Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Google Pixel märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2017 21:57:59 vasta tsitaadiga

Assistant meil siin peaks üldse toimima?
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 19.04.2017 21:46:38 vasta tsitaadiga

Vaja oleks autolaadijat aga väikse aga-ga 12v ja 24v peab saama kasutada ning võiks kiiresti laadida. Mõtlesin et tellin Google enda poest selle Belkini aga ma ei suutnud sõnagi leida kas 24v sobib. Nagu ma aru saan siis kiiresti laadmiseks peab see adapter vähe targem olema? väi vähemalt amazonis sellist müügiargumenti kasutatakse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2017 22:01:31 vasta tsitaadiga

Anker Powerdrive 2 teeb kindlasti mõlemat volti ja on üks paremaid saadaolevaid laadijaid, aga ei tee quickcharge'i
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2017 12:55:04 vasta tsitaadiga

Sel on: Anker PowerDrive Speed 2 39W Kompaktes Kfz Ladegerät Dual Ladeport mit Quick Charge 3.0 für Samsung Galaxy S6 / S6 edge / S6 edge+ / S7 / S7 edge PowerIQ für iPhone 7 / 7 Plus / 6s / 6s Plus / 6 / 6 Plus https://www.amazon.de/dp/B01K9MQ8WW/ref=cm_sw_r_cp_apa_qsi-ybTC6TRDK

Eks mingi hetk võtan vast ligi, tänan vihje eest isegi!

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2017 13:12:54 vasta tsitaadiga

Siis on neid kahte sorti vist
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freshy
HV vaatleja

liitunud: 08.08.2012




sõnum 23.04.2017 22:58:16 vasta tsitaadiga

Uurin siin pisut maad ja küsin teilt kui Pixeliga kursis olevate toredate inimeste käest pisut Pixeli hinna kohta.

Sai ise kasutatud Pixelit (128GB, must) ja ilmnes see nüüdseks ametliku kinnituse saanud Google'i poolne tehniline viga mikrofonidega, mis väidetavalt ühel protsendil kõikidest kuni jaanuari lõpuni toodetud telefonidest esines. Nüüd on Google USA poest saabumas tasuta uus replacement telefon 30. aprillil (mitte postiga vaid tuttava pagasis). Plaan on sellele uuele, avamata ja väidetavalt edaspidiste probleemideta (nii väitis Google) Pixelile uus omanik leida, kuna plaanin iPhone peale üle minna.

Kui palju oleks mõistlik siin hinda küsida, kui Kännukas konkreetset mudelit isegi ei pakuta ja võrreldes olemasolevate mudelite hindadega jääks 128GB isendi hind kuskil 1000-1050 euro kanti?

Ette tänades.

EDIT: TELEFON ON UUS!

_________________
M: GOOGLE PIXEL 128GB, MUST


viimati muutis Freshy 24.04.2017 10:06:06, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2017 07:00:52 vasta tsitaadiga

Ei ole täpselt kursis täpselt aga kas see mikrofoni viga tähendab, et helistamiseks või heli salvestamiseks ei ole telefon enam võimeline? Kui see nii on siis oleks ostu huviline aga isiklikult üle 400eur maksta ei sooviks. Võibolla on suuremaid fanatte. Jään müügiteemat ootama.
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freshy
HV vaatleja

liitunud: 08.08.2012




sõnum 24.04.2017 08:42:51 vasta tsitaadiga

Telefon, mille Google mulle vastu annab, on uus, kasutamata ja millel ei ole seda mikrofoni viga. Google vahetab välja kõik Pixel telefonid, millel antud mikrofoni probleem esineb.
Vabandan, et selle osa pisut segaselt sõnastasin eelmises vastuses.

