|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler? |
| Alla 1 aasta |
|
11% |
[ 50 ] |
| 1-3 aastat |
|
31% |
[ 142 ] |
| 4-6 aastat |
|
25% |
[ 114 ] |
| 7-10 aastat |
|
18% |
[ 84 ] |
| 11-13 aastat |
|
7% |
[ 33 ] |
| 14-16 aastat |
|
3% |
[ 15 ] |
| 17-20 aastat |
|
0% |
[ 4 ] |
| Üle 20 aasta |
|
1% |
[ 5 ] |
|
| hääli kokku : 447 |
|
| autor |
|
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
10.07.2017 12:23:16
|
|
|
| MaxPower kirjutas: |
| onuivar kirjutas: |
Päris "pilvitu" siiski kõik pole, et kui keset musta ekraani on mingi logo või filmi puhul jooksevad tiitrid, siis selle kirja/märgi laiuselt on ekraan ülevalt alla hallikam, muu ekraan aga must. Jäi silma, ei häiri.
Siis veel, kiirete liikumiste/stseenide puhul on ghost või vari ( kuidas seda nimetatakse ) ümber liikuja. Võimalik, et mingit pildiparandust/rezhiimi sisse/väljalülitades saab sellest priiks. |
ega siin ei olegi midagi teha, kuna tegemist IPS paneeliga... |
IPS paneel ei puutu otseselt asjasse. Selle effekti põhjustaja on LG puhul "LED Local Dimming". Vaata "Picture Options" alt.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kenniks
HV vaatleja
liitunud: 17.10.2014
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
10.07.2017 22:46:58
|
|
|
| MaxPower kirjutas: |
| jägaja kirjutas: |
| MaxPower, ega maailmas ainult samsung ja philips eksisteeri. Neid brände on ilmselt sadades, lihtsalt meil müüakse kolme-nelja põhiliselt |
eks maailmas on kindlasti palju firmasid, ma pigem mõtlesin kust eestimaa raffas neid leiab/ostab...ise ple küll selliseid kuskil müügil näinud  |
Poolast toovad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
11.07.2017 12:03:51
|
|
|
http://hexus.net/ce/news/audio-visual/107731-samsung-smart-tvs-begin-get-access-steam-link-app/
Päris lahe
| tsitaat: |
[..]Now, those who have bought a Samsung TV in the last couple of years might by happy to learn that they can enjoy Steam Link functionality - sans extra hardware - thanks to a (US) beta release of the Steam Link app for Samsung TVs.[..]
VG247 reports that while Valve and Samsung announced this collaboration nearly a year ago, it has taken until now for the first beta app to appear on the Samsung Smart Hub. To get the app steer your 2016 or 2017 UHD Samsung smart TV to the hub and search for the Steam Link app (US only, beta). |
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KyBer
HV veteran

liitunud: 28.05.2002
|
12.07.2017 12:46:55
|
|
|
| Seda Steam Link appi vajaks oma android telekale...on selline asi juba kellegi entusiasti poolt valmis tehtud?
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minisvami
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
12.07.2017 19:23:32
|
|
|
Selline ülesanne
Uus teler diagonaaliga 55-60“ (65 ei mahu enam ära), hind ca €1000
Kasutus:
*Telekanalid Telia teenuse ja Motorola digiboksi kaudu
*Netflix, Youtube jms striimiteenused üle wifi ja chromecasti, 1080 ja 720 filmid kõvakettalt
*Arvuti HDMId pidi järel, aga tänu Chromecastile seda järjest vähem kasutan. Konsool puudub, aga ei saa välistada, et mõni tekib, eriti siiski teleka taga ei mängi
Mida eelistada pildikvaliteedi osas? Kas pingutab mõne OLEDiga LG välja? Kui on valida, kas parem paneel ja FHD või viletsam paneel ja 4K, siis kindlasti parem paneel. Kõverus huvi ei paku (ehhki naisele meeldib), teleka kõlarid pole samuti olulised, korralik stereo läheb taha. Ma ei näe seda 4K sisu kuskilt tsunamina peale tulemas, näiteks ei kavatse ma oma Netflixi kontot selle pärast kallimaks vahetada.
