|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
traks
HV Guru
liitunud: 07.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
304 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
04.05.2004 16:52:04
|
|
|
800pe ja 6800ue jooksevad täiesti kaelakuti... 800tx skoore ei tea veel ju keegi
viimati muutis Scart 04.05.2004 16:52:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
04.05.2004 16:52:27
|
|
|
paljud review'd on tehtud 400-se NV corega. 450 peal on asi märksa tasavägisem. Kord üks peal kord teine. Kindlasti ei saa nimetada ühtegi kaarti teisest paremaks, sest kui näiteks Farcry's lööb x800xt 6800ultra extreme't ca 10 freimiga (16x12, 4XAA, 8xAF), siis samas teeb NV radeonile serious samis 30 FPS-iga tagasi (Sama mode) või default 3dmark03 ca 100 punniga.
Voolutarve on jah NV nõrk koht, 6800 ultra extreme tarbib seda ca 220W, mis jah muudab alla 400W toited suht kasutuks. Kuid ega x800xt 180W kah väga väikeste killast ei ole.
A kõige rohkem meeldis mulle 6800GT kaart, mis jäi oma vanemast vennast oluliselt vähem alla, kui x800 pro jäi x800xt-st.
viimati muutis High-Q 04.05.2004 16:57:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
04.05.2004 16:54:42
|
|
|
irw, kus tal see langevari korraga välja ilmus 8)
kui kokkuvõttes on mõlema kaardi performance sama ja hind ka enam vähem, siis otsustaks ati kasuks, mis väiksemat psu-d tahab.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
04.05.2004 17:18:55
|
|
|
oleneb nüüd kuna ati ja kuna nvidia oma kaardid poelettidele toovad kes ees see mees vms
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
04.05.2004 17:27:51
|
|
|
ATI kaardid juba poodides
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
04.05.2004 17:39:58
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
ATI kaardid juba poodides  |
kus nad nüüd poodides on, kui isegi dealtime.com või pricewatch.com ei tea kaardist mitte midagi. isegi preorderit kah mitte.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
04.05.2004 17:43:38
|
|
|
vahe tuleb just meie, HV-laste jaoks seal sisse, kust neid osta saab.
nVidia kaarte pidi ju ikka väga väikeses koguses Euroopasse jõudma, rääkimata siis Eestist
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
04.05.2004 17:43:43
|
|
|
mis me siis järeldame? 800pro vs 6800 gt, gt võidab käed maas oma 16 piibu ribadeks klokkimise võimalusega.... 800tx ja 6800 ultra on kokkuvõttes +-mõned % yksteisest keskmiselt.... 800pe ja 6800ue on lihtsalt hullumeelsed kaardid
mulle jääb küll mulje, et 6800gt on uus 5900xt FS keerab asjale sellised tuurid peale, et täitsa pael... GT sama kiire kui UE... on mida oodata
viimati muutis Scart 04.05.2004 17:59:24, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
04.05.2004 17:55:13
|
|
|
eks see GT tehtud ongi selleks, et seda hakataksegi põhiliselt ostma. ultra extreme jääb rikaste pärusmaale, GT aga natuke hinnatundlikumale publikule. Kuna GT ja UE core on sama, siis pole vist väga raske 350-st 400Mhz või isegi täis 450Mhz välja pigistada. Mälule kah sutsu juurde ja korras, UE tasemel kaart käes.
ati 800pro puhul on raskem, kui mingid softmodi võimalust ei tule, siis see nii perspektiivikas kaart ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
04.05.2004 18:07:08
|
|
|
no ootaks veel hindu eestis.
ei tea mis ATI seekord bundeldab, HL3 w?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P0RT3R
HV vaatleja

liitunud: 01.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
04.05.2004 18:26:54
|
|
|
| High-Q kirjutas: |
eks see GT tehtud ongi selleks, et seda hakataksegi põhiliselt ostma. ultra extreme jääb rikaste pärusmaale, GT aga natuke hinnatundlikumale publikule. Kuna GT ja UE core on sama, siis pole vist väga raske 350-st 400Mhz või isegi täis 450Mhz välja pigistada. Mälule kah sutsu juurde ja korras, UE tasemel kaart käes.
