Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S7 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 31, 32, 33  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
cabbage
HV kasutaja
cabbage

liitunud: 07.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2017 23:33:10 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:

Kindel asi, mida mitte osta, on kaantega variant. Sellest on üks samm kõhukotini.

Päris nii karm vast pole... Kõhukotini ikka paar levelit ma arvan icon_lol.gif
Endal muidu edge pole aga alguses ostetult oli ka klaas peal. Võtsin ka siit nõu kuulda ning võtsin klaasi maha. Ekraani palju mugavam kasutada thumbs_up.gif
Silikoon ümbrise ostsin ümber kuna olen sealt süldinäppude osakonnast... on küll ebamugavam kui originaalis aga samas on vähemalt korra kindlasti muljumisest päästnud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2017 19:35:45 vasta tsitaadiga

Raisum kirjutas:
Näib et S7 kirjutab oma aku andmeid, failid asuvad:
"/sys/devices/battery/power_supply/battery/fg_cycle" või "/sys/class/power_supply/battery/fg_cycle" - Laadimis tsükkel
"/sys/devices/battery/power_supply/battery/fg_fullcapnom" või "/sys/class/power_supply/battery/fg_fullcapnom" - Hetkel olev aku maht mAh (see number tuleb korrutada 2ga kui on Android 7.0)

Siin on Tasker'i kood selle vaatamiseks.
<TaskerData sr="" dvi="1" tv="5.0u5m">
   <Task sr="task2">
      <cdate>1503825349830</cdate>
      <edate>1503901358861</edate>
      <id>2</id>
      <nme>S7 Battery</nme>
      <pri>100</pri>
      <Action sr="act0" ve="7">
         <code>415</code>
         <Str sr="arg0" ve="3">/sys/devices/battery/power_supply/battery/fg_cycle</Str>
         <Str sr="arg1" ve="3"/>
         <Str sr="arg2" ve="3">%fg_cycle</Str>
      </Action>
      <Action sr="act1" ve="7">
         <code>415</code>
         <Str sr="arg0" ve="3">/sys/devices/battery/power_supply/battery/fg_fullcapnom</Str>
         <Str sr="arg1" ve="3"/>
         <Str sr="arg2" ve="3">%fg_fullcapnom</Str>
      </Action>
      <Action sr="act2" ve="7">
         <code>547</code>
         <Str sr="arg0" ve="3">%milliamphours</Str>
         <Str sr="arg1" ve="3">%fg_fullcapnom * 2</Str>
         <Int sr="arg2" val="0"/>
         <Int sr="arg3" val="1"/>
         <Int sr="arg4" val="0"/>
         <ConditionList sr="if">
            <Condition sr="c0" ve="3">
               <lhs>%fg_fullcapnom</lhs>
               <op>3</op>
               <rhs>EOF</rhs>
            </Condition>
         </ConditionList>
      </Action>
      <Action sr="act3" ve="7">
         <code>548</code>
         <Str sr="arg0" ve="3">%fg_cycle cycles / %milliamphours mA-hours</Str>
         <Int sr="arg1" val="1"/>
         <ConditionList sr="if">
            <Condition sr="c0" ve="3">
               <lhs>%fg_cycle</lhs>
               <op>3</op>
               <rhs>EOF</rhs>
            </Condition>
         </ConditionList>
      </Action>
   </Task>
</TaskerData>


Minu 10 kuu vanune S7E: 151 laadimis tsüklit ja 3212 mAh


vt /efs/Battery

Kataloogis 2 faili. Sama asi pmst seal. Ainult mitte XML
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2017 15:20:56 vasta tsitaadiga

2978mah alles
113x laetud Fg_cycle järgi ning bat_cycle näitab 163x
S7E vanust 1.5a marginaalselt annab tunda, et selle aja jooksul on aku tibake nõrgemaks läinud ja egas numbridki väga uuest 3600mah erine thumbs_up.gif S6E oli selle aja peale suht küps.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
volpsu
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2010




sõnum 16.10.2017 21:24:02 vasta tsitaadiga

Mingi jama- viimase nädala paari teema äkki. Aku saab kuidagi kiirelt tühjaks, mõniaeg tagasi oli õhtuks telefon ikka 40 või isegi 50% ümber siis nüüd 20% kanti. Töö ja neti harjumustes muutust pole.
Eeldan soovitust, et peaks reseti tegema? Kuna esimene Samsa siis kas S - accounti lükatakse ka SMS ja MMS või need peaks kuhugi backuppima?


