|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
04.08.2017 19:01:15
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Pigem see näitab, et see kuupäev pole enam kaugel. Ütleme nii, et kellegi näpukas, et nägid seda.  |
Pigem ei saanud boks krüptovõtmeid kätte. Pole salateateid boksidele. Aminodele kuvataksegi soovitus uus boks võtta.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miraakel
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2009
|
04.08.2017 20:15:34
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Äkki panid mõne uue elektriseadme tööle, häired läksid võrgukaablis veidikene suuremaks, saigi boksi taluvuspiir ületatud? |
Ei, ei pannud ühtegi uut elektriseadet tööle.
Tegin täna uued otsad indrekp postitatud joonise järgi. Pilt ees nagu viis kopikat. Siiani müsteerium, kuidas see sai pilti näidata.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
04.08.2017 20:35:16
|
|
|
| Klientidele pole seda kuupäeva minuteada veel teada antud.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
04.08.2017 21:46:46
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Kuna pidevalt ei jälgi teemat ja see on võibolla kuskilt siit läbi käinud, siis kas on paika pandud täpne kuupäev, kui vana nutiTV välja lülitatakse? See pidi millalgi sügisel olema. Siis teaks arvestada sellega. |
Ei ole, aga juba ekraanil vihjatakse, loe viimaseid poste
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kevku
HV kasutaja
liitunud: 05.10.2007
|
04.08.2017 21:53:10
|
|
|
| k2 tv3 on nüüd krüpt peal siis v?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
04.08.2017 22:26:40
|
|
|
| Jänes kirjutas: |
| Goon kirjutas: |
| Jänes kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
Seega enne 1 oktoobrit ei tule ?
|
täna alles 3. august  |
Kui homme teataks, siis oleks kõige varem 4.september.
Tavaliselt sellisel suva kuupäeval midagi ei toimu. Seega jääb kõige varem mis kuupäev ?  |
Mina rohkem ei näe aminoga, kiri ees et vaheta digiboks ära. Näen ainult ETV-d. Õhtul lisan pildid, kahtlejatele. |
Uus või vana ? Just kontrollisin, mul vanaga kõik kanalid töötavad aminoga. Panin veel käima amino teises toas, mis pole u2 kuud seinas olnud. Tuli ette mingi umbmäärane tekst ilma kuupäevadetta, kuid kõik kanalid töötavad.
Kui Telia pole sulle mingit kuupäeva teatanud, siis kõne 123-le. Kui nemad teatavad, et nii peabki olema, siis järgmisena kaebus tarbijakaitsele, et Telia lõpetas oma poolt müüdud seadme töö ilma kuupäeva ette teatamatta.
Spoiler 
|
Ei taha nüüd saagi tõmmata, bensiin niikuinii vana aga seda see teavitus ekraanil just ette hoiatabki, et ükspäev tuleb see aeg. Kas just peab kuupäev kirjas olema, ei ole kindel aga küllap Telia on selleks reeglite järgi valmistunud. See juristide armee ei lase lihtsalt nii lihtsat ämbrit teha.
| kevku kirjutas: |
| k2 tv3 on nüüd krüpt peal siis v? |
Hetkel mitte kuid küllap aja küsimus millal lepingud vastavusse viiakse ja nõudmised täidetakse.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
05.08.2017 01:45:26
|
|
|
| JazZ kirjutas: |
See kas kava on mugav või ebamugav sõltub ilmselt sellest kuidas seda kasutada tahetakse. Minu jaoks on Telia kava salvestuste vaatamiseks igati mugav kui ma tean mida ma vaadata tahan ja millal see oli (salvestuse vaatamiseks üldjuhul ju tead).
Ebamugav on ta siis kui tahad vaadata mis parasjägu käib ja lähiajal hakkab. See on Telia kavas suht ebamugav ja aeganõudev tegevus ja sellel põhjusel ma ka live televisiooni Teliast ei vaata. |
Sa oled mingi nüansi leidnud enda jaoks.
Minu jaoks ükskõik mis asendis, ükskõik mis uue puldiga, järelvaatamise lahendus uue menüüga on saast, ja mitte ainult see.