Ahjaa, jalg peaks kindlasti olema keskel, mitte servades. Kuidas lahendub?
_________________ OM MONEY PADME HUM! |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
12.07.2017 19:48:11
|
|
|
Mis uuest ülesandest siin rääkida, kui (üle)eelminegi veel lahendamata
| xtr kirjutas: |
Üks 32" lukuauk vaja natuke suuremaks vahetada. Kas on mingeid konkreetsemaid soovitusi 43-49" telekate mudelite osas 500-600 hinnaklassis? Sissetulevaks signaaliks ikkagi SD pilt põhiliselt ja monitorina ei kasuta. Vaatamine kaugelt, 3-4m. Oluliseimaks teguriks on võimalikult silmasõbralik pilt, aga ka telekava/menüüde kasutusmugavus-loogika ei tohiks närvi mustaks ajada. Youtube'i äpp oleks boonus, aga mitte nii oluline.
Kas peaks eelistama pigem FullHD telekat, sest see peab vähem SD pilti üles skaleerima? |
| xtr kirjutas: |
Kui 600 või tiba peale saab sama hea/parema 55" teleka kui 49" teleka, siis minugipoolest.
Mis arvate sellest? UHD LG 49" 49UH7507
On see liiga odav 4K telekas? Kas saaks parema FullHD mudeli ja milline see võiks olla? Miskipärast LG-d jäävad ette koguaeg... Mis selle vahe 7707 mudeliga on? EDIT: võrdlev link, +120Hz, HDR Super, Dolby Vision VS10 (ei tea kui täpne see info seal on)
Mis Hisense-st arvata? Ise pole katsunud.
|
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
12.07.2017 22:15:57
|
|
|
Viisin emale maale 49UH603v, Telia pakub hetkel maru hea hinnaga.
Youtube/Netflix/Amazon Prime toimisid ilusti, HDRi pildivahe oli võrreldes tavalisega tajutav, kasutajaliides kiire. Telia Arris pritsis pilti HDMI kaudu ka muretult. Ei oska nagu sellise hinna juures väga midagi rohkem tahta telekast.
Puusalt võrrelduna oma kodus pilti näitava 55UB850V'ga esmamulje järgi mingeid meeletuid erinevusi kuvatavas ei olnud.
| minisvami kirjutas: |
Selline ülesanne
Uus teler diagonaaliga 55-60“ (65 ei mahu enam ära), hind ca €1000
Kasutus:
*Telekanalid Telia teenuse ja Motorola digiboksi kaudu
*Netflix, Youtube jms striimiteenused üle wifi ja chromecasti, 1080 ja 720 filmid kõvakettalt
*Arvuti HDMId pidi järel, aga tänu Chromecastile seda järjest vähem kasutan. Konsool puudub, aga ei saa välistada, et mõni tekib, eriti siiski teleka taga ei mängi
Mida eelistada pildikvaliteedi osas? Kas pingutab mõne OLEDiga LG välja? Kui on valida, kas parem paneel ja FHD või viletsam paneel ja 4K, siis kindlasti parem paneel. Kõverus huvi ei paku (ehhki naisele meeldib), teleka kõlarid pole samuti olulised, korralik stereo läheb taha. Ma ei näe seda 4K sisu kuskilt tsunamina peale tulemas, näiteks ei kavatse ma oma Netflixi kontot selle pärast kallimaks vahetada.
Ahjaa, jalg peaks kindlasti olema keskel, mitte servades. Kuidas lahendub? |
Mine ja piilu neid OLEDe. Pane veidi raha juurde ja võta kõige odavam, ma arvan.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minisvami
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
12.07.2017 23:18:32
|
|
|
Ma ütlen sulle ausalt, et ostaks praegu just nimelt selle mudel kui oleks endale uut telekat vaja.
Võisiis 2017 isendi sama paneeliga, ilma 3D'ta ja sirge, mitte "banaan".
