Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Inteno DG301 ruuter märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 58, 59, 60  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2017 20:01:50 vasta tsitaadiga

Ma üritasin samuti ühel tuttaval ruuteris seda teha. Salvestas ära aga ei töötand.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helseth
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2012




sõnum 22.05.2017 21:10:52 vasta tsitaadiga

Nu jah, siis on teada, et ei saa.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2017 09:00:26 vasta tsitaadiga

Kui asjahuvilisi on, siis mul oleks Inteno ruuteri kasutajatele väike palve, eelkõige DG200 kasutajatele aga võib kindluse mõttes ka DG301 wifi kaardi stabiilsust kontrollida.
Selleks on vajalik mõni wifi scanneri tarkvara aga mulle jäi kätte vana hea inSSider, pilt mida vaja oleks midagi sellist, kui soovite, teemasse aga kui ei taha avalikult võrgunimesid näidata siis võib ka mulle PS lingi saata.


http://www.techspot.com/downloads/5936-inssider.html

Miks vaja? Soovin kiiret ja lühikest statistikat wifi signaali ebastabiilsuse kohta, eesmärk oleks näha seadmega ruuteri läheduses, "stabiilselt sirget joont".
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PlayFriik
HV vaatleja
PlayFriik

liitunud: 18.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2017 11:18:08 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda mis uusim firmware versioon olla võiks?
Praegune on mul DG301-W7P2U_ELION3.4.3-160209_2021.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2017 11:29:12 vasta tsitaadiga

IconByte kirjutas:
Oskab keegi öelda mis uusim firmware versioon olla võiks?
Praegune on mul DG301-W7P2U_ELION3.4.3-160209_2021.

tee reset, saad selle ELION3.6.2L-160715

suurt vahet pole peale selle, et ühenduse ülekoormamisel ei lähe inet punaseks, oli probleemiks ADSL teenuste korral.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2017 11:40:40 vasta tsitaadiga

indrekp, DG400 viimane on see?

Firmware Version DG400-WU7U_ELION3.10.6-170324_1411
Other Bank DG400-WU7U_ELION3.9.3-161208_1358

Kas see inet fix on ka DG400 softis sees? Mul on seda esinenud (pole kirjutatud versioonide peal).
Mis see other bank tähendab? Kas see on nagu varu fw või? (umbes nagu arvutitel dual bios).

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2017 13:22:51 vasta tsitaadiga

indrekp rõõmuks:
Router Model DG301R0
iopsys Version DG301-W7P2U_ELION3.4.3-160209_2021

Uptime 369d 5h 46m 18s
Connected: 84d 13h 15m 6s

@ 300/300 optika.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dRifteR
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2006




sõnum 20.06.2017 13:52:31 vasta tsitaadiga

Sai ostetud kasutatud DG301 ja käima lülitades jääb põlema ainult Status roheline tuli ja võrguühendus puudub. Sai tehtud reset ja jäetud ööläbi tööle - hommikul sama seis.
Lisaks ei pääse arvutiga ruuterile ligi läbi http://192.168.1.1. ega ka läbi https://www.telia.ee/abi/online-help EI näita isegi ruuteri olemasolu. Seejärel sai hoitud reset nuppu kauem all ja siis läks Status tuli punaseks ja DECT tuli läks roheliseks - ükski ruuteri küljepeal olevatest nuppudest ei toimi. Peale seda sai ainult kaabliga internetti aga endiselt ei pääsenud ruuterile ligi mingil moel.

Ehk on mingit ravi sellele?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2017 14:31:20 vasta tsitaadiga

dRifteR kirjutas:
Sai ostetud kasutatud DG301 ja käima lülitades jääb põlema ainult Status roheline tuli ja võrguühendus puudub. Sai tehtud reset ja jäetud ööläbi tööle - hommikul sama seis.
Lisaks ei pääse arvutiga ruuterile ligi läbi http://192.168.1.1. ega ka läbi https://www.telia.ee/abi/online-help EI näita isegi ruuteri olemasolu. Seejärel sai hoitud reset nuppu kauem all ja siis läks Status tuli punaseks ja DECT tuli läks roheliseks - ükski ruuteri küljepeal olevatest nuppudest ei toimi. Peale seda sai ainult kaabliga internetti aga endiselt ei pääsenud ruuterile ligi mingil moel.

