Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Kasutaja vanus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2004 22:00:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga ma siiski loodan, et see päris kohustuslikuks ei tule...

minu loodan ideaalvarianti, et see tuleks kohustuslikuks kõigile
võib-olla mõni siis ei läbusta enam nii palju, kui on teada, et vanus on teada. tegelikult võiks minu meelest üldse olla palju vähem anonüümsust kui hetkel, kui ikkagi inimene annab aru, et tema kohta on lugejatele üht-teist teada kui ainult hägune kasutajanimi, siis äkki läheb ka sellest läbustamist vähemaks. usun, et suur osa läbust tuleb just nimelt sellest anonüümsusest (aga noh, see pole muidugi peamine, HV "põhimeestele" on niikuinii kõik teada teiste "põhimeeste" kohta... seda kasvõi pangaülekannete või milleiganes kaudu)

muidugi raske on tagada, et nüüd valetama ei kukuta oma vanuse kohta, samamoodi nagu näiteks rate.ee-s, kus pooled kasutajad tegelevad riigikaitsega ja on doktorikraadiga...
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 08.05.2004 22:11:10 vasta tsitaadiga

umm, ma ei valeta olen 35.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 08.05.2004 22:14:46 vasta tsitaadiga

kraaks kirjutas:
umm, ma ei valeta olen 35.


Teema küsimus ei ole vanad on HV kasutajad...
Kuigi selliseid teemasi ka olnud ja mitte vähe..
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2004 23:19:44 vasta tsitaadiga

Aga mis see Sulle juurde annab? Mind küll eriti ei huvita kui vana keegi on.
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 09.05.2004 11:04:09 vasta tsitaadiga

Ei pea seda väga vajalikuks. Need, kellega rohkem läbi käin, nende vanust tean nagunii ja ma ei tea, kuidas teistega on, aga mina saan enamvähem jutust aru, kui vana kasutaja umbes on icon_razz1.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 09.05.2004 23:15:09 vasta tsitaadiga

Olen 100% vastu, sest siis kui selline kord tuleb siis hakatakse kohe vanust ette heitma. Väga halb mõte ja kes ütles et valetada ei saa???!!!? icon_lol.gif
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2004 16:48:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

HV "põhimeestele" on niikuinii kõik teada teiste "põhimeeste" kohta... seda kasvõi pangaülekannete või milleiganes kaudu)



Just, minulgi tekkinud väike "andmebaas" tänu bingo lotole.
Ja mis minu nimesse puutub siis see pole ju mingi saladus.
NIi et minu pärast olgu päris nimi kasvõi profiilis
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phleg
HV kasutaja
phleg

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2004 11:40:08 vasta tsitaadiga

palju asju võib regamisel kysida, miinuseks on sellel asja juures see, et enamusele kysimustele annab valetada
samas vanust võib ju erinevalt kajastada, n- 20-25a, 30-35a jne. ; pole ju kindlat synniaastat profiili vaja

lisa
Terminator III kirjutas:
Olen 100% vastu, sest siis kui selline kord tuleb siis hakatakse kohe vanust ette heitma. Väga halb mõte ja kes ütles et valetada ei saa???!!!? icon_lol.gif

võimalik
idiootlikud kysimused ja käitumine häirib enamust ja vahet ei ole kas see indiviid on 13 v 40a vana
btw need "???!!!?" on ka ysna häirivad, samuti need ylelause "õllekruusid"
emotkoonid võiks yldse keelata
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 14.05.2004 11:51:08 vasta tsitaadiga

phleg kirjutas:
emotkoonid võiks yldse keelata


icon_neutral.gif icon_confused.gif icon_sad.gif icon_cry.gif

_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 14.05.2004 12:40:46 vasta tsitaadiga

