänapäeval enam ise FHD ei võtaks (2-3a tagasi veel küll aga mitte enam). Vaatan UHD plaate, netflixi jne...võibolla kui TV on tõesti ainult tagataustaks siis ehk, aga muu juhul ikka 4K!


viimati muutis MaxPower 20.10.2017 16:52:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2017 16:49:04 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
londiste kirjutas:
xb1s/xbx on kõige odavam mängija.
neid väga ei soovitata...odavam panasonic ja sony ka vist juba 300.- ringis...kes aga tahab midagi korralikku, siis the One and Only - OPPO thumbs_up.gif
tunnistan, et mu info on vananenud. selle kraami hinnad on päris käpelt alla tulnud. mängijad on alates 300 kandist ja soodukatega liigub ka odavamalt. filmid on 20+€.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kureke
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2011




sõnum 20.10.2017 17:31:03 vasta tsitaadiga

Kui vaatamiskaugus on ikkagi 3+ meetrit, siis 55 on täielik lukuauk ja UHD teler erilist efekti ei anna, seda enam, kui UHD plaate jms ei hakka ostma lähiajal.
Sellistel vaatamistingimustel FHD juurde tundub mõistlik jääda... vähemalt hetkel
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2017 14:27:12 vasta tsitaadiga

Mis telerit praegu ca 700euro eest tasuks osta, suurem oleks parem. Ning teine max 300euri, 32 tolli, nuti värki pole väga vaja.

http://www.onoff.ee/televiisorid-ja-kodukinod/televiisorid/lg-55uj620v-uhd/

Selline jäi netist vaadates silma.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2017 15:49:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

http://www.onoff.ee/televiisorid-ja-kodukinod/televiisorid/lg-55uj620v-uhd/

Selline jäi netist vaadates silma.

mujal poolsada eurot odavam https://www.hinnavaatlus.ee/1055822/lg-55-55uj620v/
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2017 17:06:25 vasta tsitaadiga

https://m.1a.ee/tv_audio_video_konsoolid/telerid_tarvikud/led_tv/sharp_aquos_49cuf8472es
Hoopis selline hinna tõttu tunduks hea valik. Kas 1a.ee puhul, kui kaup neil laos pole, on tarneaeg reaalne neil pandud?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Abra
HV vaatleja

liitunud: 06.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 09:34:28 vasta tsitaadiga

Aeg uus teler soetada kuid kaunis keeruliseks see telekate teema läinud.


Antud foorum juhatas selle leheni: http://www.rtings.com/tv/tests/motion/24p Esialgu oli rõõm suur, vali välja ja osta. Aga võta näpust, seal nimekirjas vist mingid USAs levinud mudelid mida eestis ei müüda.

Oskab keegi soovitada 50/55 tollist telerit peamiselt 24 fps sisu vaatamiseks üle HDMi? Mõne mängu jaoks kasutaks telerit ka monitorina kuid see teisejärguline.

4K või full HD, mõlemad oleks ok.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 13:41:08 vasta tsitaadiga

Sealt nimekirjast kõige esimene, sony xe900, ei tohiks alt minna.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 27.10.2017 14:36:08 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Sealt nimekirjast kõige esimene, sony xe900, ei tohiks alt minna.


see on hea valik ma arvan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2017 11:43:01 vasta tsitaadiga

LG Display expects to sell far more wallpaper OLED TVs next year
Paber paberiks, aga hinnad vist langevad thumbs_up.gif

http://www.cnetfrance.fr/news/lg-display-devoile-sa-roadmap-les-premiers-ecrans-oled-8k-arriveront-en-2019-39859182.htm (google tõlge abiks)

2019 juba suuremad paneelid ja 8k, aga ma hetkel ei näe küll sellele turgu

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2017 12:04:51 vasta tsitaadiga

~4a vana samsungi ue46f6400 pilt jube laiguline (äärtes lainetab hallikas kogu, keskel laigud) . Eriti tuleb välja heleda pildi korral. On see parandatav?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2017 23:36:33 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
~4a vana samsungi ue46f6400 pilt jube laiguline (äärtes lainetab hallikas kogu, keskel laigud) . Eriti tuleb välja heleda pildi korral. On see parandatav?

Võta jääkapist mingi jäätunud asi (külmakott, külmutatud marjad kotis, külmutatud liha) ja hoia seda laikude peal. Ilmselt kiled on kergelt "kortsus" ülekuumenemise/ülekasutamise tõttu.

