|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
08.05.2004 22:00:55
|
|
|
| tsitaat: |
Aga ma siiski loodan, et see päris kohustuslikuks ei tule...
|
minu loodan ideaalvarianti, et see tuleks kohustuslikuks kõigile
võib-olla mõni siis ei läbusta enam nii palju, kui on teada, et vanus on teada. tegelikult võiks minu meelest üldse olla palju vähem anonüümsust kui hetkel, kui ikkagi inimene annab aru, et tema kohta on lugejatele üht-teist teada kui ainult hägune kasutajanimi, siis äkki läheb ka sellest läbustamist vähemaks. usun, et suur osa läbust tuleb just nimelt sellest anonüümsusest (aga noh, see pole muidugi peamine, HV "põhimeestele" on niikuinii kõik teada teiste "põhimeeste" kohta... seda kasvõi pangaülekannete või milleiganes kaudu)
muidugi raske on tagada, et nüüd valetama ei kukuta oma vanuse kohta, samamoodi nagu näiteks rate.ee-s, kus pooled kasutajad tegelevad riigikaitsega ja on doktorikraadiga...
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kraaks
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
08.05.2004 22:11:10
|
|
|
| umm, ma ei valeta olen 35.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.01.2004
|
08.05.2004 22:14:46
|
|
|
| kraaks kirjutas: |
| umm, ma ei valeta olen 35. |
Teema küsimus ei ole vanad on HV kasutajad...
Kuigi selliseid teemasi ka olnud ja mitte vähe..
|
|
| Kommentaarid: 307 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
11 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
08.05.2004 23:19:44
|
|
|
Aga mis see Sulle juurde annab? Mind küll eriti ei huvita kui vana keegi on.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
09.05.2004 11:04:09
|
|
|
Ei pea seda väga vajalikuks. Need, kellega rohkem läbi käin, nende vanust tean nagunii ja ma ei tea, kuidas teistega on, aga mina saan enamvähem jutust aru, kui vana kasutaja umbes on
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terminator III
HV veteran
liitunud: 24.06.2003
|
09.05.2004 23:15:09
|
|
|
Olen 100% vastu, sest siis kui selline kord tuleb siis hakatakse kohe vanust ette heitma. Väga halb mõte ja kes ütles et valetada ei saa???!!!?
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
21 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
10.05.2004 16:48:16
|
|
|
| tsitaat: |
HV "põhimeestele" on niikuinii kõik teada teiste "põhimeeste" kohta... seda kasvõi pangaülekannete või milleiganes kaudu)
|
Just, minulgi tekkinud väike "andmebaas" tänu bingo lotole.
Ja mis minu nimesse puutub siis see pole ju mingi saladus.
NIi et minu pärast olgu päris nimi kasvõi profiilis
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phleg
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
14.05.2004 11:40:08
|
|
|
palju asju võib regamisel kysida, miinuseks on sellel asja juures see, et enamusele kysimustele annab valetada
samas vanust võib ju erinevalt kajastada, n- 20-25a, 30-35a jne. ; pole ju kindlat synniaastat profiili vaja
lisa
| Terminator III kirjutas: |
Olen 100% vastu, sest siis kui selline kord tuleb siis hakatakse kohe vanust ette heitma. Väga halb mõte ja kes ütles et valetada ei saa???!!!?  |
võimalik
idiootlikud kysimused ja käitumine häirib enamust ja vahet ei ole kas see indiviid on 13 v 40a vana
btw need "???!!!?" on ka ysna häirivad, samuti need ylelause "õllekruusid"
emotkoonid võiks yldse keelata
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bright
analyzer

liitunud: 05.11.2001
|
14.05.2004 11:51:08
|
|
|
| phleg kirjutas: |
| emotkoonid võiks yldse keelata |
_________________ Doggett can tell |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terminator III
HV veteran
liitunud: 24.06.2003
|
14.05.2004 12:40:46
|
|
|
Ta mõtles selle all emoticon'i
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
21 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
14.05.2004 13:48:45
|
|
|
| tsitaat: |
emotkoonid võiks yldse keelata
|
see on jah juba mitu korda läbikäinud idee. mina ise näiteks tegin kunagi ettepaneku teha kuidagi nii, et ei oleks võimalik sisestada üle kolme emotikoni järjest
on ju nõme
või siis vähemalt likvideerida lihtsalt hiirega sisestatavate emotikonide võimaldamine. kui inimene peaks ise klaviatuuril sisse toksima neid kooloneid ja sidekriipse, läheks kindlasti emotikonide mõttetu kasutamine vähemaks. praegu on ju nii lihtne - ainult hiirega klõpsid
või äkki ideed arendada - näiteks nii, et hiirega oleks võimalik smiley'sid sisestada ainult näiteks kasutajatel, kel staai vähemalt 1 aasta, sest nende seas emotikonidega läbustajaid kindlasti kordades vähem kui väiksema staaiga kasutajatel. et lihtsalt seda emotikonide jada neil ei kuvata ja nad peavad klaviatuuri litsuma
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
14.05.2004 14:09:56
|
|
|
mnjah, ka klaveriga saab meeletult neid laduda, rohkem kui hiirega isegi
näiteks korra kirjutan : roll :, siis selectin selle koos ühe tühikuga, muljun CTRL+C ja siis hoian CTRL+V all.
