Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 205, 206, 207  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?
Alla 1 aasta
11%
 11%  [ 50 ]
1-3 aastat
31%
 31%  [ 142 ]
4-6 aastat
25%
 25%  [ 114 ]
7-10 aastat
18%
 18%  [ 84 ]
11-13 aastat
7%
 7%  [ 33 ]
14-16 aastat
3%
 3%  [ 15 ]
17-20 aastat
0%
 0%  [ 4 ]
Üle 20 aasta
1%
 1%  [ 5 ]
hääli kokku : 447

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2017 12:23:16 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
onuivar kirjutas:

Päris "pilvitu" siiski kõik pole, et kui keset musta ekraani on mingi logo või filmi puhul jooksevad tiitrid, siis selle kirja/märgi laiuselt on ekraan ülevalt alla hallikam, muu ekraan aga must. Jäi silma, ei häiri.
Siis veel, kiirete liikumiste/stseenide puhul on ghost või vari ( kuidas seda nimetatakse ) ümber liikuja. Võimalik, et mingit pildiparandust/rezhiimi sisse/väljalülitades saab sellest priiks.


ega siin ei olegi midagi teha, kuna tegemist IPS paneeliga...
IPS paneel ei puutu otseselt asjasse. Selle effekti põhjustaja on LG puhul "LED Local Dimming". Vaata "Picture Options" alt.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kenniks
HV vaatleja

liitunud: 17.10.2014




sõnum 10.07.2017 17:11:47 Uue teleri soetamine vasta tsitaadiga

Tere!

Oleks vaja veidi ostuabi sobiva televiisori leidmisel. Soov oleks, et teler oleks ULTRA HD(3840 x 2160) ja vahemalt 40 tolli suur. Hinnaklass umbes 600€(+-100€)
Loodan, et keegi aitab mul leida selle raha eest maximumi.
Mulle ise hakkas silma 1a.ee st mõned telerid, mis olid 40% alla hinnatud. Alghind neil kõrge(selle järgi eeldasin, et peaks kobedad olema.) Siin need on:

https://m.1a.ee/tv_audio_video_konsoolid/telerid_tarvikud/led_tv/lg_55uh605v
https://m.1a.ee/tv_audio_video_konsoolid/telerid_tarvikud/led_tv/lg_55uh6507

NB! Ärge lähtuge antut valikutest. Need on vaid minu leiud. 😁😀

Ette tänades
Ken
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 10.07.2017 21:33:46 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/779358/
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/730471/

Sinu valitud läbi a1 lehe, mis on niinimetatud 40% "allahinnatud"
Vaata läbi HV otsingu neid telereid, kui näed allahindluseid mis on ulmelised. Müügipoliitika inimeste huiamine pannes allahindlus ja originaal hinnaks midagi ulmelist.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2017 22:10:45 vasta tsitaadiga

Mingi firma kirjutas hinnasildil tavahinna juurde selgituse "kõrgeim hind, millega on müüdud".
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 10.07.2017 22:46:58 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
jägaja kirjutas:
MaxPower, ega maailmas ainult samsung ja philips eksisteeri. Neid brände on ilmselt sadades, lihtsalt meil müüakse kolme-nelja põhiliselt


eks maailmas on kindlasti palju firmasid, ma pigem mõtlesin kust eestimaa raffas neid leiab/ostab...ise ple küll selliseid kuskil müügil näinud icon_rolleyes.gif

Poolast toovad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2017 12:03:51 vasta tsitaadiga

http://hexus.net/ce/news/audio-visual/107731-samsung-smart-tvs-begin-get-access-steam-link-app/

Päris lahe

tsitaat:

[..]Now, those who have bought a Samsung TV in the last couple of years might by happy to learn that they can enjoy Steam Link functionality - sans extra hardware - thanks to a (US) beta release of the Steam Link app for Samsung TVs.[..]