_________________
M: GOOGLE PIXEL 128GB, MUST
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2017 11:08:05 vasta tsitaadiga

Freshy, ok selge. lugesin veel ise mõttega üle ja olin valesti aru saanud. Kui tutikas, siis ma arvan et hind rohkem kui 400 aga kas keegi ka S8+ 800eur hinda tahaks maksta on küsitav.
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2017 12:17:23 vasta tsitaadiga

Mõistlik oleks teha müügiteema.. hoiaks ise ka hinnal silma peal. Endale iseeneses antud mudel meeldib.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Freshy
HV vaatleja

liitunud: 08.08.2012




sõnum 26.04.2017 12:22:30 vasta tsitaadiga

Teen koheselt teema kui kätte saan! icon_wink.gif


EDIT: Tundub, et pean oma sõnad siiski tagasi võtma. Google saatis mulle uue asemel hoopis "refurbished" telefoni. Sellel pole küll midagi viga, näeb välja nagu uus ja on töökindlam kui uus isend (vähemalt foorumites väitsid kasutajad seda), kuid minupoolset hinnasoovi ma kindlasti selle eest küsida ei saa. Tuleb siiski Pixeli kasutajaks jääda. Ei hakka valetama, pisut isegi hea meel selle üle kuna tegemist tõepoolest väga hea telefoniga ja ühtegi halba sõna kuni selle esinenud mikrofoni veani mul öelda polnud.

_________________
M: GOOGLE PIXEL 128GB, MUST
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2017 06:40:45 vasta tsitaadiga

Kuidas Pixeli omanikel Android O stabiilsusega lood on?
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 26.05.2017 19:05:26 vasta tsitaadiga

Ainult beeta ju olemas, eks kui ametlik välja tuleb siis jagame muljeid
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2017 19:06:36 vasta tsitaadiga

Kahju, et see tel. nii kuramuse kallis on, mis see kõige soodsam koht oleks tellida. 32GB mudel?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2017 19:18:44 vasta tsitaadiga

IMO Pixeli aeg on möödas, et seda nii kangesti ihaleda. on S8 ja XZ Premium.
Pixel oli ja jääb niššikaks, erinevalt Nexustest. Pixel 2 ehk jõuab taas massidesse.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 26.05.2017 20:10:18 vasta tsitaadiga

Ma pole otsinud ja uurinud müüginumbreid aga 128g mudelit ei taha siiamaani euroopasse jätkuda. Store teatab et otsas ja sakslaste telekom on isegi valiku ära korjanud, ei ole ega tule. Ma loodan et pixel3 puhul valivad sellise kes neid ka toota suudab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 26.05.2017 20:50:26 vasta tsitaadiga

arm2004, Pixel'i pluss on ju vanilla Android. Pole aastaid küll ühtegi Samsungi enam ostnud, aga kas need endiselt ei tule igasuguse jamasoftiga? Ok Samsung ei ole nii hull kui Huawei, aga ikkagi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 26.05.2017 21:12:05 vasta tsitaadiga

Samsung vähemalt Tableti puhul teeb IOS koopiat, meenutab igatahes rohkem ipadi menüüd kui Pixeli oma
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2017 22:22:49 vasta tsitaadiga

Speedee kirjutas:
arm2004, Pixel'i pluss on ju vanilla Android. Pole aastaid küll ühtegi Samsungi enam ostnud, aga kas need endiselt ei tule igasuguse jamasoftiga? Ok Samsung ei ole nii hull kui Huawei, aga ikkagi.

ma pole ka aastaid Samsungi ostnud. Aga lihtsalt puhta Androidi jaoks ainult Pixelit taga ajada on ka absurd. oskad selle puhta droidiga üldse midagi peale hakata, et sel pointi oleks?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2017 13:38:11 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
Speedee kirjutas:
arm2004, Pixel'i pluss on ju vanilla Android. Pole aastaid küll ühtegi Samsungi enam ostnud, aga kas need endiselt ei tule igasuguse jamasoftiga? Ok Samsung ei ole nii hull kui Huawei, aga ikkagi.

ma pole ka aastaid Samsungi ostnud. Aga lihtsalt puhta Androidi jaoks ainult Pixelit taga ajada on ka absurd. oskad selle puhta droidiga üldse midagi peale hakata, et sel pointi oleks?


Puhta droidiga.tegelen meelsamini, kui vigastatud droididega. Puhas droid töötab täpselt nii, kuidas tahad. Kasutamine on loogiline ja lihtne. Ei mingit uimamist, on kiire ja loogiline. Kuu aja uptimega (sest uuendused tulevad kord kuus) ei toimu aeglaseks jäämist. Saad kasutada täpselt seda softi, mida tahad pea olematu bloati juures. Mõnda.Samsat, Sony vms tootja telefoni tahaks pärast kümneminutilist kasutamist vastu seina saata.
Seda siis Nexuse kogemuse baasilt.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2017 15:32:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ei mingit uimamist

millal sa viimati mitte-Nexust katsusid? selline tunne, et ei olegi katsunud, rääkimata kasutamisest, iial.
mul Galaxy S2 peal juba jooksis Lollipop veatult (ametlik tugi piirdus Jelly Bean-iga). alles vanale, üldse mitte Android telefonile, Android 4.4 peale surudes sai näha uimamist. sellegipoolest on vana hea Wave mu varutelefon icon_smile.gif
Huawei vastu seina puruks löömise reaktsioonist saan isegi aru, krdi iOS-wannabe thumbs_down.gif