aga näiteks üle 3 emotsiooni reas ei saa panna - väga hea mõte
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
14.05.2004 14:30:23
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
mnjah, ka klaveriga saab meeletult neid laduda, rohkem kui hiirega isegi
näiteks korra kirjutan : roll :, siis selectin selle koos ühe tühikuga, muljun CTRL+C ja siis hoian CTRL+V all.
aga näiteks üle 3 emotsiooni reas ei saa panna - väga hea mõte  |
... ja kes keelab teha peale nende kolme ikooni ühe tühiku ja korrata seesugust jada nii umbes 100x ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phleg
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
14.05.2004 15:21:21
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| ... ja kes keelab teha peale nende kolme ikooni ühe tühiku ja korrata seesugust jada nii umbes 100x ? |
keelata oleks muidugi see max lahendus
paraku on foorumil aga piisavalt tegelasi kes neid syydimatult kasutavad - iga lause tagant leiad mingi molli
tujud vahetuvad nagu mingil neurootikul?
ja ma ei saa aru milleks on see -> :?: , keegi niisama ei suuda "?" sisestada? (norin niisama)
vähemalt ei ole siin levinud need röögatud avatarid v allkirjad mis osadel lääne foorumitel esineb - pool lehte on mingit autot v anime tegelast täis
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
er
HV kasutaja
liitunud: 19.11.2002
|
14.05.2004 15:42:39
|
|
|
| Lihakeha vanus ei tohiks küll siin foorumis mingit tähtsust omada. Ei ole ju vahet, kas hea nõu või huvitav uudis tuleb 14 või 40 aastaselt indiviidilt.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
14.05.2004 15:53:28
|
|
|
olen 22 ja samas saab ka ju oma vanust valetada või kuidas!
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
14.05.2004 16:33:35
|
|
|
ma ei mõista miks peab kogu aeg midagi muutma siin foorumis ?
Viimasel ajal aint yks modimine/uutmine käib.
Mina hindaks rohkem stabiilsust
Aga jah, modida võib aga IMO pole vaja modida seda mida hädasti tarvis pole. Kuid härra dvd_vaderil paistab vist modimisperiood käes olema ja pakun et hästi see ei lõpe
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
14.05.2004 18:08:12
|
|
|
| kr6ll kirjutas: |
ma ei mõista miks peab kogu aeg midagi muutma siin foorumis ?
Viimasel ajal aint yks modimine/uutmine käib.
Mina hindaks rohkem stabiilsust
Aga jah, modida võib aga IMO pole vaja modida seda mida hädasti tarvis pole. Kuid härra dvd_vaderil paistab vist modimisperiood käes olema ja pakun et hästi see ei lõpe  |
me käime uue ajaga kaasa siis peab foorum kah käima
njah mind häirib kah et mingi hunnik emotikoni pannakse...
aga noh see on juba adminnide otsustada
PEACE!
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
16.05.2004 03:14:30
|
|
|
Jah, alati saab vanuse välja mõelda. Kui keegi ausalt vastab üteldakse, et sa könn oled veel liiga noor, et siin sõna võtta Või siis mida sa põlend penskar siin kobised . Ühesõnaga mis tähtsust sellel vanusel on, kes mingit kaameli- illi suust välja ajavad jäävad nagunii meelde ja neid lihtsalt...?
Mul endal selline lugu, poisil (2K) oli kooli anekdooti vaja, leidsime, naersime, ja siis otsisime uue, kuna nali oli "Format C:" ja oma klassis on ta ainuke arvuti OMANIK. Kas see teeb siis temast halvema kui ta oskab teha seda kui vaja ?? samas on siin foorumis pea kord nädalas küsimus kuidas teha...