VG247 reports that while Valve and Samsung announced this collaboration nearly a year ago, it has taken until now for the first beta app to appear on the Samsung Smart Hub. To get the app steer your 2016 or 2017 UHD Samsung smart TV to the hub and search for the Steam Link app (US only, beta).
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 28.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2017 12:46:55 vasta tsitaadiga

Seda Steam Link appi vajaks oma android telekale...on selline asi juba kellegi entusiasti poolt valmis tehtud?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minisvami
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2017 19:23:32 vasta tsitaadiga

Selline ülesanne
Uus teler diagonaaliga 55-60“ (65 ei mahu enam ära), hind ca €1000
Kasutus:
*Telekanalid Telia teenuse ja Motorola digiboksi kaudu
*Netflix, Youtube jms striimiteenused üle wifi ja chromecasti, 1080 ja 720 filmid kõvakettalt
*Arvuti HDMId pidi järel, aga tänu Chromecastile seda järjest vähem kasutan. Konsool puudub, aga ei saa välistada, et mõni tekib, eriti siiski teleka taga ei mängi
Mida eelistada pildikvaliteedi osas? Kas pingutab mõne OLEDiga LG välja? Kui on valida, kas parem paneel ja FHD või viletsam paneel ja 4K, siis kindlasti parem paneel. Kõverus huvi ei paku (ehhki naisele meeldib), teleka kõlarid pole samuti olulised, korralik stereo läheb taha. Ma ei näe seda 4K sisu kuskilt tsunamina peale tulemas, näiteks ei kavatse ma oma Netflixi kontot selle pärast kallimaks vahetada.
Ahjaa, jalg peaks kindlasti olema keskel, mitte servades. Kuidas lahendub?

_________________
OM MONEY PADME HUM!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2017 19:48:11 vasta tsitaadiga

Mis uuest ülesandest siin rääkida, kui (üle)eelminegi veel lahendamata icon_wink.gif
xtr kirjutas:
Üks 32" lukuauk vaja natuke suuremaks vahetada. Kas on mingeid konkreetsemaid soovitusi 43-49" telekate mudelite osas 500-600 hinnaklassis? Sissetulevaks signaaliks ikkagi SD pilt põhiliselt ja monitorina ei kasuta. Vaatamine kaugelt, 3-4m. Oluliseimaks teguriks on võimalikult silmasõbralik pilt, aga ka telekava/menüüde kasutusmugavus-loogika ei tohiks närvi mustaks ajada. Youtube'i äpp oleks boonus, aga mitte nii oluline.
Kas peaks eelistama pigem FullHD telekat, sest see peab vähem SD pilti üles skaleerima?
xtr kirjutas:
Kui 600 või tiba peale saab sama hea/parema 55" teleka kui 49" teleka, siis minugipoolest.

Mis arvate sellest? UHD LG 49" 49UH7507
On see liiga odav 4K telekas? Kas saaks parema FullHD mudeli ja milline see võiks olla? Miskipärast LG-d jäävad ette koguaeg... Mis selle vahe 7707 mudeliga on? EDIT: võrdlev link, +120Hz, HDR Super, Dolby Vision VS10 (ei tea kui täpne see info seal on)

Mis Hisense-st arvata? Ise pole katsunud.
somnambuul kirjutas:
https://www.euronics.ee/t/76313/tv-ja-kodukinod/50-ultra-hd-led-lcd-teler-hisense/h50m5500

See võiks täitsa hea olla. 55 tolline on 100 eurot kallim.

_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2017 22:15:57 vasta tsitaadiga

Viisin emale maale 49UH603v, Telia pakub hetkel maru hea hinnaga.

Youtube/Netflix/Amazon Prime toimisid ilusti, HDRi pildivahe oli võrreldes tavalisega tajutav, kasutajaliides kiire. Telia Arris pritsis pilti HDMI kaudu ka muretult. Ei oska nagu sellise hinna juures väga midagi rohkem tahta telekast.

Puusalt võrrelduna oma kodus pilti näitava 55UB850V'ga esmamulje järgi mingeid meeletuid erinevusi kuvatavas ei olnud.

