Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Info digi-ID kasutajale märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2010 16:06:21 Info digi-ID kasutajale vasta tsitaadiga

link :: Politsei- ja piirivalveamet


Digitaalne isikutunnistus ehk digi-ID on digitaalne dokument, millega saab elektroonilises keskkonnas oma isikut tuvastada ja anda digitaalset allkirja. Digi-ID ja sellele kantud sertifikaatide kehtivusaeg on kolm aastat. Digi-ID võib kasutada isikutunnistuse (ID-kaardi) kõrval paralleelselt. Juhul, kui ID-kaart on kaotatud, varastatud või muutunud kasutamiskõlbmatuks ja isikul on olemas kehtiv digi-ID, võib seda kasutada elektroonilises keskkonnas kaotatud, varastatud või kasutamiskõlbmatuks muutunud ID-kaardi asemel.

NB! Digi-ID-le ei kanta kasutaja fotot. Digi-ID ei ole kasutatav visuaalse isikut tõendava dokumendina.

NB! Digi-ID ei asenda ID-kaarti, mis on erinevalt digi ID-st kohustuslik isikut tõendav dokument.

Digi-ID kaotamisel/varastamisel saab peatada kaardi elektroonilise toimimise, helistades numbril 1777 (välismaalt +372 677 3377). Digi-ID telefoni teel kehtetuks tunnistada ei saa. Vaata ka nõuandeid ID-kaardi ja digi-ID kasutamiseks.

Digi-ID kasutaja on kohustatud isikuandmete muutumisel pöörduma Prefektuuri kodakondsus- ja migratsioonibüroo teenindusse või Eesti Vabariigi välisesindusse 1 kuu jooksul, et tunnistada olemasolev dokument kehtetuks ning vajadusel esitada uus dokumendi taotlus.

Kaotatud/varastatud digi-ID kasutaja peab isiklikult pöörduma Prefektuuri kodakondsus- ja migratsioonibüroo teenindusse või Eesti Vabariigi välisesindusse digi-ID kehtetuks tunnistamise avalduse esitamiseks. Uue dokumendi taotlemisel avaldust dokumendi varguse/kaotsimineku kohta kirjutada pole vaja. Kord kehtetuks tunnistatud digi-ID kehtivaks muuta ei ole võimalik.

_________________
HV valuutakalkulaator


viimati muutis Tanel 28.08.2013 15:26:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2010 16:07:13 vasta tsitaadiga

Tegin selle kaardi täna endale ära - täitsa edukalt sai panka jne thumbs_up.gif
MIG-is oli lausa 4 tädi sellega ametis, suurte silmadega vormistati esmakordselt sellist kaarti icon_biggrin.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2010 16:26:49 vasta tsitaadiga

2 märkust Digi-ID kohta:

1) Kui krüpteerite faile, mida saata teisele inimesele lahtikrüpteerimiseks ID kaardi või Digi-ID'ga, siis on oluline, kummaga ta seda avama hakkab - sertifikaat tuleb valida kas ID kaardi oma (ESTEID) või Digi-id oma (ESTEID DIGI-ID). Niiöelda ristkasutus pole võimalik - kui sina valid krüpteerimiseks tema Digi-id serdi, siis tema peab kasutama lahtikrüpteerimiseks Digi-id kaarti, ID kaardiga lahti ei saa, samuti vastupidi.

2) ID kaarti kasutatakse osade poodide puhul kliendikaardina ja ühistranspordis kasutatakse piletina - ühesõnaga pistetakse kaart lugejasse ja loetakse isikuandmete fail, ilma PIN koodi kasutamata. Sellist kasutust Digi-ID ei võimalda sest isikuandmete faili kasutada pole võimalik.

