Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 837, 838, 839 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2017 03:55:34 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Fate kirjutas:
Püüan siit abi leida, sest 123 on ilmselt hõivatud seoses teatud kanalite vabalevist lahkumisega.

Olen kõige mannetumal 12/1 ühendusel.
Kasutusel kaks televiisorit: Esimene on Motorola boksiga, uue menüüga. Teine on Arrise ja ZyXelitega, uue menüüga. Telekat niisama vaadates siis ca iga 3-4 minuti tagant jääb pilt ja heli seisma. Digiboks töötab probleemideta - see tähendab, et menüü tuleb ilusti ette ja kanalit saab vahetada. Kui kanalit vahetada, tuleb jälle pilt ette 3-4 minutiks kuni uuesti seisma jääb koos heliga. Probleem esineb mõlemas telekas. Kusjuures KordusTV (või salvestamine, vahet pole vist?) töötab probleemivabalt.

Proovinud olen Arrisele reseti teha, ei ole aidanud.
Proovinud olen kõik juhtmed jms ära võtnud (mõlemad boksid, ruuter), ei ole aidanud.
Probleem siis kui mitmeid tarbijaid taga, aga ka siis kui võrgus on üks telefon idle peal ja ainult üks telekas.


Mis ruuter? TG 789vn+Zyxel PLA5206+Arris VIP 1113 ei tööta koos.

Lisaks 12/1 võrgus võiksid muuta TV pildi seadeid.

1. Vajuta digiboksi puldil OK nupule.

2. Liigu nooleklahvidega valikule Seaded ja vajuta nupule OK.

3. Seadete menüüs vali nooleklahvide Telia TV ja vajuta OK:

4. 4. Edasi vali Tehnilised seaded ning Vide seaded ja Telepildi kvaliteet. Määra ära SD kummalgi boksil.

Arvatavasti viga ikkagi ruuteriga, vähemalt kirjelduse järgi. Võid kindluse mõttes tikuga reseti teha.


Thomson TG784 on ruuteriks. Seda ma näen ise oma silmaga, et kui mõlemad telekad töötavad ja tahaks HD-d vaadata, siis see ei õnnestu. Antud juhul esineb probleem ka siis, kui võrgus on 1 idle telefon + 1 televiisor.

Huvitaval kombel täna seda probleemi ei esinenud, online help näitab, et 02.08. on ruuteril ka mingi uus soft peale läinud. Eks monitoorib, kas oli softis mingi kala sees või täna lihtsalt joppas.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tompa
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2014




sõnum 03.08.2017 07:53:05 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Tõsta otse teleri taha.
Mul sama lugu. Üks boks oli otse teleri taga ja üks oli Yamaha ressiiveri taga.
MW 6.4.0 parandas ära 576P50 jama kui boks on otse teleri taga.
Kui on ressiiveri taga, käib kepp edasi.
Testitud, proovitud.
Seniks kuni fiks välja tuleb (kui tuleb?), on mul kõik boksid otse teleri taga.

Tompa kirjutas:
Six kirjutas:
Kas digboks on teleri või ressiiveri küljes?

Tompa kirjutas:
Huvitav millal see 576P jama ükskord korda tehakse? Algul esimene kuu mõtlesin et pole hullu muudan seadete alt ära, aga nüüd hakkab juba ära tüütama. Eriti kui mõne saate ajal hakkab pilt vilkuma ja muudab 576 peale.

Yamaha ressiiver.

