|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
14.09.2017 16:33:36
|
|
|
| Kui tõsi ja tuleb nt järgmis ekuu alguses välja - oi kui palju bihaseid 1070 ostjaid siis tekib kes just kallima ja viletsama kaardi ostsid ja kiiresti üritavad ebays maha müüa vana hinnaga.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
edaj
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2007
|
16.09.2017 10:29:30
|
|
|
| Millist 1050ti aftermarket kaarti soovitate? Zotaci oma kannatab võrdlust evga superclocked omaga? Tahaks võimalikult odavalt 1080p mängida, läheb uude ryzen 3 1200 süsteemi. Ja kust kõige mõistlikum tellida, kas arvutitargast, liiva käest või hoopis amazonist nt?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
16.09.2017 10:41:33
|
|
|
| edaj kirjutas: |
| Tahaks võimalikult odavalt 1080p mängida, läheb uude ryzen 3 1200 süsteemi. |
Kas kasutatud kaardid ei sobi? 1050Ti uuena on 150 eurot ja edasi, samal ajal võimsus on lahjavõitu. Foorumis on natuke üle 200 euro 1060 3GB versioone, millega on maa ja ilm musklit 1080@60 mängimiseks. Või siis kasutatud korralik GTX970 on foorumis kah sarnase hinnaga müügil kui uus 1050Ti (ca 170-180 eurot aga neid on ka erinevaid). Ning GTX970 on märksa parem - https://www.techpowerup.com/reviews/Gigabyte/GTX_1050_Ti_G1_Gaming/29.html
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
16.09.2017 10:41:50
|
|
|
| Uued 3gb 1060 kaardid on poes alla 200 kõik uued mis alla selle on suht mõttetud potatod.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
16.09.2017 10:47:27
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Uued 3gb 1060 kaardid on poes alla 200 |
Kui täpne olla siis on võimalik e-poest tellida jah GTX1060'sid, mis hakkavad peale 197 eurost. Ma ise soovitaks igaljuhul need mõnikümmend eurot kulutada ja minna GX1060 suunas. Või siis jah kasutatud korraliku tootja GTX970. Äkki saab need mõnikümmend eurot mujalt kokku kraapida...?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
edaj
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2007
|
16.09.2017 11:00:57
|
|
|
| Kust e poest alla 200 1060 saab? Võtaks siis 3gb versiooni, aga 970 jaoks jääb toide lahjaks, mul evga 430w 80+ ja ühe 6+2pin väljundiga.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
16.09.2017 11:12:56
|
|
|
HV'st vaata.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
16.09.2017 11:32:41
|
|
|
| edaj kirjutas: |
| Kust e poest alla 200 1060 saab? Võtaks siis 3gb versiooni, aga 970 jaoks jääb toide lahjaks, mul evga 430w 80+ ja ühe 6+2pin väljundiga. |
Misajast 430w toide gtx 970 jaoks lahjaks jääb?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
16.09.2017 11:50:36
|
|
|
| edaj kirjutas: |
| Kust e poest alla 200 1060 saab? Võtaks siis 3gb versiooni, aga 970 jaoks jääb toide lahjaks, mul evga 430w 80+ ja ühe 6+2pin väljundiga. |
Mõte oli siis selline krüptin lahti,et alla 200€ saad kehva jahuti ja toiteahelaga kuigi viimane ei mõjuta selle tegevust kui ei overclocki aga küll jahuti mõjub kui hakkab
see mõttetu ülemäärane tiiviku vuhin mis on ka loogiline sellise jahuti puhul.200€+ on aga teised lood,seest puuduvad sellised anomaaliad See et su toitekas lahjaks
jääb GTX970 puhul on liiast kui just sul pole miski hüpper kooslus midas ma ei usu.Igatahes on targem sul profiil kasti kooslusest täita siis on ka lihtsam sind aidata
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
16.09.2017 12:37:16
|
|
|
| Mis kehv jahutus ja toiteahel see 1060 on nii entry level tykk, et mingit kuuma see ei tooda ja jahutus/vrm in täiesti irrelevant.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
16.09.2017 12:53:27
|
|
|
| Skrolli nüüd yles ja loe mis ma kirjutasin, odavaimad kaardid on alla 200, mis point on sellise entry level potato jahutuse alla veerand kaardi hinnast panna kui kaart niigi jahe? Mõtle natuke enne kui räuskama hakkad.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
16.09.2017 13:17:03
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Skrolli nüüd yles ja loe mis ma kirjutasin, odavaimad kaardid on alla 200, mis point on sellise entry level potato jahutuse alla veerand kaardi hinnast panna kui kaart niigi jahe? Mõtle natuke enne kui räuskama hakkad. |
Ei midagi isiklikku nüüd on kõigile selge mida silmas pidasid
Pean hakkama eestikeelt lihvima segavereliste või teiste keelte combona võetult
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
16.09.2017 14:16:43
|
|
|
| Odavaim kahe tuulikuga isend on zotaci AMP mis 214 eura. Natuke tuleb silmas pidada olukorda kus inimene plaanis algselt kulutada kuni 150 eura - selles ei kahtle keegi, et kui mistahes asja eelarvele panna 40% juure siis saab parema asja.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
edaj
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2007
|
16.09.2017 15:32:55
|
|
|
AMD Ryzen 3 1200
ASRock AB350 PRO4
8GB Kingston HyperX Fury 2666 CL16
EVGA 430W 80+ Certified
Selline kooslus siis, panen tuleval nädalal kokku.
