Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 285, 286, 287 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2017 09:56:01 vasta tsitaadiga

Küsimus mehaanikameestele - mul suurema poisi toas on hobirongirada, 100x200cm mõõtmetega. Kuidas seda asja saaks lae alla, nendeks puhkudeks kui on vaja eest ära tõsta?
Kassid, kuramused, käivad kallal. Ei julge maju peale pannagi, tänavavalgustuse juba närisid ära icon_biggrin.gif

Asi on seina ääres, nii et võib ka mööda seina mingi kahveltõstuki laadne asi olla. Peaasi, et oleks stabiilne ning alla ei kukuks.
Kaalu on ehk 50-60kg.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2017 10:03:37 vasta tsitaadiga

vintsiga. üles tõstetuna on trossi ots mingi seina küljes oleva haagi küljes. neid ankruid, mis lakke paned ja kannatavad, peaks küll olema. sul on see mingil plaadil, ma eeldan? ma teeks nii, et kinnitaks plaadi nelja nurka konksud, kui mäng läbi, paneks vintsi nende konksude külge ja vinnaks üles. võid ju teha tali.. saad ülekandearvuga mängida, et tatikad või naine ka tõsta jaksaks.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 03.06.2017 10:07:56 vasta tsitaadiga

4 kuud vana Sony Xperia XA läks garantiisse. Sisse lülitades tulevad sony, androidi logod ja siis pilt taskus. Garantiist öeldi, et telefonil on kukkumisjälg ja sisemine ekraan icon_question.gif on katki. remont 110€ Telo algusest peale silikooni ja kaitseklaasi sees. On see reaalne põhjendus, ei tundu küll väga... Enne andmist sai üle vaadatud, nurgad olid terved, tagakorpusel väikesed kriimud.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2017 10:10:08 vasta tsitaadiga

Mis asi on sisemine ekraan? icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 03.06.2017 10:11:52 vasta tsitaadiga

Seda küsin minagi icon_neutral.gif Mingi aku probleem pidi ka olema... Telefoni teel oli räägitud, täpselt ei tea. Praegu kirjutan vastukirja...
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2017 10:52:29 vasta tsitaadiga

LCD (sisemine ekraan, pildimasin) + Digitizer(välimine ekraan, puutepaneel ja kaitseklaas)
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2017 10:56:30 vasta tsitaadiga

No kui lcd katki, siis seda peaks nägema, telefon ju lülitus sisse
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2017 10:58:20 vasta tsitaadiga

sonyde garantiijamadest tuleb mujalt kah. tuttav näitas ühte, millel see klassikaline ekraanieraldumine on. korra pandi uus ekraan ca 2 kuud tagasi, näitamise hetel oli hullem kui enne olnud.. ta oli käinud seda seal näitamas, et õu, nüüd on jälleselline ja oli per.se saadetud, et ise ei oska hoida.. ma oskasin öelda ainult seda, et liimi super attackiga kinni ja selle remontija juures käivat telefoni ära enam vaata..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2017 10:58:41 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
vintsiga. üles tõstetuna on trossi ots mingi seina küljes oleva haagi küljes. neid ankruid, mis lakke paned ja kannatavad, peaks küll olema. sul on see mingil plaadil, ma eeldan? ma teeks nii, et kinnitaks plaadi nelja nurka konksud, kui mäng läbi, paneks vintsi nende konksude külge ja vinnaks üles. võid ju teha tali.. saad ülekandearvuga mängida, et tatikad või naine ka tõsta jaksaks.


