Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Radeon X800 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 123, 124, 125  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2004 16:00:34 Radeon X800 vasta tsitaadiga

niih.

[H]ard|OCP Radeon X800XT-PE and X800Pro Review
[H] Radeon X800 Series VPU Technology
Hexus.net
Tech Report
ExtremeTech
Beyond3D

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2004 16:49:06 vasta tsitaadiga

TÄITSA PIIKSUS mis realtime videod ati saidil on Rubist icon_eek.gif juba nagu FILM... NICE icon_exclaim.gif tirige kindlasti. Ja kõik on Realtime icon_eek.gif

http://www2.ati.com/misc/demos/ATI-X800-DoubleCross-Demo-v1.0.mpg
http://www2.ati.com/misc/demos/ATI-X800-Subsurface-Demo-v1.0.mpg

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2004 16:52:04 vasta tsitaadiga

800pe ja 6800ue jooksevad täiesti kaelakuti... 800tx skoore ei tea veel ju keegi icon_wink.gif

viimati muutis Scart 04.05.2004 16:52:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 04.05.2004 16:52:27 vasta tsitaadiga

paljud review'd on tehtud 400-se NV corega. 450 peal on asi märksa tasavägisem. Kord üks peal kord teine. Kindlasti ei saa nimetada ühtegi kaarti teisest paremaks, sest kui näiteks Farcry's lööb x800xt 6800ultra extreme't ca 10 freimiga (16x12, 4XAA, 8xAF), siis samas teeb NV radeonile serious samis 30 FPS-iga tagasi (Sama mode) või default 3dmark03 ca 100 punniga.
Voolutarve on jah NV nõrk koht, 6800 ultra extreme tarbib seda ca 220W, mis jah muudab alla 400W toited suht kasutuks. Kuid ega x800xt 180W kah väga väikeste killast ei ole.

A kõige rohkem meeldis mulle 6800GT kaart, mis jäi oma vanemast vennast oluliselt vähem alla, kui x800 pro jäi x800xt-st.


viimati muutis High-Q 04.05.2004 16:57:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2004 16:54:42 vasta tsitaadiga

irw, kus tal see langevari korraga välja ilmus 8)

kui kokkuvõttes on mõlema kaardi performance sama ja hind ka enam vähem, siis otsustaks ati kasuks, mis väiksemat psu-d tahab.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 04.05.2004 17:18:55 vasta tsitaadiga

oleneb nüüd kuna ati ja kuna nvidia oma kaardid poelettidele toovad kes ees see mees vms icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2004 17:27:51 vasta tsitaadiga

ATI kaardid juba poodides icon_wink.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 04.05.2004 17:39:58 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
ATI kaardid juba poodides icon_wink.gif

kus nad nüüd poodides on, kui isegi dealtime.com või pricewatch.com ei tea kaardist mitte midagi. isegi preorderit kah mitte.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2004 17:43:38 vasta tsitaadiga

vahe tuleb just meie, HV-laste jaoks seal sisse, kust neid osta saab.
nVidia kaarte pidi ju ikka väga väikeses koguses Euroopasse jõudma, rääkimata siis Eestist icon_rolleyes.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2004 17:43:43 vasta tsitaadiga

mis me siis järeldame? 800pro vs 6800 gt, gt võidab käed maas oma 16 piibu ribadeks klokkimise võimalusega.... 800tx ja 6800 ultra on kokkuvõttes +-mõned % yksteisest keskmiselt.... 800pe ja 6800ue on lihtsalt hullumeelsed kaardid icon_biggrin.gif

mulle jääb küll mulje, et 6800gt on uus 5900xt icon_wink.gif FS keerab asjale sellised tuurid peale, et täitsa pael... GT sama kiire kui UE... on mida oodata


viimati muutis Scart 04.05.2004 17:59:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 04.05.2004 17:55:13 vasta tsitaadiga

eks see GT tehtud ongi selleks, et seda hakataksegi põhiliselt ostma. ultra extreme jääb rikaste pärusmaale, GT aga natuke hinnatundlikumale publikule. Kuna GT ja UE core on sama, siis pole vist väga raske 350-st 400Mhz või isegi täis 450Mhz välja pigistada. Mälule kah sutsu juurde ja korras, UE tasemel kaart käes.
ati 800pro puhul on raskem, kui mingid softmodi võimalust ei tule, siis see nii perspektiivikas kaart ei ole.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2004 18:06:30 vasta tsitaadiga