Krt, Telia, tehke see asi uuesti inimeste jaoks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
05.08.2017 08:55:17
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Spoiler 
Ei taha nüüd saagi tõmmata, bensiin niikuinii vana aga seda see teavitus ekraanil just ette hoiatabki, et ükspäev tuleb see aeg. Kas just peab kuupäev kirjas olema, ei ole kindel aga küllap Telia on selleks reeglite järgi valmistunud. See juristide armee ei lase lihtsalt nii lihtsat ämbrit teha.
|
Peab ! Hetkel lihtsalt öeldakse, et uus on saadaval ja seda aminoga ei näe. Kuna mina uut ei soovi, siis miks peaks see mind morjendama ? Millal vana kinni pannakse pole Telia täpsemalt kui "sügisel" maininud. Sügised tulevad ja lähevad. 2017 sügisel ? 2018 sügisel ? 2040 sügisel ?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
05.08.2017 08:56:43
|
|
|
| Jänes, no siis saad oma kuupäeva õigel ajal.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tompa
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2014
|
05.08.2017 15:31:30
|
|
|
| seeru kirjutas: |
| JazZ kirjutas: |
See kas kava on mugav või ebamugav sõltub ilmselt sellest kuidas seda kasutada tahetakse. Minu jaoks on Telia kava salvestuste vaatamiseks igati mugav kui ma tean mida ma vaadata tahan ja millal see oli (salvestuse vaatamiseks üldjuhul ju tead).
Ebamugav on ta siis kui tahad vaadata mis parasjägu käib ja lähiajal hakkab. See on Telia kavas suht ebamugav ja aeganõudev tegevus ja sellel põhjusel ma ka live televisiooni Teliast ei vaata. |
Sa oled mingi nüansi leidnud enda jaoks.
Minu jaoks ükskõik mis asendis, ükskõik mis uue puldiga, järelvaatamise lahendus uue menüüga on saast, ja mitte ainult see.
Krt, Telia, tehke see asi uuesti inimeste jaoks. |
Maitse asi. Mina ainult selle uue menüü ja salvestuse pärast Telias olengi. Starman ei salvesta kahjuks HD kanaleid ja nende menüü ei meeldi mulle, muidu oleks ammu selle Arrise boksi 576 vea pärast üle läinud. Ja muide ma olen inimene!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
05.08.2017 23:50:26
|
|
|
Vist tõesti maitse asi. Ma olen mitmeid kordi neid Starmani müügimehi pikalt saatnud. Põhjusel, et mulle ei meeldi Starmani menüü ja ma Telia omaga väga rahul.
Naise venna juures olime mingi hetk, siis see Starmani pulti andis hämaras uurida, et kus mida. Tõesti liiga palju nuppe. Kui keegi rääkis, et Telia menüü aeglane, siis nad ei ole vist Starmani proovinud.
Mõned asjad häirivad. Mind häirivad, meelespead. Kui mingi hetk laps klõpsutas endal vist kõik kidzone multikad sinna, siis igakord, kui ma midagi vaatasin, pidin pulti otsima ja back nuppu vajutama. Oleks siis võimalus, et kui meelespea, et lähen automaatselt kanalile või ainult teavita. Nende eemaldamine oli ka omamoodi põnev tegevus. Saatekava tundus ka algul keeruline, aga reaalselt saab hakkama. Midagi konkreetsemat on, siis www.kava.ee aitab välja.
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
06.08.2017 16:53:27
|
|
|
On uudiseid ka viimasel ajal selle kohta, millal VSB oma pildi paremaks saab? Jubedus on see ikka.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
06.08.2017 16:57:56
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| Jubedus on see ikka. |
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
06.08.2017 16:58:37
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| On uudiseid ka viimasel ajal selle kohta, millal VSB oma pildi paremaks saab? Jubedus on see ikka. |
never, baltikum ei pidavat jõudma hd pilti kinni maksta.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
06.08.2017 17:19:05
|
|
|
| Isegi SD pilti peaks saama paremaks teha, aga tundub, et huvi neil pole.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
06.08.2017 17:36:44
|
|
|
Viasatil pole kvaliteet kunagi oluline olnud. Seda ei sisu ega pildi osas. Raha tuleb puhtast müügitööst - toode on teise või ehk siis lausa kolmandajärguline. Seda siis muidugi niikaua kuni nende müügimeeskond suudab raha sisse kühveldada.
