|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
03.06.2016 13:10:06
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Kas sul Language Packe samuti leidub? |
Ei, neid mul pole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Adebisi
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sun2
HV vaatleja
liitunud: 08.09.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
18.07.2016 18:47:29
|
|
|
Just testisin, tõmbas täis mahus alla probleemideta, kiirus 7MB/s üle WiFi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
28.07.2016 20:57:26
|
|
|
See w10 iso sobib ju nii oem kui retail jaoks?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
28.07.2016 21:02:40
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| See w10 iso sobib ju nii oem kui retail jaoks? |
Jah
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Trwind55
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
03.08.2016 23:20:07
|
|
|
Esimeses postis peaks olema väidetavalt W7 SP1 x64, aga nüüd pakub Windows update SP1-te (KB76932). Kumb on siis?
_________________ möhhh.. |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
03.08.2016 23:35:59
|
|
|
| Trwind55, peab olema mingi WU kala, kuna image on kindlasti SP1-ga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
04.08.2016 19:21:00
|
|
|
| See on tegelikult KB2533552, mitte SP1.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
systxix
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.10.2008
|
14.08.2016 12:06:53
|
|
|
| kas Windows 10 Version 1607 ISO-d oleks võimalik ülesse panna?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
15.08.2016 01:06:37
|
|
|
| revotechnik kirjutas: |
| kas Windows 10 Version 1607 ISO-d oleks võimalik ülesse panna? |
Hetkel uploadib. Mõne tunni pärast üleval.
Ametlikud ja muutmata MSDN imaged.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
23.09.2016 21:21:49
|
|
|
| mis eestikeelsete Vista iso'dega juhtus? Algselt neid sai tirida, nüüd linki pole "failinime" all..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
23.09.2016 21:27:58
|
|
|
| Check, osutus kasulikuks antud teema. Kiitus korraldajale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
25.09.2016 02:04:42
|
|
|
| aht0 kirjutas: |
| mis eestikeelsete Vista iso'dega juhtus? Algselt neid sai tirida, nüüd linki pole "failinime" all.. |
Jäid mingil põhjusel üles laadimata tookord. Uurin järgi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
02.10.2016 13:53:27
|
|
|
| tsitaat: |
FILE: et_Office_2010_with_SP2_x64.iso (et-EE | GB)
|
Kas seda ei ole olemas?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
03.10.2016 12:45:53
|
|
|
| maty kirjutas: |
| tsitaat: |
FILE: et_Office_2010_with_SP2_x64.iso (et-EE | GB)
|
Kas seda ei ole olemas? |
Pole jah, mingi aeg tagasi üritasin ametlikku image leida, kuid ei õnnestunud.
Kui mul vaba päev on, siis üritan mõlema kohta uurida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
03.10.2016 13:33:24
|
|
|
| Minu teada SP2 eestikeelset täisintegreeritud ISO pole kunagi avaldatud. VL SP2'ga ISO on, kuid see on SP1 integreeritud + SP2 MSPd.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
06.10.2016 20:11:11
|
|
|
| Kuidas valida 10 puhul Home või Pro, ei tulnud ette seda kohta nagu 7-l ja läks Home peale..sooviks aga Pro-d.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
06.10.2016 20:38:47
|
|
|
| Kui kasutad USB meediat, kustuta sources\ei.cfg fail. Siis peaks lubama valida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
10.10.2016 20:13:59
|
|
|
| friik1 kirjutas: |
| Kui kasutad USB meediat, kustuta sources\ei.cfg fail. Siis peaks lubama valida. |
Sain asja toimima, kuid natuke täpsustaks. Notepad fail nimega "ei.cfg" (koos jutumärkidega) tuleb ise luua source kausta ja sellele sisuks panna tekst, peale mida lasi valida kas Home või Pro
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
15.12.2016 22:47:48
|
|
|
Asjalik teema, panen märgi maha.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
30.12.2016 16:30:28
|
|
|
| Go Kane! kirjutas: |
| Lingid ikka toimivad? Varasemalt sain siis praegu väga ligi ei lase. |
Hetkel peaks toimima.
Mul oli ununenud serveri eest maksta lol. Reminderit ka millegiparast ei tulnud meilile :/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
antzik
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2004
|
02.01.2017 18:07:21
|
|
|
Hetkel WIN 10 laeb ilusti...
_________________ www.seicom.ee Avatäited |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kaksviis
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.06.2009
|
04.02.2017 22:49:57
|
|
|
| ei lase midagi laadida
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
04.02.2017 23:00:45
|
|
|
| Ei vasta tõele. Win7 hakkas kohe tulema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
05.02.2017 00:34:46
|
|
|
| kaksviis kirjutas: |
| ei lase midagi laadida |
Töötab kenasti, security errorit ignoreeri.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
10.02.2017 03:24:26
|
|
|
Eeldan, et kuna sa ei soovi, et neid installikaid ja/või sinu serverit levitataks, siis .torrent oleks välistatud? Ei hakka omavoliliselt midagi teostama, aga lihtsalt, et sinu serveril koormust vähendada, saaks ilusasti ka .torrent luua ning sinu serveris oleva faili URL-i web-seed alla lisada.
