|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
cabbage
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2014
|
04.10.2017 23:33:10
|
|
|
| softis kirjutas: |
Kindel asi, mida mitte osta, on kaantega variant. Sellest on üks samm kõhukotini. |
Päris nii karm vast pole... Kõhukotini ikka paar levelit ma arvan
Endal muidu edge pole aga alguses ostetult oli ka klaas peal. Võtsin ka siit nõu kuulda ning võtsin klaasi maha. Ekraani palju mugavam kasutada
Silikoon ümbrise ostsin ümber kuna olen sealt süldinäppude osakonnast... on küll ebamugavam kui originaalis aga samas on vähemalt korra kindlasti muljumisest päästnud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
09.10.2017 19:35:45
|
|
|
| Raisum kirjutas: |
Näib et S7 kirjutab oma aku andmeid, failid asuvad:
"/sys/devices/battery/power_supply/battery/fg_cycle" või "/sys/class/power_supply/battery/fg_cycle" - Laadimis tsükkel
"/sys/devices/battery/power_supply/battery/fg_fullcapnom" või "/sys/class/power_supply/battery/fg_fullcapnom" - Hetkel olev aku maht mAh (see number tuleb korrutada 2ga kui on Android 7.0)
Siin on Tasker'i kood selle vaatamiseks.
<TaskerData sr="" dvi="1" tv="5.0u5m">
<Task sr="task2">
<cdate>1503825349830</cdate>
<edate>1503901358861</edate>
<id>2</id>
<nme>S7 Battery</nme>
<pri>100</pri>
<Action sr="act0" ve="7">
<code>415</code>
<Str sr="arg0" ve="3">/sys/devices/battery/power_supply/battery/fg_cycle</Str>
<Str sr="arg1" ve="3"/>
<Str sr="arg2" ve="3">%fg_cycle</Str>
</Action>
<Action sr="act1" ve="7">
<code>415</code>
<Str sr="arg0" ve="3">/sys/devices/battery/power_supply/battery/fg_fullcapnom</Str>
<Str sr="arg1" ve="3"/>
<Str sr="arg2" ve="3">%fg_fullcapnom</Str>
</Action>
<Action sr="act2" ve="7">
<code>547</code>
<Str sr="arg0" ve="3">%milliamphours</Str>
<Str sr="arg1" ve="3">%fg_fullcapnom * 2</Str>
<Int sr="arg2" val="0"/>
<Int sr="arg3" val="1"/>
<Int sr="arg4" val="0"/>
<ConditionList sr="if">
<Condition sr="c0" ve="3">
<lhs>%fg_fullcapnom</lhs>
<op>3</op>
<rhs>EOF</rhs>
</Condition>
</ConditionList>
</Action>
<Action sr="act3" ve="7">
<code>548</code>
<Str sr="arg0" ve="3">%fg_cycle cycles / %milliamphours mA-hours</Str>
<Int sr="arg1" val="1"/>
<ConditionList sr="if">
<Condition sr="c0" ve="3">
<lhs>%fg_cycle</lhs>
<op>3</op>
<rhs>EOF</rhs>
</Condition>
</ConditionList>
</Action>
</Task>
</TaskerData> |
Minu 10 kuu vanune S7E: 151 laadimis tsüklit ja 3212 mAh |
vt /efs/Battery
Kataloogis 2 faili. Sama asi pmst seal. Ainult mitte XML
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
10.10.2017 15:20:56
|
|
|
2978mah alles
113x laetud Fg_cycle järgi ning bat_cycle näitab 163x
S7E vanust 1.5a marginaalselt annab tunda, et selle aja jooksul on aku tibake nõrgemaks läinud ja egas numbridki väga uuest 3600mah erine S6E oli selle aja peale suht küps.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volpsu
HV kasutaja
liitunud: 13.09.2010
|
16.10.2017 21:24:02
|
|
|
Mingi jama- viimase nädala paari teema äkki. Aku saab kuidagi kiirelt tühjaks, mõniaeg tagasi oli õhtuks telefon ikka 40 või isegi 50% ümber siis nüüd 20% kanti. Töö ja neti harjumustes muutust pole.
