Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 150, 151, 152 ... 276, 277, 278  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 381 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 158 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 33 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 580

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2017 10:04:34 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Maili ikoon tuli kah taskbarile. Tundub, et tuleb mingit tviikimisprogrammi kasutada või registrit häkkida, et seda sealt ära kaotada.

Paremklõps ja "unpin"?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2017 15:43:05 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
Betamax kirjutas:
Maili ikoon tuli kah taskbarile. Tundub, et tuleb mingit tviikimisprogrammi kasutada või registrit häkkida, et seda sealt ära kaotada.

Paremklõps ja "unpin"?

Liiga lihtne! Tuleb tviikida!

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2017 23:10:21 vasta tsitaadiga

see uuendus keeras midagi arvutis heliga persse. kõik on väga vaikseks jäänud kuidagi. kui enne oli normaalne kuulata heli reguleerimise skaalal 50 peal, siis nüüd peab 70 peal hoidma, et sama vali oleks kui enne icon_confused.gif

edit: avastasin, et kalkulaatori kujundust on muudetud selliselt, et see ei ole enam väike ja kompaktne - mingist teatud suurusest alates ei saa seda enam venitada nii väikseks kui enne. nüüd võtab kõige väiksemate mõõtmetega kalkulaator läpaka ekraanist umbes viiendiku icon_mad.gif icon_mad.gif no milleks sellist jama vaja oli nüüd teha?!


viimati muutis dvd vader 30.07.2017 11:35:39, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 30.07.2017 11:22:37 vasta tsitaadiga

Sattus ka kätte esimene arvuti millel põhimõtteliselt võimatu Windows 10 kasutada kui mõnd eluliselt tähtsat riistvara juppi ei asenda, nimelt kaob sellel arvutil andmeside koormuse suurendamisel nett ära nii Lan kui WiFi võrgust.
Tegu siis Aspire 5750G mudeliga, asendasin olemasoleva Broadcom BCM943227HM4L WiFi kaardi Delli Broadcom BCM94312HMG WiFi kaardiga ja nüüd on WiFi võrk kogu aeg olemas, andmeside suurendamisel aga tavaline Lan võrk kaob ära, veaprogrammi käima panemisel taastatakse alg seaded Lan võrgus kuid videode üle neti vaatamisel koheselt lakkab see töötamast, taaskäivitus muidugi samuti taastab võrgu aga ainuld seniks kuni erilist koormust võrgul pole, õnneks siis nüüd WiFi töötab, tegu küll pisut aeglasema WiFi kaardiga aga vähemalt saab arvutit normaalselt kasutada ega pea W7 peale tagasi kolima.
Tarkvaraliselt näitab muidu nii:
Enne:
Võrguadapter Broadcom 802.11n Network Adapter
Võrguadapter Broadcom NetLink (TM) Gigabit Ethernet

Peale uuesti Windowsi paigaldust ja WiFi kaardi asendamist:

Võrguadapter Dell Wireless 1397 WLAN Mini-Card
Võrguadapter Broadcom NetLink (TM) Gigabit Ethernet

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2017 09:03:33 vasta tsitaadiga

http://wccftech.com/windows-10-users-happy-microsoft-data-collection/

Tohoh. Koguni 71% on lambaid kes jagavad kõike icon_lol.gif . Õnneks pole 100%. Veel...

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 12.08.2017 10:28:11 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
http://wccftech.com/windows-10-users-happy-microsoft-data-collection/

Tohoh. Koguni 71% on lambaid kes jagavad kõike icon_lol.gif . Õnneks pole 100%. Veel...
Neil on ilmselt sügavalt ükskõik sellest mida telemeetria kollektsioneerib. Eriti kui kõrval google ja muud huvilised nuhivad veel rohkem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2017 10:40:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Eriti kui kõrval google ja muud huvilised nuhivad veel rohkem.

kuidas saab google veel sügavamalt nuhkida kui MS OS-tasandil?