Vaatasin siis hetkel, et Zotac 3gb amp 2 vurriga isend on 214.- aga inno3d 2 vurriga 6gb kaardi saaks juba 245.-
Ehk tasuks siis juba hakata piiluma 6gb kaarte?
Igaljuhul tänan selle arutelu eest, aga olen veel siiski otsustusvõimetu, mida tegema peaks
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
16.09.2017 15:42:30
|
|
|
kui eelarve kannatab, piilu 6gb kaarte, kuigi perfi vahe on äkki 10% või veidi peale, nii et hinnavahet rangelt võttes ära ei tasu.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
edaj
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2007
|
16.09.2017 15:54:09
|
|
|
Siiski on ta jätkusuutlikum vaadates tulevikku? Ma hea meelega paneks selle kastiga mitmeid aastaid.
Aga oletame, et võtan foorumist kasutatud 970. Kustkohast ma selle lisa toiteväljundi võtan? Mingi molexi huumor? :/
Muidu üks Zotac 970 on hetkel ahvatlev küll..
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
16.09.2017 17:54:59
|
|
|
| 150 juures tasb ehk jah vaadata kasutatud 970 peale. 1080p peal suudab see ikka veel 60fps juures uutematel mängudel välja võluda kui ultra pealt high peale liigud. Kui PSU lisaväljundit pole, siis on power -> 6/8 pin adapter ka olemas.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
22.09.2017 12:27:43
|
|
|
Aga aasta hiljem on sellist juba raskem maha müüa - kasutatud 1080 ja 1070ti hinnavahe muutub nii väikeseks, et parem juba võtta kasutatud 1080.
Eriti veel nii lähedal voltale (vähem kui aasta) osta pooletoobine uus kaart täishinnaga.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
22.09.2017 12:37:58
|
|
|
Nujah. Iseasi palju neid kasutatud 1080 kaarte eestis liigubki. Oli see ju 700€ alghinnaga mis tähendab, et palju neid inimestel käes pole. Teine asi on see, et 1080 kasutajatel ainult üks kaart ongi mille peale upgrade teha: 1080 Ti. Vaevalt eriti palju neid oli kes 1080 pealt Vega peale läksid.
Volta tulek ilmselt muudab olukorda ja järelturule tekib rohkem Pascali põhiseid kaarte.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
22.09.2017 12:49:07
|
|
|
ise ootan kangesti kui kaevandamine kokku kukub:D peaks siga odavalt 1070neid saama...
teeks isegi ühe sli setupi siis kohe:D
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meshboy28
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2007
|
22.09.2017 13:21:46
|
|
|
| siven kirjutas: |
ise ootan kangesti kui kaevandamine kokku kukub:D peaks siga odavalt 1070neid saama...
teeks isegi ühe sli setupi siis kohe:D |
Millal see küll juhtuda võiks? Sügis käes, käed juba sügelevad midagi mängida.
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
22.09.2017 15:16:19
|
|
|
| mauro kirjutas: |
| Eriti veel nii lähedal voltale (vähem kui aasta) osta pooletoobine uus kaart täishinnaga. |
Kui uue kaardi launchini on üle kolme kuu siis pole erilist pointi oodata uue järgi ja kahtlustan, et geimerite high end voltale enne juunit käbaraid taha ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
22.09.2017 18:00:02
|
|
|
Nvidia,milking you since 8800GTX.......
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
22.09.2017 18:06:45
|
|
|
| Positiivne üllatus EVGA poolt. Kaardiga juhtus midagi, lasi ginni välja. 1070. Läks Saksamaale, tagasi tuli 1080 FTW.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
27.09.2017 17:15:31
|
|
|
Mingi teine vend kellel dzinn 1080 kallal käis sai tagasi 1070 hehehe
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
27.09.2017 17:47:27
|
|
|
äkki saadan sinna enda oma 1080 ja tagasi tuleb 1080ti
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
27.09.2017 18:11:12
|
|
|
võlutoss lendas välja kaartidest reaalselt?