Eeldan soovitust, et peaks reseti tegema? Kuna esimene Samsa siis kas S - accounti lükatakse ka SMS ja MMS või need peaks kuhugi backuppima?
V.
_________________ Ega pidu ei parane, kui viin ei vähene! |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
17.10.2017 10:23:48
|
|
|
Vaata igaks juhuks oma aku profiili alt aku kasutajad üle (võibolla mõni asi on veidi neelama hakanud), vaata üle data kasutajad (teada on juhused, kus programm kasutab pidevalt background datat) ja pea aru, kui palju su ekraan sees on olnud.
Kui tahad backupi teha ja pärast tagasi panna, siis tee arvutisse SmartSwitch backup. Pärast paned tagasi. Ainuke asi, mis tegema pead on logima kontod sisse ja üksikud settingud uuesti seadistama.
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
30.10.2017 20:40:33
|
|
|
Teen sõbrale teene ja küsin tema nimel:
Saatis S7 Edge Teliasse remonti, kuna mikker ei tööta, teised ei kuulnud teda. Töötas ainult valjuhääldiga. Sai tagasiside, et vahetada tuleb tagaklaas, aku, ja terve displey ja kogu kompoti väärtus üüratud ~300€. Kas tõesti? Või on siinkohal tegu sulaselge pettusega? Kas mikker on tõesti ehitatud displeyga kokku nagu Telia väidab? Küsis telefoni tagasi ja Omnivaga saadeti, 16€ postikulu kah veel
Üleüldse on kummaline, et valjuhääldiga saab rääkida, aga tavalisel moel mitte, siin nagu oleks tegu tarkvaralise veaga. Hard reseti ta tegi, aga see ei aidanud teda. Aga see selleks, põhiprobleem on siiski see 300€ summa ja mikker mida eraldi ei saagi vahetada?
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.10.2017 20:48:04
|
|
|
| Tiiger15 kirjutas: |
Teen sõbrale teene ja küsin tema nimel:
Saatis S7 Edge Teliasse remonti, kuna mikker ei tööta, teised ei kuulnud teda. Töötas ainult valjuhääldiga. Sai tagasiside, et vahetada tuleb tagaklaas, aku, ja terve displey ja kogu kompoti väärtus üüratud ~300€. Kas tõesti? Või on siinkohal tegu sulaselge pettusega? Kas mikker on tõesti ehitatud displeyga kokku nagu Telia väidab? Küsis telefoni tagasi ja Omnivaga saadeti, 16€ postikulu kah veel
Üleüldse on kummaline, et valjuhääldiga saab rääkida, aga tavalisel moel mitte, siin nagu oleks tegu tarkvaralise veaga. Hard reseti ta tegi, aga see ei aidanud teda. Aga see selleks, põhiprobleem on siiski see 300€ summa ja mikker mida eraldi ei saagi vahetada? |
Vaata videot, displayga pole midagi seotud.
Spoiler 
Samsadel (enamus telodel) on 2 mikrit. Üks on summutamise jaoks mõeldud. võib nii olla, et valjuhääldi korral see põhimikriks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
31.10.2017 09:34:30
|
|
|
| Tiiger15 kirjutas: |
Teen sõbrale teene ja küsin tema nimel:
Saatis S7 Edge Teliasse remonti, kuna mikker ei tööta, teised ei kuulnud teda. Töötas ainult valjuhääldiga. Sai tagasiside, et vahetada tuleb tagaklaas, aku, ja terve displey ja kogu kompoti väärtus üüratud ~300€. Kas tõesti? Või on siinkohal tegu sulaselge pettusega? Kas mikker on tõesti ehitatud displeyga kokku nagu Telia väidab? Küsis telefoni tagasi ja Omnivaga saadeti, 16€ postikulu kah veel
Üleüldse on kummaline, et valjuhääldiga saab rääkida, aga tavalisel moel mitte, siin nagu oleks tegu tarkvaralise veaga. Hard reseti ta tegi, aga see ei aidanud teda. Aga see selleks, põhiprobleem on siiski see 300€ summa ja mikker mida eraldi ei saagi vahetada? |
Telefonil peaks ju garantii olema veel pool aastat ?