minisvami kirjutas:
Selline ülesanne
Uus teler diagonaaliga 55-60“ (65 ei mahu enam ära), hind ca €1000
Kasutus:
*Telekanalid Telia teenuse ja Motorola digiboksi kaudu
*Netflix, Youtube jms striimiteenused üle wifi ja chromecasti, 1080 ja 720 filmid kõvakettalt
*Arvuti HDMId pidi järel, aga tänu Chromecastile seda järjest vähem kasutan. Konsool puudub, aga ei saa välistada, et mõni tekib, eriti siiski teleka taga ei mängi
Mida eelistada pildikvaliteedi osas? Kas pingutab mõne OLEDiga LG välja? Kui on valida, kas parem paneel ja FHD või viletsam paneel ja 4K, siis kindlasti parem paneel. Kõverus huvi ei paku (ehhki naisele meeldib), teleka kõlarid pole samuti olulised, korralik stereo läheb taha. Ma ei näe seda 4K sisu kuskilt tsunamina peale tulemas, näiteks ei kavatse ma oma Netflixi kontot selle pärast kallimaks vahetada.
Ahjaa, jalg peaks kindlasti olema keskel, mitte servades. Kuidas lahendub?


Mine ja piilu neid OLEDe. Pane veidi raha juurde ja võta kõige odavam, ma arvan.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minisvami
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2017 23:00:55 vasta tsitaadiga

anubis,
olen piilunud ka neid OLEDe, ma saaksin selle hinnaga 910V hakkama küll. ja elaksin FHB peal. Kõverus küll ei meeldi - aga samas naisele ikka.
On see teler OK? Kes julgeb öelda, et pinguta veel 200-300 juurde ja võta hoopis see või teine?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/650044/

_________________
OM MONEY PADME HUM!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2017 23:18:32 vasta tsitaadiga

Ma ütlen sulle ausalt, et ostaks praegu just nimelt selle mudel kui oleks endale uut telekat vaja.

Võisiis 2017 isendi sama paneeliga, ilma 3D'ta ja sirge, mitte "banaan".

anubis kirjutas:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/957902/

2017 mudel, paistab muidu olevat 1-1 sama mis 55EG910V, ilma 3D'ta.

http://www.displayspecifications.com/en/comparison/8a551d6c2
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 12.07.2017 23:52:46 vasta tsitaadiga

minisvami, minu hetke kindel valik oleks selline https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/900488/ (arvestades hinna ja kvaliteedisuhet, loomulikult leidub ka paremaid aga hind hakkab siis juba u. 2k-st)! Aga vaadetes sinu nõudmisi TV-le, siis võib-olla tõesti piisab ka mõnest FHD OLED-st...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2017 00:47:00 vasta tsitaadiga

Otsin samuti uut telekat:
Suurus võiks olla 40-50 tolli vahel vast.
Teleteenus on Telia. Äkki saab äpiga(Siis dixiboxi vaja pole?).
Youtube tuleks väga kasuks.
Xbox One S läheb sinna kasutusse samuti.
Jalg peaks olema samuti keskel mitte äärtes kuna telekalauale ära siis ei mahuks.

Küsimus kas on mõttekam võtta 4K kohe ära, natukene rohkem maksta või 100€ kokkuhoida ja FHD teler osta? Samas on drooni kaamera 4K ja oleks hea vaadata 4K videosi sealt mis drooniga tehtud.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 13.07.2017 08:52:27 vasta tsitaadiga

erik111, minu subjektiivse arvamuse kohaselt ple täna enam pointi FHD osta (nt. mul kodus ootab UHD mängija uut pildikasti), aga nagu siis mõnel eelkõnelejal vaja ainult veidi TV-d vaadata ja 1080p filmid arvutist, siis kõlbab edukalt FHD ka!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2017 09:07:17 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
erik111, minu subjektiivse arvamuse kohaselt ple täna enam pointi FHD osta (nt. mul kodus ootab UHD mängija uut pildikasti), aga nagu siis mõnel eelkõnelejal vaja ainult veidi TV-d vaadata ja 1080p filmid arvutist, siis kõlbab edukalt FHD ka!

