Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 83, 84, 85  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2017 14:02:28 vasta tsitaadiga

Winterwind, 1080 ei kaeva tuhkagi arvestades oma hinda ja oma jõudlust mängudes. See kaevandusbuum pihta hakkas siis proovisin järgi ja perf oli mõttetu, et selle jaoks arvutit üldse töös hoida. 1070 ja 1080Ti mõlemad on hulga paremad kaevandamiseks rääkimata AMD kaartidest. Ja ei kaevandanud ainult Ethereumi kah.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2017 16:33:36 vasta tsitaadiga

Kui tõsi ja tuleb nt järgmis ekuu alguses välja - oi kui palju bihaseid 1070 ostjaid siis tekib kes just kallima ja viletsama kaardi ostsid ja kiiresti üritavad ebays maha müüa vana hinnaga.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
edaj
HV kasutaja
edaj

liitunud: 13.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2017 10:29:30 vasta tsitaadiga

Millist 1050ti aftermarket kaarti soovitate? Zotaci oma kannatab võrdlust evga superclocked omaga? Tahaks võimalikult odavalt 1080p mängida, läheb uude ryzen 3 1200 süsteemi. Ja kust kõige mõistlikum tellida, kas arvutitargast, liiva käest või hoopis amazonist nt?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2017 10:41:33 vasta tsitaadiga

edaj kirjutas:
Tahaks võimalikult odavalt 1080p mängida, läheb uude ryzen 3 1200 süsteemi.
Kas kasutatud kaardid ei sobi? 1050Ti uuena on 150 eurot ja edasi, samal ajal võimsus on lahjavõitu. Foorumis on natuke üle 200 euro 1060 3GB versioone, millega on maa ja ilm musklit 1080@60 mängimiseks. Või siis kasutatud korralik GTX970 on foorumis kah sarnase hinnaga müügil kui uus 1050Ti (ca 170-180 eurot aga neid on ka erinevaid). Ning GTX970 on märksa parem - https://www.techpowerup.com/reviews/Gigabyte/GTX_1050_Ti_G1_Gaming/29.html
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2017 10:41:50 vasta tsitaadiga

Uued 3gb 1060 kaardid on poes alla 200 kõik uued mis alla selle on suht mõttetud potatod.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2017 10:47:27 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Uued 3gb 1060 kaardid on poes alla 200
Kui täpne olla siis on võimalik e-poest tellida jah GTX1060'sid, mis hakkavad peale 197 eurost. Ma ise soovitaks igaljuhul need mõnikümmend eurot kulutada ja minna GX1060 suunas. Või siis jah kasutatud korraliku tootja GTX970. Äkki saab need mõnikümmend eurot mujalt kokku kraapida...?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
edaj
HV kasutaja
edaj

liitunud: 13.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2017 11:00:57 vasta tsitaadiga

Kust e poest alla 200 1060 saab? Võtaks siis 3gb versiooni, aga 970 jaoks jääb toide lahjaks, mul evga 430w 80+ ja ühe 6+2pin väljundiga.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2017 11:12:56 vasta tsitaadiga

HV'st vaata. icon_smile.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2017 11:32:41 vasta tsitaadiga

edaj kirjutas:
Kust e poest alla 200 1060 saab? Võtaks siis 3gb versiooni, aga 970 jaoks jääb toide lahjaks, mul evga 430w 80+ ja ühe 6+2pin väljundiga.


Misajast 430w toide gtx 970 jaoks lahjaks jääb?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2017 11:49:59 vasta tsitaadiga

edaj kirjutas:
Kust e poest alla 200 1060 saab? Võtaks siis 3gb versiooni, aga 970 jaoks jääb toide lahjaks, mul evga 430w 80+ ja ühe 6+2pin väljundiga.


Näiteks:

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Videokaardid/?search=fc3ccc0db59f560abb24dc4cb1096ee5

Alates 197 eura.


Toide ei jää lahjaks mingi valemiga - kannataks ka 8700K i7+108TI koosluse ära. Su koosluses gtx1060'ga ei lähe kogu sisteemi tarbimine üle 250W.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2017 11:50:36 vasta tsitaadiga

edaj kirjutas:
Kust e poest alla 200 1060 saab? Võtaks siis 3gb versiooni, aga 970 jaoks jääb toide lahjaks, mul evga 430w 80+ ja ühe 6+2pin väljundiga.