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
13.07.2017 00:47:00
|
|
|
Otsin samuti uut telekat:
Suurus võiks olla 40-50 tolli vahel vast.
Teleteenus on Telia. Äkki saab äpiga(Siis dixiboxi vaja pole?).
Youtube tuleks väga kasuks.
Xbox One S läheb sinna kasutusse samuti.
Jalg peaks olema samuti keskel mitte äärtes kuna telekalauale ära siis ei mahuks.
Küsimus kas on mõttekam võtta 4K kohe ära, natukene rohkem maksta või 100€ kokkuhoida ja FHD teler osta? Samas on drooni kaamera 4K ja oleks hea vaadata 4K videosi sealt mis drooniga tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
13.07.2017 08:52:27
|
|
|
| erik111, minu subjektiivse arvamuse kohaselt ple täna enam pointi FHD osta (nt. mul kodus ootab UHD mängija uut pildikasti), aga nagu siis mõnel eelkõnelejal vaja ainult veidi TV-d vaadata ja 1080p filmid arvutist, siis kõlbab edukalt FHD ka!
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
13.07.2017 10:47:21
|
|
|
sellise eelarve juures vast pigem vaadata mõnda FHD mudelit, kui aus olles siis ma isegi ei kujuta ette kas midagi enam-vähem korraliku üldse saada ongi. Samas mina suhtun muidugi väga kriitiliselt TV pildikvaliteedi omadustesse, kellegi vähemnõudlikuma jaoks ehk leiab ikka midagi
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
13.07.2017 11:33:04
|
|
|
| Miks selles hinnas FullHD asja? 420€ kandis saab ju 4K resoga asja.
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
13.07.2017 13:11:36
|
|
|
| erik111 kirjutas: |
| Miks selles hinnas FullHD asja? 420€ kandis saab ju 4K resoga asja. |
ja siis vaatad pilvede all ja aktuaalset kaamerat selle resoga. Mis point on? Enamus ei taha muud sellelt ekraanilt vaadata, kui tavatelevisiooni.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
13.07.2017 13:11:39
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Oleneb muidugi vaatamiskaugusest, aga tavapärase 2-3m kauguse puhul UHD on 43" puhul suht pointless  |
Jääb liiga väikseks pilt? 2-3m ongi mul vahemaa.
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DanelM
HV kasutaja
liitunud: 10.06.2011
|
13.07.2017 13:21:03
|
|
|
| erik111 kirjutas: |
| Tanel kirjutas: |
Oleneb muidugi vaatamiskaugusest, aga tavapärase 2-3m kauguse puhul UHD on 43" puhul suht pointless  |
Jääb liiga väikseks pilt? 2-3m ongi mul vahemaa. |
Laias laastus võib selle pildiga asja kokku võtta:
Näitab, et kust maalt alates hakkab keskmine inimene sõltuvalt resolutsioonist ja ekraani suurusest vahet tegema.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kureke
HV kasutaja
liitunud: 24.04.2011
|
13.07.2017 14:08:39
|
|
|
| erik111 kirjutas: |
| Tanel kirjutas: |
Oleneb muidugi vaatamiskaugusest, aga tavapärase 2-3m kauguse puhul UHD on 43" puhul suht pointless  |
Jääb liiga väikseks pilt? 2-3m ongi mul vahemaa. |
65" on sellelt maalt paras vaadata, hädapärast 55". Kui veel väiksem, siis UHD on täiesti mõttetu osta, niikuinii vahet ei näe nii kaugelt.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
13.07.2017 14:39:44
|
|
|
| kureke kirjutas: |
| erik111 kirjutas: |
| Tanel kirjutas: |
Oleneb muidugi vaatamiskaugusest, aga tavapärase 2-3m kauguse puhul UHD on 43" puhul suht pointless  |
Jääb liiga väikseks pilt? 2-3m ongi mul vahemaa. |
65" on sellelt maalt paras vaadata, hädapärast 55". Kui veel väiksem, siis UHD on täiesti mõttetu osta, niikuinii vahet ei näe nii kaugelt. |
Ma vaatan 23" umbes 2-3 meetri pealt
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.07.2017 14:52:43
|
|
|
DanelM, mulle peaks 85" 4K sobima 3,5m peale
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
13.07.2017 15:17:34
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| kureke kirjutas: |
| erik111 kirjutas: |
| Tanel kirjutas: |
Oleneb muidugi vaatamiskaugusest, aga tavapärase 2-3m kauguse puhul UHD on 43" puhul suht pointless  |
Jääb liiga väikseks pilt? 2-3m ongi mul vahemaa. |
65" on sellelt maalt paras vaadata, hädapärast 55". Kui veel väiksem, siis UHD on täiesti mõttetu osta, niikuinii vahet ei näe nii kaugelt. |
Ma vaatan 23" umbes 2-3 meetri pealt  |
Mul on 32 tolli HD Ready hetkel.