X800PRO= veel 1s review(vene keeles ja 11499 3dmarks thumbs_up.gif )
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]


viimati muutis SCREAMER 04.05.2004 18:07:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 04.05.2004 18:07:08 vasta tsitaadiga

no ootaks veel hindu eestis.
ei tea mis ATI seekord bundeldab, HL3 w? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P0RT3R
HV vaatleja
P0RT3R

liitunud: 01.09.2003




sõnum 04.05.2004 18:10:13 vasta tsitaadiga

http://www.tomshardware.com/graphic/20040504/index.html

TomsHardware kirjutas:
the new performance leader is ATi's Radeon X800 XT Platinum Edition

icon_razz1.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2004 18:26:54 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
eks see GT tehtud ongi selleks, et seda hakataksegi põhiliselt ostma. ultra extreme jääb rikaste pärusmaale, GT aga natuke hinnatundlikumale publikule. Kuna GT ja UE core on sama, siis pole vist väga raske 350-st 400Mhz või isegi täis 450Mhz välja pigistada. Mälule kah sutsu juurde ja korras, UE tasemel kaart käes.
ati 800pro puhul on raskem, kui mingid softmodi võimalust ei tule, siis see nii perspektiivikas kaart ei ole.


selle kohta kirjutas Overclocers.com'is ühe mõttetera, et GT'l ju teist voolupistikut polevat...kuna aga ultral on see teine olemas, siis tõenäoliselt on ultra kellade jaoks ikka seda teist pistikut tarvis (st GT on suht piiri peal voolutarbe osas vms)....st väga karme kellasid GT'st ilma karmi modita arvatavasti ei saa...et enne kui tegelikud tulemused tekkima hakkavad ei tasu asjast lakke hüpata....ega see kindel pole, lihtsalt üks võimalik lahendus...
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2004 18:27:21 vasta tsitaadiga

Kui kaardid suht võrdsed siis vb isegi võtaks nv kaardi kuna need siis defitsiitsemad tulevad icon_razz.gif , kuigi samas tarbivad rohkem voolu, ning kopsakamad, eks ootab ära mis hinnad siia maile tulevad või tellides.
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2004 18:28:26 vasta tsitaadiga

gt 425/1200 oli kiirem kui 6800 ue, ei mingit modimist ega tviikimist icon_wink.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 04.05.2004 18:32:31 vasta tsitaadiga

kas x800 tuleb ka pci expressi peale ?
_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2004 18:32:58 vasta tsitaadiga

Anandtechi X800 ülevaade

anandtechi väitel tuleb nvidialt veel üks kaart kohe - 6850. icon_lol.gif
nii palju kaarte ühelt firmalt, nii väikeste vahedega jõudluses ja kõik high-end sektoris - nu seda pole enne nähtud.

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2004 18:33:10 vasta tsitaadiga

v2hja kirjutas:
kas x800 tuleb ka pci expressi peale ?


ainult XT variant minuteada.
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 04.05.2004 18:41:46 vasta tsitaadiga

jep XT tuleb PCIX peal ..
Owned powned icon_biggrin.gif

_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 04.05.2004 18:58:53 vasta tsitaadiga

kas ma saan õigesti aru et ei ole mõtet selle kaardi AGP versiooni osta
et sellelst lahtisaamine on hiljem probleem
kuna see pcix esimesed kaardid ja mobod tulevad
mida saaks juba töötavateks nimetada
(kas nad ikka saavad hakkama p4 protsessoritega ja ddram pc3200 mäludega ?)

