|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma? |
| Kindlasti mitte |
|
65% |
[ 381 ] |
| Pigem ei |
|
27% |
[ 158 ] |
| Pigem jah |
|
5% |
[ 33 ] |
| Kindlasti jah |
|
1% |
[ 8 ] |
|
| hääli kokku : 580 |
|
| autor |
|
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
29.07.2017 10:04:34
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Maili ikoon tuli kah taskbarile. Tundub, et tuleb mingit tviikimisprogrammi kasutada või registrit häkkida, et seda sealt ära kaotada. |
Paremklõps ja "unpin"?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
29.07.2017 23:10:21
|
|
|
see uuendus keeras midagi arvutis heliga persse. kõik on väga vaikseks jäänud kuidagi. kui enne oli normaalne kuulata heli reguleerimise skaalal 50 peal, siis nüüd peab 70 peal hoidma, et sama vali oleks kui enne
edit: avastasin, et kalkulaatori kujundust on muudetud selliselt, et see ei ole enam väike ja kompaktne - mingist teatud suurusest alates ei saa seda enam venitada nii väikseks kui enne. nüüd võtab kõige väiksemate mõõtmetega kalkulaator läpaka ekraanist umbes viiendiku no milleks sellist jama vaja oli nüüd teha?!
viimati muutis dvd vader 30.07.2017 11:35:39, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
30.07.2017 11:22:37
|
|
|
Sattus ka kätte esimene arvuti millel põhimõtteliselt võimatu Windows 10 kasutada kui mõnd eluliselt tähtsat riistvara juppi ei asenda, nimelt kaob sellel arvutil andmeside koormuse suurendamisel nett ära nii Lan kui WiFi võrgust.
Tegu siis Aspire 5750G mudeliga, asendasin olemasoleva Broadcom BCM943227HM4L WiFi kaardi Delli Broadcom BCM94312HMG WiFi kaardiga ja nüüd on WiFi võrk kogu aeg olemas, andmeside suurendamisel aga tavaline Lan võrk kaob ära, veaprogrammi käima panemisel taastatakse alg seaded Lan võrgus kuid videode üle neti vaatamisel koheselt lakkab see töötamast, taaskäivitus muidugi samuti taastab võrgu aga ainuld seniks kuni erilist koormust võrgul pole, õnneks siis nüüd WiFi töötab, tegu küll pisut aeglasema WiFi kaardiga aga vähemalt saab arvutit normaalselt kasutada ega pea W7 peale tagasi kolima.
Tarkvaraliselt näitab muidu nii:
Enne:
Võrguadapter Broadcom 802.11n Network Adapter
Võrguadapter Broadcom NetLink (TM) Gigabit Ethernet
Peale uuesti Windowsi paigaldust ja WiFi kaardi asendamist:
Võrguadapter Dell Wireless 1397 WLAN Mini-Card
Võrguadapter Broadcom NetLink (TM) Gigabit Ethernet
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
12.08.2017 10:28:11
|
|
|
|
Neil on ilmselt sügavalt ükskõik sellest mida telemeetria kollektsioneerib. Eriti kui kõrval google ja muud huvilised nuhivad veel rohkem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
12.08.2017 10:40:37
|
|
|
| tsitaat: |
Eriti kui kõrval google ja muud huvilised nuhivad veel rohkem.
|
kuidas saab google veel sügavamalt nuhkida kui MS OS-tasandil?
_________________ nooope! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
12.08.2017 11:02:48
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| tsitaat: |
Eriti kui kõrval google ja muud huvilised nuhivad veel rohkem.
|
kuidas saab google veel sügavamalt nuhkida kui MS OS-tasandil? |
Kui os-tasandi mängu tood, siis mõtle kohe androidi uputusele nutitelefonides kus google teeb mis tahab. Ja muudes opsüssides on nad suutnud kroomihulluse tekitada, mis on ka läbi ja lõhki nuhkvara (iron projekti materjalidest leiad infot, et mida kõike seal leidub kiirelt ja lihtsalt avastatavana + jäävad veel võimalikud peidetumad asjad).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
12.08.2017 11:53:38
|
|
|
sina ju tõid os-tasandi mängu väites, et google nuhib veel rohkem kui ms
ja on ikka vaks vahet kas ma saan valida millise jälgimisega saan liituda või millist jälgimist tuleb kurja vaevaga killida, over and over and over...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
12.08.2017 12:02:20
|
|
|
demagoog oled sa küll
mina alguses ei rääkinud opsüssist poolt sõnagi, see ei puutunud eriti asjasse
ja ms puhul on sul ka võimalik valida "basic" telemeetria ja lisaks veel oma oskuste piires asju kinni keerata jne. õpetusi leiad kasvõi meie foorumistki
seega ma ei saa vähimalgi määral aru, et mis vahet sina näed.........
