|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
05.04.2017 08:01:16
|
|
|
Ma lugesin kuumaks- nagu et igakuiselt tuleks maksta
Aga see, et kuumaks läheb, nagu temperatuuri tõus, on igati normaalne
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
05.04.2017 09:46:57
|
|
|
| -KRANTS- kirjutas: |
Ma lugesin kuumaks- nagu et igakuiselt tuleks maksta
Aga see, et kuumaks läheb, nagu temperatuuri tõus, on igati normaalne  |
Tõesti?
Lihtsalt messengeri jooksutamine ajab telefoni kuumaks?
Laadimine või millegi installimine vms intensiivne koormus saan aru, et temp tõuseb, aga lihtsalt messenger?
Disainiviga?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
05.04.2017 11:14:34
|
|
|
Ega vist ei tohiks minna, omal pole mängimisegagi ebameeldivalt kuumaks läinud, soe pigem
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
07.04.2017 10:32:13
|
|
|
| No, eks naistel vb õrnemad käekesed ka, aga ikkagi. Tänapäeval on kõik piixus ses mõttes, et iga äpp on graafikat ja disaini täis, sama ka veebilehed. Delfi võtab pea iga asja kooma.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
07.04.2017 12:28:11
|
|
|
| ahto42 kirjutas: |
| No, eks naistel vb õrnemad käekesed ka, aga ikkagi. Tänapäeval on kõik <b>piixus</b> ses mõttes, et iga äpp on graafikat ja disaini täis, sama ka veebilehed. Delfi võtab pea iga asja kooma. |
Sellepärast alla keskklassi fööni pole mõtet osta, kui vajadused-nõudmised suuremad.
Alla selle on näiteks J3 (2016) täitsa talutav, kui vaid helistad, Delfit loed ja Solitääri mängid. Mapsiga.saab kah talutavalt navigeerida.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
07.04.2017 15:16:48
|
|
|
Ma kirjutasin juba mõnda aega tagasi, et telefon läheb lambi aegadel täiesti tulikuumaks taskus ja siis kahaneb ka aku olilise kiirusega. Restart aitab, kuniks jälle otsustab sama asja teha.
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
07.04.2017 22:47:48
|
|
|
No teie telefonidel on viga midagi, ilmselt tarkvara
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
08.04.2017 08:16:06
|
|
|
Tehase seaded taastatud ja pärast kõik uuendatud. Pull ikka sama. Enam ei viitsi sellest numbrit teha. Ilmselt suvel on jama, aga jahedal ajal on hea, kui taskus ahi tuksub...
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
08.04.2017 11:11:32
|
|
|
Sony XZ on küll väga jahe, isegi nõudlikemaid mänge mängides
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
08.04.2017 11:21:12
|
|
|
XZ on tippmudel, läbimõeldum. Compact aga peale Z5 pool-säästumudeliks tehtud
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
11.04.2017 13:38:54
|
|
|
| Võib küll nii kaua minna. USAs saab juba "homseks kätte" tellida, aga ELis ei paista üldse müügis olevat.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
12.04.2017 10:47:54
|
|
|
Telia lehel hetkel XZ 629EUR vs XZs 599EUR.
Võiks ju arvata, et eeltellimise teema vms, aga pole seda juttu juures, vähemalt täna mitte.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
14.04.2017 16:58:21
|
|
|
Keegi vr- dokki on proovinud telefoniga? Pulli pärast võiks midagi proovida, Ali-st saab neid päris soodsalt, kellelgi kogemus ehk olemas juba?
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
14.04.2017 18:58:18
|
|
|
ise küll vr-i suurt ei usu, aga varsti peaks nende V2 tulema: link
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
16.04.2017 14:51:11
|
|
|
Aga kui asi töötab, siis pole vahet mis versioon see on, mingi odava peaks prooviks võtma
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
16.04.2017 19:59:44
|
|
|
Tomorrow, sony puhul pole regioonidest sooja ega külma. Alati saab "õige" regiooni stock rom peale lasta kui näpud sügelevad. XC uuendused tulevad väga nobedalt regioonist olenemata https://xpericheck.com/device/F5321
Nagu ka teiste X-seeria omad.
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
21.04.2017 17:21:57
|
|
|
Mul on XC-l tulnud mingi kala sisse, et kontaktide loetelus on kõik gmail kontaktid jne... Kuidas saab keelata ilma numbrita kontaktide näitamise? Z3C-l oli see lihtsasti leitav. Getkel ei leia kuskilt alt...