Teine võimalus on telekas juppideks võtta ja kiled ära puhastada, aga pärast võib olla tolm ja näpujäljed probleemiks icon_lol.gif

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2017 11:12:44 vasta tsitaadiga

Lg OLED hind on 5 kuuga langenud pea 2 korda icon_eek.gif
https://www.hinnavaatlus.ee/956942/lg-65-oled65b7v/

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2017 11:52:41 vasta tsitaadiga

Veel 1/3 maha tuleb võib juba mõtlema hakata.
55" eest max 1200€ ja 65" eest 1600€.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2017 11:59:55 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Veel 1/3 maha tuleb võib juba mõtlema hakata.
55" eest max 1200€ ja 65" eest 1600€.

Kahtlen natukene. Vb järgmine aasta kui B8 saabub, 65" hind langeb vast 2k peale
Ma tegelikult üllatunud, et hind juba nii palju lühikese ajaga langenud on

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2017 21:37:02 vasta tsitaadiga

Ei imestaks kui LG 7 seeria 55" oled seal 1200 järgmine aasta on, odavaim B7 praegu 1688 HV otsingus. Ise aga jätaks vast vahele veel, liiga räme image retention viga nendel LG oledidel, selle hinna eest tahaks paremat asja. Ehk paraneb asi uutemate mudelitega. Kui ainult filme/sarju vaadata, siis see muidugi ei sega.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2017 21:48:35 vasta tsitaadiga

Ma isiklikult ei mängi teleka taga. Sealt arvatavasti see probleem tuleb
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 03.11.2017 02:34:10 vasta tsitaadiga

Kas Eestis Sony x900e telekat müüakse?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2017 02:58:48 vasta tsitaadiga

StaticX kirjutas:
Kas Eestis Sony x900e telekat müüakse?


Euroopas on vastav mudel XE9005
https://www.hinnavaatlus.ee/900488/sony-55-kd-55xe9005/
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 03.11.2017 09:14:11 vasta tsitaadiga

Eks see oled ilmselt muutub järjest enam samasuguseks masstoodanguks ja hinnad kukuvad kolinal allapoole. Hetkel on uus ja fäänsi asi.
See sony on väga hea pildiga ja ilusa disainiga! Oled'ile vastu ei saa minu meelest aga led telerite valikus kindlasti tasub kaaluda, poodi minna vaatama ja oma silmaga kaeda. See sama mudel on lõunakeskuse euronicsis olemas näiteks.

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2017 18:13:30 vasta tsitaadiga

Ei tea kust peale hakata sellise vea otsimisega. Kellelgi pole teleri-ressiiveri-telia kombinatsioonis nii juhtunud? Üpris tüütu on ausalt öeldes

Ps: video on Valepidi filmitud, tean

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2017 18:37:14 vasta tsitaadiga

Taustavalgustus kumab jubedalt läbi isegi püsti filmituna
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2017 19:05:32 vasta tsitaadiga

Amphor kirjutas:
Ei tea kust peale hakata sellise vea otsimisega. Kellelgi pole teleri-ressiiveri-telia kombinatsioonis nii juhtunud? Üpris tüütu on ausalt öeldes
Ps: video on Valepidi filmitud, tean
Spoiler Spoiler Spoiler


ma küll päris täpselt aru ei saanud mis seal mureks oli sest videole sa juttu juurde ei pannud aga mul on just hetkel saunas ees samasugune ressiiver avr170 ja vanem sony lcd teler, nendel on mõlemal hdmi cec teemadega probleemid ning kõige lihtsam on CEC vastavates asjades kinni keerata, mille kooslusega mure on.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2017 01:48:08 vasta tsitaadiga

Jep. Probleem on selles, et ress lülitab ennast enda HDMI peale tagasi kuigi valin "Elioni" ehk Telia digiboksi HDMI
Hea meelega ei tahaks seda CEC kinni keerat, tahaks ikka TV puldiga heli ressiiverist muuta
ress päris AVR170 ei ole ka, AVR 150/151 vms. Seda konkreetset mudelit igatahes Samsungi ressiandmebaasis polnud

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2017 11:21:44 vasta tsitaadiga

elioni digiboxi läbi ressi ei oleks lihtsam panna?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2017 11:33:26 vasta tsitaadiga

Sõltuvalt resiiverist võib siis hakata boksile 576P50 režiimi ette viskama.

londiste kirjutas:
elioni digiboxi läbi ressi ei oleks lihtsam panna?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recognize
HV vaatleja
recognize

liitunud: 16.10.2005




sõnum 06.11.2017 14:43:16 vasta tsitaadiga

Otsin 55" 4k telerit. Hetkel olen välja valinud Samsung UE55MU8002.
https://www.hinnavaatlus.ee/916245/samsung-55-ue55mu8002

Kasutus on filmide vaatamine läbi arvuti, Starman TV ja PS4.