Ta mõtles selle all beer_yum.gif emoticon'i
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2004 13:48:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

emotkoonid võiks yldse keelata

see on jah juba mitu korda läbikäinud idee. mina ise näiteks tegin kunagi ettepaneku teha kuidagi nii, et ei oleks võimalik sisestada üle kolme emotikoni järjest
icon_neutral.gif icon_wink.gif icon_rolleyes.gif icon_evil.gif icon_mad.gif
on ju nõme

või siis vähemalt likvideerida lihtsalt hiirega sisestatavate emotikonide võimaldamine. kui inimene peaks ise klaviatuuril sisse toksima neid kooloneid ja sidekriipse, läheks kindlasti emotikonide mõttetu kasutamine vähemaks. praegu on ju nii lihtne - ainult hiirega klõpsid

või äkki ideed arendada - näiteks nii, et hiirega oleks võimalik smiley'sid sisestada ainult näiteks kasutajatel, kel staaži vähemalt 1 aasta, sest nende seas emotikonidega läbustajaid kindlasti kordades vähem kui väiksema staažiga kasutajatel. et lihtsalt seda emotikonide jada neil ei kuvata ja nad peavad klaviatuuri litsuma
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2004 14:09:56 vasta tsitaadiga

mnjah, ka klaveriga saab meeletult neid laduda, rohkem kui hiirega isegi icon_rolleyes.gif
näiteks korra kirjutan : roll :, siis selectin selle koos ühe tühikuga, muljun CTRL+C ja siis hoian CTRL+V all.
aga näiteks üle 3 emotsiooni reas ei saa panna - väga hea mõte thumbs_up.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2004 14:30:23 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
mnjah, ka klaveriga saab meeletult neid laduda, rohkem kui hiirega isegi icon_rolleyes.gif
näiteks korra kirjutan : roll :, siis selectin selle koos ühe tühikuga, muljun CTRL+C ja siis hoian CTRL+V all.
aga näiteks üle 3 emotsiooni reas ei saa panna - väga hea mõte thumbs_up.gif

... ja kes keelab teha peale nende kolme ikooni ühe tühiku ja korrata seesugust jada nii umbes 100x ?

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phleg
HV kasutaja
phleg

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2004 15:21:21 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... ja kes keelab teha peale nende kolme ikooni ühe tühiku ja korrata seesugust jada nii umbes 100x ?

keelata oleks muidugi see max lahendus
paraku on foorumil aga piisavalt tegelasi kes neid syydimatult kasutavad - iga lause tagant leiad mingi molli
tujud vahetuvad nagu mingil neurootikul?
ja ma ei saa aru milleks on see -> :?: , keegi niisama ei suuda "?" sisestada? (norin niisama)
vähemalt ei ole siin levinud need röögatud avatarid v allkirjad mis osadel lääne foorumitel esineb - pool lehte on mingit autot v anime tegelast täis
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
er
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002




sõnum 14.05.2004 15:42:39 vasta tsitaadiga

Lihakeha vanus ei tohiks küll siin foorumis mingit tähtsust omada. Ei ole ju vahet, kas hea nõu või huvitav uudis tuleb 14 või 40 aastaselt indiviidilt.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2004 15:53:28 vasta tsitaadiga

olen 22 ja samas saab ka ju oma vanust valetada icon_lol.gif või kuidas!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2004 16:33:35 vasta tsitaadiga

ma ei mõista miks peab kogu aeg midagi muutma siin foorumis ?
Viimasel ajal aint yks modimine/uutmine käib.
Mina hindaks rohkem stabiilsust icon_rolleyes.gif
Aga jah, modida võib aga IMO pole vaja modida seda mida hädasti tarvis pole. Kuid härra dvd_vaderil paistab vist modimisperiood käes olema icon_razz1.gif ja pakun et hästi see ei lõpe icon_lol.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2004 18:08:12 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
ma ei mõista miks peab kogu aeg midagi muutma siin foorumis ?
Viimasel ajal aint yks modimine/uutmine käib.
Mina hindaks rohkem stabiilsust icon_rolleyes.gif
Aga jah, modida võib aga IMO pole vaja modida seda mida hädasti tarvis pole. Kuid härra dvd_vaderil paistab vist modimisperiood käes olema icon_razz1.gif ja pakun et hästi see ei lõpe icon_lol.gif

me käime uue ajaga kaasa siis peab foorum kah käima icon_question.gif icon_rolleyes.gif
njah mind häirib kah et mingi hunnik emotikoni pannakse... icon_neutral.gif
aga noh see on juba adminnide otsustada icon_wink.gif

