Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 838, 839, 840 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 04.08.2017 19:01:15 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Pigem see näitab, et see kuupäev pole enam kaugel. Ütleme nii, et kellegi näpukas, et nägid seda. icon_rolleyes.gif


Pigem ei saanud boks krüptovõtmeid kätte. Pole salateateid boksidele. Aminodele kuvataksegi soovitus uus boks võtta.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miraakel
HV vaatleja
Miraakel

liitunud: 07.10.2009




sõnum 04.08.2017 20:15:34 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Äkki panid mõne uue elektriseadme tööle, häired läksid võrgukaablis veidikene suuremaks, saigi boksi taluvuspiir ületatud?


Ei, ei pannud ühtegi uut elektriseadet tööle.

Tegin täna uued otsad indrekp postitatud joonise järgi. Pilt ees nagu viis kopikat. thumbs_up.gif Siiani müsteerium, kuidas see sai pilti näidata.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2017 20:33:24 vasta tsitaadiga

Kuna pidevalt ei jälgi teemat ja see on võibolla kuskilt siit läbi käinud, siis kas on paika pandud täpne kuupäev, kui vana nutiTV välja lülitatakse? See pidi millalgi sügisel olema. Siis teaks arvestada sellega.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2017 20:35:16 vasta tsitaadiga

Klientidele pole seda kuupäeva minuteada veel teada antud.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2017 21:46:46 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Kuna pidevalt ei jälgi teemat ja see on võibolla kuskilt siit läbi käinud, siis kas on paika pandud täpne kuupäev, kui vana nutiTV välja lülitatakse? See pidi millalgi sügisel olema. Siis teaks arvestada sellega.

Ei ole, aga juba ekraanil vihjatakse, loe viimaseid poste

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevku
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 04.08.2017 21:53:10 vasta tsitaadiga

k2 tv3 on nüüd krüpt peal siis v?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2017 22:26:40 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
Goon kirjutas:
Jänes kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Seega enne 1 oktoobrit ei tule ?

täna alles 3. august icon_rolleyes.gif


Kui homme teataks, siis oleks kõige varem 4.september.
Tavaliselt sellisel suva kuupäeval midagi ei toimu. Seega jääb kõige varem mis kuupäev ? icon_rolleyes.gif


Mina rohkem ei näe aminoga, kiri ees et vaheta digiboks ära. Näen ainult ETV-d. Õhtul lisan pildid, kahtlejatele.


Uus või vana ? Just kontrollisin, mul vanaga kõik kanalid töötavad aminoga. Panin veel käima amino teises toas, mis pole u2 kuud seinas olnud. Tuli ette mingi umbmäärane tekst ilma kuupäevadetta, kuid kõik kanalid töötavad.
Kui Telia pole sulle mingit kuupäeva teatanud, siis kõne 123-le. Kui nemad teatavad, et nii peabki olema, siis järgmisena kaebus tarbijakaitsele, et Telia lõpetas oma poolt müüdud seadme töö ilma kuupäeva ette teatamatta.
Spoiler Spoiler Spoiler


Ei taha nüüd saagi tõmmata, bensiin niikuinii vana aga seda see teavitus ekraanil just ette hoiatabki, et ükspäev tuleb see aeg. Kas just peab kuupäev kirjas olema, ei ole kindel aga küllap Telia on selleks reeglite järgi valmistunud. See juristide armee ei lase lihtsalt nii lihtsat ämbrit teha.

kevku kirjutas:
k2 tv3 on nüüd krüpt peal siis v?


Hetkel mitte kuid küllap aja küsimus millal lepingud vastavusse viiakse ja nõudmised täidetakse.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 05.08.2017 01:45:26 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
See kas kava on mugav või ebamugav sõltub ilmselt sellest kuidas seda kasutada tahetakse. Minu jaoks on Telia kava salvestuste vaatamiseks igati mugav kui ma tean mida ma vaadata tahan ja millal see oli (salvestuse vaatamiseks üldjuhul ju tead).
Ebamugav on ta siis kui tahad vaadata mis parasjägu käib ja lähiajal hakkab. See on Telia kavas suht ebamugav ja aeganõudev tegevus ja sellel põhjusel ma ka live televisiooni Teliast ei vaata.