Tundub mõistlik.
Aga kui pisut edevust taga ajada, kuidas seda elektriliselt lahendada? Stopperid oleksid sel juhul vajalikud, et vastu lage midagi ei muljuks.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2017 10:59:12 vasta tsitaadiga

Vints ongi elektriline
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2017 11:03:03 vasta tsitaadiga

Mis kell Raadil kiirendusvõistlus algab?
http://www.edra.ee/tartu-etapp-toimub-raadil/
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2017 11:08:40 vasta tsitaadiga

oliver., kui tiba edevust taga ajada, siis võid panna selle autotöökodades kasutatava tõstuki. Pane kohe nõks suurema tõstega- saad üles tõstetuna järgmisel korrusel rongidega sõita thumbs_up.gif
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2017 11:57:29 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
Küsimus mehaanikameestele - mul suurema poisi toas on hobirongirada, 100x200cm mõõtmetega. Kuidas seda asja saaks lae alla, nendeks puhkudeks kui on vaja eest ära tõsta?
Kassid, kuramused, käivad kallal. Ei julge maju peale pannagi, tänavavalgustuse juba närisid ära icon_biggrin.gif

Asi on seina ääres, nii et võib ka mööda seina mingi kahveltõstuki laadne asi olla. Peaasi, et oleks stabiilne ning alla ei kukuks.
Kaalu on ehk 50-60kg.
Lihtsalt püsti asendis vastu seina ei saa lükata? Jupid peaksid ju alusel kinni olema.

Või teine võimalus, kujunda sellest (kirjutus)laud, kummut vms et raudtee alune ruum ära kasutada.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2017 12:00:32 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
4 kuud vana Sony Xperia XA läks garantiisse. Sisse lülitades tulevad sony, androidi logod ja siis pilt taskus. Garantiist öeldi, et telefonil on kukkumisjälg ja sisemine ekraan icon_question.gif on katki. remont 110€ Telo algusest peale silikooni ja kaitseklaasi sees. On see reaalne põhjendus, ei tundu küll väga... Enne andmist sai üle vaadatud, nurgad olid terved, tagakorpusel väikesed kriimud.

vaata MTTC teemasse: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9491328
nad huiavadki sajaga näkku. aga õnneks on meil AHV kes oskab vastu huiata, ja korduvalt sellest ka võidukalt väljunud icon_smile.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2017 12:31:57 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
oliver. kirjutas:
Küsimus mehaanikameestele - mul suurema poisi toas on hobirongirada, 100x200cm mõõtmetega. Kuidas seda asja saaks lae alla, nendeks puhkudeks kui on vaja eest ära tõsta?
Kassid, kuramused, käivad kallal. Ei julge maju peale pannagi, tänavavalgustuse juba närisid ära icon_biggrin.gif

Asi on seina ääres, nii et võib ka mööda seina mingi kahveltõstuki laadne asi olla. Peaasi, et oleks stabiilne ning alla ei kukuks.
Kaalu on ehk 50-60kg.
Lihtsalt püsti asendis vastu seina ei saa lükata? Jupid peaksid ju alusel kinni olema.

Või teine võimalus, kujunda sellest (kirjutus)laud, kummut vms et raudtee alune ruum ära kasutada.


mitmetasandiline, kogukõrgus ca 60cm, seega vastu seina klapitavat pole mõtet teha. Pealegi kõiki juppe kinni ei liimi.

Oskab keegi viidata mõnele mõistlikule vintsile? Ei tahaks üle maksta.

Vints + seina külge siinid, et sirgelt üles jookseks?
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2017 12:47:27 vasta tsitaadiga

Pole nende all in 1 muusikakeskustega kursis. Kas need söövad ka universaalpulte või on vaja orikat pulti?
Näiteks Sony MHC-551 ....orikas näeb selline välja
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2017 13:10:29 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Pole nende all in 1 muusikakeskustega kursis. Kas need söövad ka universaalpulte või on vaja orikat pulti?
Näiteks Sony MHC-551 ....orikas näeb selline välja
Spoiler Spoiler Spoiler

keskuse jaoks on pohh millega IR signaali saab. vaja õppimisvõimelist pulti, mida universaalpuldid enamasti on.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2017 13:20:49 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Pole nende all in 1 muusikakeskustega kursis. Kas need söövad ka universaalpulte või on vaja orikat pulti?
Näiteks Sony MHC-551 ....orikas näeb selline välja
Spoiler Spoiler Spoiler

keskuse jaoks on pohh millega IR signaali saab. vaja õppimisvõimelist pulti, mida universaalpuldid enamasti on.