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2004 19:04:21 vasta tsitaadiga

v2hja kirjutas:
kas ma saan õigesti aru et ei ole mõtet selle kaardi AGP versiooni osta
et sellelst lahtisaamine on hiljem probleem
kuna see pcix esimesed kaardid ja mobod tulevad
mida saaks juba töötavateks nimetada
(kas nad ikka saavad hakkama p4 protsessoritega ja ddram pc3200 mäludega ?)


minumeelest vastupidi....aega läheb veel kuni kõik ümber kolivad icon_wink.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dober
Kreisi kasutaja
dober

liitunud: 30.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2004 19:05:36 vasta tsitaadiga

Kas XT variant tuleb ikka AGP8X peale ka ?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2004 19:08:09 vasta tsitaadiga

palju siis potentsiaalseid ostjaid on kui lettidele tuleb?



dober kirjutas:
Kas XT variant tuleb ikka AGP8X peale ka ?



JAH
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 04.05.2004 19:12:15 vasta tsitaadiga

6800GT-st kujuneb vist hitt... Loomulikult mitte kohe, vaid väikese hinnalanguse järel.. 16 pipelinet X800PRO 12-e vastu.. Pure Powwer rulez 8)
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 04.05.2004 19:16:04 vasta tsitaadiga

ise sa oled 12 pipi ...
http://www.tomshardware.com/graphic/20040504/ati-x800-05.html

_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2004 19:18:13 vasta tsitaadiga

jälle nad panid mingid uued tähemärgistused....mis see gt siis nüüd tähendab? Midagi nv-dia XT taolis? Mis selle kaardi umbkautseks hinnaks küll võiks eestis kujuneda ning jõuavad nad üldse siiani icon_rolleyes.gif icon_question.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2004 19:18:58 vasta tsitaadiga

HDD kirjutas:
ise sa oled 12 pipi ...
http://www.tomshardware.com/graphic/20040504/ati-x800-05.html


XT'l pidada 16 paipi olema...PRO'l ainult 12....
vaata paar lehte tagasi samas reviews... icon_wink.gif
ehk siis SIIA.... 8)
aga mina ei mataks ka seda PRO'd veel maha....las tuleb enne GT välja ja kui tulevad korralikud klokkimistulemused...SIIS vaatame kumb parem on.... icon_wink.gif

EDIT:täpsustus


viimati muutis eix666 04.05.2004 19:22:15, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 04.05.2004 19:20:31 vasta tsitaadiga

eix666, aga loe tomi's selle prose ehituse pealt .... The X800 Architecture icon_redface.gif

Ple nagu öeldud kas Pro või XT on lihtsalt X800 ..

_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2004 19:37:05 vasta tsitaadiga

HDD kirjutas:
eix666, aga loe tomi's selle prose ehituse pealt .... The X800 Architecture icon_redface.gif

Ple nagu öeldud kas Pro või XT on lihtsalt X800 ..

seepärast ära loegi "tommi" icon_lol.gif

tahad lihtsat ja samas ka adekvaatset lugemismaterjali, loe tech reporti...

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 04.05.2004 19:39:51 vasta tsitaadiga

traks, kuldsed sõnad. IMO, ma ei loe Tommi teste juba paar aastat.. Täiega jura ajavad... Enivei, FX6 seeria voolutarbimisest:
tsitaat:
As theorized in our 6800 Ultra preview article, the system ran flawlessly with this setup. 3DMark 03, Call of Duty, and UT 2004 all ran with complete stability on a 350-watt power supply with GeForce 6800 Ultra. Clearly, NVIDIA’s 480-watt PSU recommendation errs on the side of extreme caution, as a high quality sub-$50 350W PSU like the Enermax EG365P-VE can be used with no problems.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatrixMan
Kreisi kasutaja
MatrixMan