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
12.08.2017 12:19:06
|
|
|
| tsitaat: |
Eriti kui kõrval google ja muud huvilised nuhivad veel rohkem.
|
on OS teema? on. kuidas seda väidet teisiti mõista?
_________________ nooope! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
12.08.2017 12:32:36
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| tsitaat: |
Eriti kui kõrval google ja muud huvilised nuhivad veel rohkem.
|
on OS teema? on. kuidas seda väidet teisiti mõista? |
google ja tesiste poolse nuhkimisena hoopiski, loomulikult
ja kuna aasta aastalt nuhkimine paistab kasvavat, siis inimestel enamuses see juba enam ei ületa uudisekünnist
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
12.08.2017 12:33:03
|
|
|
| Mnator kirjutas: |
|
Neil on ilmselt sügavalt ükskõik sellest mida telemeetria kollektsioneerib. Eriti kui kõrval google ja muud huvilised nuhivad veel rohkem. |
Võibolla nii suva polegi kui neile asja selgitada, aga enamik ju litsub tuimalt next/accept/confirm vms. nuppu ilma et süveneks mida üldse küsiti, et need "tüütud" aknad eest ära saada ja lõustaraamatusse minna.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
12.08.2017 12:40:58
|
|
|
| selgitusi on mitmel pool jagatud aastaid, nähtav kasutegur on null või negatiivne
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
12.08.2017 13:06:56
|
|
|
| Mnator, kas sa tõesti usud, et keskmine dumbuser neid selgitusi kuulab või loeb. Läheb ühest kõrvast sisse ja teisest välja. Paremal juhul hakatakse siis natuke ajusid liigutama kui endal või mõnel lähedasel jalutama läinud andmete pärast suuremaid või väiksemaid sekeldusi tuleb.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
12.08.2017 13:19:13
|
|
|
| Mnator kirjutas: |
| selgitusi on mitmel pool jagatud aastaid, nähtav kasutegur on null või negatiivne |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
12.08.2017 13:24:01
|
|
|
tõmmake juba juhe seinast, siis ei ole vaja karta ja muretseda
_________________ ☠ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
12.08.2017 16:00:21
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Mnator kirjutas: |
|
Neil on ilmselt sügavalt ükskõik sellest mida telemeetria kollektsioneerib. Eriti kui kõrval google ja muud huvilised nuhivad veel rohkem. |
Võibolla nii suva polegi kui neile asja selgitada, aga enamik ju litsub tuimalt next/accept/confirm vms. nuppu ilma et süveneks mida üldse küsiti, et need "tüütud" aknad eest ära saada ja lõustaraamatusse minna. |
Vaata täna panen kinni aga homme tuleb update mis selle jälle lahti teeb - sa ju ei kontrolli nädalas mitmeid kordi kas need asjad mida sa kinni panid pole ehk uuesti lahti tehtud....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
13.08.2017 11:11:13
|
|
|
Lülitan arvuti sisse, panen musa käima - läägab täiega, samuti netibraus läägab. Ok resa, lääg kadunud, heli pole. Restart - endiselt heli pole. Shutdown ja uuesti käima, heli ka olemas
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
13.08.2017 11:24:01
|
|
|
| kas see just 10 viga on, mul vahetevahel sama probleem 7-ga...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
crycx
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2012
|
14.08.2017 08:04:17
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Lülitan arvuti sisse, panen musa käima - läägab täiega, samuti netibraus läägab. Ok resa, lääg kadunud, heli pole. Restart - endiselt heli pole. Shutdown ja uuesti käima, heli ka olemas  |
Kas sul on "Fast startup" sisse lülitatud?