PEACE!
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2004 21:14:04 vasta tsitaadiga

beer_yum.gifbeer_yum.gifbeer_yum.gifbeer_yum.gifbeer_yum.gifbeer_yum.gifbeer_yum.gifbeer_yum.gifbeer_yum.gifbeer_yum.gifbeer_yum.gifbeer_yum.gifbeer_yum.gif
beer_yum.gif Alkoholi reklaam on keelatud ju beer_yum.gif
beer_yum.gifbeer_yum.gifbeer_yum.gifbeer_yum.gifbeer_yum.gifbeer_yum.gifbeer_yum.gifbeer_yum.gifbeer_yum.gifbeer_yum.gifbeer_yum.gifbeer_yum.gifbeer_yum.gif

icon_wink.gif 8)

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2004 03:14:30 vasta tsitaadiga

Jah, alati saab vanuse välja mõelda. Kui keegi ausalt vastab üteldakse, et sa könn oled veel liiga noor, et siin sõna võtta thumbs_up.gif Või siis mida sa põlend penskar siin kobised thumbs_up.gif . Ühesõnaga mis tähtsust sellel vanusel on, kes mingit kaameli- illi suust välja ajavad jäävad nagunii meelde ja neid lihtsalt...?

Mul endal selline lugu, poisil (2K) oli kooli anekdooti vaja, leidsime, naersime, ja siis otsisime uue, kuna nali oli "Format C:" ja oma klassis on ta ainuke arvuti OMANIK. Kas see teeb siis temast halvema kui ta oskab teha seda kui vaja ?? samas on siin foorumis pea kord nädalas küsimus kuidas teha...

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 16.05.2004 16:34:09 vasta tsitaadiga

John Smith, selle teise lõiguga paned sa küll teemast mööda, või siis su jutt on minu jaoks hoomamatul tasemel, ma ei tea.

Miks Format C tegemise oskamine peaks kedagi halvemaks tegema, jutt käib ju vanusest?
Kuidagi segane jutt. icon_confused.gif

Siis, mida tähendab
John Smith kirjutas:
...poisil (2K)...
2 Kilo? 2000 aastat vana? Või on see mingi 1337-termin?

John Smith kirjutas:
oma klassis on ta ainuke arvuti OMANIK
Nagu ainus, kellel on päris oma arvuti, mida keegi teine ei tohi puutuda? Sain ma õieti aru?

Anekdoot mitte anektoot, öeldakse mitte üteldakse.
Lauseehitusest me ei räägigi.

Jube icon_confused.gif .
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2004 17:16:14 vasta tsitaadiga

2K - teine klass

tal on arvuti, kuid klassikaaslastel pole kuna pole võimalusi ostmiseks? järelikult klassikaaslased ei tea arvutist midagi ja see on naljakas ainult temale.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2004 17:58:16 vasta tsitaadiga

Ei ole tõesti vanust vaja. Järgminena tuleb keegi ärifoorumis välja ideega, et igaüks kes tahab selles foorumis midagi osta või müüa peab sisestama oma isikukoodi icon_confused.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2004 18:02:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Järgminena tuleb keegi ärifoorumis välja ideega, et igaüks kes tahab selles foorumis midagi osta või müüa peab sisestama oma isikukoodi

olnud juba
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=70669


igati pro mõte muidu minu arvates thumbs_up.gif
nagu ma sealt teemast aru saan, siis kuna elion blokib vastu, siis ei ole teostatud
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 16.05.2004 22:12:21 vasta tsitaadiga

Kui teisel pool arvutit on alaealine siis äri ei tee ?
Samas kui kasutaja näiteks 10 aastat vana, ei usu et ta seda siin julgeks märkida