Mõte oli siis selline krüptin lahti,et alla 200€ saad kehva jahuti ja toiteahelaga kuigi viimane ei mõjuta selle tegevust kui ei overclocki aga küll jahuti mõjub kui hakkab
see mõttetu ülemäärane tiiviku vuhin mis on ka loogiline sellise jahuti puhul.200€+ on aga teised lood,seest puuduvad sellised anomaaliad icon_biggrin.gif See et su toitekas lahjaks
jääb GTX970 puhul on liiast kui just sul pole miski hüpper kooslus midas ma ei usu.Igatahes on targem sul profiil kasti kooslusest täita siis on ka lihtsam sind aidata icon_idea.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2017 12:37:16 vasta tsitaadiga

Mis kehv jahutus ja toiteahel see 1060 on nii entry level tykk, et mingit kuuma see ei tooda ja jahutus/vrm in täiesti irrelevant.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2017 12:49:02 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Mis kehv jahutus ja toiteahel see 1060 on nii entry level tykk, et mingit kuuma see ei tooda ja jahutus/vrm in täiesti irrelevant.

Sa peksad juba segast icon_idea.gif See on ilmselge miks nende hinnavahe on erinev eusa_wall.gif Tahaks näha kuidas näiteks see https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Videokaardid/1045673/
ja see https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Videokaardid/885345/ on sinu väite puhul samaväärsed icon_question.gif Ja ära hakka oma väiteid ümber lükkama kuna väitsid,et pole alla 200€
kaarte mõtet vaadata kuigi ei põhjendanud miks icon_rolleyes.gif ja sinu lause oli sogane icon_razz.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2017 12:53:27 vasta tsitaadiga

Skrolli nüüd yles ja loe mis ma kirjutasin, odavaimad kaardid on alla 200, mis point on sellise entry level potato jahutuse alla veerand kaardi hinnast panna kui kaart niigi jahe? Mõtle natuke enne kui räuskama hakkad.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2017 13:17:03 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Skrolli nüüd yles ja loe mis ma kirjutasin, odavaimad kaardid on alla 200, mis point on sellise entry level potato jahutuse alla veerand kaardi hinnast panna kui kaart niigi jahe? Mõtle natuke enne kui räuskama hakkad.

Ei midagi isiklikku nüüd on kõigile selge mida silmas pidasid icon_biggrin.gif
Pean hakkama eestikeelt lihvima segavereliste või teiste keelte combona võetult icon_razz.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2017 14:16:43 vasta tsitaadiga

Odavaim kahe tuulikuga isend on zotaci AMP mis 214 eura. Natuke tuleb silmas pidada olukorda kus inimene plaanis algselt kulutada kuni 150 eura - selles ei kahtle keegi, et kui mistahes asja eelarvele panna 40% juure siis saab parema asja.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
edaj
HV kasutaja
edaj

liitunud: 13.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2017 15:32:55 vasta tsitaadiga

AMD Ryzen 3 1200
ASRock AB350 PRO4
8GB Kingston HyperX Fury 2666 CL16
EVGA 430W 80+ Certified

Selline kooslus siis, panen tuleval nädalal kokku.

Vaatasin siis hetkel, et Zotac 3gb amp 2 vurriga isend on 214.- aga inno3d 2 vurriga 6gb kaardi saaks juba 245.-
Ehk tasuks siis juba hakata piiluma 6gb kaarte?

Igaljuhul tänan selle arutelu eest, aga olen veel siiski otsustusvõimetu, mida tegema peaks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2017 15:42:30 vasta tsitaadiga

kui eelarve kannatab, piilu 6gb kaarte, kuigi perfi vahe on äkki 10% või veidi peale, nii et hinnavahet rangelt võttes ära ei tasu.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
edaj
HV kasutaja
edaj

liitunud: 13.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2017 15:54:09 vasta tsitaadiga

Siiski on ta jätkusuutlikum vaadates tulevikku? Ma hea meelega paneks selle kastiga mitmeid aastaid.


Aga oletame, et võtan foorumist kasutatud 970. Kustkohast ma selle lisa toiteväljundi võtan? Mingi molexi huumor? :/

Muidu üks Zotac 970 on hetkel ahvatlev küll..
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2017 17:54:59 vasta tsitaadiga

150 juures tasb ehk jah vaadata kasutatud 970 peale. 1080p peal suudab see ikka veel 60fps juures uutematel mängudel välja võluda kui ultra pealt high peale liigud. Kui PSU lisaväljundit pole, siis on power -> 6/8 pin adapter ka olemas.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2017 09:55:20 vasta tsitaadiga

https://www.techpowerup.com/237230/possible-geforce-gtx-1070-ti-specifications-surface