Keda huvitab veel täpsemalt:

Digi-ID ja uue ID-kaardi tutvustusettekanne SK konverentsilt:
http://www.sk.ee/file.php?id=527
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2010 17:07:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ID kaarti kasutatakse osade poodide puhul kliendikaardina ja ühistranspordis kasutatakse piletina - ühesõnaga pistetakse kaart lugejasse ja loetakse isikuandmete fail, ilma PIN koodi kasutamata. Sellist kasutust Digi-ID ei võimalda sest isikuandmete faili kasutada pole võimalik.

aga selleks (füüsilise ja digitaalse tuvastamise kombinatsioonis) digi-ID polegi ju mõeldud, mida ühistranspordis piletina kasutamine kindlasti on.
On ju digi-ID peal lausa kirjas, "AINULT ELEKTROONILISEKS KASUTAMISEKS"

Punkt 1) kohta hea meeles pidada thumbs_up.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2010 17:20:45 vasta tsitaadiga

Kas seda saab tasuta teha ?
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2010 17:22:14 vasta tsitaadiga

Ei, loomulikult mitte, sarnaselt ID-kaardiga maksab 250 EEK.
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2010 17:59:38 vasta tsitaadiga

Kaasa anti ka sellised tingimused
Manus
digi-ID kasutustingimused
digi-ID kasutustingimused


_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 01.10.2010 19:45:26 vasta tsitaadiga

Ma nüüd ei saa päris hästi aru, miks see hea on. ID kaart juba täidab kõiki neid funktsioone + on isikut tõendav dokument. icon_confused.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elka
HV kasutaja
elka

liitunud: 30.12.2005




sõnum 01.10.2010 19:51:11 vasta tsitaadiga

Digi-id pakuks huvi, kui kehtivusaeg oleks mingi 25 aastat (iga 3 aasta tagant lihtsalt uuendad sertifikaate). Hetkel ei näe mõtet teha, kui digi id kestab 3 aastat ja mu id kaart kehtib mul veel 4 aastat. icon_confused.gif
_________________
ei toeta õigekirja
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2010 20:15:52 vasta tsitaadiga

Stsenaarium: ID-kaart on näiteks rahakoti vahel koguaeg (juhiloa asenduseks, tavaliseks tuvastamiseks, kliendikaardiks jne) - rahakott kaob ära vms.
Uue ID-kaardi tegemine kestab ca 2 nädalat. Digi-ID kaart aga kogu aeg kodus kindlas kohas olemas, saad panka siseneda ja makseid teha nagu ID-kaardiga.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2010 20:23:19 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Stsenaarium: ID-kaart on näiteks rahakoti vahel koguaeg (juhiloa asenduseks, tavaliseks tuvastamiseks, kliendikaardiks jne) - rahakott kaob ära vms.
Uue ID-kaardi tegemine kestab ca 2 nädalat. Digi-ID kaart aga kogu aeg kodus kindlas kohas olemas, saad panka siseneda ja makseid teha nagu ID-kaardiga.


Kui aus olla, siis mu mõte liigub suht samas suunas. Enamus aega id kaart arvuti kyljes, siis vaja jälle kusagil seda lehvitada ja kaart kodus.
Näide eelmisest nädalast: Tellisin paki tööle, tädi tuleb ja tahab id kaarti näha, et ma olen see kes ma olen( samas eelmised korrad pole probleeme olnud), kaarti pole näidata, tibi viib kaardi postkontorisse ja siis otsin nagu looll aega et minna pakile järele icon_confused.gif

Tanel, kaua läheb kaardi tegemisest saamiseni aega ja kus ma selle kätte saan?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2010 20:25:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tanel, kaua läheb kaardi tegemisest saamiseni aega ja kus ma selle kätte saan?

eeldusel et ID-kaart olemas, siis Narva mnt. teeninduses läks mul 30min (tegin sel ajal ühe lõuna)

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2010 20:34:55 vasta tsitaadiga

ma rakveres, aga vot näiteks see asi küll ei istu, et ei saa taotlust teha elektrooniliselt icon_confused.gif
Ok, seda et saab maili teel saata pole elektrooniline, sest kõik peab välja printima ja skaneerima eusa_wall.gif
Skännerit ka ei oma icon_neutral.gif
tsitaat:
Kui taotlus esitatakse e-posti teel, tuleb taotlusankeet välja printida, käsitsi täita, skanneerida, salvestada skanneeritud ankeet jm esitatavad dokumendid konteinerisse ning allkirjastada konteiner digitaalselt

Paberivaba yhiskond thumbs_down.gif

Yhesõnaga näiteks ma ei saa seda yldse teha, sest Prefektuuri kodakondsus- ja migratsioonibüroo töötab Rakveres e-r 9-17 ja ma tapal tööl 9-18.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2010 20:40:33 vasta tsitaadiga

Jaa, ma tean icon_lol.gif
Ma printisin ka välja, täitsin käsitsi ja liimisin pildi ankeedile ja siis selgus et pildi mõõtmed napilt ei sobi icon_lol.gif
Lõpuks käisin fotoautomaadis ja sain miskise sobiva grimassi.