_________________
nooope!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 12.08.2017 11:02:48 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
tsitaat:

Eriti kui kõrval google ja muud huvilised nuhivad veel rohkem.

kuidas saab google veel sügavamalt nuhkida kui MS OS-tasandil?
Kui os-tasandi mängu tood, siis mõtle kohe androidi uputusele nutitelefonides kus google teeb mis tahab. Ja muudes opsüssides on nad suutnud kroomihulluse tekitada, mis on ka läbi ja lõhki nuhkvara (iron projekti materjalidest leiad infot, et mida kõike seal leidub kiirelt ja lihtsalt avastatavana + jäävad veel võimalikud peidetumad asjad).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2017 11:53:38 vasta tsitaadiga

sina ju tõid os-tasandi mängu väites, et google nuhib veel rohkem kui ms icon_razz.gif
ja on ikka vaks vahet kas ma saan valida millise jälgimisega saan liituda või millist jälgimist tuleb kurja vaevaga killida, over and over and over...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 12.08.2017 12:02:20 vasta tsitaadiga

demagoog oled sa küll
mina alguses ei rääkinud opsüssist poolt sõnagi, see ei puutunud eriti asjasse
ja ms puhul on sul ka võimalik valida "basic" telemeetria ja lisaks veel oma oskuste piires asju kinni keerata jne. õpetusi leiad kasvõi meie foorumistki
seega ma ei saa vähimalgi määral aru, et mis vahet sina näed.........
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2017 12:19:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Eriti kui kõrval google ja muud huvilised nuhivad veel rohkem.

on OS teema? on. kuidas seda väidet teisiti mõista?

_________________
nooope!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 12.08.2017 12:32:36 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
tsitaat:

Eriti kui kõrval google ja muud huvilised nuhivad veel rohkem.

on OS teema? on. kuidas seda väidet teisiti mõista?
google ja tesiste poolse nuhkimisena hoopiski, loomulikult icon_cool.gif

ja kuna aasta aastalt nuhkimine paistab kasvavat, siis inimestel enamuses see juba enam ei ületa uudisekünnist
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2017 12:33:03 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
http://wccftech.com/windows-10-users-happy-microsoft-data-collection/

Tohoh. Koguni 71% on lambaid kes jagavad kõike icon_lol.gif . Õnneks pole 100%. Veel...
Neil on ilmselt sügavalt ükskõik sellest mida telemeetria kollektsioneerib. Eriti kui kõrval google ja muud huvilised nuhivad veel rohkem.


Võibolla nii suva polegi kui neile asja selgitada, aga enamik ju litsub tuimalt next/accept/confirm vms. nuppu ilma et süveneks mida üldse küsiti, et need "tüütud" aknad eest ära saada ja lõustaraamatusse minna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 12.08.2017 12:40:58 vasta tsitaadiga

selgitusi on mitmel pool jagatud aastaid, nähtav kasutegur on null või negatiivne
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2017 13:06:56 vasta tsitaadiga

Mnator, kas sa tõesti usud, et keskmine dumbuser neid selgitusi kuulab või loeb. Läheb ühest kõrvast sisse ja teisest välja. Paremal juhul hakatakse siis natuke ajusid liigutama kui endal või mõnel lähedasel jalutama läinud andmete pärast suuremaid või väiksemaid sekeldusi tuleb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 12.08.2017 13:19:13 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
selgitusi on mitmel pool jagatud aastaid, nähtav kasutegur on null või negatiivne
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.08.2017 13:24:01 vasta tsitaadiga

tõmmake juba juhe seinast, siis ei ole vaja karta ja muretseda icon_idea.gif
_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2017 16:00:21 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Mnator kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
http://wccftech.com/windows-10-users-happy-microsoft-data-collection/

Tohoh. Koguni 71% on lambaid kes jagavad kõike icon_lol.gif . Õnneks pole 100%. Veel...
Neil on ilmselt sügavalt ükskõik sellest mida telemeetria kollektsioneerib. Eriti kui kõrval google ja muud huvilised nuhivad veel rohkem.


Võibolla nii suva polegi kui neile asja selgitada, aga enamik ju litsub tuimalt next/accept/confirm vms. nuppu ilma et süveneks mida üldse küsiti, et need "tüütud" aknad eest ära saada ja lõustaraamatusse minna.

Vaata täna panen kinni aga homme tuleb update mis selle jälle lahti teeb - sa ju ei kontrolli nädalas mitmeid kordi kas need asjad mida sa kinni panid pole ehk uuesti lahti tehtud....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2017 11:11:13 vasta tsitaadiga

Lülitan arvuti sisse, panen musa käima - läägab täiega, samuti netibraus läägab. Ok resa, lääg kadunud, heli pole. Restart - endiselt heli pole. Shutdown ja uuesti käima, heli ka olemas icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2017 11:24:01 vasta tsitaadiga

kas see just 10 viga on, mul vahetevahel sama probleem 7-ga...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crycx
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2017 08:04:17 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Lülitan arvuti sisse, panen musa käima - läägab täiega, samuti netibraus läägab. Ok resa, lääg kadunud, heli pole. Restart - endiselt heli pole. Shutdown ja uuesti käima, heli ka olemas icon_lol.gif


Kas sul on "Fast startup" sisse lülitatud?



