Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia X seeria märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 05.04.2017 08:01:16 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif
Ma lugesin kuumaks- nagu et igakuiselt tuleks maksta icon_eek.gif
Aga see, et kuumaks läheb, nagu temperatuuri tõus, on igati normaalne icon_biggrin.gif

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2017 09:46:57 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
icon_biggrin.gif
Ma lugesin kuumaks- nagu et igakuiselt tuleks maksta icon_eek.gif
Aga see, et kuumaks läheb, nagu temperatuuri tõus, on igati normaalne icon_biggrin.gif


Tõesti?
Lihtsalt messengeri jooksutamine ajab telefoni kuumaks?
Laadimine või millegi installimine vms intensiivne koormus saan aru, et temp tõuseb, aga lihtsalt messenger?
Disainiviga?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2017 11:14:34 vasta tsitaadiga

Ega vist ei tohiks minna, omal pole mängimisegagi ebameeldivalt kuumaks läinud, soe pigem
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2017 10:32:13 vasta tsitaadiga

No, eks naistel vb õrnemad käekesed ka, aga ikkagi. Tänapäeval on kõik piixus ses mõttes, et iga äpp on graafikat ja disaini täis, sama ka veebilehed. Delfi võtab pea iga asja kooma.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2017 12:28:11 vasta tsitaadiga

ahto42 kirjutas:
No, eks naistel vb õrnemad käekesed ka, aga ikkagi. Tänapäeval on kõik <b>piixus</b> ses mõttes, et iga äpp on graafikat ja disaini täis, sama ka veebilehed. Delfi võtab pea iga asja kooma.


Sellepärast alla keskklassi fööni pole mõtet osta, kui vajadused-nõudmised suuremad.
Alla selle on näiteks J3 (2016) täitsa talutav, kui vaid helistad, Delfit loed ja Solitääri mängid. Mapsiga.saab kah talutavalt navigeerida.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 07.04.2017 15:16:48 vasta tsitaadiga

Ma kirjutasin juba mõnda aega tagasi, et telefon läheb lambi aegadel täiesti tulikuumaks taskus ja siis kahaneb ka aku olilise kiirusega. Restart aitab, kuniks jälle otsustab sama asja teha.
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2017 22:47:48 vasta tsitaadiga

No teie telefonidel on viga midagi, ilmselt tarkvara
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 08.04.2017 08:16:06 vasta tsitaadiga

Tehase seaded taastatud ja pärast kõik uuendatud. Pull ikka sama. Enam ei viitsi sellest numbrit teha. Ilmselt suvel on jama, aga jahedal ajal on hea, kui taskus ahi tuksub...
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2017 11:11:32 vasta tsitaadiga

Sony XZ on küll väga jahe, isegi nõudlikemaid mänge mängides thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2017 11:21:12 vasta tsitaadiga

XZ on tippmudel, läbimõeldum. Compact aga peale Z5 pool-säästumudeliks tehtud thumbs_down.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 11.04.2017 13:23:17 vasta tsitaadiga

Huvitav, millal see XZs kohalikele lettidele võiks jõuda? Kuu-kahe pärast?
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2017 13:38:54 vasta tsitaadiga

Võib küll nii kaua minna. USAs saab juba "homseks kätte" tellida, aga ELis ei paista üldse müügis olevat.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2017 15:26:59 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
Huvitav, millal see XZs kohalikele lettidele võiks jõuda? Kuu-kahe pärast?

XZs on ju eeltellimuses, kätte saab homsest vms
https://pood.telia.ee/productInfo/29/mobiiltelefon-sony-xperia-xzs/1307-8179

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 11.04.2017 16:43:17 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
XZs on ju eeltellimuses, kätte saab homsest vms
https://pood.telia.ee/productInfo/29/mobiiltelefon-sony-xperia-xzs/1307-8179

Norm thumbs_up.gif

HV leht seda mudelit veel ei näitagi... icon_rolleyes.gif

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2017 10:47:54 vasta tsitaadiga

Telia lehel hetkel XZ 629EUR vs XZs 599EUR.