Kui jah lülita see välja ja proovi uuesti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
14.08.2017 22:26:53
|
|
|
| Läpakal kadus sound ära. Lifebook s 760. Ametlikult on win 7 drivud olemas, 10 pole toetatud. Kas kuidagi 10'le saab vanu drivusi ette sööta. Traditsiooniliselt ei hakka kuidagi tööle.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
15.08.2017 09:23:05
|
|
|
| W8 draivereid pole? Need peaks out of the box töötama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
15.08.2017 10:10:29
|
|
|
| masmre kirjutas: |
| Läpakal kadus sound ära. Lifebook s 760. Ametlikult on win 7 drivud olemas, 10 pole toetatud. Kas kuidagi 10'le saab vanu drivusi ette sööta. Traditsiooniliselt ei hakka kuidagi tööle. |
Proovi installida win 7 ühilduvusega. IBM-T43 sain sedasi sõrmejäljelugeja tööle.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
15.08.2017 11:46:24
|
|
|
On jah realteki oma, aga praegu seda ei näita üldse, näitab mingit hd audiot, microsofti drivuga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
15.08.2017 12:02:38
|
|
|
| Lase siis mõni Realteki draiver peale. MS generic üldiselt töötab kah, aga vaikimisi heliväljund võib olla midagi imelikku, mis esmapilgul ei tööta (nt kõrvaklapid vms).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
15.08.2017 13:00:15
|
|
|
peale viimast uuendust kadus mul klappidest heli. Muud moodi jagu ei saanud kui lasin helikaardi (eraldiseisev) driverid maha ja uuesti peale.
Pm kõik töötab, aga millegipärast ei vaheta enam vastavalt display muutmisele enam hääle väljundit. (duplicate puhul läheb hääl ressi, pc screen only, siis klappidesse)
Playback device alt pean käsitsi muutma
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
15.08.2017 19:07:35
|
|
|
| friik1 kirjutas: |
| Lase siis mõni Realteki draiver peale. MS generic üldiselt töötab kah, aga vaikimisi heliväljund võib olla midagi imelikku, mis esmapilgul ei tööta (nt kõrvaklapid vms). |
Viimase realteki peale viskas installi ajal sinise, devais manager näitab et pole compatiibel. Pole kompatiibel näitab kõigi realteki drivude peale. Kui mõne vanema peale lasen, ütleb, et can not start. Compatiible modes win 7 ei juhtu miskit, installib nagu ära, teeb restardi ja ikka vana mikisofti drivu peal. Selline tunne on, et nagu polekski realteki kivi seal... või on miskit nässu läinud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
15.08.2017 19:10:23
|
|
|
Ma kardan, et pisipehmel läks selle updatega midagi viltu.
Eks fixitakse millalgi ära
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
15.08.2017 19:18:00
|
|
|
| crycx kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
Lülitan arvuti sisse, panen musa käima - läägab täiega, samuti netibraus läägab. Ok resa, lääg kadunud, heli pole. Restart - endiselt heli pole. Shutdown ja uuesti käima, heli ka olemas  |
Kas sul on "Fast startup" sisse lülitatud?
Kui jah lülita see välja ja proovi uuesti. |
Jah, aga valik hall ja ei lase välja lükata. Vaatan ehk custom profiiliga saab
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
15.08.2017 19:21:42
|
|
|
| masmre kirjutas: |
On jah realteki oma, aga praegu seda ei näita üldse, näitab mingit hd audiot, microsofti drivuga. |
mul oli vana videokaardiga mingi kala, kus pani ka tuimalt microsoft display driveri ja ühtki videokaardi draiverit omaks ei võtnud
aitas mingi commandline käsklus - peale seda toimis ludinal
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8989789&highlight=pcie+audio#8989789
ehk on nendele helikaartidele ka mingi workaround
_________________ ☠ |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
15.08.2017 19:49:29
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| crycx kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
Lülitan arvuti sisse, panen musa käima - läägab täiega, samuti netibraus läägab. Ok resa, lääg kadunud, heli pole. Restart - endiselt heli pole. Shutdown ja uuesti käima, heli ka olemas  |
Kas sul on "Fast startup" sisse lülitatud?
