|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
22.05.2017 20:01:50
|
|
|
Ma üritasin samuti ühel tuttaval ruuteris seda teha. Salvestas ära aga ei töötand.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Helseth
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2012
|
22.05.2017 21:10:52
|
|
|
| Nu jah, siis on teada, et ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
27.05.2017 09:00:26
|
|
|
Kui asjahuvilisi on, siis mul oleks Inteno ruuteri kasutajatele väike palve, eelkõige DG200 kasutajatele aga võib kindluse mõttes ka DG301 wifi kaardi stabiilsust kontrollida.
Selleks on vajalik mõni wifi scanneri tarkvara aga mulle jäi kätte vana hea inSSider, pilt mida vaja oleks midagi sellist, kui soovite, teemasse aga kui ei taha avalikult võrgunimesid näidata siis võib ka mulle PS lingi saata.
http://www.techspot.com/downloads/5936-inssider.html
Miks vaja? Soovin kiiret ja lühikest statistikat wifi signaali ebastabiilsuse kohta, eesmärk oleks näha seadmega ruuteri läheduses, "stabiilselt sirget joont".
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PlayFriik
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2015
|
29.05.2017 11:18:08
|
|
|
Oskab keegi öelda mis uusim firmware versioon olla võiks?
Praegune on mul DG301-W7P2U_ELION3.4.3-160209_2021.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
29.05.2017 11:29:12
|
|
|
| IconByte kirjutas: |
Oskab keegi öelda mis uusim firmware versioon olla võiks?
Praegune on mul DG301-W7P2U_ELION3.4.3-160209_2021. |
tee reset, saad selle ELION3.6.2L-160715
suurt vahet pole peale selle, et ühenduse ülekoormamisel ei lähe inet punaseks, oli probleemiks ADSL teenuste korral.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
05.06.2017 13:22:51
|
|
|
indrekp rõõmuks:
Router Model DG301R0
iopsys Version DG301-W7P2U_ELION3.4.3-160209_2021
Uptime 369d 5h 46m 18s
Connected: 84d 13h 15m 6s
@ 300/300 optika.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dRifteR
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2006
|
20.06.2017 13:52:31
|
|
|
Sai ostetud kasutatud DG301 ja käima lülitades jääb põlema ainult Status roheline tuli ja võrguühendus puudub. Sai tehtud reset ja jäetud ööläbi tööle - hommikul sama seis.
Lisaks ei pääse arvutiga ruuterile ligi läbi http://192.168.1.1. ega ka läbi https://www.telia.ee/abi/online-help EI näita isegi ruuteri olemasolu. Seejärel sai hoitud reset nuppu kauem all ja siis läks Status tuli punaseks ja DECT tuli läks roheliseks - ükski ruuteri küljepeal olevatest nuppudest ei toimi. Peale seda sai ainult kaabliga internetti aga endiselt ei pääsenud ruuterile ligi mingil moel.
Ehk on mingit ravi sellele?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
20.06.2017 14:31:20
|
|
|
| dRifteR kirjutas: |
Sai ostetud kasutatud DG301 ja käima lülitades jääb põlema ainult Status roheline tuli ja võrguühendus puudub. Sai tehtud reset ja jäetud ööläbi tööle - hommikul sama seis.
Lisaks ei pääse arvutiga ruuterile ligi läbi http://192.168.1.1. ega ka läbi https://www.telia.ee/abi/online-help EI näita isegi ruuteri olemasolu. Seejärel sai hoitud reset nuppu kauem all ja siis läks Status tuli punaseks ja DECT tuli läks roheliseks - ükski ruuteri küljepeal olevatest nuppudest ei toimi. Peale seda sai ainult kaabliga internetti aga endiselt ei pääsenud ruuterile ligi mingil moel.
