|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
14.04.2017 00:43:26
|
|
|
vsoc ja vmem kruttisin ise (+ märgiga numpadil, väga idiootne lahendus btw gigabytel, kuskil pole kirjas ka).
XMP osas panin lihtsalt profile 1 ja tuld. käsitsi taiminguid ei puutunud
mälud rated 3200 jah
CMU16GX4M2C3200C16 on tootekood
http://www.corsair.com/en-eu/vengeance-led-16gb-2-x-8gb-ddr4-dram-3200mhz-c16-memory-kit-white-led-cmu16gx4m2c3200c16
LED-id tuksuvad siin erinevas taktis, pole viitsimist olnud corsairi utikat installida.
EDIT
AGA btw
AIDA annab DRAM Manufacturer SK Hynix
EDIT2:
mälude hind on rämedalt tõusnud. enne oli 120-140 vahel jalaga segada. ma ise ostsin need ATF-ist 128€-ga. nüüd on üle 150. dafuq
EDIT3:
võtsin lihtsalt "julge hundi rind on haavleid täis" ja panin x38 multiplier. tundub, et töötab (mälu ikka sama 3200)
http://valid.x86.fr/ig1vi4
cinebench tõusis 1276-le (11,7% tõus)
aga tunda on, et jahuti jääb lahjaks. undama hakkab. tuleb midagi paremat otsida.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
14.04.2017 00:54:42
|
|
|
High-Q, Sellise voldiga läheb väga kergelt 3.8 peale.
DeTHiCa., VSOC jätsin Auto, Dynamic VCore +0.042 vist. Üks leht näitab DRAM voltage 1.2v, samas mälude freq. lehe alt näitab Profile DDR Voltage 1.35v.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
14.04.2017 00:58:58
|
|
|
Stock jahutus on ikka lärmakas, lisasin uut kaarti ja tahtsin proovida enne kas normaalselt töötab, lõugab suht koledalt ka niisama idles.
Ma vaataks Thermalrighti jahutuste poole by default toetavad ka AM4, näiteks True Spirit 140 Power maksab saksamaal ~50€ + siis post lisaks on mõnusalt vaikne
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
14.04.2017 01:11:14
|
|
|
| High-Q, Lovvi, mind huvitabki, mis on "auto" volt reaalselt erinevatel mälusagedustel. asusel näitab seda bios või siis asuse enda tuning soft windowsis. vsoc peaks ise ennast muutma vastavalt ddr kiirusele, kuni 1.2v peaks välja vist minema.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alartt
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2006
|
14.04.2017 09:29:42
|
|
|
| Keegi teab kus kohast saaks am4 sobituse corsair h100i-le? Euroopast või eestist.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
14.04.2017 10:56:00
|
|
|
| Corsair ise ei saada neid tasuta?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alartt
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
14.04.2017 14:15:39
|
|
|
Ehk mõni tuttav kuskil riigis, kuhu saavad ja saad sellise vahejaamaga tellida? Mulle toob sõber Soomest selle ära, saatsin talle. HVs ju ka siin mõned mehed kahepaiksed, tullakse ehk vastu.
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
14.04.2017 14:18:43
|
|
|
Kui Saksa saadavad, siis Mailboxde abiks...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Circus.
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2002
|
14.04.2017 15:05:33
|
|
|
| alartt kirjutas: |
| Keegi teab kus kohast saaks am4 sobituse corsair h100i-le? Euroopast või eestist. |
Kaasas olev klamber ei sobi? Tavaline H100i peaks ju AM4 valmidusega nii ehk naa olema.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007

|
15.04.2017 17:08:38
|
|
|
Kas keegi Ryzeniga Adobe Premiere Elementsi renderdamist on proovinud? Eriti huvitaks võrdlus 6700K-ga.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Denke
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007

|
15.04.2017 18:19:28
|
|
|
Pro on kahjuks natuke teistmoodi. Aga selle graafiku põhjal tuleks ikkagi Intelit eelistada. Uurisin vahepeal ise ka, selgus, et Adobe pole vaevunud oma tarkvara AMD-le optimeerima.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
16.04.2017 13:15:22
|
|
|
ei tea kuna läpaka peale midagi head AMDlt tuleb? nii ammu pole lauakat enam kasutand väga ei isuta ehitama seda kuigi tahaks ka uusi AMD lahendusi proovida
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Circus.