300e-400€ oleks hinnapiir kah mul. Unustasin mainida. Aga jah vaatasin neid 400€ kandis.
https://www.klick.ee/lg-43-43uh6207-uhd-smarttv

https://pood.telia.ee/productInfo/55/43-led-teler-samsung-ku6072/UE43KU6072UXXH
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 13.07.2017 10:47:21 vasta tsitaadiga

sellise eelarve juures vast pigem vaadata mõnda FHD mudelit, kui aus olles siis ma isegi ei kujuta ette kas midagi enam-vähem korraliku üldse saada ongi. Samas mina suhtun muidugi väga kriitiliselt TV pildikvaliteedi omadustesse, kellegi vähemnõudlikuma jaoks ehk leiab ikka midagi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2017 11:33:04 vasta tsitaadiga

Miks selles hinnas FullHD asja? 420€ kandis saab ju 4K resoga asja.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2017 12:29:52 vasta tsitaadiga

Oleneb muidugi vaatamiskaugusest, aga tavapärase 2-3m kauguse puhul UHD on 43" puhul suht pointless icon_rolleyes.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.07.2017 13:11:36 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:
Miks selles hinnas FullHD asja? 420€ kandis saab ju 4K resoga asja.


ja siis vaatad pilvede all ja aktuaalset kaamerat selle resoga. Mis point on? Enamus ei taha muud sellelt ekraanilt vaadata, kui tavatelevisiooni.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2017 13:11:39 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Oleneb muidugi vaatamiskaugusest, aga tavapärase 2-3m kauguse puhul UHD on 43" puhul suht pointless icon_rolleyes.gif

Jääb liiga väikseks pilt? 2-3m ongi mul vahemaa.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DanelM
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2017 13:21:03 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:
Tanel kirjutas:
Oleneb muidugi vaatamiskaugusest, aga tavapärase 2-3m kauguse puhul UHD on 43" puhul suht pointless icon_rolleyes.gif

Jääb liiga väikseks pilt? 2-3m ongi mul vahemaa.

Laias laastus võib selle pildiga asja kokku võtta:

Näitab, et kust maalt alates hakkab keskmine inimene sõltuvalt resolutsioonist ja ekraani suurusest vahet tegema.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kureke
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2011




sõnum 13.07.2017 14:08:39 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:
Tanel kirjutas:
Oleneb muidugi vaatamiskaugusest, aga tavapärase 2-3m kauguse puhul UHD on 43" puhul suht pointless icon_rolleyes.gif

Jääb liiga väikseks pilt? 2-3m ongi mul vahemaa.


65" on sellelt maalt paras vaadata, hädapärast 55". Kui veel väiksem, siis UHD on täiesti mõttetu osta, niikuinii vahet ei näe nii kaugelt.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2017 14:39:44 vasta tsitaadiga

kureke kirjutas:
erik111 kirjutas:
Tanel kirjutas:
Oleneb muidugi vaatamiskaugusest, aga tavapärase 2-3m kauguse puhul UHD on 43" puhul suht pointless icon_rolleyes.gif

Jääb liiga väikseks pilt? 2-3m ongi mul vahemaa.


65" on sellelt maalt paras vaadata, hädapärast 55". Kui veel väiksem, siis UHD on täiesti mõttetu osta, niikuinii vahet ei näe nii kaugelt.

Ma vaatan 23" umbes 2-3 meetri pealt icon_redface.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.07.2017 14:52:43 vasta tsitaadiga

DanelM, mulle peaks 85" 4K sobima 3,5m peale icon_redface.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2017 15:17:34 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
kureke kirjutas:
erik111 kirjutas:
Tanel kirjutas:
Oleneb muidugi vaatamiskaugusest, aga tavapärase 2-3m kauguse puhul UHD on 43" puhul suht pointless icon_rolleyes.gif

Jääb liiga väikseks pilt? 2-3m ongi mul vahemaa.


65" on sellelt maalt paras vaadata, hädapärast 55". Kui veel väiksem, siis UHD on täiesti mõttetu osta, niikuinii vahet ei näe nii kaugelt.

Ma vaatan 23" umbes 2-3 meetri pealt icon_redface.gif

Mul on 32 tolli HD Ready hetkel.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kureke
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2011




sõnum 13.07.2017 15:23:16 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
kureke kirjutas:
erik111 kirjutas:
Tanel kirjutas:
Oleneb muidugi vaatamiskaugusest, aga tavapärase 2-3m kauguse puhul UHD on 43" puhul suht pointless icon_rolleyes.gif

Jääb liiga väikseks pilt? 2-3m ongi mul vahemaa.


65" on sellelt maalt paras vaadata, hädapärast 55". Kui veel väiksem, siis UHD on täiesti mõttetu osta, niikuinii vahet ei näe nii kaugelt.