Sa oled mingi nüansi leidnud enda jaoks.

Minu jaoks ükskõik mis asendis, ükskõik mis uue puldiga, järelvaatamise lahendus uue menüüga on saast, ja mitte ainult see.
Krt, Telia, tehke see asi uuesti inimeste jaoks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 05.08.2017 08:55:17 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

Spoiler Spoiler Spoiler


Ei taha nüüd saagi tõmmata, bensiin niikuinii vana aga seda see teavitus ekraanil just ette hoiatabki, et ükspäev tuleb see aeg. Kas just peab kuupäev kirjas olema, ei ole kindel aga küllap Telia on selleks reeglite järgi valmistunud. See juristide armee ei lase lihtsalt nii lihtsat ämbrit teha.


Peab ! Hetkel lihtsalt öeldakse, et uus on saadaval ja seda aminoga ei näe. Kuna mina uut ei soovi, siis miks peaks see mind morjendama ? Millal vana kinni pannakse pole Telia täpsemalt kui "sügisel" maininud. Sügised tulevad ja lähevad. 2017 sügisel ? 2018 sügisel ? 2040 sügisel ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2017 08:56:43 vasta tsitaadiga

Jänes, no siis saad oma kuupäeva õigel ajal.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tompa
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2014




sõnum 05.08.2017 15:31:30 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
JazZ kirjutas:
See kas kava on mugav või ebamugav sõltub ilmselt sellest kuidas seda kasutada tahetakse. Minu jaoks on Telia kava salvestuste vaatamiseks igati mugav kui ma tean mida ma vaadata tahan ja millal see oli (salvestuse vaatamiseks üldjuhul ju tead).
Ebamugav on ta siis kui tahad vaadata mis parasjägu käib ja lähiajal hakkab. See on Telia kavas suht ebamugav ja aeganõudev tegevus ja sellel põhjusel ma ka live televisiooni Teliast ei vaata.

Sa oled mingi nüansi leidnud enda jaoks.

Minu jaoks ükskõik mis asendis, ükskõik mis uue puldiga, järelvaatamise lahendus uue menüüga on saast, ja mitte ainult see.
Krt, Telia, tehke see asi uuesti inimeste jaoks.

Maitse asi. Mina ainult selle uue menüü ja salvestuse pärast Telias olengi. Starman ei salvesta kahjuks HD kanaleid ja nende menüü ei meeldi mulle, muidu oleks ammu selle Arrise boksi 576 vea pärast üle läinud. Ja muide ma olen inimene! icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 05.08.2017 23:50:26 vasta tsitaadiga

Vist tõesti maitse asi. Ma olen mitmeid kordi neid Starmani müügimehi pikalt saatnud. Põhjusel, et mulle ei meeldi Starmani menüü ja ma Telia omaga väga rahul.
Naise venna juures olime mingi hetk, siis see Starmani pulti andis hämaras uurida, et kus mida. Tõesti liiga palju nuppe. Kui keegi rääkis, et Telia menüü aeglane, siis nad ei ole vist Starmani proovinud.

Mõned asjad häirivad. Mind häirivad, meelespead. Kui mingi hetk laps klõpsutas endal vist kõik kidzone multikad sinna, siis igakord, kui ma midagi vaatasin, pidin pulti otsima ja back nuppu vajutama. Oleks siis võimalus, et kui meelespea, et lähen automaatselt kanalile või ainult teavita. Nende eemaldamine oli ka omamoodi põnev tegevus. Saatekava tundus ka algul keeruline, aga reaalselt saab hakkama. Midagi konkreetsemat on, siis www.kava.ee aitab välja.

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 06.08.2017 16:53:27 vasta tsitaadiga

On uudiseid ka viimasel ajal selle kohta, millal VSB oma pildi paremaks saab? Jubedus on see ikka.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2017 16:57:56 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Jubedus on see ikka.

check.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2017 16:58:37 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
On uudiseid ka viimasel ajal selle kohta, millal VSB oma pildi paremaks saab? Jubedus on see ikka.
never, baltikum ei pidavat jõudma hd pilti kinni maksta.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2017 17:19:05 vasta tsitaadiga

Isegi SD pilti peaks saama paremaks teha, aga tundub, et huvi neil pole.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2017 17:36:44 vasta tsitaadiga

Viasatil pole kvaliteet kunagi oluline olnud. Seda ei sisu ega pildi osas. Raha tuleb puhtast müügitööst - toode on teise või ehk siis lausa kolmandajärguline. Seda siis muidugi niikaua kuni nende müügimeeskond suudab raha sisse kühveldada.