V.

_________________
Ega pidu ei parane, kui viin ei vähene!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2017 10:23:48 vasta tsitaadiga

Vaata igaks juhuks oma aku profiili alt aku kasutajad üle (võibolla mõni asi on veidi neelama hakanud), vaata üle data kasutajad (teada on juhused, kus programm kasutab pidevalt background datat) ja pea aru, kui palju su ekraan sees on olnud.

Kui tahad backupi teha ja pärast tagasi panna, siis tee arvutisse SmartSwitch backup. Pärast paned tagasi. Ainuke asi, mis tegema pead on logima kontod sisse ja üksikud settingud uuesti seadistama.

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 30.10.2017 20:40:33 vasta tsitaadiga

Teen sõbrale teene ja küsin tema nimel:

Saatis S7 Edge Teliasse remonti, kuna mikker ei tööta, teised ei kuulnud teda. Töötas ainult valjuhääldiga. Sai tagasiside, et vahetada tuleb tagaklaas, aku, ja terve displey ja kogu kompoti väärtus üüratud ~300€. Kas tõesti? Või on siinkohal tegu sulaselge pettusega? Kas mikker on tõesti ehitatud displeyga kokku nagu Telia väidab? Küsis telefoni tagasi ja Omnivaga saadeti, 16€ postikulu kah veel icon_neutral.gif

Üleüldse on kummaline, et valjuhääldiga saab rääkida, aga tavalisel moel mitte, siin nagu oleks tegu tarkvaralise veaga. Hard reseti ta tegi, aga see ei aidanud teda. Aga see selleks, põhiprobleem on siiski see 300€ summa ja mikker mida eraldi ei saagi vahetada?

_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2017 20:48:04 vasta tsitaadiga

Tiiger15 kirjutas:
Teen sõbrale teene ja küsin tema nimel:

Saatis S7 Edge Teliasse remonti, kuna mikker ei tööta, teised ei kuulnud teda. Töötas ainult valjuhääldiga. Sai tagasiside, et vahetada tuleb tagaklaas, aku, ja terve displey ja kogu kompoti väärtus üüratud ~300€. Kas tõesti? Või on siinkohal tegu sulaselge pettusega? Kas mikker on tõesti ehitatud displeyga kokku nagu Telia väidab? Küsis telefoni tagasi ja Omnivaga saadeti, 16€ postikulu kah veel icon_neutral.gif

Üleüldse on kummaline, et valjuhääldiga saab rääkida, aga tavalisel moel mitte, siin nagu oleks tegu tarkvaralise veaga. Hard reseti ta tegi, aga see ei aidanud teda. Aga see selleks, põhiprobleem on siiski see 300€ summa ja mikker mida eraldi ei saagi vahetada?

Vaata videot, displayga pole midagi seotud.
Spoiler Spoiler Spoiler


Samsadel (enamus telodel) on 2 mikrit. Üks on summutamise jaoks mõeldud. võib nii olla, et valjuhääldi korral see põhimikriks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2017 09:34:30 vasta tsitaadiga

Tiiger15 kirjutas:
Teen sõbrale teene ja küsin tema nimel:

Saatis S7 Edge Teliasse remonti, kuna mikker ei tööta, teised ei kuulnud teda. Töötas ainult valjuhääldiga. Sai tagasiside, et vahetada tuleb tagaklaas, aku, ja terve displey ja kogu kompoti väärtus üüratud ~300€. Kas tõesti? Või on siinkohal tegu sulaselge pettusega? Kas mikker on tõesti ehitatud displeyga kokku nagu Telia väidab? Küsis telefoni tagasi ja Omnivaga saadeti, 16€ postikulu kah veel icon_neutral.gif

Üleüldse on kummaline, et valjuhääldiga saab rääkida, aga tavalisel moel mitte, siin nagu oleks tegu tarkvaralise veaga. Hard reseti ta tegi, aga see ei aidanud teda. Aga see selleks, põhiprobleem on siiski see 300€ summa ja mikker mida eraldi ei saagi vahetada?


Telefonil peaks ju garantii olema veel pool aastat ?