ati 800pro puhul on raskem, kui mingid softmodi võimalust ei tule, siis see nii perspektiivikas kaart ei ole. |
selle kohta kirjutas Overclocers.com'is ühe mõttetera, et GT'l ju teist voolupistikut polevat...kuna aga ultral on see teine olemas, siis tõenäoliselt on ultra kellade jaoks ikka seda teist pistikut tarvis (st GT on suht piiri peal voolutarbe osas vms)....st väga karme kellasid GT'st ilma karmi modita arvatavasti ei saa...et enne kui tegelikud tulemused tekkima hakkavad ei tasu asjast lakke hüpata....ega see kindel pole, lihtsalt üks võimalik lahendus...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
04.05.2004 18:27:21
|
|
|
Kui kaardid suht võrdsed siis vb isegi võtaks nv kaardi kuna need siis defitsiitsemad tulevad , kuigi samas tarbivad rohkem voolu, ning kopsakamad, eks ootab ära mis hinnad siia maile tulevad või tellides.
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
04.05.2004 18:28:26
|
|
|
gt 425/1200 oli kiirem kui 6800 ue, ei mingit modimist ega tviikimist
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
04.05.2004 18:32:31
|
|
|
kas x800 tuleb ka pci expressi peale ?
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
traks
HV Guru
liitunud: 07.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
304 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
04.05.2004 18:33:10
|
|
|
| v2hja kirjutas: |
| kas x800 tuleb ka pci expressi peale ? |
ainult XT variant minuteada.
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDD
HV veteran

liitunud: 24.09.2003
|
04.05.2004 18:41:46
|
|
|
jep XT tuleb PCIX peal ..
Owned powned
_________________ The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it  |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
04.05.2004 18:58:53
|
|
|
kas ma saan õigesti aru et ei ole mõtet selle kaardi AGP versiooni osta
et sellelst lahtisaamine on hiljem probleem
kuna see pcix esimesed kaardid ja mobod tulevad
mida saaks juba töötavateks nimetada
(kas nad ikka saavad hakkama p4 protsessoritega ja ddram pc3200 mäludega ?)
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
04.05.2004 19:04:21
|
|
|
| v2hja kirjutas: |
kas ma saan õigesti aru et ei ole mõtet selle kaardi AGP versiooni osta
et sellelst lahtisaamine on hiljem probleem
kuna see pcix esimesed kaardid ja mobod tulevad
mida saaks juba töötavateks nimetada
(kas nad ikka saavad hakkama p4 protsessoritega ja ddram pc3200 mäludega ?) |
minumeelest vastupidi....aega läheb veel kuni kõik ümber kolivad
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dober
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2001
|
04.05.2004 19:05:36
|
|
|
| Kas XT variant tuleb ikka AGP8X peale ka ?
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
04.05.2004 19:08:09
|
|
|
palju siis potentsiaalseid ostjaid on kui lettidele tuleb?
| dober kirjutas: |
| Kas XT variant tuleb ikka AGP8X peale ka ? |
JAH
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
04.05.2004 19:12:15
|
|
|
| 6800GT-st kujuneb vist hitt... Loomulikult mitte kohe, vaid väikese hinnalanguse järel.. 16 pipelinet X800PRO 12-e vastu.. Pure Powwer rulez 8)
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDD
HV veteran

liitunud: 24.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
04.05.2004 19:18:13
|
|
|
jälle nad panid mingid uued tähemärgistused....mis see gt siis nüüd tähendab? Midagi nv-dia XT taolis? Mis selle kaardi umbkautseks hinnaks küll võiks eestis kujuneda ning jõuavad nad üldse siiani
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
04.05.2004 19:18:58
|
|
|
XT'l pidada 16 paipi olema...PRO'l ainult 12....
vaata paar lehte tagasi samas reviews...
ehk siis SIIA.... 8)
aga mina ei mataks ka seda PRO'd veel maha....las tuleb enne GT välja ja kui tulevad korralikud klokkimistulemused...SIIS vaatame kumb parem on....
