|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
04.04.2017 09:45:51
|
|
|
Proovisin ka veidi testserveris HT-ga mängida - esimene, kes spoti sai, seda tabas artyrahe
Aga spot dämmi oli megalihtne teha
| maatriks kirjutas: |
| Uus arty mehaanika tundub päris õudne koos muude buffidega. |
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
04.04.2017 09:49:05
|
|
|
| Ehk uidata ei tasu... ja nüüd põõsas spoti tegemine tulusam?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
04.04.2017 10:18:19
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
Niih, mis värk on?
WoTi ei saa enam üldse mängida, viskab pingi lakke ja vapsee midagi ei liigu. Kõik muud programmid/internet töötab kenasti. 8K video striimimine pole mingi küsimus kuid WoT ei taha kuidagi koostööd teha. Ideid? |
Ära mängi õhtuse tipptunni ajal. Muud väga teha ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
04.04.2017 10:28:21
|
|
|
| Common testis üsna raske mingit pilti tegelt saada, kas arty sai siis kokkuvõttes buffi või nerfi (lihtsalt meta ja MM pole võrreldab live meta ja MM'iga). See sai selgeks vist enam-vähem sandboxis. Mängisin CT's artyt (mingi 20-30 mängu), pean ütlema, et pigem meeldivad need muudatused. Artist aanud selline tuvi, kes nokib väikseid tükke ära vastastest. Full pene arta puhul nüüdsest pigem kerge ime ja juhtub eelkõige ainult siis kui lased sisult 0 soomusega tanki. Sest 40-60mm pene pole lihtsalt suuteline suurt midagi penema. Nii, et kui nüüd lased näiteks 261'ga (900 alfa / 45mm pene) mingit superheavy nagu Maus või Type 5 heavy, siis teed talle u. 50 dämmi eest, külje pealt võib jopata 200 dämmi. Nii, et sisult üksikuid super heavysid lasta enam pole isegi mõtet, võib olla CGC'ga. Usun kokkuvõttes, et kõiges rohkem võidavad sellest superheavyd ja heavyd üldse, kuna arty mängijad loomuses tahavad ikkagi dämmi teha, siis päris suur fookus läheb nüüd lightyde ja nõrgema soomusega tankide pihta..
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
04.04.2017 12:05:17
|
|
|
Artyt mängides oli jah kergeid lasta ning kuna spash kõvasti suurem, siis 8/10 midagi ikka pihta sai...
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
04.04.2017 12:10:41
|
|
|
| erick kirjutas: |
| Valvejoodik kirjutas: |
Niih, mis värk on?
WoTi ei saa enam üldse mängida, viskab pingi lakke ja vapsee midagi ei liigu. Kõik muud programmid/internet töötab kenasti. 8K video striimimine pole mingi küsimus kuid WoT ei taha kuidagi koostööd teha. Ideid? |
Ära mängi õhtuse tipptunni ajal. Muud väga teha ei saa. |
Viimati oli lag ikka tuntav... ehk normaalselt tundus sujuvat AC4 exp mängimine. Siis võtsin BF1 ette hoopis parem. Seal ka see mingi "hajuvus", aga üldiselt ikka jäi mulje, et käe täpsus veel olemas
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatro
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2011
|
05.04.2017 13:01:47
|
|
|
Jäin youtubes vaatama QB kahte videot, mis tõid päris hea nostalgia esile, kui sai veel paras potato oldud ja T-50-2'ga suicide scouti pidevalt tehtud. Mõned kaardid võiksid kindlasti tagasi tulla.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
brokenarm
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2007
|
05.04.2017 14:50:28
|
|
|
Sai proovitud seda uut t8 HT Mausi liinis. Peaks ütlema, et siiamaani parim t8 HT mida randomis grindinud. Armourit on, gun on hea, angleda jms majandada saab. Pmst nagu t8 Maus.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
merku
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2004
|
05.04.2017 14:57:18
|
|
|
| Milline uus tierX light siis kõige rohkem OP on ja kas mõni CW's ka kastust leiaks?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
05.04.2017 15:22:47
|
|
|
ilmselt kas venelane või prantslane. Igastahes see vene oma näeb juba nii cool välja, et sellest kas see midagi teha ka suudab, on absull savi.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
05.04.2017 15:58:20
|
|
|
| See venelane tundub eriti nobeda minekuga, võibolla mägikitsede uus lemmik - ehk siis saab raskeid booste temaga teha.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
05.04.2017 15:59:33
|
|
|
Kuna tier x lightyde mobiilsus nii räige, siis võivad kättesaadavaks minna ka teatud boostid kesisema harjutamise korral. Tundub, et neil kõigil omad eelised:
- hiinakal on võimas turret armor, korralik gun
- vene omal parim camo ja hull armor ja korralik kiirus
- sakslasel võimsad ground resistanced, täpne kahur
- ameeriklasel dpm ja võimas view range
- prantslasel, overall hea performance ja ainuke auoloader
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
05.04.2017 17:26:24
|
|
|
| chatro kirjutas: |
Jäin youtubes vaatama QB kahte videot, mis tõid päris hea nostalgia esile, kui sai veel paras potato oldud ja T-50-2'ga suicide scouti pidevalt tehtud. Mõned kaardid võiksid kindlasti tagasi tulla.