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
31.10.2017 12:32:12
|
|
|
| Tiiger15 kirjutas: |
Teen sõbrale teene ja küsin tema nimel:
Saatis S7 Edge Teliasse remonti, kuna mikker ei tööta, teised ei kuulnud teda. Töötas ainult valjuhääldiga. Sai tagasiside, et vahetada tuleb tagaklaas, aku, ja terve displey ja kogu kompoti väärtus üüratud ~300€. Kas tõesti? Või on siinkohal tegu sulaselge pettusega? Kas mikker on tõesti ehitatud displeyga kokku nagu Telia väidab? Küsis telefoni tagasi ja Omnivaga saadeti, 16€ postikulu kah veel
Üleüldse on kummaline, et valjuhääldiga saab rääkida, aga tavalisel moel mitte, siin nagu oleks tegu tarkvaralise veaga. Hard reseti ta tegi, aga see ei aidanud teda. Aga see selleks, põhiprobleem on siiski see 300€ summa ja mikker mida eraldi ei saagi vahetada? |
Kas garantii ei lahenda muret või see läbi ,kuigi ei usuks ?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
31.10.2017 13:29:11
|
|
|
Galaxy S7 Edge tuli eelmise aasta alguses välja - tõenäoliselt kehtib ka veel kahe aastane garantii.
Miks nad arvavad, et kogu seda kompotti vaja on vast sellepärast, et kui nad lahti võtavad, siis tõenäoliselt rikuvad tagaklaasi katte värvi ära. Teoorias peaks siis juba mikrofonile ligi pääsema - miks nad display, esimene klaas ja akut vahetada tahavad on kahtlane teema... Mikrofon peaks olema kõlariga ühes komplektis?
/Edit
Eksin. Mikrofon on laadimis pordiga ühes tükis. Et seda kätte saada peab võtma telefoni täiesti pilbasteks, nagu videos näha.
Ehk siis sisuliselt lõhutakse ekraan jne ära, mis on ka tarvis välja vahetada
https://youtu.be/k6RWdDS_qo0?t=1085
Iseasi on jah see, et kas saavad tükid nii kätte, et midagi ära ei riku?
/Edit2
Oled proovinud seda mikrofoni auku puhastada? Võib-olla on see mingisugust pahna lihtsalt täis?
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margus0000
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.01.2004
|
01.11.2017 01:19:25
|
|
|
| Täna avastasin et minu s7 edgel jookseb peenike roosa triip üle ekraani ülevalt alla , millest see tingitud on ja kas peaks garantiisse pöörduma.
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archibald
HV veteran

liitunud: 09.01.2002
|
02.11.2017 14:31:52
|
|
|
| margus0000 kirjutas: |
| Täna avastasin et minu s7 edgel jookseb peenike roosa triip üle ekraani ülevalt alla , millest see tingitud on ja kas peaks garantiisse pöörduma. |
Teadaolev Samsungi ekraani praak, kas kuulub garantii alla või mitte ei tea, aga eks kohapeal räägitakse. Kindel nii 99%, et on garantiiline juhtum
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
03.11.2017 14:40:35
|
|
|
Mida siinne rahvas kasutab Edge telefoni juhtmeta laadimiseks?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
03.11.2017 14:56:34
|
|
|
| softis kirjutas: |
| Mida siinne rahvas kasutab Edge telefoni juhtmeta laadimiseks? |
Samsa enda oma, kiirlaadimistoega kasutan elutoas:
EP-NG930BBEGWW
Ainult, et eraldi kiirlaadijat pole sellele ostnud ja kasutan tavalise laadijaga.
Originaallaadija (mis on kiirlaadija) on öökapil telefoni laadimiseks.
Miks öökapile juhtmeta laadijat ei pane?
Sest kiirlaadimise puhul teeb see vaevukuuldavat häält, aga öösel peab olema vaikus.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.11.2017 14:59:07
|
|
|
Noh selles mõtte peab eraldi jah rääkima laadijast ja alusest.