Ehk on mingit ravi sellele?


miks sa neid odavaid intenosid ostad mida netis müüakse icon_biggrin.gif? mis tuled veel põlevad?
ok, pane arvuti järele juhtmega ja ava veebilehitseja, vaata kas viskab ette tarkvarafaili lisamise lehe, kui jah, pane PS.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dRifteR
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2006




sõnum 20.06.2017 14:47:31 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
dRifteR kirjutas:
Sai ostetud kasutatud DG301 ja käima lülitades jääb põlema ainult Status roheline tuli ja võrguühendus puudub. Sai tehtud reset ja jäetud ööläbi tööle - hommikul sama seis.
Lisaks ei pääse arvutiga ruuterile ligi läbi http://192.168.1.1. ega ka läbi https://www.telia.ee/abi/online-help EI näita isegi ruuteri olemasolu. Seejärel sai hoitud reset nuppu kauem all ja siis läks Status tuli punaseks ja DECT tuli läks roheliseks - ükski ruuteri küljepeal olevatest nuppudest ei toimi. Peale seda sai ainult kaabliga internetti aga endiselt ei pääsenud ruuterile ligi mingil moel.

Ehk on mingit ravi sellele?


miks sa neid odavaid intenosid ostad mida netis müüakse icon_biggrin.gif? mis tuled veel põlevad?
ok, pane arvuti järele juhtmega ja ava veebilehitseja, vaata kas viskab ette tarkvarafaili lisamise lehe, kui jah, pane PS.


Sest need on odavad? icon_biggrin.gif
Aga muud tuled ei põlegi peale Status (roheline).
Umbes 2h pärast uurib siis.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2017 15:04:43 vasta tsitaadiga

Mulle sattus kunagi üks isend mis jäi kohe alguses bootides stucki. Konsoolist oli näha, et hetkeks reset vajutada muutus mingi kirje. Peale seda vool tagant ja bootis normaalselt üles.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 20.06.2017 15:08:17 vasta tsitaadiga

dRifteR kirjutas:
indrekp kirjutas:
dRifteR kirjutas:
Sai ostetud kasutatud DG301 ja käima lülitades jääb põlema ainult Status roheline tuli ja võrguühendus puudub. Sai tehtud reset ja jäetud ööläbi tööle - hommikul sama seis.
Lisaks ei pääse arvutiga ruuterile ligi läbi http://192.168.1.1. ega ka läbi https://www.telia.ee/abi/online-help EI näita isegi ruuteri olemasolu. Seejärel sai hoitud reset nuppu kauem all ja siis läks Status tuli punaseks ja DECT tuli läks roheliseks - ükski ruuteri küljepeal olevatest nuppudest ei toimi. Peale seda sai ainult kaabliga internetti aga endiselt ei pääsenud ruuterile ligi mingil moel.

Ehk on mingit ravi sellele?


miks sa neid odavaid intenosid ostad mida netis müüakse icon_biggrin.gif? mis tuled veel põlevad?
ok, pane arvuti järele juhtmega ja ava veebilehitseja, vaata kas viskab ette tarkvarafaili lisamise lehe, kui jah, pane PS.


Sest need on odavad? icon_biggrin.gif
Aga muud tuled ei põlegi peale Status (roheline).
Umbes 2h pärast uurib siis.


Kui saad, anna mingi vihje ka, kuskohapealt ja kelle käest ostsid. Ja mis jutt juurde käis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.06.2017 17:16:55 vasta tsitaadiga

seeru, ilmselt osta´s elevant müüs.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dRifteR
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2006




sõnum 20.06.2017 17:23:14 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

ok, pane arvuti järele juhtmega ja ava veebilehitseja, vaata kas viskab ette tarkvarafaili lisamise lehe, kui jah, pane PS.