Spoiler 
|
Konsoolil need siiani ja väga tihti tulevad ette.
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
05.04.2017 21:25:45
|
|
|
Vanadest kaartidest tunnen minagi puudust. Vahel nad võiks ikka neid ka kätte anda.
Kas keegi suudab välja kaevata video, kus WOT oli alles alguses Huvitav oleks vaadata, millest see kõik algas. Ise alustasin 2012 aga enam ei mäletagi.
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dollarstar
HV vaatleja
liitunud: 23.08.2015
|
05.04.2017 21:54:52
|
|
|
| thomak28 hea lightyde ülevaade huvitav millised lightyd ja artyd missioonide jaoks parimad tulevad hetkel kisub vene/prantsuse lighty ja usa/prantsuse arty poole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
05.04.2017 22:09:48
|
|
|
| pyroman11 kirjutas: |
Vanadest kaartidest tunnen minagi puudust. Vahel nad võiks ikka neid ka kätte anda.
Kas keegi suudab välja kaevata video, kus WOT oli alles alguses Huvitav oleks vaadata, millest see kõik algas. Ise alustasin 2012 aga enam ei mäletagi. |
Üsna igivana naljaklannikas: https://www.youtube.com/watch?v=PJmrELvL41E
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
brokenarm
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2007
|
06.04.2017 00:05:48
|
|
|
Väga kahtlen, et prantsuse LT kasutust leiab. Too on lihtsalt eriti s*tt batchat.
viimati muutis brokenarm 06.04.2017 00:08:05, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
06.04.2017 00:07:14
|
|
|
Aiaiai, nii palju tuttavaid nimesid. Sel ajal sai ikka korralikult lastud
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DamienDK
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2005
|
06.04.2017 00:12:22
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| pyroman11 kirjutas: |
Vanadest kaartidest tunnen minagi puudust. Vahel nad võiks ikka neid ka kätte anda.
Kas keegi suudab välja kaevata video, kus WOT oli alles alguses Huvitav oleks vaadata, millest see kõik algas. Ise alustasin 2012 aga enam ei mäletagi. |
Üsna igivana naljaklannikas: https://www.youtube.com/watch?v=PJmrELvL41E |
Wow, see oli mingi tõsisem romuralli seal.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
06.04.2017 00:12:56
|
|
|
Sai ka üle pika aja (3 kuud pausi ) üks kerge 12-mänguline sessioon tehtud. Üllataval kombel WN8 2400+ isegi, kuigi tuli jamasid mänge ka sisse. Peab homme veel proovima, LT-d on vaja välja osta enne uue patchi tulekut.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Yankuonu
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2011
|
06.04.2017 00:14:22
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| pyroman11 kirjutas: |
Vanadest kaartidest tunnen minagi puudust. Vahel nad võiks ikka neid ka kätte anda.