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2002
|
16.04.2017 17:51:15
|
|
|
| kaspar00 kirjutas: |
ei tea kuna läpaka peale midagi head AMDlt tuleb? nii ammu pole lauakat enam kasutand väga ei isuta ehitama seda kuigi tahaks ka uusi AMD lahendusi proovida  |
Läpakaturule peaksid ilmuma järgmise aasta alguses koos Raven Ridge APU'ga. Samas osad kuulujutud on Raven Ridge selle aasta teise poolde asetanud.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
17.04.2017 13:05:34
|
|
|
Idles, toas on +21 Hyper 212X jahutab
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
17.04.2017 19:05:12
|
|
|
Asi saab rohkem olema ikkagi silicon lottery taga kinni...
Kas mingi automaatse downclocki saaks ka kuskilt peale keerata idlesse? Panin 1.25v ja 3.7ghz, occt oli vähemalt 20minta stabiilne. Aga nüüd stabiilselt 3.7ghz ja 1.25v.
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Megadux
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2005
|
17.04.2017 20:18:01
|
|
|
| Flab kirjutas: |
Asi saab rohkem olema ikkagi silicon lottery taga kinni...
Kas mingi automaatse downclocki saaks ka kuskilt peale keerata idlesse? Panin 1.25v ja 3.7ghz, occt oli vähemalt 20minta stabiilne. Aga nüüd stabiilselt 3.7ghz ja 1.25v. |
Vähemasti Phenom II-le tuli sellise triki jaoks installeerida AMD Overdrive - http://www.amd.com/en-us/innovations/software-technologies/technologies-gaming/over-drive
Nvidia kiibistikuga masinale see utiliit ei installeeru ja sellepärast jäi ka plaan Athlon II-te downclockida ja downvoltida mul katki.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirSilver
HV vaatleja
liitunud: 25.03.2011
|
17.04.2017 23:38:30
|
|
|
| Sooviksin ka endale Ryzen 5 1600-ga lauaarvuti komplekteerida, kuid ei leia ühtegi mATX emaplaati, millel oleks ostes piisavalt uus BIOS peal. Siin räägitakse sellest ka lähemalt. On kellelgi kogemusi ning emaplaadi soovitust?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
18.04.2017 00:02:02
|
|
|
Asrock ab350m variantidel on tugi olemas. Asusel ka
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
18.04.2017 09:30:02
|
|
|
ka gigabyte ab350m Gaming3 on r5 tugi karbist välja olemas. Ma isegi oleks soovitanud seda, aga peale mingit imevärki kadus mul USB hiire/klaviatuuri tugi biosist ära (PS2 klaveriga toimib, õnneks oli mul üks vana sahtlis olemas). igast asju proovinud, aga no mitte ei saa enam tööle. karbist välja töötas ja uue updatetud (f4) biosiga ka. Aga korra käis bios resetis ära (buutis secondary biosilt), sest tahtsin pisut katsetada.
stabiilsuse poolelt pole probleemi. ma vist üks väheseid õnnelikke, kes elab reaalset ja veel XMP profiiliga ddr4-3200 peal.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
18.04.2017 11:38:51
|
|
|
Ma endiselt ootan oma komplekti Arvutitargast. Täna on tähtaeg ja endiselt näitab mälu osas, et "Tellitud". Teised jupid on valmis pakkimiseks....
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
viimati muutis Viilutaja 18.04.2017 16:06:56, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
18.04.2017 12:55:39
|
|
|
| Flab kirjutas: |
Asi saab rohkem olema ikkagi silicon lottery taga kinni...
Kas mingi automaatse downclocki saaks ka kuskilt peale keerata idlesse? Panin 1.25v ja 3.7ghz, occt oli vähemalt 20minta stabiilne. Aga nüüd stabiilselt 3.7ghz ja 1.25v. |
Ma pika nokitsemise tulemusel otsustasin ka 3.7 peale pidama jääda. Üle selle tahab mõnesaja megahertsti, mis reaalses maailmas midagi ei muuda, saavutamiseks volti juurde saada liiga palju - kuid 3.7 teeb minul 1.285v juures ja on sellises seades 100% stabiilne.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
18.04.2017 13:23:19
|
|
|
Aga lasebki stabiilselt seda 3.7ghz ja 1.285v vôi idles madalamal sagedusel/voldiga?
Lasin tunni occt ja ei pangestunud, tundub asjalik. Vb saab veel allapoole tuua volti, panin lihtsalt esimese ropsuga selle paika ja fine-tune'ida ei viitsinud. Üle 3.7 hakkab tôesti debiilselt volti ôgima revjüüde pôhjal. Mul muidugi ka 1700x. Ehk on cherry-picked need ja vajab natukene vähem volti.