Edit :
Kriitikat palju tahes,olen poolt.
Põmst kas minuga enam siis äri tehaks... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2004 15:48:24 vasta tsitaadiga

Pange jumala eest dvd_vader ketti, soovitavalt võimalikult lyhikese keti ...
Ma ei tea mis juhtus dvd_vaderiga sõjaväes aga pakun et ta näeb meelsasti HV -d sõjafoorumina ....
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2004 15:57:47 vasta tsitaadiga

Ja siis omavad kõik HV foorumi liikmed ID kaarte koos lugejaga, vastasel juhul sõna võtta ei saa. Pakun välja, et siia jääks siis ca 100 nägu (ise õnneks nende hulgas, paistangi rohkem silma thumbs_up.gif )
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2004 16:04:59 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
Kuid härra dvd_vaderil paistab vist modimisperiood käes olema icon_razz1.gif ja pakun et hästi see ei lõpe icon_lol.gif


kr6ll kirjutas:
Pange jumala eest dvd_vader ketti, soovitavalt võimalikult lyhikese keti ...
Ma ei tea mis juhtus dvd_vaderiga sõjaväes aga pakun et ta näeb meelsasti HV -d sõjafoorumina ....


jäta palun OT postituste tegemine ja kui midagi minu kohta öelda on, siis on selleks minu profiili all kommenteerimise võimalus
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2004 16:06:41 vasta tsitaadiga

UB kirjutas:
Ja siis omavad kõik HV foorumi liikmed ID kaarte koos lugejaga, vastasel juhul sõna võtta ei saa. Pakun välja, et siia jääks siis ca 100 nägu (ise õnneks nende hulgas, paistangi rohkem silma thumbs_up.gif )


Just ...
Kui dvd_vader HV -ga lõpetab on kasutajad jaotatud auastmete järgi = hunnik reamehi + mõned nooremohvitserid + mõned kindralid(adminnid)

Iga postitaja kohta näeb järgmisi andmeid:
Nimi, sugu, vanus, pikkus, kaal, + muud kõikvõimalikud isikuandmed.
Lisaks peab tegema 29 testi et saada postitusõigus.
Panga garantiikirjaga saab sooritada ostu-myygi-vahetus tehinguid.

+ KÕIK MUU mida dvd_vader suudab välja mõelda.
dvd_vader on tark mees ja seetõttu tuleb ohumärkidesse suhtuda täie tõsidusega ...

8)
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 17.05.2004 16:16:28 vasta tsitaadiga

Kui teisel pool arvutit on alaealine siis äri ei tee ?
Samas kui kasutaja näiteks 10 aastat vana, ei usu et ta seda siin julgeks märkida

----------------------------------------------------------------------------------------------------
umm, hea mõte ikkagi see vanus.
äkki too alaealine müüb maha mõne asja , mida ta ei tohi müüa?
ja samas keegi hea ostja kasutab seda ära.
kui müüjaga kokku saad, ju näeb kui vana ta on , umbes.


viimati muutis kraaks 17.05.2004 16:18:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2004 16:18:19 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
jäta palun OT postituste tegemine ja kui midagi minu kohta öelda on, siis on selleks minu profiili all kommenteerimise võimalus


Mina olen saanud aru et profiili all kommenteeritakse isikut.

Hetkel ma aga oponeerin "parema hv" teemas Sinu poolt väljakäidud ettepanekute vastu.
Isiklikult pole mul Sinu vastu midagi, enamgi veel - pakun et oled siin yks targemaid ja mõistlikumaid tyype thumbs_up.gif

Protesteerin aga ettepanekute vastu mis rikuvad kasutajate privaatsust ja muid õigusi, sealjuures õigust luua kontakte kasutajate vahel, kasutades selleks foorumi "yritused" alamteema abi.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2004 16:20:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Hetkel ma aga oponeerin

oponeerimisega pole siin midagi pistmist, see on hetkel sinupoolne puhas poriga loopimine minu suunas kokku kolmes postituses (kuidas muidu aru saada soovitusest mind "ketti panna", oletused "HV foorumi lõpetamisel sõjafoorumina" ja märkused "kaalu jmt. taoliste näitajate sisseviimise kohta ja 29 testi tegemisse, et kasutajaks saada")
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2004 16:23:48 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
tsitaat:

Hetkel ma aga oponeerin

oponeerimisega pole siin midagi pistmist, see on hetkel sinupoolne puhas poriga loopimine minu suunas kokku kolmes postituses (kuidas muidu aru saada soovitusest mind "ketti panna", oletused "HV foorumi lõpetamisel sõjafoorumina" ja märkused "kaalu jmt. taoliste näitajate sisseviimise kohta")


icon_rolleyes.gif
Ah, ära võta siis kõike sõna sõnalt ... aga kui aus olla siis pole mul midagi korraliku sõjafoorumi vastu icon_lol.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2004 17:40:28 vasta tsitaadiga

Ässitaja ei ole, aga verd tahaks näha küll icon_lol.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 17.05.2004 17:44:17 vasta tsitaadiga

UB kirjutas:
Ässitaja ei ole, aga verd tahaks näha küll icon_lol.gif

draama
intriigid
konfliktid
Salome - dvd vader ja teised


aga see selleks - huvitusin sellest hoopis ,et mis nende moderaatorite vanus enamasti on?
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2004 18:06:43 vasta tsitaadiga

Kui vanused tulevad avalikuks, siis mina küll 12 aastasega äri ei hakka tegema. Sellisel pole ju veel oma rahagi, elab teiste inimeste armust. Parem juba edasi salatseda nagu nimedega on.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 17.05.2004 18:10:35 vasta tsitaadiga

UB kirjutas:
Kui vanused tulevad avalikuks, siis mina küll 12 aastasega äri ei hakka tegema. Sellisel pole ju veel oma rahagi, elab teiste inimeste armust. Parem juba edasi salatseda nagu nimedega on.


Ühesõnaga, ma alaealine, et sina muga äri ei teeks ?
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 17.05.2004 18:13:50 vasta tsitaadiga

Internet ongi anonüümne.
Sa ei või iial teada kes teiselpool ekraani on...

Nagu miks enamus ei pane kasutajanimeks oma päris nime...

see vanuse värk avalikuks teha- ei tea enamsu ei oel vist poolt ikka....

minul pole selle vastu suurt midagi icon_lol.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2004 18:51:38 vasta tsitaadiga

Format kirjutas:
UB kirjutas:
Kui vanused tulevad avalikuks, siis mina küll 12 aastasega äri ei hakka tegema. Sellisel pole ju veel oma rahagi, elab teiste inimeste armust. Parem juba edasi salatseda nagu nimedega on.


Ühesõnaga, ma alaealine, et sina muga äri ei teeks ?


Siis teeks, kui põhikool juba seljataga. Muidu saan petta ja siis mulle öeldakse, et ise olid süüdi. Alla 14 aastaseid teadupärast karistada ei saa ja siis nad võivad väga süüdimatult käituda. Mul ei ole midagi sinu vastu, lihtsalt ma olen ettevaatlik. Muidugi ma ei hakkaks põdema kui oleks tegemist isikliku tuttavaga, kuid anonüümselt jääb äri katki.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 17.05.2004 19:02:12 vasta tsitaadiga

Ok, ostu-müügi foorumis võib veel selle vanuse värgist kuidagi kasu tulla, aga no milleks on vaja teda kasutaja vanust? Et siis, kui on alaealine, et siis ei tasu nagu uskuda? No kui vend jagab asjast midagi, las ta siis jagab. Äkki ongi mingi 6 aastane imelaps, kes kõigile meile silmad ette teeks icon_lol.gif icon_razz1.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2004 01:36:17 vasta tsitaadiga

hentz kirjutas:
2K - teine klass

tal on arvuti, kuid klassikaaslastel pole kuna pole võimalusi ostmiseks? järelikult klassikaaslased ei tea arvutist midagi ja see on naljakas ainult temale.