Kas keegi suudab välja kaevata video, kus WOT oli alles alguses Huvitav oleks vaadata, millest see kõik algas. Ise alustasin 2012 aga enam ei mäletagi. |
Üsna igivana naljaklannikas: https://www.youtube.com/watch?v=PJmrELvL41E |
Vanade aegade mälestuseks sai EES chati jälle külastatud, Kreisiraadio endiselt elab
_________________ "You cannot judge me. I am Justice itself!" |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
merku
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2004
|
06.04.2017 09:00:09
|
|
|
| Aga milline uus tier 8 light alles tasuks jätta? Just CW ja SH peale mõeldes?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
06.04.2017 09:49:57
|
|
|
| brokenarm kirjutas: |
| Väga kahtlen, et prantsuse LT kasutust leiab. Too on lihtsalt eriti s*tt batchat. |
küll nad uuendavad seda tanki veel paremaks. Kuigi see 4 klipp oma näitajatega on juba niigi 13-90 võrreldes oluline edasiminek
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
06.04.2017 10:04:16
|
|
|
| brokenarm kirjutas: |
| Väga kahtlen, et prantsuse LT kasutust leiab. Too on lihtsalt eriti s*tt batchat. |
No CW, SH's ma poleks kindel. Kui võrrelda neid kahte tanki: http://tanks.gg/v0918ct/compare/b-c-25-t?t=amx-13-105
Siis üsna selge, et light on on palju paindlikum, parem camo, parem view range, parem mobility, parem gun depp, ka mingis mõttes parem gun. Usun, et teatud booste teha ja teatud mapides asendab ta bc25t. Kui räägime puhtalt fire powerist, kui vaja teha focus fire yolo, siis selge, et bc25t parem. Pakun siiski, et seda hakatse kasutama max 1-2 tk mängus, olenevalt map'ist..
| kr6ll kirjutas: |
küll nad uuendavad seda tanki veel paremaks. Kuigi see 4 klipp oma näitajatega on juba niigi 13-90 võrreldes oluline edasiminek |
Üsna kindel, et nad ei muuda seda tanki enam, ning ei mõista pessimiski selle tanki osas, ta pole OP, aga tal omad head plussid mis võiks leida kasutust...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
06.04.2017 10:55:07
|
|
|
HT - MT - LT vaatekauguste vahed võiksid suuremad olema, nii 10% sammudega.
a'la 320 - 360 - 400.
Hetkeseis veel eriti nutune, t8 LT'ga sõites iga kuradima tX medikas näeb vähemalt sama kaugele kui mitte kaugemale.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
brokenarm
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2007
|
06.04.2017 11:07:43
|
|
|
| thomak28 kirjutas: |
| brokenarm kirjutas: |
| Väga kahtlen, et prantsuse LT kasutust leiab. Too on lihtsalt eriti s*tt batchat. |
No CW, SH's ma poleks kindel. Kui võrrelda neid kahte tanki: http://tanks.gg/v0918ct/compare/b-c-25-t?t=amx-13-105
Siis üsna selge, et light on on palju paindlikum, parem camo, parem view range, parem mobility, parem gun depp, ka mingis mõttes parem gun. Usun, et teatud booste teha ja teatud mapides asendab ta bc25t. Kui räägime puhtalt fire powerist, kui vaja teha focus fire yolo, siis selge, et bc25t parem. Pakun siiski, et seda hakatse kasutama max 1-2 tk mängus, olenevalt map'ist..
| kr6ll kirjutas: |
küll nad uuendavad seda tanki veel paremaks. Kuigi see 4 klipp oma näitajatega on juba niigi 13-90 võrreldes oluline edasiminek |
Üsna kindel, et nad ei muuda seda tanki enam, ning ei mõista pessimiski selle tanki osas, ta pole OP, aga tal omad head plussid mis võiks leida kasutust... |
Boostide jaoks on venelane/sakslane kõvasti paremad.
Sellist prantsuse rauda kasutatakse üldjuhul burst damage tegemiseks. Seda näed kasvõi praegu 7on7s või t8 close brawl mappides (mujal kasutatakse jätkuvalt RU'd või t54lwd). T8 pole ühtegi tanki, mis midagi sellist teha suudaks koos spottimise ning mobiilsusega. tX aga on Bchat.