Isegi rohkem jõudlust kui algselt lekkis. Pmst selle jõudlusega on tegu juba säästu 1080-ga. Ehk siis 95% GTX 1080 jõudlusest peaks kätte saama. Hind väidetavalt 12,5% odavam, kui 1080 ja väljalase ~Novembri alguses.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2017 12:27:43 vasta tsitaadiga

Aga aasta hiljem on sellist juba raskem maha müüa - kasutatud 1080 ja 1070ti hinnavahe muutub nii väikeseks, et parem juba võtta kasutatud 1080.
Eriti veel nii lähedal voltale (vähem kui aasta) osta pooletoobine uus kaart täishinnaga.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2017 12:37:58 vasta tsitaadiga

Nujah. Iseasi palju neid kasutatud 1080 kaarte eestis liigubki. Oli see ju 700€ alghinnaga mis tähendab, et palju neid inimestel käes pole. Teine asi on see, et 1080 kasutajatel ainult üks kaart ongi mille peale upgrade teha: 1080 Ti. Vaevalt eriti palju neid oli kes 1080 pealt Vega peale läksid.
Volta tulek ilmselt muudab olukorda ja järelturule tekib rohkem Pascali põhiseid kaarte.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2017 12:49:07 vasta tsitaadiga

ise ootan kangesti kui kaevandamine kokku kukub:D peaks siga odavalt 1070neid saama...
teeks isegi ühe sli setupi siis kohe:D
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2017 13:21:46 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
ise ootan kangesti kui kaevandamine kokku kukub:D peaks siga odavalt 1070neid saama...
teeks isegi ühe sli setupi siis kohe:D


Millal see küll juhtuda võiks? Sügis käes, käed juba sügelevad midagi mängida.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2017 15:16:19 vasta tsitaadiga

mauro kirjutas:
Eriti veel nii lähedal voltale (vähem kui aasta) osta pooletoobine uus kaart täishinnaga.
Kui uue kaardi launchini on üle kolme kuu siis pole erilist pointi oodata uue järgi ja kahtlustan, et geimerite high end voltale enne juunit käbaraid taha ei saa.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 22.09.2017 18:00:02 vasta tsitaadiga

Nvidia,milking you since 8800GTX.......

icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 22.09.2017 18:06:45 vasta tsitaadiga

Positiivne üllatus EVGA poolt. Kaardiga juhtus midagi, lasi ginni välja. 1070. Läks Saksamaale, tagasi tuli 1080 FTW.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2017 17:15:31 vasta tsitaadiga

Mingi teine vend kellel dzinn 1080 kallal käis sai tagasi 1070 thumbs_up.gif hehehe
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2017 17:47:27 vasta tsitaadiga

äkki saadan sinna enda oma 1080 ja tagasi tuleb 1080ti icon_lol.gif
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2017 18:11:12 vasta tsitaadiga

võlutoss lendas välja kaartidest reaalselt?
_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2017 15:36:49 vasta tsitaadiga

mikk55, nüüd hakkavad kõik EVGA omanikud oma kaarte küpsetama. Kuna mu enda 1080 Ti osteti ära siis mul hetkel arvutis vägagi korralik GTX 980 Classified. Sellel on 5 aastat tehasegarantii EVGA poolt välja hõigatud. Kuidas seda siis nüüd kõige paremini garantiisse saada, lootuses uus 1080 Ti vastu saada? Tippmudeli vastu antakse ju ikka tippmudel
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2017 17:11:17 vasta tsitaadiga

https://eu.evga.com/support/warranty/

tsitaat:
Replacement and Refund:
Products sent in for RMA will be repaired or replaced with a product deemed to be of equal or greater performance by EVGA if an exact replacement is not available.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 29.09.2017 14:18:04 vasta tsitaadiga

http://www.guru3d.com/news-story/geforce-gtx-1070-ti-launch-date-october-26th-specs-and-details.html

kähku kähku 1080ti odavalt müüki uus kaart tuleb icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2017 14:54:52 vasta tsitaadiga

Hinnad tunduvad küll lambid @1070 ja 1070ti
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2017 11:14:14 vasta tsitaadiga

Eks lüpsimasin ei lõpeta kunagi töötamist. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2017 15:33:46 vasta tsitaadiga

Miks peaks keegi 1070 ostma vs. 1070ti selliste hindade juures... ei saa aru. Eks näis, mis hinnad teevad, kui päriselt välja tuleb.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thetommi
HV kasutaja
Thetommi

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2017 10:50:06 vasta tsitaadiga