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lugzan
HV vaatleja

liitunud: 02.11.2004
|
18.04.2017 13:25:38
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
| Ma endiselt ootan oma komplekti Arvutitargast. Täna on tähtaeg ja endiselt näitab mälu osas, et "Tellitud". Teised jupid on valmis pakkimiseks.... |
kui saladus ei ole, mis prose komplektis?
J.
_________________ Higdon's Law: Good judgement comes from experience.
Experience comes from bad judgement. |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
daman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
18.04.2017 13:27:28
|
|
|
Ma jätsin nokitsemise BIOSi hooleks ja panin ASUS EZ System Tuning > Performance peale. Mälud keerasin tuimalt 2400Mhz peale, viimased BIOS uuendused on peale panemata. 3850Mhz ja stabiilne nagu Tšernobõli reaktor 86ndal. Volte ei tea, temperatuure ei tea, aga töötab ilusti.
_________________ Täna on see homme, mida sa eile kartsid. |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
18.04.2017 13:35:22
|
|
|
| Flab kirjutas: |
Aga lasebki stabiilselt seda 3.7ghz ja 1.285v vôi idles madalamal sagedusel/voldiga?
Lasin tunni occt ja ei pangestunud, tundub asjalik. Vb saab veel allapoole tuua volti, panin lihtsalt esimese ropsuga selle paika ja fine-tune'ida ei viitsinud. Üle 3.7 hakkab tôesti debiilselt volti ôgima revjüüde pôhjal. Mul muidugi ka 1700x. Ehk on cherry-picked need ja vajab natukene vähem volti. |
1.285v on lagi koormuse all, idles keerab 0.5v peale vist, vähemalt HWinfo/ASUSe soft nii väidavad. Kasutan muidu seda AMD Ryzeni Win10 power plani.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
18.04.2017 13:37:46
|
|
|
| Lugzan kirjutas: |
| Viilutaja kirjutas: |
| Ma endiselt ootan oma komplekti Arvutitargast. Täna on tähtaeg ja endiselt näitab mälu osas, et "Tellitud". Teised jupid on valmis pakkimiseks.... |
kui saladus ei ole, mis prose komplektis?
J. |
R5 1600
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
18.04.2017 16:09:37
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
| Ma endiselt ootan oma komplekti Arvutitargast. Täna on tähtaeg ja endiselt näitab mälu osas, et "Tellitud". Teised jupid on valmis pakkimiseks.... |
Hakkab pihta!
Kaup antakse kullerile üle eeldatavalt 21.04.2017.
Lõunal oli veel 18.04.2017
Millal see netist ostetud kauba tagastamise tähtaeg (14 päeva) hakkab jooksma? Maksmise hetkest (mis on juba ammu tehtud) või reaalselt kauba kättesaamise hetkest?
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
18.04.2017 16:23:17
|
|
|
kauba kätte saamise hetkest.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
18.04.2017 20:06:01
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| kauba kätte saamise hetkest. |
Ok. Kuid vist saan lahenduse kiiremini...
Pakutakse mulle musta värvi samasi mälusi - sobib!
Oleks ma seda teadnud, et värvi taga on
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
viimati muutis Viilutaja 19.04.2017 13:08:42, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
white
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2003
|
19.04.2017 12:12:23
|
|
|
| Tüütan jälle sarnase küsimusega. Kas 1600 puhul on võimalik windowsis jooksu pealt klokki peale panna ja maha võtta et ei oleks nii ahi 24/7?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
19.04.2017 12:14:03
|
|
|
| Ta ei olegi ahi kui koormust taga pole, või mida sa mõtled?
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
19.04.2017 12:21:37
|
|
|
Sooviks ka teada mida mõeldakse. Mul pinge pandud manuaalselt BIOSis ja see ei muutu (meibi saab ka sedasi, et muutuks idles väiksemaks, pole nii täpselt süvenenud). 1.20v siis nii idles kui koormusega. Ning idles olles on prose temp ~27 kraadi. Miski paar kraadi tuleb lisa juba sellest, et all on kohe GPU oma ~38 kraadiga.
See siis 1700x kohta, 1600 ei tohiks väga erineda.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
white
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2003
|
19.04.2017 12:36:11
|
|
|
| sain aru, et ca 3,8-3,9 OC jaoks vaja 1,3-1,4V Biosis panna ja selle seadega oleks juu kuum või see kerib ennast alla kui pole koormust?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
19.04.2017 12:44:53
|
|
|
Et siis kas C-states töötab või mitte?
Ise lükkasin enda Inteli i5-l C state välja, tekitab pigem ebastabiilsuseid. Tiksub 24h 4.2Ghz peal, tempide vahe Idle-s on miskit 1-2C võrreldes selle kella allakiskumisega, sama lugu tarbitava võimsusega...