Ma vaatan 23" umbes 2-3 meetri pealt icon_redface.gif

Mul on 32 tolli HD Ready hetkel.


vabalt võib 32" või ka 23" vaadata, kui TV3 vms telekanali vaatamine põhiline.
Tõsisema ja parema kraami vaatamisel peaks arvestama, et reaalselt peab pilt ka suurem olema, kui tahad head pilti näha kaugemalt. See eelnev tabel on tegelikult suht õige... ja "worth it" ütleb kõik icon_smile.gif
Pole mõtet, kui istud sellest tsoonist väljas.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2017 15:26:42 vasta tsitaadiga

ei tea, ma vaatan fullhd asju sealt. mul SD kanalid puuduvad
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kureke
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2011




sõnum 13.07.2017 15:39:47 vasta tsitaadiga

Proovisin 65" vaadata 4m pealt, suht mõttetu lukuauk icon_smile.gif
Minu jaoks on 3m max, enamjaolt vaatan 2-2,5 m pealt.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DanelM
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2017 15:42:43 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
DanelM, mulle peaks 85" 4K sobima 3,5m peale icon_redface.gif


Kui tahad näha vahet 4k paneelil ja 1080p paneelil ja sisul siis küll. Kui 4k sisu pole siis sobib ka väiksem paneel väga hästi.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2017 15:50:29 vasta tsitaadiga

Aga samas kõik kanalid ei ole ka isegi 1080p resos. Eesti omad nt. Etv on vist.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.07.2017 15:52:03 vasta tsitaadiga

DanelM, 85" ei jaksa valge inimene osta. 75" LCD = 65" OLED peale mõningast hinnalangust
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2017 16:24:52 vasta tsitaadiga

1.4K eest saab mingit head/normaalset 65" 4K telekat?
Hetkel tundub et 55" saab selle raha eest.
Kui kohe ei saa, huvitav, kas on lootust et järgmine kevad/suvi võiks 65" olla 1/3 võrra alla tulnud hinnas (võrreldes tänasega)? icon_rolleyes.gif

Jalka MM järgmine aasta tulemas, olen tavaliselt iga MM ajal telekale 5" otsa pannud. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 13.07.2017 16:29:31 vasta tsitaadiga

kui aega oodata siis miks mitte...2017 mudelid kindlasti hea hinnaga! vahepeal kogud raha ka juurde ja juba 65" OLED varsti käega katsuda icon_wink.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.07.2017 17:06:25 vasta tsitaadiga

B7 hind on stabiliseerunud.....eks püsib sügiseni keskpaigani vast
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2017 18:14:51 vasta tsitaadiga

mis kuradi UHD, kui televisioon on alles 480 vms icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2017 18:16:54 vasta tsitaadiga

Kui UHD sisu pole, siis UHD teler ongi mõttetu, piisab HD-st (Eesti kanalitest ETV, ETV2, Kanal2 ja tema sõsarkanalid ju HD kvaliteediga)
Kui aga juba fotokad/kaamerad UHD toetavad, siis miks mitte, kui hind sarnane.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2017 23:43:13 vasta tsitaadiga

Sellised nagu nüüd jäänud silma. Mis arvate? Hetkene olnud juba 8-9a vist. Läheb jälle mitmeks aastaks mul see teler.

https://pood.telia.ee/productInfo/55/49-led-teler-lg-uh603/49UH603V.AEE
https://pood.telia.ee/productInfo/55/43-led-teler-samsung-ku6072/UE43KU6072UXXH
https://www.klick.ee/lg-43-43lh590v-fullhd-smarttv
https://www.klick.ee/lg-43-43uh6207-uhd-smarttv
https://www.klick.ee/samsung-49-ue49k5502-fullhd-smarttv

Tanel kirjutas:
Kui UHD sisu pole, siis UHD teler ongi mõttetu, piisab HD-st (Eesti kanalitest ETV, ETV2, Kanal2 ja tema sõsarkanalid ju HD kvaliteediga)
Kui aga juba fotokad/kaamerad UHD toetavad, siis miks mitte, kui hind sarnane.