Avastasin et mu MSI gtx1080 armor coil whineb. Mängin põhiliselt bf4 144hz monitoril ja 145fps piiranguga. Piirasin ka huvi pärast 60 fps peale. Natuke vaiksemalt, aga whineb ikka häirivalt. Interneeduses ringi kolades jäi mulje, et garantiisse pole mõtet sellega minna?
_________________
Enne mõtle, siis ütle.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2017 10:53:22 vasta tsitaadiga

On ikka kui väga lärmakas vahetatakse välja.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Voyage
HV Guru

liitunud: 07.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2017 10:55:59 vasta tsitaadiga

Thetommi kirjutas:
Avastasin et mu MSI gtx1080 armor coil whineb. Mängin põhiliselt bf4 144hz monitoril ja 145fps piiranguga. Piirasin ka huvi pärast 60 fps peale. Natuke vaiksemalt, aga whineb ikka häirivalt. Interneeduses ringi kolades jäi mulje, et garantiisse pole mõtet sellega minna?


Loterii, võid samasuguse vastu saada
Kommentaarid: 826 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 655
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2017 13:34:19 vasta tsitaadiga

Thetommi, Coil whine viga läheb RMA alla. Mul on kõik välja vahetatud. Nelja aastaga umbes 10 kaarti
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.10.2017 14:14:37 vasta tsitaadiga

Ega siin peale aja midagi kaotada ei ole, võiks ju proovida.
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thetommi
HV kasutaja
Thetommi

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2017 23:32:29 vasta tsitaadiga

Eks proivin ka siis. Sest hääl on lausa hirmutav icon_lol.gif icon_rolleyes.gif
liiv kirjutas:
Thetommi, Coil whine viga läheb RMA alla. Mul on kõik välja vahetatud. Nelja aastaga umbes 10 kaarti

Praegune 1080ti on vaikne?

_________________
Enne mõtle, siis ütle.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2017 14:43:41 vasta tsitaadiga

vana artikkel juunist, aga lükati jälle üles ja paistab päris hea:
then and now: 6 generations of geforce graphics compared (techspot)
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 13.10.2017 15:39:53 vasta tsitaadiga

gpu areneb kiiremini kui cpu thumbs_up.gif või õigemini erinevalt cpu'st gpu areneb. graafikakaardid on siis selle põhjal arenend c.a. 5x, samal ajal prosed on sama ajaga aremend 1/5 võrra, ehk siis 0,2x. hämmastav
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 13.10.2017 17:39:53 vasta tsitaadiga

Mis siin hämmastavat on, ühelt küljelt hakkas gpu jõudsalt arenema gf 8000 seeriast alates kui nvidia viis massidesse oma cuda ja gpu compute võimaluse. Sellega tekkis lisa turg kaartidele ja tekkis lisa põhjus neid veelgi rohkem edasi arendada. Rääkimata sellest et gf8800 oli tavalisest prosest võimsam, seega compute unitina rahaliselt kasulikum icon_biggrin.gif

Teiseks intelil pole old väga pikka aega konkurentsi kellegi poolt ja konkurentsi puudumine on kõvasti arengut pidurdanud. AMD tuli ryzeniga välja ja rattad hakkasid uuesti veerema thumbs_up.gif

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2017 18:15:51 vasta tsitaadiga

ei tea kas on õige koht postitamiseks, aga:

sain täna uue buildi püsti lõpuks. ülemises PCIE slotis ei tunnista Zotac 1080Ti kaarti. Samas GTX 580 võttis ilusasti pildi ette. Tõstsin Zotaci teise slotti võttis ka pildi ette. milles võiks probleemi olla?
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2017 00:06:05 vasta tsitaadiga

Esmalt draiver up siis bois reset siis win clean siis emme piix icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2017 01:10:19 vasta tsitaadiga

4-5 tundi mässasin, ei midagi. top slotis ei tööta ja ongi kõik.
win clean on niivõinaa, driverid lasin peale, tundis kaardi ära. biosi uusim versioon peal, cmos clear ka tehtud 0 effekti.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauli24
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2010




sõnum 14.10.2017 01:38:25 vasta tsitaadiga

Thetommi kirjutas:
Eks proivin ka siis. Sest hääl on lausa hirmutav icon_lol.gif icon_rolleyes.gif
liiv kirjutas:
Thetommi, Coil whine viga läheb RMA alla. Mul on kõik välja vahetatud. Nelja aastaga umbes 10 kaarti

Praegune 1080ti on vaikne?


ära raiska aega saatmisega tee parem seda https://www.youtube.com/watch?v=-yQHAMz1v5g&t=512s&ab_channel=LinusTechTips
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 83, 84, 85  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.