Kõige ehedam näide mis (peaaegu)kõigile kättesaadav on: TV3. Seda on lausa piin vaadata. Aga noh õnneks pole sealt kanalilt nagunii midagi vaadata nii, et ei pea ennast piinama. Teinekord mõni huvitav film on kavas olnud siis on TV3 vaatamise asemel see film mõnest muust kanalist leitud - sest õnneks on asjad nagu Netflix, iTunes jmt olemas kus on asjad hea kvaliteediga saadaval.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2017 17:45:30 vasta tsitaadiga

VSB'l sisu piisavalt
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2017 18:49:37 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
weasel kirjutas:
Jubedus on see ikka.

check.gif


+2
lausa häbi oli jalgpalluriga koos VSB kanalit vaadata. palli ega nägusid ära ei tunne.
loodame, et tv3 jms kanalite müük muudab aasta jooksul olukorda, samuti konkurents ehk mõjutab.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.08.2017 21:48:02 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Viasatil pole kvaliteet kunagi oluline olnud. Seda ei sisu ega pildi osas. Raha tuleb puhtast müügitööst - toode on teise või ehk siis lausa kolmandajärguline. Seda siis muidugi niikaua kuni nende müügimeeskond suudab raha sisse kühveldada.

Kõige ehedam näide mis (peaaegu)kõigile kättesaadav on: TV3. Seda on lausa piin vaadata. Aga noh õnneks pole sealt kanalilt nagunii midagi vaadata nii, et ei pea ennast piinama. Teinekord mõni huvitav film on kavas olnud siis on TV3 vaatamise asemel see film mõnest muust kanalist leitud - sest õnneks on asjad nagu Netflix, iTunes jmt olemas kus on asjad hea kvaliteediga saadaval.

Ma olin sarnase jutuga nende jaoks lootusetu klient - helistasid töö numbrile icon_lol.gif
Läks veel jutuga kaasa, et just ma ka teen nii... icon_razz1.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2017 23:34:06 vasta tsitaadiga

Kas tv3'mes bondi heliriba peabki nii madal olema?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2017 23:43:59 vasta tsitaadiga

Sd pilt, sd heli thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2017 23:52:57 vasta tsitaadiga

Nii väikse raha eest paremat tahta olekski patt, oleks lisakanalite paketis siis võiks juba enam-vähem stereoheli soovida thumbs_up.gif icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2017 00:31:03 vasta tsitaadiga

Ütleme nii, et muidu on heli nr 8-9 peal, ei pea ka reklaamide ajal pulti näppima, aga täna oli küll nii, et heli 16-17 pea, siis kuulis ka teksti, reklaam muidugi röökis
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azex
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2009




sõnum 07.08.2017 13:28:26 vasta tsitaadiga

Seda doktor Nöud on juba nii mitu korda näidatud, et heli on lihtsalt vaikseks kulunud ...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2017 14:03:19 vasta tsitaadiga

Eile viskas VIP1003 digiboks pildi kollaseks, võtsin voolust välja ja ülesbootimisel loeb kolm muna ära ja siis viskab jälle pildi kollaseks. Mitu korda proovisin, kas asi õhtal või on veel mingeid lahendusi pakkuda?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 07.08.2017 19:37:34 vasta tsitaadiga

Kindlasti juba sada korda nämmutatud küsimus, aga siiski:

Kui kodus tekkis üks ruum juurde, kuhu teleka tahaks panna, siis milliseid variante on võimalik ilma kaableid vedamata kasutada ?... Kui üldse icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2017 19:44:12 vasta tsitaadiga

Diesel kirjutas:
Kindlasti juba sada korda nämmutatud küsimus, aga siiski:

Kui kodus tekkis üks ruum juurde, kuhu teleka tahaks panna, siis milliseid variante on võimalik ilma kaableid vedamata kasutada ?... Kui üldse icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif

Internet levib juhtmeta, seega ka üle interneti töötav TV.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2017 19:46:37 vasta tsitaadiga

Diesel kirjutas:
...siis milliseid variante on võimalik ilma kaableid vedamata kasutada ?