Kõige ehedam näide mis (peaaegu)kõigile kättesaadav on: TV3. Seda on lausa piin vaadata. Aga noh õnneks pole sealt kanalilt nagunii midagi vaadata nii, et ei pea ennast piinama. Teinekord mõni huvitav film on kavas olnud siis on TV3 vaatamise asemel see film mõnest muust kanalist leitud - sest õnneks on asjad nagu Netflix, iTunes jmt olemas kus on asjad hea kvaliteediga saadaval.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
06.08.2017 17:45:30
|
|
|
| VSB'l sisu piisavalt
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
06.08.2017 18:49:37
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| weasel kirjutas: |
| Jubedus on see ikka. |
 |
+2
lausa häbi oli jalgpalluriga koos VSB kanalit vaadata. palli ega nägusid ära ei tunne.
loodame, et tv3 jms kanalite müük muudab aasta jooksul olukorda, samuti konkurents ehk mõjutab.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
06.08.2017 21:48:02
|
|
|
| Renka kirjutas: |
Viasatil pole kvaliteet kunagi oluline olnud. Seda ei sisu ega pildi osas. Raha tuleb puhtast müügitööst - toode on teise või ehk siis lausa kolmandajärguline. Seda siis muidugi niikaua kuni nende müügimeeskond suudab raha sisse kühveldada.
Kõige ehedam näide mis (peaaegu)kõigile kättesaadav on: TV3. Seda on lausa piin vaadata. Aga noh õnneks pole sealt kanalilt nagunii midagi vaadata nii, et ei pea ennast piinama. Teinekord mõni huvitav film on kavas olnud siis on TV3 vaatamise asemel see film mõnest muust kanalist leitud - sest õnneks on asjad nagu Netflix, iTunes jmt olemas kus on asjad hea kvaliteediga saadaval. |
Ma olin sarnase jutuga nende jaoks lootusetu klient - helistasid töö numbrile
Läks veel jutuga kaasa, et just ma ka teen nii...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
06.08.2017 23:34:06
|
|
|
| Kas tv3'mes bondi heliriba peabki nii madal olema?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
06.08.2017 23:43:59
|
|
|
Sd pilt, sd heli
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
06.08.2017 23:52:57
|
|
|
Nii väikse raha eest paremat tahta olekski patt, oleks lisakanalite paketis siis võiks juba enam-vähem stereoheli soovida
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
07.08.2017 00:31:03
|
|
|
| Ütleme nii, et muidu on heli nr 8-9 peal, ei pea ka reklaamide ajal pulti näppima, aga täna oli küll nii, et heli 16-17 pea, siis kuulis ka teksti, reklaam muidugi röökis
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azex
HV vaatleja
liitunud: 06.01.2009
|
07.08.2017 13:28:26
|
|
|
| Seda doktor Nöud on juba nii mitu korda näidatud, et heli on lihtsalt vaikseks kulunud ...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
07.08.2017 14:03:19
|
|
|
| Eile viskas VIP1003 digiboks pildi kollaseks, võtsin voolust välja ja ülesbootimisel loeb kolm muna ära ja siis viskab jälle pildi kollaseks. Mitu korda proovisin, kas asi õhtal või on veel mingeid lahendusi pakkuda?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
07.08.2017 19:37:34
|
|
|
Kindlasti juba sada korda nämmutatud küsimus, aga siiski:
Kui kodus tekkis üks ruum juurde, kuhu teleka tahaks panna, siis milliseid variante on võimalik ilma kaableid vedamata kasutada ?... Kui üldse
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
07.08.2017 19:44:12
|
|
|
| Diesel kirjutas: |
Kindlasti juba sada korda nämmutatud küsimus, aga siiski:
Kui kodus tekkis üks ruum juurde, kuhu teleka tahaks panna, siis milliseid variante on võimalik ilma kaableid vedamata kasutada ?... Kui üldse  |
Internet levib juhtmeta, seega ka üle interneti töötav TV.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
07.08.2017 19:46:37
|
|
|
| Diesel kirjutas: |
| ...siis milliseid variante on võimalik ilma kaableid vedamata kasutada ? |
Kui vähegi võimalik, vea ikkagi kaabel, teised variandid ei pruugi stabiilselt toimida. Aga noh, elektrivõrgu kaudu ehk saab. Tähendab, hea õnne korral võib saada.