Kui jah lülita see välja ja proovi uuesti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2017 22:26:53 vasta tsitaadiga

Läpakal kadus sound ära. Lifebook s 760. Ametlikult on win 7 drivud olemas, 10 pole toetatud. Kas kuidagi 10'le saab vanu drivusi ette sööta. Traditsiooniliselt ei hakka kuidagi tööle.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2017 09:23:05 vasta tsitaadiga

W8 draivereid pole? Need peaks out of the box töötama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2017 10:10:29 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Läpakal kadus sound ära. Lifebook s 760. Ametlikult on win 7 drivud olemas, 10 pole toetatud. Kas kuidagi 10'le saab vanu drivusi ette sööta. Traditsiooniliselt ei hakka kuidagi tööle.


Proovi installida win 7 ühilduvusega. IBM-T43 sain sedasi sõrmejäljelugeja tööle.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2017 11:28:29 vasta tsitaadiga

S760 peaks olema geneeriline Realteki audio. Võta viimane näiteks siit http://www.station-drivers.com/index.php?option=com_remository&func=select&id=508&orderby=2&page=2&lang=en
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2017 11:46:24 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
S760 peaks olema geneeriline Realteki audio. Võta viimane näiteks siit http://www.station-drivers.com/index.php?option=com_remository&func=select&id=508&orderby=2&page=2&lang=en

On jah realteki oma, aga praegu seda ei näita üldse, näitab mingit hd audiot, microsofti drivuga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2017 12:02:38 vasta tsitaadiga

Lase siis mõni Realteki draiver peale. MS generic üldiselt töötab kah, aga vaikimisi heliväljund võib olla midagi imelikku, mis esmapilgul ei tööta (nt kõrvaklapid vms).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2017 13:00:15 vasta tsitaadiga

peale viimast uuendust kadus mul klappidest heli. Muud moodi jagu ei saanud kui lasin helikaardi (eraldiseisev) driverid maha ja uuesti peale.
Pm kõik töötab, aga millegipärast ei vaheta enam vastavalt display muutmisele enam hääle väljundit. (duplicate puhul läheb hääl ressi, pc screen only, siis klappidesse)
Playback device alt pean käsitsi muutma thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2017 19:07:35 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
Lase siis mõni Realteki draiver peale. MS generic üldiselt töötab kah, aga vaikimisi heliväljund võib olla midagi imelikku, mis esmapilgul ei tööta (nt kõrvaklapid vms).

Viimase realteki peale viskas installi ajal sinise, devais manager näitab et pole compatiibel. Pole kompatiibel näitab kõigi realteki drivude peale. Kui mõne vanema peale lasen, ütleb, et can not start. Compatiible modes win 7 ei juhtu miskit, installib nagu ära, teeb restardi ja ikka vana mikisofti drivu peal. Selline tunne on, et nagu polekski realteki kivi seal... või on miskit nässu läinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2017 19:10:23 vasta tsitaadiga

Ma kardan, et pisipehmel läks selle updatega midagi viltu.
Eks fixitakse millalgi ära

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2017 19:18:00 vasta tsitaadiga

crycx kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Lülitan arvuti sisse, panen musa käima - läägab täiega, samuti netibraus läägab. Ok resa, lääg kadunud, heli pole. Restart - endiselt heli pole. Shutdown ja uuesti käima, heli ka olemas icon_lol.gif


Kas sul on "Fast startup" sisse lülitatud?



Kui jah lülita see välja ja proovi uuesti.
Jah, aga valik hall ja ei lase välja lükata. Vaatan ehk custom profiiliga saab icon_neutral.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.08.2017 19:21:42 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
friik1 kirjutas:
S760 peaks olema geneeriline Realteki audio. Võta viimane näiteks siit http://www.station-drivers.com/index.php?option=com_remository&func=select&id=508&orderby=2&page=2&lang=en

On jah realteki oma, aga praegu seda ei näita üldse, näitab mingit hd audiot, microsofti drivuga.
mul oli vana videokaardiga mingi kala, kus pani ka tuimalt microsoft display driveri ja ühtki videokaardi draiverit omaks ei võtnud
aitas mingi commandline käsklus - peale seda toimis ludinal
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8989789&highlight=pcie+audio#8989789

ehk on nendele helikaartidele ka mingi workaround

_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 15.08.2017 19:49:29 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
crycx kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Lülitan arvuti sisse, panen musa käima - läägab täiega, samuti netibraus läägab. Ok resa, lääg kadunud, heli pole. Restart - endiselt heli pole. Shutdown ja uuesti käima, heli ka olemas icon_lol.gif


Kas sul on "Fast startup" sisse lülitatud?