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
16.05.2004 16:34:09
|
|
|
John Smith, selle teise lõiguga paned sa küll teemast mööda, või siis su jutt on minu jaoks hoomamatul tasemel, ma ei tea.
Miks Format C tegemise oskamine peaks kedagi halvemaks tegema, jutt käib ju vanusest?
Kuidagi segane jutt.
Siis, mida tähendab
| John Smith kirjutas: |
| ...poisil (2K)... |
2 Kilo? 2000 aastat vana? Või on see mingi 1337-termin?
| John Smith kirjutas: |
| oma klassis on ta ainuke arvuti OMANIK |
Nagu ainus, kellel on päris oma arvuti, mida keegi teine ei tohi puutuda? Sain ma õieti aru?
Anekdoot mitte anektoot, öeldakse mitte üteldakse.
Lauseehitusest me ei räägigi.
Jube .
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
16.05.2004 17:16:14
|
|
|
2K - teine klass
tal on arvuti, kuid klassikaaslastel pole kuna pole võimalusi ostmiseks? järelikult klassikaaslased ei tea arvutist midagi ja see on naljakas ainult temale.
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
16.05.2004 17:58:16
|
|
|
Ei ole tõesti vanust vaja. Järgminena tuleb keegi ärifoorumis välja ideega, et igaüks kes tahab selles foorumis midagi osta või müüa peab sisestama oma isikukoodi
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
16.05.2004 18:02:02
|
|
|
| tsitaat: |
Järgminena tuleb keegi ärifoorumis välja ideega, et igaüks kes tahab selles foorumis midagi osta või müüa peab sisestama oma isikukoodi
|
olnud juba
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=70669
igati pro mõte muidu minu arvates
nagu ma sealt teemast aru saan, siis kuna elion blokib vastu, siis ei ole teostatud
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.01.2004
|
16.05.2004 22:12:21
|
|
|
Kui teisel pool arvutit on alaealine siis äri ei tee ?
Samas kui kasutaja näiteks 10 aastat vana, ei usu et ta seda siin julgeks märkida
Edit :
Kriitikat palju tahes,olen poolt.
Põmst kas minuga enam siis äri tehaks...
|
|
| Kommentaarid: 307 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
11 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
17.05.2004 15:48:24
|
|
|
Pange jumala eest dvd_vader ketti, soovitavalt võimalikult lyhikese keti ...
Ma ei tea mis juhtus dvd_vaderiga sõjaväes aga pakun et ta näeb meelsasti HV -d sõjafoorumina ....
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
17.05.2004 15:57:47
|
|
|
Ja siis omavad kõik HV foorumi liikmed ID kaarte koos lugejaga, vastasel juhul sõna võtta ei saa. Pakun välja, et siia jääks siis ca 100 nägu (ise õnneks nende hulgas, paistangi rohkem silma )
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
17.05.2004 16:04:59
|
|
|
| kr6ll kirjutas: |
Kuid härra dvd_vaderil paistab vist modimisperiood käes olema ja pakun et hästi see ei lõpe  |
| kr6ll kirjutas: |
Pange jumala eest dvd_vader ketti, soovitavalt võimalikult lyhikese keti ...
Ma ei tea mis juhtus dvd_vaderiga sõjaväes aga pakun et ta näeb meelsasti HV -d sõjafoorumina .... |
jäta palun OT postituste tegemine ja kui midagi minu kohta öelda on, siis on selleks minu profiili all kommenteerimise võimalus
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
17.05.2004 16:06:41
|
|
|
| UB kirjutas: |
Ja siis omavad kõik HV foorumi liikmed ID kaarte koos lugejaga, vastasel juhul sõna võtta ei saa. Pakun välja, et siia jääks siis ca 100 nägu (ise õnneks nende hulgas, paistangi rohkem silma ) |
Just ...
Kui dvd_vader HV -ga lõpetab on kasutajad jaotatud auastmete järgi = hunnik reamehi + mõned nooremohvitserid + mõned kindralid(adminnid)
Iga postitaja kohta näeb järgmisi andmeid:
Nimi, sugu, vanus, pikkus, kaal, + muud kõikvõimalikud isikuandmed.
Lisaks peab tegema 29 testi et saada postitusõigus.
Panga garantiikirjaga saab sooritada ostu-myygi-vahetus tehinguid.
+ KÕIK MUU mida dvd_vader suudab välja mõelda.
dvd_vader on tark mees ja seetõttu tuleb ohumärkidesse suhtuda täie tõsidusega ...
8)
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kraaks
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
17.05.2004 16:16:28
|
|
|
Kui teisel pool arvutit on alaealine siis äri ei tee ?