Võiks ju arvata, et eeltellimise teema vms, aga pole seda juttu juures, vähemalt täna mitte.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2017 16:58:21 vasta tsitaadiga

Keegi vr- dokki on proovinud telefoniga? Pulli pärast võiks midagi proovida, Ali-st saab neid päris soodsalt, kellelgi kogemus ehk olemas juba?
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2017 18:58:18 vasta tsitaadiga

ise küll vr-i suurt ei usu, aga varsti peaks nende V2 tulema: link
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2017 14:51:11 vasta tsitaadiga

Aga kui asi töötab, siis pole vahet mis versioon see on, mingi odava peaks prooviks võtma
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2017 16:55:52 vasta tsitaadiga

XC hea hinnaga saadaval. Kahjuks must toon puudub: https://www.klick.ee/sony-xperia-x-compact
Klicki puhul muidugi tekitab kahtlust, et mis regiooni oma nad sisse on ostnud, et nad oma 60€ odavamalt suudavad müüa vs kõik teised ja isegi 100€ odavamalt vs nt Telia. Neil on varem selle regiooniteemaga probleeme olnud...

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2017 19:59:44 vasta tsitaadiga

Tomorrow, sony puhul pole regioonidest sooja ega külma. Alati saab "õige" regiooni stock rom peale lasta kui näpud sügelevad. XC uuendused tulevad väga nobedalt regioonist olenemata https://xpericheck.com/device/F5321
Nagu ka teiste X-seeria omad.

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2017 20:13:54 vasta tsitaadiga

[veix], Jep eks meiesugustele kes ise fläshivad pole see probleem. Pigem mõjutab see tavatarbijat, kes telefoni käima pannes avastab poolakeelse menüü vms.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 17.04.2017 08:59:17 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
[veix], Jep eks meiesugustele kes ise fläshivad pole see probleem. Pigem mõjutab see tavatarbijat, kes telefoni käima pannes avastab poolakeelse menüü vms.

Specide all kirjas, et eesti keel olemas...

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 21.04.2017 17:21:57 vasta tsitaadiga

Mul on XC-l tulnud mingi kala sisse, et kontaktide loetelus on kõik gmail kontaktid jne... Kuidas saab keelata ilma numbrita kontaktide näitamise? Z3C-l oli see lihtsasti leitav. Getkel ei leia kuskilt alt...
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2017 17:34:51 vasta tsitaadiga

Kontaktid > täpid > Kuvatavad kontaktisikud ja siis seal mässata? Sünc süüdi? Ei ole seda probleemi ise kohanud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2017 21:42:01 vasta tsitaadiga

Plaan järgmine nädal siis XC võtta 300 eest. Pagan see klicki hind on lihtsalt liiga hea. Praegune Z3C vajab remonti ja ei taha see aeg asendustelefoniga olla. Loodan, et nad kannavad selle maha ja saan raha tagasi, kuna Z3C maksis mul 390 kanti. Seega jääksin omadega plussi.
Z3C-l hetkel ekraanil vertikaalne sentimeetrine triip ekraani keskohast paremal kus puutetundlikkus ei toimi ja laadimisava kattel ka tihend lännu. Suvel saab Z3C garantii kah läbi seega kauem ei taha venitada. Muidu on üks hetk garantii läbi ja siis hakka pool ostusummast välja käima remondi jaoks.

Seoses sellega tahtsin X ja XC omanikelt küsida, et kas kasutate stock või olete ära rootinud/bootloader unlock teinud/custom ROM peale pannud?
1. Kas Nougat kõlbab kasutada vs Marshmallow või miskid vastikud bugid sees?

2. Kas (kui) arvutiga ühendate kas kasutate kaasasolnud USB C kaablit või olete ostnud pikema ja kui siis millise? Vaatan, et eestis on valik ikka suht kehva eriti kui rääkida kvaliteetsetest. Belkini omad paistavad kõige paremad. Teised on mingi noname pask enamasti mis pool maja maha põletab. USB-C kaabli puhul on ju kvaliteet olulisem kui tavalise MicroUSB puhul.