Ehk on mingit ravi sellele? |
miks sa neid odavaid intenosid ostad mida netis müüakse ? mis tuled veel põlevad?
ok, pane arvuti järele juhtmega ja ava veebilehitseja, vaata kas viskab ette tarkvarafaili lisamise lehe, kui jah, pane PS.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dRifteR
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2006
|
20.06.2017 14:47:31
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| dRifteR kirjutas: |
Sai ostetud kasutatud DG301 ja käima lülitades jääb põlema ainult Status roheline tuli ja võrguühendus puudub. Sai tehtud reset ja jäetud ööläbi tööle - hommikul sama seis.
Lisaks ei pääse arvutiga ruuterile ligi läbi http://192.168.1.1. ega ka läbi https://www.telia.ee/abi/online-help EI näita isegi ruuteri olemasolu. Seejärel sai hoitud reset nuppu kauem all ja siis läks Status tuli punaseks ja DECT tuli läks roheliseks - ükski ruuteri küljepeal olevatest nuppudest ei toimi. Peale seda sai ainult kaabliga internetti aga endiselt ei pääsenud ruuterile ligi mingil moel.
Ehk on mingit ravi sellele? |
miks sa neid odavaid intenosid ostad mida netis müüakse ? mis tuled veel põlevad?
ok, pane arvuti järele juhtmega ja ava veebilehitseja, vaata kas viskab ette tarkvarafaili lisamise lehe, kui jah, pane PS. |
Sest need on odavad?
Aga muud tuled ei põlegi peale Status (roheline).
Umbes 2h pärast uurib siis.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
20.06.2017 15:04:43
|
|
|
| Mulle sattus kunagi üks isend mis jäi kohe alguses bootides stucki. Konsoolist oli näha, et hetkeks reset vajutada muutus mingi kirje. Peale seda vool tagant ja bootis normaalselt üles.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
20.06.2017 15:08:17
|
|
|
| dRifteR kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| dRifteR kirjutas: |
Sai ostetud kasutatud DG301 ja käima lülitades jääb põlema ainult Status roheline tuli ja võrguühendus puudub. Sai tehtud reset ja jäetud ööläbi tööle - hommikul sama seis.
Lisaks ei pääse arvutiga ruuterile ligi läbi http://192.168.1.1. ega ka läbi https://www.telia.ee/abi/online-help EI näita isegi ruuteri olemasolu. Seejärel sai hoitud reset nuppu kauem all ja siis läks Status tuli punaseks ja DECT tuli läks roheliseks - ükski ruuteri küljepeal olevatest nuppudest ei toimi. Peale seda sai ainult kaabliga internetti aga endiselt ei pääsenud ruuterile ligi mingil moel.
Ehk on mingit ravi sellele? |
miks sa neid odavaid intenosid ostad mida netis müüakse ? mis tuled veel põlevad?
ok, pane arvuti järele juhtmega ja ava veebilehitseja, vaata kas viskab ette tarkvarafaili lisamise lehe, kui jah, pane PS. |
Sest need on odavad?
Aga muud tuled ei põlegi peale Status (roheline).
Umbes 2h pärast uurib siis. |
Kui saad, anna mingi vihje ka, kuskohapealt ja kelle käest ostsid. Ja mis jutt juurde käis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
20.06.2017 17:16:55
|
|
|
seeru, ilmselt osta´s elevant müüs.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dRifteR
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2006
|
20.06.2017 17:23:14
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Spoiler 
| dRifteR kirjutas: |
Sai ostetud kasutatud DG301 ja käima lülitades jääb põlema ainult Status roheline tuli ja võrguühendus puudub. Sai tehtud reset ja jäetud ööläbi tööle - hommikul sama seis.
Lisaks ei pääse arvutiga ruuterile ligi läbi http://192.168.1.1. ega ka läbi https://www.telia.ee/abi/online-help EI näita isegi ruuteri olemasolu. Seejärel sai hoitud reset nuppu kauem all ja siis läks Status tuli punaseks ja DECT tuli läks roheliseks - ükski ruuteri küljepeal olevatest nuppudest ei toimi. Peale seda sai ainult kaabliga internetti aga endiselt ei pääsenud ruuterile ligi mingil moel.