Õpetamise jaoks originaalpulti pole vaja?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2017 13:36:09 vasta tsitaadiga

kes siin oma murutraktorile või asjale laagreid otsis, www.moduator.ee käisin mingeid trimmeri latilaagreid sealt just toomas ja kellegi mingi tugilaagrilaadsed asjad olid ka letis..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2017 13:36:28 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
4 kuud vana Sony Xperia XA läks garantiisse. Sisse lülitades tulevad sony, androidi logod ja siis pilt taskus. Garantiist öeldi, et telefonil on kukkumisjälg ja sisemine ekraan icon_question.gif on katki. remont 110€ Telo algusest peale silikooni ja kaitseklaasi sees. On see reaalne põhjendus, ei tundu küll väga... Enne andmist sai üle vaadatud, nurgad olid terved, tagakorpusel väikesed kriimud.
Sony ju. Ise selle tootja telefone põhimõtteliselt ei soovi osta kuna garantii on täielik bs. Endal kunagi Sony oli, käis see 3 korda garantiis, enne kui suvatseti korda teha. Esimestel kordadel kosteti, et pole midagi viga.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2017 13:38:15 vasta tsitaadiga

Mina teeksin seinale kinnituva kokkukäiva L-kandesüsteemiga tõstuki. Tagab oluliselt parema ligipääsu mudelile.
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2017 13:54:14 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
Mina teeksin seinale kinnituva kokkukäiva L-kandesüsteemiga tõstuki. Tagab oluliselt parema ligipääsu mudelile.


Kuidas seda tehniliselt teostada? Sein pole papist, kannab küll.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 03.06.2017 14:12:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:
tuttav näitas ühte, millel see klassikaline ekraanieraldumine on.


See on jälk jah, telefon peaks veel veekindel olema. Olen kahel xperial ekraani vahetanud, see koht, kuhu liimi panna on nii kuradima kitsas, et pole lihtsalt nakkepinda. Sai spets liim tellitud selleks tarbeks ja ühte kaks korda liimitud, enne, kui pidama jäi, mis tähendas seda, et jälle ekraan maha puhastus, uus liim. Ekraanivahetus ise on ka paras pita, lintkaabli kättesaamiseks tuleb telefon algosadeks lahti võtta, muuhulgas ka tagumine kaas maha (liimitud).
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2017 17:16:02 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
Rasmus kirjutas:
Mina teeksin seinale kinnituva kokkukäiva L-kandesüsteemiga tõstuki. Tagab oluliselt parema ligipääsu mudelile.


Kuidas seda tehniliselt teostada? Sein pole papist, kannab küll.


Ma võin sulle Legodest ideemudeli teha, kui tahad icon_smile.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2017 18:52:42 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
arm2004 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Pole nende all in 1 muusikakeskustega kursis. Kas need söövad ka universaalpulte või on vaja orikat pulti?
Näiteks Sony MHC-551 ....orikas näeb selline välja
Spoiler Spoiler Spoiler

keskuse jaoks on pohh millega IR signaali saab. vaja õppimisvõimelist pulti, mida universaalpuldid enamasti on.

