|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
26.03.2017 21:57:59
|
|
|
Assistant meil siin peaks üldse toimima?
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deathdog
HV kasutaja
liitunud: 22.03.2009
|
19.04.2017 21:46:38
|
|
|
| Vaja oleks autolaadijat aga väikse aga-ga 12v ja 24v peab saama kasutada ning võiks kiiresti laadida. Mõtlesin et tellin Google enda poest selle Belkini aga ma ei suutnud sõnagi leida kas 24v sobib. Nagu ma aru saan siis kiiresti laadmiseks peab see adapter vähe targem olema? väi vähemalt amazonis sellist müügiargumenti kasutatakse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
19.04.2017 22:01:31
|
|
|
Anker Powerdrive 2 teeb kindlasti mõlemat volti ja on üks paremaid saadaolevaid laadijaid, aga ei tee quickcharge'i
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
20.04.2017 12:55:04
|
|
|
Sel on: Anker PowerDrive Speed 2 39W Kompaktes Kfz Ladegerät Dual Ladeport mit Quick Charge 3.0 für Samsung Galaxy S6 / S6 edge / S6 edge+ / S7 / S7 edge PowerIQ für iPhone 7 / 7 Plus / 6s / 6s Plus / 6 / 6 Plus https://www.amazon.de/dp/B01K9MQ8WW/ref=cm_sw_r_cp_apa_qsi-ybTC6TRDK
Eks mingi hetk võtan vast ligi, tänan vihje eest isegi!
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
20.04.2017 13:12:54
|
|
|
Siis on neid kahte sorti vist
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Freshy
HV vaatleja
liitunud: 08.08.2012
|
23.04.2017 22:58:16
|
|
|
Uurin siin pisut maad ja küsin teilt kui Pixeliga kursis olevate toredate inimeste käest pisut Pixeli hinna kohta.
Sai ise kasutatud Pixelit (128GB, must) ja ilmnes see nüüdseks ametliku kinnituse saanud Google'i poolne tehniline viga mikrofonidega, mis väidetavalt ühel protsendil kõikidest kuni jaanuari lõpuni toodetud telefonidest esines. Nüüd on Google USA poest saabumas tasuta uus replacement telefon 30. aprillil (mitte postiga vaid tuttava pagasis). Plaan on sellele uuele, avamata ja väidetavalt edaspidiste probleemideta (nii väitis Google) Pixelile uus omanik leida, kuna plaanin iPhone peale üle minna.
Kui palju oleks mõistlik siin hinda küsida, kui Kännukas konkreetset mudelit isegi ei pakuta ja võrreldes olemasolevate mudelite hindadega jääks 128GB isendi hind kuskil 1000-1050 euro kanti?
Ette tänades.
EDIT: TELEFON ON UUS!
_________________ M: GOOGLE PIXEL 128GB, MUST
viimati muutis Freshy 24.04.2017 10:06:06, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
24.04.2017 07:00:52
|
|
|
Ei ole täpselt kursis täpselt aga kas see mikrofoni viga tähendab, et helistamiseks või heli salvestamiseks ei ole telefon enam võimeline? Kui see nii on siis oleks ostu huviline aga isiklikult üle 400eur maksta ei sooviks. Võibolla on suuremaid fanatte. Jään müügiteemat ootama.
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Freshy
HV vaatleja
liitunud: 08.08.2012
|
24.04.2017 08:42:51
|
|
|
Telefon, mille Google mulle vastu annab, on uus, kasutamata ja millel ei ole seda mikrofoni viga. Google vahetab välja kõik Pixel telefonid, millel antud mikrofoni probleem esineb.
Vabandan, et selle osa pisut segaselt sõnastasin eelmises vastuses.
_________________ M: GOOGLE PIXEL 128GB, MUST |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
24.04.2017 11:08:05
|
|
|
Freshy, ok selge. lugesin veel ise mõttega üle ja olin valesti aru saanud. Kui tutikas, siis ma arvan et hind rohkem kui 400 aga kas keegi ka S8+ 800eur hinda tahaks maksta on küsitav.
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
24.04.2017 12:17:23
|
|
|
| Mõistlik oleks teha müügiteema.. hoiaks ise ka hinnal silma peal. Endale iseeneses antud mudel meeldib.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Freshy
HV vaatleja
liitunud: 08.08.2012
|
26.04.2017 12:22:30
|
|
|
Teen koheselt teema kui kätte saan!