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kureke
HV kasutaja
liitunud: 24.04.2011
|
13.07.2017 15:23:16
|
|
|
| erik111 kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| kureke kirjutas: |
| erik111 kirjutas: |
| Tanel kirjutas: |
Oleneb muidugi vaatamiskaugusest, aga tavapärase 2-3m kauguse puhul UHD on 43" puhul suht pointless  |
Jääb liiga väikseks pilt? 2-3m ongi mul vahemaa. |
65" on sellelt maalt paras vaadata, hädapärast 55". Kui veel väiksem, siis UHD on täiesti mõttetu osta, niikuinii vahet ei näe nii kaugelt. |
Ma vaatan 23" umbes 2-3 meetri pealt  |
Mul on 32 tolli HD Ready hetkel. |
vabalt võib 32" või ka 23" vaadata, kui TV3 vms telekanali vaatamine põhiline.
Tõsisema ja parema kraami vaatamisel peaks arvestama, et reaalselt peab pilt ka suurem olema, kui tahad head pilti näha kaugemalt. See eelnev tabel on tegelikult suht õige... ja "worth it" ütleb kõik
Pole mõtet, kui istud sellest tsoonist väljas.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
13.07.2017 15:26:42
|
|
|
ei tea, ma vaatan fullhd asju sealt. mul SD kanalid puuduvad
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kureke
HV kasutaja
liitunud: 24.04.2011
|
13.07.2017 15:39:47
|
|
|
Proovisin 65" vaadata 4m pealt, suht mõttetu lukuauk
Minu jaoks on 3m max, enamjaolt vaatan 2-2,5 m pealt.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DanelM
HV kasutaja
liitunud: 10.06.2011
|
13.07.2017 15:42:43
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
DanelM, mulle peaks 85" 4K sobima 3,5m peale  |
Kui tahad näha vahet 4k paneelil ja 1080p paneelil ja sisul siis küll. Kui 4k sisu pole siis sobib ka väiksem paneel väga hästi.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
13.07.2017 15:50:29
|
|
|
| Aga samas kõik kanalid ei ole ka isegi 1080p resos. Eesti omad nt. Etv on vist.
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.07.2017 15:52:03
|
|
|
DanelM, 85" ei jaksa valge inimene osta. 75" LCD = 65" OLED peale mõningast hinnalangust
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
13.07.2017 16:24:52
|
|
|
1.4K eest saab mingit head/normaalset 65" 4K telekat?
Hetkel tundub et 55" saab selle raha eest.
Kui kohe ei saa, huvitav, kas on lootust et järgmine kevad/suvi võiks 65" olla 1/3 võrra alla tulnud hinnas (võrreldes tänasega)?