Ehk siis laadib sinu serverist võimaliku kiirusega, aga võtab ka teistel torrenti kasutajatelt funki juurde ja ei ole nii öelda maasolemist, kui sul server lendab.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
14.02.2017 20:35:22
|
|
|
| Kas Windowsi võtmel on vahet mitu korda sisestada, kui 0 või O ei saa aru täpselt, võib koodi toksida ja proovida nii kaua kui soovid või ala telefoni teel hiljem ainult?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
14.02.2017 20:59:47
|
|
|
| O-tähte tootevõtmes mu teada ei kasutata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Oracle
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003
|
15.02.2017 21:59:35
|
|
|
Ma ka just tõmbasin MS-i Mediacreationtooliga. Aga sealt tuli mingi vanem versioon ja peale installi läks päris kaua aega kui tõmbas uuendusi ning paigaldas uusimaks. Pärast kahetsesin, oleksin siit pidand kohe uusima iso tõmbama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
25.03.2017 14:24:16
|
|
|
Kust kõige uuemat iso (win 10, 64 bit Pro N või lite või kuidas iganes see ilma media centrita versioon on) mõistlik hankida oleks? Techneti lehelt vaatasin, et uusimad on jaanuari seisuga, aga mul endal ei lasknud sealt otse tõmmata, mingi krdi subscribtion oli ära aegunud või midagi sellist.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| tagasi üles |
|
 |
bingo
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2005
|
06.04.2017 13:37:53
|
|
|
| Kas siin on win7 iso koos kõigi uuendustega või on 2015 a seis? Kas ma võin ka win10 panna ja aktiveerin selle oma vana win7 võtmega?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
06.04.2017 18:28:00
|
|
|
| Siin on ainult ametlikud ISOd.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
14.04.2017 17:10:43
|
|
|
| virx kirjutas: |
Sain asja toimima, kuid natuke täpsustaks. Notepad fail nimega "ei.cfg" (koos jutumärkidega) tuleb ise luua source kausta ja sellele sisuks panna tekst, peale mida lasi valida kas Home või Pro  |
Selle faili lisamiseks tuleb uus .iso teha ise? Seletaks ehk mismoodi kõige lihtsamalt antud faili lisada saaks sellele isole?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
14.04.2017 20:35:21
|
|
|
Mina kopeerisin pulgal olnud "sources" kausta.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ragnar7474
HV veteran
liitunud: 14.03.2006
|
15.06.2017 13:01:12
|
|
|
Ega uut Windows 10-t ole veel saada? Suht tobe praegu, installid ära ja esimese asjana tiri 4GB update juurde
_________________ O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
07.07.2017 11:36:17
|
|
|
| varsti läheb vaja win10-t, siin on 2016 juuli versioon. On see parim variant ja sellepärast pole midagi uuemat? Või tasub midagi uuemat otsida? Kui jah, siis kus kohast? Vaatasin ka mikisofti lehele, sealt ei leidnud. Update vanemale versioonile välistaks, põhimõtteliselt läheb see kinni. Ei vaja "vilesid" ja muud taolist. Ok, turvalisus võib kannatada, aga uuendustega tuleb igasugust pska kaasa (+ sellega kaasneb tihti "beetatestri" seisund), saab ka välja filtreerida, aga ei taha enam taoliste asjade peale aega raisata. Pigem hetke töötav/valmisversioon. Ja creators update on need "viled", mida ei vaja...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
07.07.2017 12:14:10
|
|
|
| ewur kirjutas: |
| varsti läheb vaja win10-t, siin on 2016 juuli versioon. On see parim variant ja sellepärast pole midagi uuemat? Või tasub midagi uuemat otsida? Kui jah, siis kus kohast? Vaatasin ka mikisofti lehele, sealt ei leidnud. Update vanemale versioonile välistaks, põhimõtteliselt läheb see kinni. Ei vaja "vilesid" ja muud taolist. Ok, turvalisus võib kannatada, aga uuendustega tuleb igasugust pska kaasa (+ sellega kaasneb tihti "beetatestri" seisund), saab ka välja filtreerida, aga ei taha enam taoliste asjade peale aega raisata. Pigem hetke töötav/valmisversioon. Ja creators update on need "viled", mida ei vaja... |
Siit ei kõlba või?
https://www.microsoft.com/et-ee/software-download/windows10ISO
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
07.07.2017 12:59:09
|
|
|
| a ok, tänud. Nägin seda "tööriista", aga ei saanud aru, kuidas see on win10 allalaadimisega seotud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
05.10.2017 08:43:03
|
|
|
Täitsa asjalik, saad tõmmata eesti keelse x64/x86 kõik versioonid ühes ISO-s
Kahjuks ei saa mitme-keelset ühes ISO-s, hea oleks, kui saaks ühele pulgale (olgu kasvõi 10GB+) panna mitme-keelse valikuga.
EDIT:
Kas kellelgi on neid Office faile? Otselingid MS serveritesse ei tööta enam - maha võetud tõenäoliselt.
Teeks äkki mingi peer-to-peer torrentid neist failidest? Sinna saab juurde lisada ka web-lingid, kui on kellelgi kusagil veebiserveris üleval samuti.
Aga eelkõige - on kellelgi neid faile ning sooviks jagada?
Täpsemalt siis Office 2007, 2010, 2013 (kõik versioonid, mis esimeses postituses).
2016 ja 365 on ilusasti MS kaudu saadaval.
EDIT2: Kellele oluline, siis siit leiab erinevad versioonid MediaCreationTool.exe
Mul endal oli vaja 1607 versiooni, millega alla laadida erinevad versioonid ISO-d. Tean, et language pack-dega saab kokku pakkida, aga tänapäeval on aeg väärtuslikum, kui mõned (sajad) gigad andmemahtu.
https://mega.nz/#F!kipRAJza!YJyRB5Oe9aB_eNUnjeDlrA
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
viimati muutis LKits 18.10.2017 18:51:08, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
systxix
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.10.2008
|
06.10.2017 16:32:35
|
|
|
| Kas juulis uuendatud 1703 iso saaks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|