EDIT: Tundub, et pean oma sõnad siiski tagasi võtma. Google saatis mulle uue asemel hoopis "refurbished" telefoni. Sellel pole küll midagi viga, näeb välja nagu uus ja on töökindlam kui uus isend (vähemalt foorumites väitsid kasutajad seda), kuid minupoolset hinnasoovi ma kindlasti selle eest küsida ei saa. Tuleb siiski Pixeli kasutajaks jääda. Ei hakka valetama, pisut isegi hea meel selle üle kuna tegemist tõepoolest väga hea telefoniga ja ühtegi halba sõna kuni selle esinenud mikrofoni veani mul öelda polnud.
_________________ M: GOOGLE PIXEL 128GB, MUST |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
26.05.2017 06:40:45
|
|
|
Kuidas Pixeli omanikel Android O stabiilsusega lood on?
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deathdog
HV kasutaja
liitunud: 22.03.2009
|
26.05.2017 19:05:26
|
|
|
| Ainult beeta ju olemas, eks kui ametlik välja tuleb siis jagame muljeid
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
26.05.2017 19:06:36
|
|
|
| Kahju, et see tel. nii kuramuse kallis on, mis see kõige soodsam koht oleks tellida. 32GB mudel?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
26.05.2017 19:18:44
|
|
|
IMO Pixeli aeg on möödas, et seda nii kangesti ihaleda. on S8 ja XZ Premium.
Pixel oli ja jääb niššikaks, erinevalt Nexustest. Pixel 2 ehk jõuab taas massidesse.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deathdog
HV kasutaja
liitunud: 22.03.2009
|
26.05.2017 20:10:18
|
|
|
| Ma pole otsinud ja uurinud müüginumbreid aga 128g mudelit ei taha siiamaani euroopasse jätkuda. Store teatab et otsas ja sakslaste telekom on isegi valiku ära korjanud, ei ole ega tule. Ma loodan et pixel3 puhul valivad sellise kes neid ka toota suudab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Speedee
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2003
|
26.05.2017 20:50:26
|
|
|
| arm2004, Pixel'i pluss on ju vanilla Android. Pole aastaid küll ühtegi Samsungi enam ostnud, aga kas need endiselt ei tule igasuguse jamasoftiga? Ok Samsung ei ole nii hull kui Huawei, aga ikkagi.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deathdog
HV kasutaja
liitunud: 22.03.2009
|
26.05.2017 21:12:05
|
|
|
| Samsung vähemalt Tableti puhul teeb IOS koopiat, meenutab igatahes rohkem ipadi menüüd kui Pixeli oma
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
26.05.2017 22:22:49
|
|
|
| Speedee kirjutas: |
| arm2004, Pixel'i pluss on ju vanilla Android. Pole aastaid küll ühtegi Samsungi enam ostnud, aga kas need endiselt ei tule igasuguse jamasoftiga? Ok Samsung ei ole nii hull kui Huawei, aga ikkagi. |
ma pole ka aastaid Samsungi ostnud. Aga lihtsalt puhta Androidi jaoks ainult Pixelit taga ajada on ka absurd. oskad selle puhta droidiga üldse midagi peale hakata, et sel pointi oleks?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
27.05.2017 13:38:11
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| Speedee kirjutas: |
| arm2004, Pixel'i pluss on ju vanilla Android. Pole aastaid küll ühtegi Samsungi enam ostnud, aga kas need endiselt ei tule igasuguse jamasoftiga? Ok Samsung ei ole nii hull kui Huawei, aga ikkagi. |
ma pole ka aastaid Samsungi ostnud. Aga lihtsalt puhta Androidi jaoks ainult Pixelit taga ajada on ka absurd. oskad selle puhta droidiga üldse midagi peale hakata, et sel pointi oleks? |
Puhta droidiga.tegelen meelsamini, kui vigastatud droididega. Puhas droid töötab täpselt nii, kuidas tahad. Kasutamine on loogiline ja lihtne. Ei mingit uimamist, on kiire ja loogiline. Kuu aja uptimega (sest uuendused tulevad kord kuus) ei toimu aeglaseks jäämist. Saad kasutada täpselt seda softi, mida tahad pea olematu bloati juures. Mõnda.Samsat, Sony vms tootja telefoni tahaks pärast kümneminutilist kasutamist vastu seina saata.