_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 31.10.2017 12:32:12 vasta tsitaadiga

Tiiger15 kirjutas:
Teen sõbrale teene ja küsin tema nimel:

Saatis S7 Edge Teliasse remonti, kuna mikker ei tööta, teised ei kuulnud teda. Töötas ainult valjuhääldiga. Sai tagasiside, et vahetada tuleb tagaklaas, aku, ja terve displey ja kogu kompoti väärtus üüratud ~300€. Kas tõesti? Või on siinkohal tegu sulaselge pettusega? Kas mikker on tõesti ehitatud displeyga kokku nagu Telia väidab? Küsis telefoni tagasi ja Omnivaga saadeti, 16€ postikulu kah veel icon_neutral.gif

Üleüldse on kummaline, et valjuhääldiga saab rääkida, aga tavalisel moel mitte, siin nagu oleks tegu tarkvaralise veaga. Hard reseti ta tegi, aga see ei aidanud teda. Aga see selleks, põhiprobleem on siiski see 300€ summa ja mikker mida eraldi ei saagi vahetada?


Kas garantii ei lahenda muret või see läbi ,kuigi ei usuks ?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2017 13:29:11 vasta tsitaadiga

Galaxy S7 Edge tuli eelmise aasta alguses välja - tõenäoliselt kehtib ka veel kahe aastane garantii.
Miks nad arvavad, et kogu seda kompotti vaja on vast sellepärast, et kui nad lahti võtavad, siis tõenäoliselt rikuvad tagaklaasi katte värvi ära. Teoorias peaks siis juba mikrofonile ligi pääsema - miks nad display, esimene klaas ja akut vahetada tahavad on kahtlane teema... Mikrofon peaks olema kõlariga ühes komplektis?

/Edit
Eksin. Mikrofon on laadimis pordiga ühes tükis. Et seda kätte saada peab võtma telefoni täiesti pilbasteks, nagu videos näha.
Ehk siis sisuliselt lõhutakse ekraan jne ära, mis on ka tarvis välja vahetada icon_eek.gif
https://youtu.be/k6RWdDS_qo0?t=1085
Iseasi on jah see, et kas saavad tükid nii kätte, et midagi ära ei riku?

/Edit2
Oled proovinud seda mikrofoni auku puhastada? Võib-olla on see mingisugust pahna lihtsalt täis?

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus0000
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2017 01:19:25 vasta tsitaadiga

Täna avastasin et minu s7 edgel jookseb peenike roosa triip üle ekraani ülevalt alla , millest see tingitud on ja kas peaks garantiisse pöörduma.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2017 14:31:52 vasta tsitaadiga

margus0000 kirjutas:
Täna avastasin et minu s7 edgel jookseb peenike roosa triip üle ekraani ülevalt alla , millest see tingitud on ja kas peaks garantiisse pöörduma.

Teadaolev Samsungi ekraani praak, kas kuulub garantii alla või mitte ei tea, aga eks kohapeal räägitakse. Kindel nii 99%, et on garantiiline juhtum
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 03.11.2017 14:40:35 vasta tsitaadiga

Mida siinne rahvas kasutab Edge telefoni juhtmeta laadimiseks?
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2017 14:50:32 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Mida siinne rahvas kasutab Edge telefoni juhtmeta laadimiseks?

Juhtmeta laadijat thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2017 14:56:34 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Mida siinne rahvas kasutab Edge telefoni juhtmeta laadimiseks?


Samsa enda oma, kiirlaadimistoega kasutan elutoas:
EP-NG930BBEGWW

Ainult, et eraldi kiirlaadijat pole sellele ostnud ja kasutan tavalise laadijaga.
Originaallaadija (mis on kiirlaadija) on öökapil telefoni laadimiseks.

Miks öökapile juhtmeta laadijat ei pane?
Sest kiirlaadimise puhul teeb see vaevukuuldavat häält, aga öösel peab olema vaikus.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2017 14:59:07 vasta tsitaadiga

Noh selles mõtte peab eraldi jah rääkima laadijast ja alusest.
Endal S6 tavalise laadija taga istub öökapil

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 03.11.2017 15:41:55 vasta tsitaadiga

Ma ilmselt panen selle tööle lauale, mitte koju. Eelmine telefon istus tööl dokis ja siis ei olnud kodus muret laadimisega, va nädalavahetustel. Eks piilun siis originaalseadme poole thumbs_up.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2017 16:00:08 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Ma ilmselt panen selle tööle lauale, mitte koju. Eelmine telefon istus tööl dokis ja siis ei olnud kodus muret laadimisega, va nädalavahetustel. Eks piilun siis originaalseadme poole thumbs_up.gif


Samsung on neid mitmeid välja lasknud.
Osad on kiirlaadimisega, osad mitte.
Osadel on laadija kaasas, teisel pead laadija eraldi hankima.
Tõenäoliselt teevad kiirlaadimisel häält ka erinevas mahus.