Ei viska midagi ette, arvuti ei näe juhtme otsast midagi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2017 17:30:12 vasta tsitaadiga

dRifteR, proovisid hetkeks reset vajutada, ja siis toide välja sisse?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dRifteR
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2006




sõnum 20.06.2017 18:34:31 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
dRifteR, proovisid hetkeks reset vajutada, ja siis toide välja sisse?

Eih, sellist varianti pole kusagil näinud. Proovisin toide sees olles reset ja toide väljas olles reset ja samal ajal sisse lülitada.

Aga nüüd probleem "lahendatud", sai ruuter ära vahetatud toimiva vastu.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 21.06.2017 00:29:38 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
seeru, ilmselt osta´s elevant müüs.

Selle tüübi käest saab uue, kui mingi jama on.
Pole eriti pikalt vaja põdeda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2017 09:46:28 vasta tsitaadiga

Selline uptime siis

Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2017 10:15:07 vasta tsitaadiga

Uptime: 385d 2h 40m 1s
Connected: 100d 10h 9m 59s

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2017 10:31:15 vasta tsitaadiga

UPSi vahetus oli viimati, enne seda oli ka mäletamisejärgi 100+ päeva.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2017 16:39:52 vasta tsitaadiga

Mul jäi siis uptime 390 päeva ja tunnike peale. 26.06 hommikul korraldas EE kahjuks ootamatu katkestuse.

Üksiti lasin täna ka uue FW peale:
Firmware Version: DG301-W7P2U_ELION3.11.6-170626_1401

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PlayFriik
HV vaatleja
PlayFriik

liitunud: 18.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2017 13:10:45 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Mul jäi siis uptime 390 päeva ja tunnike peale. 26.06 hommikul korraldas EE kahjuks ootamatu katkestuse.

Üksiti lasin täna ka uue FW peale:
Firmware Version: DG301-W7P2U_ELION3.11.6-170626_1401

Oskab keegi öelda, mida uut antud firmware'is on?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2017 13:28:47 vasta tsitaadiga

IconByte, uus UI peamiselt. Vanaga võrreldes on tõesti veidi kiirem. Tasub uuendamist küll. Nädalaga midagi otseselt negatiivset/häirivat pole silma ka hakanud.

Oma seadistused pead pärast uuendamist küll üle vaatama, nt. IPv6 lülitati uuesti sisse kuigi see oli varem väljas, samas jällegi UPnP lülitati välja kuigi varasemalt oli see sees.
Ühesõnaga see backup mida Telia teeb ja taastab pole päris täiuslik. Poolkõva nagu muudki asjad neil olema kipuvad. Et nagu töötaks aga mingi oma kiiks ja aga on asjal alati juures. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PlayFriik
HV vaatleja
PlayFriik

liitunud: 18.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2017 13:45:36 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
IconByte, uus UI peamiselt. Vanaga võrreldes on tõesti veidi kiirem. Tasub uuendamist küll. Nädalaga midagi otseselt negatiivset/häirivat pole silma ka hakanud.

Oma seadistused pead pärast uuendamist küll üle vaatama, nt. IPv6 lülitati uuesti sisse kuigi see oli varem väljas, samas jällegi UPnP lülitati välja kuigi varasemalt oli see sees.
Ühesõnaga see backup mida Telia teeb ja taastab pole päris täiuslik. Poolkõva nagu muudki asjad neil olema kipuvad. Et nagu töötaks aga mingi oma kiiks ja aga on asjal alati juures. icon_lol.gif

Selge, üsnagi üllatunud olen, et uus uuendus saadaval, pärast aasta aega ootamist väga ei eeldanud seda enam.
Teen homseks uuenduse ära läbi Online abi keskkonna. Lugesin Telia koduinterneti teemast, et osadel tekkisid mingid nö. "bugid" backupiga taastamisega seoses, aga pole kindel kas tasuks teha reset pärast uuendust ära.
Nagu ma olen aru saanud, ka siis lastakse mingisugune backup automaatselt peale (Wi-Fi parool jne)?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2017 13:54:16 vasta tsitaadiga