Pakuks, et AMD kivid selle koha pealt palju teisiti ei käitu.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
19.04.2017 12:50:37
|
|
|
| Ilma koormuseta võetakse volt maha minumeelest (kui sa kuskil BIOSis seda just kinni pole keeranud), siiani vähemalt on minu isend koormuse kadumisel sõltumata OCst idles alati samapalju voolu võtnud nagu karbist-välja olekus.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
white
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2003
|
19.04.2017 12:53:37
|
|
|
| OK tänud vastuste eest. See veenab ikka 1600 poole =)
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
19.04.2017 13:08:49
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
| londiste kirjutas: |
| kauba kätte saamise hetkest. |
Ok. Kuid vist saan lahenduse kiiremini...
Pakutakse mulle musta värvi samasi mälusi - sobib!
Oleks ma seda teadnud, et värvi taga on  |
Sain just jupid kätte. Käisin ise veel järgi, ei suutnud DPD kullerit oodata.
Õhtul siis hakkab komplekteerimine.
Kahju ainult, et mul Noctua AM4 kinnitust pole, mõni hetk tagasi tuli just kiri, et pandi teele. EU's 4-10 päeva...
Kas kasutada Spire jahutust või mitte....
Samas ei tihka nagu oodata ka enam, tahaks kokku panna ja hiljem siis jahutuse ära vahetada...
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
19.04.2017 13:41:04
|
|
|
| Spire jahutus on ok ma kytsin sellega 1.35v ja 3.9ghz 1700 peal, undas nagu peldik aga sai hakkama.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
19.04.2017 19:44:48
|
|
|
minul on 1700X 3.9ghz peale lükatud kordajaga.. volti ei näppinud vaid jätsin automaatseks.. kui numbreid uskuda siis idles 2.2ghz peal on 0.9V ja kui 3.9ghz peal on 1.4V.
full loadis temp 58°C Noctua jahutusega, fan profiil on suht silent tehtud, 1100RPM full loadis ainult. Idle on mul suht kõrge 40°C aga fan on ainult 500RPM seadistatud
edit: aa ok 62°C nägin mprime torture testiga ära ikka
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
19.04.2017 19:55:32
|
|
|
| kellel siin asrocki ab350 pro4 plate on, kuidas CPU OC, P-STATE (kui olemas on) ja mälude krutitavusega rahul olete?
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HansSuur
HV vaatleja
liitunud: 05.12.2013
|
20.04.2017 12:42:02
|
|
|
| DeTHiCa. kirjutas: |
| kellel siin asrocki ab350 pro4 plate on, kuidas CPU OC, P-STATE (kui olemas on) ja mälude krutitavusega rahul olete? |
Mul on Fatal1ty AB350 Gaming K4 mis peaks olemas sama asi kui värvid kõrvale jätta.
1700 CPU OC panin 3900 stock jahutusega 1.3V. Pole viitsinud stabiilsus teste teha. Ainuke test on mõni pikem 3 tundi gaming sessioon. Probleeme ei tekkinud. Viimase piirini viin ja testin kui uue jahutuse panen.
Mäludega olin natuke loll ja ei vaadanud QVL listi. Võtsin G.Skill F4-3200C16D-16GVR. Mõtlesin et kui on Samsungi B-Die jne siis kõik automaagiliselt töötab probleemideta. Tegelikult üle 2666 pole mingi nipiga saanud. Samas ma pole ka kogemustega klokkija. Ei leidnud kuskilt juhendit ka kuidas peaks rohkem saama.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
20.04.2017 12:53:19
|
|
|
HansSuur, Ma arvan, et pigem plaat pidurdab mitte mälud ise. Teised siin osadel kindlatel plaatidel jooksutavad probleemideta 3200Mhz peal. Vot 3600Mhz on juba selline mida ükski plaat by def veel ei toeta ja selle saavutamiseks peab kõvasti taiminguid ja seadeid näppima hetkel.
Pigem soovitan oodata BIOS uuendus ära ja siis proovida uuesti. Aja jooksul peaksid saama lükata 2933 ja lõpuks 3200 peale. Sõltub ka emaplaadi mudelist ja tootjast. Ise olen ASUS-e poole hoidnud. Asrockiga kogemused puuduvad ja Gigabyte väldin.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
20.04.2017 13:46:32
|
|
|
Ma juba sügelen mitu nädalat, et need võiks lõpuks müüki tulla. USAsse lubati mai alguses kohe. Jama, et wifi pole küljes Samas, kui peaks ikakgi enam vähem hinnaga meile tulema, siis tuleb ära võtta.
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|