Ehk on mingit ravi sellele? |
miks sa neid odavaid intenosid ostad mida netis müüakse ? mis tuled veel põlevad?
ok, pane arvuti järele juhtmega ja ava veebilehitseja, vaata kas viskab ette tarkvarafaili lisamise lehe, kui jah, pane PS. |
Ei viska midagi ette, arvuti ei näe juhtme otsast midagi.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
20.06.2017 17:30:12
|
|
|
| dRifteR, proovisid hetkeks reset vajutada, ja siis toide välja sisse?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dRifteR
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2006
|
20.06.2017 18:34:31
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| dRifteR, proovisid hetkeks reset vajutada, ja siis toide välja sisse? |
Eih, sellist varianti pole kusagil näinud. Proovisin toide sees olles reset ja toide väljas olles reset ja samal ajal sisse lülitada.
Aga nüüd probleem "lahendatud", sai ruuter ära vahetatud toimiva vastu.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
21.06.2017 00:29:38
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| seeru, ilmselt osta´s elevant müüs. |
Selle tüübi käest saab uue, kui mingi jama on.
Pole eriti pikalt vaja põdeda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
21.06.2017 09:46:28
|
|
|
Selline uptime siis
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
21.06.2017 10:15:07
|
|
|
Uptime: 385d 2h 40m 1s
Connected: 100d 10h 9m 59s
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
21.06.2017 10:31:15
|
|
|
| UPSi vahetus oli viimati, enne seda oli ka mäletamisejärgi 100+ päeva.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
28.06.2017 16:39:52
|
|
|
Mul jäi siis uptime 390 päeva ja tunnike peale. 26.06 hommikul korraldas EE kahjuks ootamatu katkestuse.
Üksiti lasin täna ka uue FW peale:
Firmware Version: DG301-W7P2U_ELION3.11.6-170626_1401
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PlayFriik
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2015
|
04.07.2017 13:10:45
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Mul jäi siis uptime 390 päeva ja tunnike peale. 26.06 hommikul korraldas EE kahjuks ootamatu katkestuse.
Üksiti lasin täna ka uue FW peale:
Firmware Version: DG301-W7P2U_ELION3.11.6-170626_1401 |
Oskab keegi öelda, mida uut antud firmware'is on?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
04.07.2017 13:28:47
|
|
|
IconByte, uus UI peamiselt. Vanaga võrreldes on tõesti veidi kiirem. Tasub uuendamist küll. Nädalaga midagi otseselt negatiivset/häirivat pole silma ka hakanud.
Oma seadistused pead pärast uuendamist küll üle vaatama, nt. IPv6 lülitati uuesti sisse kuigi see oli varem väljas, samas jällegi UPnP lülitati välja kuigi varasemalt oli see sees.
Ühesõnaga see backup mida Telia teeb ja taastab pole päris täiuslik. Poolkõva nagu muudki asjad neil olema kipuvad. Et nagu töötaks aga mingi oma kiiks ja aga on asjal alati juures.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PlayFriik
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2015
|
04.07.2017 13:45:36
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
IconByte, uus UI peamiselt. Vanaga võrreldes on tõesti veidi kiirem. Tasub uuendamist küll. Nädalaga midagi otseselt negatiivset/häirivat pole silma ka hakanud.
Oma seadistused pead pärast uuendamist küll üle vaatama, nt. IPv6 lülitati uuesti sisse kuigi see oli varem väljas, samas jällegi UPnP lülitati välja kuigi varasemalt oli see sees.
Ühesõnaga see backup mida Telia teeb ja taastab pole päris täiuslik. Poolkõva nagu muudki asjad neil olema kipuvad. Et nagu töötaks aga mingi oma kiiks ja aga on asjal alati juures.  |
Selge, üsnagi üllatunud olen, et uus uuendus saadaval, pärast aasta aega ootamist väga ei eeldanud seda enam.