https://pood.telia.ee/search?what=elektriv%C3%B5rguadapter%20ZyXel
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
07.08.2017 19:48:46
|
|
|
| Etsike kirjutas: |
| Diesel kirjutas: |
Kindlasti juba sada korda nämmutatud küsimus, aga siiski:
Kui kodus tekkis üks ruum juurde, kuhu teleka tahaks panna, siis milliseid variante on võimalik ilma kaableid vedamata kasutada ?... Kui üldse  |
Internet levib juhtmeta, seega ka üle interneti töötav TV. |
Ise mõtlen, et mis kvaliteediga need elektrivõrguadapterid toimivad ?
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
07.08.2017 19:52:07
|
|
|
| Mõelda pole siin midagi, tuleb järgi proovida, ilma proovimata teada ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
07.08.2017 19:55:08
|
|
|
Pigem panustasin sellele, et mõni foorumlane, kellel adapterid kasutuses muljetab.
49€ pole küll teab mis suur raha, aga niisama prügikasti visata ka ei raatsi
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
07.08.2017 19:56:56
|
|
|
Teliasse saab tagasi viia kui ei toimi
Eelduseks sama faas. Igasugune prügielektroonika, odavad led lambid jne võivad pildi ruudutama panna.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
07.08.2017 19:59:34
|
|
|
Muljetada pole seal tõesti midagi, kõik oleneb kodusest elektrivõrgust ja sellest kui palju häireid kodused/naabri elektriseadmed tekitavad. On inimesi, kellel pole mingeid probleeme.
Aga Telia väidetavalt võtab seadmed probleemideta tagasi, teatud aja jooksul muidugi.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
07.08.2017 20:03:25
|
|
|
Rõõm kuulda. See faaside teema ajaski mind segadusse, sest 3 korrust ja kõik eraldi faaside all..Ruuteri ja võrgukaablita teleri korrused on erinevad
Eks ma proovin ära.
Tänud info eest!
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
07.08.2017 20:27:43
|
|
|
töötasid tükk aega probleemideta. Siis mingi x hekel hakkasid probleemid........närv ei pidanud vastu ja panin võrgukaabli
Samas sel ajal midagi uut ei soetatud, mis oleks häireid tekitanud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
07.08.2017 20:28:54
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Samas sel ajal midagi uut ei soetatud, mis oleks häireid tekitanud |
Naabrimees ehk soetas?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
07.08.2017 20:29:54
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Samas sel ajal midagi uut ei soetatud, mis oleks häireid tekitanud |
Naabrimees ehk soetas?
|
Seda ei saa me kunagi teada, alumine ja kõrval olev kolisid ära
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
07.08.2017 21:12:55
|
|
|
| MummikAl kirjutas: |
| Eile viskas VIP1003 digiboks pildi kollaseks, võtsin voolust välja ja ülesbootimisel loeb kolm muna ära ja siis viskab jälle pildi kollaseks. Mitu korda proovisin, kas asi õhtal või on veel mingeid lahendusi pakkuda? |
HDMI väljund tuksis. Ei suuda pildi standardis kokku leppida. Lahendus on uus boks rentida. Sisendivahetuse ja teleri restartidega jebides saad pildi ette. Iseasi, kauaks.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gotfried
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2006
|
07.08.2017 21:20:28
|
|
|
| Oskab ehk keegi öelda, kas või millal on MinuTV äppi AppleTV'le oodata?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
08.08.2017 01:01:54
|
|
|
Gotfried, kunagi räägiti, et sellist plaani lähiajal ei ole.
MinuTV appist veel - iOS 11 peal viskab peale avamist kohe kinni.