3. Kas olete ostnud mingeid lisasi nagu kiirem mälukaart, kiirlaadija, LDAC toega BT klapid või laadimisaluse ja kas need on ok või raharaisk? Eelkõige plaanin kiirlaadijat. Mälukaarti vist mitte. XC ei toeta UHS-II kiiruseid kahjuks ja praegune 64GB UHS-i on üks kiireim mälukaart mis saada selle standardi peal. Lisa +16 (kokku 32GB) sisemälu vs Z3C tagab, et ruumipuudust ei teki. Niigi mälukaardil ka praegu pidevalt mitukümmend giga vaba. Laadimisalus oleks päris mugav imho ja LDAC toega BT klapid tagaksid veelgi parema helikvaliteedi vs aptx standard mis ise juba on parem, kui tavaline BT. Juhtmega klappe ei taha.

4. Kuidas XC aku vastupidavus on reaalsuses? tean, et kehvem, kui Z3C aga kas on väga hull? Kiirlaadimine ikka toimib nii, et ei pea mingeid trikke tegema nagu väljalülitamine vms hookuspookus?

5. Kas kasutate mingeid ümbriseid või kaitseklaase? Vaatan, et Panzerglass premium on saadaval XC jaoks. Z3C peal jäin igatahes Panzerglassiga küll üsna rahule ja plaanin ka seekord seda kasutada.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2017 22:33:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aptx

mul käis selle peale "klõps" ja järgnes vaimne autistic screeching icon_lol.gif nimelt nõutan praegu Dell-ilt ja Qualcommilt taga miks mu läpakal pole aptx-i icon_biggrin.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2017 22:59:02 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Plaan järgmine nädal siis XC võtta 300 eest. Pagan see klicki hind on lihtsalt liiga hea. Praegune Z3C vajab remonti ja ei taha see aeg asendustelefoniga olla. Loodan, et nad kannavad selle maha ja saan raha tagasi, kuna Z3C maksis mul 390 kanti. Seega jääksin omadega plussi.
Z3C-l hetkel ekraanil vertikaalne sentimeetrine triip ekraani keskohast paremal kus puutetundlikkus ei toimi ja laadimisava kattel ka tihend lännu. Suvel saab Z3C garantii kah läbi seega kauem ei taha venitada. Muidu on üks hetk garantii läbi ja siis hakka pool ostusummast välja käima remondi jaoks.

Seoses sellega tahtsin X ja XC omanikelt küsida, et kas kasutate stock või olete ära rootinud/bootloader unlock teinud/custom ROM peale pannud?
1. Kas Nougat kõlbab kasutada vs Marshmallow või miskid vastikud bugid sees?

2. Kas (kui) arvutiga ühendate kas kasutate kaasasolnud USB C kaablit või olete ostnud pikema ja kui siis millise? Vaatan, et eestis on valik ikka suht kehva eriti kui rääkida kvaliteetsetest. Belkini omad paistavad kõige paremad. Teised on mingi noname piix enamasti mis pool maja maha põletab. USB-C kaabli puhul on ju kvaliteet olulisem kui tavalise MicroUSB puhul.

3. Kas olete ostnud mingeid lisasi nagu kiirem mälukaart, kiirlaadija, LDAC toega BT klapid või laadimisaluse ja kas need on ok või raharaisk? Eelkõige plaanin kiirlaadijat. Mälukaarti vist mitte. XC ei toeta UHS-II kiiruseid kahjuks ja praegune 64GB UHS-i on üks kiireim mälukaart mis saada selle standardi peal. Lisa +16 (kokku 32GB) sisemälu vs Z3C tagab, et ruumipuudust ei teki. Niigi mälukaardil ka praegu pidevalt mitukümmend giga vaba. Laadimisalus oleks päris mugav imho ja LDAC toega BT klapid tagaksid veelgi parema helikvaliteedi vs aptx standard mis ise juba on parem, kui tavaline BT. Juhtmega klappe ei taha.

4. Kuidas XC aku vastupidavus on reaalsuses? tean, et kehvem, kui Z3C aga kas on väga hull? Kiirlaadimine ikka toimib nii, et ei pea mingeid trikke tegema nagu väljalülitamine vms hookuspookus?