Hinnaklassis ülespoole enam ei lähe, seegi on juba väikse ekstraga valitud (oledi pole mõtet pakkuda).
Ekraan peab olema lame.

Soovitused, kommentaarid?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2017 16:47:03 vasta tsitaadiga

recognize kirjutas:
Otsin 55" 4k telerit. Hetkel olen välja valinud Samsung UE55MU8002.
https://www.hinnavaatlus.ee/916245/samsung-55-ue55mu8002

Kasutus on filmide vaatamine läbi arvuti, Starman TV ja PS4.

Hinnaklassis ülespoole enam ei lähe, seegi on juba väikse ekstraga valitud (oledi pole mõtet pakkuda).
Ekraan peab olema lame.

Soovitused, kommentaarid?

Selles hinnaklassis peaks parim valik olema thumbs_up.gif

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2017 16:51:05 vasta tsitaadiga

Mis rahvas TCL-ist arvab? https://www.hinnavaatlus.ee/1083763/tcl-55-u55p6046/

Räägivad, et keskmise Samsungiga ei ole mitte mingit vahet.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siimi
HV kasutaja
siimi

liitunud: 24.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2017 22:34:40 vasta tsitaadiga

C1rca kirjutas:
Mis rahvas TCL-ist arvab? https://www.hinnavaatlus.ee/1083763/tcl-55-u55p6046/

Räägivad, et keskmise Samsungiga ei ole mitte mingit vahet.


Endal sama 43" olemas ja pildiga olen väga rahul, soovitan kindlasti.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tann84
HV kasutaja
tann84

liitunud: 30.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2017 18:32:22 vasta tsitaadiga

Olen mõelnud antud mudeli endale jõuludeks kinkida LG OLED55B7, kuna arvustused on positiivsed selle kohta internetis.
Nüüd siis sattusin sellise arutelu peale AV foorumis:

https://www.avforums.com/threads/oled-screen-burn-permanent-image-retention.2056624/page-14

Kas see probleem laieneb 2017 seeria mudelitele samuti? Mõtlesin, et see probleem jäi plasmadega minevikku.
Kas keegi siinsetest OLED teleka kasutajatest on sellise murega silmitsi seisnud või on siiamaani kõik hästi.

_________________
PSN: karl877
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2017 19:08:45 vasta tsitaadiga

mul on 2 põlvkonda vanem lg oled. ajutine image retention on olemas (kuigi kõikvõimalikus tavakasutuses märkamatu) ja telekas omatahtsi tegeleb sellega. mingit püsivamat häda ei ole täheldanud.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2017 20:34:02 vasta tsitaadiga

no tavalisel teleka vaatamisel lg soft teeb selle korda. Kui asi väga ekstreemseks lasta, siis tõesti jääb jäädavalt. No aga see on ikka väga ekstreem, vennad testivad aasta icon_razz.gif
http://www.rtings.com/tv/learn/permanent-image-retention-burn-in-lcd-oled

Link

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 07.11.2017 22:36:49 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
no tavalisel teleka vaatamisel lg soft teeb selle korda. Kui asi väga ekstreemseks lasta, siis tõesti jääb jäädavalt. No aga see on ikka väga ekstreem, vennad testivad aasta icon_razz.gif


9 nädalaga päris kõvasti sisse põlenud.
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2017 23:11:13 vasta tsitaadiga

Nad lasevad ka 1 sama klippi jälle ja jälle. Ses suhtes täiesti üle forseeritud.
Samas on see väga hea teat thumbs_up.gif
Mingi igapäeva geimeri puhul ma OLEDit ei võtaks (xbox jm. loomad). Teleka vaatamiseks pole probleemi
tsitaat:
Top and bottom: Letterbox bars present for 2 hours, then absent for 3.5 hours (movie example)
Top left: 100% solid logo, present for the whole clip (torture test)
Top right: 50% opacity logo, present for the whole clip (network logo torture test)
Bottom left: 100% solid logo, present for 2 hours then absent for 3.5 hours (video games example)
Bottom right: 50% opacity logo, present for 10 minutes then absent for 2 minutes (sports or TV shows example)