Õpetamise jaoks originaalpulti pole vaja?

ikka on vaja, millelt muidu uus pult õpiks icon_rolleyes.gif
telekate puhul ei pruugi tarvis olla, need käivad laias laastus ühtemoodi. s.t baasfunktsioonid.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2017 22:13:15 vasta tsitaadiga

Mõni drooniteema ka meil kuskil siin on?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2017 22:55:44 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 13:58:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2017 12:41:34 vasta tsitaadiga

Kui kiiresti praegu id kaardi kätte saab? Reaalselt. Kirjas on et 30 päeva, aga viimati sain varem kätte...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 04.06.2017 12:48:45 vasta tsitaadiga

no se 30 days safety bet, olenevalt järjekorrast,
muidugi võid varem ka saada
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2017 13:09:22 vasta tsitaadiga

Kusagil Eestis kohapeal selline asi olemas ka?
http://global.mi.com/en/item/3160700004

Arvutitark müüs, aga neil vist otsa saanud.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2017 13:26:35 vasta tsitaadiga

Krt vanaisa juurde sigines mingi nugis, tsillis siin igalpool, inimest vabsee ei kartnud.
Püüdsin puuriga raipe kinni ja viisin 5km kaugusele metsa ära, kuradi koduloom.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2017 13:35:51 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kusagil Eestis kohapeal selline asi olemas ka?
http://global.mi.com/en/item/3160700004

Arvutitark müüs, aga neil vist otsa saanud.
http://www.onoff.ee/telefonid-ja-nutitooted/mobiilitarvikud/akupangad/xiaomi-mi-20000mah-valge/
hind on muidugi krõbe
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2017 13:41:07 vasta tsitaadiga

mis värk nende kirjutas:
LKits kirjutas:
Kusagil Eestis kohapeal selline asi olemas ka?
http://global.mi.com/en/item/3160700004

Arvutitark müüs, aga neil vist otsa saanud.
http://www.onoff.ee/telefonid-ja-nutitooted/mobiilitarvikud/akupangad/xiaomi-mi-20000mah-valge/
hind on muidugi krõbe
thumbs_up.gif nii veider, et mul google-st välja ei tulnud. Igasugu osta.ee postitused tulid ja juba teiste tootjate omad samuti.

Igal juhul, hind täitsa aksepteeritav, kuna olen isiklikult kokku puutunud ja toode kvaliteetne.

Tänud!

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2017 13:48:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

nii veider, et mul google-st välja ei tulnud. Igasugu osta.ee postitused tulid ja juba teiste tootjate omad samuti.

neljas tulemus
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.06.2017 13:56:48 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Akupangad/778364/
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2017 16:22:04 vasta tsitaadiga

mis värk nende kirjutas:
tsitaat:

nii veider, et mul google-st välja ei tulnud. Igasugu osta.ee postitused tulid ja juba teiste tootjate omad samuti.

neljas tulemus
Spoiler Spoiler Spoiler
Mul on teisel lehel :/

https://www.hinnavaatlus.ee/search/?Type=products&Query=xiaomi+akupank&minPrice=&maxPrice=

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2017 16:39:22 vasta tsitaadiga

Google personaliseerib otsinguid. Ise ostsin samasuguse kunagi Spezz'i käest, aga hetkel on tal valikus ainult pisem http://spezz.ee/et/akupangad/597-xiaomi-mi-power-bank-10000mah.html
Samas PS kaudu võid uurida, võibolla saab suuremat ka icon_smile.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2017 16:46:02 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Google personaliseerib otsinguid. Ise ostsin samasuguse kunagi Spezz'i käest, aga hetkel on tal valikus ainult pisem http://spezz.ee/et/akupangad/597-xiaomi-mi-power-bank-10000mah.html
Samas PS kaudu võid uurida, võibolla saab suuremat ka icon_smile.gif
Foorumis müüvad poisid neid keskeltläbi 15€-ga; 20000mAh väärt kaks korda nii palju.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2017 16:56:11 vasta tsitaadiga