Ma ei taha küll oma ressiiverit sellepärast ära visata, et Telia boks ei tööta. Hea soovitus aga ei aitäh! Apple TV-ga pole kunagi probeemi olnud, vaatan sealt Netflixi ja kõk toimib. Ja varem töötas ka see Arrise boks. Midagi keerati peese ja nüüd korda ei saata. Mis toimub? Mul õnneks majas nii Starman kui STV, nii et kaua nakatada ei viitsi!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2017 08:30:05 vasta tsitaadiga

Fate, TG784, ADSL ja HD kanalid korraga kahes vaatajakohas ei käi kindlasti kokku. Hea kui 1 töötab stabiilselt siis teine pane kindlasti SD peale.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2017 14:48:27 vasta tsitaadiga

Seoses paari kanali kadumisega on olukord tekkinud, et magamistoa teler katuseantenniga võiks nüüd ka boxi sappa saada. Üle aasta on kuskil kapis mul Amino box vedelenud. Kas on mõtet see üles otsida? St. kas see võtaks veel hetkel pildi ette?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 03.08.2017 15:21:13 vasta tsitaadiga

Võtad ehk julguse kokku ja... proovid?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2017 17:59:19 vasta tsitaadiga

Asi pole julguses vaid ma ei tea täpselt enam kus mul see kopsik pandud on. Aga otsin üles ja teen proovi täna icon_smile.gif


Edit. Toimib nagu kulda icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2017 19:41:25 vasta tsitaadiga

Aminoga kauaks seda rõõmu ilmselt pole. mingi hetk läheb see levist nagu kanal2 ja tv3 icon_biggrin.gif


Annan teada, et tõesti, need Samsungi äpiga telerid aastatest 2012-1015 mis pole Telia võrgus käinud, enam sinna ei pääse ka. Nägin täna selle pildi ära ja katsetasin puhtast huvist, mitte, et selles teleris vaja oleks olnud seda äppi.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miraakel
HV vaatleja
Miraakel

liitunud: 07.10.2009




sõnum 03.08.2017 19:45:12 vasta tsitaadiga

Küsimus võrguspetsidele: kuidas sai digiTV töötada 2 kuud kaabli otsas, kus paarid olid segi?

Paar kuud tagasi käis kodus Telia tehnik ja muuhulgas palusin tal teha võrgukaablile uus ots (vanal oli kõrv ära murdunud ning igakord kui keegi digiboksi kallal käis, sõitis see kaabel sealt pesast välja). Uus ots olemas, pilt on ees, kõik on rahul. Läheb 2 kuud mööda ja siis pühapäeva lõunal oli veel telekal pilt ees, õhtul tulen tagasi koju ja järsku on pilt läinud ja heli ainult katkub). Fluke MicroMapper näitas ka kenasti 3-6, 4-5 on MISWIRE. Käisin vaatasin ka kaablipaaride värvid üle, sest alguses mõtlesin et tester valetab. Kindel on see, et viga on kaablis - olen proovinud mitme erineva kaabliga, kus paarid kenasti vastavuses, ruuteril korraga järgi 2 digiboksi ja samades/erinevates pesades.

Kui ma toon homme töölt tangid ja teen uue otsa, kas siis võib veel miski üllatus mind ees oodata (nt. mingi hiireke käinud hambaga kaabli kallal)? Uskumatu lugu ikka.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2017 19:46:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Annan teada, et tõesti, need Samsungi äpiga telerid aastatest 2012-1015 mis pole Telia võrgus käinud, enam sinna ei pääse ka. Nägin täna selle pildi ära ja katsetasin puhtast huvist, mitte, et selles teleris vaja oleks olnud seda äppi.

No seda teati ka ennem, pigem on küsimus...miks?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 03.08.2017 19:52:16 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Annan teada, et tõesti, need Samsungi äpiga telerid aastatest 2012-1015 mis pole Telia võrgus käinud, enam sinna ei pääse ka. Nägin täna selle pildi ära ja katsetasin puhtast huvist, mitte, et selles teleris vaja oleks olnud seda äppi.

Mille järgi seda tuvastatakse? Küsin lihtsalt huvi pärast, sest mul ka mõned Samsung'id ja ühes neist ei ole ilmselt paar aastat juba äppi käima pandud. Sellel ikka toimiks veel?