Kui jah lülita see välja ja proovi uuesti. |
Jah, aga valik hall ja ei lase välja lükata. Vaatan ehk custom profiiliga saab  |
See ongi ju kogu aeg hall, tuleb vajutada 'change settings that are currently unavailable' ja läheb aktiivseks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
15.08.2017 20:31:23
|
|
|
Heli katsetustega jõudsin niikaugele, et vist on miskit füüsiliselt viga. Lasin linuxi live plaadi pealt käima ja ka heli pole. Ilmselt peab millalgi kasti lahti kiskuma ja sisse vaatama. Ennem tuleb uued prillid hankida, lähivaatlus pilt pole just eriti kiita
(Nüüd meenub, et vahest tegi imelikku plärinat kõlarist, nagu kontakt halb või miskit sellist)
Näppisin ajaviiteks setinguid ja kuna siin oli see fast startupi teema üleval, siis mõtlesin seda ka kontrollida. Lülitasin välja ja tegin resa, heli läks ise korda, mikisofti drivu töötab.
Krdi imelik, miks siis linux häält ei teinud?
viimati muutis masmre 15.08.2017 20:42:34, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
15.08.2017 20:42:02
|
|
|
| ot: |
| masmre, vaata, et siis hoolikalt valid, lähitööks hakkab mul endal kaugus 20 cm-st ja ulatub ca 40 cm. Ise pead teadma, kus sinu algus on. Endal kestis testimine kohal umbes tunni. Kunstläätse rõõmud... |
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
crycx
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2012
|
15.08.2017 23:44:48
|
|
|
| masmre kirjutas: |
Heli katsetustega jõudsin niikaugele, et vist on miskit füüsiliselt viga. Lasin linuxi live plaadi pealt käima ja ka heli pole. Ilmselt peab millalgi kasti lahti kiskuma ja sisse vaatama. Ennem tuleb uued prillid hankida, lähivaatlus pilt pole just eriti kiita
(Nüüd meenub, et vahest tegi imelikku plärinat kõlarist, nagu kontakt halb või miskit sellist)
Näppisin ajaviiteks setinguid ja kuna siin oli see fast startupi teema üleval, siis mõtlesin seda ka kontrollida. Lülitasin välja ja tegin resa, heli läks ise korda, mikisofti drivu töötab.
Krdi imelik, miks siis linux häält ei teinud? |
Et siis nüüd korras see probleem ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
16.08.2017 08:05:35
|
|
|
| crycx kirjutas: |
| masmre kirjutas: |
Heli katsetustega jõudsin niikaugele, et vist on miskit füüsiliselt viga. Lasin linuxi live plaadi pealt käima ja ka heli pole. Ilmselt peab millalgi kasti lahti kiskuma ja sisse vaatama. Ennem tuleb uued prillid hankida, lähivaatlus pilt pole just eriti kiita
(Nüüd meenub, et vahest tegi imelikku plärinat kõlarist, nagu kontakt halb või miskit sellist)
Näppisin ajaviiteks setinguid ja kuna siin oli see fast startupi teema üleval, siis mõtlesin seda ka kontrollida. Lülitasin välja ja tegin resa, heli läks ise korda, mikisofti drivu töötab.
Krdi imelik, miks siis linux häält ei teinud? |
Et siis nüüd korras see probleem ? |
Tundub jah, et selleks korraks korras.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ik2
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.04.2002
|
18.08.2017 15:14:02
|
|
|
millest selline viga id kaardiga
windows 10 64 bit 1607(1403.1593)
_________________ No Face, No Name, No Number |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
18.08.2017 15:17:29
|
|
|
| Mismoodi see viga on? Palutakse ju lihtsalt valida, millist device'i kasutada soovida hoolimata sellest, et sul neid ainult üks ongi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
18.08.2017 19:06:49
|
|
|
Täpselt, vajuta OK ja ela edasi.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
ik2
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.04.2002
|
18.08.2017 19:11:06
|
|
|
sama kiri tuleb ette ja siis viskab välja sisse logimise
_________________ No Face, No Name, No Number |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
20.08.2017 09:25:55
|
|
|
| Win10 ja win7 mitme corega prosesid toetavad? Intel lubab 18 cor ja 36 threads prose välja lasta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
20.08.2017 09:54:21
|
|
|
| W10 sein oli vist 256 tuuma. Sinna on veel maa minna.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
20.08.2017 09:55:46
|
|
|
sama123,
Win7:
32bit kuni 32 tuuma ja 2-4GB mälu sõltuvalt versioonist.