Jalka MM järgmine aasta tulemas, olen tavaliselt iga MM ajal telekale 5" otsa pannud.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
13.07.2017 16:29:31
|
|
|
kui aega oodata siis miks mitte...2017 mudelid kindlasti hea hinnaga! vahepeal kogud raha ka juurde ja juba 65" OLED varsti käega katsuda
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.07.2017 17:06:25
|
|
|
B7 hind on stabiliseerunud.....eks püsib sügiseni keskpaigani vast
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
13.07.2017 18:14:51
|
|
|
mis kuradi UHD, kui televisioon on alles 480 vms
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
13.07.2017 23:47:12
|
|
|
erik111, K2/K11/K12 on HD's kaabellevis. Õhu kaudu tuleb endiselt SD.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
14.07.2017 04:07:25
|
|
|
| erik111 kirjutas: |
| Tanel kirjutas: |
... piisab HD-st (Eesti kanalitest ETV, ETV2, Kanal2 ja tema sõsarkanalid ju HD kvaliteediga)
... |
Kanal2 on juba HD? Teadsin ainult, et ETV ehk riigikanal on HD peal. 4K neil veel aega.  |
Eesti põhikanalitest EI OLE haadees ainult TV3 ja TV6, kui kaablist vaadata. Kõige esimene kodumaine HD-kanal oli Tallinna TV, mis alustas kohe HD-tehnikaga. ERRi kolm kanalit läksid mõni aasta tagasi HD-sse, nüüd siis Kanal2 koos K11, K12 ja MyHitsTV-ga.
Leviras on HD-s ainult ETV ja ETV2.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
14.07.2017 09:07:18
|
|
|
| erik111 kirjutas: |
Kanal2 on juba HD? Teadsin ainult, et ETV ehk riigikanal on HD peal. 4K neil veel aega.  |
imelik on see et Eestist muidu ikka räägitakse kui eesrindlikust IT riigist aga TV kohapealt suht mahajäänud muust euroopast! Nt. UK-s võimlik F1 ja jalkat vaadata UHD resoga, meil siin VSB ei suuda isegi HD pilti pakkuda, et saaks normaalselt vaadata
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.07.2017 16:58:51
|
|
|
LG launches A7 OLED with HD resolution
| tsitaat: |
| LG A7 OLED is available only in a 55” size (55EG9A7) in select European countries, including Germany, France, Netherlands, and Austria, as well as Asia. It is listed for between 1500 to 1800 Euro, depending on your country |
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
14.07.2017 17:15:58
|
|
|
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
15.07.2017 15:33:17
|
|
|
| Scott kirjutas: |
| erik111 kirjutas: |
| Tanel kirjutas: |
... piisab HD-st (Eesti kanalitest ETV, ETV2, Kanal2 ja tema sõsarkanalid ju HD kvaliteediga)
... |
Kanal2 on juba HD? Teadsin ainult, et ETV ehk riigikanal on HD peal. 4K neil veel aega.  |
Eesti põhikanalitest EI OLE haadees ainult TV3 ja TV6, kui kaablist vaadata. Kõige esimene kodumaine HD-kanal oli Tallinna TV, mis alustas kohe HD-tehnikaga. ERRi kolm kanalit läksid mõni aasta tagasi HD-sse, nüüd siis Kanal2 koos K11, K12 ja MyHitsTV-ga.
Leviras on HD-s ainult ETV ja ETV2. |
Väike täpsustus. Ka ETV + alustas kohe HD-s. (Telia kaudu) ETV + alustas 28. sept. 2015
ERR alustas HD väljastamist 7.sept. 2015. Vabalevisse jõudis ETV HD ja ETV2 HD 16.sept. 2015
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
onuivar
HV vaatleja
liitunud: 18.03.2010
|
17.07.2017 14:55:00
|
|
|
| MaxPower kirjutas: |
| erik111 kirjutas: |
Kanal2 on juba HD? Teadsin ainult, et ETV ehk riigikanal on HD peal. 4K neil veel aega.  |
imelik on see et Eestist muidu ikka räägitakse kui eesrindlikust IT riigist aga TV kohapealt suht mahajäänud muust euroopast! Nt. UK-s võimlik F1 ja jalkat vaadata UHD resoga, meil siin VSB ei suuda isegi HD pilti pakkuda, et saaks normaalselt vaadata  |
Kahju, et VSB F1-e ülekande audiokanalit ei liida Viasat Motorsile, seal on pilt HD-s.