Igaks juhuks mainin ära et mul üks lisa ruuter veel vahel ja telia ruuter ilmselt telerit otseselt näinud ei ole kunagi. Viimati kui ma vaatasin, siis äpis ka mac aadressi vms checki ei märganud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miraakel
HV vaatleja
Miraakel

liitunud: 07.10.2009




sõnum 03.08.2017 19:52:58 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Annan teada, et tõesti, need Samsungi äpiga telerid aastatest 2012-1015 mis pole Telia võrgus käinud, enam sinna ei pääse ka. Nägin täna selle pildi ära ja katsetasin puhtast huvist, mitte, et selles teleris vaja oleks olnud seda äppi.

No seda teati ka ennem, pigem on küsimus...miks?


Tulistan puusalt, aga arvatavasti lisaarendus (lisaks olen kuulnud, et Samsungil võtab nende äppide approval üksjagu aega).
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2017 19:55:55 vasta tsitaadiga

Miraakel kirjutas:
...kus paarid olid segi?

Mida tähendab "paarid segi"? Kui paarid lõhki pole ja mõlemad otsad on ühesugused, pole ju vahet.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2017 20:00:44 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Aminoga kauaks seda rõõmu ilmselt pole. mingi hetk läheb see levist nagu kanal2 ja tv3 icon_biggrin.gif




Saab siis soodustingimustel uue ruuteri asemele? icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miraakel
HV vaatleja
Miraakel

liitunud: 07.10.2009




sõnum 03.08.2017 20:01:17 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Miraakel kirjutas:
...kus paarid olid segi?

Mida tähendab "paarid segi"? Kui paarid lõhki pole ja mõlemad otsad on ühesugused, pole ju vahet.
 


Mõlemad otsad ei ole ühesugused. Ühes otsas jooksevad värvid ühes järjestuses kui teiselpool kaablit.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2017 20:03:06 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
indrekp kirjutas:
Aminoga kauaks seda rõõmu ilmselt pole. mingi hetk läheb see levist nagu kanal2 ja tv3 icon_biggrin.gif




Saab siis soodustingimustel uue ruuteri asemele? icon_smile.gif

Kas ruuter näitab pilti? icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2017 20:03:37 vasta tsitaadiga

jeesus188, segamini ajasin, boxi ikka mõtlen.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2017 20:03:58 vasta tsitaadiga

Miraakel kirjutas:
A.S. kirjutas:
Miraakel kirjutas:
...kus paarid olid segi?

Mida tähendab "paarid segi"? Kui paarid lõhki pole ja mõlemad otsad on ühesugused, pole ju vahet.
 


Mõlemad otsad ei ole ühesugused. Ühes otsas jooksevad värvid ühes järjestuses kui teiselpool kaablit.

Eks oleneb sellest, milline see järjestus seal siis on.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2017 20:07:11 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
indrekp kirjutas:
Aminoga kauaks seda rõõmu ilmselt pole. mingi hetk läheb see levist nagu kanal2 ja tv3 icon_biggrin.gif

Saab siis soodustingimustel uue ruuteri asemele? icon_smile.gif


Kõike saab, valguskaabli, auto, maja ja naise icon_biggrin.gif

Jah, uue arrise saab 6 kuuks tasuta üürile, peale seda maksad üüri koos saba ja karvadega. Oletan, et Amino maksis sulle kunagi 0€
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2017 20:09:09 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
jeesus188, segamini ajasin, boxi ikka mõtlen.

Ma usun küll (boks)
Kui hetkel veel ei pakuta (pole vaadanud), siis arvatavasti peale kuupäeva avaldamist kindlasti tekib võimalus.
Ja seadus vist käseb kuu ette teatada
tsitaat:

Oletan, et Amino maksis sulle kunagi 0€

See ei peaks üldse teemasse puutuma...tasuta ju ei tahetud icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miraakel
HV vaatleja
Miraakel

liitunud: 07.10.2009




sõnum 03.08.2017 20:13:47 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Miraakel kirjutas:
A.S. kirjutas:
Miraakel kirjutas:
...kus paarid olid segi?

Mida tähendab "paarid segi"? Kui paarid lõhki pole ja mõlemad otsad on ühesugused, pole ju vahet.
 