Teen homseks uuenduse ära läbi Online abi keskkonna. Lugesin Telia koduinterneti teemast, et osadel tekkisid mingid nö. "bugid" backupiga taastamisega seoses, aga pole kindel kas tasuks teha reset pärast uuendust ära.
Nagu ma olen aru saanud, ka siis lastakse mingisugune backup automaatselt peale (Wi-Fi parool jne)?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
04.07.2017 13:54:16
|
|
|
IconByte, mul ei suuda läbi online abi üldse uuendust teha...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PlayFriik
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2015
|
04.07.2017 14:02:51
|
|
|
| Etz kirjutas: |
IconByte, mul ei suuda läbi online abi üldse uuendust teha...  |
Eks jah, see Telia kodulehekülg ongi natukene algeline sellise suure teenusepakkuja kohta, aga seljuhul teen läbi reset nupu, kuid eelistaks, et ta ikkagi öösel selle ise ära teeks.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
04.07.2017 15:15:16
|
|
|
| IconByte kirjutas: |
| Nagu ma olen aru saanud, ka siis lastakse mingisugune backup automaatselt peale (Wi-Fi parool jne)? |
See backup ei suuda isegi wifi nime ega parooli taastada. Ilmselt muid seadeid veel mida ka teised esile toonud on.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PlayFriik
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2015
|
04.07.2017 15:30:06
|
|
|
| T1000 kirjutas: |
| IconByte kirjutas: |
| Nagu ma olen aru saanud, ka siis lastakse mingisugune backup automaatselt peale (Wi-Fi parool jne)? |
See backup ei suuda isegi wifi nime ega parooli taastada. Ilmselt muid seadeid veel mida ka teised esile toonud on. |
Eks nii võib-olla ongi parem (vähemalt minu jaoks), pigem eelistangi uusi tarkvara uuendusi kasutada "puhtalt lehelt".
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
04.07.2017 15:41:36
|
|
|
T1000, IconByte, mul taastas küll kenasti wifi seaded ja parooli ära. Samuti tehtud pordisuunamised ja staatilised hostinimed/ip-aadressid.
Mitteaktiivsed pordisuunamised läksid küll vist kaotsi.
Uuendamise algatasin läbi Telia on-line abi. Selleks et uuendust pakutaks tuli seal "Kontrolli teenuse toimimist" vms nuppu pressida, niisama ruuteri peal "Halda" vajutades ta seda ei pakkunud.
Ja seadistused taastatakse ikka backupist mis seal Telia lehel näha on, nii päris ei ole, et muudan wifi vms andmeid ja teen seejärel kohe uuendamise ja loodan et vahetult enne uuendamist tehtud muudatused ka alles on.
Uuendamisel tasub kannatlik olla, nett tuleb küll suht kähku tagasi aga alles seejärel taastatakse seadistused ja tehakse veelkord re-start.
20-30minutiga peaks kõik korras olema (kui on).
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PlayFriik
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2015
|
05.07.2017 11:22:46
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
T1000, IconByte, mul taastas küll kenasti wifi seaded ja parooli ära. Samuti tehtud pordisuunamised ja staatilised hostinimed/ip-aadressid.
Mitteaktiivsed pordisuunamised läksid küll vist kaotsi.
Uuendamise algatasin läbi Telia on-line abi. Selleks et uuendust pakutaks tuli seal "Kontrolli teenuse toimimist" vms nuppu pressida, niisama ruuteri peal "Halda" vajutades ta seda ei pakkunud.
Ja seadistused taastatakse ikka backupist mis seal Telia lehel näha on, nii päris ei ole, et muudan wifi vms andmeid ja teen seejärel kohe uuendamise ja loodan et vahetult enne uuendamist tehtud muudatused ka alles on.
Uuendamisel tasub kannatlik olla, nett tuleb küll suht kähku tagasi aga alles seejärel taastatakse seadistused ja tehakse veelkord re-start.