64bit kuni 256 tuuma ja 8-192GB mälu sõltuvalt versioonist.
1 kuni 2 socketit samaaegselt sõltuvalt versioonist.
Win10:
32bit kuni 32 tuuma ja 4GB mälu sõltuvalt versioonist.
64bit kuni 256 tuuma ja 128-512GB mälu sõltuvalt versioonist.
Kuni 2 socketit samaaegselt sõltuvalt versioonist.
Reaalselt võib 32bit versioonid kohe ära unustada. Nendega pole enam midagi teha. Win7 puhul tasub vaadata ainult Professional või Ultimate x64. Win10 puhul Pro x64
Tuumade arv on antud looogilste tuumade arvuna ehk reaalsed tuumad+virtuaalsed. Samas olles lugenud kasutajate kogemusi suure tuumade arvuga prosede kasutamisel isegi win pro versioonidega, siis väga soovitatav see pole. Parem juba vaadata serveriversioonide poole kus sellised piirangud puuduvad. Tõenäoliselt Win10 Pro x64 saab veel 18c/36t prosega hakkama aga see on ilmselt kah ainus.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
20.08.2017 10:14:55
|
|
|
ma just tõstsin ühe masina 1556 pealt 1607 peale ning see uuendas kohe üles. ihaldatuma poissmehe saidil on veel uusim 1607 iso. 1556 l oli mingi issue inteli wifikaartidega. inteli 4965 pani näkku käivitamisel, et näeb võrku aga ei saa ühendust, uuendasin ära ja justkui töötab hetkel. kui mingi kala hakkab, läheb w7 kui kindel ja töötav asi sellele masinale peale tagasi.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crycx
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2012
|
23.08.2017 09:37:41
|
|
|
| ik2 kirjutas: |
millest selline viga id kaardiga
windows 10 64 bit 1607(1403.1593) |
Kas valikus on mitu sertifikaati ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ik2
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.04.2002
|
26.08.2017 10:34:48
|
|
|
| crycx kirjutas: |
| ik2 kirjutas: |
millest selline viga id kaardiga
windows 10 64 bit 1607(1403.1593) |
Kas valikus on mitu sertifikaati ? |
ainult üks sert
_________________ No Face, No Name, No Number |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
26.08.2017 16:09:02
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
sama123,
Win7:
32bit kuni 32 tuuma ja 2-4GB mälu sõltuvalt versioonist.
64bit kuni 256 tuuma ja 8-192GB mälu sõltuvalt versioonist.
1 kuni 2 socketit samaaegselt sõltuvalt versioonist.
Win10:
32bit kuni 32 tuuma ja 4GB mälu sõltuvalt versioonist.
64bit kuni 256 tuuma ja 128-512GB mälu sõltuvalt versioonist.
Kuni 2 socketit samaaegselt sõltuvalt versioonist.
Reaalselt võib 32bit versioonid kohe ära unustada. Nendega pole enam midagi teha. Win7 puhul tasub vaadata ainult Professional või Ultimate x64. Win10 puhul Pro x64
Tuumade arv on antud looogilste tuumade arvuna ehk reaalsed tuumad+virtuaalsed. Samas olles lugenud kasutajate kogemusi suure tuumade arvuga prosede kasutamisel isegi win pro versioonidega, siis väga soovitatav see pole. Parem juba vaadata serveriversioonide poole kus sellised piirangud puuduvad. Tõenäoliselt Win10 Pro x64 saab veel 18c/36t prosega hakkama aga see on ilmselt kah ainus. |
Mobiilide segmendis androidi all on osadel prosedel 2x kiiret tuuma ja 4-6 aeglast. Kui x86 süsteemis oleks samuti siis oleks asjal mõtet. Mida aga teha 16-18 aeglase tuumaga, mis omakorda hyperdradinguga annavad 32-36 eraldi arvutus ahelat?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|