Mõlemad otsad ei ole ühesugused. Ühes otsas jooksevad värvid ühes järjestuses kui teiselpool kaablit.

Eks oleneb sellest, milline see järjestus seal siis on.
 


Ruuteri poolne ots:
PRUUN - PRUUN/VALGE - ROHELINE - SININE/VALGE - SININE - ROHELINE/VALGE - ORANŽ - ORANŽ/VALGE

Digiboksi poolne ots (mille tehnik tegi):
PRUUN - PRUUN/VALGE - SININE - SININE/VALGE - ROHELINE - ROHELINE/VALGE - ORANŽ - ORANŽ/VALGE

Minu mõistmist mööda ei oleks tohtinud selle kaabliga üldsegi pilti näidata, ja kui näitas probleemideta, siis miks ta nüüd ära kadus? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2017 20:16:46 vasta tsitaadiga

indrekp, ma olen ühe Arrise ja Inteno juba saba ja karvadega 3 aasta peale enda omaks saanud, rohkem hetkel ei soovi icon_smile.gif
Samas 6 kuud on esialgu väga hea ja piisavalt pikk aeg, et miskit muud siis välja mõelda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2017 20:19:28 vasta tsitaadiga

Miraakel kirjutas:
Ruuteri poolne ots:
PRUUN - PRUUN/VALGE - ROHELINE - SININE/VALGE - SININE - ROHELINE/VALGE - ORANŽ - ORANŽ/VALGE

Digiboksi poolne ots (mille tehnik tegi):
PRUUN - PRUUN/VALGE - SININE - SININE/VALGE - ROHELINE - ROHELINE/VALGE - ORANŽ - ORANŽ/VALGE

Minu mõistmist mööda ei oleks tohtinud selle kaabliga üldsegi pilti näidata, ja kui näitas probleemideta, siis miks ta nüüd ära kadus? icon_biggrin.gif


See ei tohiks tõesti stabiilset pilti näidata. Kui just kaabel piisavalt ei leki.
Kas tehnik tegi tõesti sellise otsa?
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miraakel
HV vaatleja
Miraakel

liitunud: 07.10.2009




sõnum 03.08.2017 20:22:38 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
See ei tohiks tõesti stabiilset pilti näidata. Kui just kaabel piisavalt ei leki.
Kas tehnik tegi tõesti sellise otsa?
 


Ausõna, ütles et pole probleemi, lõikas vana otsa maha ja pani uue asemele. Kabla läks kohe digiboksi taha ja pilt oli ees. Rääkisime veel üks paarkümmend minutit juttu, telekas mängis taustal ja mingeid anomaaliaid ei olnud (ja seda 2 kuu vältel, kui nüüd ühest hetkest pühapäeval kadus pilt ära). Tegu 12/1 ühendusega, vanal vaskpaaril, ja toidab ära 2 vaatajakohta ning nipet-näpet jääb veel üle ka lihtsama veebi brausimiseks).
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2017 20:26:03 vasta tsitaadiga

Eks see tegelikult sõltub muidugi ka sellest, kuidas ruuteri/digiboksi sees ühendused on, aga ju siis töötab. Digiboksile piisab tegelikult ju vaid 10Mbps ühendusest.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miraakel
HV vaatleja
Miraakel

liitunud: 07.10.2009




sõnum 03.08.2017 20:31:26 vasta tsitaadiga

Ma ise arvasin sama, lihtsalt väiksem bandwidth. Kas vahepeal tuli mingi update alla, et digiboks kontrollib ka ruuteri ja enda vahelist kiirust? Oeh, eks homme selgub. Panen paarid jonksu ja kui pilt ees, siis on teada, et 10 jääb väheks... ja kui pilti ikka ees ei ole, siis on kuskil kaablis viga (kuigi ei tohiks, sest testriga tulid kõik signaalid läbi, lihtsalt valed paarid olid) ja tuleb seine sisse vaadata ning oma 20 meetrit kaablit vedada.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2017 20:38:29 vasta tsitaadiga

Miraakel kirjutas:
A.S. kirjutas:
Miraakel kirjutas:
A.S. kirjutas:
Miraakel kirjutas:
...kus paarid olid segi?