20-30minutiga peaks kõik korras olema (kui on). |
Sai uuendus tehtud ja minu silmis kindlasti väärt seda, uus UI palju puhtam ja kergem navigeerida.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
05.07.2017 12:00:00
|
|
|
| Selles osas nõustun. Võrguseadmele tehti võrguseadmele vääriline UI (nagu omal ajal Thomsonil). See eelmine ei kannatanud nii oma disaini kui ülesehituse osas mitte mingit kriitikat.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
05.07.2017 12:16:58
|
|
|
Kahjuks Teliat selle eest kiita ei saa.
Nagu indrekp ütles, siis soft tuleb Intenost, Telia teeb sellele teenuste jaoks konfi ja testib teenuste osas.
| T1000 kirjutas: |
| Selles osas nõustun. Võrguseadmele tehti võrguseadmele vääriline UI (nagu omal ajal Thomsonil). See eelmine ei kannatanud nii oma disaini kui ülesehituse osas mitte mingit kriitikat. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
05.07.2017 13:38:29
|
|
|
Six, aga mis vahet on, läbi millise alltöövõtja nad asju teevad või sis arendavad ise. Tulemus loeb.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
05.07.2017 13:41:00
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Six, aga mis vahet on, läbi millise alltöövõtja nad asju teevad või sis arendavad ise. Tulemus loeb. |
Et siis kui sa installid kellelegi uuema Windowsi peale siis sina justkui oled selle uue ja hea asja teinud? See, et sa reaalsuses arendusega üldse kokku ei puutunud ei ole oluline?
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
05.07.2017 13:44:49
|
|
|
Kindlasti pole windowsi ka mikisoft ise teinud vaid palju on seal igasugu alltöövõtjate arendusi sees.
Peetakse seda ju ikkagi Billi tarkvaraks.
Samuti pole Telia seda uusnuti pulti ise teinud, mis sest, et seda peetakse telia puldiks ja ka telia kirjed puldil.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
05.07.2017 13:54:11
|
|
|
Suht mööda võrdlus, see telia pult on minu teada ikkagi ainult telial kasutusel ja spetsiaalselt nende jaoks tehtud. Parandage kui eksin.
Aga juci on openwrt ja inteno teema, millel pole teliaga mingit pistmist.
JUCI is a new webgui for OpenWRT. Originally developped for IOPSYS, you can now try juci on OpenWRT.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
05.07.2017 14:29:16
|
|
|
| Six kirjutas: |
Kahjuks Teliat selle eest kiita ei saa.
Nagu indrekp ütles, siis soft tuleb Intenost, Telia teeb sellele teenuste jaoks konfi ja testib teenuste osas.
| T1000 kirjutas: |
| Selles osas nõustun. Võrguseadmele tehti võrguseadmele vääriline UI (nagu omal ajal Thomsonil). See eelmine ei kannatanud nii oma disaini kui ülesehituse osas mitte mingit kriitikat. |
|
Aga kui sellessamas JUCI GUI-s on viga, siis kõlbab Teliat sõimata küll et krdi bugine asi?
Ei pidanud nüüd konkreetselt Six silmas vaid pigem üldisemat siin valitsevat trendi.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
05.07.2017 14:30:42
|
|
|
bladerunner, sa jagad biiti
Kui on viga, sõimame Teliat.
Kui midagi ära tehakse siis Teliat ei kiideta.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
05.07.2017 21:41:48
|
|
|
Telia nagu ma ütlesin, saab olla bugidele lahendaja läbi info suunamise Intenole. Selleks on vastavad lepingud.
Antud lihtne bugi läks samuti lahendusse.
Kui kellelgi on küsimusi muude bugide kohta, siis võib vabalt pajatada.