Samas kui kasutaja näiteks 10 aastat vana, ei usu et ta seda siin julgeks märkida
----------------------------------------------------------------------------------------------------
umm, hea mõte ikkagi see vanus.
äkki too alaealine müüb maha mõne asja , mida ta ei tohi müüa?
ja samas keegi hea ostja kasutab seda ära.
kui müüjaga kokku saad, ju näeb kui vana ta on , umbes.
viimati muutis kraaks 17.05.2004 16:18:43, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
17.05.2004 16:18:19
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
| jäta palun OT postituste tegemine ja kui midagi minu kohta öelda on, siis on selleks minu profiili all kommenteerimise võimalus |
Mina olen saanud aru et profiili all kommenteeritakse isikut.
Hetkel ma aga oponeerin "parema hv" teemas Sinu poolt väljakäidud ettepanekute vastu.
Isiklikult pole mul Sinu vastu midagi, enamgi veel - pakun et oled siin yks targemaid ja mõistlikumaid tyype
Protesteerin aga ettepanekute vastu mis rikuvad kasutajate privaatsust ja muid õigusi, sealjuures õigust luua kontakte kasutajate vahel, kasutades selleks foorumi "yritused" alamteema abi.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
17.05.2004 16:20:45
|
|
|
| tsitaat: |
Hetkel ma aga oponeerin
|
oponeerimisega pole siin midagi pistmist, see on hetkel sinupoolne puhas poriga loopimine minu suunas kokku kolmes postituses (kuidas muidu aru saada soovitusest mind "ketti panna", oletused "HV foorumi lõpetamisel sõjafoorumina" ja märkused "kaalu jmt. taoliste näitajate sisseviimise kohta ja 29 testi tegemisse, et kasutajaks saada")
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
17.05.2004 16:23:48
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
| tsitaat: |
Hetkel ma aga oponeerin
|
oponeerimisega pole siin midagi pistmist, see on hetkel sinupoolne puhas poriga loopimine minu suunas kokku kolmes postituses (kuidas muidu aru saada soovitusest mind "ketti panna", oletused "HV foorumi lõpetamisel sõjafoorumina" ja märkused "kaalu jmt. taoliste näitajate sisseviimise kohta") |
Ah, ära võta siis kõike sõna sõnalt ... aga kui aus olla siis pole mul midagi korraliku sõjafoorumi vastu
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
17.05.2004 17:40:28
|
|
|
Ässitaja ei ole, aga verd tahaks näha küll
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
17.05.2004 17:44:17
|
|
|
| UB kirjutas: |
Ässitaja ei ole, aga verd tahaks näha küll  |
draama
intriigid
konfliktid
Salome - dvd vader ja teised
aga see selleks - huvitusin sellest hoopis ,et mis nende moderaatorite vanus enamasti on?
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
17.05.2004 18:06:43
|
|
|
| Kui vanused tulevad avalikuks, siis mina küll 12 aastasega äri ei hakka tegema. Sellisel pole ju veel oma rahagi, elab teiste inimeste armust. Parem juba edasi salatseda nagu nimedega on.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.01.2004
|
17.05.2004 18:10:35
|
|
|
| UB kirjutas: |
| Kui vanused tulevad avalikuks, siis mina küll 12 aastasega äri ei hakka tegema. Sellisel pole ju veel oma rahagi, elab teiste inimeste armust. Parem juba edasi salatseda nagu nimedega on. |
Ühesõnaga, ma alaealine, et sina muga äri ei teeks ?
|
|
| Kommentaarid: 307 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
11 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
17.05.2004 18:13:50
|
|
|
Internet ongi anonüümne.
Sa ei või iial teada kes teiselpool ekraani on...
Nagu miks enamus ei pane kasutajanimeks oma päris nime...
see vanuse värk avalikuks teha- ei tea enamsu ei oel vist poolt ikka....