Ma üht kanalit nii palju järjest ei vaata

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 07.11.2017 23:16:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 07.11.2017 23:13:43 vasta tsitaadiga

kasutan B6-te ja ise ple täheldanud image retentioni...eks pmst oht on olemas aga kuna enamasti jooksevad mul multikad, filmid või niisma TV programmid siis sellist staatilist värki ple nagu mängimisel mitu tundi järjest, seega teoorias ei tohiks image retentioni üldse tekkidagi!
lisaks on olemas ka mingi eraldi funktsioon, mille saab tööle lasta et puhastaks paneeli...ühesõnaga ise ei põe sellepärst ja ostmata küll ei jätaks!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2017 23:20:16 vasta tsitaadiga

MaxPower, täpselt thumbs_up.gif
tsitaat:
Extreme case, where TVs are running 20 hours a day with the same 5.5 hours loop. You will get a better lifespan at home if you use the TV less and with more varied content.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2017 09:39:50 vasta tsitaadiga

Kui päevas ikka tunde sama mängu taguda, on reaalne oht olemas. A eks seda annab ka vähendada, tehes vahepeal pause ja lasta scraansaveril joosta? Selles hinnaklassis teleka ostja vist aga ei ole enam selles eas, et tihti 6h järjest sama mängu taguda? Filmide ja muu vaatamiseks hea valik.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2017 10:00:29 vasta tsitaadiga

mul näiteks askeldab telekas juba peale paari tunnist kasutamist kinni panemist oma tarkusest veidi aega omatahtsi. peakski olema see image retentioni vastane töö.
jeesus188 kirjutas:
Mingi igapäeva geimeri puhul ma OLEDit ei võtaks (xbox jm. loomad).
ma ütleksin vastupidi. mängud näevad olediga ikka vastikult impressive välja. kõik, mida ma seni proovinud olen, on tõesti muljetavaldav olnud.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 08.11.2017 10:07:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 08.11.2017 10:08:18 vasta tsitaadiga

tann84 kirjutas:
Olen mõelnud antud mudeli endale jõuludeks kinkida LG OLED55B7, kuna arvustused on positiivsed selle kohta internetis.
Nüüd siis sattusin sellise arutelu peale AV foorumis:

https://www.avforums.com/threads/oled-screen-burn-permanent-image-retention.2056624/page-14

Kas see probleem laieneb 2017 seeria mudelitele samuti? Mõtlesin, et see probleem jäi plasmadega minevikku.
Kas keegi siinsetest OLED teleka kasutajatest on sellise murega silmitsi seisnud või on siiamaani kõik hästi.


pigem uuriks mis sul vaatamiskaugus saab olema? kui üle 3m siis kindlalt soovitaks 65", tegin selle vea et lendasin kiiruga peale ja ei mõelnud asju läbi...samas ega ma pleks osanud ette ka näha et nii võib minna (tulin ju 42" pealt ja 55" tundus täiesti OK) aga nüüd kui ikka head asja vaadata (UHD, Blu ray, netflix 4k jne) siis kahjuks 55" jääb juba lahjaks icon_neutral.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 08.11.2017 10:10:03 vasta tsitaadiga

londiste, ma ei usu, et väljalülitatud ekraaniga saab image retentronit teha.
Ilmselt käib see ikka samamoodi, kui plasmadelgi oli.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2017 10:43:34 vasta tsitaadiga

Image retentioni või Burn-In vastu on LG seadetes kaks asja: Screen Shift ja Clear Panel Noise.
Clear Panel Noise'i tehakse siis kui teler on väljalülitatud.

jägaja kirjutas:
londiste, ma ei usu, et väljalülitatud ekraaniga saab image retentronit teha.
Ilmselt käib see ikka samamoodi, kui plasmadelgi oli.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2017 10:49:06 vasta tsitaadiga

screen shift on jooksvalt, clear panel noise on väljalülitatud teleriga.
Six, kas sul askeldas ka teler peale välja lülimist pidevalt või tuli see mingi hilisema firmwarega?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2017 10:57:01 vasta tsitaadiga