Seda siis Nexuse kogemuse baasilt.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
27.05.2017 15:32:33
|
|
|
| tsitaat: |
Ei mingit uimamist
|
millal sa viimati mitte-Nexust katsusid? selline tunne, et ei olegi katsunud, rääkimata kasutamisest, iial.
mul Galaxy S2 peal juba jooksis Lollipop veatult (ametlik tugi piirdus Jelly Bean-iga). alles vanale, üldse mitte Android telefonile, Android 4.4 peale surudes sai näha uimamist. sellegipoolest on vana hea Wave mu varutelefon
Huawei vastu seina puruks löömise reaktsioonist saan isegi aru, krdi iOS-wannabe
ühesõnaga raud ja soft on ammuilma sellisel tasemel, et mingist uimamisest pole juttugi. kui, siis ainult sinu kombel telefoni PC asendajana. ja juhtumisi on selle suunitlusega S8 ja DeX
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
27.05.2017 16:28:40
|
|
|
On, tükati häiriv, toksad, mõtleb ja siis liigub.
Käes olen neid mitte-Nexusi piisavalt hoidnud (ja ka kasutanud).
Ilmselt ikka seetõttu, et midagi on nuditud ja midagi juurde kirjutatud, tekib hetki, kus hetkeks on hing justkui kinni.
Kuna ka eemaldamatut bloati pole, siis ei pea midagi "deaktiveerima" või midagi muud tegema.
No mida ma näiteks Flipboardiga teeks? Aga samsal on see laiutama pandud lausa ühele koduekraani lehtedest, seda saab küll välja lülitada, aga asja ennast deinstallida ei saa. Õnneks puhtas droidis selliseid mõttetusi kaasas pole.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
27.05.2017 18:33:03
|
|
|
| tsitaat: |
On, tükati häiriv, toksad, mõtleb ja siis liigub.
|
sa vist pead iOS leeri kolima, seal saad vajutustele kohese reaktsiooni mida teha ei saa
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
27.05.2017 20:26:44
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| tsitaat: |
On, tükati häiriv, toksad, mõtleb ja siis liigub.
|
sa vist pead iOS leeri kolima, seal saad vajutustele kohese reaktsiooni mida teha ei saa  |
Ma ju kirjutasin, puhta droidiga seni muret pole, töötab kui kulda. iOS on sant, käsist ja jalust seotud süsteem, mulle täiesti kõlbmatu. Olgu sujuv ja kiire, aga kodus mul kasutamatu.
Puhas droid on parim.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deathdog
HV kasutaja
liitunud: 22.03.2009
|
09.09.2017 12:43:06
|
|
|
Kalendriga mure süveneb. Google kalender teeb häält ja viskab visuaali W10 masinal aga ei tee mitte piuksugi telefonil. Settingutes vaadates kõik nagu peab ja peaks olema (eelmine nädal sarnane sündmus töötas) Täna mitte midagi. Peab vaatama mingi teise Appi google enda kalendri kasutamiseks?
Täna siis tuli 8.0.0 Menüüsid tõsteti ringi, kasulikku pole midagi märganud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
helpless
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2009

|
14.09.2017 17:38:10
|
|
|
Google nutitelefoni Pixel 2 XL toodab LG, esitlus 4. oktoobril
_________________ Need to hear louder! |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
14.09.2017 18:00:01
|
|
|
| deathdog kirjutas: |
| Kalendriga mure süveneb. Google kalender teeb häält ja viskab visuaali W10 masinal aga ei tee mitte piuksugi telefonil. Settingutes vaadates kõik nagu peab ja peaks olema (eelmine nädal sarnane sündmus töötas) Täna mitte midagi. Peab vaatama mingi teise Appi google enda kalendri kasutamiseks? |
Nexustel toimetab küll kuis vaja, kõik kirjed sisestan telefonitsi, märguanded kargavad ja teevad häält ettenähtud ajal. Arvutis ei tea, vaid Thunderbirdis töötab täpselt samuti, sealt lisades ka föönis. Vaata et ikka õige kalender sul kuvatav on,.sünkroonimine ikka töötab?