IconByte, mul ei suuda läbi online abi üldse uuendust teha... icon_biggrin.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PlayFriik
HV vaatleja
PlayFriik

liitunud: 18.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2017 14:02:51 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
IconByte, mul ei suuda läbi online abi üldse uuendust teha... icon_biggrin.gif

Eks jah, see Telia kodulehekülg ongi natukene algeline sellise suure teenusepakkuja kohta, aga seljuhul teen läbi reset nupu, kuid eelistaks, et ta ikkagi öösel selle ise ära teeks.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2017 15:15:16 vasta tsitaadiga

IconByte kirjutas:
Nagu ma olen aru saanud, ka siis lastakse mingisugune backup automaatselt peale (Wi-Fi parool jne)?


See backup ei suuda isegi wifi nime ega parooli taastada. Ilmselt muid seadeid veel mida ka teised esile toonud on.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PlayFriik
HV vaatleja
PlayFriik

liitunud: 18.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2017 15:30:06 vasta tsitaadiga

T1000 kirjutas:
IconByte kirjutas:
Nagu ma olen aru saanud, ka siis lastakse mingisugune backup automaatselt peale (Wi-Fi parool jne)?


See backup ei suuda isegi wifi nime ega parooli taastada. Ilmselt muid seadeid veel mida ka teised esile toonud on.

Eks nii võib-olla ongi parem (vähemalt minu jaoks), pigem eelistangi uusi tarkvara uuendusi kasutada "puhtalt lehelt".
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2017 15:41:36 vasta tsitaadiga

T1000, IconByte, mul taastas küll kenasti wifi seaded ja parooli ära. Samuti tehtud pordisuunamised ja staatilised hostinimed/ip-aadressid.
Mitteaktiivsed pordisuunamised läksid küll vist kaotsi.

Uuendamise algatasin läbi Telia on-line abi. Selleks et uuendust pakutaks tuli seal "Kontrolli teenuse toimimist" vms nuppu pressida, niisama ruuteri peal "Halda" vajutades ta seda ei pakkunud.
Ja seadistused taastatakse ikka backupist mis seal Telia lehel näha on, nii päris ei ole, et muudan wifi vms andmeid ja teen seejärel kohe uuendamise ja loodan et vahetult enne uuendamist tehtud muudatused ka alles on.

Uuendamisel tasub kannatlik olla, nett tuleb küll suht kähku tagasi aga alles seejärel taastatakse seadistused ja tehakse veelkord re-start.
20-30minutiga peaks kõik korras olema (kui on).

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PlayFriik
HV vaatleja
PlayFriik

liitunud: 18.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2017 11:22:46 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
T1000, IconByte, mul taastas küll kenasti wifi seaded ja parooli ära. Samuti tehtud pordisuunamised ja staatilised hostinimed/ip-aadressid.
Mitteaktiivsed pordisuunamised läksid küll vist kaotsi.

Uuendamise algatasin läbi Telia on-line abi. Selleks et uuendust pakutaks tuli seal "Kontrolli teenuse toimimist" vms nuppu pressida, niisama ruuteri peal "Halda" vajutades ta seda ei pakkunud.
Ja seadistused taastatakse ikka backupist mis seal Telia lehel näha on, nii päris ei ole, et muudan wifi vms andmeid ja teen seejärel kohe uuendamise ja loodan et vahetult enne uuendamist tehtud muudatused ka alles on.

Uuendamisel tasub kannatlik olla, nett tuleb küll suht kähku tagasi aga alles seejärel taastatakse seadistused ja tehakse veelkord re-start.
20-30minutiga peaks kõik korras olema (kui on).