Mida tähendab "paarid segi"? Kui paarid lõhki pole ja mõlemad otsad on ühesugused, pole ju vahet.
 


Mõlemad otsad ei ole ühesugused. Ühes otsas jooksevad värvid ühes järjestuses kui teiselpool kaablit.

Eks oleneb sellest, milline see järjestus seal siis on.
 


Ruuteri poolne ots:
PRUUN - PRUUN/VALGE - ROHELINE - SININE/VALGE - SININE - ROHELINE/VALGE - ORANŽ - ORANŽ/VALGE

Digiboksi poolne ots (mille tehnik tegi):
PRUUN - PRUUN/VALGE - SININE - SININE/VALGE - ROHELINE - ROHELINE/VALGE - ORANŽ - ORANŽ/VALGE

Minu mõistmist mööda ei oleks tohtinud selle kaabliga üldsegi pilti näidata, ja kui näitas probleemideta, siis miks ta nüüd ära kadus? icon_biggrin.gif


Lugemise mõttes on mõlemad valed. Üldiselt on Telia tehnikul sekundite küsimus õige ots valmis teha, seda praktikat saab liiga palju igapäevaselt, samas, olen vahest isegi liiga hämaras toas kas pruuni ja sinise paari või sinise ja rohelise paari sassi ajanud.
Digiboksi toimimiseks peavad olema vähemalt roheline paar ja oranz paar õigesti olema, seal need ei klapi ja ma ütleks, et 100% võimatu, et selline kaabel toimis.
Samas järjekorras paare on võimatu ka hea teadmise juures paare panna, nähtud on selliseid otsi muidugi küll, enamasti elektrikute tehtud.
Võid mulle PS. oma nime või aadressiga saata, saan tehnikule kiire testi korraldada.

Loeme värve ikka nii ja otsa selle külje pealt kus EI ole lukusti klemmi.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2017 20:53:55 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
...et 100% võimatu, et selline kaabel toimis.

Aminol igatahes paistsid otse vahel takistid olevat, seega võib ehk töötada küll? Katsetada mitte ei viitsi.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miraakel
HV vaatleja
Miraakel

liitunud: 07.10.2009




sõnum 03.08.2017 21:03:03 vasta tsitaadiga

Tänan kireva pildi eest, nüüd jälle targem. thumbs_up.gif

No vast ikka 99,9%, ju ma olen see õnnelik vähemus, kellel asi töötas paar kuud. icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2017 21:11:45 vasta tsitaadiga

Äkki panid mõne uue elektriseadme tööle, häired läksid võrgukaablis veidikene suuremaks, saigi boksi taluvuspiir ületatud?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 03.08.2017 21:16:40 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Aminoga kauaks seda rõõmu ilmselt pole. mingi hetk läheb see levist nagu kanal2 ja tv3 icon_biggrin.gif


No juba pikemat aega ootame seda kuupäeva. icon_rolleyes.gif
Nagu kanal2 ja tv3 peab ka telia selle kuupäeva kuu ette teatama, ja siis saab saba seinast tõmmata.
Seega enne 1 oktoobrit ei tule ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2017 21:18:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Seega enne 1 oktoobrit ei tule ?

täna alles 3. august icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 03.08.2017 21:29:41 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Oletan, et Amino maksis sulle kunagi 0€

Oletame, et ma ostsin kunagi Amino koos saba ja karvadega välja, mis mina saan? icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2017 21:36:40 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
indrekp kirjutas:
Oletan, et Amino maksis sulle kunagi 0€

Oletame, et ma ostsin kunagi Amino koos saba ja karvadega välja, mis mina saan? icon_lol.gif

kus sul kiiret, oota announcement ära icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 03.08.2017 22:03:44 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Seega enne 1 oktoobrit ei tule ?