Endal S6 tavalise laadija taga istub öökapil
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
03.11.2017 15:41:55
|
|
|
Ma ilmselt panen selle tööle lauale, mitte koju. Eelmine telefon istus tööl dokis ja siis ei olnud kodus muret laadimisega, va nädalavahetustel. Eks piilun siis originaalseadme poole
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
03.11.2017 16:00:08
|
|
|
| softis kirjutas: |
Ma ilmselt panen selle tööle lauale, mitte koju. Eelmine telefon istus tööl dokis ja siis ei olnud kodus muret laadimisega, va nädalavahetustel. Eks piilun siis originaalseadme poole  |
Samsung on neid mitmeid välja lasknud.
Osad on kiirlaadimisega, osad mitte.
Osadel on laadija kaasas, teisel pead laadija eraldi hankima.
Tõenäoliselt teevad kiirlaadimisel häält ka erinevas mahus.
Need on asjad mida konkreetse mudeli puhul uurida, enne kui osta.
Aga originaali poole soovitaks vaadata küll, vähemalt mul on põhimõte, et vooluga ei mängita.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
03.11.2017 16:22:12
|
|
|
link :: PowerPort Qi 10W @ Amazon.de
Spoiler 
... laadinud sellega vist praktiliselt kõiki viimase aja S mudeleid ja seni muretult. Originaal kah olemas, kuid see natuke kohmakas, Ankerit võib aga kasvõi taskus kaasas kanda ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
03.11.2017 16:25:45
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
Miks öökapile juhtmeta laadijat ei pane?
Sest kiirlaadimise puhul teeb see vaevukuuldavat häält, aga öösel peab olema vaikus. |
Variant on veel, et pane ikkagi juhtmeta, aga tavalaadija. Öösel laadimisega pole eriti kiiret.
Ma oma tavalise S7-ga kasutasin algul seda kõige odavamat ümmargust hiinakat, aga pidasin telefoni igakordset tsentreerimisvajadust piisavalt tüütuks, et tellida püstiasendis hoidev hiinakas. Mingi paarteist kulli maksis ja selle raha eest väga viisakas asi. Isegi LED ei kiiska nii eredalt, et kinniteipimist vajaks. Toetab ka kiirlaadimist, kuid mul on selle sabas hetkel teadlikult 550mA Lumia laadija. Suudab laetuna hoida ka hotspot'i tehes.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
03.11.2017 16:28:36
|
|
|
... Anker on küll täiesti kuss, originaalil on jah vent sees ja see teeb aeg-ajalt häält ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
03.11.2017 16:33:12
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| softis kirjutas: |
Ma ilmselt panen selle tööle lauale, mitte koju. Eelmine telefon istus tööl dokis ja siis ei olnud kodus muret laadimisega, va nädalavahetustel. Eks piilun siis originaalseadme poole  |
Samsung on neid mitmeid välja lasknud.
Osad on kiirlaadimisega, osad mitte.
Osadel on laadija kaasas, teisel pead laadija eraldi hankima.
Tõenäoliselt teevad kiirlaadimisel häält ka erinevas mahus.
Need on asjad mida konkreetse mudeli puhul uurida, enne kui osta.
Aga originaali poole soovitaks vaadata küll, vähemalt mul on põhimõte, et vooluga ei mängita. |
Meenus veel üks suurem põhjus, miks ma juhtmeta laadijat öökapile ei pannud - kass läheb mu öökapi pealt aknalauale ja telefon lendaks raudselt paar korda öö jooksul põrandale
Hetkel on tavalaadija kaabel ka umbes keskelt kinnitatud, et kui kass kiirendab siis telefon maha ei lendaks.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
03.11.2017 16:37:26
|
|
|
... siis pane kassi külge kineetiline laadija ja selle külge telefon, hommikuks laetud
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
05.11.2017 20:01:22
|
|
|
| Keegi juppide vahetuse hindadega ka kursis? Endal esiklaasis nupu juures tükk väljas ja keskelt suht ämblik ja taga klaasi peal ka väike ämblik. Kasutamist küll ei sega, kuid mingi hetk plaanis välja vahetada ning tahakski teada, mis need hinnad on. 300€ päris ei tahaks välja käia. Telefoniks S7 Edge.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
05.11.2017 20:12:20
|
|
|
| xonix kirjutas: |
| Keegi juppide vahetuse hindadega ka kursis? Endal esiklaasis nupu juures tükk väljas ja keskelt suht ämblik ja taga klaasi peal ka väike ämblik. Kasutamist küll ei sega, kuid mingi hetk plaanis välja vahetada ning tahakski teada, mis need hinnad on. 300€ päris ei tahaks välja käia. Telefoniks S7 Edge. |
300eur on väga odav esiklaasi ja tagaklaasi eest .