liitunud: 30.12.2003




sõnum 04.05.2004 19:41:11 vasta tsitaadiga

Praegu seis siis selline et stockis on nvidia parem, aga OC'ga jälle Ati icon_rolleyes.gif
Driverid kah alles kõige algelisemas staadiumis icon_wink.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2004 19:41:19 vasta tsitaadiga

traks:pole tommil niiväga häda midagi...vbolla ainsa infoallikana tõesti tommi parim pole...aga üks mitmest kuhu pilgu võib visata on ikka... icon_rolleyes.gif
vt minu eelmine post... seal eespool oli ilusti ära toodud XT ja pro erinevused....antud arhitektuur oli lihtsalt kiibi enda oma...pro on lihtsalt natuke nuditud (st olemasolevad paibid on disabled)
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2004 19:53:06 vasta tsitaadiga

P0RT3R kirjutas:
http://www.tomshardware.com/graphic/20040504/index.html

TomsHardware kirjutas:
the new performance leader is ATi's Radeon X800 XT Platinum Edition

icon_razz1.gif
mida nad ajavad, mina nägin küll nende omast testist et nvidia oli nagu liider? icon_rolleyes.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2004 20:06:12 vasta tsitaadiga

Anandtechi X800 ülevaatest lugesin nagu kokku et x800 enamus mängudes parem kui nv 6800 seeria....isegi enamuses oli x800pro üle nv 68xx ultrast icon_rolleyes.gif rääkimata XT-st
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.05.2004 20:15:29 vasta tsitaadiga

Atilt küll kõva vastulöök, aga eks nüüd nvidia hakka selekteerimist tegema oma kividele, et vähemalt testi saitidel Atile ära teha
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ti
HV kasutaja
Ti

liitunud: 07.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2004 20:34:04 vasta tsitaadiga

Suhteliselt tasavägine võitlus ATI ja Nvidia vahel praeguse seisuga.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 04.05.2004 20:35:33 vasta tsitaadiga

Mina näen seda, et kaardid on nii võimsad, et vanad mängud jäävad lihtsalt prose taha kinni. Eriti, kui mängida tava resodel ja ilma AA-ta. Minul on ausalt öeldes mängides suva, kas minu kaart on hetkel@200 või 240FPS-i icon_smile.gif
Vahe tuleb sisse uuematel mängudel ja seda ATI kasuks. Vanade mängudega on enamasti nVidia ATI-st ees.
Ehk tulevikumõttes on ATI vast parem ost. Mitte, et 6800Ultra paha oleks:)
Ootaks veel selle nVidia PRO ära, hetkel on väike auk selles osas.
Suur plus ATI kasuks on aga väiksem voolutarve.
nVidial aga 3.0 sheiderite tugi, mis võib ATI-le kõva hoobi anda tulevikus, eriti aga "professional" kaardide alas.
Ise loodan küll, et saab kunagi selle X800PRO ja selle flashida? XT-ks icon_razz1.gif
Kuigi lootused suht väiksed- kiibid on küll täpselt samad, aga kõik takistid nendel samad, kiibi kõrval kahtlased takiread kah võrdsed, ATI mehed lubasid, et draiverite trikk (RivaTuner soft Patch näiteks) ei hakka toimima X800 kaartidel. Jääb ainult lootus, et seda saab siis BIOS-i flashiga 16pipe avada...
Sama lootus ka nVidiaga loomulikult icon_smile.gif

P.S. kuidagi ebahuvitav on nüüd mingi 9800PRO junniga 3D teste teha icon_lol.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2004 20:38:22 vasta tsitaadiga

Jaan kirjutas:
P.S. kuidagi ebahuvitav on nüüd mingi 9800PRO junniga 3D teste teha icon_lol.gif


täpselt kümpi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 04.05.2004 20:40:00 vasta tsitaadiga

Jaan kirjutas:
Suur plus ATI kasuks on aga väiksem voolutarve.