ühesõnaga raud ja soft on ammuilma sellisel tasemel, et mingist uimamisest pole juttugi. kui, siis ainult sinu kombel telefoni PC asendajana. ja juhtumisi on selle suunitlusega S8 ja DeX icon_razz.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2017 16:28:40 vasta tsitaadiga

On, tükati häiriv, toksad, mõtleb ja siis liigub.
Käes olen neid mitte-Nexusi piisavalt hoidnud (ja ka kasutanud).
Ilmselt ikka seetõttu, et midagi on nuditud ja midagi juurde kirjutatud, tekib hetki, kus hetkeks on hing justkui kinni.
Kuna ka eemaldamatut bloati pole, siis ei pea midagi "deaktiveerima" või midagi muud tegema.
No mida ma näiteks Flipboardiga teeks? Aga samsal on see laiutama pandud lausa ühele koduekraani lehtedest, seda saab küll välja lülitada, aga asja ennast deinstallida ei saa. Õnneks puhtas droidis selliseid mõttetusi kaasas pole.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2017 18:33:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:


On, tükati häiriv, toksad, mõtleb ja siis liigub.

sa vist pead iOS leeri kolima, seal saad vajutustele kohese reaktsiooni mida teha ei saa icon_razz.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2017 20:26:44 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
tsitaat:


On, tükati häiriv, toksad, mõtleb ja siis liigub.

sa vist pead iOS leeri kolima, seal saad vajutustele kohese reaktsiooni mida teha ei saa icon_razz.gif


icon_question.gif
Ma ju kirjutasin, puhta droidiga seni muret pole, töötab kui kulda. iOS on sant, käsist ja jalust seotud süsteem, mulle täiesti kõlbmatu. Olgu sujuv ja kiire, aga kodus mul kasutamatu.
Puhas droid on parim.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 09.09.2017 12:43:06 vasta tsitaadiga

Kalendriga mure süveneb. Google kalender teeb häält ja viskab visuaali W10 masinal aga ei tee mitte piuksugi telefonil. Settingutes vaadates kõik nagu peab ja peaks olema (eelmine nädal sarnane sündmus töötas) Täna mitte midagi. Peab vaatama mingi teise Appi google enda kalendri kasutamiseks?

Täna siis tuli 8.0.0 Menüüsid tõsteti ringi, kasulikku pole midagi märganud icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.09.2017 17:38:10 vasta tsitaadiga

Google nutitelefoni Pixel 2 XL toodab LG, esitlus 4. oktoobril icon_biggrin.gif
_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2017 18:00:01 vasta tsitaadiga

deathdog kirjutas:
Kalendriga mure süveneb. Google kalender teeb häält ja viskab visuaali W10 masinal aga ei tee mitte piuksugi telefonil. Settingutes vaadates kõik nagu peab ja peaks olema (eelmine nädal sarnane sündmus töötas) Täna mitte midagi. Peab vaatama mingi teise Appi google enda kalendri kasutamiseks?


Nexustel toimetab küll kuis vaja, kõik kirjed sisestan telefonitsi, märguanded kargavad ja teevad häält ettenähtud ajal. Arvutis ei tea, vaid Thunderbirdis töötab täpselt samuti, sealt lisades ka föönis. Vaata et ikka õige kalender sul kuvatav on,.sünkroonimine ikka töötab?

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 14.09.2017 21:48:06 vasta tsitaadiga

Mingi aeg töötab kalender korralikult ja ühel hetkel lihtsat telefonis enam märguanded ei töötanud. Restart aitas.