Snipemiseks on tX medikad ning close/mid range clippimiseks sul camo niikuinii vaja pole, lahti tõmmatakse sind nii või naa kui lasu teed. Tähendab, et kasutatakse Bchati, millel 1950 potential clip dmg ning suudab ka tX medikaid 1 clippida.
1170 clip dmg on suht pointless tX. Isegi praegune 1390 surub torust 1440 välja.
Üks neist jääb alati garaaži seisma, kuna nad on pmst üksteise kloonid. Ainuke suurem eelis on camo liikumisel, aga selle nullivad ära saksa ja vene LTd.
Nagu enamus esialgseid numbreid nähes juba mainisid, siis kõige mõttetum tX LT. Hiinakas on lihtsalt kasutu, kuna meil on vene medikad.
viimati muutis brokenarm 06.04.2017 11:33:56, muudetud 9 korda |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
priitr
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2004
|
06.04.2017 11:10:19
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
HT - MT - LT vaatekauguste vahed võiksid suuremad olema, nii 10% sammudega.
a'la 320 - 360 - 400.
Hetkeseis veel eriti nutune, t8 LT'ga sõites iga kuradima tX medikas näeb vähemalt sama kaugele kui mitte kaugemale. |
WG ei taha seda teha, sest see teeks näiteks Malinovkas/Prohhorovkas kogu tulemuse sõltuvaks eelkõige matchmakingust - milline tiim saab 45%WR skaudi ja milline 60%WR skaudi.
_________________ Tšudes ne bõvajet. |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
06.04.2017 11:30:21
|
|
|
bladerunner, ei näe sama kaugele või kaugemale. 445 meetrit on hard limit, alla selle arvestatakse seda kalkuleeritud vaatekaugust kooskõlas avastatava masina camoreitinguga. Kergetankide peamine eelis on see, et neil ei lange camoreiting liikudes, seega on nendega oluliselt parem aktiivne skaut olla, kasvõi põõsas istudes ja õigeaegselt ära liikudes sealt, kuna põgenemine ei tee teda kergemini avastatavaks. Lisaks sellele on kasvõi camo väärtused kergetankidel kõvasti paremad.
Teame küll ju seda, et kergetankid suudavad keset lagedat põldu ära kaduda (alla 400 meetri), kuna neil on lihtsalt niivõrd vinge camo reiting.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
priitr
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2004
|
06.04.2017 11:51:00
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
bladerunner, ei näe sama kaugele või kaugemale. 445 meetrit on hard limit, alla selle arvestatakse seda kalkuleeritud vaatekaugust kooskõlas avastatava masina camoreitinguga. Kergetankide peamine eelis on see, et neil ei lange camoreiting liikudes, seega on nendega oluliselt parem aktiivne skaut olla, kasvõi põõsas istudes ja õigeaegselt ära liikudes sealt, kuna põgenemine ei tee teda kergemini avastatavaks. Lisaks sellele on kasvõi camo väärtused kergetankidel kõvasti paremad.
Teame küll ju seda, et kergetankid suudavad keset lagedat põldu ära kaduda (alla 400 meetri), kuna neil on lihtsalt niivõrd vinge camo reiting. |
Mul oli just üleeile lahing, kus mina T49 peal, vastane BC25t peal piilusime korduvalt nurga tagant välja samades kohtades. Murovanka, mina B3 künka taga, tema D1 maja taga. Ma ei spottinud teda kordagi enne laskmist ja laskmise hetkel spotti saades oli ta konkreetselt maja nurga tagant poolenisti väljas. Mul T49 viewrange peaks olema 467m. Mingeid põõsaid kummalgi ees ei olnud.
_________________ Tšudes ne bõvajet. |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
06.04.2017 22:28:06
|
|
|
Uunikumid, andke tuld, mida oleks saanud veel paremini teha?
Spoiler 
Alguses peale põõsasse sättimist oleks saanud ilmselt S1te lasta, kuid magasin maha selle. Lõpus oleks pidanud ka vist agressiivsem olema kuna järele mõeldes ei oleks T25 Pilot enam kuidagi seal olla saanud kus ta oli...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
06.04.2017 22:35:05
|
|
|
Päris korralikult mode peal. Including kahtlase väärtusega, minu jaoks personaalselt.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
07.04.2017 05:16:07
|
|
|
| Kõik pärineb Aslaini pakist...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
07.04.2017 06:51:18
|
|
|
Väike küssa mis mõte on random mängus rühma loomisel kui loojad on med või light tankid ja kutsutakse aeglast heavyt aga kannatab kogu team peale sellist tandemi amokki jooksu.