VSB pilt ise on normaalne vaadata 5,5st telost.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
17.07.2017 17:30:25
|
|
|
| onuivar kirjutas: |
| MaxPower kirjutas: |
| erik111 kirjutas: |
Kanal2 on juba HD? Teadsin ainult, et ETV ehk riigikanal on HD peal. 4K neil veel aega.  |
imelik on see et Eestist muidu ikka räägitakse kui eesrindlikust IT riigist aga TV kohapealt suht mahajäänud muust euroopast! Nt. UK-s võimlik F1 ja jalkat vaadata UHD resoga, meil siin VSB ei suuda isegi HD pilti pakkuda, et saaks normaalselt vaadata  |
Kahju, et VSB F1-e ülekande audiokanalit ei liida Viasat Motorsile, seal on pilt HD-s.
VSB pilt ise on normaalne vaadata 5,5st telost. |
See jah kahju, et ei saa liita. Kas see Motors stuudio on Lätis? Neil HD juba kõik?
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
17.07.2017 17:37:06
|
|
|
| erik111 kirjutas: |
| onuivar kirjutas: |
| MaxPower kirjutas: |
| erik111 kirjutas: |
Kanal2 on juba HD? Teadsin ainult, et ETV ehk riigikanal on HD peal. 4K neil veel aega.  |
imelik on see et Eestist muidu ikka räägitakse kui eesrindlikust IT riigist aga TV kohapealt suht mahajäänud muust euroopast! Nt. UK-s võimlik F1 ja jalkat vaadata UHD resoga, meil siin VSB ei suuda isegi HD pilti pakkuda, et saaks normaalselt vaadata  |
Kahju, et VSB F1-e ülekande audiokanalit ei liida Viasat Motorsile, seal on pilt HD-s.
VSB pilt ise on normaalne vaadata 5,5st telost. |
See jah kahju, et ei saa liita. |
Online intervjuus viidati üheselt vaesele Eesti rahvale, kes ei suuda seda kinni maksta
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9152407#9152407
| Viaplay@09.08.2016 kirjutas: |
| Tanel kirjutas: |
Millal on reaalselt lootust näha F1 ülekandeid HD kvaliteediga (eestikeelsete kommentaaridega), nii teleris kui mobiilis?
Ja kui see aeg on kusagil kaugel määramatus tulevikus (3-5 aastat), mis on ikkagi peamiseks takistuseks, et ühildada HD voog ja eestikeelsed kommentaarid?
Sest rootsikeelste kommentaaridega HD on juba mitmendat aastat olemas, vähemalt Starman võrgus nähtav. |
Viaplay spordiülekannete õigused on täna otseselt seotud Viasat Sport Balticu õigustega. Ehk see mida ja mis kvaliteedis näitab Viasat Sport Baltic ülekandeid, näitab ka Viaplay. Et Viaplayst F1 ülekandeid HD kvaliteedis näha, peab enne hakkama F1 ülekandeid HD kvaliteedis edastama Viasat Sport Batic telekanal. Täna edastame spordiülekandeid SD kvaliteedis vaid ühel põhjusel - HD kvaliteedis edastamine on lihtsalt väga palju kulukam. Võttes näituseks küsimuses väljatoodud rootsikeelse HD telekanali, kus juba täna F1 HDs üle kantakse on põhjus lihtne - Rootsis elab ca 9 miljonit inimest vs Eesti 1,3 miljonit. Turumaht on kordi suurem ja seetõttu on teleoperaatorid valmis ka investeerima kõrgemasse kvaliteeti.
Lootus, et F1 ülekandeid lähiaastatel läbi Viasat Sport Balticu ja Viaplay HD kvaliteedis koos eestikeelsete kommentaaridega näeb on aga täiesti reaalne. Hetkel töö käib sel suunal, et ka eestlased saaksid sarnaselt muule maailmale k.a. kuninglikule autospordisarjale ka teistele spordiülekannetele emakeelsete kommentaaridega kaasa elada. |
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|