Täna vaevab 8.0 ga saabunud aku kiirenenud tühjenemine. Googel app luristab päevas 30% akut nt. Millega ja miks tegeleb pole veel süvenenud. Kasulik peale uuendust "hard reset" teha???
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2017 10:56:44 vasta tsitaadiga

Androidi puhul olen erinevatel telefonidel täheldanud, et mingil hetkel kalendrid, nii Google'i oma kui Exchange'i oma, lõpetavad sünkimise ja üleüldse elutegevuse. Selle lahendab telefonis olevate kontode halduse alt korraks välja-sisse lülitamine. Ei tea, mis kamm see on, aga juba 4. versioonist alates tööalaselt sellega kokku puutunud.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2017 14:06:10 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Androidi puhul olen erinevatel telefonidel täheldanud, et mingil hetkel kalendrid, nii Google'i oma kui Exchange'i oma, lõpetavad sünkimise ja üleüldse elutegevuse. Selle lahendab telefonis olevate kontode halduse alt korraks välja-sisse lülitamine. Ei tea, mis kamm see on, aga juba 4. versioonist alates tööalaselt sellega kokku puutunud.
[youtube]

Ei tea, pole kohanud. S4, Nexused 5, 6, 6P kogu aeg töötanud,.Galaxy A5 (2017) veel ei yea öelda, igatahes veebruarist siiani naisel toimib.[/youtube]

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 18.09.2017 22:26:25 vasta tsitaadiga

Viimane kord tundus et serveri poolne viga kuna Windosa ei piuksunud kah. iseade suudab mingi 2-3 nädalt ennast googlega synkida siis jääb vaikseks. Aga teemasse siis peale 8-0-0 installi tekkisisid akuga probleemid mis said praeguseks lahenduse "lähtestmisest". Google app tiris 7h aku tühjaks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2017 10:43:41 vasta tsitaadiga

Pixel 2 väljas.
http://www.techradar.com/news/pixel-2

Pixel 2 siis 5" AMOLED ekraaniga, üsna suure bezeliga, Snapdragon 835, veekindel (IP 67) ja pigistatav.
Vahe Pixel 2 XL versiooniga on 6" ekraan, mis on väiksema bezeliga, 2880 x 1440 ekraaniga ja suurema akuga. Ja veekindel ja pigistatav.

Kummalgi telefonil 3,5 klapipesa pole, aga adapter peaks kaasas olema. Esipaneelil stereo kõlarid. Tuleb Android O'ga ja garanteeritakse 3 aastat värskeid Androide (ehk siis "R"ini välja)

Ja hinnad. USAs siis vastavalt $649 ja $849. Euroopa hinnad üsna suure tõenäosusega 799€ ja 899€. Okt lõpp/nov peaks olema juba saadaval.

Kuigi kaamera nende testide järgi veel parem kui Note8 või iPhone 8'tel, siis kokkuvõttes ikkagi pettumus. Mitte midagi ülemäära innovatiivset ega sellist, mis wow efekti tekitaks. Samuti puudub eelis konkurentide ees (S8, iPhone 8 või ka HTC U11, LG G6 ja 1+5)

Mis teiste muljed?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2017 10:50:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mis teiste muljed?

Kallis sellise telefoni kohta
Midagi läks tõlkes kaduma icon_smile.gif
tsitaat:
pigistatav

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2017 10:54:46 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

Midagi läks tõlkes kaduma icon_smile.gif
tsitaat:
pigistatav


No mina ei näe, et igapäevakasutuses see kuidagi mingit lisaväärtust tekitaks

tsitaat:
it also features the squeeze sensor we saw in the HTC U11. You can use this to launch Google Assistant at any point, with a smart squeeze detection


viimati muutis jako07 05.10.2017 10:55:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2017 10:55:04 vasta tsitaadiga

Kallis jah.
Kaamera tõesti väga hea, eriti meeldis see portree režiim (mitte, et ise seda kasutaks). Just selles vinklis, et tarkvaraliselt selline asi võimalik (ja suure tõenäosusega ka parim lahendus, mis aja jooksul täieneb).

HTC U11 hetkel ilusam + odavam (600-ga sääb kätte). Kaamerad neil kõigil üsna samasse auku.

Aga tubli töö sellegi poolest. Ainult hinnad pürgivad üle mõistuse lakke...
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2017 10:59:27 vasta tsitaadiga

jako07 kirjutas:
Pixel 2 väljas.
Ja hinnad. USAs siis vastavalt $649 ja $849. Euroopa hinnad üsna suure tõenäosusega 799€ ja 899€. Okt lõpp/nov peaks olema juba saadaval.