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.11.2017 20:13:57
|
|
|
| mikk55 kirjutas: |
| xonix kirjutas: |
| Keegi juppide vahetuse hindadega ka kursis? Endal esiklaasis nupu juures tükk väljas ja keskelt suht ämblik ja taga klaasi peal ka väike ämblik. Kasutamist küll ei sega, kuid mingi hetk plaanis välja vahetada ning tahakski teada, mis need hinnad on. 300€ päris ei tahaks välja käia. Telefoniks S7 Edge. |
300eur on väga odav esiklaasi ja tagaklaasi eest . |
Jah, aifööni mees kõhib tagumise eest 550€
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
05.11.2017 20:16:31
|
|
|
| No tagumine suht suva, eesmine on prioriteet. Nagu ma aru saan, siis eraldi klaasi vahetada ei saa ja tuleb kogu ekraan välja vahetada? See 300 peaks olema ainult eesmise eest, tagumise hinda ei tea üldse.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
07.11.2017 15:55:23
|
|
|
| xonix, esikülg on koos ekraaniga 314 ja tagakülg 82
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
08.11.2017 18:10:22
|
|
|
| Siis on vist odavam oodata kuni ilmub mõni doonor, millel ekraan terve ja hind soodsam.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archibald
HV veteran

liitunud: 09.01.2002
|
08.11.2017 18:50:54
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| xonix, esikülg on koos ekraaniga 314 ja tagakülg 82 |
Ma müüsin ideaalseisukorras garantiilist S7Edge 320 euriga, ei näe pointi parandamisel...
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montecrist
HV kasutaja
liitunud: 09.04.2007
|
12.11.2017 13:00:41
tüütu avakuva |
|
|
Kuidas sellest kiirlaadimiskuvast lahti saab. Viskan juhtmevaba alusele ja ekraanile jääbki selline kuva ette kudas seda disableda saab.
[/img]
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.11.2017 14:12:08
|
|
|
Puhasta telefon shitast
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montecrist
HV kasutaja
liitunud: 09.04.2007
|
12.11.2017 15:12:06
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Puhasta telefon shitast  |
Mingisugust tippi kuidas see toimuda võiks. Kõiki installitud rakendusi ma eemaldama ei hakka.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.11.2017 15:19:24
|
|
|
Mingi aku laadimise jälgimise rakendus?
Tuleta meelde millal jama hakkas ma mida peale seda tõmmanid oled
Raske öelda kui telefoni ei ole
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
originaal
HV vaatleja
liitunud: 21.10.2004
|
13.11.2017 01:02:22
|
|
|
Galaxy S7: 363 laadimistsüklit ja 2460mAh alles (-18%). Annab ka tunda. Ei kesta enam täit päevagi.
S8 on ka ainult 3000mAh akuga. Ilmselt tuleb aku välja vahetada lihtsalt. Oskate kohta soovitada keegi?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
16.11.2017 01:19:01
|
|
|
| xonix kirjutas: |
| No tagumine suht suva, eesmine on prioriteet. Nagu ma aru saan, siis eraldi klaasi vahetada ei saa ja tuleb kogu ekraan välja vahetada? See 300 peaks olema ainult eesmise eest, tagumise hinda ei tea üldse. |
Võta Youtube-st õpetus lahti ja hakka pihta.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
20.11.2017 21:29:00
|
|
|
| Mingit 401,74-megast uuendust pakub, on keegi peale ajanud ja kas toob miski versiooninumbri suurenemise ka või lihtsalt "bugfixid"?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
21.11.2017 10:24:11
|
|
|
| Peale security patchi midagi muud pole küll täheldanud tõesti. Tegelikult tuli see uuendus kuu esimestel päevadel välja.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
21.11.2017 11:14:00
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Mingit 401,74-megast uuendust pakub, on keegi peale ajanud ja kas toob miski versiooninumbri suurenemise ka või lihtsalt "bugfixid"? |
Kõige olulisem selles uuenduses, et blueborne auk lapiti:
https://www.armis.com/blueborne/
Kõige nõmedam, et KRACK ei lapitud veel (WPA2 auk):
https://www.krackattacks.com/
Funktsionaalsuse osas pole muutust märganud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
21.11.2017 11:28:25
|
|
|
| Tekkis huvitav küsimus, et kui praegused S7 omanikud peaksid telef väljavahetama siis millise telef võtaksite ligi ,arvestades head kaamera kvaliteeti ( kas on head vastast kaamera suhtes S7-le)? Ise olen mõelnud ,kui peaks müüma enda oma siis vaataks ehk HTC U11 poole võibolla...