5. Kas kasutate mingeid ümbriseid või kaitseklaase? Vaatan, et Panzerglass premium on saadaval XC jaoks. Z3C peal jäin igatahes Panzerglassiga küll üsna rahule ja plaanin ka seekord seda kasutada.


ostsin euronicsist Hama usb-C kaabli,töötab kenasti,igavene jäme ja 2m pikk
Akuga on nii,et laed ikka iga õhtu täis,aga vahest on laadima pannes 60 protsenti või rohkemgi,seega peab kuskil 1,5-2päeva mis on isegi müstika mu eelmise z-ga võrreldes icon_smile.gif
Omal on hiinast tellitud kaitsekile(pigem siis klaas) ja kaaned ka mis ostes kohe Elisast võtsin.Ma arvan et need on juba korra ennast ära tasunud kui telefon trepi peal maha kukkus,ebamugavam kasutada küll,aga kaitseb

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 23.04.2017 16:52:37 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Kontaktid > täpid > Kuvatavad kontaktisikud ja siis seal mässata? Sünc süüdi? Ei ole seda probleemi ise kohanud.

Seal all seda valikut pole. On SIM kontaktid, messenger, gmail, telefon jne... Varasemalt on ka saanud sealt valida numbriga kontaktid, enam mitte.
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 24.04.2017 13:28:24 vasta tsitaadiga

Kuidas see Xperia XZ on muidu ? On ta ka hea... osta tasuks?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2017 14:08:21 vasta tsitaadiga

mark-lll, tasub kui oled väikese telefoni austaja. Levi on super, kuna erinevalt kõikidest teistest telefonidest on 4x4 Mimo antennid LTE jaoks.
Android 7.1.1 on ka kohe saabumas ja tõenäoliselt ka Telia VoLTE.
okidokis on ka ime hinnaga XZ-id müügis.

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2017 14:18:42 vasta tsitaadiga

Kuidas hinnangud teemal XZ vs XZs?

Osad ülevaated märgivad, et s annab ainult video osas kaheldava väärtusega edasiminekut?
On keegi lähemalt uurinud?
Kas võib olla, et sarnaselt Z3 vs Z3+ saab XZs ühe hooaja võrra kauem uuendusi?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2017 14:29:56 vasta tsitaadiga

Draqula, XZs võta ligi kui sind väga huvitab kaamera slowmotion salvestus. Muus osas telefonid identsed. Praegusel hetkel ka juba XZs firmware põhjal tehtud ROM XZ jaoks. Seega ma ei näe põhjust miks ei peaks seda tulevikus juhtuma juhul kui XZs peaks saama rohkem uuendusi(kahtlen). Netist leiad kindlasti XZs kaamera ülevaateid ja võrdlusi XZ-iga.
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2017 14:59:57 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
mark-lll, tasub kui oled väikese telefoni austaja. Levi on super, kuna erinevalt kõikidest teistest telefonidest on 4x4 Mimo antennid LTE jaoks.
Android 7.1.1 on ka kohe saabumas ja tõenäoliselt ka Telia VoLTE.
okidokis on ka ime hinnaga XZ-id müügis.

Seda levi asja keegi reaalselt ka kommenteerida suudab?
Satun vahest võpsikusse, kus oleks paremat levi vaja...
Kuigi tahaks moodsamat tükki, kui see Sony.

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2017 15:39:52 vasta tsitaadiga

XZ tõesti üle pika aja hea telefon Sony poolt. Kiire, hea akuga, väga hea kaameraga. Iphone 6S-i kasutaja kadestas kui häid pilte Sony teha suudab. Levi on samuti hea. Sai hiljuti venemaal käidud, Peterburgis ja Moskvas, isegi seal kuskil levi probleeme ei esinenud. Ainuke asi on korpus, kergelt võib kulumisjälgi tulla.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 25.04.2017 00:04:00 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
mark-lll, tasub kui oled väikese telefoni austaja. Levi on super, kuna erinevalt kõikidest teistest telefonidest on 4x4 Mimo antennid LTE jaoks.
Android 7.1.1 on ka kohe saabumas ja tõenäoliselt ka Telia VoLTE.
okidokis on ka ime hinnaga XZ-id müügis.