Tore kui keegi suudab, ka minu segast mõttelõnga lahti arutada! "POLE VÕIMALUST" on ülepingutatud, kuna ka minul ei ole, aga lihtsalt enda masina uuendamisest ülejäänd jupid peksan teise kasti thumbs_up.gif

Kas Teie tunnete palju 2 Klassi lapsi kes oskavad formati ää teha ja Winni peale pann?


Wanus ple oluline tahtsin ma lihtsalt öelda icon_redface.gif


OST-MÜÜK: Mina põhimõtteliselt, ei maksa raha kauba eest mida mul EI OLE! Ehk siis , kas saad müüaga kokku, lunapakk, jne.

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjand
HV kasutaja
bjand

liitunud: 12.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2004 01:46:59 vasta tsitaadiga

no mul poiss oskas küll, kuna praegu juba kolmas klass (piisas öelda, et ma lähen õue sa siin installi xp -> enter -> enter -> oota -> enter -> enter )icon_smile.gif

vanusega värgist arvan ma - et raha on raha. kui 12 aastase kätte usaldatakse raha, järelikult on usaldust väärt kuni pole seda kuritarvitanud vastasel juhul enam ju raha ei usaldata -> pole enam kellega äri teha, kui just halvale teele ei minda. nii et on ok. 30 mehe käest võib rämedamalt tillist tõmmatud saada kui 12 aastase käest ja ka see pole mingi näitaja. sest 30 ei hakka oma nime 25 krooni pärast määrima, kui just debiil pole, ja 12 aastane ei oska veel nii hästi petta - samas pole see geenides vaid õpitav.

ainuke võibolla on see, et kui on arutlusteemad, siis näiteks 25 on 12 aastase vaheline vaidlus/arutelu on nagu raske ... aga samas ei saa aru ju ka, kellega arutled, võib arvata, et 25 aastane on nii loll või siis 12 aastane nii arukas. aga kes kui vana on , oskad vaid oletada ...

samas ei saa liigitada foorumeid ala vanusega ja ilma ... nii et jääb nagu on icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2004 02:55:46 vasta tsitaadiga

Õige, aaaa tegelikult, mina vaataks hoopis autot icon_redface.gif millega kasutaja sõidab, või miss on tema...

Jätke see vanus rahule, iga haritud imine saab aru kui 15A talt rumalalt RATE aadressi küsib... jne...?

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 21.05.2004 18:28:51 vasta tsitaadiga

UB kirjutas:
Ei ole tõesti vanust vaja. Järgminena tuleb keegi ärifoorumis välja ideega, et igaüks kes tahab selles foorumis midagi osta või müüa peab sisestama oma isikukoodi icon_confused.gif

Räige OT: Teeks siis juba autentimise netipangast või id kaardiga. Postituste arv nahhui minema ja kontojääk asemele. Siis kohe nähe mis mastist mehega tegu.

Mis puutub vanusesse, siis see võiks ju vabalt olla....kes tahab kiivalt variata, see ärgu näidaku.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 22.05.2004 20:56:22 vasta tsitaadiga

insane clown posse kirjutas:
Ok, ostu-müügi foorumis võib veel selle vanuse värgist kuidagi kasu tulla, aga no milleks on vaja teda kasutaja vanust? Et siis, kui on alaealine, et siis ei tasu nagu uskuda? No kui vend jagab asjast midagi, las ta siis jagab. Äkki ongi mingi 6 aastane imelaps, kes kõigile meile silmad ette teeks icon_lol.gif icon_razz1.gif
Ma ei tea ei usu ,et meil siin hv`s mingid 6 aastased imelapsed ni väga ringi jooksevad naad parem mängivad csi või midagi muud kui veedavad oma mängimis aega meil siin icon_wink.gif tarkade It meeste juttu kuulamas ... icon_wink.gif
Laurikre:.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Kasutaja vanus mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.