Sai uuendus tehtud ja minu silmis kindlasti väärt seda, uus UI palju puhtam ja kergem navigeerida.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2017 12:00:00 vasta tsitaadiga

Selles osas nõustun. Võrguseadmele tehti võrguseadmele vääriline UI (nagu omal ajal Thomsonil). See eelmine ei kannatanud nii oma disaini kui ülesehituse osas mitte mingit kriitikat.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2017 12:16:58 vasta tsitaadiga

Kahjuks Teliat selle eest kiita ei saa.
Nagu indrekp ütles, siis soft tuleb Intenost, Telia teeb sellele teenuste jaoks konfi ja testib teenuste osas.

T1000 kirjutas:
Selles osas nõustun. Võrguseadmele tehti võrguseadmele vääriline UI (nagu omal ajal Thomsonil). See eelmine ei kannatanud nii oma disaini kui ülesehituse osas mitte mingit kriitikat.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.07.2017 13:38:29 vasta tsitaadiga

Six, aga mis vahet on, läbi millise alltöövõtja nad asju teevad või sis arendavad ise. Tulemus loeb.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.07.2017 13:41:00 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Six, aga mis vahet on, läbi millise alltöövõtja nad asju teevad või sis arendavad ise. Tulemus loeb.
Et siis kui sa installid kellelegi uuema Windowsi peale siis sina justkui oled selle uue ja hea asja teinud? See, et sa reaalsuses arendusega üldse kokku ei puutunud ei ole oluline?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.07.2017 13:44:49 vasta tsitaadiga

Kindlasti pole windowsi ka mikisoft ise teinud vaid palju on seal igasugu alltöövõtjate arendusi sees.
Peetakse seda ju ikkagi Billi tarkvaraks.

Samuti pole Telia seda uusnuti pulti ise teinud, mis sest, et seda peetakse telia puldiks ja ka telia kirjed puldil.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2017 13:54:11 vasta tsitaadiga

Suht mööda võrdlus, see telia pult on minu teada ikkagi ainult telial kasutusel ja spetsiaalselt nende jaoks tehtud. Parandage kui eksin.

Aga juci on openwrt ja inteno teema, millel pole teliaga mingit pistmist.

JUCI is a new webgui for OpenWRT. Originally developped for IOPSYS, you can now try juci on OpenWRT.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2017 14:29:16 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Kahjuks Teliat selle eest kiita ei saa.
Nagu indrekp ütles, siis soft tuleb Intenost, Telia teeb sellele teenuste jaoks konfi ja testib teenuste osas.

T1000 kirjutas:
Selles osas nõustun. Võrguseadmele tehti võrguseadmele vääriline UI (nagu omal ajal Thomsonil). See eelmine ei kannatanud nii oma disaini kui ülesehituse osas mitte mingit kriitikat.
Aga kui sellessamas JUCI GUI-s on viga, siis kõlbab Teliat sõimata küll et krdi bugine asi? icon_lol.gif
Ei pidanud nüüd konkreetselt Six silmas vaid pigem üldisemat siin valitsevat trendi.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.07.2017 14:30:42 vasta tsitaadiga

bladerunner, sa jagad biiti thumbs_up.gif

Kui on viga, sõimame Teliat.
Kui midagi ära tehakse siis Teliat ei kiideta.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2017 21:41:48 vasta tsitaadiga

Telia nagu ma ütlesin, saab olla bugidele lahendaja läbi info suunamise Intenole. Selleks on vastavad lepingud.
Antud lihtne bugi läks samuti lahendusse.
Kui kellelgi on küsimusi muude bugide kohta, siis võib vabalt pajatada.