Mida üldse see randomis annab peale selle,et olen rühmas ja toetan neid kuigi kutsujate vaated pelast ei ühildu teami omadega nägemusest võidust.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
07.04.2017 08:40:25
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
| Kõik pärineb Aslaini pakist... |
Vastase toru suund ja ekraanil linnukesed, kuhu vastased ilmusid, need on minu jaoks kahtlase väärtusega. Ei öelnud, et keelatud on.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
07.04.2017 08:53:25
|
|
|
rycyve, kas on sinust osavamad mängijad või mitte? Kui on, siis ole rõõmus, et sul platoonis 2 asjalikumat venda on. Nii tead, et oma tiimis vähemalt 2 asjalikku skauti/medi on. Kui pole, siis ära võta kutset vastu.
Kogu tiim ei kannata 1/2 med/lighti pärast, kui nad asjalikud on. Sa ei pea nendega koos lahinguväljal tilpnema ja üritama neile järgi jõuda, tee oma mängu edasi.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
brokenarm
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
07.04.2017 09:49:15
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
Uunikumid, andke tuld, mida oleks saanud veel paremini teha?
Spoiler 
Alguses peale põõsasse sättimist oleks saanud ilmselt S1te lasta, kuid magasin maha selle. Lõpus oleks pidanud ka vist agressiivsem olema kuna järele mõeldes ei oleks T25 Pilot enam kuidagi seal olla saanud kus ta oli... |
Ütleks nii, et algne positsioon oli väga õigesti valitud, kuna vastastel oli 2 tier 9 medikat vs teie 1, kes tõenäliselt russhivad K1 positsiooni, kuhu nad ka mängukäigus läksid, siis oli see õige valik jääda kaugemale. Samas, kui on MM enam-vähem võrdne, siis tasub praktiliselt alati võtta ikka K1 positsioon ise ära ja seal spottida. Muidu nagu halba sõna ei saa öelda, eks õnne oli ka palju, üldiselt ikak hästi ja targalt mängitud Üks asi mis silma jäi gameplays oli see, et sa zoomisid liialt sise sniper view's. Põhim. kui harjutad mängima nii, et paned hiire vähemtundlikuks ja proovid väiksema zoom astmega snipida, siis säilib paremini situatioanl awerness - ehk, et näed samal ajal ka mujal toimuvat paremini. Lihtsalt mõte, pole nagu suur kriitika
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
07.04.2017 10:20:53
|
|
|
| kui see lag on nagu vahepeal siis zoomi järele puudust pole, aga muidu tundus abi olevat
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2pe
HV kasutaja
liitunud: 27.08.2010
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
07.04.2017 16:12:07
|
|
|
| rycyve kirjutas: |
Väike küssa mis mõte on random mängus rühma loomisel kui loojad on med või light tankid ja kutsutakse aeglast heavyt aga kannatab kogu team peale sellist tandemi amokki jooksu.
Mida üldse see randomis annab peale selle,et olen rühmas ja toetan neid kuigi kutsujate vaated pelast ei ühildu teami omadega nägemusest võidust.  |
Vahest mängu lõpus kui sul on 3 killi ja kellelgi veel, siis ka kutsutakse, et Relvavennad medalit saada.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MeaDz
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2009
|
07.04.2017 17:28:21
|
|
|
Kas see on mingi taotuslik, et mul ca nädal aega ainult tomatite tiimid hommikust õhtuni? Sessiooni WR 57% pealt kukkunud ca 45% peale. Suur enamus nendest mängudest heal juhul 5-15 skooridega. Mängu isu ikka suht kadunud, sest vahet pole, mis tankiga ma mängu hüppan, on meeskonnas ainult punased poolakad ja sakslased.