Eelmise suurema uuendusega oli sama teema...
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
08.08.2017 01:02:58
|
|
|
iOS 11 ei ole veel väljas ja seal peal ei peagi ükski asi toimima.
Küll mõistagi arendajad peaksid release ajaks oma appid ka toimima saama.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
08.08.2017 10:09:47
|
|
|
| Renka kirjutas: |
Viasatil pole kvaliteet kunagi oluline olnud. Seda ei sisu ega pildi osas. Raha tuleb puhtast müügitööst - toode on teise või ehk siis lausa kolmandajärguline. Seda siis muidugi niikaua kuni nende müügimeeskond suudab raha sisse kühveldada.
Kõige ehedam näide mis (peaaegu)kõigile kättesaadav on: TV3. Seda on lausa piin vaadata. Aga noh õnneks pole sealt kanalilt nagunii midagi vaadata nii, et ei pea ennast piinama. Teinekord mõni huvitav film on kavas olnud siis on TV3 vaatamise asemel see film mõnest muust kanalist leitud - sest õnneks on asjad nagu Netflix, iTunes jmt olemas kus on asjad hea kvaliteediga saadaval. |
Esivanemate naaber rääkis oma Viasati-kogemusest. Kui tellis (müügimehe kaudu), siis kohale tuldi ja üles pandi veel samal päeval, seda Viljandi maakonna suht pärapõrgus. Mõned aastad oli Viasat, siis sai mehel siiber kehvast pildist, uimasest kanalivahetusest jne. Üritas kontakteeruda Viasati klienditeenindusega - no ei saa telefonitsi kätte. Interneti kaudu suheldes ka ei vastatud. Lõpuks õnnestus tal Viasat kätte saada ja leping kuidagi lõpetada. Koodikaardi pidi ise Tartu (ca 150km, kuid lähim Viasati esindus ) viima, sest keegi järele tulla ei suvatsenud ja lepingu lõpetamisest teatud päevade jooksul kaardi tagastamata jätmine oleks päädinud rahaliste "sanktsioonidega".
Hetkel on tal Telia ADSL ja ta on telepildiga rahul.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
08.08.2017 11:21:17
|
|
|
| Renka kirjutas: |
iOS 11 ei ole veel väljas ja seal peal ei peagi ükski asi toimima.
Küll mõistagi arendajad peaksid release ajaks oma appid ka toimima saama. |
Väga hästi toimib hetkel.
Aga Telia MinuTV rakenduse kohta on mõistlik varem juba teada anda kuna ka enne on peale ametlikku releaset mõnda aega app rivist väljas olnud.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
08.08.2017 11:59:56
|
|
|
LongHorn, mõistagi tuleks teada anda. Aga miks sa seda siia kirjutad? Esiteks on täiesti vale teema ja teiseks ei ole me siin Telia arendajad.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
08.08.2017 13:23:26
|
|
|
Renka, MinuTV app on Telia TV lisateenus - seega otseselt ei ole vale teema.
Aga kui küsiti antud appi kohta eelneval lehel Apple TV'le, siis jutujätkuks mainisin ära.
Lisaks, arendajad aeg-ajalt ikka loevad siinset sisu. Ja teada on antud juba ka maili + feedback kaudu.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.08.2017 13:42:04
|
|
|
| Muuseas edastasin minuTV küsimuse, kuna tõesti varasemate iOS uuenduste käigus pole see küll üllatus aga lihtsalt on kaua aega võtnud, et fiksida.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
08.08.2017 18:32:12
|
|
|
| LongHorn kirjutas: |
| Renka, MinuTV app on Telia TV lisateenus - seega otseselt ei ole vale teema. |
Ei ole lisateenus, vaid on täiesti eraldiseisev teenus. Telia ise nii väidab.
Uudisteema ja arutelu ise siin.. https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=622329
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PlayFriik
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2015
|
12.08.2017 20:13:29
|
|
|
Peale äikest võtsime Teliaga ühendust, sest tekkis väike probleem teleka seadistusega ning kohe hakati pakkuma uut digiboksi.
Samuti öeldi, et septembrist juba lõpeb vana digiboksi tugi ära?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|