Ok....
Samas mul on häda selle tele2 leviga siseruumides ja netti pole ka. Nagu teatud majast väljun või aknale ligemale kuskile , nii natuke tuleb seda paar pulka. Elisal ja Telial on siseruumides kõik olemas... tele2 ei usu et aastal 2017 on see veel võimalik, et kuskil siseruumides levi ja netti pole, ütlesid, et 500m kaugusel vabaduse väljakul on lähim repiiter icon_razz.gif

Tööülesanded viivad tihti riigikogu hoonesse, ja see on ulme kuidas tele2-el seal on nii nõrk levisignaal ja nett on maas telefonis. Nii ei saa ju krt asju ajada icon_sad.gif Paekivist paks hoone ka muidugi...pole ime, et kõik ära sööb.
Olen proovinud Lumia 930 ja Motorola moto g 3 gen androidiga...viimane sureb seal kohe maha, nokia veel püüab kohati midagi icon_razz.gif Samas nagu ei taha operaatorit ka vahetada paljalt selle ühe maja pärast...mujal on kõikjal olemas ja toimib laitmatult.
See pärast küsisingi, et äkki see XZ parem oma vastuvõtu poolest... ja pole ta ju väike midagi, 5.2 tolli nägu.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2017 06:15:57 vasta tsitaadiga

Siselevi=800Mhz või maja sisesed erilahendused. Tele2-l tõesti ei ole maja sisest erilahendust riigikogu majas, samuti on 800Mhz saatjad päris kaugel. Ma kardan, et mistahes telefoniga on sul seal raskusi 4G saamisega.
800Mhz saatja on jah Wabaduse kohviku maja katusel, samuti on 2100Mhz saatja Kiriku plats 1 maja küljes aga see sind riigikogu siseruumides ei aita.
Riigikogu ei ole ka just maja, kuhu ma saaks niisama sisse marssida oma XZ-iga levi mõõtma icon_biggrin.gif
Kindlasti parem kui lumia või motorola aga imesi ta ka ei suuda icon_smile.gif

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 25.04.2017 10:43:45 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
Siselevi=800Mhz või maja sisesed erilahendused. Tele2-l tõesti ei ole maja sisest erilahendust riigikogu majas, samuti on 800Mhz saatjad päris kaugel. Ma kardan, et mistahes telefoniga on sul seal raskusi 4G saamisega.
800Mhz saatja on jah Wabaduse kohviku maja katusel, samuti on 2100Mhz saatja Kiriku plats 1 maja küljes aga see sind riigikogu siseruumides ei aita.
Riigikogu ei ole ka just maja, kuhu ma saaks niisama sisse marssida oma XZ-iga levi mõõtma icon_biggrin.gif
Kindlasti parem kui lumia või motorola aga imesi ta ka ei suuda icon_smile.gif



thumbs_up.gif thumbs_up.gif dance.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2017 12:22:57 vasta tsitaadiga

Ja nagu tellitud, siis Android 7.1.1 uuendus hakkas tulema. Hetkel järgnevatele mudelitele.
Xperia™ X Performance (F8131)
Xperia™ X Performance (F8132)
Xperia™ XZ (F8331)
Xperia™ XZ (F8332)

https://xpericheck.com/

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 26.04.2017 07:01:28 vasta tsitaadiga

mark-lll kirjutas:
Kuidas see Xperia XZ on muidu ? On ta ka hea... osta tasuks?

[veix] kirjutas:
mark-lll, tasub kui oled väikese telefoni austaja.

icon_eek.gif
tsitaat:
Size 5.2 inches
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2017 10:57:31 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
mark-lll kirjutas:
Kuidas see Xperia XZ on muidu ? On ta ka hea... osta tasuks?