Minu ja ka teie soov vpn ja ddns jms on korduvalt lauale löödud aga ma ei ole ka optimistlik, et see vedu võtab.
prioriteet on teenused ja kasutagu staticut
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
05.07.2017 23:15:52
|
|
|
| vpn ja ddns on olemas ja töötavad intenos, lihtsalt tavakasutaja jaoks kinnikeeratud.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
06.07.2017 11:06:10
|
|
|
Pole viitsimist olnud seda rootimise asja ette võtta.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
06.07.2017 11:30:34
|
|
|
| Ilmselt viimase fw updatega kaob see võimalus ka ära.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otrein
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2016
|
06.07.2017 16:29:04
|
|
|
| oskab keegi öelda kuidas saab voice kinni keerata selles uues firmwareis?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
06.07.2017 17:47:15
|
|
|
Äkki Voice -> SIP accounts -> Edit -> Enabled nupp off panna?
| otrein kirjutas: |
| oskab keegi öelda kuidas saab voice kinni keerata selles uues firmwareis? |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otrein
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2016
|
06.07.2017 21:59:42
|
|
|
| Six kirjutas: |
Äkki Voice -> SIP accounts -> Edit -> Enabled nupp off panna?
| otrein kirjutas: |
| oskab keegi öelda kuidas saab voice kinni keerata selles uues firmwareis? |
|
tänud. oskad ehk ka öelda mida see "schedule" peaks tähendama? mida seal "planeerida/ajastada" saab? peale klikates viskab 404 errori.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
(b)itiboy
HV kasutaja
liitunud: 29.12.2003
|
07.07.2017 15:44:45
|
|
|
| otrein kirjutas: |
| Six kirjutas: |
Äkki Voice -> SIP accounts -> Edit -> Enabled nupp off panna?
| otrein kirjutas: |
| oskab keegi öelda kuidas saab voice kinni keerata selles uues firmwareis? |
|
tänud. oskad ehk ka öelda mida see "schedule" peaks tähendama? mida seal "planeerida/ajastada" saab? peale klikates viskab 404 errori.
Spoiler 
|
Inteno näitab selle kohta:
Define schedules when your phones should or should not ring.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otrein
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2016
|
08.07.2017 17:47:59
|
|
|
| (b)itiboy kirjutas: |
| otrein kirjutas: |
| Six kirjutas: |
Äkki Voice -> SIP accounts -> Edit -> Enabled nupp off panna?
| otrein kirjutas: |
| oskab keegi öelda kuidas saab voice kinni keerata selles uues firmwareis? |
|
tänud. oskad ehk ka öelda mida see "schedule" peaks tähendama? mida seal "planeerida/ajastada" saab? peale klikates viskab 404 errori.
Spoiler 
|
Inteno näitab selle kohta:
Define schedules when your phones should or should not ring. |
selge, aitäh.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
neonsea
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2017
|
13.07.2017 12:00:39
|
|
|
Lasin hiljuti sellele ruuterile enda softi peale, tundub, et töötab. Pole testinud ainult digiboksiga ühendust. Kuid admin-kasutaja ning ka SSH ligipääs teevad seadme ülimalt tuunitavaks. Tundub, et selleks on vaja vaid basic knowledge Linuxist.
Shameless self-promomine veits, aga kirjutasin ka blogipostituse sellest. Kel huvi, soovitan lugeda ja ise järgi proovida. Halvimal korral saab Intenole kirjutada ja neilt stock fw küsida.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
13.07.2017 12:04:23
|
|
|
| neonsea, miks peaks keegi enda ruuteri haavatavaks tegema, need põhiteadmised ei anna aimu selest mida kurjamid su ruuteriga pärast teha saavad.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neonsea
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2017
|
13.07.2017 12:17:36
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| neonsea, miks peaks keegi enda ruuteri haavatavaks tegema, need põhiteadmised ei anna aimu selest mida kurjamid su ruuteriga pärast teha saavad. |
Soft on sama. See ei tee su ruuterit rohkem haavatavaks - ainuke nõrk koht võib olla vaikimisi seatud paroolid, mis tuleks ära muuta. root kasutajal puudub pass ning sellesse ei saa ilma enda lisatud SSH võtmega sisse. Telnet on samuti siiski suletud .
Selle jaoks on vajalik vaid põhiteadmised, aga siiski soovitan seda teha vaid neil, kel selleks tõeline vajadus (custom reeglid, enda package'id jne) ning kes on midagi säärast varem teinud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|