Tegelt mul oli see värk, et ma pidin ID-kaarti ka vahetama, kuna ID-kaart oli konkreetselt pooleks icon_lol.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2010 21:16:55 vasta tsitaadiga

online riik my ass icon_lol.gif
Mis mõõdus need pildid olema peavad, mul mingid vedelevad kodus ei tea mis ajast

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hullpeast
HV vaatleja
hullpeast

liitunud: 09.12.2005




sõnum 01.10.2010 21:29:39 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Stsenaarium: ID-kaart on näiteks rahakoti vahel koguaeg (juhiloa asenduseks, tavaliseks tuvastamiseks, kliendikaardiks jne) - rahakott kaob ära vms.
Uue ID-kaardi tegemine kestab ca 2 nädalat. Digi-ID kaart aga kogu aeg kodus kindlas kohas olemas, saad panka siseneda ja makseid teha nagu ID-kaardiga.


Sellisel juhul on abiks Mobiil ID. icon_smile.gif

_________________
I tried being normal once. It didn`t work out.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2010 21:38:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mobiil ID

väta kõva asi. thumbs_up.gif

_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 711
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 01.10.2010 21:57:26 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
ma rakveres, aga vot näiteks see asi küll ei istu, et ei saa taotlust teha elektrooniliselt icon_confused.gif
Ok, seda et saab maili teel saata pole elektrooniline, sest kõik peab välja printima ja skaneerima eusa_wall.gif
Skännerit ka ei oma icon_neutral.gif
tsitaat:
Kui taotlus esitatakse e-posti teel, tuleb taotlusankeet välja printida, käsitsi täita, skanneerida, salvestada skanneeritud ankeet jm esitatavad dokumendid konteinerisse ning allkirjastada konteiner digitaalselt

Paberivaba yhiskond thumbs_down.gif

Yhesõnaga näiteks ma ei saa seda yldse teha, sest Prefektuuri kodakondsus- ja migratsioonibüroo töötab Rakveres e-r 9-17 ja ma tapal tööl 9-18.

WTF, miks seda ankeeti arvutis täita ei tohi, kui nagunii tuleb digitaalselt allkirjastada? Minu aju nii keerulist mõttekäiku töödelda ei suuda - Fatal error! Does not compute... does not compute...

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2010 22:23:46 vasta tsitaadiga

Selliseid idee-kaarte peab võimalikult palju vältima. Nendega võib tulla rohkem probleeme kui algul arvatagi võib. No ei kannata kuskil netipunktis või võõra arvuti taga mingi tarkvara installimisega tegelema hakata. Tegin just oma arvuti tagant oü asutamist. No oli helistamist ja uurimist, et miks kaardiga kuskile sisse ei saa ja mida tegema peaks. Küll pidi midagi installima, uuendama, brauserit vahetama, seadistama, sisestama, restartima. Lõpuks kui kõik tehtud oli, öeldi, et mine nüüd suurde linna lepingut tegema. Et siis paberitele alla kirjutama. Minu küsimise peale, et kas ideekaartiga ei saa allakirjutust panna, et noh eeriik ja tiiger pin koodid ja digiallkirjad olemas. Selle peale kosteti, et EI SAA, mine ikke ise kohale. Eks tuleb nüüd siis esmaspäeval minna ja sulepea kaasa võtta.
Ma muidu pin-kalkulaatori pooldaja. 99% asjadest saab kiiremini aetud.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freeman
HV kasutaja
Freeman