[veix] kirjutas:
mark-lll, tasub kui oled väikese telefoni austaja.

icon_eek.gif
tsitaat:
Size 5.2 inches


Vaata taustsüsteemi.
Kui otsisin lapsele väiksemat telefoni siis reaalselt ongi hetkel seis, et 5" on väike, enamik suuremad.
Ei ole normaalne minu arvates, aga nii lihtsalt on.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2017 11:11:46 vasta tsitaadiga

Draqula, Väike on ikka 4" Iphone SE ja 4,6" Xperia Compact. 5" on keskmised ja 6" kanti juba suured.
Probleem on hinnas. Mõlemad väiksed maksavad 300+ samas kui mingi suva tootja 5"+ lahmaka saab vähemalt poole odavamalt kätte.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2017 15:36:49 vasta tsitaadiga

7.1.1 uuendusega (Customized NOBA) täna tuli ka tugi Telia VoLTE jaoks. Lasin system image nullist peale ja peale esimest restarti oli ikoon ees ja kõne ajal ka.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2017 17:25:33 vasta tsitaadiga

Sain täna XZ-i kätte, võrreldes Z5 Premiumiga on kvaliteet ikka küll alla käinud. XZ tundub nagu plastmasskäkk icon_cry.gif
Kuidas teil XZ-id on vastu pidanud, ilma kaanteta vist ei kannata väga kasutada?
Kommentaarid: 716 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2017 18:14:11 vasta tsitaadiga

Sony (ja ka LG ning HTC) on käinud juba pikemat aega alla ja ega neile polegi mõtet oma raha kulutada.
kas kaks suurt kes Eestis ametlikult on - Samsung ja Huawei, või teised hiinakad alates BLU-st kuni Xiaomini.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2017 19:58:55 vasta tsitaadiga

Sony rumalus oli kuulata neid tolasid, kes uusi disaine nõudsid. Z3 oli IMO pinnacle. Sealt edasi oleks pidanud materjalile ja koostekvaliteedile keskenduma. A noh, vana disainiga ju ei müü. Apple puhul lausa turuanalüütikud kurdavad, et sihtgrupil ei ole mõtet uut osta, kuna näevad liiga sarnased välja - ei saa eputada icon_rolleyes.gif


Jaanus, nägin just täna ühte natuke kasutuses olnud XZ'i ja tahtsin siin kommenteerida, et kole plastmass nägi välja icon_smile.gif Väga kriimune ei olnud ja ainult kaitsekile küljes. Värv see uus sinine.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2017 22:14:19 vasta tsitaadiga

Endal hall. Z5 pealt korralik edasiminek. Aku peab paremini, kaamera palju palju parem, lõpuks ometi aux heli korda tehtud, tuleb valjemalt klappidesse/kõlaritesse. Z5 peal sõrmejälje lugeja absul ei toimind, siis nüüd töötab see väga kiirelt ja hästi. Lisaks käes mugavam, õhem ja kergem thumbs_up.gif
Parim Sony seni. Ilmselt juunis tulev 4k ekraaniga on veel parem, aga ei jõudnud ära oodata.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul55
HV kasutaja
raul55

liitunud: 04.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2017 22:47:45 vasta tsitaadiga

Ei ole ta nii plastmass midagi, nelja kuuga on nurgad haljaks kulunud ja tundub täitsa metall. icon_lol.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2017 23:50:00 vasta tsitaadiga

Märgin ka teema ära. Hetkel alates väljatulekust kasutanud Z2'te ning paneks veel vähemalt 2 aastat muretult, kuid kuidagi moraalselt vananenud tundub juba. See XZ Premium tundub huvitav pill, kui välja tuleb, tuleb poodi näppima minna. icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.W.A.T.
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2003




sõnum 29.04.2017 00:02:22 vasta tsitaadiga

XZ korpus küll plastikune pole. Tagune on ju alumiiniumist ja kogu ehitus küllaltki kindel. Olulist parem lahendus minu meelest, kui üleni "klaasvõilevad".

XZ peale tuli nüüd 7.1.1 tarkvara ja Telia võrgus lõi VoLTE ikooni ette - kas see tähendab et funktsioon on ka aktiivne? Telia ametlikus VoLTE nimekirjas XZ-i ei ole (veel?).
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2017 06:44:16 vasta tsitaadiga

ei, niisama mõnituseks näitab ikooni.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia X seeria mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.