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
21.04.2017 17:34:51
|
|
|
| Kontaktid > täpid > Kuvatavad kontaktisikud ja siis seal mässata? Sünc süüdi? Ei ole seda probleemi ise kohanud.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
22.04.2017 21:42:01
|
|
|
Plaan järgmine nädal siis XC võtta 300 eest. Pagan see klicki hind on lihtsalt liiga hea. Praegune Z3C vajab remonti ja ei taha see aeg asendustelefoniga olla. Loodan, et nad kannavad selle maha ja saan raha tagasi, kuna Z3C maksis mul 390 kanti. Seega jääksin omadega plussi.
Z3C-l hetkel ekraanil vertikaalne sentimeetrine triip ekraani keskohast paremal kus puutetundlikkus ei toimi ja laadimisava kattel ka tihend lännu. Suvel saab Z3C garantii kah läbi seega kauem ei taha venitada. Muidu on üks hetk garantii läbi ja siis hakka pool ostusummast välja käima remondi jaoks.
Seoses sellega tahtsin X ja XC omanikelt küsida, et kas kasutate stock või olete ära rootinud/bootloader unlock teinud/custom ROM peale pannud?
1. Kas Nougat kõlbab kasutada vs Marshmallow või miskid vastikud bugid sees?
2. Kas (kui) arvutiga ühendate kas kasutate kaasasolnud USB C kaablit või olete ostnud pikema ja kui siis millise? Vaatan, et eestis on valik ikka suht kehva eriti kui rääkida kvaliteetsetest. Belkini omad paistavad kõige paremad. Teised on mingi noname pask enamasti mis pool maja maha põletab. USB-C kaabli puhul on ju kvaliteet olulisem kui tavalise MicroUSB puhul.
3. Kas olete ostnud mingeid lisasi nagu kiirem mälukaart, kiirlaadija, LDAC toega BT klapid või laadimisaluse ja kas need on ok või raharaisk? Eelkõige plaanin kiirlaadijat. Mälukaarti vist mitte. XC ei toeta UHS-II kiiruseid kahjuks ja praegune 64GB UHS-i on üks kiireim mälukaart mis saada selle standardi peal. Lisa +16 (kokku 32GB) sisemälu vs Z3C tagab, et ruumipuudust ei teki. Niigi mälukaardil ka praegu pidevalt mitukümmend giga vaba. Laadimisalus oleks päris mugav imho ja LDAC toega BT klapid tagaksid veelgi parema helikvaliteedi vs aptx standard mis ise juba on parem, kui tavaline BT. Juhtmega klappe ei taha.
4. Kuidas XC aku vastupidavus on reaalsuses? tean, et kehvem, kui Z3C aga kas on väga hull? Kiirlaadimine ikka toimib nii, et ei pea mingeid trikke tegema nagu väljalülitamine vms hookuspookus?
5. Kas kasutate mingeid ümbriseid või kaitseklaase? Vaatan, et Panzerglass premium on saadaval XC jaoks. Z3C peal jäin igatahes Panzerglassiga küll üsna rahule ja plaanin ka seekord seda kasutada.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
22.04.2017 22:33:36
|
|
|
mul käis selle peale "klõps" ja järgnes vaimne autistic screeching nimelt nõutan praegu Dell-ilt ja Qualcommilt taga miks mu läpakal pole aptx-i
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
22.04.2017 22:59:02
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
Plaan järgmine nädal siis XC võtta 300 eest. Pagan see klicki hind on lihtsalt liiga hea. Praegune Z3C vajab remonti ja ei taha see aeg asendustelefoniga olla. Loodan, et nad kannavad selle maha ja saan raha tagasi, kuna Z3C maksis mul 390 kanti. Seega jääksin omadega plussi.
Z3C-l hetkel ekraanil vertikaalne sentimeetrine triip ekraani keskohast paremal kus puutetundlikkus ei toimi ja laadimisava kattel ka tihend lännu. Suvel saab Z3C garantii kah läbi seega kauem ei taha venitada. Muidu on üks hetk garantii läbi ja siis hakka pool ostusummast välja käima remondi jaoks.
Seoses sellega tahtsin X ja XC omanikelt küsida, et kas kasutate stock või olete ära rootinud/bootloader unlock teinud/custom ROM peale pannud?