Kui jah lülita see välja ja proovi uuesti.
Jah, aga valik hall ja ei lase välja lükata. Vaatan ehk custom profiiliga saab icon_neutral.gif

See ongi ju kogu aeg hall, tuleb vajutada 'change settings that are currently unavailable' ja läheb aktiivseks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2017 20:31:23 vasta tsitaadiga

Heli katsetustega jõudsin niikaugele, et vist on miskit füüsiliselt viga. Lasin linuxi live plaadi pealt käima ja ka heli pole. Ilmselt peab millalgi kasti lahti kiskuma ja sisse vaatama. Ennem tuleb uued prillid hankida, lähivaatlus pilt pole just eriti kiita icon_rolleyes.gif
(Nüüd meenub, et vahest tegi imelikku plärinat kõlarist, nagu kontakt halb või miskit sellist)

Näppisin ajaviiteks setinguid ja kuna siin oli see fast startupi teema üleval, siis mõtlesin seda ka kontrollida. Lülitasin välja ja tegin resa, heli läks ise korda, mikisofti drivu töötab.
Krdi imelik, miks siis linux häält ei teinud?


viimati muutis masmre 15.08.2017 20:42:34, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2017 20:42:02 vasta tsitaadiga

ot:
masmre, vaata, et siis hoolikalt valid, lähitööks hakkab mul endal kaugus 20 cm-st ja ulatub ca 40 cm. Ise pead teadma, kus sinu algus on. Endal kestis testimine kohal umbes tunni. Kunstläätse rõõmud...

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
crycx
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2017 23:44:48 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Heli katsetustega jõudsin niikaugele, et vist on miskit füüsiliselt viga. Lasin linuxi live plaadi pealt käima ja ka heli pole. Ilmselt peab millalgi kasti lahti kiskuma ja sisse vaatama. Ennem tuleb uued prillid hankida, lähivaatlus pilt pole just eriti kiita icon_rolleyes.gif
(Nüüd meenub, et vahest tegi imelikku plärinat kõlarist, nagu kontakt halb või miskit sellist)

Näppisin ajaviiteks setinguid ja kuna siin oli see fast startupi teema üleval, siis mõtlesin seda ka kontrollida. Lülitasin välja ja tegin resa, heli läks ise korda, mikisofti drivu töötab.
Krdi imelik, miks siis linux häält ei teinud?


Et siis nüüd korras see probleem ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2017 08:05:35 vasta tsitaadiga

crycx kirjutas:
masmre kirjutas:
Heli katsetustega jõudsin niikaugele, et vist on miskit füüsiliselt viga. Lasin linuxi live plaadi pealt käima ja ka heli pole. Ilmselt peab millalgi kasti lahti kiskuma ja sisse vaatama. Ennem tuleb uued prillid hankida, lähivaatlus pilt pole just eriti kiita icon_rolleyes.gif
(Nüüd meenub, et vahest tegi imelikku plärinat kõlarist, nagu kontakt halb või miskit sellist)

Näppisin ajaviiteks setinguid ja kuna siin oli see fast startupi teema üleval, siis mõtlesin seda ka kontrollida. Lülitasin välja ja tegin resa, heli läks ise korda, mikisofti drivu töötab.
Krdi imelik, miks siis linux häält ei teinud?


Et siis nüüd korras see probleem ?


Tundub jah, et selleks korraks korras.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2017 15:14:02 vasta tsitaadiga

millest selline viga id kaardiga

windows 10 64 bit 1607(1403.1593)

_________________
No Face, No Name, No Number
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2017 15:17:29 vasta tsitaadiga

Mismoodi see viga on? Palutakse ju lihtsalt valida, millist device'i kasutada soovida hoolimata sellest, et sul neid ainult üks ongi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2017 19:06:49 vasta tsitaadiga

Täpselt, vajuta OK ja ela edasi.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2017 19:11:06 vasta tsitaadiga

sama kiri tuleb ette ja siis viskab välja sisse logimise
_________________
No Face, No Name, No Number
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 20.08.2017 09:25:55 vasta tsitaadiga

Win10 ja win7 mitme corega prosesid toetavad? Intel lubab 18 cor ja 36 threads prose välja lasta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2017 09:54:21 vasta tsitaadiga

W10 sein oli vist 256 tuuma. Sinna on veel maa minna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2017 09:55:46 vasta tsitaadiga

sama123,

Win7:
32bit kuni 32 tuuma ja 2-4GB mälu sõltuvalt versioonist.
64bit kuni 256 tuuma ja 8-192GB mälu sõltuvalt versioonist.
1 kuni 2 socketit samaaegselt sõltuvalt versioonist.