799€ ja 939€ (64GB)
128GB on +110€

_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2017 13:08:59 vasta tsitaadiga

Puhta droidi eest võiks välja käia küll, etem ikka kui teiste sandistatud droidid. Vast ka töökindlam. Nexus 6 ja 6P 64GB isendid, mis mul, olid hinnaga pea samasse auku ja ei kahetse sellest investeeringust sentigi. Tõsised tööriistad, millega saab nautida ka meelelahutust täiega. Stereoheli on asi, kui oled ära harjunud, siis teiste tekitatav heli on ikka kohutav, kui kuskil mingit ülekannet või saadet vaadata. Hetkel olevad käravad küll, kui Pixel 3 tuleb, siis vaatame XL poole taas ja ilmselt läheb siis ostuks.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 05.10.2017 14:13:51 vasta tsitaadiga

Üks pluss Google telefonidel on kindlasti keskmisest pikem softitugi. Praegugi hõigati maha, et kaks järgmist droidi saavad toetatud. Kas see ka ostma paneb, on iseasi.
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2017 14:38:31 vasta tsitaadiga

See tugi ju tavaline Google omadel. Nexus 5 tuli 4.4.2>5>6,.Nexus 6- droidid 5>6>7.1.1 ja Nexus 6P - droidid 6>7>8.x.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2017 17:03:26 vasta tsitaadiga

No täiesti tavaline saada ju vähemalt 2 uut androidi versiooni. 6-7-8 nt.

piksli kohta. Igav/kole disain. 3.5mm auk ära võetud. Juhtmevaba laadimise puudumine. Otsa veel kõrge hind. Debiilsus.
Puhas android pole küll väärt praegu sellist hinda. Mingisugust eelist pole teistega.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2017 17:10:29 vasta tsitaadiga

Oot, misasja? 3,5 mm helipesa läinud? Ja siin arvati, et Apple teeb sellega enesetappu icon_eek.gif icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2017 17:20:10 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Oot, misasja? 3,5 mm helipesa läinud? Ja siin arvati, et Apple teeb sellega enesetappu icon_eek.gif icon_lol.gif thumbs_up.gif


Just, koomikud ikka. Suured telefonid, ruumi puudust ei tohiks olla, no milleks vaja ära kaotada seda.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2017 17:23:47 vasta tsitaadiga

Mis innovaatilisust te telefonidest siis ootate ? Kuhu telefonidel on veel areneda ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 05.10.2017 17:28:34 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Mis innovaatilisust te telefonidest siis ootate ? Kuhu telefonidel on veel areneda ?
innovatsioneerida on ikka veel, järgmiseks võetakse ära laadimise ja data auk.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2017 17:31:58 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Pätu kirjutas:
Mis innovaatilisust te telefonidest siis ootate ? Kuhu telefonidel on veel areneda ?
innovatsioneerida on ikka veel, järgmiseks võetakse ära laadimise ja data auk.

Aku asemel pannakse juhe pistikusse

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taims11
HV kasutaja
taims11

liitunud: 15.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2017 12:26:05 vasta tsitaadiga

Millal ja kustkohast Pixel 2 soetada soovitate, nii et garantii ka oleks?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 08.10.2017 18:34:52 vasta tsitaadiga

Hetkel tundub et alates 19.10 hakkab müük saksamaal pihta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhko
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2005




sõnum 21.10.2017 15:24:46 vasta tsitaadiga

Pixel 2 on kohe, kohe ka meil saadaval.. hind on muidugi krõbe.. aga midagi teha pole icon_smile.gif
http://www.bigbox.ee/et/mobiiltelefonid/nutitelefon-google-pixel-2-64gb-just-black-18062.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 21.10.2017 15:45:39 vasta tsitaadiga

300€ tuimalt otsa siis UK hinnale... lattu ilmselt ei tule ega mingit supporti ei pakuta, ühesõnaga ainult vahendamise eests. Britishiga saab Heathrowle 80€ eest viimasel ajal.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2017 16:09:55 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
300€ tuimalt otsa siis UK hinnale... lattu ilmselt ei tule ega mingit supporti ei pakuta, ühesõnaga ainult vahendamise eests. Britishiga saab Heathrowle 80€ eest viimasel ajal.

tellid vahendaja kaudu, alla 10€ tuleb juurde icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Google Pixel mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.