liitunud: 23.09.2003




sõnum 01.10.2010 22:57:34 vasta tsitaadiga

nišikaart, tõesti üksikutel juhtudel sellest reaalselt kasu. lisaks, tanel, sa võiks oma isikuandmeid paremini kaitsta ja esimesesse postitusse enda id'dega vehkima mitte tulla. identiteedivarguseks pole palju vaja
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.10.2010 10:35:09 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Stsenaarium: ID-kaart on näiteks rahakoti vahel koguaeg (juhiloa asenduseks, tavaliseks tuvastamiseks, kliendikaardiks jne) - rahakott kaob ära vms.
Uue ID-kaardi tegemine kestab ca 2 nädalat. Digi-ID kaart aga kogu aeg kodus kindlas kohas olemas, saad panka siseneda ja makseid teha nagu ID-kaardiga.


Mul on selleks puhuks mID ja toimib ka ilusti paraleelselt ID-kaardiga.
Krüptimiseks kasutage TrueCrypti - turvaline ja kestev thumbs_up.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 02.10.2010 11:41:45 vasta tsitaadiga

macc kirjutas:
Selliseid idee-kaarte peab võimalikult palju vältima. Nendega võib tulla rohkem probleeme kui algul arvatagi võib. No ei kannata kuskil netipunktis või võõra arvuti taga mingi tarkvara installimisega tegelema hakata. Tegin just oma arvuti tagant oü asutamist. No oli helistamist ja uurimist, et miks kaardiga kuskile sisse ei saa ja mida tegema peaks. Küll pidi midagi installima, uuendama, brauserit vahetama, seadistama, sisestama, restartima. Lõpuks kui kõik tehtud oli, öeldi, et mine nüüd suurde linna lepingut tegema. Et siis paberitele alla kirjutama. Minu küsimise peale, et kas ideekaartiga ei saa allakirjutust panna, et noh eeriik ja tiiger pin koodid ja digiallkirjad olemas. Selle peale kosteti, et EI SAA, mine ikke ise kohale. Eks tuleb nüüd siis esmaspäeval minna ja sulepea kaasa võtta.
Ma muidu pin-kalkulaatori pooldaja. 99% asjadest saab kiiremini aetud.


Mida sa nutad? icon_rolleyes.gif Kui ise ei saa softi installimisega ja id kasutamisega hakkama, siis pole teised kohe süüdi. Ainus koht, kus probleeme on esinenud HV, kuna konto parool oli liiga pikk. Mujal töötab ilusti icon_smile.gif 2 korda pead pangas käima. Esimene kord teed lepingu, et saaksid pangakaardi ja netipanka kasutada, mida saab kohe kasutama hakata. Teine kord on pangakaardil järgi käia. Pealegi nagunii läheb ettevõtte jaoks arvutit vaja, nii et see olekski esimene ost. Ja sinna juurde võib kohe id-kaardi lugeja osta. See annab sulle võimaluse dokumente digiallkirjastada, et nt ei peaks mitusada kilti mõne paberi pärast maha sõitma. Võrreldes nt Kreekaga on meil süsteem ülilihtne.



Aga Digi-ID koha pealt võtaks ma parema meelega teise ID-kaardi kõrvale, mis kehtib ka isikutunnistusena mujal kui netis.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xecroy
HV kasutaja
xecroy

liitunud: 23.05.2008




sõnum 02.10.2010 13:30:33 vasta tsitaadiga

3 aastat kehtib ainult?

Tanel, isikukoodi üles riputada pole hea mõte ma arvan.

_________________
Kõige suurem pidur on alati ketas. Naudi inimväärset elu, osta SSD!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.10.2010 13:31:35 vasta tsitaadiga

xecroy, see ei kuulu delikaatsete isikuandmete alla.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serxx
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002




sõnum 02.10.2010 23:14:56 vasta tsitaadiga

Sinu isikukood on täiesti avalik info, kui oled seotud mõne juriidilise iskuga (loe: oled firma juhatuses). Tanel kvalifitseerub suure tõenäosusega ka sinna alla (pole kontrollinud, ei huvita ka). Seega pole mingit põhjust seda varjata. Äriregistris on kõik see info igaühele kättesaadav.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Info digi-ID kasutajale mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.