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
21.11.2017 11:42:48
|
|
|
| Hetke seisuga, kui praegune S7 hävinema peaks, ostaks samasuguse asemele. S8 otseselt ei tõmba, kuna mul pole reaalselt 16:9-st pikemat ekraani (ja koos sellega telefoni) vaja. Kumeraid ekraaniservi ka ei soovi. Ehk siiski prooviks iPhone X-i, kui selle järelturuväärtus kord ~500 kanti jõuab. Selleks kulub aga ilmselt paar aastat. Hinna ja olemuse suhtelt ei näegi hetkel S7-le konkurenti.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
21.11.2017 13:21:20
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Hetke seisuga, kui praegune S7 hävinema peaks, ostaks samasuguse asemele. S8 otseselt ei tõmba, kuna mul pole reaalselt 16:9-st pikemat ekraani (ja koos sellega telefoni) vaja. Kumeraid ekraaniservi ka ei soovi. Ehk siiski prooviks iPhone X-i, kui selle järelturuväärtus kord ~500 kanti jõuab. Selleks kulub aga ilmselt paar aastat. Hinna ja olemuse suhtelt ei näegi hetkel S7-le konkurenti. |
Sama. Kui S7 hävib, siis võtaks uue S7 asemele. "Good bang for buck".
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
21.11.2017 13:31:41
|
|
|
... ma soovitaks ühe S7 varuks osta praeguse hinna juures ikka väga hea all-rounder. Kui fotokast rääkida, siis mulle tundub, et S7 kaamera on pont'n'shoot pildistamisel natuke töökindlam ja reeglina on juba esimene pilt kasutatav. S8 produtseeris märksa rohkem ebaõnnestunud kaadreid ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
21.11.2017 16:31:26
|
|
|
oli ka plaanis naisele S7 võtta kui euronics neid soodukaga (359.-) müüs...krt kaua venitasin, kui ostma jõudsin oli juba tavahinnaga...hetkel vist kõige soodsam telias (399.-). Pakkusin naisele et võtaks ifööni prooviks aga ta ikka tahtis samsa juurde jääda, et hea proovitud asi
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
21.11.2017 16:45:43
|
|
|
Ka minu naine on Samsungi usku. Endal mul esimene Samsung.
Loodame, et 8.0 jõudlusele ja akule väga ei hakka, kui see välja tuleb.
S5 puhul pole just hea mälestused uuenduste saabumisele järgnevast jõudlusest - väga umbe kiskus.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
21.11.2017 16:50:29
|
|
|
... S5 on võrreldes S7-ga kauge ajalugu
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
21.11.2017 16:56:49
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
... S5 on võrreldes S7-ga kauge ajalugu  |
Tahaks loota jah
Müügimees ka rääkis, et S5 puhul oli Samsungi bloati kiht nii paks, et paratamatult tappsi maha. S7 puhul pidi olema "puhtam ja kuivem".
Eks paistab.
Siiani olen üllatavalt rahul S7 EDGE peal. Arvestades, et eelmine telefon oli pisike Sony Z3 compact, legendaarse aku pidamisega.
Ei ole probleemi suuruse ega aku pidamisega, lihtsalt palju mõnusam kasutuskogemus, kui ekraanilt infot tarbida ja ligi 90% juhtudest hea foto esimesel katsel. Sony puhul läks katseid rohkem, kui manuaalis ei teinud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|