minul pole selle vastu suurt midagi
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
17.05.2004 18:51:38
|
|
|
| Format kirjutas: |
| UB kirjutas: |
| Kui vanused tulevad avalikuks, siis mina küll 12 aastasega äri ei hakka tegema. Sellisel pole ju veel oma rahagi, elab teiste inimeste armust. Parem juba edasi salatseda nagu nimedega on. |
Ühesõnaga, ma alaealine, et sina muga äri ei teeks ? |
Siis teeks, kui põhikool juba seljataga. Muidu saan petta ja siis mulle öeldakse, et ise olid süüdi. Alla 14 aastaseid teadupärast karistada ei saa ja siis nad võivad väga süüdimatult käituda. Mul ei ole midagi sinu vastu, lihtsalt ma olen ettevaatlik. Muidugi ma ei hakkaks põdema kui oleks tegemist isikliku tuttavaga, kuid anonüümselt jääb äri katki.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
17.05.2004 19:02:12
|
|
|
Ok, ostu-müügi foorumis võib veel selle vanuse värgist kuidagi kasu tulla, aga no milleks on vaja teda kasutaja vanust? Et siis, kui on alaealine, et siis ei tasu nagu uskuda? No kui vend jagab asjast midagi, las ta siis jagab. Äkki ongi mingi 6 aastane imelaps, kes kõigile meile silmad ette teeks
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
18.05.2004 01:36:17
|
|
|
| hentz kirjutas: |
2K - teine klass
tal on arvuti, kuid klassikaaslastel pole kuna pole võimalusi ostmiseks? järelikult klassikaaslased ei tea arvutist midagi ja see on naljakas ainult temale. |
Tore kui keegi suudab, ka minu segast mõttelõnga lahti arutada! "POLE VÕIMALUST" on ülepingutatud, kuna ka minul ei ole, aga lihtsalt enda masina uuendamisest ülejäänd jupid peksan teise kasti
Kas Teie tunnete palju 2 Klassi lapsi kes oskavad formati ää teha ja Winni peale pann?
Wanus ple oluline tahtsin ma lihtsalt öelda
OST-MÜÜK: Mina põhimõtteliselt, ei maksa raha kauba eest mida mul EI OLE! Ehk siis , kas saad müüaga kokku, lunapakk, jne.
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjand
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2002
|
18.05.2004 01:46:59
|
|
|
no mul poiss oskas küll, kuna praegu juba kolmas klass (piisas öelda, et ma lähen õue sa siin installi xp -> enter -> enter -> oota -> enter -> enter )
vanusega värgist arvan ma - et raha on raha. kui 12 aastase kätte usaldatakse raha, järelikult on usaldust väärt kuni pole seda kuritarvitanud vastasel juhul enam ju raha ei usaldata -> pole enam kellega äri teha, kui just halvale teele ei minda. nii et on ok. 30 mehe käest võib rämedamalt tillist tõmmatud saada kui 12 aastase käest ja ka see pole mingi näitaja. sest 30 ei hakka oma nime 25 krooni pärast määrima, kui just debiil pole, ja 12 aastane ei oska veel nii hästi petta - samas pole see geenides vaid õpitav.
ainuke võibolla on see, et kui on arutlusteemad, siis näiteks 25 on 12 aastase vaheline vaidlus/arutelu on nagu raske ... aga samas ei saa aru ju ka, kellega arutled, võib arvata, et 25 aastane on nii loll või siis 12 aastane nii arukas. aga kes kui vana on , oskad vaid oletada ...
samas ei saa liigitada foorumeid ala vanusega ja ilma ... nii et jääb nagu on
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
18.05.2004 02:55:46
|
|
|
Õige, aaaa tegelikult, mina vaataks hoopis autot millega kasutaja sõidab, või miss on tema...
Jätke see vanus rahule, iga haritud imine saab aru kui 15A talt rumalalt RATE aadressi küsib... jne...?
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
21.05.2004 18:28:51
|
|
|
| UB kirjutas: |
Ei ole tõesti vanust vaja. Järgminena tuleb keegi ärifoorumis välja ideega, et igaüks kes tahab selles foorumis midagi osta või müüa peab sisestama oma isikukoodi  |
Räige OT: Teeks siis juba autentimise netipangast või id kaardiga. Postituste arv nahhui minema ja kontojääk asemele. Siis kohe nähe mis mastist mehega tegu.
Mis puutub vanusesse, siis see võiks ju vabalt olla....kes tahab kiivalt variata, see ärgu näidaku.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
22.05.2004 20:56:22
|
|
|
| insane clown posse kirjutas: |
Ok, ostu-müügi foorumis võib veel selle vanuse värgist kuidagi kasu tulla, aga no milleks on vaja teda kasutaja vanust? Et siis, kui on alaealine, et siis ei tasu nagu uskuda? No kui vend jagab asjast midagi, las ta siis jagab. Äkki ongi mingi 6 aastane imelaps, kes kõigile meile silmad ette teeks  |
Ma ei tea ei usu ,et meil siin hv`s mingid 6 aastased imelapsed ni väga ringi jooksevad naad parem mängivad csi või midagi muud kui veedavad oma mängimis aega meil siin tarkade It meeste juttu kuulamas ...
Laurikre:.
|
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|