Need on asjad mida konkreetse mudeli puhul uurida, enne kui osta.
Aga originaali poole soovitaks vaadata küll, vähemalt mul on põhimõte, et vooluga ei mängita.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2017 16:22:12 vasta tsitaadiga

link :: PowerPort Qi 10W @ Amazon.de

Spoiler Spoiler Spoiler

... laadinud sellega vist praktiliselt kõiki viimase aja S mudeleid ja seni muretult. Originaal kah olemas, kuid see natuke kohmakas, Ankerit võib aga kasvõi taskus kaasas kanda ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2017 16:25:45 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Miks öökapile juhtmeta laadijat ei pane?
Sest kiirlaadimise puhul teeb see vaevukuuldavat häält, aga öösel peab olema vaikus.

Variant on veel, et pane ikkagi juhtmeta, aga tavalaadija. Öösel laadimisega pole eriti kiiret.

Ma oma tavalise S7-ga kasutasin algul seda kõige odavamat ümmargust hiinakat, aga pidasin telefoni igakordset tsentreerimisvajadust piisavalt tüütuks, et tellida püstiasendis hoidev hiinakas. Mingi paarteist kulli maksis ja selle raha eest väga viisakas asi. Isegi LED ei kiiska nii eredalt, et kinniteipimist vajaks. Toetab ka kiirlaadimist, kuid mul on selle sabas hetkel teadlikult 550mA Lumia laadija. Suudab laetuna hoida ka hotspot'i tehes.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2017 16:28:36 vasta tsitaadiga

... Anker on küll täiesti kuss, originaalil on jah vent sees ja see teeb aeg-ajalt häält ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2017 16:33:12 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
softis kirjutas:
Ma ilmselt panen selle tööle lauale, mitte koju. Eelmine telefon istus tööl dokis ja siis ei olnud kodus muret laadimisega, va nädalavahetustel. Eks piilun siis originaalseadme poole thumbs_up.gif


Samsung on neid mitmeid välja lasknud.
Osad on kiirlaadimisega, osad mitte.
Osadel on laadija kaasas, teisel pead laadija eraldi hankima.
Tõenäoliselt teevad kiirlaadimisel häält ka erinevas mahus.

Need on asjad mida konkreetse mudeli puhul uurida, enne kui osta.
Aga originaali poole soovitaks vaadata küll, vähemalt mul on põhimõte, et vooluga ei mängita.


Meenus veel üks suurem põhjus, miks ma juhtmeta laadijat öökapile ei pannud - kass läheb mu öökapi pealt aknalauale ja telefon lendaks raudselt paar korda öö jooksul põrandale icon_smile.gif
Hetkel on tavalaadija kaabel ka umbes keskelt kinnitatud, et kui kass kiirendab siis telefon maha ei lendaks.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2017 16:37:26 vasta tsitaadiga

... siis pane kassi külge kineetiline laadija ja selle külge telefon, hommikuks laetud thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 04.11.2017 09:56:56 vasta tsitaadiga

Mul on magamistoas selline:
https://www.amazon.com/Oregon-Scientific-QW201-Wireless-Charging/dp/B006ON2GW2

Reisidel jällegi selline, käib kokku ja mugav kaasas kanda:
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00R75MWS4/ref=oh_aui_search_detailpage?ie=UTF8&psc=1

Autos selline:
https://www.ebay.co.uk/itm/MEMTEQ-Universal-QI-Standard-Air-Vent-Wireless-Charger-Mount-Holder-Car-Kit-/172947076308?hash=item284472f4d4

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2017 20:01:22 vasta tsitaadiga

Keegi juppide vahetuse hindadega ka kursis? Endal esiklaasis nupu juures tükk väljas ja keskelt suht ämblik ja taga klaasi peal ka väike ämblik. Kasutamist küll ei sega, kuid mingi hetk plaanis välja vahetada ning tahakski teada, mis need hinnad on. 300€ päris ei tahaks välja käia. Telefoniks S7 Edge.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2017 20:12:20 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
Keegi juppide vahetuse hindadega ka kursis? Endal esiklaasis nupu juures tükk väljas ja keskelt suht ämblik ja taga klaasi peal ka väike ämblik. Kasutamist küll ei sega, kuid mingi hetk plaanis välja vahetada ning tahakski teada, mis need hinnad on. 300€ päris ei tahaks välja käia. Telefoniks S7 Edge.