1. Kas Nougat kõlbab kasutada vs Marshmallow või miskid vastikud bugid sees?
2. Kas (kui) arvutiga ühendate kas kasutate kaasasolnud USB C kaablit või olete ostnud pikema ja kui siis millise? Vaatan, et eestis on valik ikka suht kehva eriti kui rääkida kvaliteetsetest. Belkini omad paistavad kõige paremad. Teised on mingi noname piix enamasti mis pool maja maha põletab. USB-C kaabli puhul on ju kvaliteet olulisem kui tavalise MicroUSB puhul.
3. Kas olete ostnud mingeid lisasi nagu kiirem mälukaart, kiirlaadija, LDAC toega BT klapid või laadimisaluse ja kas need on ok või raharaisk? Eelkõige plaanin kiirlaadijat. Mälukaarti vist mitte. XC ei toeta UHS-II kiiruseid kahjuks ja praegune 64GB UHS-i on üks kiireim mälukaart mis saada selle standardi peal. Lisa +16 (kokku 32GB) sisemälu vs Z3C tagab, et ruumipuudust ei teki. Niigi mälukaardil ka praegu pidevalt mitukümmend giga vaba. Laadimisalus oleks päris mugav imho ja LDAC toega BT klapid tagaksid veelgi parema helikvaliteedi vs aptx standard mis ise juba on parem, kui tavaline BT. Juhtmega klappe ei taha.
4. Kuidas XC aku vastupidavus on reaalsuses? tean, et kehvem, kui Z3C aga kas on väga hull? Kiirlaadimine ikka toimib nii, et ei pea mingeid trikke tegema nagu väljalülitamine vms hookuspookus?
5. Kas kasutate mingeid ümbriseid või kaitseklaase? Vaatan, et Panzerglass premium on saadaval XC jaoks. Z3C peal jäin igatahes Panzerglassiga küll üsna rahule ja plaanin ka seekord seda kasutada. |
ostsin euronicsist Hama usb-C kaabli,töötab kenasti,igavene jäme ja 2m pikk
Akuga on nii,et laed ikka iga õhtu täis,aga vahest on laadima pannes 60 protsenti või rohkemgi,seega peab kuskil 1,5-2päeva mis on isegi müstika mu eelmise z-ga võrreldes
Omal on hiinast tellitud kaitsekile(pigem siis klaas) ja kaaned ka mis ostes kohe Elisast võtsin.Ma arvan et need on juba korra ennast ära tasunud kui telefon trepi peal maha kukkus,ebamugavam kasutada küll,aga kaitseb
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
23.04.2017 16:52:37
|
|
|
| sooty kirjutas: |
| Kontaktid > täpid > Kuvatavad kontaktisikud ja siis seal mässata? Sünc süüdi? Ei ole seda probleemi ise kohanud. |
Seal all seda valikut pole. On SIM kontaktid, messenger, gmail, telefon jne... Varasemalt on ka saanud sealt valida numbriga kontaktid, enam mitte.
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mark-lll
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2005
|
24.04.2017 13:28:24
|
|
|
| Kuidas see Xperia XZ on muidu ? On ta ka hea... osta tasuks?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
24.04.2017 14:08:21
|
|
|
mark-lll, tasub kui oled väikese telefoni austaja. Levi on super, kuna erinevalt kõikidest teistest telefonidest on 4x4 Mimo antennid LTE jaoks.
Android 7.1.1 on ka kohe saabumas ja tõenäoliselt ka Telia VoLTE.
okidokis on ka ime hinnaga XZ-id müügis.
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
24.04.2017 14:18:42
|
|
|
Kuidas hinnangud teemal XZ vs XZs?
Osad ülevaated märgivad, et s annab ainult video osas kaheldava väärtusega edasiminekut?
On keegi lähemalt uurinud?
Kas võib olla, et sarnaselt Z3 vs Z3+ saab XZs ühe hooaja võrra kauem uuendusi?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
24.04.2017 14:29:56
|
|
|
Draqula, XZs võta ligi kui sind väga huvitab kaamera slowmotion salvestus. Muus osas telefonid identsed. Praegusel hetkel ka juba XZs firmware põhjal tehtud ROM XZ jaoks. Seega ma ei näe põhjust miks ei peaks seda tulevikus juhtuma juhul kui XZs peaks saama rohkem uuendusi(kahtlen). Netist leiad kindlasti XZs kaamera ülevaateid ja võrdlusi XZ-iga.