Enamus mänge on sellised: esimese 1 minuti ja 30 sekundiga on vähemalt 2 meie tanki (tavaliselt skaudid) surnud, edasi saab suur enamus lemmingut kuskil koridoris kotte(mäng kestnud ca 4min) ning siis juba peab tõttama oma liinilt tagasi baasi kaitsma aga pole kahjuks nii hea mängija, et mingi 5-10 matsi ise kasti taguda.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
07.04.2017 17:45:57
|
|
|
| MeaDz kirjutas: |
Kas see on mingi taotuslik, et mul ca nädal aega ainult tomatite tiimid hommikust õhtuni? Sessiooni WR 57% pealt kukkunud ca 45% peale. Suur enamus nendest mängudest heal juhul 5-15 skooridega. Mängu isu ikka suht kadunud, sest vahet pole, mis tankiga ma mängu hüppan, on meeskonnas ainult punased poolakad ja sakslased.
Enamus mänge on sellised: esimese 1 minuti ja 30 sekundiga on vähemalt 2 meie tanki (tavaliselt skaudid) surnud, edasi saab suur enamus lemmingut kuskil koridoris kotte(mäng kestnud ca 4min) ning siis juba peab tõttama oma liinilt tagasi baasi kaitsma aga pole kahjuks nii hea mängija, et mingi 5-10 matsi ise kasti taguda.  |
Vt. kuhu tomatid lähevad ja liitu lemmingsiga, aita pushida seda, teamil suurem võimalus võita...või mängi platooni. Eile tegime escapeartist, mina (thomak28), lagzr'iga platooni tier 9'sas, ei mäleta, et oleks kaotanud ühtegi mängu..
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
07.04.2017 23:34:14
|
|
|
| thomak28 kirjutas: |
| Üks asi mis silma jäi gameplays oli see, et sa zoomisid liialt sise sniper view's. Põhim. kui harjutad mängima nii, et paned hiire vähemtundlikuks ja proovid väiksema zoom astmega snipida, siis säilib paremini situatioanl awerness - ehk, et näed samal ajal ka mujal toimuvat paremini. Lihtsalt mõte, pole nagu suur kriitika :) |
Kui modid näitavad ekraanil, kus vastane spotiti või kaardil, kuhu vastased vaatavad, siis ei ole see awareness nii tähtis :D
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kremka
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2005
|
08.04.2017 00:33:45
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
| thomak28 kirjutas: |
Üks asi mis silma jäi gameplays oli see, et sa zoomisid liialt sise sniper view's. Põhim. kui harjutad mängima nii, et paned hiire vähemtundlikuks ja proovid väiksema zoom astmega snipida, siis säilib paremini situatioanl awerness - ehk, et näed samal ajal ka mujal toimuvat paremini. Lihtsalt mõte, pole nagu suur kriitika  |
Kui modid näitavad ekraanil, kus vastane spotiti või kaardil, kuhu vastased vaatavad, siis ei ole see awareness nii tähtis  |
Minu silmis on see ikkagi cheat
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
08.04.2017 06:16:01
|
|
|
| See kus suunas toru on polegi cheat? Arvasin, et see läks reload timeriga samasse auku.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
08.04.2017 09:02:19
|
|
|
| Minimapi peal sinu renderraadiuses on ok.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
08.04.2017 09:33:48
|
|
|
Aslaini pakis on kõik asjad vastavuses WoT Fair Play poliisiga...
Kokkuvõtvalt peab endal ka aju olema, ega need torusuunad mingil tomatil paremaks saada ei aita...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
08.04.2017 09:58:40
|
|
|
IMHO võiks WG statistika lisada ja kõik modid kinni keerata
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
08.04.2017 10:05:16
|
|
|
| XVM on rohkem kui lihtsalt WN8 number.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
08.04.2017 10:09:11
|
|
|
| Noh, kui nüüd aus olla, on paljud algsed modid jõudnud ka woti enda vanilla mängu. Heaks näiteks on uue uuendusega tulev uus suurtükivaade (saab vahetada 90- ja 45-kraadise nurga vaate vahel). Samuti damage counter, sissetuleva kahju suund, ringid minikaardil jne... WG on ka ise öelnud, et paljud praegused modid võivad mingi hetk ka tavaliseks mängu osaks saada.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|