Mnjaa.. See 480W PSU recommendation on big BS. Tavalise korraliku 350W toitekaga saab ka FX6800 seeria kaarte kasutada. Nii et pole FX6800U voolutarve niiväga suur midagi icon_neutral.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2004 20:40:16 vasta tsitaadiga

Seda nüüd küll, et need fps-is pole nii suure vahega midagi, ning mõlemad kaardid tõesti head....Jaan: Need 9800PRO junnid võiks nüüd kõvasti odavamad olla icon_razz.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2004 20:40:32 vasta tsitaadiga

Suht võrdsed ati ja Nvidia uued kaardid ikka. R9800 ja Gf5950 tunduvad nagu 3-4 aasta tagused junnid juba icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2004 20:49:22 vasta tsitaadiga

ka hv's näha langusi r9800 hinnas...
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2004 21:02:06 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
ka hv's näha langusi r9800 hinnas...


Sa mõtlesid ikka poe hindasid HV andmetel? Nag näha küll pole icon_wink.gif ning vara veel.
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fredu
HV veteran
Fredu

liitunud: 06.04.2003




sõnum 04.05.2004 21:10:00 vasta tsitaadiga

Ainult powercolor kukkus, mis oli mingi 4,4 peal, samas sapphire ja club 3d vallutasid juba alla 4k piire.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2004 21:13:13 vasta tsitaadiga

Fredu kirjutas:
Ainult powercolor kukkus, mis oli mingi 4,4 peal, samas sapphire ja club 3d vallutasid juba alla 4k piire.


see piir oli neil ammu vallutatud....kaart mille hind peaks nüüd tublisti kukkuma on R9800XT
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2004 21:16:06 vasta tsitaadiga

mis aga mind tegelikult huvitab antud hetkel, on et kas siis seekord midagi mid- või low-end'i ei tulegi?
kõik antud kaardid on ikkagi high-end ju....nii ATI'lt kui nVidia'lt....ja ma sügavalt kahtlen, et 9800 vms mid-endi lükatakse, see tõenäoliselt lihtsalt lõpetatakse ära...et mis siis lõpuks alla $200 taala piiri jääb?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2004 21:21:23 vasta tsitaadiga

eix666 kirjutas:
mis aga mind tegelikult huvitab antud hetkel, on et kas siis seekord midagi mid- või low-end'i ei tulegi?
kõik antud kaardid on ikkagi high-end ju....nii ATI'lt kui nVidia'lt....ja ma sügavalt kahtlen, et 9800 vms mid-endi lükatakse, see tõenäoliselt lihtsalt lõpetatakse ära...et mis siis lõpuks alla $200 taala piiri jääb?


ei tulegi midagi vist ju....lasti välja uued lipulaevad...ati-l siis kesklassis ikka r9600/9800se seeria ning nvdial Fx 5700/5900xt/lx seeria
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 04.05.2004 21:22:51 vasta tsitaadiga

jaan kirjutas:

nVidial aga 3.0 sheiderite tugi, mis võib ATI-le kõva hoobi anda tulevikus, eriti aga "professional" kaardide alas.

Väidetavalt pidavat millalgi III. kvartali lõpus ATI'lt PS 3.0 rauda-kaarte tulema ( Source : Naised saunas )

gemini kirjutas:
Jaan kirjutas:
Suur plus ATI kasuks on aga väiksem voolutarve.

Mnjaa.. See 480W PSU recommendation on big BS. Tavalise korraliku 350W toitekaga saab ka FX6800 seeria kaarte kasutada. Nii et pole FX6800U voolutarve niiväga suur midagi icon_neutral.gif


Tegid oma testid ära - ning toide ei surnudki ... iseasi kui kaua see reaalselt vastu peaks. 300W'ne codegen peab võibolla ajutiselt ka 320W vastu, ent mõne aja jooksul kooleb
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Radeon X800 mine lehele 1, 2, 3 ... 123, 124, 125  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.