Minu ja ka teie soov vpn ja ddns jms on korduvalt lauale löödud aga ma ei ole ka optimistlik, et see vedu võtab.
prioriteet on teenused ja kasutagu staticut icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2017 23:15:52 vasta tsitaadiga

vpn ja ddns on olemas ja töötavad intenos, lihtsalt tavakasutaja jaoks kinnikeeratud.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2017 11:06:10 vasta tsitaadiga

Pole viitsimist olnud seda rootimise asja ette võtta.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2017 11:30:34 vasta tsitaadiga

Ilmselt viimase fw updatega kaob see võimalus ka ära.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otrein
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2016




sõnum 06.07.2017 16:29:04 vasta tsitaadiga

oskab keegi öelda kuidas saab voice kinni keerata selles uues firmwareis?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2017 17:47:15 vasta tsitaadiga

Äkki Voice -> SIP accounts -> Edit -> Enabled nupp off panna?

otrein kirjutas:
oskab keegi öelda kuidas saab voice kinni keerata selles uues firmwareis?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otrein
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2016




sõnum 06.07.2017 21:59:42 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Äkki Voice -> SIP accounts -> Edit -> Enabled nupp off panna?

otrein kirjutas:
oskab keegi öelda kuidas saab voice kinni keerata selles uues firmwareis?

tänud. oskad ehk ka öelda mida see "schedule" peaks tähendama? mida seal "planeerida/ajastada" saab? peale klikates viskab 404 errori.

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
(b)itiboy
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2017 15:44:45 vasta tsitaadiga

otrein kirjutas:
Six kirjutas:
Äkki Voice -> SIP accounts -> Edit -> Enabled nupp off panna?

otrein kirjutas:
oskab keegi öelda kuidas saab voice kinni keerata selles uues firmwareis?

tänud. oskad ehk ka öelda mida see "schedule" peaks tähendama? mida seal "planeerida/ajastada" saab? peale klikates viskab 404 errori.

Spoiler Spoiler Spoiler

Inteno näitab selle kohta:
Define schedules when your phones should or should not ring.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otrein
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2016




sõnum 08.07.2017 17:47:59 vasta tsitaadiga

(b)itiboy kirjutas:
otrein kirjutas:
Six kirjutas:
Äkki Voice -> SIP accounts -> Edit -> Enabled nupp off panna?

otrein kirjutas:
oskab keegi öelda kuidas saab voice kinni keerata selles uues firmwareis?

tänud. oskad ehk ka öelda mida see "schedule" peaks tähendama? mida seal "planeerida/ajastada" saab? peale klikates viskab 404 errori.

Spoiler Spoiler Spoiler

Inteno näitab selle kohta:
Define schedules when your phones should or should not ring.

selge, aitäh.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neonsea
HV vaatleja
neonsea

liitunud: 13.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2017 12:00:39 vasta tsitaadiga

Lasin hiljuti sellele ruuterile enda softi peale, tundub, et töötab. Pole testinud ainult digiboksiga ühendust. Kuid admin-kasutaja ning ka SSH ligipääs teevad seadme ülimalt tuunitavaks. Tundub, et selleks on vaja vaid basic knowledge Linuxist.

Shameless self-promomine veits, aga kirjutasin ka blogipostituse sellest. Kel huvi, soovitan lugeda ja ise järgi proovida. Halvimal korral saab Intenole kirjutada ja neilt stock fw küsida.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2017 12:04:23 vasta tsitaadiga

neonsea, miks peaks keegi enda ruuteri haavatavaks tegema, need põhiteadmised ei anna aimu selest mida kurjamid su ruuteriga pärast teha saavad.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neonsea
HV vaatleja
neonsea

liitunud: 13.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2017 12:17:36 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
neonsea, miks peaks keegi enda ruuteri haavatavaks tegema, need põhiteadmised ei anna aimu selest mida kurjamid su ruuteriga pärast teha saavad.

Soft on sama. See ei tee su ruuterit rohkem haavatavaks - ainuke nõrk koht võib olla vaikimisi seatud paroolid, mis tuleks ära muuta. root kasutajal puudub pass ning sellesse ei saa ilma enda lisatud SSH võtmega sisse. Telnet on samuti siiski suletud icon_smile.gif .

Selle jaoks on vajalik vaid põhiteadmised, aga siiski soovitan seda teha vaid neil, kel selleks tõeline vajadus (custom reeglid, enda package'id jne) ning kes on midagi säärast varem teinud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Inteno DG301 ruuter mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 58, 59, 60  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.