Kanal2 on juba HD? Teadsin ainult, et ETV ehk riigikanal on HD peal. 4K neil veel aega. icon_lol.gif
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2017 23:47:12 vasta tsitaadiga

erik111, K2/K11/K12 on HD's kaabellevis. Õhu kaudu tuleb endiselt SD.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2017 23:48:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kanal2 on juba HD?

märtsikuust juba, Kanal 2, Kanal 11 ja Kanal 12
http://www.starman.ee/uudised/tehnilised-teated/teated/starmani-hd-kanalite-valikusse-lisanduvad-kanal-2-kanal-11-ja-kanal-12

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 14.07.2017 04:07:25 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:
Tanel kirjutas:
... piisab HD-st (Eesti kanalitest ETV, ETV2, Kanal2 ja tema sõsarkanalid ju HD kvaliteediga)
...

Kanal2 on juba HD? Teadsin ainult, et ETV ehk riigikanal on HD peal. 4K neil veel aega. icon_lol.gif

Eesti põhikanalitest EI OLE haadees ainult TV3 ja TV6, kui kaablist vaadata. Kõige esimene kodumaine HD-kanal oli Tallinna TV, mis alustas kohe HD-tehnikaga. ERRi kolm kanalit läksid mõni aasta tagasi HD-sse, nüüd siis Kanal2 koos K11, K12 ja MyHitsTV-ga.

Leviras on HD-s ainult ETV ja ETV2.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 14.07.2017 09:07:18 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:

Kanal2 on juba HD? Teadsin ainult, et ETV ehk riigikanal on HD peal. 4K neil veel aega. icon_lol.gif


imelik on see et Eestist muidu ikka räägitakse kui eesrindlikust IT riigist aga TV kohapealt suht mahajäänud muust euroopast! Nt. UK-s võimlik F1 ja jalkat vaadata UHD resoga, meil siin VSB ei suuda isegi HD pilti pakkuda, et saaks normaalselt vaadata thumbs_down.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.07.2017 16:58:51 vasta tsitaadiga

LG launches A7 OLED with HD resolution icon_eek.gif
tsitaat:
LG A7 OLED is available only in a 55” size (55EG9A7) in select European countries, including Germany, France, Netherlands, and Austria, as well as Asia. It is listed for between 1500 to 1800 Euro, depending on your country

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2017 17:15:58 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/957902/

2017 mudel, paistab muidu olevat 1-1 sama mis 55EG910V, ilma 3D'ta.

http://www.displayspecifications.com/en/comparison/8a551d6c2

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 15.07.2017 15:33:17 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
erik111 kirjutas:
Tanel kirjutas:
... piisab HD-st (Eesti kanalitest ETV, ETV2, Kanal2 ja tema sõsarkanalid ju HD kvaliteediga)
...

Kanal2 on juba HD? Teadsin ainult, et ETV ehk riigikanal on HD peal. 4K neil veel aega. icon_lol.gif

Eesti põhikanalitest EI OLE haadees ainult TV3 ja TV6, kui kaablist vaadata. Kõige esimene kodumaine HD-kanal oli Tallinna TV, mis alustas kohe HD-tehnikaga. ERRi kolm kanalit läksid mõni aasta tagasi HD-sse, nüüd siis Kanal2 koos K11, K12 ja MyHitsTV-ga.

Leviras on HD-s ainult ETV ja ETV2.

Väike täpsustus. Ka ETV + alustas kohe HD-s. (Telia kaudu) ETV + alustas 28. sept. 2015
ERR alustas HD väljastamist 7.sept. 2015. Vabalevisse jõudis ETV HD ja ETV2 HD 16.sept. 2015
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2017 18:14:57 vasta tsitaadiga

http://techreport.com/news/32240/samsung-cinema-led-screen-does-away-with-projectors

"Telekas"
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2017 18:22:21 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
onuivar
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2010




sõnum 17.07.2017 14:55:00 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
erik111 kirjutas:

Kanal2 on juba HD? Teadsin ainult, et ETV ehk riigikanal on HD peal. 4K neil veel aega. icon_lol.gif


imelik on see et Eestist muidu ikka räägitakse kui eesrindlikust IT riigist aga TV kohapealt suht mahajäänud muust euroopast! Nt. UK-s võimlik F1 ja jalkat vaadata UHD resoga, meil siin VSB ei suuda isegi HD pilti pakkuda, et saaks normaalselt vaadata thumbs_down.gif