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deathdog
HV kasutaja
liitunud: 22.03.2009
|
14.09.2017 21:48:06
|
|
|
Mingi aeg töötab kalender korralikult ja ühel hetkel lihtsat telefonis enam märguanded ei töötanud. Restart aitas.
Täna vaevab 8.0 ga saabunud aku kiirenenud tühjenemine. Googel app luristab päevas 30% akut nt. Millega ja miks tegeleb pole veel süvenenud. Kasulik peale uuendust "hard reset" teha???
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
15.09.2017 10:56:44
|
|
|
Androidi puhul olen erinevatel telefonidel täheldanud, et mingil hetkel kalendrid, nii Google'i oma kui Exchange'i oma, lõpetavad sünkimise ja üleüldse elutegevuse. Selle lahendab telefonis olevate kontode halduse alt korraks välja-sisse lülitamine. Ei tea, mis kamm see on, aga juba 4. versioonist alates tööalaselt sellega kokku puutunud.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
15.09.2017 14:06:10
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Androidi puhul olen erinevatel telefonidel täheldanud, et mingil hetkel kalendrid, nii Google'i oma kui Exchange'i oma, lõpetavad sünkimise ja üleüldse elutegevuse. Selle lahendab telefonis olevate kontode halduse alt korraks välja-sisse lülitamine. Ei tea, mis kamm see on, aga juba 4. versioonist alates tööalaselt sellega kokku puutunud. |
[youtube]
Ei tea, pole kohanud. S4, Nexused 5, 6, 6P kogu aeg töötanud,.Galaxy A5 (2017) veel ei yea öelda, igatahes veebruarist siiani naisel toimib.[/youtube]
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deathdog
HV kasutaja
liitunud: 22.03.2009
|
18.09.2017 22:26:25
|
|
|
| Viimane kord tundus et serveri poolne viga kuna Windosa ei piuksunud kah. iseade suudab mingi 2-3 nädalt ennast googlega synkida siis jääb vaikseks. Aga teemasse siis peale 8-0-0 installi tekkisisid akuga probleemid mis said praeguseks lahenduse "lähtestmisest". Google app tiris 7h aku tühjaks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jako07
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2006
|
05.10.2017 10:43:41
|
|
|
Pixel 2 väljas.
http://www.techradar.com/news/pixel-2
Pixel 2 siis 5" AMOLED ekraaniga, üsna suure bezeliga, Snapdragon 835, veekindel (IP 67) ja pigistatav.
Vahe Pixel 2 XL versiooniga on 6" ekraan, mis on väiksema bezeliga, 2880 x 1440 ekraaniga ja suurema akuga. Ja veekindel ja pigistatav.
Kummalgi telefonil 3,5 klapipesa pole, aga adapter peaks kaasas olema. Esipaneelil stereo kõlarid. Tuleb Android O'ga ja garanteeritakse 3 aastat värskeid Androide (ehk siis "R"ini välja)
Ja hinnad. USAs siis vastavalt $649 ja $849. Euroopa hinnad üsna suure tõenäosusega 799€ ja 899€. Okt lõpp/nov peaks olema juba saadaval.
Kuigi kaamera nende testide järgi veel parem kui Note8 või iPhone 8'tel, siis kokkuvõttes ikkagi pettumus. Mitte midagi ülemäära innovatiivset ega sellist, mis wow efekti tekitaks. Samuti puudub eelis konkurentide ees (S8, iPhone 8 või ka HTC U11, LG G6 ja 1+5)
Mis teiste muljed?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.10.2017 10:50:55
|
|
|
| tsitaat: |
Mis teiste muljed?
|
Kallis sellise telefoni kohta
Midagi läks tõlkes kaduma
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jako07
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2006
|
05.10.2017 10:54:46
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Midagi läks tõlkes kaduma
|
No mina ei näe, et igapäevakasutuses see kuidagi mingit lisaväärtust tekitaks
| tsitaat: |
| it also features the squeeze sensor we saw in the HTC U11. You can use this to launch Google Assistant at any point, with a smart squeeze detection |
viimati muutis jako07 05.10.2017 10:55:06, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
05.10.2017 10:55:04
|
|
|
Kallis jah.
Kaamera tõesti väga hea, eriti meeldis see portree režiim (mitte, et ise seda kasutaks). Just selles vinklis, et tarkvaraliselt selline asi võimalik (ja suure tõenäosusega ka parim lahendus, mis aja jooksul täieneb).