mis värk nende, kas täpselt samasuguseid? Üks asi on see, mitu mAh on peale kirjutatud ja hoopis teine asi, palju seal tegelikult on. See peaks mahtuvuse poolest enamvähem kirjeldusele vastama kui see detail välja jätta, et antud on elementide mahtuvus, aga elemendi pinge on 3.7-4.2V ja väljundpinge on 5V.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2017 17:07:17 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
mis värk nende, kas täpselt samasuguseid? Üks asi on see, mitu mAh on peale kirjutatud ja hoopis teine asi, palju seal tegelikult on. See peaks mahtuvuse poolest enamvähem kirjeldusele vastama kui see detail välja jätta, et antud on elementide mahtuvus, aga elemendi pinge on 3.7-4.2V ja väljundpinge on 5V.
Seda ühte mudelit ongi ju turul. Endalgi üks selline majapidamises. Quick Charge toega (v. 2) kümne tuhandene viiekas kallim
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2017 18:04:39 vasta tsitaadiga

Ütleme nii, et kui seda 20Ah ei leia, siis sobib ka 10Ah, võib-olla neid mitu võtta, saabki seltskonna vahel jaotada, ei pea ühe seadme "järjekorras" istuma icon_biggrin.gif
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2017 21:49:58 vasta tsitaadiga

Mis kontsert see etv-s on, see manchesteri oma?
Kavas pole midagi

E:
Jup, err kodukal kirjaz

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2017 10:24:24 vasta tsitaadiga

1. Miks peab ID kaarti kiirkorras taodeldes, seda tegema esinduses? Jõle aja ja ressursi sääst küll, käisi praegu tammsaare esinduses, nii kui nina sisse pistsin keerasin sama targalt välja tagasi. Tädikesi täis, pildiputka järjekord mitukümmend meetrit

Milline on digitaalse ID kaardi (ilma pildita) kehtivusaeg, kui mul saab 08.06 ID kaart läbi, kas saab nii, et taotlen täna digi ID kaarti ja siis see jääb pikemalt kehtima või on kehtivusaeg seotud tavailse ID kaardiga?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.06.2017 10:26:56 vasta tsitaadiga

nexus4, igasugu mID, dID, sID lahendused toimivad sul ainult kui on olemas kehtiv ID kaart.

Edit.
Digi-ID peaks ikka kehtima. Aga taotleda saab seda ainult kehtiva ID kaardi ajal. Nii et, kiirustage..
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=470357

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."


viimati muutis jägaja 05.06.2017 10:30:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2017 10:28:59 vasta tsitaadiga

Ehk, et kui ma täna taotlen dIDkaarti siis see kehtib kuni mu hetkel kehtiv IDkaart?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.06.2017 10:30:58 vasta tsitaadiga

Kunagi on selline info kirja pandud.
tsitaat:
Digi-ID võib kasutada isikutunnistuse (ID-kaardi) kõrval paralleelselt. Juhul, kui ID-kaart on kaotatud, varastatud või muutunud kasutamiskõlbmatuks ja isikul on olemas kehtiv digi-ID, võib seda kasutada elektroonilises keskkonnas kaotatud, varastatud või kasutamiskõlbmatuks muutunud ID-kaardi asemel.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.06.2017 15:58:21 vasta tsitaadiga

iPhone 5-e võib sügisel prügikasti visata
Noo, kas viskate siis vää? Ma võin ka prügikasti aadressi anda, kuhu viskama peab icon_biggrin.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2017 16:07:32 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
iPhone 5-e võib sügisel prügikasti visata
Noo, kas viskate siis vää? Ma võin ka prügikasti aadressi anda, kuhu viskama peab icon_biggrin.gif

Ei mahu enam. Hunnik Androide seal juba iidamast-aadamast ees... thumbs_down.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.06.2017 16:23:31 vasta tsitaadiga

Mul androide ees ei ole. 2x600 liitrist kasti on ootel icon_biggrin.gif icon_cool.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaagupk
HV kasutaja

liitunud: 10.01.2011




sõnum 07.06.2017 18:00:19 vasta tsitaadiga

Mida teha Läti kiiruskaamera trahvidega? Kohustuslikud?
Üllataval kombes kukkus mingi mulle postkasti... icon_neutral.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 285, 286, 287 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.