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
24.04.2017 14:59:57
|
|
|
| [veix] kirjutas: |
mark-lll, tasub kui oled väikese telefoni austaja. Levi on super, kuna erinevalt kõikidest teistest telefonidest on 4x4 Mimo antennid LTE jaoks.
Android 7.1.1 on ka kohe saabumas ja tõenäoliselt ka Telia VoLTE.
okidokis on ka ime hinnaga XZ-id müügis. |
Seda levi asja keegi reaalselt ka kommenteerida suudab?
Satun vahest võpsikusse, kus oleks paremat levi vaja...
Kuigi tahaks moodsamat tükki, kui see Sony.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
24.04.2017 15:39:52
|
|
|
| XZ tõesti üle pika aja hea telefon Sony poolt. Kiire, hea akuga, väga hea kaameraga. Iphone 6S-i kasutaja kadestas kui häid pilte Sony teha suudab. Levi on samuti hea. Sai hiljuti venemaal käidud, Peterburgis ja Moskvas, isegi seal kuskil levi probleeme ei esinenud. Ainuke asi on korpus, kergelt võib kulumisjälgi tulla.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mark-lll
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2005
|
25.04.2017 00:04:00
|
|
|
| [veix] kirjutas: |
mark-lll, tasub kui oled väikese telefoni austaja. Levi on super, kuna erinevalt kõikidest teistest telefonidest on 4x4 Mimo antennid LTE jaoks.
Android 7.1.1 on ka kohe saabumas ja tõenäoliselt ka Telia VoLTE.
okidokis on ka ime hinnaga XZ-id müügis. |
Ok....
Samas mul on häda selle tele2 leviga siseruumides ja netti pole ka. Nagu teatud majast väljun või aknale ligemale kuskile , nii natuke tuleb seda paar pulka. Elisal ja Telial on siseruumides kõik olemas... tele2 ei usu et aastal 2017 on see veel võimalik, et kuskil siseruumides levi ja netti pole, ütlesid, et 500m kaugusel vabaduse väljakul on lähim repiiter
Tööülesanded viivad tihti riigikogu hoonesse, ja see on ulme kuidas tele2-el seal on nii nõrk levisignaal ja nett on maas telefonis. Nii ei saa ju krt asju ajada Paekivist paks hoone ka muidugi...pole ime, et kõik ära sööb.
Olen proovinud Lumia 930 ja Motorola moto g 3 gen androidiga...viimane sureb seal kohe maha, nokia veel püüab kohati midagi Samas nagu ei taha operaatorit ka vahetada paljalt selle ühe maja pärast...mujal on kõikjal olemas ja toimib laitmatult.
See pärast küsisingi, et äkki see XZ parem oma vastuvõtu poolest... ja pole ta ju väike midagi, 5.2 tolli nägu.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
25.04.2017 06:15:57
|
|
|
Siselevi=800Mhz või maja sisesed erilahendused. Tele2-l tõesti ei ole maja sisest erilahendust riigikogu majas, samuti on 800Mhz saatjad päris kaugel. Ma kardan, et mistahes telefoniga on sul seal raskusi 4G saamisega.
800Mhz saatja on jah Wabaduse kohviku maja katusel, samuti on 2100Mhz saatja Kiriku plats 1 maja küljes aga see sind riigikogu siseruumides ei aita.
Riigikogu ei ole ka just maja, kuhu ma saaks niisama sisse marssida oma XZ-iga levi mõõtma
Kindlasti parem kui lumia või motorola aga imesi ta ka ei suuda
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mark-lll
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2005
|
25.04.2017 10:43:45
|
|
|
| [veix] kirjutas: |
Siselevi=800Mhz või maja sisesed erilahendused. Tele2-l tõesti ei ole maja sisest erilahendust riigikogu majas, samuti on 800Mhz saatjad päris kaugel. Ma kardan, et mistahes telefoniga on sul seal raskusi 4G saamisega.
800Mhz saatja on jah Wabaduse kohviku maja katusel, samuti on 2100Mhz saatja Kiriku plats 1 maja küljes aga see sind riigikogu siseruumides ei aita.
Riigikogu ei ole ka just maja, kuhu ma saaks niisama sisse marssida oma XZ-iga levi mõõtma
Kindlasti parem kui lumia või motorola aga imesi ta ka ei suuda  |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
25.04.2017 12:22:57
|
|
|
Ja nagu tellitud, siis Android 7.1.1 uuendus hakkas tulema. Hetkel järgnevatele mudelitele.