EDIT:täpsustus
viimati muutis eix666 04.05.2004 19:22:15, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDD
HV veteran

liitunud: 24.09.2003
|
04.05.2004 19:20:31
|
|
|
eix666, aga loe tomi's selle prose ehituse pealt .... The X800 Architecture
Ple nagu öeldud kas Pro või XT on lihtsalt X800 ..
_________________ The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it  |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
traks
HV Guru
liitunud: 07.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
304 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
04.05.2004 19:39:51
|
|
|
traks, kuldsed sõnad. IMO, ma ei loe Tommi teste juba paar aastat.. Täiega jura ajavad... Enivei, FX6 seeria voolutarbimisest:
| tsitaat: |
As theorized in our 6800 Ultra preview article, the system ran flawlessly with this setup. 3DMark 03, Call of Duty, and UT 2004 all ran with complete stability on a 350-watt power supply with GeForce 6800 Ultra. Clearly, NVIDIAs 480-watt PSU recommendation errs on the side of extreme caution, as a high quality sub-$50 350W PSU like the Enermax EG365P-VE can be used with no problems.
|
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatrixMan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
04.05.2004 19:41:11
|
|
|
Praegu seis siis selline et stockis on nvidia parem, aga OC'ga jälle Ati
Driverid kah alles kõige algelisemas staadiumis
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
04.05.2004 19:41:19
|
|
|
traks:pole tommil niiväga häda midagi...vbolla ainsa infoallikana tõesti tommi parim pole...aga üks mitmest kuhu pilgu võib visata on ikka...
vt minu eelmine post... seal eespool oli ilusti ära toodud XT ja pro erinevused....antud arhitektuur oli lihtsalt kiibi enda oma...pro on lihtsalt natuke nuditud (st olemasolevad paibid on disabled)
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
04.05.2004 19:53:06
|
|
|
mida nad ajavad, mina nägin küll nende omast testist et nvidia oli nagu liider?
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
04.05.2004 20:06:12
|
|
|
Anandtechi X800 ülevaatest lugesin nagu kokku et x800 enamus mängudes parem kui nv 6800 seeria....isegi enamuses oli x800pro üle nv 68xx ultrast rääkimata XT-st
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
04.05.2004 20:15:29
|
|
|
| Atilt küll kõva vastulöök, aga eks nüüd nvidia hakka selekteerimist tegema oma kividele, et vähemalt testi saitidel Atile ära teha
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ti
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2003
|
04.05.2004 20:34:04
|
|
|
| Suhteliselt tasavägine võitlus ATI ja Nvidia vahel praeguse seisuga.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
04.05.2004 20:35:33
|
|
|
Mina näen seda, et kaardid on nii võimsad, et vanad mängud jäävad lihtsalt prose taha kinni. Eriti, kui mängida tava resodel ja ilma AA-ta. Minul on ausalt öeldes mängides suva, kas minu kaart on hetkel@200 või 240FPS-i
Vahe tuleb sisse uuematel mängudel ja seda ATI kasuks. Vanade mängudega on enamasti nVidia ATI-st ees.
Ehk tulevikumõttes on ATI vast parem ost. Mitte, et 6800Ultra paha oleks:)
Ootaks veel selle nVidia PRO ära, hetkel on väike auk selles osas.
Suur plus ATI kasuks on aga väiksem voolutarve.
nVidial aga 3.0 sheiderite tugi, mis võib ATI-le kõva hoobi anda tulevikus, eriti aga "professional" kaardide alas.
Ise loodan küll, et saab kunagi selle X800PRO ja selle flashida? XT-ks
Kuigi lootused suht väiksed- kiibid on küll täpselt samad, aga kõik takistid nendel samad, kiibi kõrval kahtlased takiread kah võrdsed, ATI mehed lubasid, et draiverite trikk (RivaTuner soft Patch näiteks) ei hakka toimima X800 kaartidel. Jääb ainult lootus, et seda saab siis BIOS-i flashiga 16pipe avada...