Win10:
32bit kuni 32 tuuma ja 4GB mälu sõltuvalt versioonist.
64bit kuni 256 tuuma ja 128-512GB mälu sõltuvalt versioonist.
Kuni 2 socketit samaaegselt sõltuvalt versioonist.

Reaalselt võib 32bit versioonid kohe ära unustada. Nendega pole enam midagi teha. Win7 puhul tasub vaadata ainult Professional või Ultimate x64. Win10 puhul Pro x64
Tuumade arv on antud looogilste tuumade arvuna ehk reaalsed tuumad+virtuaalsed. Samas olles lugenud kasutajate kogemusi suure tuumade arvuga prosede kasutamisel isegi win pro versioonidega, siis väga soovitatav see pole. Parem juba vaadata serveriversioonide poole kus sellised piirangud puuduvad. Tõenäoliselt Win10 Pro x64 saab veel 18c/36t prosega hakkama aga see on ilmselt kah ainus.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2017 10:11:24 vasta tsitaadiga

Keegi veel 1607 versiooni kah kasutab?

Oleks paari faili vaja, võrdlemiseks (ja debugimiseks)... icon_rolleyes.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Nevermaind, leidsin juba ISO ja sain teada, mis vaja... icon_cool.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2017 10:14:55 vasta tsitaadiga

ma just tõstsin ühe masina 1556 pealt 1607 peale ning see uuendas kohe üles. ihaldatuma poissmehe saidil on veel uusim 1607 iso. 1556 l oli mingi issue inteli wifikaartidega. inteli 4965 pani näkku käivitamisel, et näeb võrku aga ei saa ühendust, uuendasin ära ja justkui töötab hetkel. kui mingi kala hakkab, läheb w7 kui kindel ja töötav asi sellele masinale peale tagasi.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crycx
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2017 09:37:41 vasta tsitaadiga

ik2 kirjutas:
millest selline viga id kaardiga

windows 10 64 bit 1607(1403.1593)


Kas valikus on mitu sertifikaati ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2017 09:08:40 vasta tsitaadiga

http://wccftech.com/microsoft-forced-windows-10-update/
tsitaat:
Microsoft Promises to Never Again Automatically Download Windows 10 Update Files on User PCs


No eks naisepeksja lubab kah, et see on viimane kord icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2017 10:34:48 vasta tsitaadiga

crycx kirjutas:
ik2 kirjutas:
millest selline viga id kaardiga

windows 10 64 bit 1607(1403.1593)


Kas valikus on mitu sertifikaati ?


ainult üks sert

_________________
No Face, No Name, No Number
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 26.08.2017 16:09:02 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
sama123,

Win7:
32bit kuni 32 tuuma ja 2-4GB mälu sõltuvalt versioonist.
64bit kuni 256 tuuma ja 8-192GB mälu sõltuvalt versioonist.
1 kuni 2 socketit samaaegselt sõltuvalt versioonist.

Win10:
32bit kuni 32 tuuma ja 4GB mälu sõltuvalt versioonist.
64bit kuni 256 tuuma ja 128-512GB mälu sõltuvalt versioonist.
Kuni 2 socketit samaaegselt sõltuvalt versioonist.

Reaalselt võib 32bit versioonid kohe ära unustada. Nendega pole enam midagi teha. Win7 puhul tasub vaadata ainult Professional või Ultimate x64. Win10 puhul Pro x64
Tuumade arv on antud looogilste tuumade arvuna ehk reaalsed tuumad+virtuaalsed. Samas olles lugenud kasutajate kogemusi suure tuumade arvuga prosede kasutamisel isegi win pro versioonidega, siis väga soovitatav see pole. Parem juba vaadata serveriversioonide poole kus sellised piirangud puuduvad. Tõenäoliselt Win10 Pro x64 saab veel 18c/36t prosega hakkama aga see on ilmselt kah ainus.

Mobiilide segmendis androidi all on osadel prosedel 2x kiiret tuuma ja 4-6 aeglast. Kui x86 süsteemis oleks samuti siis oleks asjal mõtet. Mida aga teha 16-18 aeglase tuumaga, mis omakorda hyperdradinguga annavad 32-36 eraldi arvutus ahelat?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 150, 151, 152 ... 276, 277, 278  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.