Xperia™ X Performance (F8131)
Xperia™ X Performance (F8132)
Xperia™ XZ (F8331)
Xperia™ XZ (F8332)
https://xpericheck.com/
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
26.04.2017 07:01:28
|
|
|
| mark-lll kirjutas: |
| Kuidas see Xperia XZ on muidu ? On ta ka hea... osta tasuks? |
| [veix] kirjutas: |
| mark-lll, tasub kui oled väikese telefoni austaja. |
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
26.04.2017 10:57:31
|
|
|
| -KRANTS- kirjutas: |
| mark-lll kirjutas: |
| Kuidas see Xperia XZ on muidu ? On ta ka hea... osta tasuks? |
| [veix] kirjutas: |
| mark-lll, tasub kui oled väikese telefoni austaja. |
|
Vaata taustsüsteemi.
Kui otsisin lapsele väiksemat telefoni siis reaalselt ongi hetkel seis, et 5" on väike, enamik suuremad.
Ei ole normaalne minu arvates, aga nii lihtsalt on.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
26.04.2017 15:36:49
|
|
|
7.1.1 uuendusega (Customized NOBA) täna tuli ka tugi Telia VoLTE jaoks. Lasin system image nullist peale ja peale esimest restarti oli ikoon ees ja kõne ajal ka.
Spoiler 
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001

|
28.04.2017 17:25:33
|
|
|
Sain täna XZ-i kätte, võrreldes Z5 Premiumiga on kvaliteet ikka küll alla käinud. XZ tundub nagu plastmasskäkk
Kuidas teil XZ-id on vastu pidanud, ilma kaanteta vist ei kannata väga kasutada?
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
28.04.2017 18:14:11
|
|
|
Sony (ja ka LG ning HTC) on käinud juba pikemat aega alla ja ega neile polegi mõtet oma raha kulutada.
kas kaks suurt kes Eestis ametlikult on - Samsung ja Huawei, või teised hiinakad alates BLU-st kuni Xiaomini.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
28.04.2017 19:58:55
|
|
|
Sony rumalus oli kuulata neid tolasid, kes uusi disaine nõudsid. Z3 oli IMO pinnacle. Sealt edasi oleks pidanud materjalile ja koostekvaliteedile keskenduma. A noh, vana disainiga ju ei müü. Apple puhul lausa turuanalüütikud kurdavad, et sihtgrupil ei ole mõtet uut osta, kuna näevad liiga sarnased välja - ei saa eputada
Jaanus, nägin just täna ühte natuke kasutuses olnud XZ'i ja tahtsin siin kommenteerida, et kole plastmass nägi välja Väga kriimune ei olnud ja ainult kaitsekile küljes. Värv see uus sinine.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
28.04.2017 22:14:19
|
|
|
Endal hall. Z5 pealt korralik edasiminek. Aku peab paremini, kaamera palju palju parem, lõpuks ometi aux heli korda tehtud, tuleb valjemalt klappidesse/kõlaritesse. Z5 peal sõrmejälje lugeja absul ei toimind, siis nüüd töötab see väga kiirelt ja hästi. Lisaks käes mugavam, õhem ja kergem
Parim Sony seni. Ilmselt juunis tulev 4k ekraaniga on veel parem, aga ei jõudnud ära oodata.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul55
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2003
|
28.04.2017 22:47:45
|
|
|
Ei ole ta nii plastmass midagi, nelja kuuga on nurgad haljaks kulunud ja tundub täitsa metall.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markedmen
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2009
|
28.04.2017 23:50:00
|
|
|
Märgin ka teema ära. Hetkel alates väljatulekust kasutanud Z2'te ning paneks veel vähemalt 2 aastat muretult, kuid kuidagi moraalselt vananenud tundub juba. See XZ Premium tundub huvitav pill, kui välja tuleb, tuleb poodi näppima minna.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.W.A.T.
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2003
|
29.04.2017 00:02:22
|
|
|
XZ korpus küll plastikune pole. Tagune on ju alumiiniumist ja kogu ehitus küllaltki kindel. Olulist parem lahendus minu meelest, kui üleni "klaasvõilevad".
XZ peale tuli nüüd 7.1.1 tarkvara ja Telia võrgus lõi VoLTE ikooni ette - kas see tähendab et funktsioon on ka aktiivne? Telia ametlikus VoLTE nimekirjas XZ-i ei ole (veel?).
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
29.04.2017 06:44:16
|
|
|
ei, niisama mõnituseks näitab ikooni.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|