Kui vähegi võimalik, vea ikkagi kaabel, teised variandid ei pruugi stabiilselt toimida. Aga noh, elektrivõrgu kaudu ehk saab. Tähendab, hea õnne korral võib saada.
https://pood.telia.ee/search?what=elektriv%C3%B5rguadapter%20ZyXel
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 07.08.2017 19:48:46 vasta tsitaadiga

Etsike kirjutas:
Diesel kirjutas:
Kindlasti juba sada korda nämmutatud küsimus, aga siiski:

Kui kodus tekkis üks ruum juurde, kuhu teleka tahaks panna, siis milliseid variante on võimalik ilma kaableid vedamata kasutada ?... Kui üldse icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif

Internet levib juhtmeta, seega ka üle interneti töötav TV.


Ise mõtlen, et mis kvaliteediga need elektrivõrguadapterid toimivad ?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2017 19:52:07 vasta tsitaadiga

Mõelda pole siin midagi, tuleb järgi proovida, ilma proovimata teada ei saa.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 07.08.2017 19:55:08 vasta tsitaadiga

Pigem panustasin sellele, et mõni foorumlane, kellel adapterid kasutuses muljetab.
49€ pole küll teab mis suur raha, aga niisama prügikasti visata ka ei raatsi
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2017 19:56:56 vasta tsitaadiga

Teliasse saab tagasi viia kui ei toimi
Eelduseks sama faas. Igasugune prügielektroonika, odavad led lambid jne võivad pildi ruudutama panna.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2017 19:59:34 vasta tsitaadiga

Muljetada pole seal tõesti midagi, kõik oleneb kodusest elektrivõrgust ja sellest kui palju häireid kodused/naabri elektriseadmed tekitavad. On inimesi, kellel pole mingeid probleeme.
Aga Telia väidetavalt võtab seadmed probleemideta tagasi, teatud aja jooksul muidugi.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 07.08.2017 20:03:25 vasta tsitaadiga

Rõõm kuulda. See faaside teema ajaski mind segadusse, sest 3 korrust ja kõik eraldi faaside all..Ruuteri ja võrgukaablita teleri korrused on erinevad thumbs_down.gif
Eks ma proovin ära.
Tänud info eest!
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2017 20:27:43 vasta tsitaadiga

töötasid tükk aega probleemideta. Siis mingi x hekel hakkasid probleemid........närv ei pidanud vastu ja panin võrgukaabli
Samas sel ajal midagi uut ei soetatud, mis oleks häireid tekitanud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2017 20:28:54 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Samas sel ajal midagi uut ei soetatud, mis oleks häireid tekitanud

Naabrimees ehk soetas?
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2017 20:29:54 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Samas sel ajal midagi uut ei soetatud, mis oleks häireid tekitanud

Naabrimees ehk soetas?
 

Seda ei saa me kunagi teada, alumine ja kõrval olev kolisid ära icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2017 21:12:55 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
Eile viskas VIP1003 digiboks pildi kollaseks, võtsin voolust välja ja ülesbootimisel loeb kolm muna ära ja siis viskab jälle pildi kollaseks. Mitu korda proovisin, kas asi õhtal või on veel mingeid lahendusi pakkuda?


HDMI väljund tuksis. Ei suuda pildi standardis kokku leppida. Lahendus on uus boks rentida. Sisendivahetuse ja teleri restartidega jebides saad pildi ette. Iseasi, kauaks.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gotfried
HV vaatleja
Gotfried

liitunud: 26.03.2006




sõnum 07.08.2017 21:20:28 vasta tsitaadiga

Oskab ehk keegi öelda, kas või millal on MinuTV äppi AppleTV'le oodata?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 08.08.2017 01:01:54 vasta tsitaadiga

Gotfried, kunagi räägiti, et sellist plaani lähiajal ei ole.

MinuTV appist veel - iOS 11 peal viskab peale avamist kohe kinni.
Eelmise suurema uuendusega oli sama teema...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2017 01:02:58 vasta tsitaadiga

iOS 11 ei ole veel väljas ja seal peal ei peagi ükski asi toimima.