300eur on väga odav esiklaasi ja tagaklaasi eest icon_biggrin.gif .

_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2017 20:13:57 vasta tsitaadiga

mikk55 kirjutas:
xonix kirjutas:
Keegi juppide vahetuse hindadega ka kursis? Endal esiklaasis nupu juures tükk väljas ja keskelt suht ämblik ja taga klaasi peal ka väike ämblik. Kasutamist küll ei sega, kuid mingi hetk plaanis välja vahetada ning tahakski teada, mis need hinnad on. 300€ päris ei tahaks välja käia. Telefoniks S7 Edge.


300eur on väga odav esiklaasi ja tagaklaasi eest icon_biggrin.gif .

Jah, aifööni mees kõhib tagumise eest 550€ thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2017 20:16:31 vasta tsitaadiga

No tagumine suht suva, eesmine on prioriteet. Nagu ma aru saan, siis eraldi klaasi vahetada ei saa ja tuleb kogu ekraan välja vahetada? See 300 peaks olema ainult eesmise eest, tagumise hinda ei tea üldse.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2017 15:55:23 vasta tsitaadiga

xonix, esikülg on koos ekraaniga 314 ja tagakülg 82
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2017 18:10:22 vasta tsitaadiga

Siis on vist odavam oodata kuni ilmub mõni doonor, millel ekraan terve ja hind soodsam.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2017 18:50:54 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
xonix, esikülg on koos ekraaniga 314 ja tagakülg 82

Ma müüsin ideaalseisukorras garantiilist S7Edge 320 euriga, ei näe pointi parandamisel...
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2017 23:54:55 vasta tsitaadiga

Archibald, absoluutselt!
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montecrist
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2017 13:00:41 tüütu avakuva vasta tsitaadiga

Kuidas sellest kiirlaadimiskuvast lahti saab. Viskan juhtmevaba alusele ja ekraanile jääbki selline kuva ette kudas seda disableda saab.

[/img]
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2017 14:12:08 vasta tsitaadiga

Puhasta telefon shitast icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montecrist
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2017 15:12:06 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Puhasta telefon shitast icon_rolleyes.gif


Mingisugust tippi kuidas see toimuda võiks. Kõiki installitud rakendusi ma eemaldama ei hakka.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2017 15:19:24 vasta tsitaadiga

Mingi aku laadimise jälgimise rakendus?
Tuleta meelde millal jama hakkas ma mida peale seda tõmmanid oled
Raske öelda kui telefoni ei ole icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
originaal
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2017 01:02:22 vasta tsitaadiga

Galaxy S7: 363 laadimistsüklit ja 2460mAh alles (-18%). Annab ka tunda. Ei kesta enam täit päevagi.
S8 on ka ainult 3000mAh akuga. Ilmselt tuleb aku välja vahetada lihtsalt. Oskate kohta soovitada keegi?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2017 01:19:01 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
No tagumine suht suva, eesmine on prioriteet. Nagu ma aru saan, siis eraldi klaasi vahetada ei saa ja tuleb kogu ekraan välja vahetada? See 300 peaks olema ainult eesmise eest, tagumise hinda ei tea üldse.
Võta Youtube-st õpetus lahti ja hakka pihta. icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2017 21:29:00 vasta tsitaadiga

Mingit 401,74-megast uuendust pakub, on keegi peale ajanud ja kas toob miski versiooninumbri suurenemise ka või lihtsalt "bugfixid"?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2017 03:02:32 vasta tsitaadiga

https://www.androidheadlines.com/2017/11/samsung-galaxy-s7-edge-gets-oct-2017-android-security-patch.html Panin installima, aga peale security vist miskit paremaks ei lähe.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2017 10:24:11 vasta tsitaadiga

Peale security patchi midagi muud pole küll täheldanud tõesti. Tegelikult tuli see uuendus kuu esimestel päevadel välja.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2017 11:14:00 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Mingit 401,74-megast uuendust pakub, on keegi peale ajanud ja kas toob miski versiooninumbri suurenemise ka või lihtsalt "bugfixid"?