täna alles 3. august icon_rolleyes.gif


Kui homme teataks, siis oleks kõige varem 4.september.
Tavaliselt sellisel suva kuupäeval midagi ei toimu. Seega jääb kõige varem mis kuupäev ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 03.08.2017 22:08:29 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
pppd kirjutas:
indrekp kirjutas:
Oletan, et Amino maksis sulle kunagi 0€

Oletame, et ma ostsin kunagi Amino koos saba ja karvadega välja, mis mina saan? icon_lol.gif

kus sul kiiret, oota announcement ära icon_wink.gif

Esimene announcement minu jaoks on tehtud, ADSL tapetakse varsti ära. Kuna üle kilomeetrise liini otsa VDSL-i ei pakuta, siis ilmselt saab ainuke alternatiiv olema 4G. Amino selle taga ei tööta (ja see tapetakse ka kohe), Samsungi app on tõenäoliselt samuti kohe minevik, nii et Arris. Tulevik on helge, tuleb välja vahetada nii ruuter kui digiboks, seda siis selleks et saaks SD-kvaliteedis pilti edasi vaadata. Areng on suisa meeletu.


viimati muutis pppd 03.08.2017 22:08:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2017 22:10:28 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Seega enne 1 oktoobrit ei tule ?

täna alles 3. august icon_rolleyes.gif


Kui homme teataks, siis oleks kõige varem 4.september.
Tavaliselt sellisel suva kuupäeval midagi ei toimu. Seega jääb kõige varem mis kuupäev ? icon_rolleyes.gif

Kõige varem kuupäev on see kui pressiteade tuleb+30p....... icon_rolleyes.gif

pppd kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
pppd kirjutas:
indrekp kirjutas:
Oletan, et Amino maksis sulle kunagi 0€

Oletame, et ma ostsin kunagi Amino koos saba ja karvadega välja, mis mina saan? icon_lol.gif

kus sul kiiret, oota announcement ära icon_wink.gif

Esimene announcement minu jaoks on tehtud, ADSL tapetakse varsti ära. Kuna üle kilomeetrise liini otsa VDSL-i ei pakuta, siis ilmselt saab ainuke alternatiiv olema 4G. Amino selle taga ei tööta (ja see tapetakse ka kohe), Samsungi app on tõenäoliselt samuti kohe minevik, nii et Arris. Tulevik on helge, tuleb välja vahetada nii ruuter kui digiboks, seda siis selleks et saaks SD-kvaliteedis pilti edasi vaadata. Areng on suisa meeletu.

Nii musta stsenaariumit ma ei näe.... (telia peaks mind palgale võtma nende kaitsmise eest icon_mad.gif )

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2017 22:17:18 vasta tsitaadiga

pppd, praegu pakutakse vdsl 1.2km peal 20/5
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 03.08.2017 22:40:48 vasta tsitaadiga

Kuidas teil kogemused Telia salvestamise teenusega on? Kas toimib? Endal Starmani Ajamasin, mis tõsiselt närvi ajab, sest need serveri side vead ja signaali puudumine on ära tüüdanud. Aga kui Telia teenus samasugune jama kui Starmanil, siis ei näe mõtet vahetada Telia peale.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 03.08.2017 22:54:18 vasta tsitaadiga

üldiselt siiski toimib. Kasutajaliides on tüütu ja aegajalt panevad tiitrid saba, teinekord jääb kahest nädalast ka väheks, aga üldiselt on pruugitav (imho nii mõnestki nurgast vaadates pruugitavam kui ajamasin, samas muidugi ka kallim). Disclaimeriks, et ise pruugin veel Samsungi appi, kogemused on sellest, digiboksi elamusi las jagavad teised.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 04.08.2017 10:29:16 vasta tsitaadiga