Sama lootus ka nVidiaga loomulikult
P.S. kuidagi ebahuvitav on nüüd mingi 9800PRO junniga 3D teste teha
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
04.05.2004 20:38:22
|
|
|
| Jaan kirjutas: |
P.S. kuidagi ebahuvitav on nüüd mingi 9800PRO junniga 3D teste teha  |
täpselt kümpi
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
04.05.2004 20:40:00
|
|
|
| Jaan kirjutas: |
| Suur plus ATI kasuks on aga väiksem voolutarve. |
Mnjaa.. See 480W PSU recommendation on big BS. Tavalise korraliku 350W toitekaga saab ka FX6800 seeria kaarte kasutada. Nii et pole FX6800U voolutarve niiväga suur midagi
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
04.05.2004 20:40:16
|
|
|
Seda nüüd küll, et need fps-is pole nii suure vahega midagi, ning mõlemad kaardid tõesti head....Jaan: Need 9800PRO junnid võiks nüüd kõvasti odavamad olla
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Circus.
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2002
|
04.05.2004 20:40:32
|
|
|
Suht võrdsed ati ja Nvidia uued kaardid ikka. R9800 ja Gf5950 tunduvad nagu 3-4 aasta tagused junnid juba
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
04.05.2004 20:49:22
|
|
|
ka hv's näha langusi r9800 hinnas...
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
04.05.2004 21:02:06
|
|
|
| Noname kirjutas: |
| ka hv's näha langusi r9800 hinnas... |
Sa mõtlesid ikka poe hindasid HV andmetel? Nag näha küll pole ning vara veel.
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fredu
HV veteran

liitunud: 06.04.2003
|
04.05.2004 21:10:00
|
|
|
| Ainult powercolor kukkus, mis oli mingi 4,4 peal, samas sapphire ja club 3d vallutasid juba alla 4k piire.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
04.05.2004 21:13:13
|
|
|
| Fredu kirjutas: |
| Ainult powercolor kukkus, mis oli mingi 4,4 peal, samas sapphire ja club 3d vallutasid juba alla 4k piire. |
see piir oli neil ammu vallutatud....kaart mille hind peaks nüüd tublisti kukkuma on R9800XT
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
04.05.2004 21:16:06
|
|
|
mis aga mind tegelikult huvitab antud hetkel, on et kas siis seekord midagi mid- või low-end'i ei tulegi?
kõik antud kaardid on ikkagi high-end ju....nii ATI'lt kui nVidia'lt....ja ma sügavalt kahtlen, et 9800 vms mid-endi lükatakse, see tõenäoliselt lihtsalt lõpetatakse ära...et mis siis lõpuks alla $200 taala piiri jääb?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
04.05.2004 21:21:23
|
|
|
| eix666 kirjutas: |
mis aga mind tegelikult huvitab antud hetkel, on et kas siis seekord midagi mid- või low-end'i ei tulegi?
kõik antud kaardid on ikkagi high-end ju....nii ATI'lt kui nVidia'lt....ja ma sügavalt kahtlen, et 9800 vms mid-endi lükatakse, see tõenäoliselt lihtsalt lõpetatakse ära...et mis siis lõpuks alla $200 taala piiri jääb? |
ei tulegi midagi vist ju....lasti välja uued lipulaevad...ati-l siis kesklassis ikka r9600/9800se seeria ning nvdial Fx 5700/5900xt/lx seeria
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
04.05.2004 21:22:51
|
|
|
| jaan kirjutas: |
nVidial aga 3.0 sheiderite tugi, mis võib ATI-le kõva hoobi anda tulevikus, eriti aga "professional" kaardide alas.
|
Väidetavalt pidavat millalgi III. kvartali lõpus ATI'lt PS 3.0 rauda-kaarte tulema ( Source : Naised saunas )
| gemini kirjutas: |
| Jaan kirjutas: |
| Suur plus ATI kasuks on aga väiksem voolutarve. |
Mnjaa.. See 480W PSU recommendation on big BS. Tavalise korraliku 350W toitekaga saab ka FX6800 seeria kaarte kasutada. Nii et pole FX6800U voolutarve niiväga suur midagi  |
Tegid oma testid ära - ning toide ei surnudki ... iseasi kui kaua see reaalselt vastu peaks. 300W'ne codegen peab võibolla ajutiselt ka 320W vastu, ent mõne aja jooksul kooleb
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|