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
28.09.2017 15:36:49
|
|
|
| mikk55, nüüd hakkavad kõik EVGA omanikud oma kaarte küpsetama. Kuna mu enda 1080 Ti osteti ära siis mul hetkel arvutis vägagi korralik GTX 980 Classified. Sellel on 5 aastat tehasegarantii EVGA poolt välja hõigatud. Kuidas seda siis nüüd kõige paremini garantiisse saada, lootuses uus 1080 Ti vastu saada? Tippmudeli vastu antakse ju ikka tippmudel
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
28.09.2017 17:11:17
|
|
|
https://eu.evga.com/support/warranty/
| tsitaat: |
Replacement and Refund:
Products sent in for RMA will be repaired or replaced with a product deemed to be of equal or greater performance by EVGA if an exact replacement is not available. |
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
29.09.2017 14:54:52
|
|
|
Hinnad tunduvad küll lambid @1070 ja 1070ti
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
30.09.2017 11:14:14
|
|
|
Eks lüpsimasin ei lõpeta kunagi töötamist.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
30.09.2017 15:33:46
|
|
|
Miks peaks keegi 1070 ostma vs. 1070ti selliste hindade juures... ei saa aru. Eks näis, mis hinnad teevad, kui päriselt välja tuleb.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Thetommi
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2008
|
06.10.2017 10:50:06
|
|
|
Avastasin et mu MSI gtx1080 armor coil whineb. Mängin põhiliselt bf4 144hz monitoril ja 145fps piiranguga. Piirasin ka huvi pärast 60 fps peale. Natuke vaiksemalt, aga whineb ikka häirivalt. Interneeduses ringi kolades jäi mulje, et garantiisse pole mõtet sellega minna?
_________________ Enne mõtle, siis ütle. |
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
06.10.2017 10:53:22
|
|
|
| On ikka kui väga lärmakas vahetatakse välja.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Voyage
HV Guru
liitunud: 07.01.2004
|
06.10.2017 10:55:59
|
|
|
| Thetommi kirjutas: |
| Avastasin et mu MSI gtx1080 armor coil whineb. Mängin põhiliselt bf4 144hz monitoril ja 145fps piiranguga. Piirasin ka huvi pärast 60 fps peale. Natuke vaiksemalt, aga whineb ikka häirivalt. Interneeduses ringi kolades jäi mulje, et garantiisse pole mõtet sellega minna? |
Loterii, võid samasuguse vastu saada
|
|
| Kommentaarid: 826 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
655 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
06.10.2017 13:34:19
|
|
|
| Thetommi, Coil whine viga läheb RMA alla. Mul on kõik välja vahetatud. Nelja aastaga umbes 10 kaarti
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
06.10.2017 14:14:37
|
|
|
Ega siin peale aja midagi kaotada ei ole, võiks ju proovida.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Thetommi
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2008
|
07.10.2017 23:32:29
|
|
|
Eks proivin ka siis. Sest hääl on lausa hirmutav
| liiv kirjutas: |
| Thetommi, Coil whine viga läheb RMA alla. Mul on kõik välja vahetatud. Nelja aastaga umbes 10 kaarti |
Praegune 1080ti on vaikne?
_________________ Enne mõtle, siis ütle. |
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
13.10.2017 15:39:53
|
|
|
gpu areneb kiiremini kui cpu või õigemini erinevalt cpu'st gpu areneb. graafikakaardid on siis selle põhjal arenend c.a. 5x, samal ajal prosed on sama ajaga aremend 1/5 võrra, ehk siis 0,2x. hämmastav
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sant
HV veteran

liitunud: 04.08.2003
|
13.10.2017 17:39:53
|
|
|
Mis siin hämmastavat on, ühelt küljelt hakkas gpu jõudsalt arenema gf 8000 seeriast alates kui nvidia viis massidesse oma cuda ja gpu compute võimaluse. Sellega tekkis lisa turg kaartidele ja tekkis lisa põhjus neid veelgi rohkem edasi arendada. Rääkimata sellest et gf8800 oli tavalisest prosest võimsam, seega compute unitina rahaliselt kasulikum
Teiseks intelil pole old väga pikka aega konkurentsi kellegi poolt ja konkurentsi puudumine on kõvasti arengut pidurdanud. AMD tuli ryzeniga välja ja rattad hakkasid uuesti veerema
_________________ So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity... |
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
13.10.2017 18:15:51
|
|
|
ei tea kas on õige koht postitamiseks, aga:
sain täna uue buildi püsti lõpuks. ülemises PCIE slotis ei tunnista Zotac 1080Ti kaarti. Samas GTX 580 võttis ilusasti pildi ette. Tõstsin Zotaci teise slotti võttis ka pildi ette. milles võiks probleemi olla?
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
14.10.2017 00:06:05
|
|
|
Esmalt draiver up siis bois reset siis win clean siis emme piix
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
14.10.2017 01:10:19
|
|
|
4-5 tundi mässasin, ei midagi. top slotis ei tööta ja ongi kõik.
win clean on niivõinaa, driverid lasin peale, tundis kaardi ära. biosi uusim versioon peal, cmos clear ka tehtud 0 effekti.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rauli24
HV vaatleja
liitunud: 10.08.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|