HTC U11 hetkel ilusam + odavam (600-ga sääb kätte). Kaamerad neil kõigil üsna samasse auku.
Aga tubli töö sellegi poolest. Ainult hinnad pürgivad üle mõistuse lakke...
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stks
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
05.10.2017 10:59:27
|
|
|
| jako07 kirjutas: |
Pixel 2 väljas.
Ja hinnad. USAs siis vastavalt $649 ja $849. Euroopa hinnad üsna suure tõenäosusega 799€ ja 899€. Okt lõpp/nov peaks olema juba saadaval.
|
799€ ja 939€ (64GB)
128GB on +110€
_________________ Minu loogika jääb minu loogikaks |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
05.10.2017 13:08:59
|
|
|
Puhta droidi eest võiks välja käia küll, etem ikka kui teiste sandistatud droidid. Vast ka töökindlam. Nexus 6 ja 6P 64GB isendid, mis mul, olid hinnaga pea samasse auku ja ei kahetse sellest investeeringust sentigi. Tõsised tööriistad, millega saab nautida ka meelelahutust täiega. Stereoheli on asi, kui oled ära harjunud, siis teiste tekitatav heli on ikka kohutav, kui kuskil mingit ülekannet või saadet vaadata. Hetkel olevad käravad küll, kui Pixel 3 tuleb, siis vaatame XL poole taas ja ilmselt läheb siis ostuks.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
05.10.2017 14:38:31
|
|
|
See tugi ju tavaline Google omadel. Nexus 5 tuli 4.4.2>5>6,.Nexus 6- droidid 5>6>7.1.1 ja Nexus 6P - droidid 6>7>8.x.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
05.10.2017 17:03:26
|
|
|
No täiesti tavaline saada ju vähemalt 2 uut androidi versiooni. 6-7-8 nt.
piksli kohta. Igav/kole disain. 3.5mm auk ära võetud. Juhtmevaba laadimise puudumine. Otsa veel kõrge hind. Debiilsus.
Puhas android pole küll väärt praegu sellist hinda. Mingisugust eelist pole teistega.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
05.10.2017 17:20:10
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Oot, misasja? 3,5 mm helipesa läinud? Ja siin arvati, et Apple teeb sellega enesetappu  |
Just, koomikud ikka. Suured telefonid, ruumi puudust ei tohiks olla, no milleks vaja ära kaotada seda.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
05.10.2017 17:23:47
|
|
|
| Mis innovaatilisust te telefonidest siis ootate ? Kuhu telefonidel on veel areneda ?
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
05.10.2017 17:28:34
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
| Mis innovaatilisust te telefonidest siis ootate ? Kuhu telefonidel on veel areneda ? |
innovatsioneerida on ikka veel, järgmiseks võetakse ära laadimise ja data auk.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.10.2017 17:31:58
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| Pätu kirjutas: |
| Mis innovaatilisust te telefonidest siis ootate ? Kuhu telefonidel on veel areneda ? |
innovatsioneerida on ikka veel, järgmiseks võetakse ära laadimise ja data auk. |
Aku asemel pannakse juhe pistikusse
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taims11
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2004
|
08.10.2017 12:26:05
|
|
|
| Millal ja kustkohast Pixel 2 soetada soovitate, nii et garantii ka oleks?
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deathdog
HV kasutaja
liitunud: 22.03.2009
|
08.10.2017 18:34:52
|
|
|
| Hetkel tundub et alates 19.10 hakkab müük saksamaal pihta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhko
HV vaatleja
liitunud: 22.10.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
21.10.2017 15:45:39
|
|
|
| 300€ tuimalt otsa siis UK hinnale... lattu ilmselt ei tule ega mingit supporti ei pakuta, ühesõnaga ainult vahendamise eests. Britishiga saab Heathrowle 80€ eest viimasel ajal.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.10.2017 16:09:55
|
|
|
| jaank kirjutas: |
| 300€ tuimalt otsa siis UK hinnale... lattu ilmselt ei tule ega mingit supporti ei pakuta, ühesõnaga ainult vahendamise eests. Britishiga saab Heathrowle 80€ eest viimasel ajal. |
tellid vahendaja kaudu, alla 10€ tuleb juurde
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|