Kahju, et VSB F1-e ülekande audiokanalit ei liida Viasat Motorsile, seal on pilt HD-s.
VSB pilt ise on normaalne vaadata 5,5st telost.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2017 17:30:25 vasta tsitaadiga

onuivar kirjutas:
MaxPower kirjutas:
erik111 kirjutas:

Kanal2 on juba HD? Teadsin ainult, et ETV ehk riigikanal on HD peal. 4K neil veel aega. icon_lol.gif


imelik on see et Eestist muidu ikka räägitakse kui eesrindlikust IT riigist aga TV kohapealt suht mahajäänud muust euroopast! Nt. UK-s võimlik F1 ja jalkat vaadata UHD resoga, meil siin VSB ei suuda isegi HD pilti pakkuda, et saaks normaalselt vaadata thumbs_down.gif


Kahju, et VSB F1-e ülekande audiokanalit ei liida Viasat Motorsile, seal on pilt HD-s.
VSB pilt ise on normaalne vaadata 5,5st telost.

See jah kahju, et ei saa liita. Kas see Motors stuudio on Lätis? Neil HD juba kõik?
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2017 17:37:06 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:
onuivar kirjutas:
MaxPower kirjutas:
erik111 kirjutas:

Kanal2 on juba HD? Teadsin ainult, et ETV ehk riigikanal on HD peal. 4K neil veel aega. icon_lol.gif


imelik on see et Eestist muidu ikka räägitakse kui eesrindlikust IT riigist aga TV kohapealt suht mahajäänud muust euroopast! Nt. UK-s võimlik F1 ja jalkat vaadata UHD resoga, meil siin VSB ei suuda isegi HD pilti pakkuda, et saaks normaalselt vaadata thumbs_down.gif

Kahju, et VSB F1-e ülekande audiokanalit ei liida Viasat Motorsile, seal on pilt HD-s.
VSB pilt ise on normaalne vaadata 5,5st telost.

See jah kahju, et ei saa liita.

Online intervjuus viidati üheselt vaesele Eesti rahvale, kes ei suuda seda kinni maksta
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9152407#9152407

Viaplay@09.08.2016 kirjutas:
Tanel kirjutas:


Millal on reaalselt lootust näha F1 ülekandeid HD kvaliteediga (eestikeelsete kommentaaridega), nii teleris kui mobiilis?
Ja kui see aeg on kusagil kaugel määramatus tulevikus (3-5 aastat), mis on ikkagi peamiseks takistuseks, et ühildada HD voog ja eestikeelsed kommentaarid?
Sest rootsikeelste kommentaaridega HD on juba mitmendat aastat olemas, vähemalt Starman võrgus nähtav.


Viaplay spordiülekannete õigused on täna otseselt seotud Viasat Sport Balticu õigustega. Ehk see mida ja mis kvaliteedis näitab Viasat Sport Baltic ülekandeid, näitab ka Viaplay. Et Viaplayst F1 ülekandeid HD kvaliteedis näha, peab enne hakkama F1 ülekandeid HD kvaliteedis edastama Viasat Sport Batic telekanal. Täna edastame spordiülekandeid SD kvaliteedis vaid ühel põhjusel - HD kvaliteedis edastamine on lihtsalt väga palju kulukam. Võttes näituseks küsimuses väljatoodud rootsikeelse HD telekanali, kus juba täna F1 HDs üle kantakse on põhjus lihtne - Rootsis elab ca 9 miljonit inimest vs Eesti 1,3 miljonit. Turumaht on kordi suurem ja seetõttu on teleoperaatorid valmis ka investeerima kõrgemasse kvaliteeti.

Lootus, et F1 ülekandeid lähiaastatel läbi Viasat Sport Balticu ja Viaplay HD kvaliteedis koos eestikeelsete kommentaaridega näeb on aga täiesti reaalne. Hetkel töö käib sel suunal, et ka eestlased saaksid sarnaselt muule maailmale k.a. kuninglikule autospordisarjale ka teistele spordiülekannetele emakeelsete kommentaaridega kaasa elada.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 205, 206, 207  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.