Küll mõistagi arendajad peaksid release ajaks oma appid ka toimima saama.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2017 01:06:23 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Teliasse saab tagasi viia kui ei toimi
Eelduseks sama faas. Igasugune prügielektroonika, odavad led lambid jne võivad pildi ruudutama panna.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9421477#9421477

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2017 10:09:47 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Viasatil pole kvaliteet kunagi oluline olnud. Seda ei sisu ega pildi osas. Raha tuleb puhtast müügitööst - toode on teise või ehk siis lausa kolmandajärguline. Seda siis muidugi niikaua kuni nende müügimeeskond suudab raha sisse kühveldada.

Kõige ehedam näide mis (peaaegu)kõigile kättesaadav on: TV3. Seda on lausa piin vaadata. Aga noh õnneks pole sealt kanalilt nagunii midagi vaadata nii, et ei pea ennast piinama. Teinekord mõni huvitav film on kavas olnud siis on TV3 vaatamise asemel see film mõnest muust kanalist leitud - sest õnneks on asjad nagu Netflix, iTunes jmt olemas kus on asjad hea kvaliteediga saadaval.


Esivanemate naaber rääkis oma Viasati-kogemusest. Kui tellis (müügimehe kaudu), siis kohale tuldi ja üles pandi veel samal päeval, seda Viljandi maakonna suht pärapõrgus. Mõned aastad oli Viasat, siis sai mehel siiber kehvast pildist, uimasest kanalivahetusest jne. Üritas kontakteeruda Viasati klienditeenindusega - no ei saa telefonitsi kätte. Interneti kaudu suheldes ka ei vastatud. Lõpuks õnnestus tal Viasat kätte saada ja leping kuidagi lõpetada. Koodikaardi pidi ise Tartu (ca 150km, kuid lähim Viasati esindus ) viima, sest keegi järele tulla ei suvatsenud ja lepingu lõpetamisest teatud päevade jooksul kaardi tagastamata jätmine oleks päädinud rahaliste "sanktsioonidega".

Hetkel on tal Telia ADSL ja ta on telepildiga rahul.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 08.08.2017 11:21:17 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
iOS 11 ei ole veel väljas ja seal peal ei peagi ükski asi toimima.

Küll mõistagi arendajad peaksid release ajaks oma appid ka toimima saama.


Väga hästi toimib hetkel.
Aga Telia MinuTV rakenduse kohta on mõistlik varem juba teada anda kuna ka enne on peale ametlikku releaset mõnda aega app rivist väljas olnud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2017 11:59:56 vasta tsitaadiga

LongHorn, mõistagi tuleks teada anda. Aga miks sa seda siia kirjutad? Esiteks on täiesti vale teema ja teiseks ei ole me siin Telia arendajad.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 08.08.2017 13:23:26 vasta tsitaadiga

Renka, MinuTV app on Telia TV lisateenus - seega otseselt ei ole vale teema.
Aga kui küsiti antud appi kohta eelneval lehel Apple TV'le, siis jutujätkuks mainisin ära.


Lisaks, arendajad aeg-ajalt ikka loevad siinset sisu. Ja teada on antud juba ka maili + feedback kaudu.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2017 13:42:04 vasta tsitaadiga

Muuseas edastasin minuTV küsimuse, kuna tõesti varasemate iOS uuenduste käigus pole see küll üllatus aga lihtsalt on kaua aega võtnud, et fiksida.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 08.08.2017 18:32:12 vasta tsitaadiga

LongHorn kirjutas:
Renka, MinuTV app on Telia TV lisateenus - seega otseselt ei ole vale teema.


Ei ole lisateenus, vaid on täiesti eraldiseisev teenus. Telia ise nii väidab.
Uudisteema ja arutelu ise siin.. https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=622329

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PlayFriik
HV vaatleja
PlayFriik

liitunud: 18.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2017 20:13:29 vasta tsitaadiga

Peale äikest võtsime Teliaga ühendust, sest tekkis väike probleem teleka seadistusega ning kohe hakati pakkuma uut digiboksi. icon_biggrin.gif
Samuti öeldi, et septembrist juba lõpeb vana digiboksi tugi ära?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 838, 839, 840 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.