Kõige olulisem selles uuenduses, et blueborne auk lapiti:
https://www.armis.com/blueborne/

Kõige nõmedam, et KRACK ei lapitud veel (WPA2 auk):
https://www.krackattacks.com/

Funktsionaalsuse osas pole muutust märganud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 21.11.2017 11:28:25 vasta tsitaadiga

Tekkis huvitav küsimus, et kui praegused S7 omanikud peaksid telef väljavahetama siis millise telef võtaksite ligi ,arvestades head kaamera kvaliteeti ( kas on head vastast kaamera suhtes S7-le)? Ise olen mõelnud ,kui peaks müüma enda oma siis vaataks ehk HTC U11 poole võibolla...
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2017 11:42:48 vasta tsitaadiga

Hetke seisuga, kui praegune S7 hävinema peaks, ostaks samasuguse asemele. S8 otseselt ei tõmba, kuna mul pole reaalselt 16:9-st pikemat ekraani (ja koos sellega telefoni) vaja. Kumeraid ekraaniservi ka ei soovi. Ehk siiski prooviks iPhone X-i, kui selle järelturuväärtus kord ~500 kanti jõuab. Selleks kulub aga ilmselt paar aastat. Hinna ja olemuse suhtelt ei näegi hetkel S7-le konkurenti.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2017 13:21:20 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Hetke seisuga, kui praegune S7 hävinema peaks, ostaks samasuguse asemele. S8 otseselt ei tõmba, kuna mul pole reaalselt 16:9-st pikemat ekraani (ja koos sellega telefoni) vaja. Kumeraid ekraaniservi ka ei soovi. Ehk siiski prooviks iPhone X-i, kui selle järelturuväärtus kord ~500 kanti jõuab. Selleks kulub aga ilmselt paar aastat. Hinna ja olemuse suhtelt ei näegi hetkel S7-le konkurenti.

Sama. Kui S7 hävib, siis võtaks uue S7 asemele. "Good bang for buck".

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2017 13:31:41 vasta tsitaadiga

... ma soovitaks ühe S7 varuks osta icon_biggrin.gif praeguse hinna juures ikka väga hea all-rounder. Kui fotokast rääkida, siis mulle tundub, et S7 kaamera on pont'n'shoot pildistamisel natuke töökindlam ja reeglina on juba esimene pilt kasutatav. S8 produtseeris märksa rohkem ebaõnnestunud kaadreid ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 21.11.2017 16:31:26 vasta tsitaadiga

oli ka plaanis naisele S7 võtta kui euronics neid soodukaga (359.-) müüs...krt kaua venitasin, kui ostma jõudsin oli juba tavahinnaga...hetkel vist kõige soodsam telias (399.-). Pakkusin naisele et võtaks ifööni prooviks aga ta ikka tahtis samsa juurde jääda, et hea proovitud asi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2017 16:45:43 vasta tsitaadiga

Ka minu naine on Samsungi usku. Endal mul esimene Samsung.
Loodame, et 8.0 jõudlusele ja akule väga ei hakka, kui see välja tuleb.

S5 puhul pole just hea mälestused uuenduste saabumisele järgnevast jõudlusest - väga umbe kiskus.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2017 16:50:29 vasta tsitaadiga

... S5 on võrreldes S7-ga kauge ajalugu icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2017 16:56:49 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... S5 on võrreldes S7-ga kauge ajalugu icon_smile.gif


Tahaks loota jah icon_smile.gif
Müügimees ka rääkis, et S5 puhul oli Samsungi bloati kiht nii paks, et paratamatult tappsi maha. S7 puhul pidi olema "puhtam ja kuivem".
Eks paistab.

Siiani olen üllatavalt rahul S7 EDGE peal. Arvestades, et eelmine telefon oli pisike Sony Z3 compact, legendaarse aku pidamisega.
Ei ole probleemi suuruse ega aku pidamisega, lihtsalt palju mõnusam kasutuskogemus, kui ekraanilt infot tarbida ja ligi 90% juhtudest hea foto esimesel katsel. Sony puhul läks katseid rohkem, kui manuaalis ei teinud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S7 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 31, 32, 33  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.