Pidevalt ei askelda, aga näiteks just täna hommikul teleri sisselülitamisel viskas kirja ette, et tehti Clear Panel Noise.
Üldiselt suht harva olen seda kirja näinud.

londiste kirjutas:
screen shift on jooksvalt, clear panel noise on väljalülitatud teleriga.
Six, kas sul askeldas ka teler peale välja lülimist pidevalt või tuli see mingi hilisema firmwarega?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2017 11:04:55 vasta tsitaadiga

Lugesin selle mammutvingumise seal AVS lehel ära.
Kookuvõttes on 2 suuremat probleemi, mängimine ja sky kanal oma logoga pikkade tsüklitega.
Kellelgi ka yuutube kollane otsingukast (vaadaku videosi, mitte ärgu otsigu kogu aeg)

Muul juhul pole probleemi.
Jah, mõni on saanud kehva paneeli (ikka juhtub), aga siis on see ära vahetatud.

Sellegi poolest ma erilist probleemi ei näe

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 08.11.2017 13:44:07 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Image retentioni või Burn-In vastu on LG seadetes kaks asja: Screen Shift ja Clear Panel Noise.
Clear Panel Noise'i tehakse siis kui teler on väljalülitatud.

jägaja kirjutas:
londiste, ma ei usu, et väljalülitatud ekraaniga saab image retentronit teha.
Ilmselt käib see ikka samamoodi, kui plasmadelgi oli.


kui ma õigesti mäletan, siis peaks clear panel noise olema automaatselt iga 2000h järel, ise saab ka muidugi käima lasta kui vajadus on...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tann84
HV kasutaja
tann84

liitunud: 30.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2017 15:39:16 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
tann84 kirjutas:
Olen mõelnud antud mudeli endale jõuludeks kinkida LG OLED55B7, kuna arvustused on positiivsed selle kohta internetis.
Nüüd siis sattusin sellise arutelu peale AV foorumis:

https://www.avforums.com/threads/oled-screen-burn-permanent-image-retention.2056624/page-14

Kas see probleem laieneb 2017 seeria mudelitele samuti? Mõtlesin, et see probleem jäi plasmadega minevikku.
Kas keegi siinsetest OLED teleka kasutajatest on sellise murega silmitsi seisnud või on siiamaani kõik hästi.


pigem uuriks mis sul vaatamiskaugus saab olema? kui üle 3m siis kindlalt soovitaks 65", tegin selle vea et lendasin kiiruga peale ja ei mõelnud asju läbi...samas ega ma pleks osanud ette ka näha et nii võib minna (tulin ju 42" pealt ja 55" tundus täiesti OK) aga nüüd kui ikka head asja vaadata (UHD, Blu ray, netflix 4k jne) siis kahjuks 55" jääb juba lahjaks icon_neutral.gif



Vaatamiskauguseks saabki olema täpselt 3m (hetkel "40" tolline tv) ja mis seal salata, üks otstarve saab tal olema mängimiseks, aga üldiselt mängin 1-2 tundi järjest nii et arvan ,et see probleemiks ei tohiks olla.

_________________
PSN: karl877
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
$ven
HV vaatleja

liitunud: 30.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2017 20:26:32 vasta tsitaadiga

On plaanis oma praegune 32 tolline Philips välja vahetada suurema vastu. Kuna telekate valik on meeletu ja võtab silme eest kirjuks, siis küsiks siit nõu.

Kas hinnaklassis u 600€ on võimalik mingi adekvaatne 50-55 tolline telekas osta või on neil mingid väga suured puudused (kehv pilt, töökindlus jms)? Kasutaja C1rca poolt lingitud TCL näiteks tekitas täitsa huvi, aga tegu pole väga tuntud tootjaga. Eesmärk on filme vaadata ja PS4 mängida ning eks ka tavalisi telesaateid vaadata.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 08.11.2017 21:47:25 vasta tsitaadiga

Meie turul on jah Samsung ja LG tuntumad, muidu aga on TCL juba mitmeid aastaid maailma suuruselt kolmas teleritootja (Google andmetel)
TCL kineoskooptelereid aga müüdi 15 aastat tagasi mäletamist määda meie turul. Jällegi, Tollal olid Philips, Sony, Panasonic tolle ala nimed eestis.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 205, 206, 207  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.