Telia imelik kasutajaliides on hetkel ainuke põhjus, miks ma Starmani peal olen. Mingid kompromissid tuleb teha alati. Eile suri Starmani ajamasin mingi 30 min enne filmi lõppu ära ja sinna see vaatamine jäi. Hommikul uurides oli ikka surnud. Äkki juba täna õhtul näeb ära, kuidas film lõppes.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 04.08.2017 11:57:16 vasta tsitaadiga

See kas kava on mugav või ebamugav sõltub ilmselt sellest kuidas seda kasutada tahetakse. Minu jaoks on Telia kava salvestuste vaatamiseks igati mugav kui ma tean mida ma vaadata tahan ja millal see oli (salvestuse vaatamiseks üldjuhul ju tead).
Ebamugav on ta siis kui tahad vaadata mis parasjägu käib ja lähiajal hakkab. See on Telia kavas suht ebamugav ja aeganõudev tegevus ja sellel põhjusel ma ka live televisiooni Teliast ei vaata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 04.08.2017 13:08:53 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Seega enne 1 oktoobrit ei tule ?

täna alles 3. august icon_rolleyes.gif


Kui homme teataks, siis oleks kõige varem 4.september.
Tavaliselt sellisel suva kuupäeval midagi ei toimu. Seega jääb kõige varem mis kuupäev ? icon_rolleyes.gif


Mina rohkem ei näe aminoga, kiri ees et vaheta digiboks ära. Näen ainult ETV-d. Õhtul lisan pildid, kahtlejatele.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miraakel
HV vaatleja
Miraakel

liitunud: 07.10.2009




sõnum 04.08.2017 14:14:43 vasta tsitaadiga

acer kirjutas:
Kuidas teil kogemused Telia salvestamise teenusega on? Kas toimib? Endal Starmani Ajamasin, mis tõsiselt närvi ajab, sest need serveri side vead ja signaali puudumine on ära tüüdanud. Aga kui Telia teenus samasugune jama kui Starmanil, siis ei näe mõtet vahetada Telia peale.


Telial on salvestamise teenus väga bueno, valid sarja ja lisad salvestamise, korjab sulle sarjad/episoodid listi kokku ja korras. thumbs_up.gif Ainus improvement, mida ma näeksin oleks see: valid saate, mida soovid salvestada ning seejärel digiboks küsib, kas soovid antud saadet salvestada a) ainult sellelt kanalilt või b) kogu kanalite loetelust. Salvestamise menüü võiks jääda samasuguseks, ainult et kohendaks struktuuri: sarja nimi -> kanal (kui on valida mitme vahel) -> episoodide loetelu;

Kõik ametlikud Elioni/Telia digiboksid (va. VIP1903) olen ära proovinud (sh. Samsungi äpp). Tuleb tõdeda, et kõige problemaatilisem (just salvestuste kohapealt) ongi see Samsungi äpp - küll katkesid sul salvestused 10-15 minuti markeri juures (sai kohe eraldi kontrollitud ja digiboksidel mängis kenasti kogu saate lõpuni), subtiitrid olid kas puudulikud või sünkist väljas ja tavatarbimise juures see ooteaeg, et paned teleka käima ja pilt ette tuleks oli ikka mega pikk. Motorola VIP1003, on küll vana, aga teenis end ustavalt. Paraku see uus kasutajaliides tegi boksi kohe päris märgatavalt aeglasemaks. Arris VIP1113 - minul mingeid etteheiteid ei ole, boks on menüüs ringi liikudes nobe, pilt tuleb käima pannes kiirelt ette ja kõik Telia poolt lubatud teenused toimivad (mitte midagi rohkem, ega ka vähem).

Kas vaatamise kogemust saaks kuidagi paremaks teha? Kindlasti võiks juba eelpool loetletud probleemi kallal töötada, et kuidas kasutajale ette manada kogu kava, et oleks ülevaade, mis parajasti käib ning on kohe peatselt algamas. Ise vaatan väga harva "otsepilti", pigem ikka mingid kindlad saated, mis huvitavad ja need on salvestama pandud -- isegi kui tean, et kohe-kohe on algamas saade, siis tihtilugu lasen üks 30-60 minutit mängida, et hiljem saan need domestose reklaamid välja jätta.

PS: kui saaks maksta veel mingit lisatasu, et süsteem korjaks välja ka välismaa toodangult reklaamid, siis oleksin käpp.

PS2: ahjaa, vat et oleksin unustanud, kui puldil hakkavad patareid tühjaks saama, siis tuleb teleri ekraanile kiri ja juba homme-ülehomme on sul patareid postkastis.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arx009
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2017 14:38:41 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:
Mina rohkem ei näe aminoga, kiri ees et vaheta digiboks ära. Näen ainult ETV-d. Õhtul lisan pildid, kahtlejatele.

Ära hirmuta, mul ka amino box. Hetkel arvan küll, et kui tasuta uut boxi ei saa, siis jääb Telia edaspidi minu 6 eurtsist kuus ilma. Saan ka ilma teleka vahtimiseta hakkama. Digiboxi oli vaja ainult paar korda kuus TV6 pealt F1 vaatamiseks. Eks siis edaspidi leian netist mingi augu, kust seda näeb.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 04.08.2017 15:50:32 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:
Jänes kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Seega enne 1 oktoobrit ei tule ?

täna alles 3. august icon_rolleyes.gif


Kui homme teataks, siis oleks kõige varem 4.september.
Tavaliselt sellisel suva kuupäeval midagi ei toimu. Seega jääb kõige varem mis kuupäev ? icon_rolleyes.gif


Mina rohkem ei näe aminoga, kiri ees et vaheta digiboks ära. Näen ainult ETV-d. Õhtul lisan pildid, kahtlejatele.


Uus või vana ? Just kontrollisin, mul vanaga kõik kanalid töötavad aminoga. Panin veel käima amino teises toas, mis pole u2 kuud seinas olnud. Tuli ette mingi umbmäärane tekst ilma kuupäevadetta, kuid kõik kanalid töötavad.
Kui Telia pole sulle mingit kuupäeva teatanud, siis kõne 123-le. Kui nemad teatavad, et nii peabki olema, siis järgmisena kaebus tarbijakaitsele, et Telia lõpetas oma poolt müüdud seadme töö ilma kuupäeva ette teatamatta.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 04.08.2017 15:58:52 vasta tsitaadiga

Töötab küll Amino, ka uue nutiga. Küll aga panin Telia e-poes Inteno DG400 ruuterit uurides tähele, et sellega ei pidavat Amino töötama. Ilmselt vahepeal ruuterit vahetatud
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miraakel
HV vaatleja
Miraakel

liitunud: 07.10.2009




sõnum 04.08.2017 16:25:40 vasta tsitaadiga

Kui 12/1 ühendus veab välja kaks vaatajakohta, kus samaaegselt on mõlemad digiboksid sisselülitatud, siis kas on võimalik panna ruuteri taha ka kolmas/ja või neljas "valikuline" digiboks? Eeldusel, et korraga töötab mul ikkagi maksimaalselt kaks digiboksi?

Ehk saan digiboksid panna nii magamis-, elu- kui ka külalistetuppa ja siis lihtsalt hoida silma peal, et korraga ei töötaks üle kahe boksi. icon_smile.gif Nii jääb ära juhtmete sisse-välja tõstmine ning digiboksiga reisimine.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2017 16:48:41 vasta tsitaadiga

Miraakel, jah.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 04.08.2017 18:02:49 vasta tsitaadiga

Ei tea. Nüüd töötavad kõik kanalid jälle kuigi jah see sama tekst on ees - savi. Kuid eile ei näidanud peale etv mitte midagi - klõpsisin kõik käbi. Võib olla Telial oli midagi pekkis või ma ei tea.
Sorry vale häire icon_redface.gif
Et võib mu eelneva posti ära kustutada.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2017 18:37:36 vasta tsitaadiga

Pigem see näitab, et see kuupäev pole enam kaugel. Ütleme nii, et kellegi näpukas, et nägid seda. icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 837, 838, 839 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.